Jump to content

Loving

Admininstrator
 • İçerik sayısı

  2.885
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  85

Loving kullanıcısının son zaferi 23 Eylül

Loving en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

820 Mükemmel

Loving Hakkında

 • Yaş 37
 • Derece
  Üstat
 • Doğum Günü 02-09-1983

Profil Bilgileri

 • Yaş 37
 • Meslek:
  Vücut Gelişimi
 • Konum:
  Türkiye
 • Ad Soyad:
  Burak Y.
 • Cinsiyet
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

22.145 profil görüntüleme
 1. Ilk kürüme startı verdik ilk kür

  Selamlar merhabalar herkese; Şimdi çok bilmiş arkadaşım kibar olamayacağım kusuruma bakma ama ağzının payını aldın mı sonuçlar sonrası ? Seni o 2 konu okudun diye güvendiğin bilgin yarıl yolda bıraktı mı? Total testo sonuçları neyi gösteriyor bize? Sana aslında öyle hokkalı sözler söylerdim ki 10 yıllık çizgimden çıkmak istemiyorum beni tanımayanlar hakkımda yanlış düşünmesinler diye. Bir daha o 2 günlük edindiğin bilgiler ile burada konularda sağa, sola nutuk atmayacaksın ve derhal yapmış olduğun çirkinlikten sebep bilgisizliğine dayalı tüm platformda başta konu sahibinden akabinde benden özür dileyeceksin. Ha dilemiyorsan egona yediremiyorsan bu durumu 'da forumdaki son ziyaretini baz alıp seni kalıcı olarak uzaklaştıracağım. O mesajını beğenen @HOPBA01 içinde geçerli söylediklerim sana da ders olsun bu test sonucu kendi sorunlarına adapte ol sorun zannettiğin başka konulardan önce tamam mı? Şunu unutmayın klasik zihniyetiniz spor kültürünü kirletiyor maalesef. Sporcu daha 3. haftasında ilaç çalışmıyor niye? Çünkü lh,fsh sıfırlanmamış... Adam deca küründe tren küründe ilaç çalışmıyor niye? Çünkü prolaktinde kıpırtı yok.. Gibi onlarca done sonrası teşhisi koyuyorsunuz ama şunu unutuyorsunuz elinize aldığınız dumbell'lar kafanızda taşıdığınız bilgi kırıntılarından daha ağır... İnsan genetiğinin ucu bucağı yok 8 milyarlık dünyada anormal istisnalar veya değişimler söz konusu Forumda çok görüyordum klasik yöntemlerle konuların cevaplanıyor testlerin yorumlanıyor olmasını ama artık buna dur deme zamanı geldi sanırım bilgi eksikliğini fark ettiğim kişilere 2,3 kilit soru sorup forumda konulara verdikleri cevaplar altında onlara aslında ne kadar bilgiden uzak olduklarını o şekilde öğretme kararı aldım akabinde de yanıltıcı bilgi vermekten forumdan kalıcı süre ile uzaklaştıracağım bu ve bu kafada olanları. Şimdi son olarak tekrar ediyorum @Favorit başta konu sahibinden akabinde benden tüm platform önünde özür diliyorsun ve forum hayatına devam ediyorsun Peptid Türkiye adı altında ha kim ne kadar bilgine güvenir bu post sonrası bilmiyorum o da kişilerin ve senin sorumluluğunda zaten. Keyifli forumlar.
 2. Merhaba arkadaşlar; Aburaihan marka olarak çalkantılı dönemler geçirdi 2018/2019 dönemi ve üretim yavaşlatma sonrası durdurma kararı aldılar bende o sıralar ciddi anlamda büyük bir stok çektim ve uzun dönem onları iç/dış piyasaya yönlendirdim şimdi ise aslında kendi adıma yeni haber olmasa da paylaşmanın zamanı olduğunu düşünüyorum marka (Aburaihan) farklı kişiler tarafından devir alındı ve tam kapasite üretime devam ediyor hatta farklı grupları 'da söz konusu artık testo dışında. Emin olmamakla birlikte duruma göre ilerleyen süreçlerde propionatını'da getirme durumum söz konusu olacak Aburaihan markasının. Keyifli Forumlar...
 3. Bulk kürü (burak hocanın ürünleri ile)

  Merhaba.. Ayrı bir konu açın lütfen bu konu altı doğru paylaşım alanı değil. Hızlı bir dönüş bekliyorum senden. Keyifli forumlar.
 4. Bu alemin ennnn iyisii loving :))

  Tebrikler.. Parmak ısıtacak bir fiziğe kavuşmak üzeresin.. Başarılarının daim olması dileği ile. Keyifli forumlar.
 5. Dikkat dikkat*** dolandirci isim kullanıyor.

