Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Alpay2728

16 yaşında (küre girdim çok pişmanım)

Önerilen İletiler

Strongmanx    9

Durumunun iyiye gitmesine sevindim kardeşim.Günde bana çok mesaj geliyor ya da spor salonun da yanima gelip hocam bunları aldım kullanıyorum senin yaşın da insan cok ama asıl suçlu bu yaşta ki gençlerin hayallerini kullanıp ceplerinde ki paraya göz diken satıcılar.Geçmiş olsun kardeşim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fat32    18

o Yaşta o ilacı kullanman doğal gelişimin önüne geçmesi demektir ama yaşın çok genç iyi bir tedaviyle eskisi gibi olursun 16-17 yaş çok genç vucudun tedaviye çok iyi yanıt verir . Benimde bir tanıdığım var 19 yaşında only primo kullan demişler haftada 2 kere primo vurdu testosuz . Doktora gitti sustanon reçete etmiş doktor he birde prostatı da bitmiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Şu konuyu yorum yapayımda başta görünsün yine . Yaşi küçük kardeşlerimiz belki görür vaz geçer veya erteler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

steroid kullanmak zararlıdır. profesyonel değilseniz ve 25 yaşından küçük iseniz asla ve asla  kullanmayınız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Senin hatan yok bu konuda 16 yaşında bir çocuğa ilaç satan gavatta problem var. Sırf para için yapılacak iş değil allah belalarını versin hepsinin

• Vayyyy!! 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
fat32, 13.04.2019 - 13:27 yazdı:

o Yaşta o ilacı kullanman doğal gelişimin önüne geçmesi demektir ama yaşın çok genç iyi bir tedaviyle eskisi gibi olursun 16-17 yaş çok genç vucudun tedaviye çok iyi yanıt verir . Benimde bir tanıdığım var 19 yaşında only primo kullan demişler haftada 2 kere primo vurdu testosuz . Doktora gitti sustanon reçete etmiş doktor he birde prostatı da bitmiş.

testosuz aldığı için mi böyle olmuş yani ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Hasan3542, Bir saat önce yazdı:

testosuz aldığı için mi böyle olmuş yani ?

Hayır. Tren zaten bizim gibilere bile yeri geldiğinde ağır bir ilaç. Bu yaşta o arkadaşa vermesi onu sıkıntıya düşürmüş. Her zaman tren kullanırken ki psikolojik etkilerini yazarım. Bana göre değişik bir ilaçtır. Diğerlerine göre çalışma mantığı zaten farklı. Var olan sistemin üzerine inanılmaz baskı oluşturur. Çok güçlüdür. Eyvallah da ben bile hala kullanırken günlük tepkilerimden çekiniyorum. Bazısına karamsarlık, bıkmışlık, deprosyana benzer etkiler yapar. Bende sadece asabiyet yapıyor. Diğer etkilerini pek görmedim. Sadece bu yaştaki arkadaşımıza ilaç veren kişiyi bulup kısırlaştırmak lazım. Bakalım o zamanda bunları yapabilecek mi ? Aklım almıyor. Para bu kadar da amaç olmamalı. Hepimiz hayatımızı sürdürmek zorundayız ama bunun bir onuru gururu olması lazım...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
weldan, Bir saat önce yazdı:

Hayır. Tren zaten bizim gibilere bile yeri geldiğinde ağır bir ilaç. Bu yaşta o arkadaşa vermesi onu sıkıntıya düşürmüş. Her zaman tren kullanırken ki psikolojik etkilerini yazarım. Bana göre değişik bir ilaçtır. Diğerlerine göre çalışma mantığı zaten farklı. Var olan sistemin üzerine inanılmaz baskı oluşturur. Çok güçlüdür. Eyvallah da ben bile hala kullanırken günlük tepkilerimden çekiniyorum. Bazısına karamsarlık, bıkmışlık, deprosyana benzer etkiler yapar. Bende sadece asabiyet yapıyor. Diğer etkilerini pek görmedim. Sadece bu yaştaki arkadaşımıza ilaç veren kişiyi bulup kısırlaştırmak lazım. Bakalım o zamanda bunları yapabilecek mi ? Aklım almıyor. Para bu kadar da amaç olmamalı. Hepimiz hayatımızı sürdürmek zorundayız ama bunun bir onuru gururu olması lazım...

