Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

26-11-2023 tarihinden beri tüm alanlarda en beğenilenler

 1. 12 points
  Merhaba değerli platform kullanıcıları ve ziyaretçileri; Bugün biraz olsun kullandığımız ilaç gruplarının içeriğine bakacağız. Bu konu biraz daha Müslüman sporcuları ilgilendiren bir konu olacak. İnançlar doğrultusunda dini bazı gereklilikler söz konusu onlardan biriside tüm Müslümanların kırmızı çizgilerinden birisi olan '' domuz ürünleri '' çoğu kişi bu anlatacaklarımın farkında olmadan çoğu ilaç grubunu kullanıyor buna steroid grupları da dahil ne yazık ki. Bu konu farkındalık yaratmak için tarafımca yazılmaktadır. Herkes istediği şekilde hareket etmekte özgürdür, konu hiç bir zorunluluğu öğütlememektedir. Şimdi çoğumuz vitamin grupları olan çoğu ürünü kullanıyoruz ama kullanırken ülkemizdeki en büyük sorunlardan birisi olan okuma alışkanlığımız olmadığı için ilaç prospektüsünü okumadan geçiyoruz direk kullanıyoruz bırakın ana detayları yan etkilerine dahi çoğumuz bakmıyor ne yazık ki. Şimdi çoğu markaya sağlık bakanlığımız şunu diyor; Ya Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ilaç kodeksine göre ilaç içeriği üreteceksin (sığır ürünleri) Veya Üretici firma hayır ben ilaç içeriğimi belirtmek istemiyorum diyorsa prospektüs içinde bunu belirteceksin (domuz ürünleri) Gibi şartlar sunuyor firmalarda bu hassasiyetle üretim yapıyorlar veya yapmayıp ekte yüklediğim prospektüsü alanındaki gibi küçücük puntolarla bunu belirtiyorlar. Türk üreticilerde bu duruma denk gelmedim ama yurt dışı kaynaklı olanların geneli domuz ürünleri kullanıyor arkadaşlar. O yüzden konu başında belirttiğim gibi inançları dahilinde bu gibi detaylara takılan, dikkat eden sporcularımız varsa bu farkındalık ile içtikleri ilaçları kontrol ederlerse kendileri adına faydalı olabilir okuduğu bu konu. Tabi işin diğer tarafında oral veya enjeksiyon steroid hormon grupları geliyor. Bakın bu yukarıda bahsettiklerim yasal markalar için geçerliydi siz bir de nerede nasıl üretildiği belli olmayan oral steroid veya diğer hormon gruplarını düşünün içinde neler olabileceğine dair Konuyu şu şekilde bitirmek isterim; arkadaşlar çoğu kişi okurken ya şunlar bunlar varken sıra bunları düşünmeye mi geldi diyecek olurlarsa bu konu bir bilgi aktarımı konusudur yoksa hayat içerisinde milyonlarca benzer hassasiyetlere dikkat edilmesi gerekiyor ve bu dikkat edilmesi gereken hususlar tamamen kişileri ilgilendirir inançlar sorumlu tutulamaz. Umarım izah edebilmişimdir. Keyifli Forumlar.
 2. 10 points
  Hocalarım moderatörlüğünüz hayırlı uğurlu olsun. Yeni görevinizde başarılar dilerim . Forumdaki kullanıcılara gerek yardımlarınızla gerek tavsiyelerinizle birçok yeni ilaç kullanmak isteyen gençlere yol gösteriyorsunuz. Her zaman doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilen kişilik ve olgunluktasınız. Forum adına teşekkür ederim sizlere hayırlı görevler seviliyorsunuz❤️🙏 @rastlantisal @Rdm
 3. 8 points
  Çok teşekkürler arkadaşlar. Bu iş imece usulü. Şimdi sıra dedelerde. Yarın sıra gençlere gelecek. Öncesinde nasılsa şimdiden sonra da aynı şekilde devam edeceğiz. Hepinizi seviyorum.
