Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Kür öncesi ve burak hocamla kür sonrası

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.188

Eğitmen: loving.  Sporcu:S. E. Yaş:33 Kilo:85 Boy:1.77 Kür:Anapolon deca testo  Başlama tarihi:  02 kasım 2020 pazartesi                      Keyifli Seyirlr                                          

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan    1.188

Güncel form arkadaşlar. Son 2 yıldır spor yapamadım. Temiz beslenemedim. Uyku düzenim bozuk haliyle durum bu. 

_20201015_003417.JPG _20201015_003102.JPG

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Arkadaşlar haftalık değişim paylaşımlarında bulunacağım fakat öncelikle bahsetmeden gecemeyeceğim bir konuyu paylaşmak isterim forumla tanışmam : kür planlamı yurt dışı orjinel ürün sandığım ve kür planlamam hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla forumda marka analizle bölümünden sizlerin deneyim ve paylaşımlarınız sonucu araştırmaya başladım ürünlerimin sahte merdiven altı çalışan ürün olduğunu anladım ve sağlığımdan olmak üzere olduğumu anlayarak hemen kafamda bitirdim. Allah sizlerden razı olsun sizlere bunun için ne kadar teşekkür etsem azdır başta forumun kurucusu burak hocama tekrar teşekkür ederim daha sonra yine sizlerin tavsiyesi üzerine burak hocamı çekinerek arasamda gerçekten yeni bir kür için deil neden böyle be hocam die aramama rağmen :) sıcak kanlı bir şekilde işim gücüm var sen kimsin demeden önce yaşadığım talihsizliklerin verdiği sıkıntıyı üzerimden atmam da yardımcı oldu paradan çok hayal kırıklığı zaman kaybı çoğunuzun  yaşadığı durum insana spora küstüren bir süreç. hatta küre girmek istediğimde satış odaklı diil insan odaklı yaklaşımı bana verdiğiniz referans ve paylaşımlarla birleşerek işte bu dedirtti ve ısrarla ürün almak isteyişime rağmen önce kendime zaman ayırıp kafamı toparlamamı istedi.Ve sonuç full motive şunu baştan söylim eğer bir gerilik ve gelişimde bozukluk varsa bendendir bilesiniz arkadaşlar test dahi yaptırmaya hocam gerek var demedikce gerek duymuyorum.

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Bence test karaciğer , prolaktin , e2 değerleri açısından gerekli. Bu arada abi baktığımız zaman olay karbonhidratı ayarlamakta. Bence diette de bulkta da aynı protein alınmalı tamam diette biraz fazlalaşabliyor tabi ama aşağı yukarı aynı bence ya...  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
JrRommel, 45 dakika önce yazdı:

Bence test karaciğer , prolaktin , e2 değerleri açısından gerekli. Bu arada abi baktığımız zaman olay karbonhidratı ayarlamakta. Bence diette de bulkta da aynı protein alınmalı tamam diette biraz fazlalaşabliyor tabi ama aşağı yukarı aynı bence ya...  

Tabiki gerekli fakat benim demek istediğim hocamın bunların belirli aralıklarla isteğinin dışında bakın yaptırdım alın test bi yorum alayım flan bana göre deil. İsterse yaptırır kendisiyle özel olarak bu tarz konularla beni zaten takip edecektir.hoş gelmiyor şahsen. Diet konusu beslenme yani bu konuda çok değişken faktör var. sana şöyle bir örnek vereyim işle ev arası her gün 50 dk bisiklete binen birisi her akşamda işten sonra  gym her gün gittiği farzet 30 da böyle gitti geldi 80 dakika olsun bu adamla aracına binen adamın dieti aynı olmamalı işte bu yüzden önemli vucudunu tanıman. inan aynı mesefede iki farklı kişinin yakımı farklı metabolizma hızı yaş bütün bunlar etken faktörler oluyor burda brazda bu tarz konularda kendini tanıman gerekiyor mesela ben temiz beslenemedim derken ağzıma tatlı sürmem başkısına göre abur cuburu dietde deildir götürebilir 😉 beslenme konusunda sadece  şu kadar kiloya bu protein karbonhidrattan çok kendini bilmen önemli vucudunu tanıman önemli ayakta çalışmak oturarak çalışmak değişmez ya.... aynıdır diyemeyiz 😉 konunun başı aslında sonunda söylerim naturel gelişim bu yüzden önemli bunların hepsinin farkına vardığın çıraklık dönemindir o dönem bakma bende usta olduğumdan konuşmuyorum sadece uzun süre çıraktım halen daha kalfa adayıyım🙂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Tabi öyle ama bir de genel şeyler var örneğin dünyada kaç insan var heralde 6 7 milyar falan tam emin değilim ama bunun %95inde laktoz hassasiyeti var ve haberi yok hele ki spor yapan adam özellikle bulkta (bunu growth kullanılsın kullanılmasın) süt ve süt ürünlerinden kaçması lazım veya bulgur sindirilmesi zor ama ekto adam yiyebilir biraz biraz vesayre vesayre...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
JrRommel, 5 saat önce yazdı:

Tabi öyle ama bir de genel şeyler var örneğin dünyada kaç insan var heralde 6 7 milyar falan tam emin değilim ama bunun %95inde laktoz hassasiyeti var ve haberi yok hele ki spor yapan adam özellikle bulkta (bunu growth kullanılsın kullanılmasın) süt ve süt ürünlerinden kaçması lazım veya bulgur sindirilmesi zor ama ekto adam yiyebilir biraz biraz vesayre vesayre...