aslında ben primabolanu kastetmiştim :) fat32 adlı arkadaşın yazdığı mesaja dair

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Hasan3542, 1 dakika önce yazdı:

aslında ben primabolanu kastetmiştim :) fat32 adlı arkadaşın yazdığı mesaja dair

Testo olup olmamasıyla alakası yok kardeşim 

Hormonlar daha gelişimini tamamlanmadan ve genetik faktörlere bağlı olarak gerçekleşen bir durum bu.Testo replansman tedavisi bile görebilirsin.Onun için riski en aza indirmek lazım. Buda en erken 20-21 yasında girilmesi gerekir.Tabi prof düşüncen yoksa .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    166
Alpay2728, 19.03.2019 - 21:02 yazdı:

Boy 1.70 yani yavas yavas toparliyorum. Suan bir problem yok libido olsun hormonlar olsun. Yani hocalarin dediği gibi pskolojikmen olan etkisi inanın fiziken olandan daha tehlikleli suan cok iyiyim çok sükür

Senin adına sevindim boyunda iyi boşver takma kafana önce sen kendini beğen ,  kendini sevme ve kendi kendine yetebilmeyi bil . Bu işlerede girme boşver .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bidaha hiç bişey kullanma düzenli beslenme yap bir kaç senede hiç bişeyin kalmaz yaşın genç kurtarırsın hemde net bi şekilde düzelirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alpay2728    13

Düşünceniz ve görüşleriniz için sağolun herşey yolunda çok iyiyim zamanla daha iyi oldum libido olsun yaşam kalitesi olsun herşey yolunda 👍👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Selamın aleyküm güzel kardeşim önce imzamızı bırakalım.

/* Başarının anahtarı nedir bilmiyorum; ama başarısızlığın anahtarı, herkesi memnun etmeye çalışmaktır. */

Birincisi bende senin yaşlarında cahillik yaptım hatta senin kullandığın ilaçlardan daha tehlikeli olanını yaptım hiç bir bilgim yoktu bana bir hoca felanda tavsiye etmedi.

Kendi başıma bir kaç yazıdan etkilenerek Tiromel direk troid bezi hormonu kullandım metobolizmayı hızlandırıyor yağ yakımını arttırıyor yani direk olarak zaten vücudun tüm bağışıklılık sistemini etkileyen bir hormon Troid hormonu. Dersenki noldu söyleyeyim bu salakça nalet şeyi kullanırken sırf karın kası felan yapmak için Karbonhidrat almıyordum yani işin açıkcası sıfır karbo yani birde troid hastaları günlük 1 tablet kullanıyor ben bana bişey olmuyor diye 6,7,8 gömdüm. Sonuç açıklayayım güzel kardeşim mevcut kaslarımda bi gram su kalmadı hani jilet gibi oldu vücut kaslarda su bırakmadı kaslarım ölçü kaybetti çok değil bak biraz yağ oranımindi hani yarışmacı gibi % 5 - % 8 yağ oranına felan inemedim çünkü saçmalık sıfır karbonhidrat alarak vücudun kendi ürettiği testosteron ile o yağ oranına inmem zaten mümkün değildi. Sonra okudum aklım başıma gelince bu bok ne yapar ne işe yarar baktım yazıyor işte epidim kapatmak işte büyüme hormonuna zarar vermek filan her neyse konuya gelelim.

Kardeşim aradan yıllar geçti şuan ben 21 yaşındayım askere gitmeden önce 1.75 natural 1 yıl spor geçmişi ile 90KG iri yarı adamdım.

6 ay önce askerden geldim 1.75 natural 78 KG bok çuvalı düzenli beslenmeyen geçmişi takan lanet bir adam oldum.

