Jump to content

Loving

Admininstrator
 • İçerik sayısı

  2.592
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  56

Loving kullanıcısının son zaferi 22 Haziran

Loving en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

465 Mükemmel

Loving Hakkında

 • Yaş 32
 • Derece
  Üstat
 • Doğum Günü 02-09-1985

Profil Bilgileri

 • Yaş 32
 • Meslek:
  Vücut Gelişimi
 • Konum:
  Türkiye
 • Ad Soyad:
  Burak Y.
 • Cinsiyet
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

5.476 profil görüntüleme
 1. İGF 1 LR3 Nedir ? -Kullanım Rehberi

  igf des olarakta var. Musabık değilsen igf 1 üzerinden yürümeni tavsiye ederim. Peptid kategorilerinde ayrım farklarını tanımlayan konular var onlara göz atmanı tavsiye ederim.
 2. İGF 1 LR3 Nedir ? -Kullanım Rehberi

  Kür sonu depresyon sebebi total testonun düşmesinden sebep genelde pct dönemi sonrası yaşanır bu durum. igf için bir taşla 3 kuş vurmak gibi aslında yağ yakımı + bölgesel + kas gelişimi için kullanılmakta kürlerde genelde. Min. 3 flakon ile start alırsanız devamlılığınız konusunda istediğiniz sonucu verecektir.
 3. İGF 1 LR3 Nedir ? -Kullanım Rehberi

  Uzun vadeli kullanım'da sonuç alırsınız. Testesteron ile farklı alanlarda iki ürün.
 4. Ilk kür deneyimim

  Güzel ve metanetli uyarınızdan forum kurallarına destek olmanızdan sebep teşekkür ederim. @Ericnicola size gelince normalde uyarmadan yapmam gerekirdi zira bir daha bu yönlü bir bireysel iletişim konusunda mesajınızı görürsem engellerim kullanıcı datanızı bilginiz olsun. Ben bıktım bu uyarıları yapmaktan yardımcı olmaya çalışan birini görünce hemen armut piş ağzıma düş hiç beklemeyeyim hemen cevap alayım en güzel cevabı alayım egonuz dan gerçekten bıktım. Doğru olan sadece sizin hızlı ve en net cevabı almanız mı ? Yoksa bekleyip sizin konu hakkında bu topic altında tüm bilgiyi edinmeniz ve sizden sonra gelecek aynı konudan müzdarip tüm üyelerin bu konudan faydalanabilmesi mi ? Lütfen artık bencil olmayın hep ban hep bana durumundan vazgeçelim hep birlikte bilgi paylaşımına yönlenelim. Konunuza gelecek olursak ben 10 yılımı (amatör ve pro. dönemim) bu spora verdim yaptığım kürlerin sayısını unuttum ama hala tren kullanırken 1000 kere düşünüyorum ilk kürden tren cesaretini size veren kim yada nedir bilmiyorum ama hiç doğru bir seçenek değil. Keyifli forumlar.
 5. Tarihi geçmek üzere olan masteronum :)

  Kullanabilrisin.
 6. Clenbuterol zararlımıdır

  Bu ürünü kullanın tablet veya benzerlerinden uzak durun profesyonel diyet listesi ile destek alın. Steroid yada benzeri konularda okuyarak bilgi almaya çalışın aksi halde yaşınız gereği üyeliğinizi durduracağım.
 7. Dianabol hakkında

 8. Haftada 1 enjeksiyon

  Avrupa'daki bir çok pro. örnek rakam vereceğim haftada 700 mg testo. alıyorlar misal ( prolar gr. bazında olur genelde ) Pazartesi 100 mg Salı 100 mg Çarşamba 100 mg Perşembe 100 mg Cuma 100 mg Cumartesi 100 mg Pazar 100 mg Şeklinde uygulama yapalar dozajları en yüksek seviyede yararlanabilmek için ilaçlardan. Ülkemiz de iğneden sıkılıp hafta 1'e döndürmeler maks. 1 ay sonra beslenmeden sıkılıp şekere,tuza dikkat etmeden dirty bulk'a döndüm cevabı ile psikolojilerini rahatlatıp küre devam etme gibi sorunlar baş gösteriyor fazlasıyla. Yarılanma sürelerine bağlı her ilacı kullanmalı en kötü ihtimalle. Başarılar.
 9. Kullanıcı adı : @PEPTİDE SCİENCES Uzaklaştırılma süresi : Süresiz Uzaklaştırılma nedeni : Forum kurallarına aykırı hareket edip kullanıcılara argo sözler kullanmasından (defalarca uyarılmasına rahmen) sebep http://www.peptidturkiye.com platformundan sınırsız süreyle uzaklaştırılmıştır.
 10. Peptide sciences hepsi sahte

