Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

25-01-2023 tarihinden beri tüm alanlarda en beğenilenler

 1. 10 points
  Dostum ben bişey üretmiyorum, kimseyede üret demiyorum. Bakın olay basit bir karışım yapmaktan ibaret, testesteronu ben sentezlemiyorum ilacı ben yapmıyorum Hiçbir merdivenaltı ilaçta lablarda uzmanlar tarafından üretilmiyor. Akılsız, yürek yemiş vsvs yakışmayan sözler. Zaten kas yapmak için steroid kullanmak ne kadar akıllıca ? yani doğrular zamana mekana ve kişiye göre değiştir. Ayrıca @agfitness sen kendin yıllardır her şeyi kullanmışsın millete babalık yapıp kol kanat geriyorsun üstten laflar ederek haklı gözükmeye çalışıyorsun. Ben kimseye şurdan aldım burdan aldım yada gelin size satayım demiyorumki. Açıkcası ben enjeksiyon ağrısını en aza indirip kendime custom ürünler yapmak istiyorum. Bunun içinde 70 dolarlık bir deneme yaptım, gümrükte takılabilirdi, salatalık gelebilirdi, geldi belki ürün sahte deneyip görücem. Gariplik neresinde anlamış değilim. Ayrca evde kola yapmak, steroid hazırlamaktan daha zor. Ayrıca yıllardır yapılıyor bu işler yeni bir şey değilki.
 2. 7 points
  Konuya getirdiğin hiçbir yaklaşıma katılmıyorum. Birincisi bu arkadaşın evinde ilaç üretmesi hoşuna gitmeyebilir ama neyin, nasıl yapıldığını öğrenmeye çalışması ve işe girişmesi bence takdiri hak ediyor. Bugün bu ülkede onbinlerce insan evinde kendi alkolünü de yapıyor.. kimisi kör oluyor vs ama yine ezici bir çoğunluk "salak ve enayi" yerine konmaktan dolayı bıkmış olduğu için kolları sıvıyor kendisi yapıyor. Bu seneye kadar böyle yapan sporcu görmemiş olmamız anormal olan zaten çünkü kimse bilgisini paylaşmak istemiyor. Size okullarda bankacılık sistemini ve kredi kartlarıyla nasıl borçlandırıldığınız anlatılıyor mu ? 15 yaşında bireysel emeklilik sistemi eğitimi aldınız mı siz ? Bu arkadaş ölürsem ölürüm kafasında da değil.. ağzında sigara, ayağında terlik ile etrafa tüküre tüküre ilaç üretip fahiş fiyatlara satanlara yem olmak istemiyor. Kendisi üretmek, bu işi kontrolüne almak ve maddi olarak rahatlamak istiyor zaten test prop almış adam hepsi o.. arkadaşın forumun itibarını zedelediği yok, herkesin merak ettiği bir konuya yürekli bir şekilde önayak oluyor hepsi bu. Test cypionat tarifini de ben vereyim.
 3. 7 points
  TRT dönemi fotom da olsun diye form fotosu atıyorum. Beceriksiz olduğum bir husus lütfen idare edin Fotoda da omuzdaki sivilce izlerini görebilirsiniz. Sevgilerle
 4. 6 points
  Psikolojik sorunlarınız artmış gibi hocam bu yazıda ciddi bir vaka gördüm psikoloji öğrencisi olarak lütfen tedavi olunuz
 5. 4 points
  265Kg deadlift, 165Kg bench press, 195Kg squat kişisel rekorlarım. Omuz yırtığı, dizlerimi elime almam yüzünden spora verdiğim 1 yıl ara, sol bacak diz altı dış taraf kas yırtığı bana kalan miraslar. Çok lüzumsuz ve gereksiz işler bunlar. Progresivve overloadın tek yolu her zaman daha fazla ağırlık kaldırmak değil. Kaslar gelişip sinir sistemi yeni kilolara adapte olsa da eklemler gelişmiyor. Çok dikkat etmek gerek.
 6. 4 points
  Diyet yapacak düzenli spora gidecek irade ve disiplin yoksa kilo veremezsiniz , istediğiniz ilacı kullanın , en kaliteli pt ile çalışın farketmez , başvurduğunuz şeyler sadece süreçte size yardım eder ama temel deki problemi çözmez.
 7. 4 points
  Kimlerle mesajlaşıyorsun Kaç yaşında adamsın 20 yaşında ki gençler arasında şuna ban at şuna bak diyip ağır üslupla konuşup ne bekliyorsun.