Sonra ne oldu başladım abi sporuma affedersin sok*** geçmişe geçmişte kalır. Bahane üretmeye gerek yok güzel kardeşim sen her şeyi iyi biliyorsun ama bahane üretiyorsun yok geçmişte şunu kullandım bu kadar kaldım artık özgüvenim yok felan,filan bırak bu işleri tabikide özgüvenin olmayacak bu belli bişey spor yapmıyorsun düzenli beslenmiyorsun en önemlisi antremanı girip o rowing hareketlerini yapmıyorsun kendini lanet biri görüyorsun neden çünkü sana zor geliyor bir bahane bulup beynin seni aldatmasına izin veriyorsun hayatınca boyunca affedersin pasif korkak biri olarakmı yaşacaksın? ne yani geçmişte bir kez kullandın eee bittimi hayatın saçmalama senin vücudun özel yaratıldı bir kaç parça iğne kullanmakla hiç bi bok olmaz.  Ben sporuma başladım gayet sağlıklıyım yemeğide yiyorum proteinimi alıyorum besinlerimden 1.90 adamı takla attırım bu da net.

Senin suçun kendine bahane üretmek internetten Testosteron çok sakal yapar işte çivi gibi sakalı olur adamın bunlara kapılıp kendini saçma,sapan hissetme herkesin saçı teli kılı yünü genetiği hariç sen dışardan 10 yıl 2 kilo testosteron al senin vücudunun bu hormona verdiği tepki bellidir genetiğinde yatar değişmez yani. Kiminin saçı incedir bu durumda sakalıda ince olur. Kiminin saçı kalındır sakalıda kalın olur. Bugün yarışan Mr.Olympia statüsündeki bir çok sporcunun boyu 1.70,-173 arası zaten. Türk erkeklerinin ortalama boyu 1,65 - 1,70 arası. Üstelik eğer sen çok fazla zarar görmüş olsaydın ereksiyon sorunu yaşardın bu bir net.

İşin açıkcası benim sana tavsiyem bir üroloji doktoruna görün sperm,lsh,fsh,total testeron,sbh,estradiol,prolaktin testlerine bir kez baktır ve bir daha baktırmamak üzeri bahane üretmeyi kes.

Sen bahane üretiyorsun evet geçmişte hata yaptın ama vücudun bir Terminatör bir kez Anabolik steroid kullanmakla hayat bitseydi Mr.Olympia statüsünde yarışan erkekler gay gezerdi. sanırım anlatabildim kaba dil kullandıysam kusuruma bakma. Senin bu paranoyaklarını çözmenin tek yolu bu bahane üretmeyi kes ve unutma vücudun Terminatör ağırlık çalıştığında bile vücut beyni uyarıyor hadi hipofiz ağırlık çalıştık testo lazım üret yoksa bak katobolik olacaz diye. İnsan vücudu anabolik yapısını koruyan hayatta kalmak için sürekli mücadele eden bir vücuttur kolay,kolay bozulmaz. Ama gençlere bir tavsiyem vardır sakın,ama sakın en az 21,22 yaşlarını doldurmadan bu işlere bulaşmayın. 

Seçim senin güzel kardeş ister bahane üretmeye devam et ve hayatın boyunca pasif bir korkak olarak yaşa.

İstersende bahane üretmeyi kes ve bir yaratık olana kadar çalışmaya devam et kolay değil, öyle kolay olsaydı herkes yapardı.

Yok yaşıtlarımdan çok iri bu bahaneyi artık bir bıraksan diyorum o iri dediğin adam spor yapmadığı halde belkide günde 500 gr tavuk yiyor sen ne yapıyorsun?

Söyleyeyim geçmişi takıp bir bok yemiyorsun saçma sapan tripler ile yaşamını sürdürüyorsun etrafında gördüğün insanları kendin ile kıyaslıyorsun.

Önce şunu bir kenara yaz anabolik steroid kullanan biri ile normal bir insanı hiç bir zaman bir keseye koyup kıyaslayamazsın.

İkincisi bahane üretmeye keseceksin yemeğini yiyip salonuna gideceksin.

Üçüncüsü affedersin bu boku harmanlamak kolay değil kolay olsaydı herkes yapardı.

