Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Rdm    2.527
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Yeni kürün hayırlı olsun dedem.

Bence en sağlam patlamayı bunda yaşayacaksın.

Yarım kalan decadan sonra umarim öyle olur :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.527
JokerJoker, 39 dakika önce yazdı:

Merhaba, maşallah çok ilerleme kat ettiniz tebrik ederim. Bu şekilde devam etmeniz dileğiyle. 

Bu iki pozunuza istinaden kanatlara odaklanıp hacim kazandırabilirseniz eğer ; göğüsler için yan profilden daha kalın bir görüntü elde edebilirsiniz. Ön planda olan omuz görüntüsünü de bir miktar baskılamış olursunuz.

Çok teşekkür ederim, kanat ve kollara biraz ağırlık vermeliyim evet :) Önerinizi not ettim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228
Rdm, 3 dakika önce yazdı:

Yarım kalan decadan sonra umarim öyle olur :)

Hayır bu saatten sonra anca meteor falan düşmesi lazım yarıda bırakmak için :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Öyle deme dedem etrafta 2. Tur covid pozitif olanlar var. Artik tur bindirmeye basladi :)

Gerci 3-4 ay geçmeden 2.'yi olmak ile meteor düşmesi ayni orandir herhalde :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228
Rdm, 14 dakika önce yazdı:

Öyle deme dedem etrafta 2. Tur covid pozitif olanlar var. Artik tur bindirmeye basladi :)

Gerci 3-4 ay geçmeden 2.'yi olmak ile meteor düşmesi ayni orandir herhalde :)

Bir uzun kür yapayım dedim salon yasakları, covid şu bu derken yamalı bohçaya döndü iş. Lakin bizdeki inat normal değil. Vazgeçmek yok :)

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
asrin43    13

Öncelikle çok geçmiş olsun

başlarda libido prolaktin olarak başlayan konu normal vücut görünümü olayına dönmüş

mesajlara baktım ilk şikayetniz ile ilgili gelişme olmadımı prolaktin okuduğum kadaıyla hala yüksek işin duygusal tarafında pek düzelme yok ama

yani küre girince patlayan libido ereksiyonun tavan yapması o kadar testoya rağmen sizde gerçekleşmedimi??

benimde prolaktin seviyem sınırda çıktı 4-15,2 ref aralığında 15,3-

yaş 43

TESTOSTERON (TOTAL) 5,44 ng/mL 2.49 - 8.36
TESTOSTERON (SERBEST) 7,8 pg/mL 3.6 - 25.7

Ben dramatik seviyede olmasada  sertleşme problemim dolayısıyla ürolojiye gittim 

2.5 sene önce geçirdiğim peyronie türü rahatsızlığına bağlıyorum aslında bunu(bende eğrilik yapmadı)travamaya bağlı peniste oluşan plaka

aslında yılbaşı bir kür planlıyordum sağolsun üroloji doktoru fitness yapıyorum diyince bir arkadaşından bahsetti ve protein tozunu bile kesmemi söyleyince tüm hevesim gitti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
asrin43, 08.11.2021 - 12:14 yazdı:

Öncelikle çok geçmiş olsun

başlarda libido prolaktin olarak başlayan konu normal vücut görünümü olayına dönmüş

mesajlara baktım ilk şikayetniz ile ilgili gelişme olmadımı prolaktin okuduğum kadaıyla hala yüksek işin duygusal tarafında pek düzelme yok ama

yani küre girince patlayan libido ereksiyonun tavan yapması o kadar testoya rağmen sizde gerçekleşmedimi??

benimde prolaktin seviyem sınırda çıktı 4-15,2 ref aralığında 15,3-

yaş 43

TESTOSTERON (TOTAL) 5,44 ng/mL 2.49 - 8.36
TESTOSTERON (SERBEST) 7,8 pg/mL 3.6 - 25.7

Ben dramatik seviyede olmasada  sertleşme problemim dolayısıyla ürolojiye gittim 

2.5 sene önce geçirdiğim peyronie türü rahatsızlığına bağlıyorum aslında bunu(bende eğrilik yapmadı)travamaya bağlı peniste oluşan plaka

aslında yılbaşı bir kür planlıyordum sağolsun üroloji doktoru fitness yapıyorum diyince bir arkadaşından bahsetti ve protein tozunu bile kesmemi söyleyince tüm hevesim gitti

