Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Asaletim

Burak hocayla sarms kürüne başlıyoruz.

Önerilen İletiler

Asaletim    645

Burak @Loving hocamla küre başlıyoruz ,

Ürünler : 

SR-9009 / STENABOLIC + GW-501516/ CARDARINE

MK-677 / IBUTAMOREN

Çarşamba veya persembe günü başlıyorum .

Günlük 3500-4000 kalori almayı hedefliyorum , iştah artışı metabolizma hızı artışına göre 5000 e bile çıkarım belki .

Hafta içi salonda 4 gün idman , haftasonu da cumartesi evde ağırlık setimle minik bir idman atarım. Amatör bisiklet yarışcısıyım, haftanın 5 günü 10-15 km 30-50 hızda bisiklet sürüyorum ek olarak .

Hipertrofi ve beslenme konusunda yeterli bilgiye sahibim diye düşünüyorum hocalarım , beni tanıyorsunuz zaten hadi hayırlısı . 

Başlangıç :

yaş 19 boy 180 kilo 88.6

Omuz 136 bel 85-86 kol 38-39 

IMG_20210124_185739.jpg.96bf3429de4e35ee21efd4d4eb035f68.jpg IMG_20201219_234145.jpg.dcc4aeb660abcb4fdeffcc441015bc5a.jpg

Bu sarmları seçmemin sebebi daha yaşım genç 19 um , androjen reseptörlerine bağlanmayan sadece bu üç sarms var , diğerleri bağlanıyor . Amacım 22-23 yaşına kadar hormonlara dokunmamak .

Kaldırdığım ağırlıklar :

• Bench press 80x12
  • Squat 110x12
  • Deadlift 135x12 
  • Lets GO
  • Beğen 7
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

freeagle    3

takipteyim, şimdiden başarılar diliyorum umarım istediğini alırsın, bol bol bilgilendirme ve ss atarsan kür boyunca sevinirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
freeagle, Şimdi yazdı:

takipteyim, şimdiden başarılar diliyorum umarım istediğini alırsın, bol bol bilgilendirme ve ss atarsan kür boyunca sevinirim.

Sağol hocam , tamamdır :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Ben anlamadım, definasyon kürü kurmuşsun kalori bulk kalorisi? Ayrıca kür ne kadar sürecek yazmamışsın ama mk 677  için 8-12 hafta falan kısa süreler haberin olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
alphaomega, 1 dakika önce yazdı:

Ben anlamadım, definasyon kürü kurmuşsun kalori bulk kalorisi? Ayrıca kür ne kadar sürecek yazmamışsın ama mk 677  için 8-12 hafta falan kısa süreler haberin olsun.

Stenabolic ve cardarine haklısın hocam genel de definasyonda kullanilir çünkü kardiyovasküler sisteme çok etkisi var , metabolizma çok hızlanıyor kanda kaslara taşınan oksijen ve besin miktarı çok artıyor , ben bu özelliklerin bulk da da kullanılabilir olduğunu düşünüyorum amacım clean bulk .

Mk677 yı uzatabilirim hocam duruma göre , şuanlik bulk için iştah artsın , uyku kalitem artsın diye ekledim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Hayırlisi bol sanslar kardesim takipteyiz gelisimini ^_^

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Hadi bakalım bol şanslar temiz beslenmeye bak bir de göğüse abanalım birazz😉

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Hadi bakalım bol şanslar temiz beslenmeye bak bir de göğüse abanalım birazz😉

Sağol knki , kür sonu senin göğüsten bizim de olur inş :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Asaletim, 1 dakika önce yazdı:

Sağol knki , kür sonu senin göğüsten bizim de olur inş :)

İstedikten sonra herşey olur aban gitsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Hayırlısı olsun, senin adına sevindim.Bu yaşta vucuduna steroid sokmaman çok iyi bir tercih. Genetiğin kötü değil ve ortaya iyi bir şeyler çıkar bence. 

Kaloriyi cok arttırma çünkü seçtigin sarmlar definasyon ve yağ yakımına performans arttırımına yönelik.

Katabolik olurum endisesi yasamadan calısabilirsin...

Göğüs ucundaki de bence yağ dokusu, ve yağ kaybı oldukça kaybolacaktır.