Dördüncü ve son İri yarı bir PowerLifter veya BodyBuilder olmak isteyebilirsin ama bunun bedelini ödemelisin! 

Şunu çok iyi anla o spor salonuna kıçını sokup antreman yapar beslenirsen her şey zamanla düzelecek ama yok ben affedersin pasif korkak biri olarak hayatım boyunca kendime bahane üretecem dersen o senin seçimin dostum. NO PAİN NO GAİN Sokayım geçmişe net.

• Vayyyy!! 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26

Yorumların için cok teşekkür ederim. Hesabımın sifresini kaybettim burdan yaziyorum.. zamanla daha iyi daha iyi oluyorum sabrettim zorluklar oldu evet ama şuan iyi gidiyor spora gidiyorum doğal şekilde beslemenmeme dikkat ediyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66
Jeffseid, 2 saat önce yazdı:

Yorumların için cok teşekkür ederim. Hesabımın sifresini kaybettim burdan yaziyorum.. zamanla daha iyi daha iyi oluyorum sabrettim zorluklar oldu evet ama şuan iyi gidiyor spora gidiyorum doğal şekilde beslemenmeme dikkat ediyorum. Sizinle özelden konuşmak isterim sizde güzel yorumladınız yaşamışsınız birşeyler. Instagram veya baska bir yerden dinleyip konu hakkında muhabbet etmek isterim teşekkürler. 

Kardeşim ben teşekkür ederim buradan devam etmemiz daha sağlıklı olacak çünkü burası herkese açık bir platform benim seninle özelden görüşmem sana faydalı olabilir belki ama sonuç itibariyle senin durumunu yaşayan bir çok genç arkadaşımız var. Onlar bu konuları araştıracaktır yarın burayı gördüklerinde onlarında konudan faydalanmasını isterim.

Öncelikle ben söyleyeyim sana 1.75 boyundayım bak benim kullandığım daha tehlikeli. Troid hormonu 15,16 yaşında kullanmıştım. Bana zararını söyleyeyim sana kullanırken hiç bir şeyin farkında değildim genç olduğumdan dolayı. 6,7 tablet alıyordum inan 3 katlı bir binaya çıktığımda banyo etmişcesine terliyordum. Benim kullandığım ürün seninkiden daha zararlı Troid hormonu direk olarak anabolik ve katobolik sürecin % 80'lik bölümünü taşır.

Kullandığımda vücudum çok kötü hale geldi yani çok ufaldım yüzüm olsun çok kötü bir hal aldı hani nasıl diyeyim vücut % 5 yağ % 50 su % 50 kas kaybetti.

Kullanmayı bırakıncada daha kötü oldum ama tabiki yaşım gereği yine farkında değildim.

İşin sonuna geleyim şuanki durumumdan bahsedeyim sana 1.75 boyunda 85 KG vurdummu boğayı indiririm her şey kafada biter. (Askerden yeni geldim idmana yeni başladım desem yeridir devam yardırmaya kürde yapacam zamanı gelince)

Kafa,kafa,kafa başka bir şey değil yani her şey piskoleji güzel kardeşim hani şunu demek istiyorum vücut her zaman bir Terminatör ve anabolik süreçte ilerliyor sen istersen trenbolon değil trenbolon fabrikasını yut pctde yapma günü gelince Terimantör uyanıp alowww noldu lan burda tadilat zamanı diyip hormonlarını canlandırıyor ve eskisi gibi oluyorsun yani hiç bir şekilde sen 1 tane kür yaparak genetiğini durduramazsın genetik kodlarında 1.80 yazıyorsa 1.80 sindir ama...

