Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Kür öncesi ve burak hocamla kür sonrası

Önerilen İletiler

d3lici    27
phDinSportSciences, 10.11.2020 - 02:07 yazdı:

Merhaba şu zinco lar sizde de mide yanması yapmıyor mu, fiyatı da pahalı. Ben bu bahsettiğim nedenler yüzünden  Zincday efervesan kullanmaya başlamıştım. Bir kutusunda 40 adet var fiyatı 20 lira, içimi kolay, aynı 50mg :) 

Zincday efervesanin etkenini bilmiyorum fakat berko firmasinin zincosu çinkonun enn iyi formudur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Yigit3541, 10 saat önce yazdı:

Nasıl getirtcez kapıya kadar ecz ler üretim yok falan diyor 

Yalan, üretici firma düzenli olarak dağıtım yapıyor.İstanbul Anadolu yakasındaysan 1 paket getirttim fazla eczane ismi vereyim git al hemen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

İzmir deyim 10 eczaneye girmişimdir, yarın kadın doğum hastanesi var oralara bakıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lifter53    7
Emrahtkty, 8 saat önce yazdı:

Yalan, üretici firma düzenli olarak dağıtım yapıyor.İstanbul Anadolu yakasındaysan 1 paket getirttim fazla eczane ismi vereyim git al hemen.

Bana yazabilir misin dostum haftaya pct başlicam bende lazım olacak Anadolu yakasindayim birkaç yere sordum depoya sordular ellerinde yokmuş dediler bana da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
lifter53, 1 saat önce yazdı:

Bana yazabilir misin dostum haftaya pct başlicam bende lazım olacak Anadolu yakasindayim birkaç yere sordum depoya sordular ellerinde yokmuş dediler bana da

Dostum birisi gidicem dedi forumdan ama ondan önce gidersen bulabilirsin.Çamlıca Aslıhan Eczanesinde ilaç.Oraya yakın olduğunda bana etiket atarak yaz ben telefon açıp vermelerini söylerim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Semih Erarslan, 9 dakika önce yazdı:

6.günüm bitti 90kg ulaştım 

abi 6 günde 5 kg bi tık fazla olmuş sanki :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
hectordoyle, 6 dakika önce yazdı:

abi 6 günde 5 kg bi tık fazla olmuş sanki :D 

Bende şaşkınım 😂 önce tartı bozuk zannettim

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Semih Erarslan, 18 dakika önce yazdı:

foto bekliyoruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Semih Erarslan, 32 dakika önce yazdı:

Ben de şu an testo enanthate boldenon kürünün 2.haftasını bitirdim 1.5 kg aldım testo yavaştan çalışmaya başladı ilk hafta 250 gitmeme rağmen etkisini gösteriyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
kaderseolur, 14.11.2020 - 23:35 yazdı:

foto bekliyoruz 

Fotoraf atayım fakat önceki halimle arada fororafa yansıyacak bir fark yok fark var evet ama bunu ben görüyor ve hissediyorum ilerleyen haftalarda da paylaşım yapacağım

_20201115_000042.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
kralde, 7 saat önce yazdı:

Gelişim nasil abi

Dostum daha 10 gün oldu henüz ağırlıklar bile eskiden ısındığım ağırlıklar 50kg max benç basabiliyorum 20 20 takıp ısınırdım ayağımda 10kg dambıla 20 tekrar yaptığım balfix demirine henüz göğsümü deydiremedim dıps piskolojimi bozuyor boynumda ağırlığını bimediğim zincirlerle 17 18 tekrar yapardım  çalışıyorum bugun 1 tekrar çıkartabildim şuan için kendimden bile bir beklentim yok 😂aksatmadan sabrediyorum sonuçda uzun bir ara verdim ve sonuçlarına katlanıyorum

kralde, 7 saat önce yazdı:

Gelişim nasil abi

Hatta sana başıma gelen bir dier olayı anlatayım 260 kg detlif dinlenerek 2 tekrar kendi rekorumdu 40 40 takarak başlamak istedim abanmama rağmen kıpırdamadı 30 30 takıp 4 tekrar anca çıkarabildim son tekrar duruş bozukdu henüz çok erken yavaş ol dedi resmen ama o an gülümsemeleri aldım bu beni deli gbi motive ediyor 🙂 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kralde    1

umarım eski performansına dönüp iyi bir gelişim gösterirsin abi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spor salonundan cesediniz cıkacak gibi çalışın her zaman.Antreman sonrası sesim kısılıyor.Salonda yere yatıp uyumak istiyorum.Ben hep oyle yapıyorum ölsek ne ölmesek ne.Toplarsın 1 ayda

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.231
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Fotoraf kötü daha iyileri gelecek inş.

dostum tebrikler gayet iyi @burakk denen yakışıklı ve Halil sezai modeli saçları olan kardeşim sen suratına baktın değişiklik yok derken galiba :D bakman yerleri tekrar izah edeyim sana 1. omuz başları 2. ön kol 3. biceps minimal seviyede üst göğüs ve trapez. ha yok diyorsan yanlış anlama yarın bir göz doktoruna randevu al :D bu arada semih surat fazla erkekleşmeye başlamış haberin olsun güzel gidiyorsun acele etme hiç

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Adam testo-deca kullanıyor nasıl değişiklik yok , değişikliği define olmakta karın kaslari gözükmekte damar damar olmakta aramayın abi , adam bulk kürün de , zaten kalın bir belle girmiş küre ilk fotoya bakın , bence gayet değişim var omuz kol trapez , ve biraz göğüste . He abimiz testo tren masteron kürün de definasyon da olsaydı ona göre gelişim olmamış derdin , herkesin hedefi farklı abimiz kas kazanmak istiyor ve kazanıyor da belli . 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Bay-T, 1 saat önce yazdı:

dostum tebrikler gayet iyi @burakk denen yakışıklı ve Halil sezai modeli saçları olan kardeşim sen suratına baktın değişiklik yok derken galiba :D bakman yerleri tekrar izah edeyim sana 1. omuz başları 2. ön kol 3. biceps minimal seviyede üst göğüs ve trapez. ha yok diyorsan yanlış anlama yarın bir göz doktoruna randevu al :D bu arada semih surat fazla erkekleşmeye başlamış haberin olsun güzel gidiyorsun acele etme hiç

Teşekkürler hocam

Asaletim, 24 dakika önce yazdı:

Adam testo-deca kullanıyor nasıl değişiklik yok , değişikliği define olmakta karın kaslari gözükmekte damar damar olmakta aramayın abi , adam bulk kürün de , zaten kalın bir belle girmiş küre ilk fotoya bakın , bence gayet değişim var omuz kol trapez , ve biraz göğüste . He abimiz testo tren masteron kürün de definasyon da olsaydı ona göre gelişim olmamış derdin , herkesin hedefi farklı abimiz kas kazanmak istiyor ve kazanıyor da belli . 

Teşekkürler ve daha 3. Haftamdayım 🙂

burakk, 1 saat önce yazdı:

abi yanlış anlama da değişikliğin d si yok

Dostum bu bir befor after pozu deil yeni başlıyorum 3.haftamı bitirdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.