Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cobain

Kardiyo + antrenman + beslenme - nasıl bir yol izlemeliyim?

Önerilen İletiler

cobain    0

Merhaba arkadaşlar,

• 22 yaşında
  • 183 boyunda
  • 90 kiloyum

Daha önce kesik kesik spor geçmişim oldu. En son geçen nisan ayında başlayarak yaz ortasına kadar sıkı bir diyet ile aylık ortalama 1300 kalori alarak 90'dan 78'e indim. Gözle görülür ufak değişiklikler oldu ancak tam olarak istediğim sonucu alamadım. Bıraktığım boşlukta yeniden 90 kiloya çıktım. Şuan tekrar kilo verme sürecindeyim ancak sıkı bir diyet uygulamıyorum. Haftanın 5 günü salona gidiyorum ve şimdilik PPL programı uyguluyorum.

• Kardiyo
  • antrenman
  • beslenme

Konusunda tavsiyelerinize açığım. Kalıcı bir sonuç elde etmek istiyorum. 9_9

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heisenbergg    14

Selam dost, öncelikle 1300 kalori çok az bir kalori ve hormonal üretimini muazzam bir şekilde sekteye uğratır. Üstelik bu devam ettirilebilir bir şey de değil dediğin gibi bırakınca kilo verirsin. Burada önemli olan hayatının geri kalanı boyunca gündelik hayatına adapte edebileceğin bir beslenme planıdır. 1300 kaloride ve özellikle 90 kilo iken iyi hissetmezsin enerji, libido, motivasyon hepsi uçar gider. Kas atrofisi bile yaşayabilirsin. Sana tavsiye hem kilon ve boyuna göre yaklaşık 2400 kalorili hacim olarak büyük bir diyet programıdır. Rahat bir şekilde kilo vermeni sağlar 2400 kalori. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

İlaç sarms, peptid veya steroid kullanacak mısınız bu süreçte yoksa doğal olarak mı kalıcı bir şeyler elde etmeyi planlıyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cobain    0
heisenbergg, 2 saat önce yazdı:

Selam dost, öncelikle 1300 kalori çok az bir kalori ve hormonal üretimini muazzam bir şekilde sekteye uğratır. Üstelik bu devam ettirilebilir bir şey de değil dediğin gibi bırakınca kilo verirsin. Burada önemli olan hayatının geri kalanı boyunca gündelik hayatına adapte edebileceğin bir beslenme planıdır. 1300 kaloride ve özellikle 90 kilo iken iyi hissetmezsin enerji, libido, motivasyon hepsi uçar gider. Kas atrofisi bile yaşayabilirsin. Sana tavsiye hem kilon ve boyuna göre yaklaşık 2400 kalorili hacim olarak büyük bir diyet programıdır. Rahat bir şekilde kilo vermeni sağlar 2400 kalori. 

Hocam dürüst olmak gerekirse aynada gördüğüm görüntüden fazlasıyla rahatsızdım, hala rahatsızım. O yüzden götüreceklerini pek önemsemeden diyet yaptım. Bahsettiğin problemleri yaşamadım ancak sürdürülebilir bir diyet değildi. Bu sefer senin de tavsiye ettiğin gibi sürdürülebilir ve uyabileceğim bir yol izlemek istiyorum. Bu süreçte önerebileceğiniz örnek bir beslenme planı varsa açığım. Şimdilik proteinime özen gösteriyor ve yeterli olduğunu düşündüğüm porsiyonların üstüne çıkmıyorum. Zaten ramazan boyu sahur ve iftar şeklinde besleneceğim.

forbit, 1 saat önce yazdı:

İlaç sarms, peptid veya steroid kullanacak mısınız bu süreçte yoksa doğal olarak mı kalıcı bir şeyler elde etmeyi planlıyorsunuz?

Doğal olarak ilerleyeceğim. Enkazı temizlemeden inşaata başlamak temele zarar verebilir. Disiplin açısından da böylesi daha iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    14
cobain, 5 dakika önce yazdı:

Hocam dürüst olmak gerekirse aynada gördüğüm görüntüden fazlasıyla rahatsızdım, hala rahatsızım. O yüzden götüreceklerini pek önemsemeden diyet yaptım. Bahsettiğin problemleri yaşamadım ancak sürdürülebilir bir diyet değildi. Bu sefer senin de tavsiye ettiğin gibi sürdürülebilir ve uyabileceğim bir yol izlemek istiyorum. Bu süreçte önerebileceğiniz örnek bir beslenme planı varsa açığım. Şimdilik proteinime özen gösteriyor ve yeterli olduğunu düşündüğüm porsiyonların üstüne çıkmıyorum. Zaten ramazan boyu sahur ve iftar şeklinde besleneceğim.

