Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

Loving

Admininstrator
 • İçerik sayısı

  3.016
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  110

Loving kullanıcısının son zaferi 12 Haziran

Loving en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

1.344 Mükemmel

Loving Hakkında

 • Yaş 37
 • Derece
  Üstat
 • Doğum Günü 02-09-1983

Profil Bilgileri

 • Yaş 37
 • Meslek:
  Vücut Gelişimi
 • Konum:
  Türkiye
 • Ad Soyad:
  Burak Y.
 • Cinsiyet
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

28.581 profil görüntüleme
 1. Phoenix labs marka steroid

  Forum kurallarına aykırı hareket edip kişisel ve satışa dönük instagram profili(nizi) paylaşmanız dan sebep platformdan sınırsız süre ile uzaklaştırıldınız.
 2. Squat yaptıktan sonra baş dönmesi

  Forum kurallarına karşı gelip kişisel bilgi/verilerinizi paylaşmanızdan sebep sınırsız süre ile uzaklaştırıldınız.
 3. Proviron bulabilen var mı piyasada

  Forum kurallarına karşı hareket edip kişisel iletişim bilgilerinizi paylaşmanızdan sebep platform dan sınırsız süre ile uzaklaştırıldınız.
 4. Değerli platform kullanıcıları ve ziyaretçileri merhabalar; Bugün kür için, enjeksiyon sonrası öksürük neden olur onu ele alacağız! Çünkü geçmişten bu güne özellikle dün okuduğum forumda açılan boldenon da bende öksürük yaptı deca öksürttü şu markada oldu bu markada olmadı gibi yorumlar görüyorum buna bir açıklık getirmek tecrübelerimden sizde yararlanın istedim. Şimdi arkadaşlar kür içi öksürük yoktur! Enjeksiyon sonrası öksürük vardır! Enjeksiyon sonrası öksürük neden olur? Her enjeksiyon sonrası olmaz bu durum bazı enjeksiyonlar sonrası olur o bazı enjeksiyonlar sonrası olmasının ana sebebi tek enjektörde aldığınız mg. kapasitesine bağlıdır bu yüzden o öksürüğü yaşarsınız. Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim. Şöyle ki 500 mg tek enjektörde alacağınız karma yada tekil ilaç sonrası %99 öksürük yaşamazsınız ama 600 mg ve üzeri özellikle 750mg ve sonrasın da %95 o öksürüğü yaşayacaksınız! Ve o öyle bir acılı öksürüktür ki ağzınıza ilaç tadı gelir resmen ve acı acı öksürürsünüz 30 ila 60 saniye zor nefes alacak gibi öksürürsünüz su içseniz de fayda etmez hatta daha acılı, şiddetli bile olabilir yaşanan durum. Bu acılı öksürüğün sebebi yüksek dozda ilacı kesintisiz almanızdan kaynaklı enjektörün iğne ucu kas içine giriş yaparken dokularla beraber sinirlerinizi ve kılcal damarları da keserek ilerler ve ilaç zerk edilirken bölgeye bu kılcal damarlar vasıtası ile enjekte ettiğiniz ilaç saniyeler içinde akciğerlerine ulaşarak akut bir probleme sebep olup bu bahsi geçen sorunu size yaşatır. Bu bilgi hiç bir kitapta yazmaz (sektörle alakalı kitaplar) ve hiç bir yerde anlatıldığına denk gelmedim ben ise tamamen yıllar önce edindiğim bir tecrübe idi sizin gibi '' Acaba neden böyle oluyor! '' diyen biriydim ne zaman yüksek mg. çıktım arada düşük mg. lara indim o şekilde tespit ettim bende Yüksek mg. larda %100 yapacak diye bir şey yok kalça enjeksiyonlarından bahsediyorum zira 10 enjeksiyonun 6,7 sinde yapabiliyor. Ha düşük ölçülü (mg.) enjeksiyonlar da yapmaz mı? Elbette yapabilir ama ben 500 mg ve altı enjeksiyonlarda bu problemi kendimde hiç yaşamadığım için haliyle yaşadığım tecrübeler üzerinden örnekleme yapmanın daha doğru olacağını düşündüm. Not : Yüksek mg alan sporcular mutlaka mg. kapasitelerini düşürsünler bir seferde yüksek mg. zerk edilmesin ilaç vücuduna hem apse yapma riski çok artar hem mevzu bahis konudaki öksürük durumunda yakınabilirler. Tek günde 1gr yakın ilaç alıyorsa haftada bu enjeksiyonu 2 kere yapacaksa bunu üç enjeksiyona bölmesini pazartesi çarşamba cuma şeklinde tavsiye ederim. Umarım bu konuda da artık bilgi sahibi olmuşuzdur forum da yazdığınız konularda artık daha bilinçli bu hususta yorum yapabilirsiniz. Keyifli forumlar.