Başarılar dilerim.👏

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
Asaletim, 26.01.2021 - 19:11 yazdı:

hocamın ürünleri geldi ,

Ürünleri sitesinden onay koduyla doğruladım , bazı Burak hoca düşmanları hemen fake sitesi demeden  siteye girsin baksınlar , orjinal sitesi :)Arkasındaki kodu ve barkodu da paylaşıyorum , kodu kendiniz siteye girebilirsiniz , barkodu da Google playdan barkod okuyucu indirip okutabilirsiniz :)

@Bay-T @metinav

Dostum hayırlı olsun takipteyim her ani paylaş

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Sabah aç karnına 1 ml mk677 kahvaltıdan önce 

Kahvaltı : 

• 150gr Yulaf veya Tatlı patates
  • 5 yumurta(2sarı) , 
  • 1 Muz 
  • 1 Yeşil elma(kabuğuyla)
  • 1 ölçek protein tozu 
  • 20 Gr şekersiz fıstık ezmesi
  • Yeşillikler
  • 1 adet multivitamin

İdmandan 20 dk önce 1ml Sr9009+cardarine mix 

200 mg kafein 

Yarım çay kaşığı tuz 

Öğlen 

• 250 Gr baldo Pirinç 
  • , 2 yemek kaşığı zeytinyağı 
  • 250 Gr tavuk 
  • 1 adet yeşil elma
  • 1 adet greyfurt
  • 1 adet omega3
  • Yeşillik + brokoli
  • C vitamini

Akşam 

• 250 Gr baldo pirinc
  • 250 Gr tavuk  
  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 1 adet omega3
  • Yeşillik + brokoli

Uyumadan önce 1 adet magnezinc + 2-3 damla D3 vitamini , nac900 

@metinav 

Burak hocayla böyle planladik beslenmeyi sizce nasıl hocalarım 

@hectordoyle @Emrahtkty beyler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Asaletim, 26.01.2021 - 22:30 yazdı:

Beslenmen gayet düzgün makro ve mikro olarak zengin öğünler, omega-3'ü üç öğüne bölmek yerine sabah tek seferde de alabilirsin. Onun dışında bi sıkıntı yok

İyi sonuç alacağına inanıyorum başarılar :D

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Öğünler temiz gözüküyor, ve çokta isteklisin. Çok güzel sonuçlar alısın umarım☺️
beslenme planlamasınıda kendi fikrimi söyliyim

Kahvaltında yağ var Fıstık ezmesini idman öncesine Alman antrenman ve pump için daha iyi olur 

Protein ve karb öğün başı max 200 er gramdan 

zeytin yağ 2 kaşık yerine 1 kaşık.

Ve daha sık yemek yersen daha iyi olur.

idaman sonrası 200er gramdan tavuk prinç 

+ 2 öğün 150şer gramdan

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Bi sıkıntı yok yağ alımın bi tık fazla geldi bana istersen fıstık ezmesini çıkar zeytinyağı ile devam et yumurta darısından da yağ gelecek çünkü.50-60 gram yağ bana göre yeterlidir.Onun dışında bişey yok antrenmanı da güzel yaparsan iyi sonuç alırsın emin ol.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215

dostum güzel bir başlangıç olsun sana hiç acele etme @Loving nederse de sözünden çıkma kazanan sen olursun Burak bilgi havuzudur ne sorsan söyler bilmiyorsada bilmiyorum der o yüzden onu bol bol rahatsız et bir şeyler kapmaya çalış :D ben bile bazen günde 3,4 kere arıyorum acaba öyle mi böyle mi olsa diye. sarmsları kullanıpta verim alamayan yok sanırım Burak dan seninde bu süreçten mutlu ayrılacağını düşünüyorum konunu favorilere aldım başarılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

@Asaletim

Bence gayet sağlıklı ve dengeli bir beslenme planı hazırlanmış.Definasyona yönelik ve yağ yakımını arttıracak şekilde...

3. haftadan sonra gelişim durumuna göre değişiklikler yapabilirsin.Sonuçta senin vucudun sana özel...

İdman yapmadığın günler cardarin ve stenabolic'i sabah ve akşam şeklinde ikiye bölerek de kullanabilirsin.Akşam 4-5 den sonra kullanma tabi uykuyu kaçırabilir.

Bir de sarmsları aynanın karşısına geçip damlalığıyla 1 ml (yaklaşık 20 damla) dil altına damlatarak ağızda belli bir süre tutarak kullan.Kalanı mideye gitsin,dil altından emilen emilsin.Bu şekilde daha etkili olur...%2-7 arasında yağ kaybı elde edilebiliyor genelde.

