Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Asaletim

Burak hocayla sarms kürüne başlıyoruz.

Önerilen İletiler

Asaletim    645
muratilhaan10, 14.03.2021 - 19:29 yazdı:

Toplam 4000-4500 kalori demişsin hocam ama bu beslenme kaç kaloriye denk düşüyor 

4000-4500 başlangıç kalorisi hocam yazdığım her mesajı baştan sona okumanı öneririm , her hafta veya 2 haftada bir 400-500 arası kısarak devam ettim , şuan 1900-2000 e kadar düştüm .

Böyle yapmamın sebebi , ne kadar kalori alırsan metabolizman o kadar çalışıyor , yavaş yavaş düşürüyorum ki kilo vermem her zaman devam etsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wh00    149
Asaletim, 14.03.2021 - 17:54 yazdı:

Orta zincir olarak hindistan cevizi yağı kullanıyorum hocam , şuan beslenmem 1900-2000 kalori.

300 Gr. Tavuğun 100gramını sabah kahvaltıya kullansan daha verimli olabilir. Bir öğünde 55-65 proteini kullanabilmen pek mümkün değil gibi. Maximum 200gram (40-44)protein daha iyi bir seçenek olabilir. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Asaletim, 14.03.2021 - 17:54 yazdı:

Orta zincir olarak hindistan cevizi yağı kullanıyorum hocam , şuan beslenmem 1900-2000 kalori.

Bence yağ yeterli, dengeli ve diyet anlamında sağlıklı görünüyor planın...Peki sodyum alımın nasıl ? Arada vucudunu şaşırtman iyi olur.Sindirim problemi çekiyorsan veya hazımsızlık, probiyotik eklenebilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Bence yağ yeterli, dengeli ve diyet anlamında sağlıklı görünüyor planın...Peki sodyum alımın nasıl ? Arada vucudunu şaşırtman iyi olur.Sindirim problemi çekiyorsan veya hazımsızlık, probiyotik eklenebilir.

Günde 5 Gr tuz , antrenman ve kardiyo öncesi birer maden suyu hocam . 

Sindirim problemim yok çok şükür , vücudu şaşırtmak derken 400 gram pirinçle karbonhidrat yüklemesi gibi bir şey mi hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Asaletim, 10 dakika önce yazdı:

Günde 5 Gr tuz , antrenman ve kardiyo öncesi birer maden suyu hocam . 

Sindirim problemim yok çok şükür , vücudu şaşırtmak derken 400 gram pirinçle karbonhidrat yüklemesi gibi bir şey mi hocam 

Aynen :)

Tansiyon düşüklüğü veya güçsüzlük hissedersen, biraz tuzu arttırmak iyi olabilir idman öncesi...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
metinav, 14.03.2021 - 20:33 yazdı:

Aynen :)

Tansiyon düşüklüğü veya güçsüzlük hissedersen, biraz tuzu arttırmak iyi olabilir idman öncesi...

Hocam bayadir glikojen depolarım boş , bugün 1 kilo lapa pirinç yüklemeyi düşünüyorum, sonra 1 ay daha aşırı düşük carb devam edip diyeti bitiririm herhalde . 1 kg baldo pirinç çok olur mu ?

Burak hoca ile before aftera devam .

Güncel 75.4 kg 

0 kas kaybı %100 yağ kaybı 

Orjinal sarms kalitesi ;)

IMG_20210326_180238.thumb.jpg.f671aa5c1776cfd5db1bc3776c927f15.jpg IMG_20210326_180741.thumb.jpg.9ee456749eb2bbf751b3339f7c632090.jpg

Kaldirdigim ağırlıklar kaloriyi 1500-1600 e indirmeme rağmen düşmemekte ısrarcı :)

Git gide daha sinirli ve stresli oluyorum , insanlardan uzaklaşmak istiyorum . Sanırım yarışçı kafası dedikleri bu :)

2 hafta daha devam etmeyi düşünüyorum .

@Mickey@Semih Erarslan

@Emrahtkty @Vural2

Ah keşke metin hocam iyileşseydi de onu da etiketleseydim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Asaletim, 26.03.2021 - 18:15 yazdı:

Burak hoca ile before aftera devam .

İncelmiş belin güzel bozmadan devam et 👍🤩

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

2. fotoğrafın muhteşem!!! bel inceliğin harika olmuş çok güzel yol almışsın samrsları asla hafife almayın kurtarıcı ve taşıyıcı ilaçlardır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

Baya fit görünüyorsun amaçladığın noktaya varmak üzeresin tebrikler

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Bay-T, 26.03.2021 - 19:10 yazdı:

2. fotoğrafın muhteşem!!! bel inceliğin harika olmuş çok güzel yol almışsın samrsları asla hafife almayın kurtarıcı ve taşıyıcı ilaçlardır.

Sağolun hocalarım , güzel düşünceleriniz beni mutlu etti :)

Bu açlığa en fazla 2 hafta daha dayanırım inşallah ondan sonra pirinçli yulaflı hasretini çektiğim bulka başlıyorum inşallah :)

74.2 kg 

Son 10-12 güne girdim .

