Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

11-05-2022 tarihinden beri tüm alanlarda en beğenilenler

 1. 8 points
  Ülkemizde sağlıklı beslenmenin artık lüks olmasından dolayı böyle bir başlık açmaya karar verdim. Bu başlıktaki amaç ucuz protein kaynaklarını birbirimizle paylaşmak. O yüzden lütfen "ürün adı - fiyatı - 100gr için besin değerleri" şeklinde yazalım ki karmaşa olmasın. Lütfen sizlerde denk geldikçe burada paylaşın. Kırık Peynir: Markasına göre değişmekle birlikte 22-35tl fiyat aralığında. Ortalama 20gr protein içeriğine sahipler. Genelde de tavada eriyorlar ve oldukça lezzetliler. Dana Böbrek: Kasaplarda / sakatatçılarda 15-30tl aralığında değişiyor. Ortalama 18gr proteine sahipler. Tadı ciğerin lightı gibi. Yine lezzet manasında şahane.
 2. 7 points
  Ara ara foto ekleyeyim günlüğüme Üstümdeki kullanıma bağlı olarak genişlemiş L beden.
 3. 5 points
  Maalesef Orhan hocamızı kaybettik. Her şeyden de öte çok büyük bir bilgi hazinesini kaybettik. Allah rahmet eylesin, yakınlarına büyük sabır diliyorum..
 4. 5 points
  Bu fotodan göğüsteki sivilceleri görevilirsiniz. Sırtta nerdeyse yok. Omuzdakiler çok azaldı. Komiktir trapez ve göğüste çoıkıyor ağırlıklı olarak Tabiki poz vermeyi beceremeyen ben ve tabiki karnı vakumlamayı unutan ben
 5. 4 points
  Evet doğru hipofizi açmak için kullanılıyor.Ama hipofiz üzerinden artırdığı lh-fsh hormonları ile testisleri maksimum seviyede uyarıyor.Testisler sünger gibi, ne kadar fazla uyarı alırsa dokular canlı olduğu sürece, genetik seviyeye kadar gelişir...Bu kalıcı olması için uzun vadeli olmalı.Genelde pct yaptım ettim diyen arkadaşlarda, bu testis dokusu eski haline gelmeden pct bitiriliyor, yada dozlar yetersiz geldiği için atrofi gitmiyor. Şöyle düşünün, araca bindik vites boşta ve motor rolantide çalışıyor.Fakat ha durdu duracak stop edecek halde.O anda gaza basıyoruz ve motora benzin daha fazla gidiyor ve yüksek devire kadar çıkıyor, motor ısınıyor canlanıyor ve bırakınca titreme, stop etme durumu geçiyor.Bu klomen de benzer etkide olarak düşünülmeli
 6. 4 points
  Merhaba; Gelişimin göz dolduruyor, tebrik ederim... Masteronla winstrol kullanmanı önermem, ikisi de dht türevi ve birbirinden çok farklı özellikler göstermiyorlar.Winstrolde extradan su atma özelliği var, fakat prostatına çift kat zarar verebilirler... Yan etkileri önemsemezsen istediğin kadar kullanabilirsin, fakat normalde winstrol max. 6 hafta ideal kullanılabiliyor... Only testosteronla kazandığın kası ve formu korumak adına istediğin kadar gidebilirsin...Yeter ki östrojene dikkat et, formun bozulmasın istiyorsan. Trenbolon bazı insanlarda prolaktini arttırarak memedeki süt bezlerini uyarabiliyor.Erkekte bu fonksiyon körelmiş olsa da, yüksek hormonel etkiden süte benzer bir sıvı akıntı şeklinde gelebiliyor.Test yaptırarak bunun hangi hormondan kaynaklandığını netleştirmek doğru davranış olur.Haftada iki sefer yarım tablet cabaser yada eşdeğeri dostinex doz ayarlanarak kullanılmalı.Bu akıntıyı hızla keser eğer prolaktinden kaynaklanıyorsa.Göğüsteki kitle östrojen kaynaklı oluyor, genel olarak.Müdahale edilmediğinde jinekomastiye dönüşebilir. Trenbolonun östrojene dönüşmediğini ama testosteronun dönüştüğünü biliyoruz.Özellikle uzun ester testosteron daha fazla aromatize oluyor, bence kısa ester kullanılmalı yada test yaptırarak östrojen seviyesi kontrol edilmeli ilaçlarla.Trenbolon sentetik progestin olmasından dolayı, progesteron reseptörlerini doldurarak östrojenin rakibi gibi davranıyor ve farklı yoldan benzer etkilere neden olabiliyor.Memedeki kitleyi bu progesteron artışı da yapmış olabilir... İnternette satılan cialis vb. ya tamamen yada kısmen boş hammaddeye sahip.Eczaneden almak en doğrusu.Ereksiyon sorunu için hormonlarına baktırmalısın.Aşırı dht türevi steroidler, veya östrojen aromatizasyon fazlalığı, yada progesteron, prolaktin artışı hep ereksiyon libido problemi yapan etkenlerden... Kolay gelsin.