 8. 4 points
  Yeterrrrr yapma gurbanın olayım Allahım ya Lovingi etiketliyor bide ban atsın diye
 9. 4 points
  Katılmıyorum kesinlikle şahsen ben tr de ne olduğu belli olmayan ürünleri kullanmaktansansa kendi mutfağımda kendi sorumluluğunda bir ürün kullanırım
 10. 4 points
  Valla ben ürettim p.tesi ilk enjeksiyonu yapıcam bakalım görücez nasıl olmuş, bıktım eczane dolaşmaktan, merdivenaltı üretenlerden fahiş fiyata almaktansa kendim yaptım. 50gr testo p, kargo dahil 70 dolara geldi ilk üretimi 50ml yaptım 5gr hammadde, MCT yağı 60/40 C8 & C10, %1 BA %15BB şeklinde ilgilenenler için. Fakonu stopperı 15psi basınçta 20dk steril ettim, 0.22um şırınga fitresi ile flakonara doldurdum. Özellikle ince yağ olsun ağrısız rahat enjeksiyon olsun diye uğraştım. Hammaddeyide şuan dünyada en güvenilir 2 üretici var 1000-2000sayfa yorum var hakkında bireylerin bağımsız yaptırdığı testler fln var saflıkla ilgili onlardan birinden aldım.
 11. 4 points
  Fazla düşünüp dallanıp budaklandırmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.Bu sizin spor hevesinizi,disiplininizi de etkiler.Yarismacilar,prolar son öğünde somon yiyor diye somon yemek zorunda mıyız hayır.Geçen Güray aydın bu konuyu alaycı bir şekilde ele aldı videosunda.Ayrıca o kadar detay profesyonel çalışmak istiyorsanız,bu sporda sindirim her şeydir.Maddiyati üst düzey olupta her öğün hindi tavuk yiyen badicilerdr mevcut.Cunku adam kendi vücudunu,işleyişini çözmüş.Niye bozsun sindirimini,verim almadığı şeyi yemiyor.
 12. 4 points
  Östrojen canavarı bünyemi zapt etmeye çalışıyorum Östrojenden müzdarip bir arkadaşımız konu açmış onu görünce bir konum olduğu aklıma geldi Bir çok şeyi bu forumdan öğrendim,öğrenmeye de devam ediyorum.Yeni üyelerin çoğu küçük yaşdaki kardeşlerimiz o kadar ukalalık taslamak,dik başlılık yapmak yerine onlarda keşke bir şeyler öğrenmeye,ders çıkarmaya çalışsa.
 13. 3 points
  Sevgili arkadaşlar, Bu konu ile alakalı tecrübelerimi yazmak isterim. Yaklaşık 1 yıl kadar önce Türkiye’de iken ben de bu işe girişmiştim. Arkadaşım gübre işi ile uğraşıyordu, laboratuvarı vardı. Zaten bu işi yapmak için beherglas, termometre ve ısıtıcılı manyetik karıştırıcıdan başak birşeye de ihtiyacınız yok. O zamanlar güvenilir testolar 450 civarı idi. Net fiyat vermeyeyim ama o hammadde ile diğer kimyasalları ve boş flakonu da ekleyince 100 lirayı bile bulmuyordu 100 ml testo e. Ben de İngiltere’den çok güvenilir bir satıcıdan hammadde aldım (test e). Üzüm çekirdeği yağı, BA ve BB ile üretimi yaptım 200mg/ml olacak şekilde. Böyle yapma sebebim enjeksiyon ağrılarını en aza düşürmekti. Üretimi yaptım ama cesaret edip vücuduma sokmadım. Birkaç kişiye vereyim dedim de sonra başım belaya girer diye uzak durdum. Şöyle bir not düşeyim, ben moleküler biyoloji mezunuyum İtalya’da araştırma görevlisiyim. Yıllarım labda geçti. Üretim koşulları konusunda benden iyisini sağlayamazsınız. Ama bu gerçekten büyük cesaret işi. Hammaddenin saf olması zaten başlı başına bir mesele. Kaldı ki kullandığınız yağın nitelikleri de önemli. TY, HB gibi sitelerden aktar üretimi yağ ile bu iş olmaz. Herkesin kendi riski. Size tavsiyem ne böylesi çakma lab ürünlerine girin ne de kendiniz uğraşın. Sağlığın şakası olmaz.
 14. 3 points
  Evet hocam hammadde kalitesi ve temizliği önemli, o yüzden bence şuan dünyada 2 tane hammadde satıcısı güvenilir. Kendi raporlarından değil dünyanın farklı yerlerinden alıp teste gönderenlerin raporlarındanda anlayabiliyorum. Şuana kadar genelde bu üreticinin testo p saflık raporu %98 çıkıyor, en düşük gördüğüm %96idi. İşin kötüsü bizim ülkemizde bunu yapabileceğimiz lab yok, yada varsada belkide şirket üstünden başvuru istiyordur. Ama kanadada test labları var bagımsız çok uygun fiyatlara ölçüm yapıyorlar. Biz ise anca ilacı vurup, gidip kan testi veriyoruz. Hocam ben az önce sağ bacaktan 1ml 100mg gönderdim artık gerisi zamana kaldı şuanlık garip bişey olmadı, hayırlısı evigende kullanmadım özellikle tek başına vurdum, evigensiz sustanon vurduğumda sağlam ağrısı oluyor o yüzden evigensiz vuramıyordum.
