Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.330
Rdm, 20 dakika önce yazdı:

Bu bahsettiğiniz değerler pregnyl için geçerli. Piyasada tek bulunan ilaç ovitrelle. Bu da 250  mg tek sefer de mi uygulamak lazım bu dozu yoksa bölecek miyiz , veya bir kaç doz mu vuracağız? Ovitrelle için kullanım dozajı nedir ?

Tek iğnesi 6500UI beta grubu HCT ilaçlarına tekabül ediyor. ordan hesaplayıp ona göre iğnenin üstündeki mgları hesap edip vurmak gerek. kalanınıda ucunu kapatıp buzdolabına atmalı.

Aşağıya resmini attım. Geçen PCTye giren bir kardeşim kullandı. 

ovitrelle.thumb.jpeg.be8a9c2176e1f265e0e491aedf4eafee.jpeg

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mickey    789
Rdm, 35 dakika önce yazdı:

Bu bahsettiğiniz değerler pregnyl için geçerli. Piyasada tek bulunan ilaç ovitrelle. Bu da 250  mg tek sefer de mi uygulamak lazım bu dozu yoksa bölecek miyiz , veya bir kaç doz mu vuracağız? Ovitrelle için kullanım dozajı nedir ?

Evet pregnyl için geçerli. Yukarıda @rastlantisal kardeşim anlatmış nasıl yapacağını. İlacı üçe veya dörde bölerek enjeksiyon yapabilirsin. HCG lerde maalesef literatürde tanımlı bir doz yok DR G.A. da geçen gün aynı şeyi söyledi biraz deneme yanılma yoluyla gidiliyor. Eğer testislerinde çok fazla atrofi yoksa dörtte bir oran yeterli olur. Yalnız kalan ilaç enjeksiyon içinde iki-üç ay saklanabilir mi açıkçası bilmiyorum. Bilen varsa yeşillendirsin pls:) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Mickey, 2 dakika önce yazdı:

Evet pregnyl için geçerli. Yukarıda @rastlantisal kardeşim anlatmış nasıl yapacağını. İlacı üçe veya dörde bölerek enjeksiyon yapabilirsin. HCG lerde maalesef literatürde tanımlı bir doz yok DR G.A. da geçen gün aynı şeyi söyledi biraz deneme yanılma yoluyla gidiliyor. Eğer testislerinde çok fazla atrofi yoksa dörtte bir oran yeterli olur. Yalnız kalan ilaç enjeksiyon içinde iki-üç ay saklanabilir mi açıkçası bilmiyorum. Bilen varsa yeşillendirsin pls:) 

Göbekten enjekte ederken geri çekmemek lazım. İçine vücut sıvısı da girince ben güvenip 3 ay saklamam. Enjektörün ucu da değişmiyor. Dolap şartlarında bozulmaz. Sterilliğinden emin olmak gerekiyor. Bunu da nasıl sağlarız, bundan nasıl emin oluruz bilemiyorum...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Mickey, 22 dakika önce yazdı:

Bir aksilik olmazsa önümüzdeki hafta 1/5 oranında ovitrelle ile enjeksiyon yapacağım kendime göbekten. Kendi tecrübemi de burada paylaşırım. 

Genel yorumlar Beta grubu HCT ilaçlarından daha az etkili olduğu yönünde. Buna istinaden 1/5de karar kıldım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Bir aksilik olmazsa önümüzdeki hafta 1/5 oranında ovitrelle ile enjeksiyon yapacağım kendime göbekten. Kendi tecrübemi de burada paylaşırım. 

Genel yorumlar Beta grubu HCT ilaçlarından daha az etkili olduğu yönünde. Buna istinaden 1/5de karar kıldım. 

Ben de gelecek ay başı yapacağım. Tecrübeni mutlaka yaz dozu ona göre ayarlarım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Mickey, Şimdi yazdı:

Ben de gelecek ay başı yapacağım. Tecrübeni mutlaka yaz dozu ona göre ayarlarım.

Muhakkak yazarım üstadım. Zaten gözlemlemek hobi gibi bir şey bende :))

Kumpas ile tek tek testis boyu ölçüp ilerleyen günlerle de karşılaştırırım. Deri kalınlığı sabit olacağına göre bu bize nitel veri olmuş olur.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Muhakkak yazarım üstadım. Zaten gözlemlemek hobi gibi bir şey bende :))

Kumpas ile tek tek testis boyu ölçüp ilerleyen günlerle de karşılaştırırım. Deri kalınlığı sabit olacağına göre bu bize nitel veri olmuş olur.