Sen 1 yıl boyunca kür yaparsan 15,16 yaşında tamam mı bak bir kürden bahsetmiyorum 1 yıl boyunca diyorum. Testislerin 15,16 yaşındayken büyüme içerisindedir yani bir sustanon ilacı gibidir dalgalanır bir,çıkar bir,iner iki çıkar,üç,iner. bu ergenlik çağında hipofiz antreman bir nevi antreman yapıyor yani tam anlamıyla yetişkin bir erkek olmuyorsun yetişkin bir erkeğin günlük üretimi Stabildir net olarak gider testis gelişimini tamamlamış olur. Ama gençlerde bu durum böyle değil henüz olgunluk evresini tamamlamaz ve ayrıca zaten testis gelişimini insandan , insana değişmekle beraber 21 yaşında tamamlıyor. 23,25 yaşlarında Pick yani artış yaparak biranda vücut genetik kodlarında yatan gerçek iksiri ortaya çıkartıyor daha fazla LH , FSH oranları artıyor testis son halini alıyor.

Bunları ne için anlattım senin bahaneci bir arkadaş olduğun için. Sana bir tavsiyem bahane üretmeyi kes ve vücudunun Bir Terminatör olduğunu unutma ben o troid hormonunu bıraktığımda troid bezim hatta vücudumda bir çok organ bir kaç yıl gelmedi ama sonuç itibariyle sonradan düzeldi.

Kısa ve öz kim olursanız olun ne olursanız olun sakın ama sakın bu işleri iyice araştırıp öğrenmeden ve en az askerlik eğitiminizi tamamlayıp gelmeden anabolik/androjenik veya diğer ilaçlara bulaşmayın. Buna Supplementlerde dahil şimdi hemen ego yaparsın supplementmi ne aleka dersin. Söyleyeyim ne aleka olduğunu biraz arjininden konuşalım dersin? 

Arjinin ne yapıyor vücutta Nitrik Oksit'e dönüşüyor ve nitrik oksit bir gazdır yani kan içerisinde sürekli sert bir deniz dalgası gibi gezer Doğal olarak bizim vücudumuz zaten kan pompaldığı için nitrik oksit sürekli vücudundaki tüm damarlarda geziyor buna beyin ve testide dahil nitrik oksit sert bir deniz dalgası gibi olduğu için var olan damarlarıda genişletir vücuttaki toplardamarlar(pis kanı kalbe geri götüren damarlar) valf yani bir kapakçık sistemi ile çalışır öylesine profesyonel ve kusursuz yaratmıştırki rabbimiz bu damarlarımızı dikey damarlar kalp kendilerinden üst seviyede olmasına rağmen ve insan vücudu yer çekimine mağruz kalmasına rağmen bu toplardamarlar pis kanı geri kalbe götürebilir peki bu nasıl oluyor. Kalp vuruşunu yaptığı anda vücutta mevcut kan diğer kanları itekliyor tam bu sırada valf sistemi devreye giriyor ve yukarı itilen kanın geri aşağıya düşmemesi için kendini kapatıyor ve tekrar kalp vuruş yaptığında bu sistem kusursuz ve hiç durmaksızın çalışıyor.

Genç ve tam olarak gelişimini tamamlamış veya tamamlamış birinin yüksek dozda Nitrik Oksit salgılayan Arjinin maddesi kullanması tehlikelidir çünkü sol testis damarı direk olarak dikey yolla sol böbreğe bağlanır yolu öylesine dikeydirki bu kapakçıkların en ufak bir kapanamasında bütün pis kan testise geri düşer ve kişide ne olursa, olsun kendi başına bir doktor muayanesi olmadan tespit edemeyeceği bir rahatsızlık gösterir. Bu tarz bir olay yaşamış kişi hayatı boyunca tedavi olmadığı taktirde diğer erkeklerden daha az sperm ve testosteron üretecek.

Tüm bunları ne için anlattım sana söyleyeyim vücudunun harika bir Terminatör makinası olduğunu unutmaman için. Eğer bir ereksiyon problemin yoksa. Bugün sen taş gibi bir adamsın ama şunu unutma eğer o ilacı kullanmamış olsaydın piskolejin bu kadar yıl bozuk kalmayacaktı ve çocukluk çağından bu yana bu sporu düzenli olarak yapıyor olacaktın ve gerçekten iyi yerlere gelirdin.

