Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

25-09-2022 tarihinden beri tüm alanlarda en beğenilenler

 1. 7 points
  Canlar tabi ki kendinizi en iyi siz bilirsiniz. Bütçenizi, bünyenizi, sağlığınızı vs. Naçizane bir abi tavsiyesi ya eczane ürünü ile ilerleyin yada gerçekten rüştünü ispatlamış markalar ile ilerleyin. Ki onda bile 40 kere düşünerek. Müsabaka hedefi olan biri için zaten bütçe sorun olmaz / olmamalı. Bütçe sorun ise müsabakaya girmemeli çünkü büyük masraflar dönüyor orada. Müsabakaya yakın zamanına kadar iyi form yakalayıp su atamadığı için derece alamayan çok sporcu oluyor biliyorsunuz. Ha yok eğer hobi için yapıyorsan (bu grupta bende varım) bütçenizin izin verdiği ama çalıştığından kesin emin olduğunuz ürünlerden ilerleyin. Misalen deca + danabole bütçen el vermiyorsa only sustanon git mesela. Veya al iran enhantateyi devam et. Acelemiz mi var canlar? Yavaş olsun ama senin olsun.
 2. 6 points
  Merhaba canlar. Bu pazartesi 350 Testo P - 200 Tren A başlıyordum ki işyerinde yoğun bir döneme denk geldiği için 1 hafta erteledim. 1 hafta daha only testo devam edeceğim. Daha önce sivilceler için benzoxinden bahsetmiştim size. Bende işe yaradı ama aynı dönem hamam otu da kullandığım için iyileşmenin pomattan mı, ottan mı yoksa zaten iyileşecekken ona denk gelmesinden mi emin olamamıştım. Sizler için gözleme dayalı deney yaptım. Haftalar önce pomatı tedavi süresinden önce kesip sivilcelenme durumuna baktım. Boldenondaki gibi değilse de ufak ufak tekrar çıkmaya başladı. Yani benzoxin kesin işe yarıyor arkadaşlar. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Şimdi tekrar kullanmaya başlayınca sivilce gelişimi durdu zaten. Total kür masrafını artırıyor olsa da değer. 78 - 78,5KG civarıyım. Bel iyiden inceldiği için bulk dönemine göre omuzlarım daha küçük olmasına rağmen daha büyük görünüyor. Vücut artık trene ve sert diyete hazır. İlaveten yarım dostinex içtikten sonra prolaktin dip yapmış ve eklemlerim ağrımaya başlamıştı. Peşi sıra bende asabiyet yapmıştı. Şimdi prolaktin referans değerlere doğru geldikçe eklem ağrıları gitti, sinir gitti. Ancak aşk patladı şaka değil baya bildiğiniz aşka çok meyilli hale geldim mantalite olarak. Hani sevdiğiniz bir şey olurda ekran görüntüsünü alırsınız ya hah işte tam şu anın ekran görüntüsünü alacağım önümüzdeki hafta içi. Prolaktin ve E2 testine girip duruma bakacağım. İnsanı bu kafaya hangi matematik sokuyor bilelim. Tren öncesi hem omuzdaki yeniden sivilcelenmeyi göstermek hem de form fotosu eklemek adına aşağıdaki fotoları çektim. Omuzdaki lekelerin hepsi sivilce değil. %80-85i eski sivilcelerin lekeleri diyebilirim. Ona göre değerlendirirsiniz. Saygılarımla.
 3. 4 points
  Bence planlama sıkıntılı. O kadar uzun süre NOR19'a yarışmacı arkadaşlarım dahi girmeye korkuyor. Sebebi net! Senin için üşenmedim tablo yaptım. 30. Haftada test verdikten sonra eğer kanda ilaç kalmadı ise 1 tam doz ovitrelle enjeksiyonu. 31. haftada günde 2 klomen 2 tamoksifen 1 hafta kullan 32 - 33 - 34 haftalarda klomen ve tamoksifen 1er tane / gün 37. hafta test. Arada kullanacağın MCT malzemelerinden bahsetmeye gerek yok.
