Jump to content

Loving

Admininstrator
 • İçerik sayısı

  2.366
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  46

Loving kullanıcısının son zaferi 19 Mart

Loving en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

399 Mükemmel

Loving Hakkında

 • Yaş 32
 • Derece
  Üstat
 • Doğum Günü 02-09-1985

Profil Bilgileri

 • Yaş 32
 • Meslek:
  Vücut Gelişimi
 • Konum:
  Türkiye
 • Ad Soyad:
  Burak Y.
 • Cinsiyet
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

3.978 profil görüntüleme
 1. Bolde + testo e + gh +danabol + anavar

  Sitenin iletişim kısmı aktif ve yazılanlar hemen inbox'ma ( info@sanalcoach.com ) düşüyor sorun yok yanlış bir şey yapmış olabilirsiniz belki çünkü bir çok kullanıcı var ulaşan. Verebileceğim öneriler bunlardan ibaret keyifli bir kür diliyorum.
 2. Bolde + testo e + gh +danabol + anavar

  Bu konuda profesyonel destek için www.sanalcoach.com kullanabilrisin. Ama öneri istersen her kas grubu 4 istasyonda yormaya bak. Hareketleri doğru yaptığın sürece vücudun buna tepki verecek. Ama kasları ne kadar yorsan da dorğu karbonhisrat ve protein yüklemesi yapmıyorsan yerinde sayarsın.
 3. Bolde + testo e + gh +danabol + anavar

  Merhaba; dianabol mg düşürürseniz 10mg dahi bu sorunların baş kısımda yazdıklarınız bir çoğundan kurtulmuş olacaksınız. Özellikle kramplardan yoksa dahi önüne geçmiş olursunuz başlamadan. Şişme konusu bunu herkes yaşar ama kimi parmaklardan şişmeye su tutumuna başlar kimi yüzden orasını kestirmek zordur. Biceps çok çalışmaktan ziyade doğru çalışmak önemli kg'lara değil hareketin doğruluna odaklanın derim. Kardiyo her gün mutlaka 35 dk olmalı idman öncesi yada sonrası size kalmış bir seçenek. Antrenman öncesi yaparsanız pump durumu üst seviyede olacaktır antrenman sonrası ise ısttığını vücudu yağ yakımını daha da ileri seviyeyte taşımanıza sebebiyet olur. def durumunuda 8 hafta yap kısa ester girersin yağ oranına göre ürünler eklenip çıkarılabilir. Keyifli forumlar.
 4. Kullanıcı adı : Artemisfowl Uzaklaştırılma süresi : Süresiz Uzaklaştırılma nedeni : Forum kurallarına aykırı hareket edip uygunsuz dil kullanmak ve aşağılayıcı iletişim problemlerinden sebep http://www.peptidturkiye.com platformundan sınırsız süreyle uzaklaştırılmıştır.
 5. Aldigim pepditler icin kullanimi onerisi

  Kullandığınız dile bakın '' yazmıyorsun,damladın vb '' sana cevap vermek zorunda mıyım ? Yukarıda koskocaman İbare var bu kadar mı gözlerin araştırmaya göz atmaya kapalı ? Ne demişim bireysel sorularınız için www.steroidturkey.com kullanabilirsiniz diye. Hem bedava hizmet alıyor beyefendi hemde laf çarpıtıyor. Oh ne güzel dünya Burası kuralları olan bir yer. Senin değil bu platformun kurallarının geçerli olduğu bit yer. Terbiyesizliği başka platformlar da yapabilirsiniz burası yeri değil. Kimseye üye olurken açtığınız konulara tüm üyeler dakikakalar içinde cevap verecek en doğru cevabı alacaksınız. Platform yöneticileri katılım gösterecek garantisi vermiyoruz ?! Veriyor muyuz yada? Var mı böyle bir ibare ? Neyse sana Namık Kemal'in güzel bir sözü ile veda edeceğim anlamayacağını bilsem de sen ve senin zihniyetinde bu platformu kullanmak isteyen herkesin kulağına küpe olsun. “Zihin fukara olunca, akıl ukala olurmuş.” Not : Konu kilitlenmiştir @Artemisfowl sınırsız süre ile uzaklaştırılmıştır.
 6. Aldigim pepditler icin kullanimi onerisi