 5. Merhaba değerli forum kullanıcıları ve ziyaretçileri; Son zamanlar da bir çok kür listesinde ve öneriler kısmında gördüğüm için bir şeyler karalamak istedim. Neredeyse tüm kürlerde proviron var veya en ufak sorun da proviron tavsiye ediyor sporcular birbirine. Bu çok '' YANLIŞ '' arkadaşlar! Proviron ezbere kullanılmaz hatta hiç kullanılmasa yeridir. İlle de kullanılacaksa definasyon kürleri iyi bir seçenek olacaktır. Bu yazıda ne nedir? Ne değildir? kısımlarını hep beraber tartışacağız. PROVİRON NEDİR? Proviron vücut geliştirme dünyasında Androjenik destek olarak düşünülüp kullanılan ve Mesterolon etken maddesine ait bir ilaçtır. Eczanelerde satılmakta olup hakkında da bir çok karşıt görüş bulunmaktadır. Mesterolon DHT türevi bir madde olup DHT üzerinde testosteron arttırmayı amaçlamaktadır. Proviron güçlü olmamakla beraber bu görevi sağlamakta ancak HPTA’ya da olumsuz yönde bir etkisi olmaktadır. Vücut geliştirmede AI’ler ve SERM’lerin kullanılmaya başlanmasından önce kullanımı daha yaygın olup, bu ilaçların kürlerde olmasıyla beraber hem kürlerde kullanımı azalmış hem de ilacın etkileri daha da sorgulanmaya başlamıştır. Ancak bilimsel dayanağını bulamasam da internet üzerindeki bazı yazılara göre östrojen duyarlılığı daha fazla olan insanlarda etkileri daha fazla görüldüğü söylenmektedir. Bilindiğinin aksine su tutumuna bir katkısı olmamakla beraber, tam tersi su atımına benzer yalancı bir etkisi de bulunmaktadır. Aynen Winstrol kullandığımızda yaşadığımız “hardening” adı verilen etkiyi aldığımız gibi Winstrol’deki kadar güçlü olmasa da bize sağlar. Kullananlarda fark edilen başka bir şey ise libidoda artış olmasıdır. Bunun nedeni de yine DHT türevi bir steroid olmasıyla alakalıdır. Karaciğer üzerinde bir toksit etkisi oluşturmamaktadır. Proviron tıp dünyasında hipogonadizm olarak tabir edilen ve erkeğin vücudunda yeterli oranda cinsiyet hormonu üretmediği durumlarda tedavi amaçlı kullanılır. İLLEDE PROVİRON KULLANACAĞIM DİYENLERE; Arkadaşlar ben Proviron’u kesinlikle bulk kürlerinde önermiyorum. DHT türevi bir steroid olmasından dolayı su tutumu amaçlanan kürlerde küre zarar verme ihtimali bulunmaktadır. Bunun nedenini yukarıda ve aşağıdaki paragrafta anlattım. Ondan dolayı definasyon kürlerine eklemeniz kesinlikle önerimdir. -Bunun haricinde iki kür arası bridge yapmak için kullanımı yaygındır. Bunun yapılmasının amacı yine bir DHT türevi olmasından kaynaklıdır. DHT türevi bir steroid alındığında kaslar daha belirgin hale gelir, sertleşir. Genelde bunu yabancı forumlarda “hardening” şeklinde bir tabirle görürsünüz. -Alım dozu günlük 50 mg ve üstü olmalıdır. -Sadece tablet kürlerini fazla tasvip etmemekle beraber tablet kürlerin yanında kullanılabilir. Ancak güçlü bir ürün olmadığından dolayı kesinlikle androjenik etkisine güvenilmemeli, aksine HPTA’ya az da olsa yapacağı baskıdan dolayı kullanımı tekrar düşünülmelidir.
 6. Burak hocam ile büyüme kürü