  Maalesef ki bu ilk değil son olmayacak geçmişte peptidturkiye.com ben ürün veriyorum, şuradan alıyor veya ben ondan aldım stok fazlası var elimde gibi nice konuşmaların bilgisi geliyor.Beni çok kişi tanır 10 yıldır bu piyasada olan nadir kişilerdenim kendi ürünlerini tedarik eden. Bu bahsedilen kişiyi forumda engellememe rağmen satış yapma gerekçesiyle hala uslanmamış gözüküyor. Bahsettiğiniz satıcı piyasadan yok olmuştur yaptığı çirkinlikler de yanına kâr kalmıştır. Kesinlikle ismim veya projenin yani peptidturkiye.com isminin geçtiği konulara benden bilgi almadan itibar etmeyiniz. Konuyu açan arkadaşta benim portföyüm'de olan birisi eskiden alışverişimiz oldu. Bugün benden pct desteği istiyor konuşma geçmişine bakıyorum böyle bir alışveriş yok.. kimden aldınız arkadaşım ali sizden aldı diyor. Sonra konu açıklığa kavuşunca anladık ki alakası yok. Not: Kendisi konuyu görürse veya kulağına giderse kişisel numarasını aradım ulaşılamıyor yeni numarasını açtığında bana bilgisi gelir bu yaptığı çirkinlikleri yalan, dolan işleri telefon açıp kendisinin yüzüne söylediğimde ki ruh halini'de merak etmiyor değilim. Keyifli forumlar.
 6. Peptidturkiye / burak hoca farkı . bulk kürü

  Bu güzel ve samimi düşünceleriniz için teşekkürler. Keyifli forumlar dilerim.
 7. 85 kilodan 95 kiloya fotograflı

  Bir daha sosyal medya temali gorsel açık adres unsuru olacak şekilde instagram vb paylaşırsanız üyeliğiniz doldurulacaktır bilginize.
 8. Ilk kürüme startı verdik ilk kür

  Merhaba; Klasik LH,FSH mantığın'dan mı yola çıktınız ve 3 haftada teşhisi koydunuz? Kime göre neye göre ilk test göre olan lh,fsh farklılığının dışında bu bütünleşik bir sonuca götürmez götüremez lh,fsh neye göre sıfırlanır kaç haftada sıfırlanır kestiremezsiniz bu herkeste değişir 10 yıllık ilaç kariyerimde lh,fsh sıfırlanmayan ama fersahlarca yol gittiğimiz kişilerde oldu bu noktada belirleyici total testo... Nasıl ki kişinin totatali doğal inmsana göre 8'lerde ise ilk başta ve bazı kişilerde sende bende bu 5 lerde 3 lerde 6 larda ise ve bu değişkense diğer durumlarda bu değişkenliği koruyabiliyor. Burada mühim olan e2,prolaktin veya lh+fsh değil total testodaki farklılıklardır. Her şey oraya göre tertip edilir ve yorumlanır 3 hafta için buradaki sonuçlar veriler yoruma açık değildir. Örneğin : Tren prolaktinle ölçülmeye çalışılıyor test. e2 ile ... 1 gr tren alıp prolaktini bir karış oynamayan insanlar var keza ben 10 yıl önce jin. olurken son 7 yıldır bir kere e2 baskılamama rağmen jin. olmadım olmuyorum yani bu klasik lh,fsh,e2,prolaktin ilişkisi durumları herkeste aynı değil ve 3 haftada hangi e2 hangi prolaktin hangi lh hangi fsh tespiti yapılabilir? Bu verilere göre tespitte bulunmaya çalışmak deneyimin yada deneyimsizliğin kaçıncı seviyesi onu göz önünde bulundurmak lazım belkide. Keyifli forumlar.
 9. Pct ilaçları