Doğal olarak ilerleyeceğim. Enkazı temizlemeden inşaata başlamak temele zarar verebilir. Disiplin açısından da böylesi daha iyi olur.

Diyetteki tek önemli nokta protein değildir bu muazzam bir yanılgıdır yağ alımını 55-60 gram çevresinde ve karbonhidratı 200-250 gram bandında tutarsan 90 kilo olduğunu da varsayarsak iyi bir şekilde kilo verirsin. Hem hormonal üretimin sekteye uğramamış olur hem de üstüne kas kütlesi koyarak gitmiş olursun. Üstüne bunların bir de kilonun 2-2.2 katı kadar protein alırsan tadından yenmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cobain    0
heisenbergg, 6 dakika önce yazdı:

Diyetteki tek önemli nokta protein değildir bu muazzam bir yanılgıdır yağ alımını 55-60 gram çevresinde ve karbonhidratı 200-250 gram bandında tutarsan 90 kilo olduğunu da varsayarsak iyi bir şekilde kilo verirsin. Hem hormonal üretimin sekteye uğramamış olur hem de üstüne kas kütlesi koyarak gitmiş olursun. Üstüne bunların bir de kilonun 2-2.2 katı kadar protein alırsan tadından yenmez.

Sorun yaşadığım kısım yemekten ziyade içmek oluyor. Sıvı kaloriden olabildiğince kaçıyorum ancak arada canım çekmiyor değil. Maden suyu, şalgam gibi içeceklerde sorun olmadığını biliyorum arada şekersiz enerji içeceği de tüketiyorum. Haricinde şekersiz gazlı içecek tüketmem sorun yaratır mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    14
cobain, 2 dakika önce yazdı:

Sorun yaşadığım kısım yemekten ziyade içmek oluyor. Sıvı kaloriden olabildiğince kaçıyorum ancak arada canım çekmiyor değil. Maden suyu, şalgam gibi içeceklerde sorun olmadığını biliyorum arada şekersiz enerji içeceği de tüketiyorum. Haricinde şekersiz gazlı içecek tüketmem sorun yaratır mı?

Gazlı olması ekstra kalori olduğu anlamına gelmez. Önemli olan besin tablosu ve kalorisidir. Kalorisi 0'sa istediğin kadar iç ama bir yarar elde etmezsin. Sadece seni kısa süreliğine doldurmuş olur. Sıvı kaloriler en korkutucu olanlardır bir de soslar aynı şekilde. Muazzam miktarda şeker ve yağ içerirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cobain    0
heisenbergg, Bir saat önce yazdı:

Gazlı olması ekstra kalori olduğu anlamına gelmez. Önemli olan besin tablosu ve kalorisidir. Kalorisi 0'sa istediğin kadar iç ama bir yarar elde etmezsin. Sadece seni kısa süreliğine doldurmuş olur. Sıvı kaloriler en korkutucu olanlardır bir de soslar aynı şekilde. Muazzam miktarda şeker ve yağ içerirler.

Anladım hocam. Kardiyo kısmını antrenman sonrasında 10 dakika bisiklet, 10 dakika koşu, zaman tutmadan boks torbasında geçiriyorum. Hafta içi bu şekilde geçiyor hafta sonları halı saha yapıyorum. Yeterli midir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    14
cobain, Şimdi yazdı:

Anladım hocam. Kardiyo kısmını antrenman sonrasında 10 dakika bisiklet, 10 dakika koşu, zaman tutmadan boks torbasında geçiriyorum. Hafta içi bu şekilde geçiyor hafta sonları halı saha yapıyorum. Yeterli midir?

