Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Rdm    2.536

Sabah ürolojiye gittim, test sonuçlarım çıktı alt ast'da istedim ama onlar yok.

Test sonuçlarıma göre prolaktin yine tavan yapmış, bu kullandığım steroidlerden ziyade benim kendi hastalığımla ilgili çünkü prolaktin yükseltecek hiç birşey kullanmıyorum. Testosteron da doğal olarak yüksek lh fsh suskun :)  Prolaktin öyle bir bela hormon ki, evdeki davranışlarımdan, parlamalarımdan, gereksiz yükselmelerimden hanım da bende anlıyoruz hemen, ikimizde konunun uzmanı olduk :) O yüzden tren agresifliği dediğiniz şeyi ben çokça yaşadım son 2-3 senedir.

2 haftalık dostinex kullanımından sonra prolaktin normale döner. Kürün devamı için de bizim hoca ile test sonuçlarına göre bugün yarın karar vereceğiz, sizlerle de paylaşır fikrinizi alırım tabiki.

resim_2021-07-08_131559.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.370

Dost, 

Döngünün açık olmasını beklemiyorduk ki zaten. İlaçların çalışmış ve TRT doz kadar testosteronda bünyende mevcut. 

E2 de yüksek ama testoya oranlarsan şuan sana sıkıntı çıkarmaz. Prolaktin için 0,5 doz / hafta yapmanı tavsiye ederim. İlerde 0,5 Doz / 2 hafta yapabilirsin bence. Bu sana daha stabil bir ruh hali sağlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, 24 dakika önce yazdı:

Dost, 

Döngünün açık olmasını beklemiyorduk ki zaten. İlaçların çalışmış ve TRT doz kadar testosteronda bünyende mevcut. 

E2 de yüksek ama testoya oranlarsan şuan sana sıkıntı çıkarmaz. Prolaktin için 0,5 doz / hafta yapmanı tavsiye ederim. İlerde 0,5 Doz / 2 hafta yapabilirsin bence. Bu sana daha stabil bir ruh hali sağlar.

Teşekkürler yorumun için dost. E2 yüksek ama dediğin gibi bir etkisi yok şimdilik bana. Belki haftada 1 gün tamoksifen kullanıp dengede tutabilirim. Fsh ve Lh konusuna gelirsek onlar işin geyik kısmı, tabi şimdilik  yoksa onlar bizim kıymetlimiz :)

Prolaktin ise, Allah düşmanıma vermesin derim hep :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
Rdm, 25 dakika önce yazdı:

Teşekkürler yorumun için dost. E2 yüksek ama dediğin gibi bir etkisi yok şimdilik bana. Belki haftada 1 gün tamoksifen kullanıp dengede tutabilirim. Fsh ve Lh konusuna gelirsek onlar işin geyik kısmı, tabi şimdilik  yoksa onlar bizim kıymetlimiz :)

Prolaktin ise, Allah düşmanıma vermesin derim hep :) 

Yarılanma ömrünü göz önünde bulundurarak haftada 2 gün yarım yarım daha iyi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Evet 1.5 aylık TRT dozdan sonra son durum,

Testosteron Cypionata haftalık 600 olarak 10 hafta devam (Önceki kürde 400 idi)

Yanına 400 Deca 8 hafta devam..

10. haftadan sonra 12. haftaya kadar 400 Cypionat

12. hafta sonrası TRT doz devam.

Tabi takviyeler, destekler, mct onlar her zaman devam :)

@rastlantisal dost ne diyorsun bu duruma ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
Rdm, 4 dakika önce yazdı:

Evet 1.5 aylık TRT dozdan sonra son durum,

Testosteron Cypionata haftalık 600 olarak 10 hafta devam (Önceki kürde 400 idi)

Yanına 400 Deca 8 hafta devam..

10. haftadan sonra 12. haftaya kadar 400 Cypionat

12. hafta sonrası TRT doz devam.

Tabi takviyeler, destekler, mct onlar her zaman devam :)

@rastlantisal dost ne diyorsun bu duruma ? 