 7. 4 points
  Testo + GH+ İnsülin. Belki yanına peptidlerle destek. Temiz veya yağlı olayı tamamen beslenmen ile alakalı.
 8. 4 points
  Testosunun da dolu olduğunun kanıtı +1500 görüyor olmamız olamaz. 10 günlük bir süre test için ideal değil 6 hafta sonra tekrar yaptırırsan hem vücudundaki etkileri hem de prolaktin gibi değerlere de bakmış oluruz.
 9. 4 points
  Sınırsız süreyle platformdan uzaklaştırıldınız forum kurallarına aykırı hareket edip satıcı ismi ve numarası paylaşmanız dan sebep.
 10. 4 points
  çıkar göster artık
 11. 4 points
  Form güncellemesi 0 karbdan 150 gram karba çıktım belimde 2 cm daha incelme oldu 74 cm şuan diyet sonrası rebound dönemi adına 21 gün böyle bir süreç izleyeceğim 5-6 haftalık only testo ile cruise dönemi geçirip biraz dinlenicem belki daha da uzun tutabilirim süreyi bu formu yaz sonuna kadar taşımayı hedefliyorum yeni off sezonda insulin deneyimleyebilme ihtimalim de var duruma göre yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum herkese iyi forumlar.. Link ; https://streamable.com/on7uh3
 12. 4 points
  Ben kullanmazdım.İçindeki etken madde oranı düşmüş ve koruyucuların etkisi bitmiş, zararlı organizma üremiş olabilir..
 13. 3 points
  Niye şaşırdın ki bu kadar sahte ilaç patlamaları özellikle 2014-2015 yılında baş gösterdi. Hadi sahte ilacı geç biz neler gördük; Nitrofull marka supplement vardı. Resmen merdiven altı. Elazığdan dağıtım yapıyorşardı büyük bir kısmını. Aminoasit tableti diye kalsiyum karbonat tozundan yapılma tabletleri içtik. Whey protein diye de resmen nişasta, aromalı puding karışımı tozlar karıştırıp içtik. Bacağımızda damar kılcallanmaları, aşırı sırt sivilcenmeleri, aylar geçtikçe halsizlik bezginlikler yaşadık bizim dönem piyasına hakim olanlar ki bu söylediğim de 2008-2011 aralığında en çok yaşanan durumdu. Hey gidi hey, arz neredeyse talep orada olduğu gibi sahtekarlıklar da oradadır. Bu kıyamete kadar da böyle olacak şaşırmayın artık Sağlıklı sporlar…
 14. 3 points
  Öncelikle sakin ol, seni çok iyi anlayabiliyorum. Bu maalesef bizim ve arapların yani müslüman toplumun bazı konularda vurdum duymaz, bazı konularda ise afedersiniz pokunu çıkaracak kadar gereksiz üstüne düşüp darlamasıyla alakalı toplumsal bir durum. Zaten ailesi doğru yaklaşım ve desteği vermiş kişilere bakarsanız hep daha kültürlü hep daha başarılı ve hep ya iyi bir doktor, avukat, ya da oyuncu şarkıcı veya girişimci olduğunu görebilirsiniz. Ben de hayatımdan bir örnek sunmuş olayım: ilkokul döneminden liseye kadar hep sırtım ağrıyor kamburlaştığımı hissediyorum dememe rağmen ve ailemin sağlıkçı olmalarına rağmen trajıkomik bir şekilde; bu dönemde olur böyle şeyler kemik gelişimindendir, kafanda çok büyütüyorsun gibi abuk subuk yorumlarına mağruz kalmıştım. Çok istedim bir ortopedi uzmanına kontrol olup