  1000 kere uyarmama rağmen hala edepsizlik yapıyorsunuz bu kadar yeterli. Aslan yattığı yerden belli olur bunu asla unutmayın bu şekilde karşınızdakinden çok kendinize zarar verirsiniz kalıcı süre ile platformdan uzaklaştırıldınız. Not : Bu platformda din,dil,siyaset odaklı konu ve bireysel mesajlaşmalar yasaktır tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum. Kutuplaşma,siz,biz olmak coğrafya ve geçmiş tarihimiz baktığımız da bize yakışmayan şeyler bu topraklar ve coğrafya da buna müsaade edilmemeli ülkemiz adına ne yapılabilir kutuplaşmayı engellemek adına bilmiyorum ama sahibi olduğum bu platformda elimden geleni yapacağım bunun için. Herkesi sükunete davet ediyorum bir bilgi paylaşıldı ve aksini düşünen varsa bu bilgileri belge,bilgi ile çürütür. Ama sen al belge al ıslak imzalı dosya deyipte insanlara hele ki yaş ve forum kültürü anlamında aylarını,yıllarını,günlerini burada insanların tek kuruş harcamadan bilgi edinmesi için odaklanmış birine '' G*T '' diyebiliyorsan kusura bakma senin yerin burası değil. Senin yerin başka platformlar. Herkese keyifli forumlar.
 11. Erken yaşta trenbolone kullanımı?

  Valla ben yoruldum ama insanlar yorulmuyor Sana da yazayım. Sonra konuyu kitleyeceğim. Nasip kısmet olursa ömrün varsa 2 ay sonra 17 olacaksın. Ben 17 yaşındayken mahallenin sokağından diğer semtlere yeni çıkmaya başlamıştım Tabi biz eski nesiliz saat 7 dediğin de evde olacak ezan okunurken oynadığın misketleri bir kenara bırakan anne babasına of bile demeyen bir nesil. Ama şimdi ki nesil öyle mi ? Şimdi ki nesil 17'sin de brad pitt gibi bilmediği ( daha doğrusu bilmediğini sandığı ) konu yok hayat tecrübesi mars'a 8 kere gidip gelmişçesine hareketler. Yahu güzel genç yakışıklı kardeşimiz, dostumuz daha 16 yaşındasın Allah uzun ömürler versin bir de yaşın yetmezmiş gibi kalp ritim bozukluğun ve nodül var ( ki bu nodül herkes te vardır ama iyi huylu ama kötü huylu ) sen bu yaşında bu iki dev sorunla karışlaşmışken bu ilaçlarla beraber 25'ini görmeden hakkı rahmetine mi kavuşma arzusu ile yanıp tutuşuyorsun ? Neden ömrünün daha en başın da hormon yapını alt üst edeceksin ? Ama bu yaşlarda hayat toz pembe değil mi ? Yurt dışın da yaşama hayalleri güzel kadınlarla birlikte olmak 10 bin dolarlık rolex saat hayalleri porsche ile bebek te 3,5 tur atmak bla bla.. İlk kürde tren kullansam mı diye sormuşsun ben yıllarımı bu spora verdim beni tanıyanlar bilir treni hala girmiyorum girsem de 400 mg geçmiyorum benden isteyenlere de temin etmemek adına 10 takla atıyorum .. Neden ? Nor19 grubu ürün etkisin den çok yan etkileri var. Şimdiye kadar hiç annene yada babana yada diğer aile fertlerine el kaldırdın mı? Kaldırmadın mı? Bunu kullan her birinin hem kalbini belki de fiziken bir kaç yerini kırarısın.. Uzak dur hormonlardan herkes uzak dursun sadece sen değil. Ha illede yapacağım diyenlere kelepçe vuramayız. Senin şuan ailene geleceğine odaklanman lazım vücudun 21,23 kadar gelişecek sen kür neden yapacaksın ? 17 yaşında biri neden kür yapar ya ? Spor sağlıklı yaşamak için yapılır ama kür egonu tatmin etmekten başka bir şey değil. Kullanacaksın ay 2 beden gelişeceksin kür bitecek hop 2,3 ayda eski haline döneceksin hadi parana yazık değil diyelim babandan aldın olmadı anne de olmadı abinden ablandan teyzenden halandan tekrar alırsın. Ama sağlığın ? En dinamik olacağın dönemler desin farkında mısın ? İçinde bastırılmış duygular var belki nesilden nesile atlayan ? Yüksek testoda kıçının yanakları bile kaşınır bu dediğimi unutma sakın.. Sonra gençler niye böyle oldu .. Söylenecek çok şey varda ben çok yoruldum... Üyeliğini engellemiyorum hormonlara dair başka konu açtığını görürssem kalıcı olarak engellerim bilgin olsun. Keyifli forumlar.
 12. Balkan pharma

 13. Kullanıcı adı : @M4jeste Uzaklaştırılma süresi : Süresiz Uzaklaştırılma nedeni : Forum kurallarına aykırı hareket edip altı boş sebepler'den yıllardır sorunsuz şekilde gelişim göstermiş platformumuza yaftalar'da bulunup yalan beyan'dan ithamlarda bulunmaktan sebep http://www.peptidturkiye.com platformundan sınırsız süreyle uzaklaştırılmıştır.
 14. @DeMoNhUnTeR Merhaba; evet ama kişiler şunun farkında değil bugün x yerden sadece ne olduğu belli olmayan ürün tedarik ediyor bir çok sporcu arkadaşımız bir daha da satıcıyı görmeleri çok zor yada bilgi almaları. Şunu söylemeni de isterdim Burak hocam evet fiyatlar böyle belki ama seni bu güne kadar 1000 kere aradım o telefonun ilk günkü heyecanla açılması 15,60 saniyeyi geçmedi. Gece 3'te arayan pörtföye sahibim ben hatırlatmak isterim. Bugün benim yaptığım yatırımı bu sektöre bir tane yapan başka tedaarikçi gösterirmisin mesela ? Facebook grubu kurmanın dışında ? Misal ağustota çıkacak uygulama 20 bin tl ne için herkes faydalansın teknoloi ilerliyor teknolojinin gerisinde kalmayalım diye elbette buda beni bir yerden başka yere getiriyor. Doların 5 tl olduğu bir dönem de ülkeye ohal den sebep elme bile sokmanın sorun olduğu yıllar,aylar dayız bunları senin gibi deneyimli birinin görebiliyor olması lazımdı derim. Ucuz tedarikçi geri dönüşü Zaten bende aksini iddia etmiyorum rakam vb gibi konularda zira ben şunun garantisini veriyorum tamam 20 tl , 50 tl gitsin sporcularımız altına alsın yazık olmayacak mı zamanlarına sağlıklarına ? Yada 20,50 tl fazla verip sıfır risk ile en verimli dönemlerini geçirecekler. Hangisi daha mantıklı ? Piyasanın %90 dan fazlasının sorunlu olduğu bir ülkede kimse kusura bakmasın '' ferrariye binmenin 'de bir bedeli olacaktır '' Buda benim aldığım binlerce feedbackten bir kaçı .. Demek ki para değil huzur önemli olan .. Keyifli forumlar.
 15. Teşekkürler tüm deneyimli üyelerimizi de www.steroidturkey.com 'da soru cevap kısmına bekliyorum @tolgacan94 @Bay-T @xeaven @DeMoNhUnTeR @M4jeste @agfitness @HalfNatty @merkar

Copyright © 2013 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×