Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

Showing most liked content on 09-07-2024 tüm alanlarda

 1. 3 points
  Veri gerekiyor dostum tahlil yaptır alt,ast,prolaktin,e2,total testo,free testo,fsh,tsh,t3,t4 ve tam kan testi yaptır yükle buraya
 2. 3 points
  Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 2 aydır diyetteyim ve bu süreçten önceki kan tahlillerimde her zaman karaciğer, üre ve kolesterol değerlerim yüksek çıkardı özelikle alkol tüketmememe ve ''Temiz'' beslenmeme rağmen hep böyle gitti. (Temiz beslenme kısmını özellikle işaretledim çünkü yeşil yapraklı sebzeleri ve yeşillikleri eksik ettiğimiz beslenmeler temiz kavramına uymuyormuş) . Diyette protein hep hayvansaldan ve 190-200 bandında olmasına rağmen sonuçlar iyi geldi. Daha 16-17 yaşlarındayken üre ve alt ast değerlerim referansın 2 katıydı. Bunu nasıl aştığımı ve güncel testlerimi sizlere sunmak isterim ek olarak değerler hakkında yorum yaparsanız çok sevinirim. Diyet sürecinde kullandığım destek ürünler şu şekilde: Sr9009 / gw501516 (Noxy) Sinister / Shredder (Grimlabs) On cycle (Kingsize) D3K2 Omega 3 Multivitamin Protein tozu Preworkout (2-3 kere kullandım.) Nac600 (sadece 2 servis kullandım.) Bu koruyucu ve destek ürünlerine ek olarak her öğünümde yeşil sebzeleri ve yeşillikleri eksik etmemeye çalıştım. Soğan, sarımsak, domates vb. ürünleri de kesmedim. 1-2 sefer dışında meyve yemedim. Abartmadan şekersiz meşrubat tükettim. Haftada 1-2 kere @Loving abinin verdiği karışımı kendime göre modifiye edip kullandım çünkü ana tarif midemi yakıyor ve bağırsaklarımı bozuyordu. Uyguladığım tarif: Ispanak (Saplarıyla) Maydanoz (Saplarıyla) Limon (istege göre kabuklarla atılabilir, miğdemi çok yaktığı için suyunu tercih ettim) Elma sirkesi (Organik) Su Umarım karaciğer, böbrek, kolesterol ve benzeri sorunlar çeken insanlara yardımcı olur. Şimdiden yararlanan, bilgilenen veya eleştiri, öneri de bulunan tüm herkese çok teşekkür ederim. Hayırlı forumlar saygılarımla.
 3. 2 points
  Bunda kreatin de var. Maliyet hesaplarken onu da düşünmek lazım.
 4. 2 points
  Bu ürünü aldım içeriği gayet iyi bence,creatine dışında ki tüm suplementlerim king size + yüzde 15 indirim
 5. 2 points
  Birer gün arayla bir tane arimidex yutsun referansa sokacaktır. Yine aynı şikayetler olursa tahlil ile kendisine bir yol çizmeli. Haftada bir adet yada yarım şeklinde. Kaç haftadır kürde? Yağ oranı kaç? Hangi markayı kullanıyor güvenilir satıcı mı? İlaçlardan emin değilse kullanmasın. Hem bolde hemde masteron normalde östrojeni düşürür. Bu ilaçların içinde testo olabilir Birde güncel test vermesi lazım eski tarihe reçete istiyorsun.
 6. 1 point
 7. 1 point
  Çıkarma 100 yeterli artırırsan Harun1453 gibi mide kanaması geçirirsin. Suyu artırmak zorundasın. Sıcakla beraber ihtiyacın arttı. Bende bolde küründeyim 8-10 litre içiyorum. Tansiyon çok yükseldiğinde limon suyu içebilirsin sarımsak yutabilirsin. Soğuk suyla duş alabilirsin...
 8. 1 point
  Biraz daha suya yüklenmeyi deneyebilirsin, çeşitli markaların böbrek koruyucu tarzında takviyeleri var onlardan da deneyebilirsin bence
 9. 1 point
  Bence sustanon yerine enanthate daha stabil clen için koruyucuya gerek yok kür içi kullandığın koruyucular yeter ama deca filanda yüksek tansiyon yapıyor kan basıncı filan artıyor ( kan fazlalığın varsa daha çok) ilk başta bak sorun olmazsa ona göre ekle bence cleni yağ oranın çok fazla değilse yohimbinede yeterli bana göre.