Gayet iyi. Yanına danabol iliştirmemeni özellikle tavsiye ediyorum. Kendisi döngüyü hızlı kapatıyor. E decanın namı zaten malum. O ikisi bence beraber kullanılmamalı.

Dozlar ve süre gayet gayet iyi. Sadece decadan sonraki süreyi 2 hafta ile sınırlama. Onu 4 hafta yapıp seni iyiden garantiye alalım. Sonrasında TRT doza düşersin. Ayrıca Prolaktin işini sakın ola şansa bırakma. Zaten prolaktine hassassın NOR19 grubu da prolaktin artırma canavarları. 10 -12 günde bir yarım tablet dostinex alıp onu da peşin peşin garantiye alalım.

Şimdiden başarılar diliyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, 44 dakika önce yazdı:

Gayet iyi. Yanına danabol iliştirmemeni özellikle tavsiye ediyorum. Kendisi döngüyü hızlı kapatıyor. E decanın namı zaten malum. O ikisi bence beraber kullanılmamalı.

Dozlar ve süre gayet gayet iyi. Sadece decadan sonraki süreyi 2 hafta ile sınırlama. Onu 4 hafta yapıp seni iyiden garantiye alalım. Sonrasında TRT doza düşersin. Ayrıca Prolaktin işini sakın ola şansa bırakma. Zaten prolaktine hassassın NOR19 grubu da prolaktin artırma canavarları. 10 -12 günde bir yarım tablet dostinex alıp onu da peşin peşin garantiye alalım.

Şimdiden başarılar diliyorum. 

Yanına oral hiç birşey tavsiye etmedi hoca, zaten bende istemezdim etse idi. 8 hafta yeterli dedim hoca da onayladı.  Evde var sanıyordum ama 3 şişe dostinex bitirmişim sgk ödemeli :) Bugün gidip eczaneden aldım 80 küsür liraya. Akşam yarım tablet başlayacağım kür öncesi düşsün biraz diye. Sonrasında dediğin gibi 10 günde bir veya haftada bir yarım tablet devam ederim, çünkü benimki zaten sürekli artmaya meyilli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Feng, 45 dakika önce yazdı:

Trt doz dediginiz ne kadar ve decayi neden 10a uzatmiyorsunuz

TRT doz haftalık veya en fazla 10 günde bir 200 mg Cypionat kullanıyorum.

Zaten kürden hiç çıkmadığım için çok zorlamak istemiyorum kendimi, acelem de yok, 8 haftanın sonunda sağlık durumuma göre uzatıp uzatmamayı birlikte kararlaştıracağız :)  

Boldenon'a da 12 hafta olarak başlamış 20 haftaya uzatmıştım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
Rdm, 1 saat önce yazdı:

TRT doz haftalık veya en fazla 10 günde bir 200 mg Cypionat kullanıyorum.

Zaten kürden hiç çıkmadığım için çok zorlamak istemiyorum kendimi, acelem de yok, 8 haftanın sonunda sağlık durumuma göre uzatıp uzatmamayı birlikte kararlaştıracağız :)  

Boldenon'a da 12 hafta olarak başlamış 20 haftaya uzatmıştım.

NOR19 grubunu diğerleri ile karıştırmamak lazım. Süre ne kadar uzarsa yan etki ihtimali o kadar artır. Muhtemelen TRT yüzünden şaha kalkmış cinsel hayatına deca dick bulaştırmak istemezsin eminim. Keza canın çok isterken erekte olamamak hiç hoş değil. İlk kürde yaşadım sonra atlattım. 

8 hafta deca - 4 hafta only testo - 2 al TRT - yeni kür :)

Biz dedeler kür işini çok sevdik. Çıkamıyoruz kürden :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
Feng, 13 dakika önce yazdı:

Trt surecinde tahlil yaptirip testo degerinize baktirdiniz mi baktirdiysaniz yazabilir misiniz 200 trt icin fazla biraz

Cevabı aşağıdaki resimde :)

Ergen bir deli fişeğin testosteron seviyesine sahip şuan :D

Rdm, 08.07.2021 - 13:21 yazdı:

Sabah ürolojiye gittim, test sonuçlarım çıktı alt ast'da istedim ama onlar yok.