 4. 7 points
  Eğer bu ilaçlar çalışıyorsa sıkıntı. Bunları aldığın için doğal döngün kapanacak ve vücutta testosteron kalmayacak. Diğer yandan deli gibi östrojenin olacak. Tıpkı kadınlarda olduğu gibi... İnsan insana bunu yapmaz. Yapmamalı!
 5. 7 points
  Sana bunu kür diye kim önerdiyse onunla tüm arkadaşlığını bitir Hocam turinabol, danabol bunlar aynı ilaçlar zaten hangi mantıkla önerdi ki sana? Böyle kür mü olur bunlarla su tutarsın sonra tuttuğun suyu geri verirsin karaciğerine verdiğin zararla kalırsın. Piyasa bu kadar mı düştü milletin cebindeki parayı almak için gerçekten görünce üzülmemek elde değil
 6. 6 points
  Merhaba, Libido konusu çok geniş perspektifte bakılması gereken bir konu.Bunun sebebi ise sadece hormonlardan kaynaklı bir durum olmaması. Zamanında çok kafa patlattığım ve araştırma yaptığım bir konu.İlerleyen zamanlarda bunla alakalı kendi edindiğim tecrübeler ve bilgiler doğrultusunda bir rehber yazmayı düşünüyorum. Sorununun hormonel mi değil mi önce bunu öğrenmek gerekiyor. Hormonel ise; Düşük e2 kaynaklı, Düşük dht kaynaklı, Düşük shbg kaynaklı, yüksek progesteron kaynaklı, gibi belli parametrelerden kaynaklı olabilir.Ayrıca doğal testosteron pulsatif salgılanan bir hormon olduğundan dolayı zaman zaman değişiklikler göstermesi çok olasıdır.Stres,Antreman,Beslenme,Uyku gibi durumlardan etkilenebilir. Bunlara herhangi bir test yaptırmadan yorum yapmak belirttiğim gibi mümkün değildir.Test yaptırmadan arimidex kullanmak yapacağın en saçma şey olacaktır. Her ne kadar yapılan araştırmalarda yaşlı ve orta yaş erkeklere verilen aromataz inhibitörlerinin testosteronu arttırdığı görülsede senin durumunun testosteron kaynaklı mı değil mi öğrenebilmemiz için önce TEST yaptırman gerekiyor. kaynak:(https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3143915/) Test yaptırdığın durumda herhangi bir problem çıkmadığı durumlarda psikolojik konular tahmin ettiğimizden büyük önem taşıyor.Mesela bazı yapılan araştırmalarda internetten pornografik içerikler izlemek libodoyu düşürürken arzu yani yabancıların desire dediği kavram değiştirmekte.Bu da beynin içerisinde bir takım değişiklikler yapmakta.Bu değişiklikler sonucu libidonun temelini oluşturan arzu kavramı değiştiğinden cinsel beklentilerde değişmektedir. Mesela o araştırmalardan bir tanesi (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3143915/) Bu durumu ciddi olarak kafaya takıyorsan önce test yaptırmanı, daha sonra tekrardan teste göre değerlendirmeyi öneririm.
 7. 5 points
  Trenle bulk güzel oluyor aslında, düşük doz uzun tren kürü ile fazla su tutmadan iyi büyüdüm bu sefer, deca da güzel büyütüyor hatta daha çok büyütüyor ama çok daha fazla su tuttuğundan geçici olduğunu biliyoruz. Trende hatlar belirgin büyüyorsun, definasyona geçince bakalım ne kalacak göreceğiz. Deca ile bulk ve tren ile bulk fotoğraflarımı müsait bir zaman yüklerim foruma.
 8. 5 points
  B12 OMEGA3 MAGNEZYUM Bunları eksiksiz alın 20 gün kesmeden sorun düzelecektir.
