Jump to content

Loving

Admininstrator
 • İçerik sayısı

  2.681
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  65

Loving kullanıcısının son zaferi 14 Ocak

Loving en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

521 Mükemmel

Loving Hakkında

 • Yaş 33
 • Derece
  Üstat
 • Doğum Günü 02-09-1985

Profil Bilgileri

 • Yaş 33
 • Meslek:
  Vücut Gelişimi
 • Konum:
  Türkiye
 • Ad Soyad:
  Burak Y.
 • Cinsiyet
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

10.135 profil görüntüleme
 1. Bi bakın el atın lütfen

  16 yaş ve kür .. (KONU KİLİT) Spor sağlıklı yaşam için yapılır sağlığınız dan olmak için değil. 16 yaşında birinin bırakın kürü spor da bir yana Hayat içinde odaklanması geleceğine dair odaklanması gereken yüzlerce şey dururken nasıl hormonlarımı bozarım onun derdine düşmesi gerçekten enteresan. İstediğinizi alıp kullanabilirsiniz buna kimse engel olamaz ama o yer burası değil. Uzaktan bir izleyici olarak forumu takip etmeniz bilgi edinmeniz adına kullanıcı kaydınızı dondurmuyorum. Sadece konunuzu donduruyorum bir daha bu yönde bir girişimde bulunmayın lütfen.
 2. Beklediğimden kat kat daha iyi

  Deca definasyon dönemlerinde bile kullanılabilen mucize bir üründür bunu bilenlerin sayısı da ülkemiz de 5'i geçmez sanırım. Zira ülkemizde inanılmaz derecede spor bilinçsiz yapıldığı için ilk kürde bu olmaz saçın dökülür kel kalırsın sertleşemezsin vb. gibi soyut şehir efsaneleri var. Halbuki her şeyin bir kontrol yöntemi var ama ülkemiz de bu spor inanılmaz bilinçsiz yapıldığı ezbere dayalı yapıldığı için her yer kirli bilgiler ile doludur. Mg konusu ise bu size göre öyle olabilir şunu şu şekilde örnekleyelim; sizinle bir masada karşılıklı oturduk aynı marka aynı lt'de bir alkol olsun (kötü bir örnek anlatım amaçlı) ikimizde aynı anda içmeye başladık ben 1. şişede hop bayıldım siz aynı marka aynı lt 10 şişede bayıldınız.. Bu nasıl oluyor ? Kime göre neye göre fazla genetik faktörler önemli onu izah etmek için bahsettim sizin 500 mg da aldığınız etki ile benim 500 mg x üründe aldığım etki her zaman benzer ama farklıdır. Keyifli forumlar.
 3. Beklediğimden kat kat daha iyi

  Başarılar
 4. Humatrop 300 kalemi bulamıyorum.

  Platform içi satış yasak bilginize. Keyifli forumlar.
 5. Merhabalar yol arkadaşlarım; Arkadaşlar bu platform neredeyse 10 yıl önce bu sporu ciddiye alarak çıktığım yolda bir gün bildiklerimi sizlere aktarabilmek sizin bildiklerinizden faydalanmak adına hayat veriyor olduk www.peptidturkiye.com'a. İlk çıkış yaptığımız'da burada bir kaç kişiydik sonra hızla büyüdük ve bugün buralara geldik. Evet ben elimden geleni yaptım size en temiz kaynağı sunabilmek adına ama burayı Türkiye'nin göz bebeği bir hormon temelli paylaşım alanına getiren sizlersiniz. Başta sizlere akabinde beni yalnız bırakmayan yönetim ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunar 2018 belki herkes için istediğimiz gibi geçmese de 2019 yılının başta ülkemize akabinde sizlere huzur, sağlık, mutluluk ve bol kazanç getirmesini diliyorum. SPOR DOLU NİCE YILLARA MUTLU YILLAR PEPTİD TÜRKİYE AİLESİ.
 6. Loving ( 2016 -2017 ) Öncesi - Sonrası