Yüksek doz testosteron yüksek libido yapacak diye bir şart yok. Mesela bende ilk 1 ay çok çok yüksek libido artışı oldu ama sonrasında normale döndü, zaman zaman çok zaman zaman az zaman zaman hiç cinsel isteğim olmuyor. Bu tamamen hormonların çalışma sistemi ile alakalı bir durum.

Size en yakın örnek benim, protein tozu da kullanıyorum, önceden ayda bir yediğim yumurtayı şimdi her sabah 2 tane olarak yiyorum, boldenon gibi görece yan etkileri az olan steroid ile başlayıp ardından ereksiyon sorunu çokça yaşanan deca kürüne devam edip, covid nedeniyle yarım bırakarak, şimdide herkesin podyuma çıkayacaksan girme dediği tren kürüne girdim. Çok uzun biri cümle oldu ama bunların hepsini 1 yıl içine sığdırdım. 

Hayatında ne değişti dersen, psikolojim düzeldi, stres seviyem azaldı, daha mutlu ve kendime güvenen biri oldum.

Cinsel hayatımda 10-15 yıl önceki halime döndü.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Bir senede süratli bir gelişim olmuş,tebrik ederim.Biceps ve deltoid damarlanması harika.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
nano3570, 8 saat önce yazdı:

Bir senede süratli bir gelişim olmuş,tebrik ederim.Biceps ve deltoid damarlanması harika.

Teşekkür ederim, hala devam tren kürü. Uzun süredir fotoğraf paylaşmıyorum ama çok muazzam bir değişiklik yok henüz. Benim şansım genetik olarak vücudumdaki tüm yağın göbek bölgesinde toplanması, kollar, omuzlar bacaklar incecik adamdım, üzerine ekleyince damarlar vs. net şekilde gözüküyor. Ama hacim yapmak için yedikçe de göbek şişiyor, henüz arasını tutturamadım. Takılmıyorumda bu aralar, yaza daha vaktimiz çok nasılsa :)  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    132

parabolon  böbreklere zarar verdiği için  kullanımı önerilmiyor sen yan  etki yaşamamışsındır umarım zira bende denemek istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
Rdm, 5 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim, hala devam tren kürü. Uzun süredir fotoğraf paylaşmıyorum ama çok muazzam bir değişiklik yok henüz. Benim şansım genetik olarak vücudumdaki tüm yağın göbek bölgesinde toplanması, kollar, omuzlar bacaklar incecik adamdım, üzerine ekleyince damarlar vs. net şekilde gözüküyor. Ama hacim yapmak için yedikçe de göbek şişiyor, henüz arasını tutturamadım. Takılmıyorumda bu aralar, yaza daha vaktimiz çok nasılsa :)  

Tren kullanmandaki cesaretine hayranım.Benim uzun vadede gözüm yemiyor şimdilik.Ama bir gün hedeflerimin bir köşesine kazıdım Tren'i ki kullanırsam enanthant formundan başlarım.Tecrübe ve gelişimini merakla bekliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Testocu, 4 saat önce yazdı:

parabolon  böbreklere zarar verdiği için  kullanımı önerilmiyor sen yan  etki yaşamamışsındır umarım zira bende denemek istiyorum

Henüz herhangi bir yan etki yaşamadım, sadece terden su gibi olup geceleri 2 kere üzerimi değiştiriyorum. Günde en az 3 litre su içmeye özen gösteriyorum, soğuk kış günlerinde 3 litre içmek bile zorlayabiliyor bazen. 