 4. 4 points
 5. 4 points
  Para biriktirip almışken orijinal alıp huzurlu olmak mı? Yoksa sırf para az diye ne üdüğü belirsiz şeyleri vücuduna sokup enfeksiyon ve organ yetmezliği disfonksiyon ve hatta ölüme kadar giden risklerle Sağlığınla oynamak mı? Çoğunuz ileride ulan ucuz diye böyle yaptık ama bak böbrekten, damardan, karaciğerden vs olduk diye ah vahlanacaksınız. Ben değil lisanslı bir eğitmen olarak 2008den beri gelen tecrübem söylüyor bunları. Anabolsüz kalır doğal devam ederim yine de orijinalden şaşmam. Koca hayatımda bir kere yarışmacı dostumun Oxygeni hem kendisi kullanıyor hem de kullandırıyor fayda alanlar epey diye övgüsünden denedim sadece onda da 1 enjeksiyonda bağışıklığın içine etti, ateşler ödemler sterilizasyon sıfır, çalışıyo mu çalışıyor ki kullanan var ama kime niyet kime kısmet. Afrikada garibanlar çamurlu su içiyor, bakınca o da su kardeşim. Ama bir berrak kaynak suyu değil işte bunu anlayacaksınız zamanla imzamı atarım. Senin mesajına istinaden sadece sana değil hepinize diyorum bunu kimse kişisel almasın. Tercih kişinindir derim hep Sağlıklı sporlar…
 6. 4 points
  bölgesel zayıflamaktan sonra bölgesel hacimleşmeyi duyduk
 7. 3 points
  Herkese tekrardan merhaba. Tam 2 ay oldu.. 2 ay haftanın 7 günü çift idman aralıksız.. sızlansamda,ağlasamda,yeter artık desemde pes etmedim. Diyetten artık sıkılsamda sinirlerim patlasada bırakmadım.. Burak hoca ne diyorsa harfi harfine uydum. Sonunda başaracağımızı biliyordum. İnandım. İnanmak,başarının yarısıdır. Arkadaşlar ben başardım. Tam 2 ayda 15 kilo verdim. Kilom şuan 90, %11 Yağ oranı verdim. Şuan %17 yağ oranındayım. Vücudum şekillendi.. Kürü bitiriyorum. Devam etmek istiyorum fakat yurt dışına çıkacağım için hazırlık yapmam gerek.. Bana yardımcı olan Burak hocama sonsuz sevgiler ile.. @Loving Arkadaşlar hayallerinizden ve hedeflerinizden ne olursa olsun ne engeller çıkarsa çıksın vazgeçmeyin.. Şuraya zaferimin fotoğrafını bırakıyorum.
 8. 3 points
  Kaslar için kötü evet, ama bunun sebebi vucutta testosteron olmaması nedeniyle anabolik materyalin yerine, katabolik elemanların ağırlık kazanması kaynaklı yaşanıyor.Bu süreçte testosteron yerine büyüme hormonu, yeterli dozda igf-1 veya insülinle takviye edilebilir önüne geçmek için...Çoğumuz bunu yapamadığımız için hızla kaslardaki su ve sonrasında hücresel yapılar yıkılıyor.Stres bu katabolik süreci ateşleyen, yıkım hızını belirleyen ana etken...Pct yi kısa tutmak belki bir kaç kürde sorun yaşatmayabilir, ben hiç pct yapmayan 2-3 kür yapmış insanlar gördüm.Ama sonunda çekirgenin zıplaması misali pişman oldular Vucudumuz için gerekli testosteronun sürekli üretilmesini sağlayacak doğal sistemimizi koruyamazsak bir zaman sonra yetersizlik yaşamamız kaçınılmaz olur.Bırak kas yapacak seviyeyi, cinsel ruhsal işlevlere yetecek seviyede bir hormon üretimine bile yetmeyebilir... Yaşımız daha genç 80 e kadar yolu var kaliteli ve sağlıklı yaşam için... Değerli @rastlantisal kardeşim forumda, gerçekten bilgi dolu yorumlarıyla ve tecrübeleriyle öne çıkıyor.Umarım gerektiği gibi herkes faydalanır ve yararlanır.
 9. 3 points
  Rica ederim. Aynı hobinin insanlarıyız. Sokaktaki herhangi birinden daha değerliyiz birbirimiz için. forum zaten tam da bunun için var. Varolsun Burak hoca vakti düşünüp açmış. Bu paylaşım ruhu ile de ayakta kalmış işte. İnsan algısı, vücut değişimindeki yavaşlığı fark edemeyebiliyor. Ama matematik asla yanılmaz. O yüzden foto çekim zamanları sabah aç karnına aşağıdaki ölçüleri de alıp excelde not tut. Değişimini matematiksel olarak da görelim. bir fotoğraf çekiyorum dev gibiyim, bir fotoğraf çekiyorum vitaminsizim. Işık ve gölge de yanıltıyor çünkü. 1. Boyun çapı (en kalın yerinden - ademcik elması ideal) 2. Omuz çapı (çağı aldığın noktayı unutma ki hep ordan ölçü al) 3. Bel çapı (bence göbek deliği hizasından) 4. Kalça çapı (ölçü aldığın yeri unutma. hep aynı noktadan) 5. Göğüs çağı (göğüs uçlarından) 6. Sağ ve sol kol çapları 7. Sağ ve sol bacak çapları 8. Sağ ve sol kalf çapları 9. Ağırlık. Böylece görsel algının yanıltıcılığına takılmadan matematiksel olarak ne oluyor onu da görürüz. Hem eksik gelişen bir yer olursa ona göre antrenmanını revize etmende de yardımcı oluruz. Saygılarımla.