Test sonuçlarıma göre prolaktin yine tavan yapmış, bu kullandığım steroidlerden ziyade benim kendi hastalığımla ilgili çünkü prolaktin yükseltecek hiç birşey kullanmıyorum. Testosteron da doğal olarak yüksek lh fsh suskun :)  Prolaktin öyle bir bela hormon ki, evdeki davranışlarımdan, parlamalarımdan, gereksiz yükselmelerimden hanım da bende anlıyoruz hemen, ikimizde konunun uzmanı olduk :) O yüzden tren agresifliği dediğiniz şeyi ben çokça yaşadım son 2-3 senedir.

2 haftalık dostinex kullanımından sonra prolaktin normale döner. Kürün devamı için de bizim hoca ile test sonuçlarına göre bugün yarın karar vereceğiz, sizlerle de paylaşır fikrinizi alırım tabiki.

resim_2021-07-08_131559.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Feng, 22 dakika önce yazdı:

Trt surecinde tahlil yaptirip testo degerinize baktirdiniz mi baktirdiysaniz yazabilir misiniz 200 trt icin fazla biraz

Aslında TRT olması için doktor kontrolünde yapmamız lazım. Zaten TRT dozajları kişiden kişiye değişiklik gösterir ki benim genel olarak prolaktin sorunumdan dolayı testosteronum düşük hep.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

Aslında TRT olması için doktor kontrolünde yapmamız lazım. Zaten TRT dozajları kişiden kişiye değişiklik gösterir ki benim genel olarak prolaktin sorunumdan dolayı testosteronum düşük hep.

Amerika da yakından takip ettiğim bir kardeşimin doğuştan testo noksanlığı var. 250-300 arası doğal testosu. Doktor orda TRT tedavisi başlattı. 1100-1200 arasında iken yüksek olduğunu düşünüp doz düşürttü. 700-800 arası tutuyorlar. Yani aslında TRT dozu bu. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Amerika da yakından takip ettiğim bir kardeşimin doğuştan testo noksanlığı var. 250-300 arası doğal testosu. Doktor orda TRT tedavisi başlattı. 1100-1200 arasında iken yüksek olduğunu düşünüp doz düşürttü. 700-800 arası tutuyorlar. Yani aslında TRT dozu bu. 

Evet 800 maksimum değer olarak kabul ediliyor tabi yaşa göre 400 de normal kabul edilebiliyor. 700-800 arasında tutabilmek için 3 ayda bir test yaptırıp doktor kontrolünde devam etmek gerekli ama Türkiye şartlarında zor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
Rdm, 3 dakika önce yazdı:

Evet 800 maksimum değer olarak kabul ediliyor tabi yaşa göre 400 de normal kabul edilebiliyor. 700-800 arasında tutabilmek için 3 ayda bir test yaptırıp doktor kontrolünde devam etmek gerekli ama Türkiye şartlarında zor :)

Aslında sen TRT dozu yakalamışsın. Şuan yaptığın enjeksiyonu %20 azaltırsan seni 700 - 800arasına çeker ki yeter. Bu da normal üretmen gereken max değere taşır.

Dışarıdan alınan testosteron kendi ürettiğimiz gibi dalgalanma yapmadığından aynı miktarda dahi çok daha verimli oluyor. Bilhassa spor için. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Notumuzu düşelim,

Bugün 200 mg Deca 200 Mg Cypionat enjeksiyonunu yaptım.

Çarşamba 200 Cypionat

Cuma 200 Deca 200 Cypionatat  yani haftalık 400 deca 600 cypionat olarak 8 hafta devam edeceğim.

8 Hafta sonunda 4 hafta daha Cypionat 600 ve sonrasına bakacağız :)

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Notumuzu düşelim,

Bugün 200 mg Deca 200 Mg Cypionat enjeksiyonunu yaptım.