Hafta İçi 3 gün kardiyo yapabilirsin yarımşar saat koşu bandı 10 dksı koşu 9-10 km hız, 20 dksı 6-7 km hızla yürüyüş gibisinden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cobain    0

PPL devam edeceğim ancak hareketlerle ilgili kuşkularım var. Bölge başına kaç hareket kaç set önerirsiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    438

Keto diyete başla ve hiit kardiyolara yönel 2 aya kemik gibi olursun :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cobain    0
GHOST, 14 saat önce yazdı:

Keto diyete başla ve hiit kardiyolara yönel 2 aya kemik gibi olursun :) 

Acelem yok hocam kalıcı ve sürdürülebilir bir yol izlemek istiyorum. Anladığım kadarıyla skinny fat dedikleri durumdayım. Kas kütlemi korumam ve üstüne eklemem lazım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: merakli
      Merhaba arkadaşlar;
      Müsabık milli sporcuyum branş belirtmek istemiyorum. Ana işim fizikten ziyade güçle ilgili daha öncesinde,
      oxandrolone testosteron propionate Geçmişim var ilk defa ghrp kullanıcam bu kürümde anabolik olarak tekrar ox ve testo eşlik edecek
      12-16 haftası kürde:
      Dozlarım nasıl olmalı? Güç artışı için ve beslenirken nelere dikkat etmeliyim? Örneğin ekmek tuz şeker yasak denildi doğru mudur bunlar? Bana bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
      @rastlantisal @SantoR @Diver @Askabar @AREN @crosfredy @SERKO @otopsicikedi @GHOST
    • Yazan: Anapolon
      Merhaba abilerim kardeşlerim
      Bulk kürümün 30. Günündeyim  ve iştahım gün geçtikçe kapanıyor midem şiş geziyorum sürekli yemek yerken midem bulanıyor zorla yediğim yemeğimde gün içinde veya idman sonunda kusuyorum...
      Kullandığım ilaçlar :
      test entt 750  bolde 750 deca 500 dianabol 5 tab  Güncel kilom 90 yağ oranım yüksek değil midem açık. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum...
    • Yazan: Terzi
      Selamlar değerli dostlarım,
      Sizlere bir sorum olacak. Bir kaç yıldır düzenli spor yapıyorum keza beslenmemde sporla aynı düzlemde doğru şekilde ilerliyor. Fakat kolumu sakatladığım için spora ara vermek zorunda kalmıştım. Şimdi tekrar başladım hiç bir sorunum kalmadı. Ancak bu aara verdiğim dönemde düzenli olan beslenmem de tamamen düzensiz bir hal almıştı haliyle.
      Şuan 1 yumurta yetken bile zorlanıyorum, yiyemiyorum. Yumurta yerine alternatif bana ne önerebilirsiniz?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Mimaroba
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Hissiyatımın az olduğu bir bölge olmasına rağmen ekstra odaklı çalışıyorum ama her zaman eksik bir şeyler varmış gibi geliyor sırt çalışırken yaptığınız hareketler ve çalışma setleriniz nasıl sonuç olarak büyük bir kas grubu göğüs gibi kolay uyarılmıyor hangi hareketleri kaç hareket ve hangi yoğunlukta çalışıyorsunuz ?
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: muzaffer
      Merhaba Arkadaşlar,
      6 nisan itibari ile Noxy boldenon ve iran testo kürüne başladım. 20 hafta planladım. Kick start olarak günlük 50 mg anapolon var. Dozajlar 500 testo ve 500 bolde şeklinde. Yaşım 36 ve 2 yıldır düzenli spor geçmişim var. Formumu sizinle paylaşıyorum. 1 yıldır haftada 5 gün tek bölge çalışıyorum. Günde en az 4 litre olacak şekilde  Yarım saat ara ile 1 bardak su tüketimi. Sabah 50 gr yulaf, 3 yumurta ve 30 gr kuruyemiş. Gün içinde 300 pirinç, 100 makarna ve yanında bol yeşillik var. 
      Kullandığım takviyeler,
      1 kapsül natures supreme omega 3 1 servis kingsize monster pak 1 tablet nac 900 Siz değerli dostlarımdan eksik yönlerimi yorumlamanız, beslenme, antrenman ve kardiyo konusunda yönlendirmeniz olacaktır. Tek bölge mi yoksa çift bölge mi daha verimli olur? Beslenme yeterlimidir? Sizlerin görüşleri benim için çok değerli.
      Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.