  İnce düşüncelerin için teşekkürler ama bu ruh halin kendini iyi hissetmen tamamen psikolojinle alakalı aldığın destek ile alakalı değil normalde konulara katılım göstermem ticari anlaşılır diye zira yanlış anlaşılmaların önüne geçmek adına bu yorumu yapmak istedim. Genetiği ve azmi iyi birisin aldığın destek ve gösterdiğin beslenme, antrenman performansı ile 24 haftada istediğinden fazlasını alacaksındır zaten. Başarılar.
 7. Spectrum pharma

  Mesaj yoluna gerek yok buradan yazsın herkes faydalansın bence.
 8. Testislerin küçülmesi

  sosyal medya paylaşımı yapmanızdan sebep forum kuralları gereği '' SINIRSIZ SÜRE İLE UZAKLAŞTIRILDINIZ ''
 9. Salonlar 1 haziran da açılacak mı?

  Pazar günü hariç tüm günler sabah 07:00 akşam 21:00 saatlerin de tüm spor salonları hizmet verecektir. (REFERANS CUMHURBAŞKANI AÇIKLAMASI/ HABERTURK) Tüm camiya tüm spor severlere hayırlı olsun. Keyifli forumlar.
 10. Merhaba arkadaşlar; Bugün konuların belki de akıllara çokça gelen en garip sorulardan biri olan '' Testosteronuz kür olmaz '' tabularını yıkacağız. '' Ama '' diye konu başlığına da eklediğim kısmı da konuşacağız. Çünkü testosteronsuz kürün birden fazla bedeli var. Şimdi sporun bu dalında veya hormonların kullanıldığı çoğu alanda bu söyleme sıkça denk gelmişsinizdir özellikle bizim platformda veya benzeri gruplarda '' testosteronsuz kür olmaz '' cevaplarına. Önce konuyu farklı bir yere getirelim anlayabilmeniz için; Vücudumuz da Androjenik ve Anabolic etki diye iki husus vardır. Androjenik etki; cinsel farklılıklara göre vücudu şekillendiren etkilere verilen isimdir. (Erkeklerde ses kalınlaşması, tüylenme, kıllanma, kas hipertrofisi vs.) Anabolic etki; En anlaşılır haliyle '' protein sentezinin artıp kas gelişiminin ve kütlesinin artması anlamına gelir. '' Tüm bunlardan sebep yapılan kürlerde anabolizan seçenekler de deca, tren, winstrol, boldenon, primobolan kas kütlesini arttırmak içinse Androjenik etkisi olan testosteron propionate, testosterone enanthate, testosterone cypionate türevleri tercih edilir. Vücudumuza Anabolizan alırken buraya dikkat!!! CİNSEL DENGEYİ KORUMAK İÇİN GÜÇ ARTIŞI SAĞLAMAK İÇİN PSKOLOJİMİZİ HEP DİRİ TUTMAK İÇİN En önemli üç seçeneği diri tutmak bu konulardan sebep dönüşü zor riskler almamak için testosteronsuz anabolizan kürü olmaz diyalogları karşımıza çıkıyor ve başlıktaki '' bal gibi olur '' söylemi de tam olarak burada hayat buluyor. Şimdi örnek deca dan girelim; Nandrolone decanoate etken maddeli ülkemizde bilinen adıyla “deca” isimli ürün bu sporu yapan çokça sporcunun kullanmış olduğu bir ilaçtır.. Deca durabolin dünya tarihinde ilk olarak 1950 lerin sonunda “organon” isimli ilaç firmasının 50 mg ve 100 mg 'lık ampuller şeklinde piyasaya sürmesiyle tıp alanında eklem, kemik gelişim rahatsızlığı olan kişilerde (deca'nın kalsiyum tutumu sağlayarak kemik gücü ve kitlesini artırma etkisini baz alabilirsiniz.) ve ağır zafiyet hastalığı geçirmiş veya geçirmekte olan kişilerde daha çabuk toparlanma ve kilo alımı için kullanılmaya başlanmıştır.. Deca testosterondan sentezlenerek türetilmiş bir maddedir.. Böylece testosteron 'un Androjenik etkileri düşürülmüş ve %250 oranında Anabolic etkisi artırılmıştır.. Yani bunu anlatmamın sebebi tıpta bu ilaç bu sorunlar için kullanılıyor kullanılırken de kimseye testosteron yapılmıyor Ama yan etkilerinden bahsediliyor kullanım zamanı sertleşememe , bazı bazı doğabilecek isteksizlikler, total testosteron seviyelerinde farklılıklar gibi bir kaç başlıkta handikapları doğuyor ilacın uygulama yapılan hastalarda aynı durum bizde de oluyor ama biz bu durumu testosteron kullanarak aşıyoruz. '' TESTOSTERON KULLANMASAK DA AYNI ETKİYİ ALACAĞIZ '' sadece kullanmazsak etki yanın da çokça dezavantajlardan da eksi yönde etkileniyor olacağımızdan sebep kullanıyoruz. Boldenon yine testosteronsuz kullanılabilir ama kullandığımız da testosteronun o bizi hayata bağlayışı, moral motivasyonumuzu üst seviyeye çıkarışı güç artışını bize sağlaması olmayacağından ve etkili antrenmanlar yapamayacağımızdan çokça kaytaracağımızdan sebep testosteron ile kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Misal bana bu sporu sevdiren çok nitelikli hoca demenin bile hafif kalacağı bir büyüğüm yıllarını bu spora verdi ve inanılmaz temiz ve sağlıklı adelesi olan birisi yıllardır sadece '' boldenon '' kullanır çıkış yakalamak üstündeki tozu almak için! Ama adamın doğal testosteronu zaten üst seviyede olduğu için salona gitmek için bahaneye ihtiyacı olmadığından ve sporun bu dalına aşık biri olduğun için vücuduna testosteron sokmuyor sadece boldenon