Ha unutmadan normalinde ten kokusu veya ter kokusu olan biri değildim ama bazen ciddi ter koktuğumu hissediyorum, deodorant parfüm vb. şeyler tabiki salonda sürekli kullanıyorum ama yinede ter kokusu baskın gelebiliyor. Ya sabah erken yada gece geç saatlerde gittiğim için kalabalık olmuyor salon dolayısıyla kimseyi rahatsız etmeden sporumu yapıp duşumu alıp çıkıyorum.

nano3570, 1 saat önce yazdı:

Tren kullanmandaki cesaretine hayranım.Benim uzun vadede gözüm yemiyor şimdilik.Ama bir gün hedeflerimin bir köşesine kazıdım Tren'i ki kullanırsam enanthant formundan başlarım.Tecrübe ve gelişimini merakla bekliyorum.

Parabolan bunun için seçtim, yan etkisi diğerlerine göre daha düşük. Yukarıda bahsettiğim gibi yataktan kalkıyorum ama yatakta bir ben daha kalıyor terden öyle diyeyim. Bir de ilk zamanlar ciddi nefes problemi yaşadım, sanki ciğerler %40 kapasite ile çalışıyormuş gibi aldığım nefes yetmiyor gibi geliyordu, bu gibi durumlarda kendimi sakinleştirip bunun ilaçtan kaynaklanan geçici bir durum olduğunu telkin ederek 3-4 hafta içinde atlattım. Nefes kapasitem hala çok iyi değil ama beni zorlayacak seviyede de değil artık. Zaten kaldı bu hafta hariç 4 hafta daha bakalım ne olacak sonunda :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Rdm, 10 dakika önce yazdı:

Parabolan bunun için seçtim, yan etkisi diğerlerine göre daha düşük. Yukarıda bahsettiğim gibi yataktan kalkıyorum ama yatakta bir ben daha kalıyor terden öyle diyeyim. Bir de ilk zamanlar ciddi nefes problemi yaşadım, sanki ciğerler %40 kapasite ile çalışıyormuş gibi aldığım nefes yetmiyor gibi geliyordu, bu gibi durumlarda kendimi sakinleştirip bunun ilaçtan kaynaklanan geçici bir durum olduğunu telkin ederek 3-4 hafta içinde atlattım. Nefes kapasitem hala çok iyi değil ama beni zorlayacak seviyede de değil artık. Zaten kaldı bu hafta hariç 4 hafta daha bakalım ne olacak sonunda :)

Su tüketimini arttırmanı tavsiye ederim abi ekstra olarak kademeli olarak örneğin 50-50 gram karb düşüp kürün son haftası 0 karb alarak iyice adalenin suyunu sıkabilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Emrahtkty, 7 dakika önce yazdı:

Su tüketimini arttırmanı tavsiye ederim abi ekstra olarak kademeli olarak örneğin 50-50 gram karb düşüp kürün son haftası 0 karb alarak iyice adalenin suyunu sıkabilirsin 

@Emrahtkty uyarın için teşekkürler, fakat 20'li yaşlar ile 40'lı yaşlar arasında bir hayli fark var, örneğin senin yediğinin belki de yarısı kadar besleniyorum ama yine de göbeğim yağlanıyor :) Su da aynı şekilde, metabolizmam sizlerinki kadar hızlı değil artık motor rölantide çalışıyor dolayısıyla suyu içebilmek için cidden zorluyorum kendimi. Son hafta karbonhidratı sıfırlamak bende pek etki etmez gibi sanki en azından 4 hafta denemek lazım bunu. Şimdi değil de yaza yaklaşırken kısa ester kullanıp yapacağım yohimbe clenbuterol ile destekleyip.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.473
Rdm, 25 dakika önce yazdı:

Düşük doz ventolin inhaler veya tablet kullanabilirsin bronşları genişletmek için.Bu arada asetilsistein akciğerlerle ilgili etkisi daha fazla olan bir madde.Kullanmayı ihmal etmemek lazım.Trenbolona pek alışılmıyor ve özellikle kürün ortasından sonra çekilmez olabiliyor.Birde doz arttırımı yapılırsa ortalık daha fena olabilir :)

İyi tarafı kış ve serin bir mevsimde kullanıyor olmak.Yazın kullanmıştım bir seferinde, valla klimanın en düşük modunda önünde yatıyordum terlememek için o derece felaketti :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Merhabalar Tren Parabolan - Testosteron Cypionat kürümün 8. haftasındayım. İlk hafta 100 mg parabolan sonraki hafta 200 3. haftadan itibaren 300 mg, Testo  Cypionat 500 mg  dozlarda 72 kg olarak başladığım küre 77-78 kg olarak devam ediyorum. 3 hafta daha devam edip bitirmeyi planlıyorum.