 9. 5 points
  Burak eline sağlık kilit konulara dokunman güzel herkesin bilinçlenmesi için bende ekstra minik bir şey ekleyeyim. İlaçların enzim karışımı genel de domuzdan yapılıyor. İlaç üretimleri seninde yazdığın gibi konu içinde genel de yurt dışında yapılıyor ve orada da domuzun pankreas salgı bezleri kullanılıyor.
 10. 4 points
  Öncelikle paranoya,hayattan keyif alamamak,ani mod değişimlerini yüksek/düşük Prolaktin yapabilir.Sadece arimidex yeter mi sorusu ise testten daha net anlaşılabilir.Ben uzun süredir kür yaptığım için hangi hormonda bozukluk olduğunu az çok anlayabiliyorum hissiyattan.Jinekomasti östrojen kaynaklı da ortaya çıkabilir Prolaktin kaynaklıda.
 11. 4 points
  Abartmış...İlaçtan kastın ağrı kesici tansiyon şeker vb. ilaçlarsa sorun olmaz.Ama steroid tabletler vb. ise kullanmasan iyi olur mide asitini arttırıp sürece zarar verebilirler...Mide koruyucu bir ilaç olmalı yazdığı reçetede onu sabah aç karına alıyorsun mide iç yüzeyini kaplıyor ve asitin vereceği zarardan mideyi koruyor o arada midede yıpranan bölüm kendini onarıyor.Bakteri meşhur midede yaşayan bir tür ve son evrede kansere kadar götürebileceği söyleniyor...Aşama aşama...Aslında çok zayıf ve basit ölebilecekken mide asitinin düşük olduğu dönemlerde mideye yerleşiyor ve kendini koruyacak bir kalkan oluşturuyor etrafında böylece güçlü mide asitinden korunup çoğalıyor...Merak etme bir çoğumuz o ülser gastrit tedavisini olduk.İlaçları kullan sorunsuz geçirirsin hastalığı... Geçmiş olsun...
 12. 4 points
  Hypolori yani Helikobakter Plori bakterisine sahipsin. Aslında ülkedeki çoğu kişide bu bakteri mevcut, kiminde hiç bir sıkıntı görülmezken, kimisinde çok ciddi sağlık sorunları yaratıyor midede. Yıllarca mide/karın ağrısı gaz sancısı çektim, aynı teşhisi koydu doktorum ve senin de başlayacağın gibi 3 aylık antibiyotik tedavisine başladım ve hastalığım düzeldi. Yalnız tek şansın var, sadece bu virüs için üretilmiş ilacı düzenli kullanmaz, ara verir ve talimatlara uymazsan virüs bu ilaca da bağışıklık kazanıyor ve ömür boyu bu bakteri ve onun yapacağı şikayetler ile yaşamak durumunda kalıyorsun. Gerçekten bu durumu çok ciddiye al, 3 ay doktorun ne dediyse uymaya çalış. Bu durumda başka herhangi bir ilaç/steroid kullanma ki bağışıklık sistemin başka şeylerle uğraşmasın. Geçmiş olsun
 13. 4 points
  İkiside kullanılabilir diyenlere sözüm haklılar su ile maden suyuda içilir ama bana bunu mantıklı açıklamasını rica edeceğim? BUNLARIN İKİSİDE AYNI AYNI AYNI ne alaka ikisinin kullanılması? Şimdi soru soruyorum herkesin anlaması için. Hava çok sıcak canınız asitli bir içecek istedi diyelim. 2 tane COLA düşünün beyler. Bunlardan birisi orijinal tat diğer zero olsun. Bunların ilkiside cola mı? Peki siz canınız bu gazlı içecek çektiğinde içeceğiniz bardağın yarısına zero yarısına orijinal tat mı koyarsınız yoksa sadece zero veya sade e orijinal tad mı koyar içer bu ihtiyacını giderirsiniz? Yapmayın beyler, abiler, dedeler Dünyanın en mantıksız işi aynı kürde veya böyle durumlarda ikiz kardeş olan ilaçları peşin sıra, sabahlı akşamlı kullanmak deli saçması şeyler. Oldu olacak sonunada anapolon eklesin? Neyse sabah sabah kan şekerim düşük ondan yükseldim galiba Seviliyorsunuz böyle adamlara paranızı kaptırmayın bu forumda uzunca zaman geçirin zaten 1 haftada öğrenirsiniz ne neyle kullanılır.