yüklemeleri ile gayet tabi hatta açık ara form kazanıyor. Bakın ileri gidiyor adelesini büyütüyor inanılmaz değişiyor demiyorum! '' Gayet güzel forum tutuyor! '' diyorum. Winstrol misal Fransız bisikletçilerin yarışçıların neredeyse tamamı güç ve tükenmemeye dönük kısacası performans adına winstrol tercih ederler hatta yarış sonunda dereceye girenlere test yapıldığında zamansız yüklemelerinden sebep hepsi bir bir winstrol den yakalanırlar. Winstrol de görüldüğü üzere kullanılabilir ama neden testosteron ile öneriyoruz testosteron seviyenizde konunun başında izah ettiğim gibi eksi yönde baskılama oluşturabiliyor bunun önüne geçebilmek adına genelde tavsiye ediliyor kürlerde. Tren konusu deca'nın yeni formülüze edilmiş nor19 grubunun prensi olan sonuçları muhteşem ama yan etkileri bir o kadar kötü olan ilacı Avrupa da 24/48 hafta kesmeden kullandıklarını bilirim tabi yan etkilerini göze alıp bu yan etkileri minimize etmek en az zararla kurtulmak için yine kürdeyken testosteron ile beraber kullanılmasını tavsiye ederiz tek başına kullanılabilir aynı sonuçlar cut anlamında alınır ama testosteronu baskılaması veya prolaktini yerinden oynatmasına takılmam diyenler varsa kullanabilir. Tabi takılmam diyenler ölü bir libido lastik gibi bir penis, pasif bir cinsel hayat, yerlerde gezen total testosteron seviyelerini göze almalı düşük total testosteron demek yürüyen zombi demek. Yaşamaktan hayattan keyif almamak vs gibi. Kısacası diyeceğim ama bayağı yazdım yine Kısacası; testosteronsuz kür olur ama beraberinde çokça sorunun kapısını aralar ve biz sporcular bu branşı önce sağlığımız için yaptığımızı unutmayalım. Bu konuyu anlatmamdaki sebep herkes '' TETOSTERONSUZ KÜR OLMAZ! '' diyor ama sebebini beraberinde getirmiyor sporcularımız da '' AAA HOCA DİYORSA DOĞRUDUR VARDIR BİR SEBEBİ '' deyip biat ediyorlar. Artık size sunulan o beyanatın sebebini de biliyorsunuz arkadaşlar. Sevgilerimle, Keyifli Forumlar.
 11. Merhaba arkadaşlar; Sizlere güzel bir konu daha yazmak tecrübelerinize yep yeni bir çözüm sunmak adına bu konuyu yazmak istedim. Ne zamandır platformumuz da çeşitli başlıklar görüyorum '' küre girdim midem bulanıyor devamlı '' veya '' küre girdim karnım çok sık ağrımaya başladı '' gibi. Tüm bunların hepsine tamamen bireysel tecrübelerimce cevap veriyor olacağım burada yazdıklarımı muhtemelen daha önce başınızdaki birilerinden duymamışsınızdır veya yazılı olarak görmemişsinizdir çünkü bunu ben 11 yıllık spor hayatımın başlarında bireysel olarak öğrendim bugüne kadar da bu konuda bizatihi öğüt veren ne bir kişi nede bir yazıya denk gelmedim., Sevgili arkadaşlar biliyorsunuz kür dönemin de en az sorunla karşılaşmak için '' kür içi tedavi '' dediğimiz yöntemler söz konusu buna MCT protokolleri deriz camianın içinde sizlerde sık sık duymuşsunuzdur zaten. MCT dediğimiz protokoller sizin kür döneminde çeşitli hormon ve organlarınızı en sağlıklı şekilde kürün son sürecine ve sonrasına kadar taşımanıza yarar. Bu dönemde aşağıdaki gibi grupları kür içi tedavi sürecimize dahil ederiz. Kür boyunca c vitamini takviyesi Kür boyunca çinko takviyesi Kür boyunca antioksidan niteliği taşıyan nac600 vb ilaçlar Kür boyunca omega 3 Kür boyunca d vitamini Kür için bazı bazı mümkünse genelinde e vitamini Jinekomasti belirtileri dönemi arimidex Prolakti'nin sıçrama yaptığı anlarda cabaser Gibi bazı ilaçları, takviyeleri alırız vücudumuza. İşte sorun ve sorunun çözümü tam olarak burada saklı değerli platform kullanıcıları ve ziyaretçileri. Lütfen bu kısmı iyi dinleyin. Vücuduna siz soru sorduğunuz da en az iki cevap sunacak deneyimlere gelene kadar vücuduma vermediğim zarar haliyle çözümleyemediğim çok az husus oldu! Size vereceğim bu bilgi altın değerinde! KÜRDEYKEN MİDE AĞRISI VE BULANTISININ ÇÖZÜMÜ İÇİN; Arkadaşlar bahsi geçen mct ilaç veya takviyelerini asla ama asla! Aynı anda içmeyeceksiniz! Bir çok sporcu '' ya zaten küçücük hap her gün iç iç baygınlık gelecek '' deyip sabah uyandığında ikişer ikişer veya tamamını bir kere de içiyor! Bunu yapmayın! Bunu yaparsanız mide asidi ile içtiğiniz farklı etken maddelere sahip ilaçlar/takviye ürünleri mideniz de tepkimeye giriyor ve '' ŞİDDETLİ KARIN AĞRISI '' akabinde '' ŞİDDETLİ MİDE BULANTISI '' yapıyor. İsterseniz bir gün sabahtan tamamını için sonra dediklerim oluyor mu? Olmuyor mu? Gözlemleyin. Ertesi gün tüm bu hapları aralarına min. 1 saat ara vererek için sonra bu sorun oluyor mu? Olmuyor mu? Gözlemleyin. Hadi bakalım bu sorunda çözüldü geçmiş olsun. Unutmayın bilmemek ayıp değil! Öğrenmemek ayıp! Sevgilerimle, Keyifli Forumlar.
 12. Kür ve pct ilişkisi

