Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

Mickey

Üye
 • İçerik sayısı

  431
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  25

Mickey kullanıcısının son zaferi 20 Haziran

Mickey en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

664 Mükemmel

Mickey Hakkında

 • Yaş 47
 • Derece
  Usta
 • Doğum Günü 14-03-1975

Profil Bilgileri

 • Yaş 47
 • Meslek:
  Mühendis
 • Cinsiyet
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

1.509 profil görüntüleme
 1. Günlük gh kullanım dozu

  Bunu seni ilaca yöneltmek için söylemiyorum ama GH tek başına sadece kozmetik iyileştirme yapacaktır. Cildin saçın tırnağın kaliteli hale gelecek beslenme durumuna göre de bir miktar yağlanma toleransı oluşacak. Kas kazanımı yönünde pek ciddi bir şey bekleme. GH a vereceğin parayla naturel devam ediyorsan beslenme kaliteni arttırmanın sana getirisi çok daha fazla olur. Örneğin kırmızı et, somon vs.. ekleyebilirsin öğünlerine. Daha kaliteli supplementlere geçebilirsin. Mesela eaa+ çok değerli bir supplement özellikle glutaminle beraber adele tamiratı yönünde çok başarılı. Yine arjinin, creatin, l-carnitine kaliteli markaların olmak koşulu ile mutlaka değerlendirmek lazım. Yani kısaca GH a harcayacağın parayı beslenme supplement kaliteni arttırarak çok daha verimli değerlendirmiş olursun bana göre. GH un gerçek gücü kürlerle beraber ortaya çıkıyor. GH zaten vücudunda doğal olarak var eğer doğru beslenme ve antrenmanla bunu zaten yine doğal olarak arttırabilirsin.
 2. Genetropin kullanımı

  GH ve insulinin vücutta çalışma dinamikleri diğer anabolizanlardan veya testodan farklıdır. Temel amaç antrenman günleri GH türevi olan ve karaciğerde sentezlenen igf-1 ve mgf peptitlerinden faydalanabilmektir. Verim alabilmek için en az 6 ay kürlerle beraber kullanımı şart. Ben cruise dönemlerinde 8 veya 12 hafta bazen kestiğim de oluyor bazen cruise dönemi boyunca sadece 2 ünite aldığım da oluyor. Bu biraz vücudun durumu ve kan değerlerine göre şekilleniyor. Tabi hepsinden önemlisi de ekonomik durum, malum GH en pahalı destek grubu ve bu nedenle akıllıca kullanmak lazım her damlası altın:)
 3. Genetropin kullanımı

  GH u her gün buz aküsüyle beraber taşıyorum, üç yıldır:) Eğer imkanın varsa 6 ay, ant günleri 4 ila 6 ünite off günler 2 ünite kullanımı idealdir. Kalıcı kas dokusu oluşturabilmek için mutlaka testo ve anabolizan ile birlikte kullanılmalıdır. GH un en büyük avantajı kürdeki dozajları düşürebilmesi ve kürden alınan verimi misli misli yukarılara çekmesidir. Bu sayede çok daha sağlıklı ve uzun sürdürülebilir kür programları çıkmaktadır. Normalde 750 testo 400 deca kullanan bir kişi GH sayesinde 500 testo 200 deca ile çok daha fazla verim elde edecek iç organlara zararı çok daha düşük olacaktır. Hatta kan değerlerini normal seviyelerde bile tutabilir ben bunu bizzat yaşadım. Aksi halde uzun kürler yapmam mümkün değildi. Uzun süreli GH kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli husus gh un mutlaka en aç olunduğu yani kan şekerinin en düşük olduğu noktada alınmasıdır. GH tiroidi ve pankreası baskılar bu nedenle arada test alıp gerekirse önlem almak gerekir. Bende t3 t4 alt sınır değerde bu yüzden günde yarım tablet tiromel alıyorum. Detaylar önemli, GH ile ilgili çok yazı paylaştım bu forumda bulabilirsin.
 4. Günlük gh kullanım dozu

  İyi ki fragment almamışsın, çalışanını bulman imkansıza yakın en azından gh güvenilir durumda. GH ile birlikte küre girecek misin?
 5. Insülin dost mu, düşman mi ?