 10. 3 points
  Bir kaç cümle de ben ekleyeyim. Biliyorsun önceki kürüm 10 ay sürdü. 3 haftalık PCT ile 42 yaşında 702 total testo elde edip kürü bitirmiş oldum. Ha niye kısa tuttum? Girdiğim ilaç boldenon idi. DHT türevi anabolizanların döngü kapanması / açılması işinde NOR19 grubuna göre daha insaflı olduğunu söyleyebilirim. Ancak, anabolizandan sonra only testo gitmen, yavaş yavaş doz düşürmen zaten hipofizi ufaktan tetiklemeye başlamıştır. Tahmin ediyorum ki Metin Hocamın bahsettiği gibi doku kaybı yoksa sağlığına kavuşman daha kolay olacaktır. PCT'yi uzun tutmak kaslar için kötü ama üreme sistemi için iyidir. Hissiyata göre bir balans yakalayabilirsin.
 11. 3 points
  Gelişimin bence gayet iyi, bu kadar belirsizlik ve olumsuzluklara rağmen...Ovitrelle konusunda forumda hem teorik bilgi hem de kullanan arkadaşların yorumları var.Ben kendimce tek doz kullanılması gerektiğini düşünüyorum.Etkisi cidden pregnyl'nin yanında var-yok arası...Tek doz vurduktan sonra testislerde biraz doluluk oluyor ama böyle patlarcasına ve sert olmuyor.Biraz irileşme yapıyor...Ben iki enjeksiyondan az yapmazdım trenbolon kullansaydım...Aralıkları kendin belirleyebilirsin, 4-5 günde bir olabilir. Pregnyl için kürün son enjeksiyonuyla yapın demedim, uzun ester için 20-25 gün bekleme süreci ortalarında başlanırsa kanın temizlendiği süreye kadar pregnyl kullanımı da bitmiş olur ve direkt ilaçlara başlanır dedim.Extradan pregnyl içinde beklememiş oluruz demek istedim.Zaten bulunmuyor onu şuan geçelim Pct planını 3 aydan kısa tutma.Yılların getirdiği hatalar ve zaman kayıpları, sana doku kaybı işlev kaybı olarak geri döner illa ki... Yüksek dozlarla başla ve azaltarak bitir.Umarım min. seviye kas kaybıyla pct yi sonlandırırsın... Başarılar.
 12. 3 points
  Merhabalar. Profilimde yazdığını gördüğünüz üzere Avukatlık mesleği ile iştigal etmekteyim. Çocuk yaştan beri vücut geliştirme ve güç sporunu bir hobi olarak yapmaktayım. Bu hobiyi 2 yıldır da anabolik/androjenik performans arttırıcı ilaçlar ile yapmaktayım. Forumda gördüğüm bazı konular üzere, ilaç kullanımı ile hobi olarak ilgilenen sizlerin kendi araştırmalarımla hukuk düzleminde yaşayacağı bazı sorunlara kendimce cevaplar getirmek niyetindeyim. Müsabık sporcu iseniz bu konu sizi ilgilendirmemektedir. Zira WADA'nın (World Anti-Doping Agency) yasaklı maddeler belirlidir. Gençlik ve Spor bakanlığı bunları uluslararası andlaşmalar bağlamında aynen ikrar etmektedir. ANABOLİK-ANDROJENİK İLAÇLAR YASAL VEYAHUT YASADIŞI MIDIR? - Efendim anabolik-androjenik ilaçların bir kısmı hayvansal uygulamalarda karşımıza çıkmaktadır. İşbu ilaçların üretimi "Veteriner tıbbi ürünler hakkında yönetmelik" altında düzenlenmektedir. Ancak hükmü amacına göre yorumlarsak bu yönetmelik sadece veteriner ve hayvanların kullanımı için olan ürünleri düzenlemektedir. - Yasalarımız, bu maddeleri açık bir şekilde yasaklayan, onların kullanımını cezai bir müeyyideye bağlayan herhangi bir hüküm içermemektedir. Belirtilen ilaçların tıbbi aplikasyonu da bulunmakla beraber biz vücut geliştirmecilerin kullandığı ilaçlar çoğu zaman zaruret arz ettiği üzere tıbbi amaç ile kullanılmayacak şekilde üretilirler. - Ancak bildiğiniz üzere bu ilaçlar kamu sağlığına bir tehlike de ihtiva etmektedir. Dolayısıyla siz bu ilaçları kullanarak kanunun gözünde dikkat ve özen yükümlülüğüne aykırı şekilde davranmış bulunursunuz. (Bunu, steroidlerin etkisi altında suç ihtiva edecek/edebilecek eylemleriniz için söylüyorum) - Steroidlere ilişkin müeyyidesi bulunan bir fiil; onları ticaretini yapma saikiyle yurtdışından ülkeye sokmaktır İşbu müeyyideler de 5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu'nda düzenlenmektedir. Bir diğer fiil ise 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nun 187'nci maddesinde düzenlenmektedir. Şahsi veya ticari