Bu kürde yağ yakmaktan ziyade kilo almak niyetiyle beslenme ve antrenman programı uyguladım, açıkçası pek de temiz beslenmedim. Gece terlemeleri, nefes darlığı dışında çok belirgin bir yan etki yaşamadım. Gece terlemeleri durdu, yerine  son 2-3 gündür tansiyon artışı ve baş ağrısı ile uyku hali başladı. Sürekli uyumak istiyorum :) 

RBC artışı ihtimali ile dün kan verdim, tansiyon normal seviyelerine geldi fakat baş ağrısı, ense de ağrı, kafada doluluk hissi ve uyku hali devam ediyor. Baş ağrısından pazartesi ve salı günleri antrenman yapamadım. Mazejik anlık olarak iyi gelse de sonrasında en ufak basınç halinde kafamdaki zonklama hissi devam ediyor. Kan sulandırması için düşük doz bebe aspirini de alıyorum zaman zaman. 

Zaten her gün sabah akşam omega3, her sabah Q10, C vitamini, akşamları çinko magnesyum kullanıyorum. Bunların dışında öneriniz var mıdır ?

@metinav  @Mickey

:) 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Feng, 45 dakika önce yazdı:

Su kaybindan olabilir mi acaba

Görüntüde su kaybı emaresi yok,  bol su ve sıvı tüketmeye çalışıyorum ama tabiki ihtimal olarak bunu da değerlendirmek lazım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar Tren Parabolan - Testosteron Cypionat kürümün 8. haftasındayım. İlk hafta 100 mg parabolan sonraki hafta 200 3. haftadan itibaren 300 mg, Testo  Cypionat 500 mg  dozlarda 72 kg olarak başladığım küre 77-78 kg olarak devam ediyorum. 3 hafta daha devam edip bitirmeyi planlıyorum.

Bu kürde yağ yakmaktan ziyade kilo almak niyetiyle beslenme ve antrenman programı uyguladım, açıkçası pek de temiz beslenmedim. Gece terlemeleri, nefes darlığı dışında çok belirgin bir yan etki yaşamadım. Gece terlemeleri durdu, yerine  son 2-3 gündür tansiyon artışı ve baş ağrısı ile uyku hali başladı. Sürekli uyumak istiyorum :) 

RBC artışı ihtimali ile dün kan verdim, tansiyon normal seviyelerine geldi fakat baş ağrısı, ense de ağrı, kafada doluluk hissi ve uyku hali devam ediyor. Baş ağrısından pazartesi ve salı günleri antrenman yapamadım. Mazejik anlık olarak iyi gelse de sonrasında en ufak basınç halinde kafamdaki zonklama hissi devam ediyor. Kan sulandırması için düşük doz bebe aspirini de alıyorum zaman zaman. 

Zaten her gün sabah akşam omega3, her sabah Q10, C vitamini, akşamları çinko magnesyum kullanıyorum. Bunların dışında öneriniz var mıdır ?

@metinav  @Mickey

:) 

TSH T3 T4 testi alabilir misin? Tiroid baskılanmış gibi görünüyor söylediklerinden. Bende decada başıma sık geliyor bu yan etkiler, 19nor sonuçta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Mickey, 10 dakika önce yazdı:

TSH T3 T4 testi alabilir misin? Tiroid baskılanmış gibi görünüyor söylediklerinden. Bende decada başıma sık geliyor bu yan etkiler, 19nor sonuçta.

