Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Geçen Saat
 2. Novalife bulk kürü kan tahlili

  F.b dediğin kişi kurnazın teki forumda biraz araştırmayla ne halt olduğunu anlayabilirsin. Yarış gibi bir düşüncen varsa da ilaçları Burak hocadan al kendine de işi bilen bir koç tut f.b gibi ilaç satmaya çalışan biri değil. Bu işler uzun ve masraflı işler başarılar şimdiden.
 3. Novalife bulk kürü kan tahlili

  Durumun farkındayım ama kür ve pct bilgim olmadığı için mecbur bazı şeyleri yaşayarak öğreniyorum 😁
 4. Novalife bulk kürü kan tahlili

  O paketler nedir biliyor musun domates ile rokanın yerini değiştirip tabloda sana biber ile sütün yerini değiştirip ahmete,mehmete satılan paketler onlar siz sanıyorsunuz ki size özel Umarım bir gün bu tiplere kendinizi kullandırmamayı öğreneceksiniz.
 5. Novalife bulk kürü kan tahlili

  Şuan F.b ile çalışıyorum yarışmacı paketi 6 aylık zaten süreç bittikten sonra bakıcam duruma teşekkür ederim zaman ayırıp yorum yaptığınız için ☺️🤲👍
 6. Novalife bulk kürü kan tahlili

  ilk üçe bile giremez Neyse azimle s. taşı deler kimse pro doğmuyor zaman her şeyin ilacı başarılar dileyeyim ben kendi adıma.
 7. Novalife bulk kürü kan tahlili

  Konuyu okudum ürünleri aldıktan sonra maalesef,ucuz etin yahnisi güzel olmaz durumu,Burak hocamızın bu forumu kurması bilgi paylaşımı açısından çok değerli ona ne kadar teşekkür etsek azdır,yarışma konusu kararım net ama yolum uzun farkındayım heleki boyum +1.95 cm olduğundan x3 felan zorluk şuan için tek istediğim önce vücudun dip noktasını görmek sonra doldura doldura ilerlemek vücudu büyütmek marttaki yarışa yetişmesi çok çok zor hedef eylül ama burda amaç vucüt tam anlamıyla hazır olana kadar acemiliği atmak eksikleri görüp yolu ona göre çizmek hedefim kolay bir yol değil özellikle maddi açıdan hakkımızda hayırlısı olsun zaman ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ederim ☺️🤲👍
 8. Today
 9. Novalife bulk kürü kan tahlili

  aslında çok sağlam bir hoca çok sağlam ve yüksek doz ilaçlar saglam ve disiplinli beslenme ile 1 yılda derece alacak kıvama gelir
 10. Novalife bulk kürü kan tahlili

  Yarışma yapmak istediğine emin misin ? En usta ellerde bile işlensen şu vücudun podyuma çıkması en az 2,3 yıl? Bu konuyu mutlaka oku dostum.
 11. Novalife bulk kürü kan tahlili

  üzmek istemem ama ürünler çöp
 12. Novalife bulk kürü kan tahlili

  güncel kg aç karna 118,5
 13. Novalife bulk kürü kan tahlili

  dışardayım 10 dk atıcam günceli
 14. Novalife bulk kürü kan tahlili

  Şuanki formun nedir?
 15. Novalife bulk kürü kan tahlili

  yarışma hazırlığı içerisindeyim zaman kısa ondan npp yazdı haftaya definasyon başlıcaz
 16. Novalife bulk kürü kan tahlili

  Bilen biri aydınlatırsa sevinirim npp decanin kısa esterli versiyonu değil mi? Deca için düşük yağ oranıyla başlanması tavsiye ediliyor diye biliyordum. @MrMaYk yağ oranı çok yüksek biri bu kür onda verimli olur mu?
 17. Novalife bulk kürü kan tahlili

  17.10.2022 kür öncesi,115,8 kg başlangıç
 18. Clenbuterol den kaynaklıdır büyük ihtimalle uyku sorunu kestikten sonra ayı gibi uyursun
 19. Raw pharma ilaç hakkinda

  Başka söze gerek yok. Parası olmayan only testo yapsın ama macera aramaya gerek yok. Çünkü o cart pharma curt pharmaların çoğunda düşük doz Testo var. Aylardır ilaç kullanıyorum eczane yada Burak hoca dışında kullanmadım. 1 defa ödem sorunu yaşamadım.
 20. Proviron eksikliği diye bişry ilk defa duyuyorum. Uykusuzluk sebebin büyük ihtimalle clenden kaynaklı. Uyku problemi için melatonin takviyesi alabilirsin kesin çözüm. Pct için ilaçları kestikten en az 1 hafta sonra kan testi verip başlaman en sağlıklısı olur.
 21. Raw pharma ilaç hakkinda