korse kullanarak kemik yapımı dik tutmak. Onların bu tavrı yüzünden yıllar geçtikçe omuzların öne düşmesi dediğimiz kifoz oluşumu gerçekleşti. Kifoz beraberinde zamanla belin içeri çukurlanması dediğimiz Lordoz oluşumunu da beraberinde getirdi. Allah’tan hayatım boyunca basket oynayarak boy uzamama destek oldum, ve amatör ağırlık ve uzak doğu sporlarını taklit ederek de eklem sıklaşması ve kıkırdak körelmesi gibi durumların önüne geçtim. Vücut geliştirme ile de kifoz ve lordoz oluşumunu iyice yavaşlattım fakat hala çok uzun süre dik duramıyorum sırt ağrım oluşuyor. Ağaç yaş iken eğilir diye boşa denmemiş. Nacizane tavsiyem ben de çok sorunlar yaşadım ve derdimi anlatmak adına çok uzman psikologlara sırf terapi amaçlı gittim ve iyi ki de gittim dedim. Sen de öyle yap, bir doktoru beğenmezsen başkasına git (özellikle karşı cins olursa daha iyi anlayış gösteriyorlar) Hepimizin tonlarca sorunu var, hep düşüyoruz ama unutma nakavt düşünce değil yerden kalkamayınca gerçekleşir. Sürekli kalkmaya çabala. Sağlıklı sporlar…
 15. 3 points
 16. 3 points
  Geçmiş olsun . İlaçların böyle bir yan etki olduğunu bilmiyordum . Bende yıllarca mide ağrısı yanma reflü gibi semptomlar yaşadım . Kronikleşmiş ülserim vardı. Spora başladığımdan beri düzgün temiz beslenmeye ve tüm asitli içeçekleri terkettim . Yanlız bununla kalmadım. yemeklerle birlikte asla su içmiyorum.. Ya yemekten 1 saat evvel ya da 1 saat sonra içiyorum. Mide yanması nedir unuttum gibi .. Sana tavsiyem budur .
 17. 3 points
 18. 3 points
  @rastlantisal @hectordoyle @metinav kürümün 10. Haftasını bitirmiş bulunmaktayım. güncel kilom 95-96 civarı. Ptesi çarşamba ve cuma günleri yarım doz arimidex alıyordum. Libidoda ufaktan canlanmalar oluyordu. Dün yani cuma günü arimidexi 1 tablet kullandım. Bu Sabah uyandığımda taş gibiydim. Nedenini bilmiyorum ama düşük doz arimidexin bana pek fazla etki etmediğini düşünüyorum. Onun dışında geçen hafta diyeti bozdum bayram yüzünden biraz b*kunu çıkardım. Bu hafta toparlamaya çalışıyorum. Fazladan cardio vs. Yeni yeni düzenimi oturttum. Bugün ilk defa antreman esnasında nefessiz kaldım. Setleri atarken nefes nefese kaldım. gücüm arşa çıkmış durumda. Formum beni tatmin edici seviyeye gelmeye başladı. Fakat ben en dip noktamı görmek istiyorum. Bu yüzden bu hafta 350prop 350 masteron kürümü noktalıyorum. 4 hafta TRT seviyesinde testo enanhtate ve yanında clenbuterol girip, sonrasında 350 prop 300tren ace şeklinde 6 hafta daha devam etmeyi düşünüyorum. Sonrasında da 3-4 hafta daha, düşük doz testo girip kürümü noktalamayı düşünüyorum. Bu konu hakkındaki fikirlerinizi ve önerilerinizi merak ediyorum. Trt seviyesi olarak haftalık 125 veya 150 testo enanhtate uygun mudur acaba? Yoksa direk 250 mi girmemi tavsiye edersiniz? saygılarımla. güncel fotoğraflarım ektedir.