  Merhaba; içinizi rahatlatacak bir şey söyleyemem çünkü umut tacirliği bana göre değil tüm hormon grupları sağlığınız için tehlikeli ürünlerdir kullanılmamasın da fayda görüyorum zira ille de kullanacağım kendime göre plan ve hedeflerim var diyorsanız aşağıda yazdığım konuyu etraflıca okuyup araştırmanız da fayda var.
 13. Sahte ürün / gerçek ürün nedir? ne değildir?

  Elbette talep olan her şeyin taklidi oluyor buna giyim markaların dan ilaç markalarına kadar tamamı dahil maalesef ki. Bakın adidas bakın nike gibi markaların bakın chanel gibi dünya markalarının binlerce dolarlık ürünleri cüzi fiyatlara satılmakta taklit edilip. Bununla alakalı da bir konu yazmayı planlıyorum esasen ama kısaca bahsedeyim iş tamamen muhatap olduğunuz satıcı ile ilişki işini ne kadar ahlaki ne kadar nizami ve severek yaptığı ile alakalı. Çünkü altın yumurtlayan tavuğunuz varsa onu kesmezsiniz aksi halde ekmek yiyemezsiniz zaten. Haliyle tavsiyem emin olduğunuz ve bire bir yazışarak veya benzeri şekilde muhatap olduğunuz kişiler ile çalışmaktan kaçınmayın bu kişilerin uzun süredir sektöre hizmet etmesi iç çamaşır değiştirir gibi ürün/marka değiştirmemiş olması gibi nitelikli hususlara göz atarsanız faydanıza olur. Ayrıca kime ne kadar güvenirseniz güvenin ürünler vücuda girmediği sürece emin olmak tamamen sözlerden ibaret bir harf topluluğu olarak kalacaktır zihinlerde. Bu yazdığım konuda biraz olsun size yol gösterebilir; Keyifli Forumlar
 14. Sahte ürün / gerçek ürün nedir? ne değildir?

