Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Today
 2. 1-6 Turinabol 80 mg 1-5 Testo Pripionat 500 mg 1-5 Testo Enanthat 250 mg 6-18 Testo Enanthat 1000 mg 1-8 Boldenon 800 mg 9-17 Boldenon 1200 mg 3-14 Deca 600 mg 15-19 Winstrol 100 mg Ghrp 2 300 mcg baştan sona İgf 100 mcg 10 günde 2 gün ara veriliyor Cjc ( uzun ester ) pazartesi ve perşembe enjeksiyon 1500 mcg Antrenman öncesi igf Antrenman sonrası mgf 300 mcg ( 2 hafta da 1 hafta ara veriliyor ) Tedavi kür içinde yapılıyor... Kür den sonra 4 hafta haftalık 500 mg only Testo Enanthat Daha sonra 12 haftalık kısa esterli kür olacak Testo Pripionat Parabalon Masteron Fragment Ghrp 2 Cjc İgf Mgf Kendisinin izini olursa form paylaşırız. 12. Hafta dayiz şuan Marka soracak olanlara Testo Pripionat Ukrayna eczane Testo Enanthat İran eczane Deca, Winston ve Boldenon Thagier Pharma Peptidler Psr Şuan proviron günlük 4 tablet Cabaser 1 mg haftalık Pazartesi çarşamba cuma 0.5 mg arimideks Test sonuçlarına göre düzenleniyor... "Çizelge örnek olsun diye paylaşıldı"
 3. Ilk kurume basladim

  Sen kendin inanmak istediğin şeyleri söylüyorsun... Müsabık= para demek istediğim yarışmacı adama para lazım az oku araştır yolunacak tavuk konumuna düşmeyin kürün de başarılar dilerim... Bunu da yazayım Testo Pripionat aktif ömürüne bak ona göre nasıl kullanılır diye öğren sonra bunu hocanaa sor...
 4. Dün
 5. Ilk kurume basladim

  500₺ ye daha güzel kür olur 2 kutu Testo Enanthat 2 kutu Boldenon tamamdır
 6. Ilk kurume basladim

  Hocan elinde kalan malzemeleri sana itelemiş açık konuşmak gerekirse yada kör cahil bu konuda.
 7. 500 testosterone enanthate 200 rimobolan ilk kür

  14 hafta Testo Enanthat 500 mg 14 hafta primo 600 mg 1-5 Turinabol 50 mg 12-15 Winstrol 50 mg olsun kürün İlk ve son hafta Testo 250 mg olsun Primo yerine Boldenon tercih edeceksen 500-600 mg olsun 13. Hafta da kesersin Boldenonu . 4. Hafta dan sonra günlük 2 proviron Haftalık 1 mg arimideks salı ve perşembe alabilirsin. Proviron ve arimideks mg belirleme yapacağın test sonuçlarına göre olur "DOĞRUSU" Omega 3 baştan sonra kadar kullan Baştan sona kadar Multi vitamin Milk thistle, nac 600 veya Liv 52 alabilirsin ben Liv 52 öneririm bulabilirsen.
 8. Güncel ölçüler omuz 122cm den 127cm kollar 34cm den 35 cm bunda yanlis olabilir tekrar ölçülecek. Gogus 104cm den 108 cm bel 90cm den 85cm e gelmiştir.
 9. Bir haftalık rahatsızlık ve is yoğunluğundan biraz sporu aksatmış olsamda günlük rutin kucuk hareketlerle yapmaya devam ettim. Bu geçtiğimiz hafta iyi is çıkardığımı düşünüyorum. Kendimi daha genişlemiş hissediyorum. Bugun ölçüm günüydu. Hissettiğim gibi ölçümlerde değişiklikler var. Ama en çok yağ oranımın dusmesi mutlu etti. Bu hafta kan testide yapıldı test sonuçlarımda burda paylaşıyorum. Gelişimim hakkında göğüs omuzlarda buyume hissediyorum fakat on kolda sanki buyume olmuyor gözle görünürde var gibi ama sanırım ölçümde yanlışlık yapıldı önceki ölçülerim 34cm iken suanda 35cm gözüküyor soguk olarak.ilerleyen zamanlarda kolla biraz daha ağırlık vericem bakalım nasıl olacaklar. Değerlendirmeniz nasıl olur arkadaşlar test sonuçları ölçümlere ve resime bakarak.
 10. 500 testosterone enanthate 200 rimobolan ilk kür