  3 oldu mesajlarınızı silmek durumunda kalıyorum. Burada herkes bir birine telefonlarını versin o şekilde bilgi körlüğüne sebebiyet verelim onca soru ve cevap iki telefon arasında olsun bitsin. Bu platformu niye açtık biz ? Servetimize servet katalım diye mi ? İnsanlar artık en net bilgiyi şeffaf şekilde öğrensin gizli saklı bir şey kalmasın. Birisi birisinin peşine takılıp gitmesin her şeye inanmasın kimse. Kendinize sunulan şeyleri sorgulayın diye. Bu platform olmasa sen bu konuyu açabilecek miydin ? İnternette sabahtan akşama kaynak arayacaktın telefon numarası isteyecektin. Bu platformda iletişim kurabileceğiniz tek yer açacağınız konular bunu forumda binlerce kere söyledim size de son söyleyişim olsun aksi halde konuyu kilitleyip sizi de uzaklaştırmak zorunda kalacağım. Keyifli forumlar.
 7. La casa de papel

  Sürükleyici bir dizi evet bende bitirdim devamı çekiliyor diye haberler var. http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/televizyon/la-casa-de-papel-yeni-sezon-ne-zaman-basliyor-40757974
 8. Dnp (dinitrophenol)

  Ben sizi uyardıkça hala aynı şeyleri yapıyorsunuz yer kişi adresi belirtmek yasak bu konuda ısrarınızı sürdürürseniz sizi uzaklaştırmak zorunda kalacağım.
 9. Dnp ve güvenilir satıcı?

 10. Dnp ve güvenilir satıcı?

  info@peptidturkiye.com dan bilgi alabilirsiniz. Burada kimse size şuradan buradan gibi önerimlerde bulunamaz. Forum başlıkları içinde buradan alışveriş yapıp günlük tutan onlarca kişi var zaman ayırıp okursanız zaten bunları göreceksiniz. Keyifli forumlar.
 11. Deneyimli abilerim kardeşinize bi yardım

  Forum'da bu yaşlarda olup bu heveslere giren yada hayat içinde bu ideallerin peşine düşen ilk kişi değilsin ama forum kuralları gereği 18 yaş altının okuyarak deneyim edinmek dışında bilgi alma şansı yok ve bu kesinlikle yhasaktır. Bu kullanamayı düşündüğün ürünleri salataya koyulan '' nar ekşisi '' ile karıştırıyorsan yanılıyorsun. Daha karakterinin bile oturmadığı bir dönem'de (kişilikten bahsediyorum) sen hormonlarınıalt üst edecek bir serüvenin peşine düşmeye kalkıyorsun. Natural yapmak çok mu zor ? Dergiler'de filmlerde gördüğün adamlar gibi olmak mı istiyorsun ? Onların hepsi hayal ben sana açık ve net olarak söyleyeyim. Spor insanları etkilemek yada prestij sahibi olmak için yapılmaz spor sağlıklı yaşam için yapılır kültür edebiyatını artttırmak için yapılır. Ama sen daha 17 yaşında işin alavere dalvaverelerini araştırıp o yala girmeye niyet ediyorsun. Bugün testo. almaya başlasan veya diğer ürünlere sanıyor musn ki sperm kaliten aynı olacak ? miktarı hep aynı kalacak ? Çakraların henüz kapanmamışken boy kemik yapın en hızlı geliştiği dönemlerdeyken bunları kapamanın manası nedir ? Sen bu ilaçları kullanınca dev gibi olacaksn ve ömrünün sonuna kadar öyle mi kalacaksın zannediyorsun ? Hepsi seni terk edecek bütün o kullanıp ta hayal dünyasında uçuşa geçtiğin kasların gidecek. Eeee sonuç ? Paran .. Hadi o kazanılır.. Sağlığın ? Bu kadar ucuz musun ? Vücuduna kendine hiç mi değer vermiyorsun ? Uzun lafın kısası konu kilitlenmiştir iyiyi kötüyü bilmen adına üyeliğini engellemiyorum ama bu yönde girişimin olursa bu platformda uzaklaştırılırsın. Keyifli forumlar.
 12. Melatonan 2

  info@peptidturkiye.com bilgi almak için ulaşabilirsiniz.
 13. Dnp (dinitrophenol)

  Ketojenik başlı başına sinir sisteminizi alt üst edecek ağırlıkta bir diyet biçimi zaten bu ürünle beraber uygulanması gereği görmüyorum ben tavsiyede etmiyorum.
 14. Dnp (dinitrophenol)