 15. 3 points
  Arkadaşlar her şeyden evvel, lütfen üsluba dikkat edelim. Kalp kırmaya ne gerek var. Konuya gelirsek, youtube de zaten bunun ile ilgili bir sürü video var. Akvaryum hobisi ile uğraşırken bitkilere karbondioksit vermek için kendim karbondioksit sentezliyordum. Elektronik sigara kullanırken de likitimi kendim yapıyorum. Biri sentez diğeri ise basit bir karışım. Bu da hammaddesi temin edilmiş karışımdan ibaret. Ancak; dikkat edilesi en önemli husus kirleticilerden korunmak. Ev ortamında bu zor canlar. Arkadaşım ilaç fabrikasında bu işlerin kontrolünü sağlayan bir teknisyen. Steril bir ortam yaratmak için verilen uğraş dehşet. Ev ortamında yada merdiven altı ortamlarda bunu yakalamanız imkansız. Dikkatli olmakta fayda var. İlaç ücreti zaten bu işin azı. Asıl masraf beslenmesi, destekleri, testleri vs vs. Lüzumsuz risk olarak görüyorum.
 16. 3 points
  '' Millete de salak salak örnek oluyor burada '' , '' Bunu yapanlar ancak yürek yemiş ve akılsız adamlar oluyor '' Bu iki cümle sana ait paşa. '' kimseye bir hakaret yok bir şey yok '' diyorsun ama bunlar hakaret. Onun dışında, üst perdeden söylemlerin hoş değil fakat tolere edilebilir . Bilgi paylaştıkça çoğalır, yanlışta yapılabilir, bu tarz forumlarda ortaklaşa doğruya ulaşılmaya çalışılır, o yüzden herkesin yorumu önemli fakat üslubumuz, zannettiğimizden daha önemli bir etkiye sahip. İçinde samimiyetin, erdemin olmadığı üslup, huzuru bozar, kargaşaya ve kutuplaşmalara neden olur. Bunun yanında, nasıl yaptığımız, ne yaptığımız kadar önemlidir. Olay biraz dediğimi yap, yaptığımı yapma söylemine dönmüş, bu ne perhiz bu ne lahana tursusu dedirtecek sekilde söyledikleriyle yaptıkları çelişen insanlar hoş karşılanmamalı. Egoları törpülemek lazım. Steroid ile sağlıklı sporlar hepimize.
 17. 3 points
  Kullandığın steroidlerin yüzde 80i zaten ev ortamlarında yer altında üretilen ilaçlar ayrıca adamın yaptığı şeyi uyuşturucuyla karşılaştırman çok saçma benden sana büyük EKSİ kusura bakma
 18. 3 points
 19. 3 points
  Sadece tamox için değil bir çok bloker için aynısı geçerli.Peki ne yapicaz yan etki görmedikce e2 blokelama taraftarı hiçbir zaman olmadım ki bence kazandığım sizei da buna borçluyum.E2 bulkta bir noktaya kadar kontrol edilmemeli o su tutumundan avantaj sağlanmalıdır.Kisinin kendi deneyimlerine ve kürüne göre içine proviron,masteron dahil edilebilir.
 20. 3 points
  Kesinlikle dostum dünyanın en iyi koçu ile de çalışsan sen o adama belli geri dönüşleri vermezsen yani neyden yarar fayda gördüğünü söylemezsen ikiniz içinde zaman kaybı olacaktır.Her şey kendini sana yarayanı çözmek, denemek,uygulamak 🙌
 21. 3 points
  Ayrı ayrı hepinize çok teşekkür ediyorum cansınız abilerim,kardeşlerim.Çok yoruyor ama savaşmaya devam ..
 22. 3 points
  Sen klinik vakasın. Ben hayatımda sendeki gibi östrojene meyilli hormon sistemi görmedim Metin hocama katılıyorum. Östrojenik bünyeler zaten hızlıca şişen ve gelişen bünyeler oluyor. Danabolle sisteme yüklenmenin manası yok. "hiç bir faydası olmaz çöp" demiyorum danabol için. Ben her zaman fayda / zarar paritesine bakarım. Ne kadar fayda sağlıyor ve karşılığında ne götürüyor. Danabol bu oranlara göre diplerde. İsterse anabolik değeri milyon olsun. Sisteme ilave yük bindirmek, karaciğerle inatlaşmak akıl karı değil. Karaciğer son raddeye kadar sesini çıkarmadan işini yapmaya çalışan bir organ. Ama o noktaya ulaştığında da toplayamayan bir organ. Sürdürülebilir kür mantığımın dışında kalıyor. Ki benim gibi anti östrojenik bünyeye sahip biri için çok faydalı olabilecekken. Konuya dönelim; 100Mg masteron östrojenik bünyelerin dişinin kovuğuna gitmiyor :). Düşündüğün fayda için 400mg kullanman lazım ki şu noktada gerek yok. 500 testo - 250 boldenon - 200 deca + proviron ve sık sık yapılacak E2 testi ile sen bu işi götürürsün.