 19. 3 points
  Abiii sen yapma bari 🤪 laf etmesinler diye video atıyorum hatta 😂
 20. 3 points
  Gencler guldurdunuz aksam aksam. Kendi adima artik cutta trene girmis halimi gorebiliyorum. Suanda bile girsem iyi ama beni biliyorsunuz. Aceleye mahal yok. 90i gorecegim once. Emrah senden supheleniyorum. Photoshop master oldugun icin her sey olabilir
 21. 3 points
  Hepsi kaliteli ürünler hocam gönül rahatlığıyla boyayabilirsin ..
 22. 3 points
  Aylardır foruma girmiyorum, sırf şunu yazmak için girdim. Kur bu haldeyken bile 210 tlye aldığım tren cayır cayır çalışıyor. Başka birşey söylememe gerek yok sanırım? Bu ürünlerin maliyetinin ne kadar olduğunu sanıyorsunuz gerçekten? Yurtdışındaki fiyatlarla kıyaslamak anlamsız. Hammaddeler uzak doğudan geliyor amerikadan değil. Amerikada bi testonun 40 dolar olması bizde 600 lira olacağı anlamına gelmiyor. Asıl fırsatçılar bu ürünleri dolar kuru üzerinden satanlardır. (söylediklerim yurtdışı ürünlerini kapsamıyor. Türkiyede üretilen ürünler için konuşuyorum)
 23. 3 points
  Allah rahmet eylesin tanımadığım ilk defa duyduğum bir isimdi araştırdım son derece entelektüel ve vizyonlu bir hocaymış mekanı cennet olsun.
 24. 3 points
  Aynen öyle, Sustanon terleme yan etkisi meşhurdur özellikle yaz dönemi çok dikkat edilmesi gerekir sıcağın da etkisiyle kardiyolojik sürprizler yapabilir. Şırıl şırıl terleyip duş alırsınız. Gelen geçen bakar bu sudan mı çıkmış diye. Sürekli gölgede ve serinde oturmanız gerekir. Gülü seven katlanır diyerekten yıllardır katlanıyoruz işte napalım. Primo da terleme yapar her anabolik gibi ama Susta kadar yapmamaktadır. Sağlıklı sporlar…
 25. 2 points
  Bir 30 gün yarım tablet klomen kullan bırak.Sonra tekrar test yaptır durumuna bak...
 26. 2 points
  Unigen marka boşa paranızı vermeyin o hatayı ben yaptım sizde yapmayın yüksek mglarda belki iş görür çünkü 1000 testo 750 tren alırken iyi kötü götürüyordu ama acetat prop geçtim test yaptırdım çünkü terslik vardı belki haftalık 900 propionat veya acetat vurunce etki gösterir ama birgün arayla 100 propionat 100 acetat bu sonuçları verdi forumda paylaştım hocalarm cevapladilar evogen marka gececem nasip olursa
 27. 2 points
  Bu kadar nazik, içten ve kalpten yazmanızın nedeni şimdi belli oldu @nano3570 hocam Kür nasıl gidiyor konuyu da güncelleyin merakta bırakmayın bizi
 28. 2 points
  Çok önemli bir konuya değindin. 1500+ görünce tamam diyoruz ama 150mg / hafta ile de 1500+ çıkar orda. Ben his olarak çalışıyor dedim. Only sustanonda ne yaşıyorsam aynısını yaşıyorum.
 29. 2 points
  Bu başlığa açanın yanaklarından öper, açtıranın, açılmasına sebep olan büyüklerimin ise.......
 30. 2 points
  https://www.nefisyemektarifleri.com/dana-bobrek-sote/ Bu tarif çok iyi. Ciğer seven birinin böbrek sevmemesi imkansız
 31. 2 points
  İkisi de temelde farklı tür ilaçlar. Rimobolan DHT türevi, boldenon testosteron türevi. İkisini de bir arada kullanabilirsin sorun yok.