  Kadın Doğum, gebelik üzerine etkili hastanelerin yakının da olan eczaneleri ziyaret edin depoya dahi ihtiyaç duymadan ürünü bulma ihtimaliniz çok yüksek. Keyifli forumlar.
 10. Burak hocanın instagrami

  Merhaba; instagram kullanmıyorum çokça vakit kaybı oluyor zaman hepimiz için değerli. Geçmişte kullandığım sayfa vardı 50 bin organik kişi ile başa çıkamayınca dondurdum zira yakında vereceğim güzel haber ile orayı aktif etmeyi planlıyorum tüm forumun bilgisi olur zaten ben o duyuruyu yaptığımda o zaman sizlerde buralarda olursanız sayfayı ziyaret edersiniz. Keyifli forumlar.
 11. Kür hakkında

  Merhaba yaptığınız terbiyesizliğe müteakip konunuzu cevaplıyor olayım bundan sonra forum içi üslubunuza ve üslubunuz dahilindeki düşüncelerinizi paylaşırken lütfen daha homojen daha tarafsız görüp, değerlendirmenizi bazı konuları ve o şekilde sonuca varmanızı rica edeceğim. Definasyon dönemi kısa ester test. seçimi gayet doğal ve doğru yanına ox. eklemeniz de keza öyle ama ben daha çok test. ve clen veya yohimbe kafasında olan biriyim en az kayıpla gidilecekse. Bu süreçte kas hacmimizde söz konusu ise var olan yağ oranımızın altında o zaman hem çekişten düşmemek adına hemde karboyu kısacağımız bu dönemde stress ile gelecek yıkım hormonunun önünü kesebilmek adına ox eklenebilirdi. Maliyeti çok fazla olduğundan ox.'un tekrar tekrar düşünülmesinde fayda görüyorum çünkü ham maddesi en pahalı 2 üründen birisi ox. diğeri tren'dir. 1) 8 ile 10 hafta arası olabilir benim tercihim 8 hafta. ( Prop gün aşırı 400mg ox. her gün 4 tab şeklinde ) 2) Nac 900 veya 600, bemiks c, zinco 220 e2 oranına dayalı olmak kaydı ile arimidex kenarda tutulmalı çok hassas ise genetiğiniz. 3) 7 yıllık bir tecrübe söz konusu ise neden olmasın? Ama ben test prop, clen , yohimbe kafasındayım daha çok define adına. 4) En az zarar diye bir şey yok ama en başından beri önerdiğim ürünlerden yola test. prop ve yohimbe ile çıkılabilir. Başarılar / Keyifli forumlar.
 12. Bu forum eskiden böyle değildi.