 23. 3 points
  Yohimbine falan al diyet yap zaten yağ yakarsın.
 24. 3 points
  Enjeksiyon sorunun yoksa propianat öneririm çünkü kısa esterli olduğu için hissiyatı çok daha iyi olucaktır. Ama maaliyetli olucaktır. Çünkü propların 1 mli 100 mg. Ve haftada 3 gün vursan 3 ml gider. İlk kürden bu yüzden enanthate ile başlayabilirsin. Kontrolu sustanona göre çok daha rahat olacaktır. Ama öncelikle testlerini vs hallet.
 25. 3 points
  Kelimelerimi doğru seçmek istiyorum çünkü forumun bir parçası olarak kalmam lazım ama her yerde çoluk çocuk koşturduğu için sinirlenmemek zor. Sen kimsin, yarışmacılar kim, beni yargılama hakkını sana kim veriyor, tahlil sonuçlarına göre konuşamaz mıydın ( elbette konuşamazsın çocuksun sen ) Yüksek doz dediğin ne senin.. 250 mg deca yazıyor orada git tahlile bak ne nasıl çıkmış..
 26. 3 points
  Arkadaşım yarışma olayı çok farklı bir dalga. Buraya herşeyi yazmak ta genç arkadaşlar olduğu için uygun değil. Yinede özetle bazı kısımlarını anlatayım. DAHA DOĞRUSU EN ALTTA BELİRTECEĞİM YAN ETKİ AZALTICI YÖNTEMLER OLMADAN BU DOZLAR GİRİLMEZ. Bulk döneminde : 80MG-100MG GÜNLÜK DANABOL + 10İU minimum insulin günlük zorunludur.. Çünkü 90kg-110 kg lere su tutarak çıkar yarışmacılar. Definasyon da da ya tren ya da masteron TREN OLCAKSA 600MG 800MG MAX HAFTALIK. Masteron olacaksa 1000mg-2000mg haftalıka kadar yolu var. Çizelge olarak şöyle : BULK 12 HAFTA 1000MG-2000MG TESTO HAFTALIK Günlük 100mg danabol yada 100mg-150mg ANAPOLON 10İÜ İNSULİN GÜNLÜK 8İU ORTALAMA GH GÜNLÜK CUT 12 HAFTA : TESTO 1000MG PROPİONATE HAFTALIK MASTERON 1000MG-2000MG ARASI HAFTALIK Çok yağlı ise & Efedrin haftada 2-3 aldıkları oluyor Winstrol yine 50mg-100mg günlük yarışmaya az zaman kala su atmak için alıyorlar. Sonrada yarışmaya giriliyor olay bu. Yanlız yarışmacı adamlar bu işten para kazanan adamlardır. Hava atmaktan ziyade bu işten ekmek kazanır. Şimdi işin şu tirlingi mevcut normalde bu dozları normal vatandaş destek olmadan kaldıramaz sorun burda. YARIŞMACI ŞAHISLAR YAN ETKİ AZALTMAK İÇİN Su tutumu yan etkisi için ( ANTİ ESTROJEN ) Psikolojik yan etkiler için ( BENZO XANAX NERVİUM ) Birde bu dozların getirdiği yüksek metabolizmayı karşılamak için İNSULİN ALIRLAR. BU YAN ETKİ AZALTICILAR OLMADAN YARIŞMAYA GİRİLMEZ.. Burda yaşı büyük hocalar da var zaten zamanında yarışmış olan.. YARIŞMA OLAYI AMATÖR SPORCULARDAN ÇOK FARKLIDIR.