  Son kez selamlarımı iletip dediklerinize tarafımca final niteliğin de cevap veriyor olacağım çünkü bir insanın kemikleşmiş doğrularını değiştirmek tunca şekil vermekten daha zordur. Cümlenizin sonundaki kısım beni tanımanız ve destek almanızın yanı sıra benim merkezinde bulunduğum sektörün merkez ekseninin etrafında dolaşan birisiniz ve başarılıda olduğunuz kanısındayım zira sektör deneyiminizi sektör deneyimim ile yan yana koyunca geçmişimde yaptığım amatörlük dönemlerimde yaptığım hataları tekrar ettiğinizi görüyorum ve hem keyif alıp hem üzüntü duyuyorum. '' O hata kemikleşmiş doğru sandığımız yanlışlar '' oluyor. Bunu egosal değil şahsi deneyimlerimle sentezleyip yazıyorum buraya bilginiz olsun. Lab ürünü resmiyetten uzak hiç bir lisansı elinde resmi olarak bulundurmayan nerede ne şartlarda üretildiği belli olmayan ürünlerin tamamına dünya ilaç sektörü tarafından verilen isimdir. Tarafımca literatüre sokulmuş bir sıfat veya unvan değildir. Markaların sonun eklenen x lab falanca lab kaplan lab aslan lab gibi ürünlerin geneli gibi. Bunun anlatımlarımla ne alakası olduğunu anlamadım açıkçası. Boldenon 500 mg start alınması gereken rakamdır başlangıç kürlerinde 1gr da girsen yeridir çünkü çok hafif bir üründür. Zira mg örneğini vermem bambaşka sebeptendi. 400 alt sınıra yakın bence altında bile hatta zira dediğim gibi demek istediğimi görmeyi seçiyorsunuz anlamak yerine. Lab ürünlerinde genel mana da yüksek mg ve çok türevli ilaçlar önerir satıcılar çünkü vücut birinden alamadığı yükselişi diğerinden veya en anabolik etkiden doğacak sonuçlar ile almasını arzu ederler çünkü ilaçların içinde ne ne kadar oranda belli değil maalesef ki. Örnekleriyle anlatalım; Şimdi metinsel konuda tam ifade edemedim sanırım size konuyu zira görsel ifadem sonucu bir çok şeyi kavrayabileceğiniz kanısındayım. Dediğim anlattığım tezi en resmi şekilde doğruladığımı düşünüyorum varsayımlar üzerine değil! Sadece minik günümüz 'den bir örnek '' KORONA '' .. Şu analizinizi duyunca aklıma gelen haberler. Umarım alkol '' %7-8 arası bir alkol ve çözeltinin olduğu yağlı bir ilaçta steril olmaması çok zor bir durum. '' söyleminizi bu gibi arkadaşlar baz almaz alkol olan yerde hijyen vardır gibi sonuçların internet ortamındaki yansımaları yukarıda durmaktadır. Hijyeninin ne demek olduğunu sağlımızdan olunca anlıyoruz geç oluyor virüs, hastalık vb. oluşumlar dünyada var olmaya devam edecek ve çoğu bir çok ortamda yaşayabiliyorlar bu bir ilaç şişesi de olabilir bir muzun kabuğunda da olabiliyor ve bizi gelip bulabiliyor öyle ki anlattıklarım %1 ihtimal çerçevesin de bile olmuş olsa (misal) bu ihtimal göz ardı edilemez. Diğer lisanslı gruplardaysa dünya tarihinde kozmetik vs. değil ilaç sektöründe eşi benzerine denk gelinmiş bir durum olduğuna hiç şahitlik etmedim. Yazdığınız örneği cümlenin şu kısmından sonra okumayı bıraktım '' Bayer, 2018'de ABD'li tarım şirketi Monsanto'yu satın almasının ardından Monsanto'nun geliştirdiği Roundup ilacı '' Ortada bayerin tekil bir projesi yok satın aldığı bir markadan bahsediliyor haberde ve bunu kaynak olarak sunmanız anlattıklarımı anlamak yerine iddialarınızı sürdürme yönünde istekli ve arzulu olduğunuzu gözlemliyorum bu örneklerle. Şöyle düşünelim siz bir eğitmensiniz ve gayri resmi işler yapıyorsunuz diyelim bağlı olduğunuz salonda ve 1 ay sonra salonu ben gelip alıyorum akabinde sizin gayri resmi işleriniz fark edilip sızdırılıyor bundan benim marka değerim sadece sözel olarak etkilenir ve bana mal edilemez bu benden öncesinin konusudur. Öyle ki size en başından beri ne diyorum herkese daha doğrusu ilaç pharmatic yani insan sağlığını baz alan kurumsal markalar doğru mu? Ama örneğimiz '' TARIM İLACI '' üreticisin den geliyor. Neyse mevzu bayer de değil bambaşka bir kurumsal kendini dünyaya kanıtlamış markada olabilir. Bakmak ile görmek bu kısmın altını ısrarla çizmek isterim. Söylemlerinle senin kalibrendeki birinin beni şaşırtabileceği eksi yönde aklımın ucundan dahi geçmezdi. Çünkü ısrarla verdiklerimi almak yerine bambaşka alakasız yerlerden konuyu söylemleri hedef alıyor ve hedef gösteriyorsun. Şimdi sana balık vermeyecek tutmayı öğreteceğim. Demişsin ki; ''Eczane ürünlerini tercih etmenizin sebebi resmiyet değil mi? '' yahu lab ürünü nasıl resmiyet ilan etsin? Zaten resmi ilaç üretim lisansları alamadığı grupları burada çıkarıyor nedir onlar; masteron, boldenon , tren türevleri vb gibi. hayvansal ürünler bunu nasıl eczane grubu kendi içinde çıkarsın ya sektörü bilmiyorsun yada işleyişi. Balkan öyle büyük gelirler elde ediyor ki resmi üretim tesisleri içinden çıkan malzemelerden bu satışların kalan kısmını yani lisans alamadığı ve alamayacağı gruplar olan biraz önce örnek verdiğim grupları gayri resmi şekilde sp üzerinden yürütüyor neyi anlamak istemiyorsun bu noktada ben anlayabilmiş değilim. Akıl tutulması yaşıyorum gerçekten de. Ben sp eczane ürünü dedim mi? Arkasında dünya devi balkanın olduğunu ve bu durum bir çok konuda büyük referans getirisi sağladığını beyaz ettim markanın güvenilirliği konusunda. Aksi halde 8,9 yıllık marka hayatında binlerce sorunla karşılaşılması lazımdı tek bir sorun var mı yok?! Eee o zaman? Yani gözümle görmedim kulağımla duymadım balkandan benim için nötr diyorsanız sp için bu şeye benziyor ateizme ben gözümle görüp kulağımla duymadım o yüzden '' TANRI YOKTUR '' eee tamam saygı duyarım bana göre de vardır resmi bir söylemde olmamasına rağmen tanrı tarafından inanmayı seçiyorum bu da bir seçenek değil mi? Not : SP 8 yıldır hatta fazlası vardır ayakta ve kendini dünyaya kanıtlamış bir markadır. Siz bana sp gibi lab niteliğinde bunca yıl ve hiç kendini bozmadan hakkında tek şikayet almadan yaşamını sürdüren bir başka lab markası örneği verebilir misiniz? Kapanıp açılan değil çünkü çoğu isimlerini kullanıyor birbirlerinin thaiger vb gibi. Sizce balkan gibi bir marka arkasında olmasa bunca yıldır aynı ham madde kalitesi aynı hijyen aynı çıkışı gösterebilir miydi marka? Zaten sunduğum tezi en doğrular nitelikte ki varsayımlar bu son yazdıklarımdan ibaret. Neyse güzel bir söz ile son vereyim konuya Fuzuli'den; “Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil” Evet balkan pharmaceuticals diye geçer dünya ya insan sağlığı adına lisanslar çerçevesinde ilaçlar geliştirir bir steroid markası olarak anılmasının sebebi ürünlerinin a sınıf olması ve aynı kalite çizgide devam etmesidir. Zaten bizim kullandığımız ilaçların tamamı insan tedavilerinde kullanılan ilaçlar biz onların yan ve anabolik etkilerinden faydalanıp çıkış sağlıyoruz. @JokerJoker
 15. Sahte ürün / gerçek ürün nedir? ne değildir?

