Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

metinav

Üye
 • İçerik sayısı

  3.118
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  267

metinav kullanıcısının son zaferi 13 Kasım

metinav en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

3.317 Mükemmel

metinav Hakkında

 • Yaş 47
 • Derece
  Üstat
 • Doğum Günü 17-05-1975

Profil Bilgileri

 • Yaş 47
 • Meslek:
  Lojistik
 • Konum:
  Kocaeli
 • Cinsiyet
  Erkek
 1. Pct sonu tahlil % - yardım

  Sistemin açılmış fakat sanki doz yetersizliğinden süreç uzamış ve yavaş ilerlemiş... Keşke klomeni biraz daha yüksek doz olarak kullansaydın.Total testosteronun hala düşük ve olması gereken seviyeden uzak... Tamoksifeni bırak sadece klomenle git.Haftada yarım tablet arimidex gerekirse alabilirsin. Beslenmen kötü gitmiş gibi, omega 3 ceviz badem gibi sağlıklı yağ kaynakları tüketip, sıvı yağlardan zararlı yağlardan uzak durman iyi olur. Testislerinde ki ağrı iyi yönde de olumsuz yönde de yorumlanabilir...Detaylı testler ve gözlemler gerekli. Total testosteronu baskılayacak şey lh ve onu da baskılayacak şey östrojen olabilir.Östrojen normalleşiyor, fakat lh fsh değişimi çok az. Klomeni yarım tablete indir ve 30 gün daha git.Yanına destekleyici suplementler ekleyebilirsin fazla abartmadan. Kolay gelsin...
 2. Diamicron 30mg hakkında

  Site de bu ilaçla ilgili açtığım konuyu okursan sorunun cevabını bulursun diye düşünüyorum.İlaçlar mucize yaratmaz ve herkeste aynı seviyede etkiler oluşturmaz...Doz da kullanım süresi de kişiye göre doktor tarafından ayarlanır. Kilo almak için bu ilacı kullanmak yerine, kendi beslenme planını oluşturup doğal insülinini verimli kullanma mantığı üzerine beslensen, daha net sonuçlar alabilirsin.
 3. Kür içi sertleşmeme

  Östrojen ve prolaktin hormonlarına baktır ne seviyedeler.Onun dışında tansiyon durumunu da kontrol ettir, yüksek veya düşük tansiyon sertliği azaltır... Kullandığın steroidlerin içeriği ne kadar doğru veya dolu belli olmadığı için o konuda yorum yapamıyorum.Her ihtimali düşünebilirsin...
 4. Kısa sürede kilo almak için acil yardım

  "anoreksi ya da kilo kaybı tedavisinde endikedir" Arkadaşlar önermedim sadece ilacı tanıttım...Kanser hastalarında iştah sıfıra iner genellikle ve hiç bir şey kar etmez.Özellikle o hastalara bu ilacın iştah açıcı etkisinden dolayı kullandırırlar.Bir sentetik hormondur (progestin)
 5. Tarihi geçmiş insulin kullanılır mı ?

  Üzerlerinde yazan son kullanım tarihlerinden 6 ay sonra asıl son kullanım tarihidir.Ona göre değerlendir...
 6. Anaboliklerin omuz ve trapeze etkisi var mı?

  Benim gözlemlediğim kadarıyla omuzlara ciddi etkisi oluyor.Patlama yaşanabiliyor.Tabiki reseptör yoğunluğuyla alakalı bir şey ama herkeste olacak diye bir şey de yok
 7. Ömür boyu testosteron

  Aynen son enjeksiyondan itibaren sayılmalı...
 8. Deca dickle 3 yıl kurtulamıyorum

  Ovitrellenin pregnyl gibi etkili olmadığını zaten paylaştık.Klomen doğal hipofiz testis aksını çalıştıran bir ilaç ve pct de olmazsa olmaz.O da doğal üretimi maksimum uyarıyla çalıştırıyor ve gerektiği gibi geliştirir.Fakat maksimum seviyenin üzerine çıkartamaz.Nasıl anlatayım; bir araç düşünün motor gücü 1600 beygir.Ve bu aracı süratte kullanıyorsunuz.İşte klomen bunu sağlıyor.Hipofizi, testisi son süratte çalıştırıyor lh-fsh üzerinden...Pregnyl ise araca nox vb. takmak gibi doğal olarak çıkamayacağı seviyelere çıkarıyor.Onun için diyoruz bir seviyeden sonra zararlı diye...Çünkü o aracın motoru o hızlara o güçlere göre yapılmamış olduğundan, bir zaman sonra tamiri mümkün olmayan arızalara sebep olabilir...Ovitrelle işe yarıyor, ama tek doz vurulursa...Maliyet açısından fiyat tuzlu.
 9. Steroid günlüğüm.