Bu spor zaman sporu beslenme sporu sert antreman sporu. Bu sporu sadece istemekle olmaz bir çok kişi istediğini sanıyor ama yeterince istemiyor kendini bir yarışmacı gibi düşün mesela o antremana yaparken moralin bozuk olursa ve sen trapez kasını iyi çalıştırmazsan ne diyeceksin yarışmaya çıktığında eeee hocalarım kusura bakmayın ama benim piskolejim çok bozuktu Trapezim küçükmü kaldı diyeceksin bu bir örnek. Sen kendine bahaneler üretiyorsun piskolejini bozuyorsun vücudunun ne kadar muazzam bir makina olduğunu unutuyorsun istediğin kadar büyüme hormonu al istiyorsan fabrikasını yut dostum sorun değil anladınmı , sorun değil genetiğinde ne yazıyorsa osun! anladın osun! başka biri değil senin genetiğinde 1.70 yazıyorsa 1.70 sindir her insan farklıdır ikiz kardeşler dahi farklıdır.

İnsanlar genetiklerini anne ve babadan alırlar babanın ulaştırdığı genetik kodlar genelde stabil bir,birine benzer olur ve 46 kromozom şeklindedir.

Anne vücudu 46 kromozom yapısını bir,birinden ayırarak kendinde barınan 23 kromozom sayısını derler ve karmalayarak paketler tekrardan ortaya bir kromozom oluşturur. Hiç bir insan bir birine benzemez. Bazı insanların biceps kası sıkıldığında yumurta gibi yukarı doğru pick atar yani şişer ama kolu normal durumdayken biceps kası ufak gözükür. Bazı insanların ise biceps kası sıkıldığında yana doğru patlar pick atmaz yukarıya top görünümü vermez. Ama bu insanında mesela kolu sıksada büyük gözükür sıkmasada büyük gözükür.

Her şeyi unut ve vücuduna bahane üretmeyi kes dostum senden sadece bir test istiyorum ve o test seni zaten mutlu edecek sabah aç karnında git en geç 9:30 saat 9:30 geçerse o testi yaptırma bir dahaki güne isteyeceğini söyle çünkü sen natural bir sporcusun. FSH,LH,TOTAL TESTOSTERON,ESTRADİOL, ve 3 günlük perhiz sonrası sperm testi.

Bunlar normal ve spermlerin normal çıkarsa zaten baba adayısın anladın iş bitti kapat defteri paketle kenara at tak kulaklığını bas ağırlığını bahane üretmeyi kes , kes , kes! kimse senin bedenin için bunları yapmaz sadece sen yapabilirsin kim olursan ol istiyorsan bir numaralı Powerlifter ol yaptığın spor Body Building ve yaptığın iş (AĞIRLIK) kaldırmak istiyorsan 500 kilo testosteron al tamam mı. O ağırlığı boş pet şişesi gibi kaldıramazsın öyle bir dünya yok her türlü (ZORLANIRSIN) vücudun alışır her sistemi alışır vücudun şaşırt o antremanı yaptığında kasların desinki Bu ahmak herif benden ne istiyor her seferinde beni şaşırtıyor bir hafif çalışıyor bir ağır bir süperset yapıyor bir normal bir gün Bench press yapıyor bir gün Dumbell Bench Press yapıyor.

İşin açıkcası yapmış olduğun sporun % 80'i piskoloji % 10 antreman % 10 beslenme.

Beslenme olmazsa hamallık yaparsın zaten düzgün beslenmezsen ağırlık kaldırmayı unut stabil kalırsın herkesin kaldırdığı ağırlıkları kaldırabilirsin.

Piskoleji olmazsa antreman yapamazsın yediğin yağ olur.

Antremanda düzgün olursa geriye sadece sabredip beklemek kalır.

Ayrıca bu spor ilaçsız yapılmaz eğer Vücüt Geliştirme yapıyorsan mümkün değil yani yunan tanrısı gibi çizgi,çizgi parmak kalınlığında baklavalar felan unut o işi. İlaçsız olmaz. 

İstiyorsa baban,deden,dedenin babası,dedenin dedesinin babasıda Powerlifter olsun yok olmaz katiyen olmaz ancak ve ancak affedersin bir adamda 30 tane (taş**) olacakki olsun bu iş mümkün değil..