  Testosteron aromatize olacaktır. Kür içerisinde Testo ve Östrojen seviyenizi ölçtürerek ona göre bir Arimidex dozajlaması yapabilirsiniz. Eğer östrojen kaynaklı herhangi bir yan etki görmezseniz Östrojene müdahele etmeyedebilirsiniz (Bulking açısından daha avantajlı). Bu durumda PCT süresince Arimidex kullanımı da olabilir değerlere göre. Primobolan aromatize olmaz. Ancak tavsiye etkili dozaylar 400mg ve üzeridir. PCT yapmayı düşünmüyorum derken? LH/FSH değerleriniz nasıl düzelecek, doğal olarak toparlayana kadar kürde elde ettiklerinizi kaybederseniz? PCT yi sadece yıl boyunca ilacı kesmeyen pro lar yapmıyor. Onlar "Blast & Cruise" tekniğini uyguluyor.
 11. Herkese iyi forumlar. boyum 190 kilom 80 2 senedir aktif spor geçmişim var çok yakın bi arkadaşımın eşi iranlı gelirken irandan 2 kutu enanthate getirttim eczanedende rimobolan alıp küre başlamayı düşünüyorum 1-2 hafta içinde. Ancak başlamadan önce bilenlere danışmak istediğim şeyler var ilk 4 hafta 250 testo 200 primo sonraki 8 hafta 500 testo 200 primo düşünüyorum 500 testo ve 200 primo ile aromatize olma durumu yaşar mıyım başka ilaç kullanmadan kür esnasında ve sonrasında başka ilaç kullanmayı düşünmüyorum pct yapmayıda düşünmyorum buna göre düşünürsek testoyu 12 hafta boyunca 250 de yapabilirim tavsiyelere göre. yardımcı olursanız sevinirim
 12. Kırık kolumda agrı başladı bilgisi olan varmı?

  Poz verirken zedelenme olmaz; muhtemelen vücuduna uyumsuz hareketler, fazla ağır kilo ya da hareketlerin yanlış yaptığından o bölgeyi gitgide zedelemişsindir. Poz sırasında da patlak vermiş. Doktora git ne olduğunu tespit etsin, ona göre önlemini alırsın. Eklem ve tendonların iyileşmesi kas zedelenmelerinden daha uzun sürüyor, o yüzden çok hafif ağırlıklara inip yavaş yavaş progressive overload yaparsın. Sorunlu bölgeyi için uygun ısınmayı yapmayı da unutma, gerekirse dirseklik de kullanabilirsin. 2 ay önce skullcrusher yaparken tricep tendonumu zedelemiştim, harekete için sinmeyince üstüne gitmeye gerek yokmuş. Şimdi decline french press'e geçtim, her antenmandan önce de eklemleri band tricep pushdown (40+ tekrar) yaparak ısındırıyorum. Kafam rahat.
 13. Bolde + testo e + gh +danabol + anavar

  ozaman ben gonderimde yanlislik yaptim..cok tesekkur ederim faydali bilgiler icin..
 14. Bolde + testo e + gh +danabol + anavar

  Sitenin iletişim kısmı aktif ve yazılanlar hemen inbox'ma ( info@sanalcoach.com ) düşüyor sorun yok yanlış bir şey yapmış olabilirsiniz belki çünkü bir çok kullanıcı var ulaşan. Verebileceğim öneriler bunlardan ibaret keyifli bir kür diliyorum.
 15. Bolde + testo e + gh +danabol + anavar

  Kure basladigimda bahsettiginiz siteye size ozelden mesaj atamadigim icin email atmistim ama bugun oldu donen olmadi..Bende bu sekilde yardim ve onerilerinizi soruyorum..
 16. Bolde + testo e + gh +danabol + anavar