Bulgur'un bence vücüt geliştirme ve fitness ta yeri yok ya... Sindirimi çok çok uzun ve kasa girmiyor. Diyet zamanlarımda bulgur tüketirdim karbonhidrat kaynağı olarak, ağırlık antrenmanlarında yeterince tuz ve su almama rağmen ne kası kasabildiğimi hissedebiliyordum ne de kilo verebiliyordum . Sonradan araştırdım ki bulgur vücutta sindirimi çok meşgul ediyor vücuttaki kanın mide etrafında toplanmasına ve su tutumuna yol açıyor. Şimdiki diyetimde pirinç ve patates tüketiyorum çok daha verimli geçiyor.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Valla abi ben de pazartesi küre başlıyorum burak hocanın ürünleriyle :D Hadi bakalım umarım ikimizde güzel bir kür geçiririz

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
hectordoyle, 29.10.2020 - 23:00 yazdı:

Valla abi ben de pazartesi küre başlıyorum burak hocanın ürünleriyle :D Hadi bakalım umarım ikimizde güzel bir kür geçiririz

İnşallah boğum boğum kas oluruz 😂 

Magnezyum die magnezinc almışım ondan 🙂 @Feng

Söylediğim tarihden braz geç başladım ilk ilaç alımım bugün oldu.( 9kasım pazartesi) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Semih Erarslan, 29.10.2020 - 22:27 yazdı:

Sayılı gün çabuk geçermiş 🙂 son 3 gün tavsiyeleriniz önemli

oxymetholone anapolondu değil mi ya hangi marka bu abi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba şu zinco lar sizde de mide yanması yapmıyor mu, fiyatı da pahalı. Ben bu bahsettiğim nedenler yüzünden  Zincday efervesan kullanmaya başlamıştım. Bir kutusunda 40 adet var fiyatı 20 lira, içimi kolay, aynı 50mg :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
phDinSportSciences, 4 dakika önce yazdı:

Merhaba şu zinco lar sizde de mide yanması yapmıyor mu, fiyatı da pahalı. Ben bu bahsettiğim nedenler yüzünden  Zincday efervesan kullanmaya başlamıştım. Bir kutusunda 40 adet var fiyatı 20 lira, içimi kolay, aynı 50mg :) 

Reflü diye düşündüğüm acaba sizin yaşadıgınız mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
steroidnediryahu, 2 saat önce yazdı:

Reflü diye düşündüğüm acaba sizin yaşadıgınız mı 

Özellikle orallarla birlikte yanma artabiliyor, zaten reflü dediğimiz şey de mikro seviyelerde başlıyor sonrasında dokudaki ülser gelişiyor. Herneredeyse.. Reflü başlangıcımız vardı sağlıklı diyetle atlattık çok şükür, pırıl pırıl oldu. Endoskopimizi de yaptırdık baktırdık :D Hatta garanti olsun diye kolonoskopimizi de yaptırdık. Eminim kimse bu kadar keyfi kolonoskopi yaptırmamıştır bu ülkede.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Bende aynı ilaçları kullanıyorum Burak hocadan sadece anapolon yok. Senide takipte olacağım bakalım nasıl gelişme olucak, sağlıklı bir kür geçer umarım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Favorit, 9 saat önce yazdı:

aburaihanın 

eyvallah

phDinSportSciences, 6 saat önce yazdı:

Özellikle orallarla birlikte yanma artabiliyor, zaten reflü dediğimiz şey de mikro seviyelerde başlıyor sonrasında dokudaki ülser gelişiyor. Herneredeyse.. Reflü başlangıcımız vardı sağlıklı diyetle atlattık çok şükür, pırıl pırıl oldu. Endoskopimizi de yaptırdık baktırdık :D Hatta garanti olsun diye kolonoskopimizi de yaptırdık. Eminim kimse bu kadar keyfi kolonoskopi yaptırmamıştır bu ülkede.

vallahi bende de yapıyor ben aç karnına hayatta almıyorum bir de diğer haplarla arasına en az 3 saat koyuyorum bazen gece yatmadan alıyorum daha rahat ediyorum :D , bu onun genel özelliği herhalde ya çoğu kişide yapıyor olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
phDinSportSciences, 15 saat önce yazdı:

Aç karnına alımda sıkıntı öğünlerden sonra bir sıkıntı yaşamadım 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Gordo, 1 saat önce yazdı:

Semih abi Izmirdesin sanırım, PCT ilaçlarını nereden buldun?

Hangisinden bahsediyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Gordo, 18 dakika önce yazdı:

Pregnyl özellikle

Henüz temin etmedim ihtiyacım olacağından eminmisin 🙂? 

Gordo, 18 dakika önce yazdı:

Pregnyl özellikle

Hiç bulamıcam aklıma gelmedi tanıdığım eczaneler var nasıl olsa temin ederim die uğraşmadım uğradıkca sorarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Semih Erarslan, Şimdi yazdı:

Hiç bulamıcam aklıma gelmedi tanıdığım eczaneler var nasıl olsa temin ederim die uğraşmadım uğradıkca sorarım. 

çoğu eczanede bulunuyor zorlanmazsın kasma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
Semih Erarslan, 13 saat önce yazdı:

Henüz temin etmedim ihtiyacım olacağından eminmisin 🙂? 

1) Deca kürü yapıyorsun ihtiyacın oalcak.

2) Şimdiden aramaya başla anca bulursun, bulabilirsen tabi. Bir arkadaş üretici firmaya kadar arayıp bulamamıştı forumda başlık var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Efeedd, 2 dakika önce yazdı:

1) Deca kürü yapıyorsun ihtiyacın oalcak.

2) Şimdiden aramaya başla anca bulursun, bulabilirsen tabi. Bir arkadaş üretici firmaya kadar arayıp bulamamıştı forumda başlık var. 

Benim o arkadaş dostum :) biraz uğraşınca kapına kadar getiriyorlar getirttik uğraşmak lazım ilaç var piyasada.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.