olarak üretim, işbu madde üzerinden yorumlanacaktır. MADDE 187(1) Kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye sokacak biçimde ilaç üreten veya satan kimseye bir yıldan beş yıla kadar hapis ve adlî para cezası verilir. (2) Bu suçun tabip veya eczacı tarafından ya da resmi izne dayalı olarak yürütülen bir meslek ve sanatın icrası kapsamında işlenmesi halinde, verilecek ceza üçte bir oranında artırılır. ŞAHSINIZA SAHTE STEROİD SATIŞINA İLİŞKİN NE TÜR BİR YOL İZLEYEBİLİRSİNİZ? - İşbu maddeyi kullanmakla siz cezai bir sorumluluk altına girmiyorsunuz. Zira herhangi bir kanun bu maddelerin kullanımını düzenlememektedir, dolayısıyla eyleminiz hukuka uygundur. Fakat sizin sağlığınızı riske atacak ilaçları satan şahıslar tek bir hareket ile birden çok suç işlemektedirler. (Nitelikli dolandırıcılık, Kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye sokacak biçimde ilaç üretmek, Kaçakçılık, Kasten İnsan Yaralama... Liste uzar gider.) Savcılık, CİMER ve sair yasal kanallar sizin bu konudaki ihbarlarınızı dikkate alacaktır. (Aklıma gelen iki sorun bunlar, müsait buldukça bu konu üzerinden sorularınızı cevaplayabilirim)
 13. 3 points
  Kalça kasların ilaca alışmaz 2 sene önce ödem yapan 5 sene sonra da ödem yapar. İran deca yanlış bilmiyorsam 50mg. Yani tedavi dozu diyebiliriz. Ben body builder için ilave bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum. Ayrıca sustanonu kendi başına kullanırsan evet ödem yapar. 1/1 oranında evigen eklemelisin. Sustanon + deca çok ağır gelecektir peşinen uyarayım. Sen bir de 11 hafta deca kullanmaktan bahsediyorsun. Ne yaparsan yap 7 haftanın ötesine geçme. Bir çok kere sustanon kullandım ama sustanon ile kürü hiç bitirmedim. Son 4 hafta muhakkak enhantate kullanır ve PCT'ye öyle geçerim. Sana da tavsiyem budur. Canlar NOR19 grubunu hafife almayın. Ne kadar kısa süre maruz kalırsanız o kadar iyidir. Tüm cephanenizi tek kürde kullanıyorsunuz bunu yapmayın. Hiç bir şey sizi vazgeçirmiyorsa şurada açılmış deca dick başlıklarına bakın. Burada açılanlar hariç sosyal medyadan yazıp yardım isteyen oluyor. Deca kürüne girmiş çıkmış aradan 3 sene geçmiş. Tüm testleri çiçek gibi. Ama ereksiyon zayıf. Makul bir izahı olmadığı gibi tavsiye edebildiğim tüm yöntemler deneysel. Hayat böyle geçmez.
 14. 3 points
  Kür uygulamanda çok yanlışlık var maalesef vücuduna yok yere yük yediriyorsun o yönden üzücü ileride kötü deneyimler yaşayabilirsin bu uygulama yüzünden. Karaciğer detoksu için; Sebze ağırlıklı beslenilmeli, bol yeşillikli salata (salatalara 1 tatlı kaşığı soğuk sıkım zeytin yağı), günde bir bardak limonlu su, bol antioksidan çay tüketimi, şeker asla yok bu süreçte (fruktozu da kısıyorsun), Devedikeni-Enginar-Karahindiba karışımı Devedikeni Ekstresi (supplement), Omega 3, B kompleks ve C vitamini tüketimi, arjinin, hafta da 2-3 gün Termojenik üründen yardım alabilirsin, sarımsak tüketimi (mide rahatsız değil ise) katkı sağlar, bol su… daha ne olsun. Sağlıklı sporlar…
 15. 3 points
  Mart-Nisan gibi Taylan'da geziye giden bi eleman vardı salonda ondan hatırlıyorum elinde testo ve bolde vardı şunlardan; sormuş soruşturmuş her yerde bunu göstermişler aktif satılan ürün olarak. X dragon, dragon, black dragon bunlar hep aynı uzantılı çıkartıyolar piyasaya ama kullanmadan bilmesi zor. Evet Thailand'dan bazı eczanelerden alma şansı varmış giden sporcuların paylaşımlarına göre ama oradan buraya bir sürü kişiye ulaşacak kadar mal çekmesi öyle kolay iş değil. Bursa'dan kumaş getirtmiyorsun ki. Yani demem şu ki genelde bir cart farma curt farma çıkarıyolar ondan sonra bizim merdivenciler hemen ellerini ovuşturarak başlıyorlar kapalı kapılar ardında üretip de yok Bulgar'dan, yok Thailand'dan, yok Hindistan'dan, Iran'dan diye itelemeye çalışıyorlar millete. Önceden Amerika'dan, Almanya'dan orada