Yoo hayır hayıır gerçek dışı bunlar, kumpas bu :) 

Bende kür öncesi testis usg raporu var, ama kumpasım yok :)  Cidden iyi güldürdün beni @rastlantisal hocam, iş yerinde kahkaha attım :) 

Ovitrelle alayım bende . Önce 1/3 doz vurayım, kalanına da  sonra karar veririz. Aslında eski usül  1 tane alıp hazır 3 amca toplanmışız sırayla vurup geçebiliriz :P 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 20 dakika önce yazdı:

Yoo hayır hayıır gerçek dışı bunlar, kumpas bu :) 

Bende kür öncesi testis usg raporu var, ama kumpasım yok :)  Cidden iyi güldürdün beni @rastlantisal hocam, iş yerinde kahkaha attım :) 

Ovitrelle alayım bende . Önce 1/3 doz vurayım, kalanına da  sonra karar veririz. Aslında eski usül  1 tane alıp hazır 3 amca toplanmışız sırayla vurup geçebiliriz :P 

Eldeki imkanlar bu :D.

Şaka bir yana boy ölçüleceği için kumpas iş görür. Çünkü bizim için büyüyüp büyümediği önemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 16.06.2021 - 11:09 yazdı:

@rastlantisal hocam var mı bir gelişme ovitrelle ile ilgili ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 33 dakika önce yazdı:

@rastlantisal hocam var mı bir gelişme ovitrelle ile ilgili ? 

Cumartesi eczacı kardeşim ovitrelle ile tavukları alıp mangala geliyor dost :D

Artık pazar günü vururum dediğim dozu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Cumartesi eczacı kardeşim ovitrelle ile tavukları alıp mangala geliyor dost :D

Artık pazar günü vururum dediğim dozu

Tanıştırsana beni de o eczacı arkadaşla diyeceğim ama önce biz bir tanışalım :) 

Ben de bu hafta alıp deneyeceğim ama önce seni bekleyeyim demiştim, artık kim önce hallederse :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Tanıştırsana beni de o eczacı arkadaşla diyeceğim ama önce biz bir tanışalım :) 

Ben de bu hafta alıp deneyeceğim ama önce seni bekleyeyim demiştim, artık kim önce hallederse :) 

Ben geleyim deyince bir daha kargo ile uğraşmak istemedim. Malum soğuk zincir. Üstüne memleketteki kargoların hali belli. İlk kim uygulayacaksa kumpası hazırlasın ama :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Dün Ovitrelle alıp yarısını enjekte ettim göbek deliğinin 4 parmak yanı ve 2 parmak altına.

Neden yarısı, çünkü son 10 gündür ev taşıma telaşından beslenmeyi ve soğanı es geçtiğim için testisler neredeyse yarı boyutuna gelmişti.

Yohimbeye 1 haftadır devam ediyorum, clenbuterole bugün tekrar başladım 1 ay kadar devam edeceğim diyet ile birlikte. Artık kurtulalım şu göbekten :)

Yohimbenin ereksiyona katkısı gerçekten fark ediliyor, pct döneminde olanların, kür içinde hafif ereksiyon sorunu yaşayanların işini görecektir. Gece 2-3 kere ereksiyon olup uyanıyorum veya başka nedenlerle uyanıyorum uyandığımda ereksiyon olduğumu fark ediyorum hangisi emin değilim :) Geceleri yetmiyor sabahları da ereksiyon halinde uyanıyorum. 

Velhasıl Yohimbe vücut ısısını  ve ereksiyon kalitesini arttırmada gayet etkili. Göbek yağlarını da yakarsa ne ala.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Yarım doz ovitrelle testisleri eski özgürlüğüne kavuşturdu, bacak bacak üstüne atınca "hop bilader biz burdayız napıyosun düzgün otur" diyorlar eskisi gibi :) 

10 günde bir 200 mg testosteronu haftada 200 mg olarak değiştirdim. Sivilceler bir hayli azaldılar, minik minik yağ bezeleri çıkıyor onları da sıkıp steril olarak silip temizliyorum.

Şimdi TRT dozdan çıkıp kısa bir kür daha planlamayı düşünüyorum. 8 hafta kadar. Sonrasında uzatıp uzatmamaya yine birlikte karar veririz.

Göbeği biraz daha kolay eritecek, eritirken de hacim kazandıracak (çok şey istedim evet) ne yapmalı ?

@Semih Erarslan  kardeşim gibi tren mi girelim biz de illa göbeği eritmek için :)  

Önerileri ve fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler şimdiden.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, Şimdi yazdı:

Yarım doz ovitrelle testisleri eski özgürlüğüne kavuşturdu, bacak bacak üstüne atınca "hop bilader biz burdayız napıyosun düzgün otur" diyorlar eskisi gibi :) 

10 günde bir 200 mg testosteronu haftada 200 mg olarak değiştirdim. Sivilceler bir hayli azaldılar, minik minik yağ bezeleri çıkıyor onları da sıkıp steril olarak silip temizliyorum.