 14. 4 points
  Tüm hormonlar etkileşim içinde çalışıyor bunu zaten hepimiz biliyoruz. Hormonlar direkt olarak duygularımızı etkiledikleri gibi hafızamızı ve analitik düşünce kabiliyetimizi de etkiliyorlar. Ruhsal sağlık dediğimiz şey tam manasıyla düzgün çalışan bir hormon sistemi demek. Dışarıdan müdahale edilen her hormon bunlara sebep oluyor maalesef. Pct sonrası zamanla düzelecektir, geçmiş olsun.
 15. 4 points
  1) Boldenon gibi uzun esterli ilaçlardan sonra 2-4 hafta daha testosteron kullanımına devam edilmesi gerekir. Kanda anabolizan varken testosteron kesilmez. Çünkü boldenonun yarılanma süresi çok uzun. Ama kesmişsin ve 2 hafta geçmiş zaten. 2 hafta daha beklemek doğru olur. 2) her 50mg klomen için 20mg tamoksifen kullanımı daha doğru oluyor. Yani ilk 10 gün 2 tamoksifen 20mg kullanmalısın. 3) beklemek kesinlikle doğrusu olur. PCT'nin son günü LH, FSH, Total testosteron testi verirsin ve ona göre karar veririz. 4) bu süreçte bitkisel desteklerin ve vitaminlerin faydası çok. Tüm bunların olduğu hazır supplementlerden de alabilirsin. 5) HCG şart. Ovitrelle var şuan ve eklemen gerekir. Testisleri gelişmeden klomen + tamoksifene başlamak sadece süreci uzatır. Gerekirse 2 ovitrelle kullanmak, kullanmamaktan iyidir. 6) O yarışmacı abilere saygım var ama gözden kaçırdıkları çok şey var. Onlar kürü kesip uzun süre ara vermiyorlar. Kürü kes + PCT yap + yeni küre gir. Döngüleri böyle olduğu için aslında zarar görüp görmediklerini bilmiyorlar. PCT yolundamı geçti anlamak için PCTden sonra kür süresinin en az yarısı kadar bekleyip duruma bakmak gerekiyor. 7) İlacı kestikten 2 hafta sonra azami formuna ulaşıyorsun. Şuan o noktadasındır PCT ile düşüş başlar. 6 ay sonra sana kalan senindir. 8) kanda testosteron azaldığı için bu tarz öfkelenme durumları normal.
 16. 4 points
  Karabiber Yeşil çay ekstresini gördükten sonra incelemeyi bıraktım bimden Yeşilçay al içine bir tutam karabiber sonra filtre kahve al sana doğal burner paran cebinde kalır 😂
 17. 3 points
  Tamsulosin ya da doksazosin içeren herhangi bir ilaç kullanabilirsin.Prostat da büyüme değil de idrar kanalında gerginlik ve daralma yapmış olabilir.Eğer primobolanı yüksek doz kullanmadıysan o şekilde etkisi yok gibi.Ben yıllar önce kürümde ilk kullandığım winstrol tabletten sonra prostat büyümesi yaşamıştım.Bu biraz da genetik yatkınlıkla alakalı.Bütün erkekler er geç prostat hastası olacaktır, ama daha erken olması genetik yatkınlığa bağlı biraz da... Şu an basit 50 mg efedrin ampül kullanayım işeyemez oluyorum.Çünkü idrar kanalı dokusu efedrinin uyardığı alfa beta reseptörlere çok duyarlı ve büzüyor damarları kanalları...Tabi ki kalıcı değil yarılanma süresi geçince normale dönüyor.Bu bir yan etki ve neden yaptığı mekanizma belli... Sana tavsiyem bir dahiliye yada ürolojiye gidip iç batın ultrasonu çektir veya elle prostat muayenesi yaptır.Büyüme var mı nereye doğru büyüyor öğren.Vucudunda fazla miktarda dht üreten erkeklerin bu sürece yakalanması daha kolay olmakta.Kürlerde de dht türevi ilaçları daha az kullanmak veya hiç kullanmamak gibi seçenekler mevcut.Prostat bezi hemen büyümez uzun süre uyarılması gerekir.Dediğim ilaçlar işeme kolaylığı sağlar tamsulosin de yan etki olarak boşalma sırasında meninin idrar kesesine kaçması yaşanabilir.Dışarı çıkan menide azalma farkedilmesi bundan yoksa sıkıntı oluşturmaz... Kullandığın bitkisel suplementler gerçek extraktlar olmalı ve özellikle kabak çekirdeği yağı içermeli sinerji için... Geçmiş olsun, kürü kesmeyip 400 mg haftalık primoyla devam edebilirsin aslında...