  Bu konuda profesyonel destek için www.sanalcoach.com kullanabilrisin. Ama öneri istersen her kas grubu 4 istasyonda yormaya bak. Hareketleri doğru yaptığın sürece vücudun buna tepki verecek. Ama kasları ne kadar yorsan da dorğu karbonhisrat ve protein yüklemesi yapmıyorsan yerinde sayarsın.
 17. Bolde + testo e + gh +danabol + anavar

  biceps hakkinda biraz tips verebilirmisiniz? kac hareket onerirsiniz, yada direk calisma programi oneriniz varmidir acaba?
 18. Bolde + testo e + gh +danabol + anavar

  Merhaba; dianabol mg düşürürseniz 10mg dahi bu sorunların baş kısımda yazdıklarınız bir çoğundan kurtulmuş olacaksınız. Özellikle kramplardan yoksa dahi önüne geçmiş olursunuz başlamadan. Şişme konusu bunu herkes yaşar ama kimi parmaklardan şişmeye su tutumuna başlar kimi yüzden orasını kestirmek zordur. Biceps çok çalışmaktan ziyade doğru çalışmak önemli kg'lara değil hareketin doğruluna odaklanın derim. Kardiyo her gün mutlaka 35 dk olmalı idman öncesi yada sonrası size kalmış bir seçenek. Antrenman öncesi yaparsanız pump durumu üst seviyede olacaktır antrenman sonrası ise ısttığını vücudu yağ yakımını daha da ileri seviyeyte taşımanıza sebebiyet olur. def durumunuda 8 hafta yap kısa ester girersin yağ oranına göre ürünler eklenip çıkarılabilir. Keyifli forumlar.
 19. Ilk kurume basladim

  Adamın sana oturup"bilale" anlatır gibi anlatmasının ve senin doğru kabul edip dinlemenin sebebi bu konu hakkında bilgi sahibi olmaman.Sana dese ki prop yarı ömür 21 gün test e den daha efektif sen yine tamam diyeceksin. Bende daha mantıklı açıklamalar yapıyım sana 1)İnternete gir.Testosterone esters half life yaz.Test prop kaç,test e kaç bak.Ardından Test prop weekly freq yaz her hangi bir foruma gir.ED veya EOD terimlerini görürsün.Everyday ve every other day demekler.Yani ya her gün enjekte veya gün aşırı. 2)Test prop uzun süreli ve bilinçsiz kullanım scar tissue sebep olur.Sebebi de 1.maddede yatıyor.Ne kadar çok enjeksiyon o kadar yok rotate demek ki konu hakkında bu kadar bilinçsizken 5 6 rotate beklemek hayal.Kalça başlarsın en fazla bacakla devam eder :)Bunun düzelmeside kötü beslenmeyle(macro karşılamaktan bahsetmiyorum.Kürde veya kür dışında balık yağı yok,vit b overdose,antiox yok(Nac) gibi )Kötü mobilite gibi sebeplerdende senelerce düzelmez çare arar durursun. 3)Post workout vit c tüketmek 8-9Referanslık araştırma, thc sitesine göre tamamen kullanışsız. Link:https://www.thehealthcloud.co.uk/post-workout-vitamin-c-cortisol-testosterone/ Spor sonrası tükettiğin 1gr vit c hocana sor, ne iş yarıyor diye o zaten kesin anlatır 4)Suda çözünen ve depolanması çok zor olan,bagışıklılık gibi şeylerin söz konusu olmayan vitaminlerde 20 gün al,10 gün ara mantığı nedir? 5)Proviron 21.gün başlamanın mantığı nedir?Test prop çok daha öncesinde zaten aktif oluyor.Dbol 3.hafta bitiyor desen(ki saçma bi şekilde 7.hafta tekrar başlıyor) provironla bir bağlantısı yok.
 20. Bolde + testo e + gh +danabol + anavar