 10. 1 point
  İron,swiss,hitech, optimum hepsini aynı tayfa üretiyor
 11. 1 point
  evet sabah 8-9 arasında yaptır hocaların dediği gibi 2-3 hafta daha geçsin ilaç kanından çıksın
 12. 1 point
  Pct yapmadan geçebilir de geçmeyedebilir sonucu Allah bilir ben o riske hayatta girmem. Birde sen 18 yaşındasın sorun yaşarsan partnerin hadi deyince oturur ağlarsın. Eğer ilacı kesmeyip devam edersen pctye gerek yok . İlacı kesip pct yapmazsan o zaman artık bülbül ötmüyor diye gezer durursun. Kullandığın ilaç herşeyi dört dörtlük yapsan dahi deca Dick yapabiliyor. Kimsenin tam zamanlı yanında değilsin adamın sana söylediğine inanma. İlacı bıraktım pct yapmadım sıkıntı yok der erkekliğe b.k sürdürmemek için ama akşamına testoyu vuruyordur yada kalkmıyordur. Bak burda yardımcı olmak için burdayız senin pct yapıp yapmaman kimsenin umurunda olmaz. Doğrusunu mu öğrenmek istiyorsun forumda araştır gör. Benden sana abi tavsiyesi 2 hafta daha bekle kan tahlili yaptır pctni planlayalım. Pct sonunda %100 düzeleceksin diye bir durum yok. Artık genetiğine kalmış. Sabah aç karnına gitmen gerekiyor.
 13. 1 point
  acemilik hocam en kısa sürede tekrar hortlatacam konuyu o zaman Teşekkür ederim cevaplarınız için
 14. 1 point
  İlaçların kanından çıktıktan sonra vereceksin bu tahlilleri. Pct planlamanı ona göre yapacağız güzel insan bu tahlile bakarak pct planlaması yapılmaz
 15. 1 point
  185 108 kgyum 6gr tuz tüketiyorum. Tren kullanırkende öyle. Kendine göre ayarlarsın. Tren tansiyonu yükseltebilir dikkatli ol. Bende 8. Haftadan sonra 16-8 lerde gezdi tuzu azalttım. Sende yükselmeyebilir ama tedbirli ol.
 16. 1 point
  18 yaşında adamı testosteron ve deca kürüne sokuyor senin yaşın genç pct gerek yok diyor? Herkese örnek olsun milleti gençlerimizi nasıl zehirliyorlar para için herkes görsün. O ADAMDAN UZAK DUR BİDAHA SELAM BİLE VERME!
 17. 1 point
  En yakın tarihte üroloji veyahut dahiliye randevu alıp kan testi talep et. Buradaki kimse ezbere yorum yapamaz, bununla birlikte üroloji doktoruna durumu izah edebilirsin hepimizden daha tecrübeli nasıl bir yol izlemen gerektiğini söyler.
 18. 1 point
  Arimidex satın aldım. Yarın ilk enjeksiyonu yapacağım, dozu da 300mg tren, 400mg prop olacak şekilde karar verdim. Bu konu altında yardımcı olan herkese minnettarım, başta @Diver abim olmak üzere. Son olarak bir şey daha sorayım, Burak abinin tren ile alakalı yazısını okudum fakat aradığım cevabı bulamadım. Tren kuru içerisinde tuzun kullanılıp, kullanılmayacağı çok tartışılıyor. Yumurta da malum tuzsuz gitmiyor, ne yapayım? Kullanayım mı?
 19. 1 point
  Kimden aldınız diye sorabilsem keşke de işte soramıyorum hocam 😁
 20. 1 point
  Reis tek kürde hem boyun kısalmış hem sarışınken esmer olmuşsun güzel değişim
 21. 1 point
  PCT konusunda başka arkadaşlar yardımcı olur da, kısa bir süre içerisinde kür yapacaksan trt düzeyinde gidip küre gidebilirsin. ALT, AST, Kolestrol vb. değerlerin güzel gözüküyor.
 22. 1 point
  Cuma ya da cumartesi günü bitireceğim. Değişimimi ve detayları paylaşacağım.
 23. 1 point
  Hocam satıcınızın güncel fiyatları ne durumda birine normatech sordum 60 dolar dedi de abartı geldi
 24. 1 point
  bi bitmediler zaten çevremde çok bunlardan toksit tipler
 25. 1 point
  Hepsi kullanıyor zaten ama şimdiye kadar yakalanmamış olması şaşırtıcı. Artık uzun süre kara listede olur.
