Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

rastlantisal

Üye
 • İçerik sayısı

  1.773
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  94

rastlantisal kullanıcısının paylaşımları

 1. Marka ve satıcı ilişkisi

  Yorumlara aldırmamak saçma olur. 1) müsabakaya giren / vitsinde olan sporcularla normal sporculara aynı şişe görüntüsünde farklı dozlar verebilityorlar. 2) merdiven altı üretim olmadığı için içindeki dozun her zaman aynısını beklemek de çok gerçekçi olmaz. 3) sıradan insanların söylemi daha önemlidir çünkü satan kişi ile bir bağı bulunmaz.
 2. Tren mi deca mı

  Testo + GH+ İnsülin. Belki yanına peptidlerle destek. Temiz veya yağlı olayı tamamen beslenmen ile alakalı.
 3. Definasyon küründe beslenme

  Merhabalar. Boy / kilo / spor ve kür geçmişi nedir acaba?
 4. Ucuz protein kaynakları.

  Ülkemizde sağlıklı beslenmenin artık lüks olmasından dolayı böyle bir başlık açmaya karar verdim. Bu başlıktaki amaç ucuz protein kaynaklarını birbirimizle paylaşmak. O yüzden lütfen "ürün adı - fiyatı - 100gr için besin değerleri" şeklinde yazalım ki karmaşa olmasın. Lütfen sizlerde denk geldikçe burada paylaşın. Kırık Peynir: Markasına göre değişmekle birlikte 22-35tl fiyat aralığında. Ortalama 20gr protein içeriğine sahipler. Genelde de tavada eriyorlar ve oldukça lezzetliler. Dana Böbrek: Kasaplarda / sakatatçılarda 15-30tl aralığında değişiyor. Ortalama 18gr proteine sahipler. Tadı ciğerin lightı gibi. Yine lezzet manasında şahane.
 5. Ucuz protein kaynakları.

  Sürekli yemek yerine çeşitlendirmek daha doğru diye düşünüyorum. Tavuk içinde geçerli bu. Önemli olan proteinin nerden geldiği değil animo asit yapısı. Yani vitamin / mineral dengesine dikkat edip doğru oranda aminoasit aldıktan sonra neden olmasın. Misalen lösin gibi amino asitlerin yerini doldurabileceksen ziyadesi ile olur. Bununla ilgili son zamanlarda çalışmalar var. Deneyenler var vs. Bence en doğru yaklaşım da bu. Müsabakaya katılmıyorsanız en doğru beslenme şekli de bu. Besin çeşitliliğini artırın arkadaşlar. Her gün haşlanmış tavuk + pilav bence verimsiz bir beslenme. Miktar ise tamamen sizin ihtiyacınıza göre değişiyor. Mesela o bahsettiğim kırık peynirden 100gr kullanıp yağda eritiyorum. eridikten sonra kızarmasına yakın 3 yumurta kırıyorum. Yanına da zeytin, çiğ biber salatalık vs derken başlı başına 50gr protein ediyor zaten. Bir öğün için ziyadesi ile yeter. Malumunuz steroidlerde protein sentezi miktarı artıyor. Sevgili @NamasteGodDamnİt dostun da dediği gibi birim zamanda vücudun metabolize edebildiği protein miktarı artıyor. Ben bir şey besin yolu ile alınabildiği sürece yenilerek almasından yanayım. Alınamıyor ise takviye kullanılması gerektiğini düşünüyorum.
 6. Nova life test sonucu

  Çok önemli bir konuya değindin. 1500+ görünce tamam diyoruz ama 150mg / hafta ile de 1500+ çıkar orda. Ben his olarak çalışıyor dedim. Only sustanonda ne yaşıyorsam aynısını yaşıyorum.
 7. Ucuz protein kaynakları.

  Lite derken sadece tadını değil bunları da kastediyorum aslında. Kolestrole olumsuz etkisi yok diye biliyorum. Kalorisi de dana karaciğerin yarısı.
 8. Ucuz protein kaynakları.