Test yaptırmak için zaman ayırmaya çalışayım. Kafein yoksunluğu gibi de geliyor bana, son 2-3 gündür kahve içmeyi es geçtim, ondan olabileceğini düşününce içtim ama şimdilik bir etkisi olmadı.

Tiromel alıp bir iki gün deneyebilirim de aslında. Aklımda bulunsun, teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Rdm, 3 dakika önce yazdı:

Test yaptırmak için zaman ayırmaya çalışayım. Kafein yoksunluğu gibi de geliyor bana, son 2-3 gündür kahve içmeyi es geçtim, ondan olabileceğini düşününce içtim ama şimdilik bir etkisi olmadı.

Tiromel alıp bir iki gün deneyebilirim de aslında. Aklımda bulunsun, teşekkürler.

Kafein tansiyonu ve baş ağrısını daha arttırır. Tam tersi papatya çayı vs.. içmen lazım. Ben kafeini komple çıkardım hayatımdan. Kahve içtiğim gün tansiyonum fırlıyor ense baş ağrısından uyuyamıyorum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Evet genel olarak kürün 11. ayından,  Tren Parabolan kürünün 9. haftasından selamlar. Son 5 enjeksiyonum kaldı yani ortalama 2 hafta daha devam edip bitireceğim. Sonrasında tam 1 yılı tamamlayıp pct sürecine başlayacağım.

Geçen haftaya kadar sıkıntısız giden kür yukarıda da bahsettiğim gibi tansiyon problemi nedeniyle biraz sıkıntı yaşatsa da, şimdilik tansiyonun normale dönmesiyle devam ediyorum. Sanırım boynumda yapmış olduğum ters bir hareket neticesinde kas veya sinirlerle alakalı bir sıkıntı yaşıyorum ve tansiyonun enseye vuran ağrısından ziyade tansiyonum yokken de aynı ağrıyı zaman zaman yaşıyorum. Kilom 78'in üzerine çıkınca boldenon küründe de yine hafif tansiyon sorunu yaşamıştım. Genel tansiyonum 11-8 11-7 gibi yaşıma göre düşük olduğu için 13-9 tansiyon bile beni ciddi etkiliyor.

Parabolan esterini seçtiğim için amacım yağ yakmaktan ziyade temiz büyüyebilmekti ama yine beceremedim :) Yazın yohimbe clenbuterol ikilisi ve bol kardiyo ile göbeği 82 cm'e kadar düşürmüşken yine 89 cm'e kadar çıkardım, genetiğim böyle yemezsem büyüyemiyorum yiyince de önce göbek büyüyor. Çünkü göbek daha 3. haftada buralara geldi, sonrasında böyle kaldı. Kür bitmedi ama kollar ve göğüslerde ciddi bir gelişim yakalayamadım, omuz pek az çalıştım, çünkü o kendini aştı iyice. Sanırım bu kürün kazananı biraz üst bacaklar ve asıl olarak sırt oldu, çünkü ben bile dün kendi fotoğrafımı görünce şaşırdım. İlk defa kastan ziyade enine genişlediğimi hissediyorum.

Ha bu demek değil ki Parabolan kas kazanımı sağlamadı, kaslardaki keskinlik, sulu büyümeme rağmen oldukça arttı. Aşağıya bir kaç resim ekledim, ne ben poz vermeyi ne de fotoğrafı çeken fotoğraf çekmeyi becerebildiği için bunlar var elimizde. Tabiki göbeği içe çekerek gizliyoruz her zaman :) 

IMG_20211229_220146_2.thumb.jpg.768fa6c80ee6a50f3aa28d9060bb51a6.jpg IMG_20211229_215951_2.thumb.jpg.3a19d90615b05af6bdefee56e455fc0c.jpg IMG_20211229_220152.jpg IMG_20211229_220152.jpg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.228

Tebrikler Dedem.

Sırtın genişliği, omur boyunca uzanan kaslar gayet iyi. sırt antrenmanının dikey hareket - yatay hareket dengesini yatay lehine doğru kaydırırsan derinlik daha da güzel olacaktır.

