Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anak1nskyw4lk3r

2.5 aylık natural before after

Önerilen İletiler

Merhabalar. Yaklaşık 2.5 aylık natural gelişim. Yaş 21, 178 boy. Başlangıç kilo 65 güncel 71. Kol soğuk 37. Sitrülin ve maltodekstrin kullanıyorum. Günlük kalori 3000 üstü, dirty bulk gibi bir şey, gün içerisinde abur cubur (bağımlıyım) tükettiğim bir düzenim var fakat tavuk pilav, ton balığı vs aksatmadan devam. Nizami bir before after paylaşımını da yapacağım fakat şu anlık fotoğraflarla amacım omuz kol proporsiyonu ve üst vücut duruşundaki göze çarpan değişiklikler hakkında yorum almak. Omuzlara son 2 hafta yüklenmeye başladım ve sonuç bu şekilde. Arnold split programındaki gün düzenini kendi hareketlerimle uyguluyorum. Ektomorfun tillahı gibi bir şeyim, bir kaşık yemekten 2 dakika sonra tuvalete gidiyorum. Müthiş zor kilo alıyorum. Metabolizma hızı dezavantajıma karşılık, kas-adele genetiğimin iyi olduğunu düşünüyorum bunun hakkında fikirlerinizi duymak isterim. 2.5 aylık süreçte neler katabilmişim değerli yorumlarınızı bekliyorum. (Not: Yüzümü karaladığım için kusuruma bakmayınız geçici bir durum.) 

@metinav @rastlantisal

IMG_4337.JPG

IMG_4338.JPG

IMG_4339.JPG

IMG_4341.JPG

IMG_2892.PNG

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.468

Saydığın eksi durumlara göre gayet iyisin, vucudun kendini toparlıyor, bu olumsuzluklara rağmen.Metabolizmana göre beslenirsen daha da iyi bir görüntün olur.Fotoğraflarda herşey belli çok da fazla yorum yapmak istemiyorum :) Gelecek vaad ediyorsun yeter ki azimli ol ve gerekenleri uygula.

Bizim salonda bir bir arkadaş vardı bir aralar, şimdi macfitlere terfi etti hoca olarak.Çocuğun metabolizması cok hızlıydı ne yese kar etmiyordu, gözümüzün önünde kaşık kaşık nutella yerdi kan şekeri düşmeye başladığında.Beslenme kötü olmasına rağmen vucudu harika ve lif lifti.Ama o vaziyette bile kilo alamıyordu sabitti.Çünkü yediğini harcıyordu.Çok üstünde beslenme olmayınca kilo ve hacim almak zor.Ama manken gibi bir vucudu olur böylesinin :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 15.07.2022 - 07:13 yazdı:

Saydığın eksi durumlara göre gayet iyisin, vucudun kendini toparlıyor, bu olumsuzluklara rağmen.Metabolizmana göre beslenirsen daha da iyi bir görüntün olur.Fotoğraflarda herşey belli çok da fazla yorum yapmak istemiyorum :) Gelecek vaad ediyorsun yeter ki azimli ol ve gerekenleri uygula.

Bizim salonda bir bir arkadaş vardı bir aralar, şimdi macfitlere terfi etti hoca olarak.Çocuğun metabolizması cok hızlıydı ne yese kar etmiyordu, gözümüzün önünde kaşık kaşık nutella yerdi kan şekeri düşmeye başladığında.Beslenme kötü olmasına rağmen vucudu harika ve lif lifti.Ama o vaziyette bile kilo alamıyordu sabitti.Çünkü yediğini harcıyordu.Çok üstünde beslenme olmayınca kilo ve hacim almak zor.Ama manken gibi bir vucudu olur böylesinin :)

Çok teşekkürler değerli yorumlarınız için hocam. Paylaşım tarihinden beri biraz daha üzerine koydum. Ve karar verdim. Kür planlaması için Burak hocamı arayacağım bu hafta...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: enes2525
      herkese merhaba oral steroid olarak dianabol kullanımında etki veya yan etki gören var mı kas ve güç artışı sağlıyor mu ve yağ yakımına etkisi var mı etki edenlerde etkisi ne zaman farkettiriyor herkese iyi forumlar
    • Yazan: Aksiyonist
      Merhaba vücut geliştirme sporunu 1 sene evde yaptım ve 1 senedir yapmıyordum, şu an 5 aydır spor salonunda çalışıyorum. 
      Boyum 1.74  Kilo 85 Yağ oranı 22 (kalça 100, bel 97) Kol 40 cm  Kullandığım suplementler, bigjoy et ve whey protein, bcaa, kingsize pre workout, creatine.
      Not: Bulktayım, olabildiğince beslenmeye çalışıyorum, fakat evli olmam ve tr şartları gereği özel öğünler falan yapamıyorum ne denk gelirse onu yiyorum 
      @metinav @Bay-T @otopsicikedi @Semih Erarslan  @forbit @Laurence@SPECTRE  @Vural2 @QuheyLaN, @Tr3n @Kapukaya @volkan46, @ufukbelli.06 @SERKO@Rdm@rastlantisal@Ironmann
      VID-20240107-WA0007.mp4
    • Yazan: arnold12
      Hocam öncelikle herkese iyi akşamlar bir yaza kadar natural olarak yağ oranımı düşürme kararı verdim.Yapacaklarım şunlardır.
      Özelikle yormalarınızı bekliyorum @Loving Burak hocam @Rdm @Bay-T @metinav Metin hocam.
      Yaza kadar her 10 günde 1 burada güncel form ve kilomu paylaşmayı düşünüyorum.
      2 yıllık spor geçmişim var 172 -128kg ya düştüm 
      Güncel kilo 128 boy 185 yaş 23
      Alınan kalori 2350  haftada 1 gün zero carb 3 gün medium carb 3 gün low carb Haftada 4 gün antreman 2 porsiyon sabah akşam olacak şekilde glifor,ödem atıcı çaylar günlük 2 defa(karahindiba,kiraz sapı,mısır ppüskül ,yeşil çay antrenman günleri günlük k....ze markasının 1 porsiyon fire capsleri antrenman öncesi n..ure markasının purework... ürünü  ve l carnitin+filtre kahve 300ml bunun yanında antramn günleri 14 gr kreatin 21 gr bcaa 1 porsiyon whey     antreman sonu 15 dk eğimli yüryüş+25 dk bisiklet  Sizce  vücuda bu kadar yüklenirsem herhangi bir sorun yaşar mıyım? tavsiyelerini ve yorumlarınız önemli benim için.
    • Yazan: Kapukaya
      Dostlar iyi forumlar etrafımda birçok kişi bu konu hakkında doğru yanlış farklı düşüncelere sahip bende bilinçlenmek amaçlı elektronik sigara/puff/sigara ürünlerinin definisyon bulk veya kas gelişimine etkisi varmıdır... @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.