bir sürü alman sporcu kullanıyor, oradaki tanıdık türklerden getirtiyoruz bi şekilde diye milleti gondiklemeye çalışıyorlardı şimdi de garibanımsı ülkeleri kullanarak aynı stratejiyi uyguluyorlar. Dünya çapında öyle şuradan buradan diye orijinal mal getirtebilen sayılı bu işi yapan kişiler var sistemini oturtmuş olan, gerisine asla inanmıyorum. Ben Romanya'da yıllarca orijinal Balkan'a rastlayamadım, membahı burası Moldova üzerinden geliyor ki Moldovalılar da özünde Romen zaten. Sırbistan'da örneğin eczaneden Testo alınabiliyor ona da bağlantın olacak da gidip alacaksın bizzat kendin. Ahmet'in Mehmet'in şuradan buradan getirdim dediklerine itimat edemiyor insan. Çünkü her ürünün çakması var dünyada yapıyor abi adamlar. @Loving ve eskilerden arkadaşlarımızdan paylaşanlar çok oldu zamanında "Steroid Baskını" diye. Adamlar 1 Flakon makinası bir de fioler (yani ampul makinası), bir de oral tablet baskı cihazı ayarlıyorlar bir şekilde ondan sonra bas bas paraları leylaya. Sağlıklı sporlar...
 16. 3 points
  Gece yatmadan kolların için bilekten ve omuz kolun bağlantı noktasından sıkıca bağla ozman kollarının büyümesine engel olabilirsin.
 17. 3 points
  @agfitnessHocam senin bu tam teşekküllü anlatımlarına bayılıyorum. Eline emeğine sağlık. Emsal oluyorsun. @burakyldzEnjeksiyonu, büyük kaslar dururken küçük kaslardan yapmak bence çok riskli. Kalça, olmadı bacak bu işleri için daha ideal. Dozuna ve ilacına göre 1/1 yada 1/2 oranında evigen eklemek ödem sorununu çözüyor.
 18. 3 points
  Yarı finale kadar yarışabildim. İlk 6 final yapamadım. İlk tecrübe natural ilk yarışma yine gayet iyiydi benim için... Formumu bu hale getirerek ben yarışmayı çoktan kazandım. Formumu podyuma aynı şekilde taşıyabildim. İnanan bilgi veren yardımı olan herkese teşekkür ederim.
 19. 3 points
  Bak kardesim gecenlerdede konu actin soyledik bence suann sendeki pskolojik sorun var anlatayim sana kisaca ilk kurune girdin kisa zamanda mukemmel kazanc elde ettin etraftan sana salondan yada cevrendekilerden olumlu yorumlar geldi sonra kur bitti pct baslicaksin cokus basladi daha hormonal donguyu acmadan ikinci kur plani yapiyosun pct neden yapiyoruz? Amac ne pct donemi mct olarak ne almamiz lazim bunlari sorsan anlarim ama suan 10gun klomen kullanip tekrr kure girersen kur sonu dahada kotu olursun emin ol buna kuru bitirip pct yapip tekrar kure girilmez bu sana zarar getirir fayda degil dogrulugu cok bilinmemekle birlikte jinokomasti kanimca aslinda bu sebeplerle bas gösteriyor hormon dengesizliginden altta yatan sebep bu donguyu acip kapatmak tekrr acmak kapatmak dengesizlige yol acabiliyor o yuzden pct ni duzgunce yap kas kaybini minimalde tut ikinci kure subat mart gibi belki oda bana kalirsa seneye bu zmanlari bekle bence cunku 3.ayda girsen 5 6ay gibi ilaclar acilcak sicak basicak yemek yenmicek vsvsv uzun hikaye bu yazdıklarımizi yabana atma kardes dinle gecmis olsun
 20. 2 points
  Rengine takılmamalısın . Aburahian kullandım rengi aynı . Zphc kullanıyorum yine aynı . İranda birden fazla üretici var . Aldığın güvenilirse sorun yok . Türklerin sahtesini yapmadığı ürün kalmadı Bu kadar acımasız satıcıları hiç bir sektörde göremedim .. Dev gibi olmanız dileğiyle …
 21. 2 points
  Tercih senin kardesim ben fikrimi söyledim sadece yine en son kararı sen vereceksin deca-bolde bana göre aynı kürde ters biri östrojeni çok fırlatmazken diğeri östrojen üzerinden besleniyor
 22. 2 points
  Alakasız ilacın tam doluysa 200 mg yeterli dozaj ben SP deca kullanıyorum şuan 200mg gayet de doluluk geldi adeleme kür planına gelecek olursak 3 anabolik ilacı bir arada kullanma taraftarı değilim ben Ya 2 enjeksiyon ya da 2 enjeksiyon 1 tablet şeklinde giderim.Maddi imkanın varsa önce deca kürü yap ardından 20-25 hafta boldenon kürüyle uzun soluklu bir bulk yapmış olursun.