Naturalsen iki seçeneğin var;

1.  Güreşçi gibisindir İri yarı sulu karın kasları yok fazla belirgin hatları yok ama spor yaptığı belli olan.

2. en az 3,4 yıldır bu sporun içerisinde normal insanların çok değil biraz daha iri karın kasları gözüküyor.

3. Bu ihtimal değil gerçek eğer zaten ilaç alıyorsan ne 1 sin ne 2 sin Direk olarak 3 oluyorsun hem iri hem yunan tanrısı gibi kalın,kalın parmak kadar baklavalar derin hatlar susuz vücut damarlar hemde kuru basbaya BodyBuilder olduğu belli adam.

Unutmayın ilaç kullanacaksanız en az askere gidip gelmiş olmalısınız herkesin vücudu bir değil. Çoğu vücut % 99 kadarı geri gelir genç yaşta ilaç kullansa dahi ama kısa süreli. 

Velakin % 1 lik kısmı genetiğinizde taşıyor olabilirsiniz veya hocanız sizi iyice aldatırsa yada kendiniz bu tarz işler girerseniz birde 6 ayı geçen kür yaptıysanız geri dönüşünü olmayan kazalar yaşayabilirsiniz.

Sağlıcakla ve esenle kalın herkese mutlu sporlar NO PAİN NO GAİN. ACI ÇEKMEDEN DOĞAMIYORUZ BİLE !!! 

tarihinde ßyC# tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16

Geçen solonda gözümun önünde trenmix ürün satıldı çocuk 17 yaşında parayı borç harc etmiş   getirmiş uzaktan dinledim çok üzüldüm ama alan çocuk çok dik başlı bilmiş gibi takılıyor akıl versen kavga çıkartır cinsinden bende karismadim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Cuneyt, 5 saat önce yazdı:

Geçen solonda gözümun önünde trenmix ürün satıldı çocuk 17 yaşında parayı borç harc etmiş   getirmiş uzaktan dinledim çok üzüldüm ama alan çocuk çok dik başlı bilmiş gibi takılıyor akıl versen kavga çıkartır cinsinden bende karismadim

öylelerine bulaşmayacaksın sen kötü olursun sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
Cuneyt, 12 saat önce yazdı:

4 ay sonra formda konu açmış olur arkadaşlar :) arkadaşn vücut yapısı nasıldı altyapı varmı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
Jeffseid, 20.01.2020 - 15:25 yazdı:

4 ay sonra formda konu açmış olur arkadaşlar :) arkadaşn vücut yapısı nasıldı altyapı varmı? 

Yok 3 aylık sporcu yada 4 anca yani 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ken Kaneki    14

Senden önce sana bu ilacı temin eden kişilere söylenecek o kadar çok şey var ki.24 yaşına kadar erkeklerde gelişim hormonları durmaz.Pct ni yaptırdıktan sonra düzenli spor düzenli beslenme ile eski sağlığına kavuşursun inşallah. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yywz067    1
Loving, 22.01.2019 - 16:55 yazdı:

Merhaba; bu konu bu platform yaşadıkça var olacak hatta sabitlemeyi düşünüyorum. Tüm forum kullanıcıları ona göre üslubunu koruyarak

Hata yapıp düüşmüş birini azarlamak yerine bir büyük bir abi gibi yaklaşarak psikolojik olarak zor süreçte olan bu genç arkadaşımıza yardımda bulunmaya çalışacaktır zaten. Ara ara yaşım 17,18 şu bu küre gireceğim diye konu açan arkadaşlara ibret için bu konu burada kalacak. Şimdi o arkadaşların konularını neden kitlediğimi neden bu işin ticaretini yapan biri olarak kullanmayın bu ürünleri dediğimi hatırlıyorsunuzdur herhalde? Bu yaşlarda kişilerin hayat içinde milyon tane düşünmesi gereken gelecek kaygıları varken bu gibi egoyu kırbaçlayacak eğilimlere girmemelerini neden istemediğimi bu konu çok güzel anlatıyor bence.