Çarşamba 200 Cypionat

Cuma 200 Deca 200 Cypionatat  yani haftalık 400 deca 600 cypionat olarak 8 hafta devam edeceğim.

8 Hafta sonunda 4 hafta daha Cypionat 600 ve sonrasına bakacağız :)

Dikkat! bu başlık patlamak üzere olan dede içerir. :D

Çok fark göreceksin. Bir anda patlayacak vücut.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Dikkat! bu başlık patlamak üzere olan dede içerir. :D

Çok fark göreceksin. Bir anda patlayacak vücut.

Bakalım daha enjeksiyonu yapmadan sabahki antrenmanda gaza geldim bile decaya başlayacağım diye :)

Deca etkisini göstermeye başlayınca nasıl olur göreceğiz. Dedeler çıldırdı :P 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Selamlar herkese,

İlk hafta her gün antrenmana devam. Gaza gelip sert girdiğimi fark ettim, kutsal ve ulusal pazartesi göğüs gününün ağrıları hala geçmedi mesela. Omuz umduğumdan fazla yol aldı, kanatlarda poz vermeyi beceremesem de yolda yürürken kollarımla sürtüşüyorlar :) 

Göğüs arka kol Pazartesi

Sırt Ön kol Salı

Omuz - Kardiyo Çarşamba

Ön kol Arka Kol 

Bacak - karın

şeklinde ilerlemeyi düşünüyorum. Rutine bağlamadan her hafta farklı makinalarda farklı hareketlerle çalışıyorum. Sıralamam da hatam veya eksiğim var ise belirtirseniz düzeltmek isterim.

İlk hafta durum aşağıdaki gibidir, herkese sağlıklı günler dilerim :)

Bu arada kardiyoyu sadece çarşambaları yapmıyorum, sadece çarşambaları biraz daha fazla vakit kaldığı için fazla yapıyorum.

IMG_20210715_092758.jpg

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
ekleme
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Rdm, 37 dakika önce yazdı:

Selamlar herkese,

İlk hafta her gün antrenmana devam. Gaza gelip sert girdiğimi fark ettim, kutsal ve ulusal pazartesi göğüs gününün ağrıları hala geçmedi mesela. Omuz umduğumdan fazla yol aldı, kanatlarda poz vermeyi beceremesem de yolda yürürken kollarımla sürtüşüyorlar :) 

Göğüs arka kol Pazartesi

Sırt Ön kol Salı

Omuz - Kardiyo Çarşamba

Ön kol Arka Kol 

Bacak - karın

şeklinde ilerlemeyi düşünüyorum. Rutine bağlamadan her hafta farklı makinalarda farklı hareketlerle çalışıyorum. Sıralamam da hatam veya eksiğim var ise belirtirseniz düzeltmek isterim.

İlk hafta durum aşağıdaki gibidir, herkese sağlıklı günler dilerim :)

Bu arada kardiyoyu sadece çarşambaları yapmıyorum, sadece çarşambaları biraz daha fazla vakit kaldığı için fazla yapıyorum.

IMG_20210715_092758.jpg

Güzel olmuş abi omuzlar patlamış 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

Dost, genel durum çok iyi. 

Bu ara üst göğüslere biraz daha ağırlık vermen çok faydalı olacak.

Aynı kasları çalıştıran farklı hareketler / makinalar her zaman verimi artırır. Bunu bende sık sık yaparım. Ama her antrenmanda değil. 2-3 haftada bir yapıyorum. Vücut rutine alıştımı verim düşüyor. O yüzden şaşırtarak çalışmak verim üzerine iyi oluyor. Aynı hareketleri hız - tekrar - ağırlık ile oynarakta şaşırtma yapabilirsin. Maksat rutinden koşarak kaçmak.

Seninde Benim gibi genetik olarak bacakların ince. Muhtemelen bacak bileklerinde incedir. İlk başta bu dezavantajdır ancak; kalfleri şişirirsen ince bile - iri kalf dehşet duruyor. 

