Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Kür öncesi ve burak hocamla kür sonrası

Önerilen İletiler

Mickey    789
alphaomega, 17 saat önce yazdı:

Ben de böyle işkembeden sallayıp beğeni toplayabilsem keşke. Obez adama bile testo verilir. Yok efendim en başta küre girmeden fazlalıklar halledilmeliymiş de bilmem neymiş, yağlı küre girilmezmiş. kanıtın varsa buyur koy ortaya. kilolu adam en fazla ostrojenden sıkıntı çekebilir onun da çözümü basit. 

Tamam en iyisi sizsiniz. No pain No gain arkadaşlar.

konu sahibi arkadaş; güzel gelişmişsiniz, ileride daha iyi olacaktır, devam!

Ben fikrimi, tecrübemi paylaştım. Dikkate alıp almamak senin elinde ancak üslup önemli. İşkembe falan hoş şeyler değil. İki üniversite bitirdim. Yaşım 46, muhtemelen baban yaşlarındayım. Saygılı iletişime herkesin ihtiyacı var.

Sayısız kür yaptım, en son 116 hafta kürde kaldım. IFBB Pro A. E. hem dostum hem antrenörüm. Ama yine de bilgi sonsuz bir deniz. Bilmediğim o kadar çok şey var ki. Bu forumda çok değerli arkadaşlar var. Bilgilerimizi paylaşıyoruz.

Yağlı insan kas kazanamaz demedim ki! Yazdıklarımı tekrar oku lütfen. Yağsız, metabolizma hızı yüksek bir vücuda göre daha düşük oranda kas kazanımı olur dedim. Keşke önce yağ oranını biraz düşürüp metabolizmasını hızlandırsaydı böylece ilaçla kas kazanımı çok daha fazla olurdu dedim. Bahsettiğim yağ oranı da %4-5 falan değil %10-12 civarı yeterli. Türkçe konuşuyoruz, lütfen. Okuduğumuzu anlamaya çalışalım, anlayamadıysak tekrar okuyalım.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alphaomega    67
Mickey, 3 saat önce yazdı:

Ben fikrimi, tecrübemi paylaştım. Dikkate alıp almamak senin elinde ancak üslup önemli. İşkembe falan hoş şeyler değil. İki üniversite bitirdim. Yaşım 46, muhtemelen baban yaşlarındayım. Saygılı iletişime herkesin ihtiyacı var.

Sayısız kür yaptım, en son 116 hafta kürde kaldım. IFBB Pro A. E. hem dostum hem antrenörüm. Ama yine de bilgi sonsuz bir deniz. Bilmediğim o kadar çok şey var ki. Bu forumda çok değerli arkadaşlar var. Bilgilerimizi paylaşıyoruz.

Yağlı insan kas kazanamaz demedim ki! Yazdıklarımı tekrar oku lütfen. Yağsız, metabolizma hızı yüksek bir vücuda göre daha düşük oranda kas kazanımı olur dedim. Keşke önce yağ oranını biraz düşürüp metabolizmasını hızlandırsaydı böylece ilaçla kas kazanımı çok daha fazla olurdu dedim. Bahsettiğim yağ oranı da %4-5 falan değil %10-12 civarı yeterli. Türkçe konuşuyoruz, lütfen. Okuduğumuzu anlamaya çalışalım, anlayamadıysak tekrar okuyalım.

Bizim ülkedeki yaş muhabbetine hastayım, yaşınız veyahut kaç üniversite bitirdiğiniz beni ilgilendirmiyor. Zira ilk mesajınızda söylediğiniz her şey arkası boş olan şeyler. Yağsız hızlı metabolizmalı vucüdün daha çok kas koyduğuna dair kanıtınız varsa koyarsınız bilimsel bir şekilde konuşursunuz, onu harici çıkıp ortaya bişey atıp hoca uydurur mürit inanır mantığından öteye gitmez. 116 hafta küre de laf ederdim ama neyse, madem ifbb pro dostlarınız var onlar uyarsın.

Son olarak bilgi paylaşmak ayrı, ortaya arkası boş bir şey atmak ayrı, aradaki farkı öğrenin. Sizin mantığınıza göre bütün powerlifter ve strongmanlerin kas kütlesi koyamıyor olması veyahut daha yavaş kas kazanıyor olması lazım ama bunu hangi strongman'e söyleseniz size gülerler. Kendinize güldürmeyin bu yaştan sonra. Google scholar tavsiye ederim, bazen üniversitelerden bile daha iyidir.