 23. 2 points
  Ümit abi gereken planlamayı yapmış bence de kesinlikle ona uy ona ilaveten proviron gereksiz bence tamoksifen de ben olsam zorda kalmadıkça almam.
 24. 2 points
  Teşekkürler Hocam. Sizin gibi profesyonelden böyle olumlu tepki almak beni mutlu etti. Zaman geçtikçe tecrübem artıyor. Arttıkça da konuya bakışım değişiyor ve gelişiyor.
 25. 2 points
  Gayet temiz, daha güvenilir bir şematik olmuş anlayanlara Her zaman söylediğim tür kombinasyon 2 enjekte ürün veya 2 enjekte 1 tablet ürün mantığı en uzun vadeli temiz gitme yöntemidir. Tabi yine tercih kişilerin. Sağlıklı sporlar…
 26. 2 points
  Anabolik gelişim için değil, dünya çapında sporcuların feedbacklerine göre minimum 4iu ve uzun süreli kullanım kas sertliği, define görüntü ve yavaş yavaş kas inşaası anlamında kendini gösterebilmekte. 4 ünite altı değerler cildin temiz genç ve daha ince görünmesi, buna ek olarak damarlanmada belirginleşme, iyi bir uyku ve mood (ruh hali), kendini daha genç daha enerjik daha aktif hissedebilme anlamında Anti-aging etkisi sağlamaktadır. 2iu uzun süre 1 sene örneğin kullanır ve ek olarak doğru beslenme ve antrenman eşliğinde doğru anabolizanlar seçerek yine hem hacimlenmiş hem de define görüntü elde edebilirsin (2iu burada sana kas kütlesinde değil, temiz ilerlemende ve senin define görünebilmene yardımcı olacaktır) Tercih kişinindir, sadece bilgi amaçlı yazdım. Kesinlikle bir öneri değildir. Sağlıklı sporlar…
 27. 2 points
  Estagfullah, özel bir şey değil yaptığımız.Yardımlaşma amaçlı faydalı olmak için vakit buldukça yorum yazıyorum.Uzaktan ancak bu kadarı mümkün...
 28. 2 points
  Metin hocam sizin yorum yaptığınızı görünce konu ile alakam olmasa da faydalı ve doğru bilgi öğrenmek için yorumlarınızı takip ediyorum, forumda yardımcı olduğunuz için herkes adına teşekkür ederim 🙏
 29. 2 points
  Dışarıdan ne kadar az alırsan bile kapanır diye biliyorum ki gerekte yok
 30. 2 points
  Arda çok özür dileyerek yazıyorum 3. resimdeki total testoyu görmedim. Ben kürde 466 olarak anladım. Şimdi sen yazınca tekrar baktım. Burak Hocam haklı. Düşük testosteronlu biri için 1000 fena rakam değil.
 31. 2 points
  Abi zaten 3 hafta only susta giricem bugün evigen ampul alayım dursun dediğin gibi 0.50 ve 1 ml arası bişeyler ile kombin edip kullanırım teşekkürler iyi günler
 32. 2 points
  Trenbolone etki ve yan etki olarak hafife alınmayacak, tehlikeli sınıfında bir ilaçtır. Kesime gitmeden önce büyük başlara vurulur ki tartıda ağır gelsin diye. Amerika da artık etrafa ağır metal kirliliği yaratıyor babında tepkiler var. Üstelik trenle gelen görüntü çok hızlı geri gidiyor. Bir müsabaka öncesinde değil isen, kullanmamanı tavsiye ederim. Ayrıca tren ile gelen öfkenin kontrolü de kolay değildir. Sosyal hayatını etkileyebilir. İnsanlar seni "ya trende normal alttan alalım" diye idare etmez. Bu ve şuan aklıma gelmeyen bir çok nedeni baz alırsan bırak 700ü, 300mg'ı geçmemelisin bence. Keza bende trene gireceğim ve haftalık 250mg doz ile gireceğim. Yıllardır spor yapıyorum. Artık dip form görüp önümüzdeki seneyi ona göre planlayacağım. Başta ailem olmak üzere yakın çevremi anormal öfke durumum için uyardım. Uyarmak dediğim beni idare edin diye değil kürde olduğumu hatırlatın ki sakinleşeyim diye. Senin kilonda biri için 300mg gayet kafi ölçü. Bu TRT değil. Bu kür
 33. 2 points
  cok saglam satıcı g. hoca ısmı yuzde yuz check kod
 34. 2 points
  Yok hocam şuana kadar sivilce çıkmadı. @rastlantisal @Rdm @NamasteGodDamnİt Kullanmıştı düşük doz diye biliyorum.