  Merhaba; affınıza sığınmak olarak başlamışsınız ama burada özgür ve hür bir platform saygı, sevgi, edep çerçevesinde dilediğinizi yazabilirsiniz. Ayrı fikirler bizi hedeften saptırmaz aksine doğru bildiğimiz yanlışları veya yanlış bildiğimiz doğruların farkına varmamızı sağlar. O yüzden karşıt görüşler yerinde eleştiriler bu platformun ileri gidebilmesi için gerekli olan başlıca unsurlardan sadece bazıları. Şimdi bazı tezlerinizi sektör deneyimlerim bağlamın da çürütmek demeyelim ama anti tez şeklinde cevaplayacağım. Türkiye ve Dünyada yarışma yapan üst düzey bütün sporcular lab ürünleri kullanıyor. Böyle bir söylem de bulunmuşsunuz ileride şöyle bir konu yazacağım '' BU VÜCUDU PROTEİN TOZU İLE YAPTIM '' diye . Konun başlığı bu içeriği ise o toz dışında vücuda neler girdiğine dair bir yazı olacak. Bugün sektör de öyle özel deneyimler edindim ve gözlemledim ki yazdıklarınızı okurken keşke bir fiş olsa da benim beyin nöronlarıma bağlanıp kendisine bu görüp, gözlemlediğim deneyim edindiğim konuları aktarabilsem dedim içimden yazdıklarınızı okurken. Bu gözler bu kulaklar bu vücudu şu marka ile yaptım deyip kullanmadığı marka kalmayan, bu vücudu lab ürünü ile yaptım deyip eczane ürünlerinden şaşmayanlar veya tam aksine ben eczane ürünleri dışında asla bir şey kullanamadım deyip vücuduna bir vişne suyu enjekte etmediği kalmış sporcular ve dahası nelerini gördü bu gözler nelerini duydu bu kulaklar. Zira duyduklarım dan ziyade gördüklerim üzerine konuşan biri oldum hep. Bu bahsettiğiniz durumu dediğiniz gibi değil veya benim tecrübelerim bu yönde gelişmedi. Türkiye deki durum bir çok sporcunun maddi manevi durumu çok kötü bazı istisnalar hariç.. Bundan sebep yarışmacıların hiç biri ilaç seçecek deneyim de değil sektörün merkezinde biri olarak bunu söylüyorum kendilerine seçtikleri rehber onlara neyi dayatırsa onu kullanırlar öncelikle buradan başlayalım. Yarışmacılar da şunları duyarsınız 5 gr testo giriyor 1 gr deca giriyor günde 10,15 iu gh alıyor gibi veya bir çok lab ürünü ile çalışan kişilerin sporcularına önerileri 750 testo üzerinden başlar biliyore ki 250 veya 500 ile start verseler bunu %25'i ile sporcu bir şeyler yapabilecek herkes ne sattığını biliyor haliyle. Ayrıca yazımın hiç bir yerinde lab ürünleri öldürür, sakat bırakır gibi bir karalama yapmadım eğriye eğri doğruya doğru dedim haklı mıyım? Beyaza siyah tam tersinden bakalım siyaha beyaz demek hakikat olmaz değil mi? Yukarıda yazdıklarım da lab ürünü kullanabilirsiniz bu sizi öldürmez aksine çok gelişebilirsiniz diye de ekledim. Ama hangi lab size steril ortamda üretildi garantisi veriyor bana bunu açıklar mısınız? Hangi lab ürününü gözünüzle gördünüz üretildiği ortamları? Ben size bir kaç video koyayım dilerseniz üretildikleri ortamlara dair? Bu gruplara iyimser olarak yaklaşamazsınız ben, siz veya bir başkası çünkü üretim garantisi yok! (Hijyen bağlamında) Doğru mu? Bugün bir parka gidelim ve bir banka oturmak isteyelim ama tam oturacakken banka birinin tükürdüğünü görelim en çirkin halli bir tükürük olsun bu. Siz, ben veya bir başkası bu banka oturur mu? Oturmayız doğru mu? Peki otursaydık ne olacaktı alt tarafı pantolonumuz pislenecekti onu da yıkatacaktık ve her şey yoluna girecekti. Peki elimize gelen süslü bir şişeyi hiç tereddütsüz vücudumuza aldığımızdaki üretim sterilizasyonuna bağlı doğacak bir sorunu nasıl gözlemleyeceğiz bu sporun bireyleri olarak? Burada lablar konusunda uyarıda bulunup eczane ürünlerinin bu yönde hiç bir sorun çıkarmayacağını beyan etmek gayet etik gibi duruyor doğru mu? Mevzu lab, eczane değil üzüldüm çünkü yazının sizde bırakmasını arzuladığım kısımları es geçmişiniz. Mevzu şuydu; HİJYEN! Bunu hiç bir lab ürünü için teyit edemezsiniz ne siz ne bir başkası ama kurumsal lisanslı markalar da eczane ürünü gibi böyle bir soruna denk gelme ihtimaliniz maks. %2 'dir. Size tek satırlık cümleler le de tüm bunları açıklayabilir veya hiç cevap vermeyebilirdim ama doğruyu bulmak varsa yanlışımı düzeltmek adına cevap