 18. 3 points
  Hayırlı uğurlu olsun abiler bu görevi en iyi şekilde yapacağınıza şüphem yok.. @rastlantisal @Rdm
 19. 3 points
  Vay vay vay dedeler ak sakalılar heyetine girmiş Başarılar bu foruma çok emeğiniz geçti seviyenizi hep korudunuz şimdi düzeni sağlama ve şeffaflık konusunda çok daha etkili olacağınızdan hiç şüphem yok. @metinav ile biz ıskartaya kaldık hahaha. Neyse bizim oridinaryus titleları da hiç fena değil İşin komikliği bir tarafa bu foruma hakkı geçen herkese teşekkürler yıllardır buradayım kimler geldi kimler geçti ama bu tayfa hep buradaydı. Başarılar dedeler yeni görevinizde.
 20. 3 points
  Acı bir tecrübenin başından dönüyorsunuz. İade
 21. 3 points
  Chris Bumstead klasikte 5x şampiyonluğu bulunan adam herkes tanıyordur sanırım. Adam saç ektirmiş. Bakın arkadaşlar bu adamlar dünyanın en tepesindeki sporcular vücut geliştirme konusunda. Bunların bile saçlar gidiyorken foruma saçlarım dökülüyor ne yapabilirim diye konu açmayın isterseniz hiç bu adamlar çare bulamamış siz, biz nasıl bulacağız?
 22. 3 points
  Arkadaş selam enjekte yerinde ağrının birçok sebebi olabilir ilaç steril olmayabilir sen steril yapmamış olabilirsin iğneyi içeride çok oynatmış olabilirsin tek başına enjekte yapiyorsan kalça ve bacak en rahat bölgeler özellikle kalça senin açından kurtarıcı etken olacaktır bende ilk omuzla başladım halen ara sıra omuza yaparım fakat ne yaparsan yap omuzda ağrı çekeceksin tek elle zor oluyor vücudun ilaca alışması gibi bir durum yok kalçada da ödem ağrı yaparsa şırıngaya 1ml e vitamini çek vur sorun kalmiyacaktir omuzdaki ağrı için ağrı yerine soğuk kompresör uygula rahatlatır
 23. 3 points
  Metin abim forumun kralı döktürmüş yine Burak hocam elinize, emeğinize sağlık bu kısımdaki konular gerçekten çok güzel en deneyimsiz, acemi adamı bile okursa baştan sona çok ileri seviye deneyimlere getirecek kalitede konular devamını bekliyoruz hocam
 24. 3 points
  Bende turuncu uç kullanıyorum. İstesende hızlı enjeksiyon mümkün değil.
 25. 3 points
  Teşekkürler arkadaşlar, bu forum alanında tek ve gün geçtikçe çoğalıyoruz. Burak hocam layık görüp görevlendirdi ve umarım kimseyi kırmadan, haksızlık etmeden moderasyona yardımcı olmaya çalışacağız.