İşleri iyice kızıştırdım . 

Beslenme : 

• 7 yumurta sarı yok 
  • Yarım ekşi yeşil elma
  • 70 Gr pirinç 
  • 5 Gr chia 
  • 1 Salatalık 
  • 5 Gr hindistan cevizi yağı

Antrenman sonrası 

• 250 Gr hindi göğüsü
  • 5 Gr chia 
  • 5 Gr hindistan cevizi yağı
  • Yarım ekşi yeşil elma

Akşam 

• 250 Gr hindi göğüsü
  • 5 Gr chia 
  • Salatalık 

Takviyeler : c vit , multivitamin , Q10 , D3 , magnezinc , bcaa+glutamine .

Açlık , sinir  hat safhada ..

50 Gr carb almama rağmen , bulk zamanı günde 600 Gr carb alırken ki ağırlıkları halen kaldırıyorum ,

üstüne overhead press 5 kg ,

deadlift 5 kg

İncline Bench press 5 kg arttı (artık normal Bench yapmıyorum)

IMG_20210330_180441.thumb.jpg.f2edc2f9bb85a015d21c4b3491a2d2c1.jpg IMG_20210330_175338.jpg.4e35c560572ef2f88b7939e58bac2e87.jpg IMG_20210330_175823.jpg.a0ac11508984ba7a7630091d7f3d66d8.jpgIMG_20210330_175308.jpg.3462935de2540c23a29c28a2692fd1d4.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26

dostum göğüslerinden şikayetçisin ancak bence kafaya takılacak bir durumu yok aksine hacim almaya çok müsait ve estetik bir şekli var :) bele oranla omuz genişliğin baya iyi bu arada. çok iyi gidiyorsun devam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, 30.03.2021 - 21:08 yazdı:

74.2 kg 

Çok başarılı bir şekilde vücudu temizlemişin bence bundan sonraki amacın kesinlikle temiz beslenip temiz kas kütlesi eklemek olmalı...

Başarılar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
jamesdean, 15 saat önce yazdı:

dostum göğüslerinden şikayetçisin ancak bence kafaya takılacak bir durumu yok aksine hacim almaya çok müsait ve estetik bir şekli var :) bele oranla omuz genişliğin baya iyi bu arada. çok iyi gidiyorsun devam

Çok teşekkür ederim hocam güzel yorumun için :)

Doldurucam inşallah göğüsü , hayırlısı :)

Sarms küründen sonra 2-4 sene daha duruma göre doğal gidip , hayırlısıyla yarışmaya hazırlanmak istiyorum .

Leepriest35, 15 saat önce yazdı:

Çok başarılı bir şekilde vücudu temizlemişin bence bundan sonraki amacın kesinlikle temiz beslenip temiz kas kütlesi eklemek olmalı...

Başarılar

Saol kral özlettin kendini :)

Kesinlikle dersimi aldım , yok 1000 kalorili shake .. yok 600 Gr baldo pirinç ..yok antrenman sonrası 100 Gr maltodextrin .. hepsinden dersimi aldım , bunlar ilaçlı insanlar da işe yarıyor , doğal adam bunlarla çok yaglaniyor.

Definasyon bitsin , o kadar yavaş ve temiz ilerliyecegim ki .. 1-1.5 yılda anca definasyon gerekecek .. o derece yavaş ..

Valla 2 ayda şunu anladım , yarışmacı kafası çok zor bir kafa ..

İnsanlardan uzaklaştım içime kapanik sinirli birisi oldum ..

Yarışmacılara bas treni gelir tabi form diye laf atanların kafasına balyozla vurasım var :) İş trenle bitmiyor abi 2 aydır açım aaaç :D

@Mickey son 10 gün taktikleri ve form analizini bekliyorum hocam :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
Asaletim, 30.03.2021 - 21:27 yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam güzel yorumun için :)

Tekrar girdinmi sarms kürüne ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Berkay57, 29.04.2022 - 11:53 yazdı:

Tekrar girdinmi sarms kürüne ?

Hayır hocam doğal devam ediyorum , hedeflerimi yazılım kariyerine verdim . Tabi ileride güzel rakamlar kazanırsam sarms değil de  işi tam profesyonele dökeceğim.

Şuan klasik tavuk pilav devam 

WhatsApp Image 2022-04-30 at 15.42.01.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
Asaletim, 2 saat önce yazdı:

Hayır hocam doğal devam ediyorum , hedeflerimi yazılım kariyerine verdim . Tabi ileride güzel rakamlar kazanırsam sarms değil de  işi tam profesyonele dökeceğim.

