Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Kür öncesi ve burak hocamla kür sonrası

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.188
abuzerkömürcü, 09.12.2020 - 09:48 yazdı:

Güncelleme yapabilir misiniz

Cuma günü pamplı olarak atmak istedim kendim bile sabrademedim arkadaşlar 1 aylık değişimim üzerine gitmem gereken konularda yardımlarınızı bekliyorum çok mu gerideyim merak ettim 1. fotoraf 85kg 2. Fotoraf 93.5kg

_20201209_215809.JPG _20201209_215745.JPG

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aspendos    25

Omuz , trapez, biceps, güzel gelişmiş, kanatlarda çıkmış gibi duruyor. Göğüste ise kıllar uzamış :) Acaba göğüs programınmı zayıf.

Omuz , trapez, bicepsi, kollar 1 ay gibi kısa sürede çok güzel gelişmiş beğendim ben hocam. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mahviyet    3

Bir aylık süreç için ne beklenir ki normal olmuş işte. Kendisi ağırlıkların arttığının ve adelenin sertlestigini hissetmiştir o kadar. 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Semih Erarslan, 12.01.2021 - 20:25 yazdı:

Devam... 

Maşallah hocam :) , orjinal ilaç + güzel beslenme ve antrenmanın sonucu , aynadan sizi bu kadar büyük sanmazdım , birisinin yanına geçince anladım ne kadar büyük olduğunuzu :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Valla kafaya koydum diğer bulk kürümde deca kullanıcam bu aralar nedense önüme hep test+deca kürü before afterları düşüyor zannedersem evren bana bir mesaj yolluyor :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
hectordoyle, 20 saat önce yazdı:

Valla kafaya koydum diğer bulk kürümde deca kullanıcam bu aralar nedense önüme hep test+deca kürü before afterları düşüyor zannedersem evren bana bir mesaj yolluyor :D 

Burak hocayla tavsiye ederim decayla ilgili söylenen hiçbir sıkıntı yaşamıyorum

Yeni fotorafı kür bitimine paylaşıcam .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Semih Erarslan, 8 dakika önce yazdı:

Yeni fotorafı kür bitimine paylaşıcam 

Kaçıncı haftadasın kral

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Semih Erarslan, 14 dakika önce yazdı:

Yeni fotorafı kür bitimine paylaşıcam 

Tebrikler. Vucut şekilleniyor. ilk haline göre çok başarılı. Burak hocadan şaşmamak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Gelişimin kesinlikle var ancak bundan sonra büyük bir ama koyuyorum. 

Naçizane fikrim bulk küründen önce bir kaç ay sıkı bir diyet ve kardiyo kombosuyla fazla yağlarından kurtulmanı metabolizmanı hızlandırmanı tavsiye ederdim. Burada fragment ve sarm işini hızlandırırdı. 

Çünkü vücuttaki fazla yağ her şeyin katili en başta da aldığın anaboliklerin testoların. Bu ilaçlara eğer daha düşük yağ oranına sahip bir vücutla başlasaydın emin ol şu ankinden çok çok daha ileri bir noktada olurdun.

Ve genel olarak konuşuyorum sözüm meclisten dışarı, bulk kürü yağlanma kürü değildir. Yağlı bir vücutla hiç bir kür yapılmaz. Diğer taraftan bulk küründe yağlanılıyorsa ya beslenmede ya idmanda ya da alınan ilaçlarda ya da tümünde sıkıntılar var demektir. Definasyon ise yağlardan kurtulma evresi değildir. Definasyon deri altında kalan son nokta yağı ve suyu atmaktır. deriyi şeffaf hale getirmektir. Definasyon göbek yağlarını eritmek kesinlikle ve kesinlikle değildir. Bu işler en başta kürlere girmeden önce yapılır. Vücudun metabolizmanın tüm kürlerden önce belli bir noktaya taşınması şart. Ancak bu sayede ilaçlardan idmandan ve beslenmeden optimum fayda sağlanabilir.

