Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • REKLAM

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Geçen Saat
 2. Daha önce hiç küre girmeyen birisi için değerler sizce nasıl?

  11 yaşına kadar sen veya ailen inmemiş testisini fark etmedi mi? Bu yaşa kadar torbadaki testis diğer inmemiş testisin görevini de üstlenir ve diğer testis torbaya insede büyümez. İki yaşında bende bu ameliyatı oldum buna rağmen sağ testisim sola göre küçük. Bunun takibini kendin yapacaksın belirli aralıklarla kontrol ettir ultrason çektirip. Testislerinin küçüklüğünü kabul edip yaşayacaksın.
 3. Bpc157 ve tb500 ile omuz sakatlığı tedavi günlüğüm

  @SantoRhocam merak ettim ne durumdasınız? Eklemlerinizde hissiyat nasıl? Ben toksik hepatit geçirdiğim için her şeyi kesmek zorunda kaldım risk almamak için. BPC'yi kesince işe yaradığını daha fazla düşünmeye başladım çünkü eklemlerde hassasiyet arttı.
 4. Daha önce hiç küre girmeyen birisi için değerler sizce nasıl?

  Hocam aradan 3 ay geçti testislerden muayene oldum sıkıntı yok dedi doktor da ben kafaya taktım nasıl büyütebilirim bu testisleri?
 5. Trenbolone ent. ilacı hissedemiyorum yanlış bir şey mi var?

  ne yapmacığın hakkında hiç fikrin yok gibi bu şekilde yapma. tren enantı en son ne zaman enjeksiyon yaptın? o kanındayken acetat da vurmanın olumsuz etkisi olur mu araştır bi. ayrıca testo eklemelisin trenin yanına
 6. Tren dick sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım?

  5 ay önce doktor 1 tablet klomen ve 3 tb proviron kullan demişti bıraktıktan 20 gün sonraki değerlerim .Dhtyide bıraktıktan 1 buçuk 2 ay sonra başka bir yerde yaptırdım. @rastlantisal
 7. Today
 8. Trenbolone ent. ilacı hissedemiyorum yanlış bir şey mi var?

  anladım hocam cevap için teşekür ederim.
 9. Trenbolone ent. ilacı hissedemiyorum yanlış bir şey mi var?

  olabilir girebilirsin dozajlarını haftalık 150mg pazartesi 0.5 ml çarş 0.5 cuma 0.5
 10. Trenbolone ent. ilacı hissedemiyorum yanlış bir şey mi var?

  tren acetate 14 saatte kanda zirve yapar
 11. Kendimi gördüm gerçekten aynı sorundan ben de muzdariptim şu an kilo vermem güzel gidiyor. Sana aynı sorunu yaşayan biri olarak önerim diyetini karb cycle şeklinde yapman ben 100-200 arasında gezdiriyorum karbı metabolizmam bu şekilde yavaşlamıyor. Ayrıca duran metabolizma için de 1-2 hafta kadar şeker vs tüketmemek kaydıyla karbı çok yükseltmiştim bir nevi yükleme gibi 5-6bin kalorilere çıkmıştım. Sporu bırakmadan tabiki. 1-2 hafta yapınca normale dönmüştü daha sonrasında karb cycle ile toparladım diyebilirim.
 12. 4-6 ay kürde kalacak olsam 4 hafta Sustanon ile başlarım sonra enanhate esterine geçip yanına mk677 eklerim bu şekilde 4 Hafta daha ilerlerim. Sekizinci haftadan itibaren 200 Deca ile başlarım 10-12 hafta dozaj artırarak giderim son 4 haftada only Testo ile pct sürecine girmiş olurum.
 13. bu öncesi sonrası şeklinde. Keşke danabol ekleseydim diyorum ama zaten kafadan 3-5kg su tutuyor kasta 3 günden sonra, güç anlamında da boldenonun açılması 6 hafta sürüyor ondan boldenon açılana kadar filanda güzel başlangıç olur.
 14. Definasyondayken levotiron mu tiromel mi tercih etmeliyim?

  ne adamsınız 😃 leblebi mi atıyorsun ? YouTube'da konan hoca video atmıştı onu izlemeni tavsiye edebilirim.
 15. Definasyondayken levotiron mu tiromel mi tercih etmeliyim?

  Ben Tiromel kullandım biraz dengesiz bir ilaç levotiron yada bitiron biraz daha hafif deniliyor. Kan testi verip Tiroidlerine bak önce hızlı olan metabolizma da bir iki tablet çok etkili olmuyor üç dört tablette sıkıntı yaratır tiroidlerin şişer yutkunamazsın. Diğer yan etkilerini yazmıyorum bile. Önce test ver zaten gereği kadar çalışıyor ise hiç birini kullanma.
 16. Karaciğeri çok yoruyor nac600 filan kullansan bile içmeye devam ettiğin sürece karaciğer değerleri yüksek kalmaya devam eder.
 17. dozaj süre ve marka öğrenebilir miyim
 18. Son kürümde boldenon kullandım 75 kilo başladım 90 bitirdim bulkı hepsi kas değil koyduğumun ama güzel etki aldım. (danabol kullanmamıştım arkadaşın da dediği gibi danabolde eklersen daha güzel sonuç alırsın bence kick start açısından da iyi olur.)
 19. Trenbolone ent. ilacı hissedemiyorum yanlış bir şey mi var?

  Acetat esteri vücut da kaç gün de açılıyor, propinate esteri gibi mi, bilgilenmek amaçlı soruyorum bu arada.
 20. Merhaba Definasyondayım. Tiroid ilacı olarak levotiron mu Tiromel mi almalıyım. Sanırım birisi t4 birisi t3. Hangisi daha iyi yağ yakıyor. İkiside sonuca ulaştırır ise. Rastgele birini seçeceğim.
 21. Trenbolone ent. ilacı hissedemiyorum yanlış bir şey mi var?

  Trenbolone Acetat ile Clenbuterol girmeyi düsünüyorum. Dozajlar nasıl olmalı. Trenbolone hangi esteri clenbuterolla kullanildigi fark eder mi?
 22. Sağol hocam güncelleme yapacağım degişimimi naturel değisim gelecek.
 23. Trenbolone ent. ilacı hissedemiyorum yanlış bir şey mi var?

  Kac günde bir vurdun ne kadar dozaj vurdun
 24. evet aklıma yatan bu benim de. tablete karşı olma sebebiniz toksik etkisi mi ?
 25. Trenbolone ent. ilacı hissedemiyorum yanlış bir şey mi var?

  ben hiç sevmedim parabolanı ama belki senin vücudun çok iyi tepki verecek parabolan ile ama benim en sevdiğim en etkilisi acetat oldu her zaman bulkta da definasyonda da
 26. Tablet streoitlerden uzak dur bence, 500 T.E 300 Rimabolon 20 hafta sağlam kür olur.
 27. Trenbolone ent. ilacı hissedemiyorum yanlış bir şey mi var?

  Suanki Tren E bitiyor onun yerine Sp labs Parabolan mi alayim cok daha iyi güclü diyolar.
 1. Daha fazla aktivite göster

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.
×