  1-Günlük kullanım dozu nedir ? Günlük kullanım dozu 100-400 mg yani 1-4 kapsüldür. 2-Kapsülleri tek seferde mi almalıyım ? Hayır.Sabah ve öğleden sonra şeklinde 2 doza bölünmelidir. 1 kapsül kullanırken , sabah 1 kapsül 2 kapsül kullanırken , sabah 1 kapsül , öğleden sonra 1 kapsül 3 kapsül kullanırken , sabah 2 kapsül , öğleden sonra 1 kapsül 4 kapsül kullanırken , sabah 2 kapsül , öğleden sonra 2 kapsül 3-Sizin ilk kez kullanan biri için tavsiyeniz nedir ? 14 gün / 21 gün 1-3 kapsül kullanım. (maks 4 kapsül) 1.gün 1 kapsül 2.gün 2 kapsül 3-12. günler 3 kapsül 13.gün 2 kapsül 14.gün 1 kapsül 4-Kullanım süresi nedir ? Ve iki kür arasında ne kadar ara verilmelidir. Bizim tavsiyemiz en fazla 14 gündür.Arttılabilecek azami sınır ise 21 gün.İki dnp kullanımı arasında en az 3 ay ara verilmelidir. 5-Dikkat edilmesi gereken besinler nelerdir ? DNP kullanırken kesinlikle basit şeker(beyaz pirinç ve un dahil) ve alkol tüketilmemelidir.Şeker ve alkol vücut ısısını ani şekilde yükseltir. Kahve ve kafein içeren diğer besinlerden aynı şekilde uzak durulmalıdır. 6-Su tüketimi ne seviyede olmalıdır ? Hava durumuna ve kiloya bağlı olarak günlük en az 3,5-5 litre su tüketilmelidir. 7-Antreman yapabilir miyim ? Nabzı çok arttırmayacak antremanlar ve liss cardio yapılmalıdır.Kesinlikle yüksek tempolu antreman yapılmamalıdır.Hiit kardio ve süpersetler,dropsetler yapılmamalıdır. 8-Antrenman yapmasam olur mu ? Minimum yan etki için en iyisi dnp kullanımı süresince antreman yapmamaktır.Antreman yapmak sonucu bariz şekilde değiştirmez çünkü dnp kullanımı sırasında vücudun glikojen depoları bomboş olur ve yapılan antremanlarda pump hissedilmez,motivasyon kaybı yaşanabilir. 9-Kas kaybı yaşayacak mıyım ? Geçici olarak evet.DNP kas içi glikojen depolarını başka hiçbir maddenin yapamayacağı gibi tamamen boşalttığı için kas hacminde kesinlikle küçülme olacaktır.Bu durum yüzünden moral bozukluğu veya küçüleceğim korkusuna kesinlikle kapılmayın.DNP kullanımını bitirdikten 1 hafta sonra eski hacminiz geri dönecektir. 10-DNP ile beraber diğer ilaçları kullanabilirmiyim ? DNP ile beraber uyarıcı veya vücut ısısını arttırıcı etkisi olan ilaçlar haricinde diğer ilaçları kullanabilirsiniz.Yinede dnp ile beraber trenbolone kullanımını tavsiye etmiyoruz. 11-DNP kullanırken faydası olacak takviyeler nelerdir ? Aşağıdakilerin hepsini eczaneden alabilirsiniz Asetilsistein / Nac 600 - günde 1-2 tablet Bemiks C - günde 2-4 tablet Evicap 400 iu - günde 1 tablet Magnorm - günde 1 tablet 12-Asıl sonucu ne zaman alırım ? DNP geçici olarak hacim kaybı ve su tutumu yaptığı için kür bittikten 5-7 gün sonra asıl sonucu göreceksiniz.Eskisi kadar hacimli ama çok daha yağsız olacaksınız. 13-Ne kadar karbonhidrat tüketmeliyim ? DNP kullanımı sırasında karbonhidrat tüketimini sıfırlamanın kesinlikle gereği yoktur.Günlük ortalama kgx1,5 gr karbonhidrat tüketilmelidir.
 15. Dnp (dinitrophenol)

  Sorularınızı tek başlık altında madde madde sıralayın lütfen. Ayrıca kullandığınız ürün mevlüt şekeri değil ürünü satmakla bitmiyor bu tam bir sorumsuzluk örneğidir aldığınız yerin destek vermemesi konusu özellikle. Dediğim gibi siz madde madde başlık altında sorularınızı sıralayınız. Ve bu ürün '' KG VERME TEMELİ OLAN '' bir ürün değildir '' YAĞ YAKIMI '' odaklı bir üründür. Ha yağ yakımı yanında evet ciddi kg kayıplarıda kişiden kişiye göre değişiklik göstermek kaydı ile yapmaktadır. Siz soru başlıklarını madde madde sıralayın akabinde herkes bildiğini yazacaktır. Keyifli forumlar.

Copyright © 2013 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×