 27. 3 points
  Sende haklısın ama sen Türkiye şubesisin galiba? Nedir bu aşağılama taktiği, çemkirme hemen? İnsan gibi ifade edemiyor musun fikrini? Ben böyle düşünmüyorum kullandıım çok memnun kaldım demen doğru olan değil mi Yok ne içiiyorsunuz şöyle böyle çocuk kandırın zırvaları?Mesajını düzenledin sanırım sonra ilk yazdıkların gitti belki de admin hakaret içerikli yazılarını sansürledi bilemiyorum ama her ne olursa olsun herkes fikrini söylemekte özgür sen,ben,o,bu,şu herkes edep sınırları içinde tabi. Kaç yıldır bu piyasadasın bilmiyorum telefon teknisyeni arkadaşım ama benim ömrüm geçti bu kel kafayıda tecrübe edindiğim yıllar içinde ilaçlar vasıtassıyla döktüm kendiliğinden dökülmedi haliyle bil isterim bu piyasa senin pilini değiştirdiğin kara kaplıı 5000 mah pillerden daha karanlık ZPHC sahtesi vardır ve tüm dünyaya Rusya üzerinden gider yapan kişi konusunda o arkadaşa katılmıyorum ferrari,japon,çin vs gibi yapan kişiyide sadece ben değil aslında tr tanıyor yabancı ve çok büyük bir markaya ham madde veren biri neyse o kadar derine gitmeyeceğim belki bir gün anlatırım yeni konu açıp. Bu piyasada ne kadar varsın dediğim gibi bilmiyorum ama yaşın kısmen yetiyor vermodje markasına bu markanın getir götürünü balkan pharma yapıyordu sonra başta Türkiye akabinde avrupaya taklit ürünlerini bir soktular marka dünyadan silindi öyle ki kalitesi aklına gelecek her şeyi fark yaratan bir üründü. O white tigerlar çooook eski thailand üretiimi olanlar keza benzeri şekilde yok oldu yani bu piyasayı öyle hafife alıp millete salak, ezik muuamelesi yapma bence. Ummadık taş baş yarıyor ülkemizde sözde Türkiye şubesi olan öyle ki ne alaka gayri resmi ilaçlar tr/us/bg şubeleri açıyor geyiği tam bir tramva zaten. Şöyle oluyor x marka sahibi artık hangi ülkedense oradan kallavi büyük alım yapan adamla tanışıyor adam rekabet yaratmamak için diyor ben senden binlerce dolarlık ürün alayım sen sadece bana ver ama bu marka ne idüğü belirsiz bir markada olabilir şahsa özel markada olabilir mesela VORTEX diye bir marka Hindista üretimi deniyor dünya da sadece Türkiye şube sorumlusunda var dünyada ilacı gören başka biri yok kullanan da Hintli sporcuların dahi bilgisi yok illaçtan eee şimdi nasıl oluyor bu? Yani evet her söylenen doğru değil ama her önüne çelik duvar olduğumuz veya olacağımız markalarda çok sütten çıkma ak kaşık değil. Balkan pharma ya bu markanın bile anasını ağlattılar 2018-19 yıllarına kadar zphc kim ki? Anladın. Neyse anlamadıysandda sağlık olsun. Dip not : Sende güzelleme yaptığın markayla inşa ettiğin vücudu koy ve test sonuçlarını öncesi sonrası koy ki verdiğin telkin yerini bulsun doğru mu? Bununla alakalı yakında detaylı konu açacağım belgeleriyle.
 28. 2 points
  Merhabalar 20 24 haftalık küre girmiş bulunuyorum Yaş 28 daha önce 1 sefer küre girdim sustanon rimobolan kullandım 4 ay. 1 aydır trt doz testosteron kullanıp vücudu dinlendiriyorum değerlerim normale gelmesini bekledim. Güncel 87.5 kg Vucut olculeri kol=41-42 Omuz=125 Göğüs=104 Bel=90 Karin=93 Ölçümleri ve pozlamadan çok anlamam buraya bir kaç fotoğraf daha ekleyeceğim. Ayda 1 vs çekilip atarım güncel formumu. Igf1 kür bitene kadar kullanacağım 1-8 hafta 3ml sustanon 3 ml trenbolone acetat 2 ml rimobolan 8-18 3 ml sustanon 4 ml rimobolan 18-24 arası testo enanthate 500 sonra 250 son 2 hafta 125 mg şeklinde Günlük aldığım takviyeler 3x omega 3 1000 mg 1x b kompleks 2 günde 1x d vit 2x qenzim10 Haftada 3x nac600 veya 900 Günlük kingsize zma 1 x Gunluk kingsize off cycle 2 x Günlük kingsize on cycle 4x
 29. 2 points
  Bu eklem sıvısı, ilerleyen yaşlardaki sıvı kaybı konularında da bilinçlenmemiz gerekiyor çok ciddi bir konu aslında tam da şu günlerde bunları araştırıyorum.
 30. 2 points
  Prolaktin seviyesi sex veya mastürbasyon farketmeksizin ejakülasyon sonrası artar haklısın ama bu anlık bir değerdir. Genç yaşlarda çok sık dalgalanır, hormonal dengeye pek etkisi olmaz. Her gün boşalmak prolaktini yükseltir demek pek doğru bir yaklaşım değil.
 31. 2 points
  yahu bu cbum ben growth hormon hiç kullanmadım diyor deli eder bunlar adamı lütfen inanmayın kimseyi özendirmek istemiyorum ama çoğu 16 yaşında testesteron kullanmaya başlıyor bir podcastte duymuştum nick walker ilk antrenmanını steroit alarak yapmış örneğin son dönemde youtubede ünlü olan yerli bir sporcumuz var iyi kalpli ... abi 16 yaşında kullanmaya başladığından bahsediyordu 3-5 sene steroit kullanarak yapılacak vücutlar değil çoğu
 32. 2 points
  Evet malesef öyle bekleyeceğim, ama hissiyat olarak soyleyebilirimki prop çalışıyor. Ama gerçekten sıfır ağrılı enjeksiyon çok rahat, benim 19 aylık cocuğum var devamlı oturup kalmalı bir hayat onun peşinde, sustanon biraz zorluyordu insanı bacaktan. Belki test için 35 gün beklemeye gerek kalmayabilir üniversiteden arkadaşım 3.kür olarak testo p, masteron kürüne başlayacaktı 1 şişe ona gönderip ondaki hissiyatı öğrenmek istiyorum. Hem test içinde daha kısa sürede net bir sonuç görmüş olurum, 10ml'lik flakon alır almaz göndereceğim.