 26. 3 points
  Büyüme hormonu üzerinden çalışanlar etkiler...Doz olarak standart kullanım dozlarını düşünebilirsin.İnternette bol miktarda bilgi var biraz araştırmanı tavsiye ederim...Özellikle fragment olanı...
 27. 3 points
  Hissedemedik ama hakkını verdik sırt günü güncel
 28. 3 points
 29. 3 points
  İki hocamızda alanında donanımlı , bilgili en önemlisi tecrübeli hocalarımız başarılar diliyorum
 30. 3 points
  İkisi değerli hocamız adına bende çok sevindim forumda emekleri büyük
 31. 3 points
  Hayırlı olsun iki hocamızda forumun en değerli kullanıcılarıydı çoğu kişiye ışık oldular bence yerinde seçimler olmuş.
 32. 3 points
 33. 3 points
  Trenbolone kullanımı, çok ciddiye alınması gereken, aileni ve çevreni öncesinde bilgilendirilmesi gereken bir ilaç türevidir. En önemli kısım ise prolaktinin kontrol altında tutulmasıdır. Yoksa hakikaten onulmaz hatalara gebe bırakır. Eğer ille de kullanılacaksa acetate türevi kesinlikle 200mg/hafta geçilmemelidir. En sevdiğim anabolik steroiddir ama en çok çekindiğimdir de. Prolaktini kontrol altına aldığında ise tanrı modunu açar. Seni öfkesiz ve korkusuz bir ruh haline sokar. Normalde kaçınman gereken durumlara korkmadan girersin. Ayrıca zihin üzerine negatif etkileri vardır. Kullanım süresi boyunca beyin kabiliyetini azaltır. Bu da muhakeme yeteneğini düşürür. Üstüne korkusuz tanrı modu da eklenince tehlikeli olur. Benim kişisel tavsiyem definasyonda günlük 50mg testosteron propionate + östrojeni baskılayacak dozda masteron olacaktır. Üstüne de sağlam diyet ve iyi planlanmış ağırlık + kardio düzeni ile muntazam sonuca varılabilir. Propionate E2 aromatazı az diye düşünülse de gerçekte durum böyle değil. O yüzden E2 kontrol altında tutacak bir DHT anabolizan önemlidir.
 34. 3 points
  İran anapolonda da kimden aldigin onemli bak. Ben Burak hocadan almadim bir baskasindan temmuzde 800civari biseye almistim verim almadim son hafta 100mg a cikardim yine etki almadim ne su tutumu ne guc artisi. Danabolde bile dandik markalarda underdose oluyor bunda hicbisey gormemem cok garip. Alt ast bile artmadi denebilir. 21olan deger 28olmustu.
 35. 3 points
  Klomen + tamoksifen kullanımının 10-13 gün arası dibin dibini göreceksin. Bil ki ilaçtan. Sonra yavaş yavaş modun yükselecek. Kendini bunlara hazırlarsan için daha rahat eder.
 36. 3 points
  Tavuktan ucuza geliyordur muhakak ama tavukla aynı oranda kaliteli protein, amino asit yok bunların içinde öğün gibi düşünmeyelim bunları.
 37. 3 points
  Herkeste aynı etkiyi yapmıyor maalesef testlerden boldenone un çalıştığını anlamak çok zor. Rbc b-12 bunlarda artış olmadan da çalıştığını gördüğüm arkadaşlar oldu.
 38. 3 points
  Hacimlenmek için kilit nokta yüksek E2 seviyeleri... Deca, bu amaca daha uygun olur. Karaciğer enzimlerinin düzenli takibi şartıyla danabol-anapolon her zaman, belirli periyotlarla kullanılabilir. Ülkemizde sadece kick start mantığıyla kullanılıyor, oysa ki eşik atlamada çok yardımcıdır. Daha yüksek E2 seviyeleri > kas içerisinde daha çok sodyum tutumu > güçlenme > daha yüksek ağırlık kaldırma > kasa daha çok hasar verme > yeni kas hücreleri inşa etme Döngü bu şekilde.