Bu ürünler mevlüt şekeri değil genç arkadaşlar bunu bilin bunu görün o filmlerde izlediğiniz adamlar gibi olmak karşı cinsi etkilemek adına hormonlarınızı bozmanın sonuçları sizi dönüşü olmayan yollara sokabilir.Spor sağlık için yapılır başka bir şey için değil. Söylenecek çok fazla söz var ama daha fazla uzatmayacağım arkadaşın problemine yönelik konuşacağım.

Şimdi 16 yaşında ergenliğin baharında hormonların henüz sistemsel şekilde vücudunda tölare olmamışken sen nor19 grubu ürünlerin en güçlü olanı ve ben kendimce profesyonel sporcu olmama karşın 10 yıllık deneyimden bahsediyorum tren bana koli ile al para istemiyoruz deseler ben yine alıp yine kullanmam. Ha kullandım mı evet sonuçları muhteşem mi? muhteşem hafif kalır ama yan etkileri? ateş basmaları,nefes darlığı,paranoya ve çok daha fazlası ve prolaktin nedir ne değildir bilgisi olmayan adamı geçin olan adamı bile ciddi sonuçlar ile karşı karşıya bırakan bir ürün.Sen kimin aklına uyduysan ki çocukluk aklı 16 yaşında biri neye nasıl akıl erdirsin diyeceğim ama o ürüne bulaşmayı akıl etmişsin. :) Şimdi iş işten geçti nasihat bir yana artık nasıl neler yapılabilir onlara geçelim.

• Artık ölene dek hayatında hormon olmayacak
  • Hemen doktora gidip başka ne sorunların varsa testlere tabi olup hekim yorumlarına bağlı hayatına devam etmek
  • Ailene konuyu hemen anlatmalısın gerekirse hüngürhüngür ağlayarakta olsa bunu yapmalısın ailen senin her zaman iyiliğini ister
  • Sana bu ürünü bu yaşta kim sattıysa yada önerdiyse babana o kişinin numarasını bir ver baban bir görüşsün o kişi ile ve o kişiye tek soru sorsuz kötü konuşmasın soru şu olsun; ''senin çocuğun var mı? var yada yok.. olsaydı yada varsa bu ilacı kullandırır mıydın? desin ve seni Allaha havale ediyorum deyip kapasın telefonu o kişide gram bırak öyle koca kos koca yüreği gram adamlık,namus,şeref, Allah korkusu varsa gece uykuları kaçması lazım.
  • Hayatındaki tüm işlerini ailene danışmadan yapma 
  • Bugünden sonra yeni bir başlangıç yap ve tüm zararlı arkadaşlardan besinlerden içeçeceklerden uzak dur
  • Bu kötü tecrübenin sana ve çevrendekilere hakikatli bir yaşanmışlık olarak kalmasına müsade et
  • Psikolog ile görüşmeyi iste ailenden bu konuda yardım iste bu delilik manyaklık demek değil sağlıklı her insanın bile rutin bunu yapması lazım
  • Evrim öyle 16,18 arası olmuyor ben evrim (mecazi) denen olayı 25 yaşımdan sonra yaşadım senin yaşında adnan şensese benziyordum. (Rahmetli)
  • Saç, deri bunların hepsi düzelir ama hekim kontrolünde biz şunu iç bunu ye diyemeyiz kimse diyemez biz lisans sahibi insanlar değiliz sadece bu spora bu işe gönül vermiş amatörleriz.
  • Spor demek ağırlık kaldırmak değil yüzmek,ata binmek,güreş,koşu vb bunlarda spordur bunları yap sabah kalk koş para isteyen mi var? ha zor geliyor dersen o zaman böyle yaşamaya devam et. Ama pes etme kanser hastası nice kişiler bile pes etmeyip özzenilecek vücuda kavuşuyorlar.
  • Bizim toplumumuzun sıkıntısı sabırsız bir şeyleri hemen istemesi halbuki kız arkadaşın olsa onun kalbini kırsan sonra özür dilemek için kapısına gitsen 1 kere seslenip döner misin aaa çıkmadı deyip dışarı yoksa sabaha kadar kapısında bekler misin ? