Jump to content

Loving

Admininstrator
 • İçerik sayısı

  2.744
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  73

Loving kullanıcısının son zaferi 18 Eylül

Loving en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

607 Mükemmel

Loving Hakkında

 • Yaş 36
 • Derece
  Üstat
 • Doğum Günü 02-09-1983

Profil Bilgileri

 • Yaş 36
 • Meslek:
  Vücut Gelişimi
 • Konum:
  Türkiye
 • Ad Soyad:
  Burak Y.
 • Cinsiyet
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

15.610 profil görüntüleme
 1. Burak hocamla bir aylık başlangıç süreç

  Bu güzel ve samimi düşünceleriniz için teşekkürler. Keyifli forumlar dilerim.
 2. info@peptidturkiye.com
 3. Esculapian labs ve root cell pharma

  İsim verilmesi forum kurallarına aykırı sadece kısaltma yapılarak belirtilebilir hedef veya kılavuz görevi görecek link,mesaj benzeri bireysel şahıs paylaşımları yasaktır kimseyi zan altında bırakmamak ve hedef göstermemek adına. Keyifli forumlar.
 4. Kendim için günlük.

  Keşke ama yazamıyorsun yasakladık çünkü. Bilgi kişiye değil topluma özel olmalı. Merak ettiğiniz ne varsa forumun kullanılabilir alanlarında sorup iletişime geçiniz. Keyifli forumlar.
 5. Vedi pharma hakkında

 6. Kendim için günlük.

  Merhaba bir daha kişisel telefon veya benzeri iletişim girdilerinizi paylaşırsanız uzaklaştırılacaksınız. Tüm paylaşım ya bu platform üstünden yapılır veya yapılmaz bilginize. Keyifli forumlar
 7. Kür sonrasi libido düşüklüğü

  10 tane konuya neden ısrarla ben sildikçe aynı şeyleri koyuyor forum kirliliği yaratıyorsunuz sorabilir miyim? Bir konu altında testi yayınlamışsınız zaten aynı testi farklı konularda bir de cevap olarak paylaşmanız mantıksız. Böyle olunca daha hızlı mı yardımcı olacaklar ? veya daha doğru bir yardım seçeneği mi sunulacak ? Lütfen bir daha uyarmak istemiyorum sorunlarınızı tek başlık altında paylaşın ve çözüm arayın. Keyifli forumlar. (konu kilit)
 8. Kilo artıyor ama hacim yok

  Merhaba; Su tüketimi ? Kg boy hedef oranınıza dönük makrolarınız ihtiyaç olan? Var sayım ve eksik bilgiler ile dolu geldi cevap tahmin ettiğim gibi. Saf 6 kg kas ? Vücut 1 kür'de 6 kg et üretebiliyor mu hacmini geliştirebiliyor mu yani öyle mi anlamalıyım ? Ne yersen o sundur demek değil esasen doğru ürünlerle yediklerinin üstünde performans alırsın diyelim ona. Sağlam şeyler olarak değerlendirdiğiniz ürünlere '' SAĞLAM '' damgasını vurmanızdaki sebep nedir? Hayatınız da kaç kere insulin girdiniz? insülin den faydalanmak emin olun tecrübeden faydasını istiyor. Tren nor19 grubu ürünlerin en güncel formülize edilmiş morphlarından birisi zira gh,tren,insülin,testosteron gibi ilaçların referanslarına güvenip hayal kurmak inanın zaman kaybıdan baika bir şey değil. Ben 10 yıllık sporcuyum tren kullanmak için 100 kere düşünürüm. GH altından daha değerli ama bedava 1 kamyon önüme getirseler kullanmaktan şüphe ederiz çünkü çok zor çalıştırması öyle ver parayı al karşılığını yok. İnsülin keza en önemli kriterlerinden birisi vurduğunuz saatlerde minicik değişikliikler olsa işler sarpa sarmaya başlar elde devamlı jelibonlar,colalar ile dolaşma gibi alışkanlıkların sıralı şekilde gelmesi vs vs. Yani tek tez ben ilaç vurdum sabah akşam şunları yedim ama olmuyor ? Zaten ne bekleniyor ki? İlk kürde sizin deneyiminizle 6 KİLO KAS (ebedi baki kalan) tecrübeniz her kürde böyle devam edecek diye bir şey yok. İlaç doğru beslenme doğru = BİR ŞEY YOK ? Ya ilaçta sorun var ya beslenme de kaçırılan detaylar var veya ilaç doğru ama tecrübeniz yetersiz. Başka açıklaması yok. 4. kürde insülin deneyimleminizi sağlayan hissiyat nedir bilmiyorum zira ben beklenti / ilaç / ve tecrübelerinizin ortak payda da buluşmadığı kanısındayım şu şu demek imkansız zira yazılanlardan anladığım kadarıyla kopukluklar var. Sürecin sonun da 3 seçenekten birisine tüm şikayetlerinizi yükleyeceksiniz umarım böyle yapmak yerine vitesi boşa alıp Çok ilaç veya sözde en iyi diye tabir edilen altın gruplardan vaz geçer vücudunuzu tamamen tanır kendi kendinizin doktoru,diyetisyeni,eğitmeni hatta çok daha fazlası olur çok veya iyi ilaç çok kas , hızlı kas bakış açınızı değiştirir az ama öz şekilde kür hayatınıza devam edersiniz. Başarılar / Keyifli forumlar.
 9. Kilo artıyor ama hacim yok