Vücut geliştirmede kestirme yol yoktur. No pain no gain' in tam karşılığı budur.

Kusura bakma arkadaşım hevesini kırmak asla ama asla istemem, senin durumunda o kadar çok kişi var ki. Salonlarda görüyoruz.

Her şeyden önce spor yaptığımızı ve sporcu olduğumuzu asla unutmamalı en başta bunun için mücadele etmeliyiz.

Sporcu olmak gerçekten zordur.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.231
Semih Erarslan, 12.01.2021 - 20:25 yazdı:

Devam... 

hey maşllah kütle,,duruş,proporsiyon süper sadece detoks ve bol bol kardiyo sonra imzalı fotoğrafını dağıtırsın tinderda :D biri vardı forumda ihaydı siha olmuş diye gerçekten siha olmuşsun :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Mickey, 2 saat önce yazdı:

Naçizane fikrim bulk küründen önce bir kaç ay sıkı bir diyet ve kardiyo kombosuyla fazla yağlarından kurtulmanı metabolizmanı hızlandırmanı tavsiye ederdim. Burada fragment ve sarm işini hızlandırırdı. 

Çünkü vücuttaki fazla yağ her şeyin katili en başta da aldığın anaboliklerin testoların. Bu ilaçlara eğer daha düşük yağ oranına sahip bir vücutla başlasaydın emin ol şu ankinden çok çok daha ileri bir noktada olurdun.

Ve genel olarak konuşuyorum sözüm meclisten dışarı, bulk kürü yağlanma kürü değildir. Yağlı bir vücutla hiç bir kür yapılmaz. Diğer taraftan bulk küründe yağlanılıyorsa ya beslenmede ya idmanda ya da alınan ilaçlarda ya da tümünde sıkıntılar var demektir. Definasyon ise yağlardan kurtulma evresi değildir. Definasyon deri altında kalan son nokta yağı ve suyu atmaktır. deriyi şeffaf hale getirmektir. Definasyon göbek yağlarını eritmek kesinlikle ve kesinlikle değildir. Bu işler en başta kürlere girmeden önce yapılır. Vücudun metabolizmanın tüm kürlerden önce belli bir noktaya taşınması şart. Ancak bu sayede ilaçlardan idmandan ve beslenmeden optimum fayda sağlanabilir.

Vücut geliştirmede kestirme yol yoktur. No pain no gain' in tam karşılığı budur.

Kusura bakma arkadaşım hevesini kırmak asla ama asla istemem, senin durumunda o kadar çok kişi var ki. Salonlarda görüyoruz.

Her şeyden önce spor yaptığımızı ve sporcu olduğumuzu asla unutmamalı en başta bunun için mücadele etmeliyiz.

Daha az yağ oranı ile küre girince daha çok kas kazanırsınız diye bir makale var mı ya da araştırma varsa atın bizde okuyalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Mickey, 13.01.2021 - 17:24 yazdı:

Ben de böyle işkembeden sallayıp beğeni toplayabilsem keşke. Obez adama bile testo verilir. Yok efendim en başta küre girmeden fazlalıklar halledilmeliymiş de bilmem neymiş, yağlı küre girilmezmiş. kanıtın varsa buyur koy ortaya. kilolu adam en fazla ostrojenden sıkıntı çekebilir onun da çözümü basit. 

Tamam en iyisi sizsiniz. No pain No gain arkadaşlar.

konu sahibi arkadaş; güzel gelişmişsiniz, ileride daha iyi olacaktır, devam!

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Yağlı başlarsan küre zaten yağın altında kas kütlesi çok belli olmadığı için kas kazansan da yağlıyken belli olmaz o yüzden insanlar gelip küre yüksek yağ oranıyla girmeyin kas kazanmazsınız diye anlatır. Hayır kas kazanırsın ancak görselde pek farketmezsin. Yağ oranı düşük olan biri zaten küre girdiğinde kazandığı kas kütlesi belli olur çünkü kası çevreleyen yağ dokusu çok azdır

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.