 26. 1 point
  Arkadaşın Antepli mi abi efsaneymiş🤣🤣🤣 Antepliler çok sever 😁😁😁
 27. 1 point
  bunu denicem hocam citruline bcaa glutamine king size creatine refleks beef amino carnivor yurt dışı pre workout c4 yurt dışı big joy bir ara oluk oluk bedava geliyordu bana biraderden dolayi hard değil ürünleri kulagıma damlatmam bir arkadaş vardı doğal vücutçu karpuz kabugu çekirdeği falan yerde içeriğinde citruline var diye fena pump oluyormuş doğru var ama 10 kilo yemen lazım en sonunda dedim ki bak oğlum inşaat demiriyle döverim seni git al bir kutu ölmezsin eşşekmisin sen karpuz kabugu yiyorsun kışın nerden bulucan dedim ? kurutucakmış hahahahahah
 28. 1 point
  Senin tavsiyenle reflex aldım. Kingsize ile fark göremedim ama sen daha iyi bilirsin abi
 29. 1 point
  tüm ürünleri çok iyi ama ben sadece creatine refleks kullanıyorum yada hardline pure cre...king in creatine etki alamadım
 30. 1 point
  Tamamdır. Kullanacağın yağlar zeytinyağı, ceviz avakado gibi sağlıklı yağlardan olmalı yağ tüketimin az. Günlük yağ miktarı 70 gram yeterli olacaktır. Nac600 yeterli olacaktır. 4 litre altına düşme sebze ve yeşillik tüketimine dikkat et.
 31. 1 point
 32. 1 point
  5 bin kalori tüketiyorum. 5 yumurta +gainer+ 1 kg tavuk göğsü +800 gr pirinç ve bol yeşillik salata...
 33. 1 point
  Aldığım ölçüler şaşırtıcı derecede iyi hocam 116 kilodan 106 kiloya düştüm. Kürle 2 saat full body çalışabiliyorum o yüzden kürsüz düşünmüyorum artık Kim bilir kaç defa mutfağa kadar gidip kendime tokat atıp geri döndüm. Rüyalarımda ekmeğe yağ sürüp yiyordum o kadar söyleyeyim hocam. Çarpıntı işini çözersem 8 hafta Testo Masteron ve Tren acetate düşünüyorum o zaman belki adonisleri görürüm. Güzel yorumlarınız için teşekkürler dostlar.
 34. 1 point
  Normal dostum. Attığım konuları oku hem fikir sahibi olursun hem de ileride yaşayacağın sorunlara hazır olursun.
 35. 1 point
 36. 1 point
 37. 1 point
 38. 1 point
  Güzel sözlerin ve düşüncelerin için çok teşekkür ederim kardeşim. Böyle görünüyor olmak beni mutlu etti çünkü tek gayem baştan beri bu. Herkese bunları nasihat edip kendim uymazsam lafımın ne ağırlığı olurdu ki. İş, dedim diye de değil içselleştirdiğim için uymak. İki temel hususta mutabık olmak lazım. Sürdürülebilir kür: En önemli kısmı sağlıktır. Sürdürebilmen için sağlıklı olman gerekir. Sağlığı ihmal ettiğin an bir noktada muhakkak patlarsın. Sonrasında kürü bırak sporla bile işin olmayabilir. Keza örnekleri çok. Emin olun bir çoğu kendi istediği için değil "artık ilaç kullanımını vücudu kaldıramayacağı için" ilaç işini komple bırakıyor. EGO: Geçen sene oldu artık bu. Fark ettiğim an 3 ay sporu bıraktım. Algımı düzeltip geri başladım. EGO bizi hataya sürüklüyor. Düşündüm o an "acaba gerçekten sadece sporla mı anılmalıydım". Tabi ki hayır. Vücut geliştirmeyi hayatımın merkezinden alıp, yemek yemek, uyumak gibi olağan bir parçası yaptım. Hayatta çok güzel şeyler var zaman ayırılabilecek ve bizleri daha "anda" tutabilecek. Bunlara dikkat edildiği sürece sorunsuz devam edebilirsiniz.