Hepsini geçtim "Yağlı insan kas kazanamaz demedim ki! Yazdıklarımı tekrar oku lütfen" demişsin, ilk mesajımda nerede senin böyle bir şey yazdığını ima etmişim ki? yağlı adam küre girmez yazmışsın ona cevap verdim. Sen oku bence ama 3.yü.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Semih Erarslan, 26.01.2021 - 11:04 yazdı:

Her sabah burak hocam @Loving teşekkürler die yataktan sıçrıyorum 🙂. Güzel bir sırt önkol antremanı oldu. 

tebrikler. Gelişimin gayet iyi. Loving den şaşmamak lazım.. :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.231

vallahi biraz ön e okurken biri yazmış @Asaletim galiba sen yakışıklı olmuşsun daha çok diye aynı şeyi söylüyordum bu çocuk antonio banderas dönmüş vücüdu bırak bi köeşeye derken :D bunun sebebini açıklayayım merak edenlere. testosteron arkadaşlar erkeklik hormonu. k.c.durmazada vuralım 6 ay içinde kendi erkekliğimizi sorgularız :D O YÜZDEN TESTO CANDIR. bu arada çok iyi gidiyorsun müthiş olmuşsun @Loving bu formunun çok ekmeğini yer :D:D:D

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Feng, 27.01.2021 - 01:14 yazdı:

beslenmemi tamamen değiştirdim. şuanda aynı şekilde kalori açığı yaratarak protein ağırlıklı gdiyorum. 2 günde bir diete extra karbonhidrat yüklemesi yapsamda ağır spor yaptığım içim normal günlerde attığım fotorafdaki diet öğünlerinin yanınada  patates prinç yulaf bunları abartmadan ekliyorum ve memnunum hatlarım daha belirgileşmeye başladı ve ağırlıklarımıda ocak ayına kadar max tekrarlarım 8 geçemezdi azaltıp tekrar sayılarını fazlalaştırdım mim. 10 max 12 15 yapıcam şekilde planlamamdada bu vardı zaten 

Screenshot_20210115-210749.png

Planladığım gbi gderse kür bitimi şuan only testo devam ediyorum kütle kaybetmeden karın kaslarım tamamen belirginleşecek inş öyle umuyorum. 🙂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak Body    11

valla çok güzel geliştiniz maşallah diyelim eğer yarısma vs dusunmuyorsanız, bir süre sonra vucudu iyice kurutursanız bence estetik olarak güzel durur :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
burak Body, 30 dakika önce yazdı:

valla çok güzel geliştiniz maşallah diyelim eğer yarısma vs dusunmuyorsanız, bir süre sonra vucudu iyice kurutursanız bence estetik olarak güzel durur :)

Yok ya bartmayalım yarışma nere biz nere o kadar da  diilim 🙂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak Body    11
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Yok ya bartmayalım yarışma nere biz nere o kadar da  diilim 🙂 

yok abartma değil hani daha fazla büyümeyip kurutursanız abes kaçıcak ama kızların begendiği vucut tipine ulasırsınız demek istedim :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Güncel durum diyete devam...Burak hocam siz benim hayatımı değiştirdiniz bu alemin kralı sizsiniz♥️👑😂 

_20201209_215809.thumb.JPG.89629bf35cff8a91f61ec78e9d93f79b.jpeg _20210205_204427.JPG

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.244
Semih Erarslan, 40 dakika önce yazdı:

Güncel durum diyete devam...Burak hocam siz benim hayatımı değiştirdiniz bu alemin kralı sizsiniz♥️👑😂

Ben sadece vesileyim tüm başarı sana ait. 