Şimdi TRT dozdan çıkıp kısa bir kür daha planlamayı düşünüyorum. 8 hafta kadar. Sonrasında uzatıp uzatmamaya yine birlikte karar veririz.

Göbeği biraz daha kolay eritecek, eritirken de hacim kazandıracak (çok şey istedim evet) ne yapmalı ?

@Semih Erarslan  kardeşim gibi tren mi girelim biz de illa göbeği eritmek için :)  

Önerileri ve fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler şimdiden.

Dost tren için erken. Öfkeli boğaya çevirir seni. Tabi baktın HCT işe yarıyor özgüven geldi. Bana öyle geliyor ki bu işin sonunda senin testosteron seviyen yükselecek.

Herhangi bir testosteron zaten yağ eritme işini yapıyor. Ama bunu yaparken de kütle kazanayım ve bunu da 8 haftada yapayım diyorsan, Deca + testo + kontrol altında tutulan E2 ve prolaktin + diyet. Bence sana çok faydası olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Dost tren için erken. Öfkeli boğaya çevirir seni. Tabi baktın HCT işe yarıyor özgüven geldi. Bana öyle geliyor ki bu işin sonunda senin testosteron seviyen yükselecek.

Herhangi bir testosteron zaten yağ eritme işini yapıyor. Ama bunu yaparken de kütle kazanayım ve bunu da 8 haftada yapayım diyorsan, Deca + testo + kontrol altında tutulan E2 ve prolaktin + diyet. Bence sana çok faydası olur.

Ben o öfkeli boğaya dönüp, ehlileşeli çok oldu  Prolaktin yüzünden. Hala da zaman zaman yaşıyorum ama testosteron dengeliyor şimdilik dostinex kullanmaya ihtiyacım kalmıyor.

Niyeyse Deca dan korktuğum kadar trenden korkmuyorum, deca beni korkutuyor bir hayli. İkiside aynı gruba dahil ama ismi mimlenmiş bir kere o psikolojiyi kıramıyorum :) Ve kendimi bildiğim için deca dick kesinlikle benim kabusum olur, ama tren dick diye bir şey henüz duymadım varsa da.  

Haftalık düşük doz 200 mg Tren yan etikileri tolere edip, biraz yukarı taşımaz mı beni ?

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Ben o öfkeli boğaya dönüp, ehlileşeli çok oldu  Prolaktin yüzünden. Hala da zaman zaman yaşıyorum ama testosteron dengeliyor şimdilik dostinex kullanmaya ihtiyacım kalmıyor.

Niyeyse Deca dan korktuğum kadar trenden korkmuyorum, deca beni korkutuyor bir hayli. İkiside aynı gruba dahil ama ismi mimlenmiş bir kere o psikolojiyi kıramıyorum :) Ve kendimi bildiğim için deca dick kesinlikle benim kabusum olur, ama tren dick diye bir şey henüz duymadım varsa da.  

Haftalık düşük doz 200 mg Tren yan etikileri tolere edip, biraz yukarı taşımaz mı beni ?

Ne decaya ne de trene hocasız girme. İkisi de çok ciddi anaboliklerdir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Ne decaya ne de trene hocasız girme. İkisi de çok ciddi anaboliklerdir. 

Bu konuda sonuna kadar katılıyorum sana, zaten akşam bu konuyu konuşacağız benim hoca ile, tren deca herhangi birşey demedim kendisine, bakalım ne önerecek. Onun önerisini de sizlerle paylaşır fikir teatisi yaparız hep birlikte.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 5 dakika önce yazdı:

Bu konuda sonuna kadar katılıyorum sana, zaten akşam bu konuyu konuşacağız benim hoca ile, tren deca herhangi birşey demedim kendisine, bakalım ne önerecek. Onun önerisini de sizlerle paylaşır fikir teatisi yaparız hep birlikte.

500 enhantate - 300 deca = 8 hafta

4 hafta sadece 500 enhantate

BOL BOL MCT malzemesi.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 05.07.2021 - 16:47 yazdı:

500 enhantate - 300 deca = 8 hafta

4 hafta sadece 500 enhantate

BOL BOL MCT malzemesi.