  Bunu yıllar önce ben de deneyimlemiş ve forumda yazmıştım.Trenbolonun yan etkilerinin şiddeti bu dozlama da azalıyor ve anabolik etkide kayıp yaşanmadan verimli şekilde daha sakin kür tamamlanabiliyor diye yorum yazmıştım.Aklın yolu bir sonuçta insanlar deneyerek farkı görebiliyorlar... Testo dışı ürün ne olabilir bu konuda ? İnsülin, igf-1, hgh ve benzeri işlevde maddeler var.Bunlarla da az çok deneyim yaşadım ama açıkçası benim büyümeyle ilgili hiç sorunum olmadı.Profesyonel sporculuk ve podyum düşüncem de olmadı.Belimde boynumda fıtık var, sol dizim de menüsküs var.Bu halde sırf kendimi sağlıklı ve dinç tutmak için zaman harcıyorum.Yıllar önce yeterince bu kürleri yaptım deneyimledim bilgi aradım bulamadığım yerde gözlemledim vesaire...Şuan eskiye göre insanlar çok bilinçlendi ve bilgi paylaşımı rahatça yapılıyor, erişim de kolay...Üzerime düşeni yaptığımı düşünüyorum, en azından bilimsel niteliği olan ve sonuçları doğrulanmış metotlara göre, tabiki deneyimleri de işin içine katarak yürümeye devam ediyoruz forumdaki arkadaşlarla birlikte... Zamanımızda herşey maddiyata endeksli bildiğiniz gibi.Bizim gibi ilerleyen yaşlardaki insanların bazı şeyleri yaparken iki defa düşünüp sorgulaması gerekiyor.Vucudumuz yıprandı ve yaşlanıyoruz Tolere edemeyeceğimiz veya yeni heveslere yelken açarak yapacağımız işler, başımızı ağrıtır bu yaştan sonra.Bazen ben de trenbolon kürü yapsam mı diye aklımdan geçiriyorum, fakat o stresi taşıyacak durumda olmadığımı düşününce, vaz geçiyorum.Kısacası bazı şeyleri tekrarlayacak gücü bulamıyoruz, herşey zamanında olmalı...Sağlığı korumak daha önemli geliyor bana göre.
 10. Test/deca oranı nasıl olmalı

  Deneyip görmelisin bir şey diyemeyeceğim.Herkesin metabolizması vucudu farklı tepkiler üretiyor...Steroid kürlerinde sırf dht amaçlı kullanım için yine steroid tercih edilmeli bence.Proviron olur primobolan olur vesaire...Amaç hücresel anlamda büyümeye genişlemeye yönelikse o zaman daha uygun olur diye düşünüyorum.Mesela danabol yerine kullanılabilir veya yancı olarak su tutma hacim artışı vb. için yararlanılabilir. Ben deca özelinde kendi yaşadığımı paylaşmıştım, ilk 6 haftada dozları değiştirmeden alınacak kilo alınıyor.Onun dışında doz artımı yapılırsa veya kombinasyonda değişiklikler uygulanırsa belki gelişim sürebilir.Ayrıca yabancı bir sporcunun çalışmalardan alıntıladığı bir yazının çevirisini koymuştum.Çalışmalara göre de vucuttaki reseptörlerin 6 haftadan sonra azalmaya başladığı çok açık...Dolayısıyla verim giderek düşüyor görünüyor. Genelleme yapmak zor, herkes aynı olmak zorunda değil.Kişinin özelinde yorumlamak takip etmek daha doğru bir yaklaşım olur.
 11. Test/deca oranı nasıl olmalı

  400-500 tercih edebilirsin...Deca yerine trenbolon olsaydı 250 de uyardı...Dht türevi bir steroid de eklemen faydalı olur...
 12. Testo dianabol primabolon kürü hakkında bilgi

  Testoyu 250 primoyu 400 yapmalısın.Buna danabol eklemen dengeyi bozmaz, östrojen açısından.Yine de hassasiyetin varsa belki bir ihtimal arimidex kullanman gerekebilir.O da danabol yüzünden...
 13. Cruise da testisler kendini toparlarmı.

  Kür işlerini bitirince uzun ve iyi bir pct yaparsın düzelir.Klomenin veya diğerlerinin ne işe yaradığı ve hangi aşamada kullanıldığı çok defa anlatıldı paylaşıldı.Testisleri toparlamak için pregnyl kullandık ve önerdik.Çünkü doz olarak ve etki alanı olarak testisleri hedef alan ve normalin çok üzerinde bir uyarıya neden olduğu için toprlanmayı hızlandırıyordu.Klomen onun yanında çok seçici olmayıp kağnı arabası gibi kalır İşe yarar mı yarar.Fakat kür içinde baştan itibaren düşük dozlarda kullanılmalı küçülmeyi önlesin diye.Bunu yabancı araştırmalarda görüp yazmıştım bu yıl içinde...Sperm için yine ne nasıl işe yarar veya neler kullanılıyor hep yazdık.Yorumlara bak sitede arat vb.
 14. Tsh

  Yazdım gereken şeyi, bu ilaç işleri sizin için doğru değil ve doktor tavsiyesi ne ise onu yapın.Ben bilinçli olmadan kimseye şunu iç demem.Hap içmekle veya sorunun ondan kaynaklandığını kesin bilmemekle, çözüm bulmuş olmayız.Sana şu anki değerin çok bir anlam ifade etmediğini naçizane fikrim olarak belirttim.Doktor değiliz bu işin duayeni onlar.İçin rahat edene kadar farklı doktorlara git muayene ol. Troidleri yavaşlatan mekanizmalara ait özelliği yazmıştım yorumda, fakat anlamamışsın.Dolayısıyla doktorculuk oynayamayız... Geçmiş olsun.
 15. Tsh

  Değil ama illa ilaç kullanıcam diyorsan antihistaminik tarzı vucudu mayıştıran relax modda tutan ilaçlardan veya suplementlerden destek alabilirsin...Levotiron t4 troid hormonunun sentetik versiyonudur.Vucutta t3 aktif forma döndürülür.Depo troid hormonu diyebiliriz...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×