Keyifli forumlar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
MentalBoom, 28 dakika önce yazdı:

Hocam kür sonrası ereksiyonda vb sorun oldu mu tahlil yaptırdın mı değerler nasıl 

Ereksiyonla ilgili hiçbir problem ereksiyo girmede veya bazı durumlarda kendi olduğunda sabah uyanmada gbi gitmesinde yaşadığım yani vucudumun benim istediğim dışında haraket eden hiç bir uzvu yok diyim sen anla 😂  hatta belki soranlar olacaktır ben önceden söylim bir kere ödem tutmuşluğu yok saçlarımda dökülme yok yumurtalıklarda küçülme yok jinokomasti belirtisi hiç olmadı insanların boğazına yapışacak kadar sinir krizi geçirmedim herhangi bir ağrım yok sağlıklı gdiyor şuan herşey testesterona devam ediyorüm kür öncesi burak hocaya güvenim tam olduğundan gerek duymadım.Burak hoca ne derse harfiyen uydum mgları olsun belirlediği günleri hiç aksatmadım aklıma takılan konularda hemen danışdım hocamda sağ olsun ne zaman konuyla ilgili bi durum alursada anında yardımcı oldu. Sadece anapalonda son haftalara doğru gına gelip midede ufak tefek yanma seansları yaşadım oda bitip bol su tüketince geçti o kadar. 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest MentalBoom   
Guest MentalBoom
Semih Erarslan, 8 dakika önce yazdı:

Ereksiyonla ilgili hiçbir problem ereksiyo girmede veya bazı durumlarda kendi olduğunda sabah uyanmada gbi gitmesinde yaşadığım yani vucudumun benim istediğim dışında haraket eden hiç bir uzvu yok diyim sen anla 😂  hatta belki soranlar olacaktır ben önceden söylim bir kere ödem tutmuşluğu yok saçlarımda dökülme yok yumurtalıklarda küçülme yok jinokomasti belirtisi hiç olmadı insanların boğazına yapışacak kadar sinir krizi geçirmedim herhangi bir ağrım yok sağlıklı gdiyor şuan herşey testesterona devam ediyorüm kür öncesi burak hocaya güvenim tam olduğundan gerek duymadım.Burak hoca ne derse harfiyen uydum mgları olsun belirlediği günleri hiç aksatmadım aklıma takılan konularda hemen danışdım hocamda sağ olsun ne zaman konuyla ilgili bi durum alursada anında yardımcı oldu. Sadece anapalonda son haftalara doğru gına gelip midede ufak tefek yanma seansları yaşadım oda bitip bol su tüketince geçti o kadar. 

Hani diyorlar ya kür bitince testesteron üretimi olmadığı için kayıp çok oluyor eski halinize dönüyorsunuz diye bunu engellemek için kür sırasında pregnyl kullanılmıyor mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
MentalBoom, 1 dakika önce yazdı:

Hani diyorlar ya kür bitince testesteron üretimi olmadığı için kayıp çok oluyor eski halinize dönüyorsunuz diye bunu engellemek için kür sırasında pregnyl kullanılmıyor mu 

Yok hiç o traz birşeyler kullamadım lazım olucanıda hissetmiyorum bilmiyorum ama sonlara doğru geliyorum olsaydı sanki braz kendini bellli ederdi die düşüyorum bana sorarsan bence ihtiyaç duymicam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest MentalBoom   
Guest MentalBoom
Semih Erarslan, 2 dakika önce yazdı:

Yok hiç o traz birşeyler kullamadım lazım olucanıda hissetmiyorum bilmiyorum ama sonlara doğru geliyorum olsaydı sanki braz kendini bellli ederdi die düşüyorum bana sorarsan bence ihtiyaç duymicam 

Ne olur ne olmaz riske atma tesisler küçülmesin İzmirde vardır o ilaç arkadaş ta söylemiş yorumlarda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
MentalBoom, 13 dakika önce yazdı:

Ne olur ne olmaz riske atma tesisler küçülmesin İzmirde vardır o ilaç arkadaş ta söylemiş yorumlarda 

Teşekkürler ama dedim ya ihtiyacım olucanı düşünmüyorum her deca kullanan pregley vurması gerekli veya her pctiye lazım die bişi yok ilacı izmirde bulma ihtimalimde sıfır bence çok kişi arıyor c vitami alırken soran 3 4 kişiye denk geldim direk üretimi yok deniypr eğer sende bir kür planlaması yapıyorsan burak hocayla çalışmanı tavsiye ederim burdaki söylemleri uygulayıp yandım Allah diyen çok benim sana nacizane tansiyem bu işler kopyala yapıştır olmaz yanlış anlama belki öyle bir niyette deilsin ben söylemiş olayım kimse bana birşeyde demedi demessin dostum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Semih Erarslan, 05.02.2021 - 21:12 yazdı:

Bence fark inanilmaz genetik yatkınlık olduğu aşikar bu kadar kısa sürede çok iyi gelişim...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Peptid türkiye heryerde arkadaş abi seni bi yerden gözüm ısırıyor dedi 🙂 frumun üyesi olduğunu söyledi. 