  Evvela söz konusu sağlıksa, akabinde süreci sürdürülebilir ve olabildiğince kalıcı kılmak adına maliyet, düşünülecek en son parametredir. Bütçen yok mu? Bu iş sana göre değil, arkadaşım. İnsanlar hijyeninden şüphe ettiği restauranttan yemek yemiyor. Sen yer misin? Söz konusu ne idüğü belirsiz sentetik madde olunca hangi özgüvenle, hangi düşünceyle bi' düzine flakon ilacı vücuduna enjekte ediyorsun? WhatsApp ikonuna tıkla. Aburaihan testo, fiyatı en uygun, güvenilirliği en yüksek laboratuvar ürünlerinden biri. Adamı arıyorsun, danışıyorsun, anlatıyor, yeri geliyor psikolojik destek oluyor, tecrübelerini paylaşıyor. İlla ben bu işi yapacağım diyorsan, görüş, 500₺ dolaylarında rakama bu ürünü temin et, kullan. Ya da eczanede Sustanon diye bi' ürün var, 45₺. Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz? Aldığınız tüm anabolikler, boş. Testolar nispeten dolu ama steril değil, doz farazi. Ödem, şişlik, kaşıntı vb. sorunlar... Tabletler hakeza steril değil, kalıcı zaten değil, dozajı bilmiyoruz, karaciğer toksisitesi korkunç... Kendini kanıtlamış markalardan, laboratuvar ürünlerinden kullanın. Dozu yarıya düşürün, zırt lab, zort pharmaya kıyasla aynı maliyete daha fazla anabolizan kullanmış olacaksınız. En azından bunu yapın. Gözünü sizin cebinize ve sağlığınıza diken simsarların masasına meze olmayın. Aklınızı kullanın. Fikrimce bu ayrımı yapamayanların değil vücut geliştirme, hayatta da başarılı olma durumu şanstan ibaret. Vücut geliştirme bir süreç. Oyuncaklarımız, bizi hedefimize götürmek için bir araç. Hedefimiz sağlığımıza olabildiğince zeval getirmeden, adım adım gitmek, ilmek ilmek dokumak. Benim mentalitem, bu. Böyle olması gerekliliği de tartışmaya kapalı. Özellikle bu taraf, karanlık taraf, belirli kısa bir periyotta beklentinizi karşılayamaz, kalıcı olanı veremez. O yüzden hem bütçeniz, hem sağlığınız, hem de hedefleriniz adına süreci sürdürülebilir kılmak kilit nokta. Son olarak, değinmeden edemiyorum, bu sektörün kanseri abiler ve hocalardır. Bülbül güle, karga çöplüğe gider. Sağlıklı sporlar.
 22. Ilacı sahte çıkıp mağdur kalanlar üzülmesin

  Dostum bu gürültü senin hakkın diğer türlü adamın kapısına dayanabiliyorsan dayan. Ben eksik birşey olmasın diye uzun uzun anlattım sadece sürecte sizi çok yoracak birşey yok aslında. Ya da git bu yazımı mağdur eden kişiye at.
 23. Herkesin merak ettiği beslenme konusu

  HELAL OLSUN BE HOCAM YEMİN EDERIM işte aradığım yorum motive oldum sayenizde teşekkür ederim
 24. Raw pharma ilaç hakkinda

  Zaten gözle görüp çalıştığını öyle aldık bizde haftaya geçicem çok güzel geri dönüşler var rawdan
 25. Raw pharma ilaç hakkinda

  Raw eski bir marka 4 yıl kadar önce kullanmıştım memnun kalmıştım bu aralar tr piyasasına yeniden gelmiş yerli yabancı diye yorum yapamama ama benim kullandığım zaman çalışıyordu ve eski köklü bir marka tabi yine iş satıcıda bitiyor
 26. Raw pharma ilaç hakkinda

  Eczanemi üretim yapıyomuş pro sporcular için
 27. Ilacı sahte çıkıp mağdur kalanlar üzülmesin

  Çözemezsin yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek adamlar bunlar nereye çözüyorsun sorumluluk kabul etmiyorlar bir kere hiç biri banane girmeseydin çekiyor bir çoğu başına bir şey geldiğinde riskleri biliyordun çekiyorlar gibi gibi
 1. Daha fazla aktivite göster

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×