verdim. Misal abdi İbrahim anapolon eczane ürünü ama bomboş. Burada yine ana noktayı kaçırdınız bir eczane ürünü size iki içi dolu sebep verir tercih etmeniz için. Bunlardan bir tanesi en etkili kullanım sonuçlarını verir sporcuya diğer seçenekse dakikalardır yazmakla meşgul olduğum konu yani '' HİJYEN '' sunar nerede ne şartlarda hangi sertifikasyonlar ile üretildiğini bilir gönül rahatlığı ile kullanırsınız. Her eczane ürünü %100 performans sunacak diye kaide yok ama bu bir istisnadır genelde %100'e en yakın performans ne ise onu sunar sporcuya. Tüm bunlardan mütevellit eczane ürünü istenilen performansı vermiyorsa sporcuya ikinci seçenek yani '' HİJYENİ '' kusursuz şekilde sunar. Peki lab ürünlerin de hijyen seçeneği her daim %1 ile %100 arasın da benim 11 yıllık deneyimlerim ile ömrü hayatımda %100 hijyenik ortamda hazırlanan lab ürününe hiç denk gelmedim. Umarım izah edebilmişimdir. Bakmak ile görmek başka şeyler bunları birbirine karıştırmamak lazım kendi kanaatim bu yönde. Günümüzde dünya markaları olmak üzere bir sürü firma denetlenmeleri çok rahat atlatabiliyor Buna çok kısa bir örnek vereceğim ilaç üretim tesislerinde geçmişte bulunmuş biri olarak siz hayatınız da hiç ilaç medikal üretim ve gelişim tesislerinde bulundunuz mu bilmem ama misal bayer üzerinden örnek verelim bayerin tarihi sizden de benden de büyüktür kuruluş tarihinden bu güne hatalı, eksik, sorunlu tek bir üretimi olmuşmu geçmişe dönük inceleyebilmeniz mümkün müdür? Bakın kozmetik vs değil! İlaç üretim tesisi diyorum! Dünyada 1000 tane pharmetic lisanslı marka olmalıydı değil mi bu kadar kolaysa? Ama bu işler öyle kolay değil bakın birazdan değineceğim balkan sp ileişkisine de .. Balkan da pharmetic lisanslı bir grup ve kendi içinde çıkaramadığı dünya genelinde uluslar arası nitelikte lisansların tamamını alamadığı için bir çok grubunu sp de çıkarır. Anlatabiliyor muyum? O işler öyle gitmiyor pharmetic gruplarda. Döner ekmek satmıyor bu adamlar bilginiz olsun. Dediğiniz gibi sp de bir lab ürünü ve arkasında balkan var da deniyor ama ben balkandan böyle bir açıklamayı görmedim ya da kaçırdım. Balkan Moldova'nın milli gelirinin en büyük pay sağlayıcısıdır. Sahibi meclise kadar girmiştir bizzat bakanlıklar tarafından teftiş edilir ve dünyaya kendini kanıtlamakla beraber ürün ihrraç etmektedir ve ilk defa burada bahsediyor olayım Balkan Amerika Birleşik Devletlerinin yakın markajındadır. Kapatılması için inanılmaz derece de baskı görmektedir marka abd tarafından çünkü abd oradan sağladığı gelirin ne denli büyük bir gelir olduğunu biliyor kendi ülkesindeki markalara bu gelirin kaymasını talep ediyor haliyle bu söylediklerimi unutmayın yarın öbür gün özellikle bu eylül dönemine kadar belki 2022 kadar bu yönde bir kara haber gelirse @Loving demiştir dersiniz. Böylesine markaj altında olan bir marka ne demeli? Çıkıp bu markada benim mi demeli resmi kanallarca? Ayrıca size bambaşka bir şey daha söyleyeyim balkanın sp dışında üretimine parmak soktuğu markalar var bunu Türkiye de benim dışımda nereden duyabilir veya görebilirsiniz bilmiyorum. Ayrıca balkanı 11 yıldır tanıyan birine bu başlığı yazmanız da biraz manidar oldu. Bu şuna benziyor Fransa'ya gittiniz diyelim ve orada bir rehber size mekanı anlatıyor ve siz çıkıp ama bu şekilde uluslar arası alanalar da bir anlatım duymadım diyorsunuz ilgili anlatımla alakalı rehbere. Rehber size döner ve gülümser sanırım Çünkü onu oraya rehber olarak koyanlar neyin ne olduğunu bilir bazı hususlar resmiyet ile yapılmaz tıpkı devletlerin resmi ve gayri resmi yaptığı korkunç olaylar gibi devletin ve milletin istikbali için diyelim buda öyle bir şey işte balkanın resmi ve gayri resmi benim bile bilip hiç bir zaman paylaşmadığım ve paylaşmayacağım durumlar söz konusu dünya arenasında ürünlerini her ülkeye sokabilmek adına yaptığı hamlelerden bahsediyorum. Umarım en güzel anlaşılır hali ile size ifade edebilmişimdir bazı konuları. Sevgilerimle, Keyifli Forumlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×