Göğüs için havalar az düzelince senle antrenman yapacağız zaten. O konu bende.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Evet geçen hafta itibariyle bir kürün daha sonuna geldik. Tren Parabolon bitti, only testo 3 hafta daha devam edip kürü sonlandıracağım. 71 kg ile başlayıp 79 kg ile sonlandırdık, çoğu yağ ve su olsa da kalan sağlar bizimdir :) 

Kür esnasında 1 hafta süren tansiyon ve baş ağrısı dışında olumsuz bir etki yaşamadım, yüksek prolaktin ile zaten çok önceden tanışıklığım olduğu için belki de bana öyle geldi bilemiyorum, başkaları ruhsal veya fiziksel olarak farklı yan etkiler yaşayabilir, dikkatli olmak elzem.

Formuma bakınca sırt/kanatlar hariç değişen birşey göremiyorum, bir diğer değişen göbek var ki onu hep içeri çekip gizliyorum ama bulkta pek de takılmadım açıkçası :) Yaş ilerledikçe herhangi bir şeyde ilerlemekte zorlaşıyor tabi o yüzden Tren kullanıp mucize de beklemiyordum.

Only testoyu bitirince tam 1 yılın sonunda pct sürecine başlayıp pct sonrası önümüzdeki kimyasallara bakacağız :)   Pct sürecinde yohimbe ve clenbuterol ile biraz yağ yakmayı düşünmüyor değilim ama henüz tam karar veremedim. Çünkü vücutta testosteron yokken yağ yakmak, kalori açığı oluşturmak ve sıkı kardiyolar yapmak ne kadar yapılabilir bilmiyorum. Konu hakkında görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

IMG_20220112_221159.jpg IMG_20220112_221221.jpg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar arkadaşlar;
      testo cypionat deca anapolon Kürüme eczane ürünü genotropin 36 ünite ve insülin ekleyeyim diyorum. Günlük 6 ünite kullanmayı düşünüyorum büyümek icin. Sabah 3 ünite gece 3 ünite şeklinde. İnsülini hem uzun ester hem kısa ester evde dolapta birsürü var onların kullanımını kendim ayarlayacağım öğünlerle beraber. Sizin önereceğeniz başka iyi çalışan eczane ürünü büyüme hormonu varmı?
      Tek güvendiğim genotropin ve güzelde çalışıyor diye biliyorum.
      @Emrahtkty @Semih Erarslan @metinav @Askabar @Mickey @Vural2 @otopsicikedi
      Minimum 6 ay kullanacağım

• Yazan: Tekin2321
      Daha önce kullanan var mı arkadaşlar?
      canada peptide boldenon iran test enanhate  
    • Yazan: mertcanross
      3-4 AY ÖNCESİ.

GÜNCEL.

Hiç bir kür geçmişim olmadı fakat 4 ay öncesinde yoğun depresif ve libido problemleri yaşıyordum ve testo ve d ye baktırmak istedim. Birde ne göreyim? D vitamini ve testom yerlerde. Telaş ve panik yaptım D vitamini kullandım 4 ay süreyle test yaptırdım ve sonuç bu.
      Siz siz olun D vitaminini ihmal etmeyin.
    • Yazan: Can Yavaş
      Merhaba hocalarım
      Sayfanızı bi kaç haftadır takip ediyorum ve sayenizde yeni yeni bilgiler öğrendim. Bende haftalık olarak 250mg iran testo kullanıyorum kullanalı 5 gün oldu lakin ben kilo almak yerine 3 kilo verdim sanırım  Beslenmeme dikkat etmediğimden dolayı olabilir sanrım. Ben kaçıncı haftam da kilo almaya başlarım acaba ?
      Bu arada 10 hafta kullanıcam şimdiden değerli peptid hocalarıma teşekkür ediyorum 💙
    • Yazan: Tupacmakaveli1
      Testo enantat ne kadar surede kana karışır ?
      Kaçıncı hafta etki etmeye baslar antrenmanlarda güç olsun libido agresiflik olsun
      Teşekkürler şimdiden..

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.