  Merhabalar; Fuzuli misali; Söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil.. Toplum olarak o kadar üzerimizdeki kiri başkasına bulaştırma gayreti ve hedefi içindeyiz ki sanırım o yüzden hiç bir zaman muvaffakolamıyoruz kazanan yerine kaybeden olmayı seçiyoruz. Neden bu şekilde giriş yaptım? Sanırım üzerinizdeki kiri marka değeri Türkiye adına sembol olmuş platforma bulaştırma çabanızdan sebep olsa gerek. Öncelikle Peptid Türkiye 10 yıldır aynı gayret, samimiyet ve düzende yönetilmekte ve her geçen gün kullanıcı, içerik ve sunum kalitesini arttırıp daha yaşanır bir sanal ortam fırsatını size sunmakta. Tüm bu kısımlarda anlaşılmayan bir şey yoksa üzerinizde bulaştırmak için sebep aradığınız kire gelelim. Konunuz burada ve 14 Ağustos tarihinde açılmış tarafınızca. Konunuzun ilk mesaj içeriği şu şekillde; Bir soru öznesi ile başlamışsınız demişsiniz ki; Merhaba yardımcı olabilecek tecrübeli bir hocamız var mı acaba ? Soru öznesi sonrası soru yok.. Devam etmişsiniz; Bir kaç bişey sormak istiyorum yanlış yapmamak için. Soru temeline dayalı gönderiniz'de hala soruya dair bir şey yok. ve son olarak soruyu sormadan konuyu bitirmişsiniz. Ve ben bir gönderi yapmışım akabinde. Normal şartlar'da '' müzdarip olduğunuz konuyu önce keşfedin sonra konu açın.'' deyip konuyu kitlemem lazımdı. Ama ben ne yaptım? '' Sorunuz nedir? '' gönderisi yaptım hemen alt kısmına öyle ki küçük düşürüldüğünüzü zannetmeyin diye ve sonra siz bu gönderinin altına aynen şu şekilde bir yorum attınız; Ve buna miteakip konunun anlaşılır olduğuna inandığım için kendi postumu kaldırıp tecrübeli forum üyelerimiz ile başbaşa bıraktım konunuzu çünkü ben uzun çok uzun zamandır forumda konulara katılım göstermiyorum sadece kendi ürünlerimin desteğini sağladığım alandan (whatsapp) dan kendi çevreme katkı göstermeye çalışıyorum (zaten burayı açarak en büyük katkıyı da sizlere sunduğumu düşünüyorum) gel gelelim akabinde konunuza cevap beklediniz ve gelmedi doğru mu? ve sizde bu konuyu açtınız başlığa'da '' Bu forum eskiden böyle değildi. '' dediniz konu içeriğinizi yazdınız ve bir köşeye çekildiniz. Konunuza gösterilmeyen ilginin acısını kendinize göre başta peptidturkiye.com'dan akabinde benden @Loving çıkarıyor oldunuz ve vicdanınızın doğurduğu siniri hafifletmeye çalıştınız bir nevi '' ÖC ALDINIZ '' ama hatırlatmakta fayda görüyorum ki; Ben dahil hiç bir kullanıcımız sizin konunuza cevap vermek zorunda değil.. Foruma üye olurken üyelik sözlemesin'de açtığınız konular tarafımızca veya üye topluluğumuzca saniyeler, dakikalar, günler içinde cevaplanır taahhüdünü 10 yıldır vermedik vermeyi de düşünmüyoruz. Burada bedava hizmet sunuluyor bir etkileşim anlamında müsaitlik durumumuz anlamında ama buna rağmen suçlu aranıyor ve arandığı yetmezmiş gibi isminin bayrağın ülke sınırları içinde son oldupu noktaya kadar gitmiş sizlerin sayesinde var olmuş platform olan www.peptidturkiye.com suçlu bulunuyor ?! Ve ne sebeptendir ki platformla alakalı geçmişten gelen tecrübeleriniz'den yola çıkarak yaptığınızı düşündüğünüz yoruma şu gözle bakmanızı rica ediyorum. '' Ben bir konu açtım cevap alamadım ve en güzel haliyle lafımı ortaya koydum suçlusu ben değilim bu platform ve tüm kullanıcılar '' demeye getirdiniz. Bu demeye getirdiğiniz negatifliğe şahitlik eden kullanıcılar da emin olun şunu dedi; '' Minikte olsa var olan boş zamanımı iyi ki bu kullanıcının konusuna vakit ayırarak bitirmedim. '' çünkü açtığınız bu son başlık ile ben dahil tüm kullanıcılara negatif bir yaftada bulundunuz farkında olarak veya olmayarak. Bense kişisel gelişiminiz adına beni ve platformumu küçük düşürücü konunuz sonrası 2 satılık cümle ile size sebep sonuç ilişkisini özetlemek yerine sayfa sayfa yazı yazarak bir şeyleri anlatmaya çalıştım. Unutmayın burada kimse kimsenin paralı askeri değil ve burada alınan hizmet bedava.. Keyifli forumlar. (KONU KİLİTLENMİŞTİR.)
 13. Ilk kürüme startı verdik ilk kür

  Güzel bir süreç geçirmeniz dileği ile başarılar.
 14. Burak hocaya çok teşekkürler

  Cevap gelmiyor bir türlü kısmı acımasızca olmuş biraz maillerinize 2 kere cevap verdim attığınız 3,4 adet mailede üstelik. Mail kutunuzu dikkatle kontrol ediniz lütfen. Ayrıca forumun sol alt kısmındaki whatsapp logosuna basarak da bana ulaşabilirsiniz. Güzel bir süreç geçirmeniz dileği ile hoş görü dolu mesajınız için teşekkürler. Keyifli forumlar.
 15. Decapeptyl nedir?

  Konu başlığı: Decapeptyl nedir? Konu içeriği: Başlık haricinde herşey. Sorunuzu ilgili kategoride yeni konu başlığı oluşturarak sorunuz.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×