  arkadaslar danabol a baslayali 3. hafta oldu kilom 91 oldu ve surekli sebebsiz bas boyun agrilari cekiyorum danabol u birakacagim sanirsam(danabol u bazi calistiricilarin secmeme sebebi asiri su tutmasi ve butur eklem boyun bas agrilari oldugunu okumustu) ..gunde 30mg aliyorum 20 mg da anavar. oxan a devam edecegim ama danabol u kesecegim..suratim feci sisti fecide su tuttu vucudum..kurun 5. haftasina giriyorum.durumlarda memnunum yanliz bicesp ler inat otesi bir sey haftada 2 kez calismayi planliyorum..calisma programinda ufak degisikliklere gidiyorum. sabahlari ac karnina cardio ya baslasam mi diyorum yoksa bu ay sonumu baslasam tam kestiremedim, cunku 16 hafta sonunda boldeyi kesip testo winstrol olarak 4 hafta devam etmeyi planliyorum..dusunceleriniz nedir acaba? @Loving Bu ay sonu yavastan fotolari eklemeyi dusunuyorum.. Dusuncelerinizi paylasirsaniz sevinirim..
 21. Ilk kurume basladim

  Burada ne türkiye şampiyonları var bir kerette 5000iu hcg vurduruyor millete, neyse küre aynen bu düzende başla salı günkü ruh halinle pazar günkü ruh halini bi karşılaştırırsın dediklerimizi yaşarayak öğrenmen daha yararlı olur senin için. Kürü de 15. hafta boldenonla bitir en az 1 ay pct için beklemen gerekiyor Testo P'nin vücudundan atılma süresi 14 gün kalan 15-20 gün yatakta bunalımda geçirirsin.
 22. Ilk kurume basladim

  Arkadaslar Bircok arkadasimiz fikirlerini soyluyor saygim ciddi anlamda sonsuz cunku bilmiyorum ama bu bahsettigim kisi internetten takip ettiginiz,keske bende boyle olabilsem dediginiz,turkiye ve dunyada bizleri buyuk basarilar ile temsil etmis ve hala yarismalara bircok yarismaci hazirlayan,kendide girmeye devam eden bir insan.Konumuma bakarsaniz isim vermeden az cok birseyler tahmin edebilirsiniz hoacm hakkinda.. Soyledikleriniz neredeyse hepsini sordum. Abi niye boldenon 3.haftadan sonra basliyor dedim=Gayet guzel saatlerce aciklamasi oldu Abi niye enantath degilde prop dedim,ilk kurde herkes 500 enantath diyor ama sen prop verdin dedim=usenmedi calisma mekanizmasina kadar acikladi Abi danabol normalde max 5 hafta ve herkes ust uste yapiyor ama sen bana 3 hafta kullan 3 hafta ara ver sonra tekrar 3 hafta kullan dedin.Neden boyle dedim,oturdu Bilal'e anlatir gibi :)) anlatti.Buradaki kur yapmis olan olan butun herkesin iyi veya kotu tecrubeleri olmustur,inanin sizler gibi bende herseyi sorguladim,fizigime,is durumuma ve gecmisime bakarak bu kuru bana ayarladi. Ben sadece basliktada gordugunuz gibi helix marka urunu sormustum,yinede herkese cok tesekkur ederim.Umarim hepinizin kurleri istediginiz gibi gider Saygilarimla
 23. Ilk kurume basladim

  ne yaptın hocaya gidip 500tl param var acil bi kür mü lazım dedin? Neden böyle bi kür yapılmış anlamadım açıkçası saçma olmuş başlamadıysan ya biraz daha propinat ve boldenon al boldeyi 1-15 600 yap propinatı da 2 günde bir 100 vur ya da bekle paran olunca al başla, ilk kürden propinat ester ki testo propinat en çok enjeksiyon sorunu cıkartan ester iğne delisi olursun
 24. Ghrp 6 winstrol

  Amacim suydu kafamda olan biraz define olurken bi citirda buyumekti
 25. Ghrp 6 winstrol

  Cok saol tessekkur ederim elden cikartayim
 26. Ghrp 6 winstrol

  bu ürünleri kullanmaktaki amaç ne? winstrol steroid türevi bir ilaç, vücutta su atımı yapar sertlik verir (yarışmacı ilacıdır) ayrıca tek başına kullanmak olmaz, yanına testosteron eklemelisin. ghrp-6 peptid; en bilinen etkisi verdiği açlık hissi, kür planlamasında ki yeri iştah açarak yüksek kalori alabilmeye imkan sağlaması. 2 ilacı da unut.
 27. Ghrp 6 winstrol

  2 si beraber olmazmi neden peki ?
 1. Daha fazla aktivite göster

Copyright © 2013 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×