20210209_031049.jpg

Valla ben foyoraf işinden anlamıyorum kusura bakmayın telefonda braz eskidi olduğu kadar sırt pozu veremedim vermek istedim 🙂 

DSC_0481.JPG DSC_0482.JPG DSC_0483.JPG

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Semih Erarslan, 09.02.2021 - 22:53 yazdı:

Peptid türkiye heryerde arkadaş abi seni bi yerden gözüm ısırıyor dedi 🙂 frumun üyesi olduğunu söyledi. 

Reis göğüsler fena gelişmiş ya , göğüs antrenmanını anlatabilir misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Asaletim, 41 dakika önce yazdı:

Reis göğüsler fena gelişmiş ya , göğüs antrenmanını anlatabilir misin

Bencle başlıyorum ama kendimde dikkat ettiğim şey bence grerken omuz hizam kadar açık kollarımla indirirken yavaşca iterken ise patlayıcı şekilde eskiden barı çok geniş tutardım oda tekrar sayında azalma güç kaybı yapardı. sonra üst göğüs için masa açısını ayarlayıp dambıllarla çalışıyorum indirebildiğim kadar indiriyorum kollarımı göğsümün gerginliğini hissettirene kadar indirip yine hızlı kaldırmaya çalışıyorum sonra dier haraket düz yatıp iki yana kollarımı açıp Arnol dın tabiri ağaç gövdesine sarılır gbi dambılları çok birleştirmeden haraketin ağrısı kesildiği an geri indirip kollaromı yere deydiği hayal ediyorum tekrar yapıyorum sonrada fix kablolarla önde birleştirme ya omuz hızama kablo kollarını indiriyorum göğüs önünde ellerim birleşiyor yada en üste çıkarıp aşağı  çekerek bileklerimi alt karnımda birleşiyor  kablo setleri arasında dips yapıyorum göğüs alt cizgisi belirginleştirmek için ben bu haraketlerde baya verim aldım dipsi asla es geçme diyede ekleyebirim o yorgunluğun üstüne manyak oluyor dene bence. İsimlerini bilmediğiöden uzun anlattım. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Son güncel durum kür bitimi 1 aya yaklaştım 1 hafta spora  ara vermek zorunda kaldım bugun güzel bir idman oldu. 

_20210222_200410.JPG

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26

merhabalar gelişiminiz çok güzel belli ki vücudunuz büyümeye elverişli. ilaçları kaç mg kullandınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Yunan tanrısı Zeus maşallah 😂 bizde girdik bir küre bakalım bu gün 6 yı vurdum şöyle bir vücut olsa egoist olurum 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
jamesdean, 9 saat önce yazdı:

merhabalar gelişiminiz çok güzel belli ki vücudunuz büyümeye elverişli. ilaçları kaç mg kullandınız?

Haftalık 400 deca 500 testo dostum

Muslumbabba, 7 saat önce yazdı:

Yunan tanrısı Zeus maşallah 😂 bizde girdik bir küre bakalım bu gün 6 yı vurdum şöyle bir vücut olsa egoist olurum 😂

Teşekkürler darısı başına 🙂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Merhabalar arkadaşlar yeni bir küre griyorum devamı şeklinde fotoraflar gelicek bundan ayrı olarakda kür içinde neler yaptığımla ilgili uzun uzun yazmakdansa videolu anlatım yapıcam izlerken keyif alırsınız umarım ilk video braz neler yapıcamızla ilgili açıklamlarla dolu olduğu için acemilikde birleşip uzun sürdü izledikden sonra yorumlarınızı bekliyorum merak ettiklerinizide sorarsanız videonun devamı gbi 2. Yer yer bunlarıda sorularınızıda eleştirilerinizide göz önünde bulundurucam şunuda göster dedikleriniz vs. Herşey gözler onunde banada motivasyon olucak keyifli seyirler 

• Beğen 8

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.