Takibe devam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, 13 saat önce yazdı:

Dost, genel durum çok iyi. 

Bu ara üst göğüslere biraz daha ağırlık vermen çok faydalı olacak.

Aynı kasları çalıştıran farklı hareketler / makinalar her zaman verimi artırır. Bunu bende sık sık yaparım. Ama her antrenmanda değil. 2-3 haftada bir yapıyorum. Vücut rutine alıştımı verim düşüyor. O yüzden şaşırtarak çalışmak verim üzerine iyi oluyor. Aynı hareketleri hız - tekrar - ağırlık ile oynarakta şaşırtma yapabilirsin. Maksat rutinden koşarak kaçmak.

Seninde Benim gibi genetik olarak bacakların ince. Muhtemelen bacak bileklerinde incedir. İlk başta bu dezavantajdır ancak; kalfleri şişirirsen ince bile - iri kalf dehşet duruyor. 

Takibe devam.

Aynen bacaklar ince, hatta komple inceyim/dim. Git gide kalınlaşıyoruz işte :)

Ben evde aylarca dumbell ile aynı hareketleri yaptım mecburen hepimiz gibi, önceki salonda da pek makina yoktu. Şimdi yeni salonda bir sürü makina bulmuşken hepsini sıradan geçiriyorum :)

Aslında göğüsler fena değil ama göbek önde olduğundan arada kaynıyor onlar. Üst göğüs için var ise önerin seve seve uygularım her göğüs antrenmanımda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Angela    2

Reis çok iyisin bi karbonhidrat arttırıp 15 gün gitte ilaçların anabolik etkisini al kür bitmeden. kolay kolay yağlanmazsın zaten ilaç varken. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
agfitness, Bir saat önce yazdı:

Ben her gün platforma girip yorum yapamıyorum, bi dünya işlerim var.

Rahatsızlık konusuna gelince ben her zaman derim hekim değilim görünüşe bakarak böyle böyle görünüyor diye belirtmiştim.

Kür ve spor hayatında başarılar dilerim.

Sağlıklı sporlar...

Teşekkür ederim, sizlere de sağlıklı sporlar ve sağlıklı günler dilerim hocam :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeus88, 19.05.2021 - 19:44 yazdı:

Ek olarak,decathlon un yemek termosu müthiş..Sabah koydugum yemek aksam dumanı ustunde oluyor:)

Hocam dediğiniz ürün bu resimdeki mi ?

termos.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Selamlar, Deca küründe 2 haftayı bitirdik, tabi  salonlar kapalı olduğu için bu hafta vücudu dinlendirdik. Sadece evde bir kez biceps çalıştım can sıkıntısından :) 

Bugün de göğüs çalıştım ki pazartesi tekrar çalışayım, biraz yol alalım. 

Dinlenmek mi iyi geldi yoksa daha 2. haftadan deca mı iş yapmaya başladı bugün çok keyifli ve yüksek volumeli bir antrenman çıkardım. Ağırlıklar da bir hayli arttı.

72 kg civarı başlamıştım güncel kilo 74.5 tabi bunun su olduğunu hepimiz biliyoruz. 

Klasik aynı ayna aynı pozum aşağıdaki gibidir, herkese sağlıklı günler dilerim...

IMG_20210724_093713.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      17 den yeni 18 geçtim 15 yaşımda bir sustanon kürü vardı şimdi 18 Yaşındayım sustanon kürü yaptım biraz bekledikten sonra bir kür daha yapıcam ama yan etkileri ve zararları en az olan steroitler nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim?
    • Yazan: h4runx
      Merhaba,
      3 Yıl önce haftada 750mg testo propionat kullandım. Kürün 6. haftasında sakatlık yaşadım ve pct yapamadan bıraktım. Libido düşüklüğü sebebiyle kan testi yaptırdığımda total testo alt sınırda çıktı, prolaktin ise 44. Sanırım pct yapmadığım için hormonlarım hala normale dönmemiş.
      Ne yapabilirim? Pregnly veya klomen mi kullanayım? Teşekkür ederim. 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.