  Tam olarak bende böyle yapıyorum yıllardır. O yüzden derin dondurucu aldım eve 6 çekmeceli. Kasaplara da et satan büyük bir kasaptan alıyorum her şeyi. Geçen aylarda böbrekte kampanya vardı. kilosu 7tlden 10kilo aldım attım buzluğa.
 9. Ucuz protein kaynakları.

  https://www.nefisyemektarifleri.com/dana-bobrek-sote/ Bu tarif çok iyi. Ciğer seven birinin böbrek sevmemesi imkansız
 10. Nova life test sonucu

  Testosu çalışıyor. Bende testo mixini kullanıyorum. Ama decası için aynı şeyi söyleyemem. Bence düşük doz ilaç var decasında. 7. haftada zor deca dick yaptı. kestikten 1 hafta sonrada deca dickten geriye eser kalmadı.
 11. Ucuz protein kaynakları.

  https://www.cimri.com/market/kirmizi-et/en-ucuz-bozzo-400-gr-dana-bobrek-fiyatlari,898364 Senin derdin olsun çözeriz canım kardeşim Bak bu hem uygun hem 1 pişirimlik. Üstelik trendyolda da var.
 12. Ucuz protein kaynakları.

  Evet. Kuzu böbrekle karıştırılmasın. O pahalı. Migrosta bile 35 tl dana böbrek. Kasaplarda daha ucuz, sakatatçılarda çok daha ucuz Hele yaz geldi ki fiyatı iyice düşer. Dilim dilim kesip döküm tavada yada sote çeklinde normal tavada pişirebilirsiniz. Ayrıca mangalda da güzel oluyor.
 13. 1.5iu gh

  Hiç GH kullanmadım. O yüzden maalesef bu konuda ezbere bir şeyler yazmak istemem. Forumumuzda bu konuda denemiş kullanmış test etmiş ustalar var.
 14. Tavsiye only sustanon?

  Sırası ile cevaplayayım. 1) Sivilce yapabilir. Bende yapmadı. Ama ilk haftadan yapması normal değil. 2) Duygu değişimi normal. Bir süre sonra o değişim azalıyor. 3) Grip gibi bir hale sokması normal. İlk başlarda yapabiliyor. Bende yapmadı ama başkalarında yaptığını okudum. 4) La roche posay isimli sabundan da al. Asıl o fayda ediyor. Daha da olmadı Sivex kullanırsın. Eğer kullanırsan dudaklara yakın bölgeye sürme dudakları çatlatır. Bu ara yer fıstığından uzak dur. 5) 3-4 litre bence çok yeterli. İdrar renginden buna karar verebilirsin. 6) kısa esterlerinden dolayı ilk haftadan duygu değişimini yaşadın. 3. haftada iyiden kendini hissettirir. Diğer esterleri de çalışmaya başlayacağı için duygu değişimi azalıyor zaten.
 15. Yeni definasyon kürüm

  Trenin sona saklanması gerektiğini düşünenlerdenim. Trensiz gidebildiğin kadar gidip sonra tren eklenmeli. Keza sende öyle yapıyorsun. TRT için 100-1500 arası iyidir.
 16. Ilk tren kürü sorular

  Treni finale bırakmak lazım. Sürekli trene girmek akıl işi değil.
 17. Testo-deca-anapolon

  Videonun başına bakmalısın. Poz vermeye başlamadan önce trapezler görünüyor. bu adam daha ne etsin
 18. Yeni uzun kürüm.

  Kısa vade de çözülür diye düşünüyordum ama öyle olmadı. Kollarda, omuzlarda pek yağ yok. Cutta belden gidecek. Çok kalmadı istediğim kiloya.
 19. Yeni uzun kürüm.