Dün akşam bizim hoca ile telefonda konuştuk. Resimleri yollayınca tebrik etmek için kendisi aradı daha doğrusu :) 

Tahlil yaptırmadan ezbere iş yapmayacağını salık vererek, tahlillerini yaptır alt ast hormon hemogram hepsine bakalım öyle karar verelim dedi. Bende perşembe gününe ürolojiye randevu aldım. Bizim başlayıp bitmeyen kür bakalım neye evrilecek, nasıl devam edecek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Rdm, 7/5/2021 - 16:34 yazdı:

İkisi de nor19 grubu.İkisi de aşağı tarafı sıkıntıya düşürebilir.O yüzden dediğiniz gibi işi bilen biri ile çalışmak ya da o düzeye gelmek önemli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 4 saat önce yazdı:

Dün akşam bizim hoca ile telefonda konuştuk. Resimleri yollayınca tebrik etmek için kendisi aradı daha doğrusu :) 

Tahlil yaptırmadan ezbere iş yapmayacağını salık vererek, tahlillerini yaptır alt ast hormon hemogram hepsine bakalım öyle karar verelim dedi. Bende perşembe gününe ürolojiye randevu aldım. Bizim başlayıp bitmeyen kür bakalım neye evrilecek, nasıl devam edecek.

Kalp, damar, iç organlar vs de sorun olmadığı sürece bitmesi için bir neden yok bence :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
agfitness, 11 saat önce yazdı:

Thoracolumbar / columbar tip skolyoz var olarak görüyorum.

Ayrıca göbek bölgesi aşırı yağlanmış ki bu karaciğerin de epey zorlanacağı anlamına gelir.

Heves kırmak istemem ama aşırı yanlış bir tutum. Umarım kötü bir sonuç almazsın. Ben kür yerine doğal ilerleyip beraberinde kiroptakti veya fizik tedavi uzmanı eşliğinde eğriliğe çözüm bulmanı tavsiye ederdim. Çünkü yaş ilerledikçe daha da eğrilme olacak ve skolyoz yüzünden kalça seviyesindeki balans bozukluğu yüzünden kalça ve bacak bölgesinde çekilme ve ağrı, sağ sol muz balans düşüklüğüne bağlı olarak da kollarda güçsüzlük ve sırt ağrısı çekme dueumun büyük olası.

Salıklı sporlar...

Nazik yorumunuz için teşekkür ederim, fakat o köprünün altından çok sular aktı, konuya iki oldu cevap yazıyorsunuz ama hep ilk yazdıklarımı okuyup küre girmememi salık veriyorsunuz. Kür hala devam ediyor, gelişme konunun içerisinde mevcut.

Ayrıca bahsetitiğiniz fiziksel rahatsızlık veya hastalıklarım yok, o zamanlar sadece hareketsizlikten ve göbekten duruş bozukluğum vardı. Şimdi gayet iyiyim.

Yine de görüşleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Nazik yorumunuz için teşekkür ederim, fakat o köprünün altından çok sular aktı, konuya iki oldu cevap yazıyorsunuz ama hep ilk yazdıklarımı okuyup küre girmememi salık veriyorsunuz. Kür hala devam ediyor, gelişme konunun içerisinde mevcut.

Ayrıca bahsetitiğiniz fiziksel rahatsızlık veya hastalıklarım yok, o zamanlar sadece hareketsizlikten ve göbekten duruş bozukluğum vardı. Şimdi gayet iyiyim.

Yine de görüşleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Evet özellikle senin cevap yazmanı bekledim cevap yazmak için.

Her simetri bozukluğu skolyoz olmuyor. Bazen meslekten, bazen farklı sebeplerden kasların iskelet sistemine desteği farklılaşabiliyor. Ancak makul bir spor ile normale dönülebiliyor. @Rdmüstat bunun güzel bir örneği. 

Keşke yorumu son fotolarına bakarak yazsa idiniz. Böylesi talihsiz olmuş. Ayrıca @Rdmüstadın düşük testosterondan mustarip olduğunu da okumamışsınız. Yani o göbek düşük testosteron + basit şeker tüketiminin eseri. Yani böyle göbekli herkesin karaciğeri bitmiş durumda olmuyor. Zaten kendisi değişimi ile dediklerimin canlı örneği oldu. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kalp ritmi hakkında konuşmuşsunuz.Clen o konuda hikaye.Trenbolone yüzünden dinlenik nabzım 120 uyandıgım ilk vakitler 150 spor sırasında ölçmüyorum nabızı görüp daha fazla heyecan paranoya yapıp nabzım yükselmesin diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: FatChicken
      Trenbolone kürü sonrası pct yapmadan only testo devam edilir mi?
    • Yazan: toronto21
      Merhaba sevgili abilerim ilk kür planları yapıyorum 2 aydır bilgi birikimim olmadan acele hareket etmek istemiyorum her şeyin başı sağlık bildiğiniz gibi. Serbest TESTO sonuçlarını alamadım gittiğim hastanede yoktu. Doğal kan sonuçlarım nasıl bir düşüklük var mı? fikirleriniz için teşekkür ederim.
      Kür plânlamam:
      Testo bolde dianabol Vücut ölçülerim:
      boy 183 kilo 79 Diğer test sonuçlarım henüz sisteme düşmedi düştüğünde buraya ekleyeceğim.
      @Diver @rastlantisal @otopsicikedi @SPECTRE

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.