 39. 1 point
  Hocam özellikle bu sporda dışardan hormon alan yada almayanlar için büyük örneksin(eminim hayatın geri kalanında da öyle). İnsanın kendini, vücudunu tanıması, alçak gönüllü olması, aç gözlü olmaması, sabırlı olması, öğretme çabası... Aklıma gelmeyende vardır tabi. Bana örnek olduğun en önemli özelliğin sağlığını herşeyden önce tutman malesef çoğu sporcu nefsine yenik düşüp sağlığı arka plana atıyor. Gelişimi görüp dozu artırmamak yeri gelince kesmemek gerçekten çok zor. Çok şey öğreniyorum sizden Allah razı olsun hocam🙏🏻
 40. 1 point
  Merhaba dostlar. Düşük doz uzuunnnnnn kür planlamamın cruise kısmına geldik. Çok yoğun ve stresli bir döneme giriyorum. Buraya trenin getirdiği ruh hali ile girmek doğru olmaz. Trenbolone, insanı hata yapmaya meyleder. İsterse iraden çelikten olsun. Keza bugüne kadar prolaktini kontrol altında tuttuğum için hata yapmadım ama çokça zorlandığım zaman da çok oldu. Ki gerçekten öz kontrolü sağlam biriyim. Tren düşünenler bunu muhakkak hesap etmeli. Ayrıca yaz sıcağında sürekli terlemek çekilmiyor. Her gün yatakta terden izim çıkmaya başladı Düşük E2 ve risk almamak için aşağıda tuttuğum prolaktin beni mental olarak da çok yordu. Peki şimdi süreç nasıl ilerleyecek? En son pazartesi günü tren enjeksiyonu yaptım. 4 günde 1 enjeksiyon yaptığımı hesap edersek bugün aslında enjeksiyon günü ama yapmayacağım. 1 ay boyunca 250mg only testosteron enhantate gideceğim. Peki neden doz artırıyorum? Hem tükenen E2 biraz kendine gelsin hem de NOR19 grubu gibi en ağır anabolik henüz kandan çıkmadan vücut testosuz kalıp anabolik ile baş başa kalmasın diye. Bunu genel olarak kültür haline getirmelisiniz. Anabolikle testosteron aynı anda kesilmemeli. Anabolik kandan çıktığında testo önce yarım doza sonra da enjeksiyonu bitirip PCT faslına geçilmeli. Bir sonraki ay da duruma göre dozu TRT civarına düşürebilirim. Biliyorsunuz akışa göre belirliyorum ben bunu. Sabit değerlerle değil dinamik kür planlıyorum. Yine cruise süresi boyunca MCT ürünlerimde azalma olmayacak. Orada da risk almaya gerek yok. Faydası var zararı yok en nihayetinde. Evet evet yaza girerken kür kesilir mi? Kesilir dostlar Ayrıca böyle ağır kürlerden sonra gelen only testo formu genelde kürdekinden iyi oluyor Hayat, kürden vs daha önemli. Öncelikleri asla karıştırmamak lazım.
 41. 0 points
  Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? 4 ay aynı yer aynı poz +7 kg eklendi.
 42. 0 points
  Tamamdır hocam 25 temmuzda gideceğim testleri alır almaz buraya ekleyeceğim şimdilik hiçbirşey kullanmadan devam ediyorum teşekkür ederim🙏
 43. 0 points
  Bana tren diyip kanıma girmeyin vebali üstünüze hahahaha
 44. 0 points
  Dostum arkadaşının sonuçlarını normal psikolojik olabilir meme ucuyla fazla oynamasın
 45. 0 points
 46. 0 points
  ikiside kısa ester kısa vadede etki gösterir testesteron propionat ve tren acetate su tutmaz uzun ester gibi
 47. 0 points
  Ürünün içindeki ölçek 2.5 gr olmayabilir sadece öneri o 2.5 gr. yüksek ihtimal 20 grlik ölçek var dediğim gibiyse yarım ölçek al çarpıntı vs olmazsa 1 alırsın 1 den fazla çıkılmasını tavsiye etmiyorum ölçeğinde 450 mg caffein yüksek bir oran.
 48. 0 points
  hocam belkide içeriği boş olabilir o zaman, ben yazılanlara istinaden dedim. yeni başlayan adam için yüksek dozaj tavsiye etmem açıkcası.. vücudunu alıştıra alıştıra kullanması daha mantıklı..dmae kafeinle inanılmaz güzel çalışıyor. grizzone bile sana etki yaratıyorsa gerçek dmae ondan alacağın etkinin 2 katı daha fazla etki yaratır... az tüketme tavsiyem, vücudunun vereceği tepkileri görmekten ötürü..
 49. 0 points
  pre workoutun olayı bu zaten sitrülin aminoasidinin 1 gr sınırı olduğundan ölçeği küçük yaptilar asil servisi 4 ölçek oluyor
 50. 0 points
  ürünün dozu 2.5 gram olarak belirtilmiş.büyük ihtimalle ürün içinden ölçek çıkıyor. 4 ölçek filan kullanma yeni başlayan adam kalp krizi geçirtir 10 gramı. dmae var. 1 ölçek ile idmandan 15 dakika önce tüket sporuna geç leş gibi tadı var yalnız. pre workout antrenman sırasında dayanaklılık performansını artırır. yorgunluk hissini alır. temel kullanım amacı budur. sevgiler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.
×