 35. 2 points
  Novalife 6.hafta 250 mg testo e ile aldığım değer (testosu dolu arkadaşlar) (Haftada 1 enjeksiyon yaptığım için novalife cypionate geçmeyi düşünüyorum onunda doluluğu aynıdır değil mi) çoğu kişi küre direkt 500 testo ile başlıyor bence saçma , ilk zamanlar o testonun tamamını kullanabilecek kas kütlesinde olduğumuzu zannetmiyorum , 2 yıl boyunca 250 testonun dibi sıyrılmalı verim alamayınca 500 e çıkarılmalı.
 36. 2 points
  Aynı yada yakın fiyat aralığında ise zaten balkan dururken başka marka aramak bana garip geliyor. Makul değil.
 37. 2 points
  Zphc denilen marka çalışıyor diyorlar burda ama ben hiç kullanmadım açıkçası fiyatları da Balkan ve SP’den assağı değil.Ben olsam Balkan ve SP den şaşmam onu da nerden alabileceğinizi zaten biliyorsunuz
 38. 2 points
  @Jacop'un bulduğu da aynı. Kutu farklı sadece, o yüzden de düşündürdü biraz aslında, yeni tasarım mı yoksa sahte mi diye, zira aynı firma. Tavsiyem alınmaması yönünde zira yazı tura durumu söz konusu.
 39. 2 points
  Ne ara o kadar zaman geçti be Daha dün gibi hatırlıyom valla Ilaç konusunda da az bir şey araştırma yaparsanız kaliteli ilaç alıp kullanabilirsiniz. Hiç olmazsa da onurumla sustanon rimobolan kürü yapıp devam ederim hiç sorun olmaz. Bildiğim yoğurdu bilmediğim ayrana değişmek gibi bir hevesim yok
 40. 2 points
  Bu foruma girerseniz bir sürü ilacım çalışıyor mu ? Enjeksiyon sonrası böyle oldu.4 aydır kilom ve görüntüm aynı gibi konuları görürsünüz. @rastlantisalabimle bu forumda tanıştık ikimizde epey bir zaman geçirdik burda.Bence dediklerimizi göz ardı etmemelisiniz.Benim de sahte ilaçlardan çok canım yandı.Eve kendimi zor attım,ateşten,ödemden yürüyemedim.İstediği kadar dolu olsun bunları yaşadıktan sonra nasıl idman atıp büyeyeceğiz
 41. 2 points
  Kürden önce psikolojik durumun ve içinde bulunduğun çevre koşulları (aile, okul, iş, kız arkadaş vs.) uygun değilse küre başlamanı önermem. Aynı hatayı yaptım ve kürüm istediğim gibi verimli geçmedi, ilaçlarım orijinal olmasına rağmen. Only testo 12 hafta ilk kür için tam ayarında, dozaj olarak 300-500 mg arası kullanabilirsin.
 42. 2 points
 43. 2 points
  Boldenon benim hoşlandığım bir ilaç değil. Yan etkiler ile ilgili bir başlık vardı orada yorumları okuyabilirsin. Bence hiç gerek yok ama illa olsun diyorsan rimabolon daha yerinde tercih olur. Hormon testleri için özele gitmen gerekebilir. Son fiyat aldığımda sanıyorum 800 küsür tl idi. Aile hekimliği: tam kan testi, karaciğer ve böbrek testleri, Üroloji: LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testo, Free testo
 44. 2 points
  Enjeksiyon yapa yapa artık tabiri caizse gözü kapalı yapabilecek hale gelen sağlıkçılar ve uzun yıllar harcamış profesyonel sporcular tercih edebilmekte. Onun dışında yorum yapamam etik olmaz. Yeterli bilgi ve tecrübe oturmadan yapılan her şey büyük risk taşır. Sağlıklı sporlar…
 45. 2 points
  Kimsin nesin, spor geçmişin ne, herhangi bir genetik rahatsızlık var mı aileden, yaşın boyun kilon, formunu gösteren fotolar olmadıktan sonra, Only Peynir-Zeytin kürü de yapsan sana yardımcı olamayız. Sağlıklı sporlar…
 46. 2 points
  İlk kür için hedefine göre değişmekle beraber mantıklı bir tercihte bulunmuşsunuz. Ancak ilk önce kan değerlerinizi kontrol ettirip ilaca başlamaya engel bir durum olup olmadığını kontrol ettirin.