  300/400 mg , 100 mcg, 100 ila 200 mcg.
 7. Loving ( 2016 -2017 ) Öncesi - Sonrası

  Definasyon olunca kısa ester mi olmalı illa sence ? Ekto. olduğum için vücut zaten çok hızlı bir sisteme ait kısa ester yarışma dönemi için süreyi kontrol altında tutmak adına çok iyi bir seçenek uzun esterde bu daha zor. Def. dönemlerimin genelinde kısa ester girdiğimi hatırlamam. Podyum dönemleri ise ilacın hızla girip görevini yapması ve belirlenen sürelerde vücuttan uzaklaşması adına kullanılması daha doğru.
 8. Decapeptyl nedir?

 9. Küre yeni ilaç ekleme?

  @Fthh ve @Deity ben insanların vücutları ile değil edepleri ile birbirlerine üstün gelmeleri taraftarıyım. Ama görüyorum ki iki tarafta edep sınırlarını zorluyor. Burası benim kolum 32432432 cm senin ki kaç cm platformu değil.. Bilgi paylaşınca güzel kişisel bir şey bilmiyor olabilir ama bazı şeyleri de gerektiğinden fazla biliyor tevrübe edinmiş olabilir. Bugün bilmediğini 1 saat sonra tevrübe edinip öğrenebilirsin de. Uzun lafın kısası kimsenin s....k yarıştırdığını görmek istemiyorum. Konu odaklı paylaşım yapılmadığını gözlemlersem konuyu kitlemenin dışında başka yaptırımlar da forum kurallarını aşmak sebebi ile uygulayacağımı bildirmek isterim. Keyifli forumlar.
 10. Kaslı kanguru roger hk.

  Kanguruların kısmi yaşam süreleri 14 sene kadar kendisi de kısmen bu kadar yaşadı 12 yıldı sanırım RIP ROGER
 11. Ilk defa küre gireceğim. nasıl bir kür yapmalıyım?

  Merhaba; 17 yaşında birinin hayatta daha büyük öncelikleri olması lazım özellikle eğitim hayatına dair. Spor 2,3 karşı cinsin aklını karıştırmak adına değil sağlıklı yaşamak adına yapılmalı. Bugün başınız ağrısa nasıl dindireceğinizi seçemeyeceğiniz yaşlardayken böylesine tüm hormonal dengenizi ve gelişiminizi alt üst edecek derin konulara girmeniz beni şaşırttı. Merak edebilirsiniz öğrenme güdüsü ile araştırma yapabilirsiniz ama kesinlikle bu platform altında ürün tedarik edemez ve destek alamazsınız. konuyu kitliyorum üyeliğinizi engellemiyorum araştırma rahat araştırma yapıp zararlarını görüp bu ürülerin uzak durun diye. İkinci bir girişiminiz de üyeliğiniz de durdurulur. Sevgi ve saygılarımla.
 12. 2. kür

  info@peptidturkiye.com
 13. 2. kür

  RCB değerleri bir şey ifade etmez kür açısından. Toltal testo normal değerinin %200 daha yüksek. Küre başlamadan önce yapılan bir test olsaydı o zaman karşılaştırmak mümkün olurdu. Testesteronun çalışıyor etkisi ap açık ortada. Normal değerlerinin çok üstünde zaten. Testesteronu kaç günde bir vuruyorsun bu çok önemli misal; 500 mg vurdun pazartesi akşamı bir hafta sonra pazartesi sabah teste gittin değerler düşük çıkar. Vurduğun günden 3 gün sonra test yaptırsa değerler daha yüksek çıkar gibi. Başarılar.
 14. 2. kür

  Mide yanması yoğun anlamda beslenmenden sebep muhtemelen bir hastaneye gidip baktır nefes borunda yada miden de enfeksiyon kapmış bir kısım olabilir. Testo konusunda ne gibi anlamadım ?
 15. Burak hoca ve peptidturkiye hk.

  Bu güzel ve samimi düşünceleriniz için teşekkürler. Keyifli forumlar dilerim.

Copyright © 2013 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×