 32. 2 points
  Bence planın gayet uygun, verim alabildiğin sürece her tür değişikliği yapabilirsin.İlla baştan sona aynı gitmek gerekmiyor, steroidlerin etkin olabildiği süreler göz önüne alınarak, çeşitli dönemlerde dönüşümlü ve inişli çıkışlı dozlar uygulanabilir... Karın kasların kapanmamış bu iyi bir şey, demek ki fazla yağlanmıyorsun, su atmak her halükarda daha kolay olur. Ara dönemde de testo prop kullanabilirsin, sık enjeksiyon dışında bir olumsuzluğu olmaz.Enantatın açılması bağlanması zirveye ulaşması 3-4 haftada yetersiz gelebilir... Okuduğum yorumlarda kullananların dozları genellikle @rastlantisal da dediği gibi 100-150 arasıydı genelde.Önemli olan yüksek testosteronun hücrelerde bağlandığı reseptör hassasiyetini arttırmak için, düşük doz testosteron ile bir süre gitmek. Arimidex konusunda haklısın, bu konuyu araştırmadım fakat bende de alışıldığı yönünde fikir oluşturuyor.Ya vucudumuz bu azalan aromatize enzimini korumak için önlem alıyor, ya da ilaç şirketleri ürettikleri ilaçların içeriğindeki kaliteyi bozuyor farkettirmeden...Onun için kendi deneyimlerin bu konuda daha güvenilir olacaktır... Kolay gelsin.
 33. 2 points
  Tren e, 2000mg 450 lira verdim, yüzde kaçı dolu bilmiyorum, ama kan değerlerinde e2'nin anlamsız yükselmesi ve prolaktinde 2 katına çıkış gerçekleşti, ürün baya tren. Flakonda yazılan ölçülere göre de haftada 200mg kullandım bitene kadar. Öfke arttı artmasına da, beta bloker nebivolol kullandığımdan öfke benim için daha az bir sorun haline geldi. Öbür yandan yemeğe başlar başlamaz durmak bilmez terlemeler yaşamadım, sabah uyandığımda biraz ensem ıslanmış oluyor bu da bana koymuyor. Ha yaz da geliyor, treni umarsızca yüksek dozlara çıkarmak stresten başka bir şey değil zannımca.
 34. 2 points
  Trenin sona saklanması gerektiğini düşünenlerdenim. Trensiz gidebildiğin kadar gidip sonra tren eklenmeli. Keza sende öyle yapıyorsun. TRT için 100-1500 arası iyidir.
 35. 2 points
  Bir de şu var, örnek olması açısından.. Tatile çıkmak gibi, 2 yıldızlısı ve 5 yıldızlısı. Ama işte ne kadar yıldızlı tatile çıkarsan, bütçeden o kadar yiyecek, belki de yerine koyamayacağın masraflar edeceksin. Biz de ölümlü olduğumuzu unutmayıp, zevk alınabilecek kafası olan maddeyi dozajında tutup, hayatın da tadını çıkartmaya devam edip, 600 tren gibi saçmalıklara girmesek daha iyi olur kanısındayım. Tren a hakkında sürekli söylenen, gece uyuyup uyandıktan sonra, sabah aynada değişimi farkediyor olmak, hayattan çokca çalıyor, ve seni o ürüne çok daha bağımlı ediyor olsa gerek. Bence ürünlere öcü gözüyle bakmaktansa, onları kullanılabilir kılmak amaç olmalı. Malum tıpta zehri zehir yapan dozudur diye boşuna dememiş Paracelsus.