  Evet ant öncesi ve sonrası öğünlerde alman yeterli. Ant öncesi aldığın insulin eğer fazla gelirse ant sırasında peak yapıp kan şekerini limitin altına ya da en azından antrenman boyunca kondisyonunu bozacak seviyelere getirebilir bu nedenle eaa veya bcaa karışımlı hızlı karb ı (maltodextrin vs.. ya da bu gainer da olabilir) antrenman sırasında alman lazım. Çok çok sert antrenman yapman lazım. Tam bir hipertrofi antrenmanı olması gerekiyor. Bunun için progressive overload tekniği bana göre ideal. Çok sert hızlı toplamda bir - birbuçuk saati geçmeyen antrenmanlar. Her ant'da kilo attırmaya ya da tekrar sayısını yükseltmeye çalış, ikisinden biri mutlaka olmalı. en az 2 veya 3 working set atabilmelisin. Sınırları zorlaman gereken evre tam da burası:)
 6. Insülin dost mu, düşman mi ?

  Gelişimini takip et özellikle aynada çünkü tartın zaten artacak önemli olan yağlanma oranın. Eğer fazla yağlanmıyorsan doğru yoldasın demektir. Azar azar karbı ve insulini arttırabilirsin ancak eğer doğru yapıyorsan günlük +500kalori bile ciddi fark yaratacaktır fazla acele etme ve gelişimi takip et. Ant önce ve sonra kaç öğün alıyorsun?
 7. Sustanon yada iran testo enanthate

  Sustanon içeriğindeki farklı esterler nedeniyle ilk kür için kontrolü zor bir testodur, ağırdır, kesinlikle tavsiye etmem. Daha sonraki kürlerinde kullanırsın. İlk kür için iran testo enantat gayet uygun olur. 250mg testo, 100mg rimabolan yeterli dozlar Diğer bilgilendirmeleri arkadaşlar yapmış, mümkün olduğu kadar anti-aromataz kullanmamaya çalış zaten aldığın testo miktarı çok düşük olacak kolay kolay aromatize olacağını düşünmüyorum ama yine de kişiden kişiye değişebilir. Küre girmeden önce hormon testlerini kayıt altına almanda fayda var. Bu senin sonrasında pct'de hormonlarını nereye getirmen gerektiğini söyleyecek.
 8. Insülin dost mu, düşman mi ?

  Biraz tehlikeli de olsa sık kullanılan yöntemlerden biridir bu. Açıkçası ben çok hızlı ve uzun süreli pump olabildiğim ve verdiğim hasarı ancak bir haftada iyileştirebildiğim için bu yöntemi tercih etmiyorum onun yerine daha çok adaleyi hızlı tamirat yönünde insulin kullanımını tercih ediyorum. Kolay pump olamayanlar bu yöntemi tercih edebilir. İnsulin hızlı bir şekilde çalışılan bölgeye kanı çekerek hapsediyor. Tabi bunun için vücut elektrolit dengesinin yerinde ve yeterli suyun alınmış olması lazım. Antrenmandan önce gazı alınmıs soda ve bir miktar kafein riski düşürür. Oldschool bir söz var pump olamayan adele hipertrofi olamaz büyüyemez, kesinlikle katılıyorum. Bu işte tek bir doğru yok kişiye özel farklı yöntemler farklı yollardan doğru sonuca ulaştırabilir. Deneme yanılma bu nedenle önemli. Vücudumuzu ancak bu şekilde tanıyabiliyoruz. Seni tatmin ediyorsa bu şekilde devam edersin. Ancak büyük bir not: genel olarak günden güne vücudunda artan insulin miktarı seni daha fazla anabolik duruma sokuyor. İnsulin en güçlü anabolizanlardan biridir. Aslında ilerleyen günlerde antrenmandan önce insulin vurmasan bile aynı pumpı alabileceğini düşünüyorum, istersen bir dene:)
 9. Insülin dost mu, düşman mi ?