  Merhaba arkadaşlar. Adet olsun diye kür başlığına fiziksel özelliklerimden bahsederek girmek istiyorum. Böylece emsal olsun ve bu tarz başlık açan arkadaşlar belirtsin ki sonrasında defaen sormak zorunda kalmayalım 175 boyunda, 80kg ve 42 yaşında kolay kilo alamayan, bu vesile ile 35-36 yaşında 52kg olarak spora başlamış, natural olarak bir hayli yol alıp devamında kür ile gitmeye karar vermiş biriyim. Sporu yemek yemek, su içmek, duş almak gibi görüp benimsedim ve hayatıma kattım. Vücut geliştirme hariç imkan oldukça basketbol, kickbox, yüzme vs gibi faaliyetlerde de bulunuyorum. Yapılan spor teklifini asla geri çevirmem. Bu süreçte en büyük motivasyonum şuan 10 yaşında olan oğlum idi. Sporu hayatının parçası yapmasını istediğim için ona boş boş "spor yap" demek yerine, bizzat ailemizin hayatının olağan akışına sokarak onunda sporu içselleştirmesi idi. Keza işe de yaradı. ********************************************* 28 mart 2022 günü yeni uzun kürüme başlıyorum. Yine hacim maksatlı tahminen 10 ay sürecek Blast and cruise yöntemini tercih edeceğim bir kür olacak. @Rdmdedemle beraber başlıyoruz. Öncelikle tüm kür boyunca farklı dozlarda ve esterlere testosteron muhakkak olacak. Duruma anabolizanlar da eklenecek. Yapı itibari ile düşük E2 değerine sahip olduğum için ve bulk kürü olacağı için ara ara testosteronda 700mg seviyesine çıkacağım. Bu doz ayarı kesinlikle testlere göre olacak. Zaten testosteronum yüksek olduğundan (PCT sonrası 700 idi. Şuan daha da yukarıdadır) ve vücudumun aromatize işine direndiğinden benim için kürdeki önemli değer E2 ve insülin olacak. Ara ara bunların testlerini yaptıracağım. Dozu da buna göre ayarlayacağım. Başlangıç 500mg testo mix ve 300mg deca ile olacak. Decayı ne kadar kullanacağımı ise göreceğim yan etkiye göre ayarlayacağım. Ancak aklımdaki azami süre 10 hafta. Eğer yan etkileri erken dönemde (4. hafta) görmeye başlarsam doz düşüreceğim ve öyle devam edeceğim. Son deca enjeksiyonundan sonra 6 hafta daha 500mg testo mix kullanıp peşi sıra 1 aylık TRT doz testosteron sürecine gireceğim. Amaç reseptörleri rahatlatıp tüm kür boyunca azami randıman almak. Kürün devamı da aklımda tasarlanmış halde lakin uzun kürlerde ezbere gitmek yerine vücuda göre hareket etmek çok daha doğru ve akıllıca olduğundan, devamını TRT sürecinin son haftasında yeniden gözden geçirip sizlerle paylaşacağım. Bu seferki hedef Tüm kür + PCT + 1 ay bekleme döneminde sonra 85kg'da kalmak. Saygılarımla.
 20. Testo-deca-anapolon

  Gencler guldurdunuz aksam aksam. Kendi adima artik cutta trene girmis halimi gorebiliyorum. Suanda bile girsem iyi ama beni biliyorsunuz. Aceleye mahal yok. 90i gorecegim once. Emrah senden supheleniyorum. Photoshop master oldugun icin her sey olabilir
 21. Testo-deca-anapolon

  Bence de taşı. Genç adamsın. Onca emek verdin. Biraz plajların tadını çıkar emeğinin sonucu ile Formun şahane oldu. 74cm bel ölçüsü ise mükemmel. Genetik çok şey bu sporda be
 22. Ilk kürüm yardım antalya civarında kaliteli ilaç satan tanıdık varmı

  Sitenin sol altındaki whatsup simgesine tıkla.
 23. Yeni uzun kürüm.

  Bu fotodan göğüsteki sivilceleri görevilirsiniz. Sırtta nerdeyse yok. Omuzdakiler çok azaldı. Komiktir trapez ve göğüste çoıkıyor ağırlıklı olarak Tabiki poz vermeyi beceremeyen ben ve tabiki karnı vakumlamayı unutan ben
 24. Vücut tipine göre beslenme

  Bana boldenon deme Yan etkiler başlığında gayet güzel anlattım. Bu sende de olacak demek değil. Ama olursa fena. Oral anabolizanların hiç birisini sevmiyorum. Ben düşünceme göre olabildiğince zamana yayarak ve only testo ile daha iyi sonuç alırsın.
 25. Vücut tipine göre beslenme

  Lazım olan base kaloriyi bul. Yani sana ne kilo aldıracak ne kilo verdirecek kalori. O civarda takıl. Zaten yavaş yavaş yağ gider kas gelir. Kas geldikçe birim zamanda vücuda gerekli olan enerji ihtiyacı artacağı için yağ yakımı da artar. 50gr yap / 150-200gr protein / gerisi karb. şeklinde olabilir mesela. Yağ yakımı için yüksek protein önemli.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×