 33. 2 points
  Doktorların hepsini kastetmiyorum fakat çoğu ezbere, baştan savmaya yönelik recetelendirme yapıyor.Kan değerlerime baktirmaya üroloji bölümüne gittiğimde doktora sustanon ve yanında bir kaç anabolik kullandığımı ve değerlerimj kontrol ettirmek istediğimi söylediğimde sustanon ne diye bana sordu ??? Sonrada bölümden başka birini arayıp bilgi aldı.Neyse nac çöp demişsiniz.Bu sporu yapan bir çok kişinin takip ettiği Muhammed Kodalak bildiğiniz üzere UK'da yaşıyor ve orda kalp damar sağlığından,cinsel sağlığa kadar tüm vitaminler mevcut.Ama kendisi her geldiğinde trden kutu kutu NAC götürüyor.Ekstra olarak biraz yabancı vücutcu abilerimizi izlerseniz onlarında rutinlerinde mevcut olduğunu görürsünüz.Hatta eczanede değil bir çok vitamin markası üretiyor.Bulursam eklerim. https://tr.iherb.com/pr/now-foods-nac-600-mg-100-veg-capsules/37836#overview
 34. 2 points
  Hayatımda gördüğüm en saçma yorum kusura bakma da dostum eczanede çeşitli kritlerlereen geçip satılan ve ben dahil birçok kişiye kullandırdığım çok kısa zamanda değerleri aşşağıya çekebilen bir ilaç Ki trenbolon daha çok böbreğe oynar
 35. 2 points
  Hocam doğru söylüyorsunuz, hatta bende yapmadan önce nasıl steril ederim güvenli olur mu diye ikilemde kalmıştım. Fakat şu var, eğer ufak üretim yapıyorsanız 10gr-25gr gibi sterilizasyon ciddi şekilde basitleşiyor. Şişeleri yıkadınız ve fırında pişirdiniz, üstüne alkol ile şişe ve stopperı yıkıyorsunuz, ben ekstradan 15psi basınçtadada tuttum. Bunlardan sonra ilacı zaten 0.22um filtreden geçiriyorsunuz ve en önemlisi karışıma benzil alkol ekleniyor. Olduda ufak bir bakteri, mikrop artık neyse kaldığında flakonun içinde yaşaması mümkün olmuyor. Şırınga filtresi ile uğraşmak zaman alıyor 10-20 şişe yaparsınız belki ama büyük üretimler imkansız. Yani bu işin tehlikesi miktar arttıkça ortaya çıkıyor, ucuz markaların belkide çoğu ilacı filtrelenmiyor bile, flakonlar nasıl steril ediliyor meçhül, içine benzil alkolu dayıyorlar diye düşünüyorum bu seferde bacakta ağrı, acı yapıyor. Belki tam istenilen sıcaklığa ulaştırmıyor karışımı taneler,partiküller kalıyor ağrı yapıyor bilemiyorum ihtimaller sınırsız. Tabi kendiniz yaparkende hammadde gümrükte takılabilir paranız çöp olur gibi bir sürü riskte mevcut.
 36. 2 points
  Cesaretin için tebrik ediyorum. Umarım istediğin olur.
 37. 2 points
  Olympia da yarışan ve sahne günü kalp krizi geçirip hayatını kaybeden george peterson un kanında çok yüksek dozda boldenon bulundu. Yani tr de bilinenin aksine bulk ilacı cut ilacı diye bişry yok. Adamlar sıkı diyetlerde kas kaybı ve güç kaybı yaşamamak için bolde veya rimo kullanıyorlar.