Başarılar, kolay gelsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Bacak idmanlarını hafta başında yap ki ertesi günler doğal testonu diğer bölgelerde kullanabilsin. Mesela Salı günleri çok uygun olur bacak için.

Yine mesela cuma günü sadece kol çalışacaksan öncesinde 15dk sağlam bacak çalışıp mesela barbell squat ve leg extension yeterli olur arkasından kola geçebilirsin. Bu da doğal testonu arttırıp kol idmanı sonrası kullanmanı sağlar. Türkiye'de görmedim ama yurtdışında çok kullanılan bir yöntem.

Asla ama asla idman sonrası kardiyon 20dk'yı geçmesin. Sabah kardiyon 45-60dk arası aç karnına. Sabah kardiyo ile idman arası min 6 saat ideali 8 saattir.

İdmandan 8 saat önce ve idmandan 3.5 saat sonra cinsel münasebet yasak:)

Aklıma gelen major bilgiler bunlar.

Geneteğin ve şu anki formun güzel. Çok çalışırsan başarı kaçınılmaz. Hayırlısı olsun kardeşim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

İlk gün etkileri;

Aşırı açım , yiyorum 30-40 dk sonra tekrar acikiyorum tekrar yiyorum , ama merak etmeyin pirinc-patates yiyorum temiz yiyorum , sanırım mk677 nin etkisi bu .

Cardarine + sr9009 etkisi yok henüz zaten Burak hoca 2-3.haftadan sonra açılmaya baslicak dedi :)

Gerçekten doymuyorum aşırı açım :D

Metin hocamizin dediği gibi dil altı alıyorum , emmesini bekliyorum ağzımın ondan sonra geri kalanı suyla yutuyorum .

sr9009+cardarinin etkisini net aldım ve anladım , Antrenman da ve Kardiyo esnasında nefes nefese kalırdım şuan hiç kalmıyorum , 20 hızda koşuyorum nefes nefese kalmıyorum , antrenman ve kardiyo da yorulma hissi hissetmiyorsunuz , kandaki oksijen taşımı o kadar hızlı ki hissedebiliyorum ,

1.5-2 saat idman atıyorum , yorulma 0 , biraksaniz 5-10 saat idman atarım .

Tek sıkıntısı nasıl anlatsam Atlar koşarken yorulmazlar ama sonra çatlarlar ya onun gibi , kardiyodan bir kaç saat sonra veya ertesi sabah uyanınca bacaklarım dehset ağrıyor topallayarak yürüyorum,sürünerek mutfağa gidiyorum , sanırım laktik asit etkisi sonradan geliyor 😂

Ek olarak açlık hat safhada 500 Gr baldo Pirinçi bırakın , nerdeyse bir kilo yiyorum.

@metinav

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Asaletim, 5 dakika önce yazdı:

sr9009+cardarinin etkisini net aldım ve anladım , Antrenman da ve Kardiyo esnasında nefes nefese kalırdım şuan hiç kalmıyorum , 20 hızda koşuyorum nefes nefese kalmıyorum , antrenman ve kardiyo da yorulma hissi hissetmiyorsunuz , kandaki oksijen taşımı o kadar hızlı ki hissedebiliyorum ,

1.5-2 saat idman atıyorum , yorulma 0 , biraksaniz 5-10 saat idman atarım .

Tek sıkıntısı nasıl anlatsam Atlar koşarken yorulmazlar ama sonra çatlarlar ya onun gibi , kardiyodan bir kaç saat sonra veya ertesi sabah uyanınca bacaklarım dehset ağrıyor topallayarak yürüyorum,sürünerek mutfağa gidiyorum , sanırım laktik asit etkisi sonradan geliyor 😂

Ek olarak açlık hat safhada 500 Gr baldo Pirinçi bırakın , nerdeyse bir kilo yiyorum.

@metinav

İştah için mk 677 iyi diyebilir miyiz hocam.Çünkü sabahları yemek yemek benim için bir işkence halinde.İştahım 1-2 gibi anca geliyor o saatlerde çok geç oluyor.1-2 ye kadar 2000 kalori almam gerek diye düşünüyorum,bulktayım.Boldenon eklemeyi düşünüyordum kürüme.mk 677 iyi bir tercih olabilir.Bir şişesi ne kadar gidiyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 4 dakika önce yazdı:

İştah için mk 677 iyi diyebilir miyiz hocam.Çünkü sabahları yemek yemek benim için bir işkence halinde.İştahım 1-2 gibi anca geliyor o saatlerde çok geç oluyor.1-2 ye kadar 2000 kalori almam gerek diye düşünüyorum,bulktayım.Boldenon eklemeyi düşünüyordum kürüme.mk 677 iyi bir tercih olabilir.Bir şişesi ne kadar gidiyor ?