 47. 2 points
  Güncel beslenme: Sabah 5 tam yumurta 1 ölcek isole whey 120 gram pirinç unu 30 gram yulaf 30 gram fıstık ezmesi İdman öncesi 120 gram pirinç 150 gram tavuk 30 gram fıstık ezmesi Idman sonrası 30 gram maltodekstrin 120 gram pirinç 150 gram tavuk Akşam 120 gram pirinç 150 gram tavuk 10 gram ceviz 5 gram zeytinyağı 10 gram chia tohumu Yatmadan 1.30 saat önce 120 gram pirinc 150 gram tavuk Suplementler 1000 mg c vitamini 2 tablet multi vitamin 4000 mg omega 3.6.9 2000 iu d3 vitamini asist 600 mg 5 gram creatin İdman . Pazartesi Dumbel chest pres 5×15-12-10-8-6 tükeniş son set Bench pres 5x12 Seated machine fly 4×15-12-10-8 Cable crosver 4x12 Machine shoulders pres 5x15-12 Dumbel lateral raise 5x15-12 son set tükeniş Db skull crusher 5x12 Jm press 5x12 Salı Barbell row 4x12 Chest suported row 5x15-12-10-8-6 Straight arm puldown dik 5x12-10 Wide grip precher curl 5x15-12 Barbel curl 5x10-8 Incline db delt fly 5×15-12 Incline db rear delt row 5x10-8 Çarşamba Squat 5x12 Leg pres 5x12 Leg extension 5x12 Romanian deadlift 5x12 Calf 5x15 Persembe Incline dumbel chest pres 5x12.10.8.6.15 Incline chest pres machine 4x15.12 Low cable crosver 4x12 son set tukenis Sholders dumbell press 5x15.12.10.8.6 Cable front raise 5x15.12 son set tukenis Cros body triceps extension 5x15.12 Jm pres 5x10.8 Cuma Incline latpuldown 5x10.8 Straigh arm puldown 5x15.12 son set tukenis Seated cable row 5x15.10 Drag curl 5x15.12 Hammer curl 5x10.8 son set tukenis Barbel shrug 5x15 Kelso shrug 5x15 Cumartesi pazar of Pazartesi salı carsamba persembe cuma ac karna 30 dk kardiyo
 48. 2 points
  Merhabalar 2 haftalık form kontrolüne geldim. Bu sabah aç karna kilom 107.5 çıktı. Bel ölçüm 85 cm kollar 45-46 arası. Yarın itibaren kürüme 300 npp ve 40 mg danabol ekliyorum. @Rdm abim için kollar belli olsun diye çok vermeyi bilmediğim yandan göğüs pozu ekledim bu hafta. Yorumlarınızı bekliyorum.
 49. 2 points
  Diyelimki pct yaptın bittti hormonal dongu acildi ardindan hemen kure baslanilmaz rahat 4ay ara vermen gerekir vucut kendini toplasın yok pct yaptin peisnden ilac kullanırsann kardan cok zarari olur sana ya hic pct yapmican yada pct yapip 4 5 ay ilaca ara vericen oncesi sonrasi varmi resim olarak bakardık
 50. 2 points
  Trendyol bilindik diye oradan alma hevesin gayet normal fakat bilmeniz gereken şeyler. Sarm denilen ürünler supplement değil öyle rahat rahat sağda solda satılsın. Deney kimyasalı olarak geçerler. Hadi dallamanın biri oraya bi şekilde ürünü sokmuş farklı bi kılıfla diyelim. Fiyat önemli, satıcıdan daha önce alıp feedback verenler önemli, hadi aldın ve ayvayı yedin adama ne diyeceksin. Trendyol falan uğraşmaz bile almasaydın kardeşim derler adama. Nihayetinde cinsel ürünler de var sahte ya da zararı olabilen, alıp da orada yazana ya da kafasına göre kullanıp sonradan sağına soluna bir şey olan da var. Adamlar kaale bile almaz, en fazla satıcıyı banlarlar, ağından çıkarırlar kendilerini temizlemek için. Sabırla spora ve beslenmeye ağırlık verin, supplement kullanın, bu lafı demek istemem ama eczaneden primo alıp haftada 1 ampul kullansan bile ne olduğu belirsiz kimyevileri vücuda sokmaktan bin kat iyidir. Bugün bir şey olmadı ki dersin bi kaç sene sonra bi yerine bişey olur nereden oldu bi şimdi diye kara kara düşünürsün bulamazsın ama halbuki alayı dün yenilen hurmaların etkisidir. Canınızı yakmayın yaktırmayın kimseye üç beş kuruş ucuz diye hayatınızla oynatmayın (eğer canınızı adam yerine koyuyarsanız) Sağlıklı sporlar…

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×