 38. 2 points
  ++++ bana kırmızı et yaramıyor mesela sindiremiyorum he tabiki value alıyorum ama sindirim de ciddi problemler yaşıyorum bir dönem natural yaparken 700gr tavuk yerine yağsız dana tas kebaptan 400gr kıyma+ 4 köy yumurtası tüketiyordum bol biber üstüne yumurta kırıp, direkt gidip çiftlikten alıyordum 5 ay bu şekilde beslendim bu gün içi öğünümdü sabah whey + yulaftı, cidden tavuğa göre aldığım verim yüksekti çok sabit beslendiğim ve sabit bir hayatım olduğu için farkı hissedebilmiştim ama gel gelelim ki sindirim sıkıntıları vardı.. en doğru beslenme kişiye en uygun olan beslenmedir ben beslenmenin carb miktarının günden güne gün içerisinde ki idman şiddetinden hayatında ki efora göre bile sürekli oynanması gerektiğini savunan birisiyim. Sonuç olarak bizler birer makine değiliz bana yüksek carbta yaramıyor mesela 200 gr pirinç ile 600 gr pirinçte de aynı idman şiddetini ve ağırlıklarını kaldıran birisiyim yüksek proteinden daha çok verim alıyorum ki idmanlarım şiddetli geçiyor haftanın 5 günü yoğunluk 1 back off 1 working 1 failure şeklinde harekete son veririm ısındıktan sonra 3 set atarım izole hareketlerde, fazlası gereksiz podyum yapmıyorsan yüksek doz ilaç almıyorsun yapılan düşük ağırlık fazla tekrarlar working olmayan setler gözümde tamamen cardio, 0 volume 4 hafta, 2 hafta only volume çalışıp cycle yapan birisiyim idman sistemlerimde on of haftalar ile ilerliyorum.. uzun lafın kısası hem beslenme hem idman sistemleri olsun tek bir doğru yok bir çok doğru ve sistem mevcut kişininin bunları deneyip yıllarca kendini gözlemleyip kendine en doğru olanı bulması önemli olan şeydir..
 39. 2 points
  Değerlerin olması gerektiği gibi... Haricen kreatin suplementi veya bunu içeren bir şey kullanıyorsan ara vermeni öneririm.Onun dışında içtiğin su miktarını arttırman iyi olur. Östrojen seviyen, evet yüksek.Fakat amacın kilo ve hacimse ve meme dokusunda libidoda bariz bir sorun oluşturmuyorsa bu şekilde kalabilir bence.Onun dışında sorun yaşıyorsan haftalık 0,5+0,5 mg şeklinde iki seferde arimidex alabilirsin. 6 aya kadar uzayabilir kür süresi bu şekilde.Etkisi zamanla azalsa da kalıcı zararlar oluşturması beklenmez...Önemli olan senin bu şekilde kür yapmaktan beklediğin faydanın sağlanıyor olup olmamasında.Gerekeni aldıysan bırakmak daha mantıklı veya çeşitli eklemeler yapılabilir...Testisleri 50-60 günde bir hcg ile şoklaman iyi olur.Metabolizmalarımız birbirinden farklı olduğundan, herkes aynı etkiler ve tepkileri vermiyor.Burada dikkat edilmesi gereken nokta kendi vucudunu sürekli gözlemlemek, kontrol etmek.Ve yardım destek aldığın kişiye aktarmak... Kolay gelsin, verimli keyifli sporlar.
 40. 2 points
  bende haftalık yapıyorum fark etmez her hangi bir zaman diliminde git farkeden bir şey olmayacak ilacı kestikten sonra zaman bırakmak önemli ama kür içi uzun esterde özellikle çok bir şey fark etmez arimidex dostinex gibi şeyler yakın zamanda kullanmamış ol yeterli.
 41. 2 points
  Bence hiç kimse ilk kür olarak definisyon yapmamalı. İlk kür en çok verim alınacak sıçrama yaptıracak kürdür. Bence clen yohim vs vs gibi takviyeler kullanarak yağ oranını düşürüp öyle bir küre gir. Hem düşük yağ oranı ilacın çalışması için daha iyi bir ortam sağlar. Ben her zaman ilk kürün bulk olması taraftarıyım. Uzun süren iyi ayarlanmış beslenme ile yapacağın bulkta zaten yağ yakımıda olacak.
 42. 2 points
  Prolaktin için 10 günde bir yarım dostinex başla dostum.
 43. 2 points
  Hayırlı olsun. Bence denabolu çıkarsan östrojen sorun oluşturmaz.Boldenon yerine rimobolan daha uygun olurdu 12 haftaya, ve bir taşla iki kuş etkisi sağlayabilir.Masteron yerine fiyatı daha makul proviron da iş görür.Boldenon kullanımı 16 haftayı bulmalı ve decayla östrojen konusunda zıtlaşabileceklerinden östrojen kontrolüne de pek gerek olacağını zannetmiyorum...Tamamen beklentilere göre kullanımla ve vucudun vereceği tepkilere göre, sonuçlar az çok değişecektir. Kolay gelsin.
 44. 2 points
  19 yaşında zaten hızlı toplarsın kendini boş yere steroid kullanma. Çok kür yapmak istiyorsan deneyimleme açısından 8 hafta rimobolan kullan biraz olsa senin nefsini köreltir ve ne olduğunu anlamak açısından yardımcı olur.
 45. 2 points
  En sevdiğim esterler = sustanon (çok esterli) - propionate - enhantate. En zahmetsiz erterler = enhantate (iran) - sustanon - propionate. Natural olarak yakaladı isen disiplinin yerindedir. Zahmetsiz olması açısından enhantate + yohimbe harikalar yaratabilir. Testo P her gün enjekte etmek, ödemi vs dertli iş.