 39. 2 points
  White tiger mı kaldı abi? sahtenin de sahtesi. Hadi markayı geç böyle kür mü olur harbiden? İkisini de kullanmayın böyle kür olmaz paranızı iade alın @GHOST zaten eksiksiz yazmış söylenmesi gerekenleri. Bu ilaçlar kardeş diyebiliriz ve diğer anabolik sert ilaçların yanında 5 hafta destekleyici olarak kullanılırlar kas kazanımı için bir faydaları yoktur su tutarlar kesince de suyu idrarla atarsınız kürde kullanılmasının amacıda diğer sert ilaçların yanında 5 hafta sporcuyu motive etsin ilaçlar açılana kadar keyif versin güç versin diye kullanılır.
 40. 2 points
  Hocam iade edin testosteron olmadan kür olmaz sizi dolandırmış. Siz bunları alırsanız doğal sisteminiz kapanacak ve dışardan da testosteron almadığınız için rezil bir durumda olacaksınız. Turinabol ve danaboluda beraber almakta karaciğeri eline almana yol açabilir ilaçların markası sanırsam white tiger forumda aratırsanız sonuç bulursunuz çalışan ama çoğunlukla boş olan steril olmayan ürünler ödem şikayeti vs çok fazla ben illakı kullancam bunları derseniz testosteron ekleyip kullanın(enjeksiyon)
 41. 2 points
  Testosteronda yapar bunu. Bence doktora gözükmelisin bu prostatın şakası yok.
 42. 2 points
 43. 2 points
  Şuan hormonel olarak kadın gibi olman normal. Çünkü testosteron yok, östrojen çok. İnsanların niye PCT'den kaçtığını daha iyi anlarsın. Bir süre sonra kendi hormonların çalışmaya başlayacak ve düzeleceksin. Bir çok sporcu, PCT sürecinin psikolojisini kaldıramadığı için kesip testosteron enjekte ediyor. Sakın bunu yapma. Sabırlı ol sadece. Benim son PCT 2 aydan uzun sürmüştü.
 44. 2 points
  Proviron artık bulunabiliyor, cialis işe yaramıyor derken libido olarak etki etmiyor zaten, damarları genişleterek ereksiyon sağlıyor. Ereksiyon mu olamıyorsun ? Eğer mastürbasyon ile ilgili bir sıkıntın yok ise, durumunu psikolojik olarak değerlendirmek gerekli.
 45. 2 points
  Semih gün geçtikçe irileşiyorsun, ama irileşirken de yağlanmıyorsun. Sadece genetik ile açıklanamaz bu durum, tebrik ederim. Başarıların daim olsun kardeşim.
 46. 2 points
  Doğru ama arimidex de aynı e2 yüksekse vücudunda al 4,5 günde hem e2 baskılarsın hem güzel su atarsın
 47. 2 points
  Olayın ortasından konuşuyoruz. Ama PCT'nin amacı budur. Kendi üretimin olmadığı için PCT yapıp üretimi sağlamak. En az 2-3 hafta var kendi üretimine.
 48. 2 points
  Sonrasında Klomen + tamoksifen döneminde de olacak bu.
 49. 2 points
  ben sana bu markanın özetini yapıyım
 50. 2 points
  Dostum fikir almak için buraya yazman çok doğru fakat bir koçla bu işi yapıyorken başkalarından fikir alman yanlış.Kafan allak bullak olur ne yapacağını bilemezsin,görünüyor ki %100 de güvenmiyorsun ki yazdığı kürü sorguluyorsun.Ben bir koç ile çalışacaksam sorgulamayacağım %100 güvendiğim biri çalışırdım.İlerde yarışma düşünürsen bunu iyi anlayacaksın,yargılamak için değil kafanı bulandırma diye yazdım 🙏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.
×