  Ben tek bir soru sorayım herkesin aksine tek ana soru bir kac alt soru desekte olur cevabı kendin vereceksin emin ol 1. Büyük soru (sorduklarimi geçmişte yazmış olsan da forum da misal tekrar yaz sen.) 1.Günlük gr ve saatine kadar beslenmeni yaz.(sıvı tüketimi dahil) Makro ve mikrolarina kadar ihtiyacın olan ve senin tükettiğin? Kür geçmişin? Bu ve geçmis kürlerindeki beklenti ve hedeflerin nelerdi? Kas oluşumuna tam destek veren steroid veya benzerleri midir? Kür sisteminden hafta bazında görsel beklentin nedir? Misal; bu ilaçlar doğruysa ben x haftada kendimi böyle görmeliyim dediğin süre nedir? Etrafındaki bu sporu yapanların vücutları seni negatif etkiliyor ve onların sözlerine inanıyor musun? Misal; Arkadaşım çok iyi ben hala neden böyleyim? Vücudun iyiymiş dediğin birisine ne kullandın dediğinde şu kadar ilâç aldım bu kadar yedim dediğinde buna inanıyor musun? 1. Sorum ana soru diğerleri alt başlık soruları gibi algıla ve cevap ver bakalım 😊 Sorun nerede görelim.
 10. Kür içinde çocuk yapılabilir mi?

 11. Peptid kalitesi

  Yanlış anlaşılmaz neden anlaşılsın? Bugün marketten birincil ihtiyaçlarımızı bile alırken etikete bakıyoruz? Zira alışveriş yapanlar illa platforma üye olacak günlük tutacak veya benzeri etkinliklerde bulunacak diye bir şey yok. Ben merakınızı gidermek adına minik bir ekleme yapıp merakınız giderildiğinde sileceğim bilginize. Keyifli forumlar. Not: Bu eklenenler eklenmeyenlerin yanında devede kulak onun hatırlatmasını da yapayım. Var ama neden eklemiyorum sorusu gelirse kimseye 10 yıldır kendimi kanıtlamak için uğraşmadım aksine olsa sitenin her yerinde telefon numaralarım yazar sayfa sayfa referanslar koyardım. İyi ürünün reklama ihtiyacı olmaz (8 yıldır aynı ürünlerle/peptid)
 12. Kurban bayramı

  Tüm camianın ve müslüman aleminin can-ı gönülden kurban bayramını kutlarım. Keyifli forumlar.
 13. Gözlerde kanlanma ve kızarıklık

  Merhaba; Bu durum konjunktiva (göz kapaklarının iç yüzeyini ve gözlerin beyaz kısmının üzerini kaplayan ince ve şeffaf bir zar) damarlarının genişleyerek verdiği tepki sonucu gelişiyor. Göz kızarıklığı genellikle basit göz reaksiyonundan kaynaklansa da, kimi zaman altında daha ciddi nedenler yatabiliyor. Bu yüzden öncelikle altta yatan etkenin belirlenmesi ve hızla tedavi aşamasına geçilmesi gerekiyor, aksi halde kalıcı görme kaybı oluşabiliyor. Keyifli forumlar.
 14. Genesis marka düşünceler acill peptid

  Merhaba; @Volkansvdk Aslan terbiyecisi gördüm de insan terbiyecisi ilk defa görüyorum. En başından beri konularınızı takip ediyorum. Herkesi bir aşağılama ben eğitmenim ben bilirim düşünce tarzı ve bu platformda asla olmasını kabul edemeyeceğim birden çok negatif davranış. Burası dingonun ağırı değil bu yaşınıza kadar almadığınız aile ve toplum terbiyesini bu saatten sonra ben size aşılayamam. Diğer konularda yaptığınız başka üyelerimizi küçük düşürücü ya da bu kısımda savurduğunuz içi boş tehtllerinizi kendinize saklayın bir konu varsa bana rapor edersiniz ben çözmeye çalışırım siz değil. Forum kurallarına aykırı hareket etmekten sınırsız süre ile uzaklaştırıldınız.
 15. Yağ yakımı ve kas tutma

  Hayır dondurdum günde 737373 tane soru gelince. şimdi uygulamayı çıkaracağız az kaldı çıkınca açacağım canlı yayınlara da kaldığımız yerden devam. Konu dışı soru almayalım konunun çizgisi dağılmasın. Keyifli forumlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×