 46. 2 points
  Arkadaşlar merhabalar, Aralık'tan beri devam ettiğim (Yaklaşık 7. hafta) cut kürümle alakalı bazı bilgilendirmelerde bulunmak istedim. 525 mg Test Prop (SP, ZPHC) (75 mg Günlük) 525 mg Tren Ace (SP, ZPHC) (75 mg Günlük) 50 mg T3 (Tiromel) 12.5 mg Exetu (2 günde 1) 0.25 mg Dostinex (3.5 günde 1) Dozajlar fazla ve süre normalden biraz uzun olabilir, pek bir zararını ve yan etkisini görmedim. (Lütfen organlarımı elime alacağımı söylemeyin ilk kürüm değil) Kan değerlerim ASAT, ALAT ve Kreatinin dışında normal düzeyde, onu da UDCA ve Taurin alarak normal seviyeye çekebilirim. Blast and Cruise yapıyorum, bilginize. Kürün 2. haftsında çok bağlandığım bir ilişkiden ayrıldım. Normalde Tren'in böyle durumlarda insanlara korkunç şeyler yaptırabilecek bir ilaç olduğunu duymuştum, öyle içgüdülerim hiç olmadı. Tabii ilacın etkisiyle üzüntümün katsayısı arttı. Ancak irademi koruyup hayatıma, sporuma ve işime devam edebildim. Bu ayrılık sürecinde de Tren'e devam etme kararı aldım. Belki çok doğru bir karar değil, çünkü hayat koşullarım itibariyle kişisel disiplinimin de çok aksadığı bir zamandayım. Bu kürü farklı bir zamanda yapabilsem beslenmem, antrenman disiplinim daha iyi olur muydu? Olurdu, fakat oturup şartların mükemmelen olgunlaşmasını beklemeye kalksam belki de asla yapamayacaktım bu kürü. Kürün 2. haftasından 6. haftasına kadar haftada en az 5 kere antrenmana gidiyor, beslenmeme oldukça dikkat ediyordum. Fakat işim dolayısıyla bu son 10 günde bir hayli bozuldu. Bu hafta sadece 3 kere antrenmana gidebildim ve çok alkol içmek "zorunda kaldım" (Normalde ve şahsi hayatımda alkol fazla içmeyen biriyim. Fakat iş yemeklerinde böyle bir seçeceğim olmuyor) Kürün başlangıcından maalesef fotoğrafım yok. Telefonum bozulmuştu. Ancak dilerseniz şu anki form fotoğraflarımı buraya atabilirim. Son 10 gün genellikle, son 3 gündür özellikle çok fazla yemek yiyorum (kalitesiz veya paketlenmiş gıda tüketmesem de) ve normalden farklı olarak alkol içiyorum, 2 gündür spora gidemedim ve sanırım östrojenim normalden biraz yüksek. Bugün exetu günü yani Diyetimin yeni halini ve hazırlık fotoğraflarını da paylaşmak istiyorum bugün yetiştirebilirsem
 47. 2 points
  Bakın arkadaşlar zphc sp spectrum meditech kaliteli yabancı UGL pharma ürünler. Gerçek üreticisinden alırsanız kaliteli ürünler.. Ama birçok farklı yerden üreteni var. Bu her markada geçerli popüler oldumu çoluk çocukta üretmeye başlıyor... Düzgün satıcıdan yüksek fiyat kaliteli tedarikçiden alırsanız sorun olmaz. Steroid piyasasanın yüzde 90 ı merdiven altı ürün. Da bir iki kuruşluk hammadelerle yüzde 20 sterillikle milleti kandıranlar var. Birde bu işten gerçekten ekmek kazanan belirli büyük müşteri kitlesine sahip satıcılar var. Mantıklı düşünülürse artık bu şu marka bu marka tartışmaları bitecek inşallah. Ha çok şüpheli vesveseli adamsan direk eczaneden alacaksın parayı basıp. Olay bu kadar net. Bizim milletçe bir türlü kafayı çalıştıramadığımız konu şu : Daha yeni yetme antrenör olmuş işi gücü oturmamış adam kaliteli ürün bulup ta satamaz kimseye. Mevsimlik ucuz ürünleri kandırabildiğine satar.... Bugün sadece ilaç sektörü değil her sektörde 50 liralık kazak nasıl akrilik oluyor 550 liralık kazak kuzu yünü oluyor. Olay tamamen bu.
 48. 2 points
  Dostum sen 300 mg'ın hakkını verdin mi 350'nin hakkını verdin mi 500 e çıkıp aromataz kullanacağına 350 kullan hiç birşey kullanma.
 49. 2 points
 50. 2 points
  Cabaser yarım tablet bile alsan sıfırlar. Yarısınında yarısını al 1 seferlik. 0.25 mg yeterli

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×