İştah mk677 den de geliyor hocam üstüne kandaki oksijen ve besin taşımı da cardarine+sr9009 ile arttığı için ondan da geliyor olabilir , sadece mk677 kullansam ondan diyebilirdim.  Burak hocaya sorarsan daha net cevap verebilir . Ama gerçekten dehşet açım , yiyorum 30-60 dk sonra tekrar mide sıfırlanıyor .

1 şişe 8 hafta gidiyor her gün 1ml alırsan

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Asaletim, 4 dakika önce yazdı:

İştah mk677 den de geliyor hocam üstüne kandaki oksijen ve besin taşımı da cardarine+sr9009 ile arttığı için ondan da geliyor olabilir , sadece mk677 kullansam ondan diyebilirdim.  Burak hocaya sorarsan daha net cevap verebilir . Ama gerçekten dehşet açım , yiyorum 30-60 dk sonra tekrar mide sıfırlanıyor .

1 şişe 8 hafta gidiyor her gün 1ml alırsan

Anladım hocam.Burak hoca ile iletişim halindeyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm
    • Yazan: fiorentina
      Hocalarım abilerim kardeşlerim selam. Ara verme durumları olsada 3.5yıl önce başladim ve iyi kötü bir gelişim elde ettim bu saatten sonra çok ilerleyeceğini düşünemiyorum artık kafam kaç zamandır ilaca girme düşüncesinde ama derdim yarısmacı olmak falan değil çıtırdan ilerlememi desteklesin en az zararla bu işin içinden çıkmak istiyorum. O yüzden sizce tek başına mk677 mi kullanmak daha mantıklı yoksa only testo ya da only sustanon mu? Yardımcı olursanız sevinirim
      Ölçüler:
      omuz 139  Kol 41.5  Bel 98 Kg 93
    • Yazan: Ferhelm
      GEP'in Ligandrolü ve Brawn'ın Mk677'sini aldım, kullanıma daha başlamadım ikisi beraber kullanımda pct gerekir mi? Ve dozajlar nasıl olmalı?
    • Yazan: Tuna59baba
      Merhaba arkadaşlar nasılsınız?
      Yağ yakmak ve kaslarımı yeniden inşa etmek için en çok verimi:
      SARMSLARDAN MI ALIRIM? PEPTİDLERDEN Mİ ALIRIM? VEYA İKİSİNİ AYNI ANDA KULLANMAKTAN MI? Hem yağ yakıp aynı zamanda kas kazanmayı planlayan ve pct gerektirmeyen büyüme faktörleriyle hipofiz bezimi sıkıntıya sokmayan sarms, peptid ve yohimbine kullanmayı planlıyorum!
      Bu süreçte aklımda olanlar:
      Sarms olarak;
      mk677 sr9009 gw501516 Peptid olarak ise;
      hgh fragment cjc 1295 igf1 ghrp Var özelikle fragment konusunda bir enjeksiyon bölgesinde kızarıklık mide bulantısı halsizlik baş dönmesi dışında yan etki bulamadığım için fragment kullanmaya ısındım diğer yazdığım sarms ve peptidlerin forumda okuduğum bilgilerin dışında yan etkileri varsa bilgilendirir misiniz?
      KİŞİSEL ÖZELLİKLERİM:
      BOY: 185 cm KG: 94 YAĞ ORANIM : %27  Bunu 4 ayda yüzde kaç seviyelerine çekebilirim istikrarlı diyet, kardiyo ve ağırlık antrenmanlarıyla?
      Tüm cevaplar için teşekkürler / iyi bayramlar.
    • Yazan: Alexturnedme
      Merhaba arkadaşlar, Fenomen bir vücut geliştirme sporcusunun ürünleri olan...
      All in supps markasından daha önce alışveriş yapan oldu mu?
      Yorumları iyi gözüküyor ve boş çıksa bile en azından içinden başka bişey çıkmaz diye düşünüyorum
      Edit: oxy2gen diye bir markayı satıyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.