  Karb miktarini nasil arttirabilirsin ki zaten +500 kaloriye sabitledin. Burada insulini arttirabilirsin ta ki sinir degerleri gorunceye kadar. Baktin yaglanmiyorsun biraz biraz karbi arttirip tekrar kontrol edersin. Bu sekilde belli bir sure sonra dozajlar oturur. Aldigin karb ya da kalori diyelim insulinle surekli dengede gitmeli. Tekrar altini cizmem gerekiyor senin karb miktarini aldigin insulin degil gunluk ihtiyacin belirler. Zaten insulinde yapilan en buyuk yanlis bu. Normalde bulk doneminde neyi ne kadar aliyorsan hic bir seyi degistirme ve azar azar insulin al olcum yap. Sinir degerlere ulasinca insulini sabitle. Hepsi bu.
 10. Insülin dost mu, düşman mi ?

  Bunun en doğru yöntemi kan şekerini yemek yemeden hemen önce ve 1 saat 2 saat ve 3 saat sonra ölçüp 70'in altına inmeyecek şekilde ayarlaman. Bunun haricindeki formüller pek işe yaramaz çünkü çok fazla değişken var kontrol edemezsin. İnsulin kullanımında basit şeker kullanımından kaçınılmalı, mümkün mertebe temiz hızlı karbonhidratlar kullanılmalı. Baldo pirinc ve patates çok uygun. Sadece antrenmandan sonra boşalan glikojen depolarını hızlı doldurmak için ben yaklaşık 40gr alıyordum hızlı karb kullanılabilir. Bunlar vitargo veya maltodextrindir. Vitargo şu anda aşırı pahalı malto işinizi görecektir. Maltoyla beraber mutlaka prebiyotik alınmalı proteinocenda var. Üzüm suyu veya diğer meyve suları basit şekerdir kesinlikle önermiyorum. İnsulin kullanımında amaç besinlerin biyolojik faydalanımını arttırmaktır. İnsulinle beraber aşırı karb (ve kalori) aldınız diye büyüyeceğinizi sanmayın direkt yağlanırsınız. Bu çok yanlış olur. Bulk döneminde almanız gereken kalori ve makrolar belli ve günlük takribi +500 kalori ile fazla yağlanmadan temiz güzel büyüme hedeflenmeli. İnsulinin miktarı da bunu karşılayacak kadar olmalı daha fazlası değil. Bunu da ancak kan şekeri değerinizi 70'in altına inmeyecek şekilde normal bir aralıkta tutarak yapabilirsiniz. Benim insulin dozajlarım genelde 80-140 (çok ender 160 gördüm) aralığında tutmaya yetecek kadardı. Umarım mantığı anlatabilmişimdir. Aslında sizin söylediğinizin tam tersini yapıyoruz.
 11. Mucize mi?

  Çok az da olsa var. Aslında kullandığımız ilaçlar diğer tüm doğum kontrol yöntemlerinden daha etkilidir. Kürde olmama rağmen çocuk istediğim için bir yıl önce korunmayı tamamen bırakmıştım belki şansıma olur diye kısmet bugüneymiş. Tabi bir senedir sayısız deneme sonuçsuz kaldı yani aslında gerçekten iyi bir doğum kontrol yöntemi ancak istemeyen biri için yine de tehlikeli. LH FSH nasıl olsa kapalı diye korunmamazlık yapmayın başınız yanabilir.
 12. Mucize mi?

  Maşallah nasıl buldun ki:) gerçi profilim kapalıydı yeni açtım o sayede düştü muhtemelen. Hiç bir sıkıntı yok kardeşim takip edebilirsin gizlimiz saklımız yok.
 13. Mucize mi?

  Sanirim arada yaptigim hcg sayesinde oldu cunku tarih tam tutuyor zaten baska turlu lh fsh in kendiliginden aktif olmasi mumkun degil uc yildir sifir:)
 14. Mucize mi?

  Üç yılı aşkın süredir blast and cruise şeklinde kesintisiz devam ediyorum ve ilaçlı olmama rağmen baba oluyorum arkadaşlar. Mucize gibi bir şey benim için:) Yanlış hatırlamıyorsam %2 ihtimal vardı ve bu gerçekleşti. Eski tarihte bir arkadaş daha vardı burada, çocuk sahibi olan, postları okumuştum. Diğer taraftan pct yapmama gerek kalmadı blast&cruise a devam edeceğim:) Sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.
 15. Gh yardım

  Bu nedenle genotropin gibi kendinden kalemli gh'ları kullanmak daha rahat oluyor kullanım açısından. Ne yapsan kurtaramıyorsun bir miktar ziyan oluyor diğer türlü.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×