Şuan klasik tavuk pilav devam 

Dostum peki hiç bir yan etki gördünmü kürdeyken veya kürden sonra 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Berkay57, 1 saat önce yazdı:

Dostum peki hiç bir yan etki gördünmü kürdeyken veya kürden sonra 

Yani B. hocanın ürünleri orijinal olduğu için gerçekten ağır diyetteyken fazla enerji veriyordu kullandığım şeyler , özellikle nabız çok yükseliyordu . Kalp rahatsızlığın varsa dikkat et derim. Onun dışında kür sonrası bir yan etki olmadı , çünkü kürden sonra bulka geçtim bol bol carb yediğim için enerji düşüşü yaşamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

Yani Burak hocanın ürünleri orijinal olduğu için gerçekten ağır diyetteyken fazla enerji veriyordu kullandığım şeyler , özellikle nabız çok yükseliyordu . Kalp rahatsızlığın varsa dikkat et derim. Onun dışında kür sonrası bir yan etki olmadı , çünkü kürden sonra bulka geçtim bol bol carb yediğim için enerji düşüşü yaşamadım.

Sağol dostum bende B. hocadan alıcam gibi duruyor sarmsı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cnnka    0
Asaletim, 6 saat önce yazdı:

Yani B. hocanın ürünleri orijinal olduğu için gerçekten ağır diyetteyken fazla enerji veriyordu kullandığım şeyler , özellikle nabız çok yükseliyordu . Kalp rahatsızlığın varsa dikkat et derim. Onun dışında kür sonrası bir yan etki olmadı , çünkü kürden sonra bulka geçtim bol bol carb yediğim için enerji düşüşü yaşamadım.

hocam merhaba  b.  hocaya nasıl ulaşabilirim acaba bilgi almak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
cnnka, 20 dakika önce yazdı:

hocam merhaba  burak  hocaya nasıl ulaşabilirim acaba bilgi almak istiyorum

sol altta whatsapp simgesi var dostum ordan iletişime geçebilirsin

tarihinde samet9098 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cnnka    0
samet9098, 8 dakika önce yazdı:

sol altta whatsapp simgesi var dostum ordan iletişime geçebilirsin

bağlantı yanlış diyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
cnnka, 28 dakika önce yazdı:

bağlantı yanlış diyor

telefondan yapmayı dene birde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Welldeir
      Öncelikle herkese merhaba 3.5 yıldır spor yapıyorum başladığımdan beri 20 kiloya yakın kütle kazandım ve şuan 18 yaşındayım mk-677 kullanmayı düşünüyorum herhangibir hormon baskılayıcı etkisine rastlamadım fakat kişiden kişiye değişmekle beraber etkili veya etkisiz diyenler var kimisi hiçbir işe yaramadığını söylüyor sizce nasıldır kullanılır mı veya gereksiz mi ?
    • Yazan: Rheiwa
      Merhaba,
      24 yaşındayım ve SARM kullanmak istiyorum fakat Türkiye'de de orijinal zor bulunuyor galiba. Bu yüzden orijinal SARMs nasıl temin edebilirim? Sol altta ki wp butonundan ORIJINAL SARM temin etme imkanım var mı? Varsa ortalama mk677 fiyatı nedir. Baktım ama fiyat göremedim, birde son olarak;
      GrimLabs Ruthless dolu mu?  instagram satıcıları var bu marka ürünleri Amerika'dan yani orijinal satıcıdan temin ettiğini söylüyor sizce nedir ne değildir? Ortalama fiyatı 60-62 dolar (60cap) yaklaşık 2100-2300 arası satıyor bahsettiğim hesap.
    • Yazan: enes2525
      Merhaba, Sarms yaza merhaba kombinasyonu hakkında bilgi almak istiyorum fakat kullanan kişi çok göremedim sizce sarms ile yaza güzel bir vücutla girilir mi aranızda kullanan ve etkisini gören var mı? Sarms genel olarak işe yarıyor mu herkese iyi forumlar.

• Yazan: n4s1bxx
      Selamlar,
      Severek yaptığım bu sporda ki kür serüvenim hiç bir zaman istediğim gibi gitmedi.
      Gerek karşıma çıkan hocalar ve referanslar komple yanlıştı. Bu kadar benimseyip yaptığım bu sporda isteklerimi varolan maddiyatımla dahi karşılayamamak oldukça can sıkıcı olmakla birlikte bir çok noktada soğutma aşamasına geliyordu. Şu anda bıraktığım 2 aylık süreçte sonra oldukça yağlandım dolayısıyla sert bir diyetle arınma dönemi diye tabir edebileceğim bir döneme başladım. Bu sürecin (1 ay) sonunda basit ve temel diye tabir edebileceğim bir kür yapmak istiyorum. Artık işin renkli tarafında değil daha öz tarafında sürdürülebilir bir plana ihtiyacım var. Kan testlerimi yakın zamanda paylaşacağım.
      Kullanmam gereken ürün önerilerini bekliyorum

Hedef; Temiz bulk süreci beraberinde kas kütlesi kazanımı...
    • Yazan: ferhyme
      Merhaba beyler haftalardır güvenebileceğim rad140 yk11 mk677 bulk kürü markaları arıyorum
      Rüyama girmeye başladı artık marka isimleri bi tane buluyorum burada aratıyorum sahte başka buluyorum sahte yine buluyorum sahte bana artık birisi bu üç ürünün orijinal güvenilir halde satıldığı memnun kaldığı bir satıcı marka site vs. verebilir mi ?
      Kafayı yemek üzereyim artık lütfen yardımcı olun seviliyorsunuz 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.