 36. 2 points
  Ilaçların sterilizasyonu çok önemli, mikro bir steril olmayan durum olsa bile vücut enfekte olarak algılıyor ve bu da ateş, ishal gibi yan etkilere sebebiyet veriyor. İlaç temiz değil demiyorum sadece dikkat edin diyorum. Bir kaç enjeksiyonda geçmezse ilacı kesip primo ve proviron ile 1 ay ilerleyip sonra primo yanına Sp gibi Iran Abu gibi veya Susta gibi bir Testo seçip o şekilde gidişata bakılabilir böyle daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca sadece enjeksiyon ilaçlarda değil Turinabol gibi tablet ilaçlarda da sterilizasyon yoksa aynı şekilde yan etkiler sağlayabilir. Ast-Alt değerleri de takip edilmeli, sürekli bir artış var ise enfeksiyon durumu olasılığı çok yüksek demektir. Geçmiş olsun. Sağlıklı sporlar…
 37. 2 points
  Videonun başına bakmalısın. Poz vermeye başlamadan önce trapezler görünüyor. bu adam daha ne etsin
 38. 2 points
  Gögüs özellikle üst gögüs cok iyi gelişim göstermiş abi.Sivilce çilen bir bitmedi abi benim de tek tek çıkmaya başladı
 39. 2 points
  Şuanda kütleme güveniyorum açıkçası, tren kürüne başladığımdan beri, yapımdan dolayı olsa gerek, pek farkedilmedi ancak güzel kütle kazandığımı düşünüyorum. Önceki fotoğraflarıma baktığımda anladım Bu işin bir sonu yok yani, yaşım daha 21 ve yol uzun. Bu kürden sonra vücudumu dinlendirip uzun süreli bir bulk + ardına definasyon kürü için hazırlanmayı düşünüyorum
 40. 2 points
  Kesinlikle sağlam kütlen yoksa kütlene güvenmiyorsan define olmaya çalışma hiç
 41. 2 points
  Kanka sen gerçekten çok iyi oldun ya tebrik ederim. @rastlantisal abim ve senin izinden gidip uzun süreli bulk yaptıktan sonra sert bir cut yapıcam. İyi motivasyon kaynağı oldunuz bana gerçekten
 42. 2 points
  Tercih meselesi tabi ama bana biraz değişik geldi bu tarz bir kombinasyon. Şahsen sadece testo e. + bolde ya da sustanon + rimobolan şeklinde kombinlerdim
 43. 2 points
  clen buldum ya 6.günümdeyim şuan. cut iyi gidiyor 2400 kaloriyi aşmıyorum. pump etkisini daha iyi görüyorum garip bir şekilde. gelişimi ekteki fotoğraflardan göreiblirsiniz güncel sayılır.
 44. 2 points
  Profesyonel bir kişiliğin umarım ki bir şeyler denemek için yaptığı bir şey değildir...Kalsiyum, sinirleri uyarıcı işlevde bir mineral.
 45. 2 points
  Allah rahmet eylesin, sevenlerine ve ailesine sabırlar versin.
 46. 2 points
  Testislerinin üreteceği hormonların kat be kat fazlasını dışarıdan aldığın için üretmeyi keser ve küçülmeye başlar. Kür boyunca bu normal.
 47. 2 points
  Gecen bunla.ilgili bir konu acmistim testis kuculmesi gayet normal birseydir lh sifirlandiginda kuculme olur pct doneminde vucuda yükleyeceğiniz ovitrelle veya chromion yada pregnil testisleri buyutecektir fakar kan testi sart pct icin burda kimse pct kan testi olmadan sunu boyle bunu şöyle yap kullan demez gecmis olsun
 48. 2 points
  Dostum istersen 1 sene istersen 10 sene kürde kal. Hiç bir kürün uzunluğu kimse sana uzun veya kısa diyemez. Bunu diyecek unsur tamamen “testler”dir. Ara ara test yaptırırsan ve istenilen sonuçlar düzenli çıkıyorsa kürün uzun kısa fark etmez devam. Not olarak hangi kür yapıyor olursan ol mutlaka uzun maratonlu kürler her zaman kısa kürlere daha kalıcı olacaktır.
 49. 2 points
  Kür sonrası durum kişinin kararıyla alakalıdır. İster pct yapılıp en az kür süresi kadar dinleme sağlanıp sonra tekrar kür moduna geçilebilir (ki genel profesyonel tavsiyesi dünya çapında bu yöndedir) Ya da vites düşürüp, only testo gibi kütle kaybını azaltmaya yönelik uygulamalarla devam etmeyi seçenler de vardır. Ben şahsi olarak şunu seç bunu yap demiyorum, herkesin kendi kararına diyelim. Sağlıklı sporlar...
 50. 2 points
  Şahsen kademeli düşürmen daha mantıklı olacaktık çünkü vücudun alışma süreci ve birden kesersen vücut çöker ne enerjin ne kürden fayda görebilirsin

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×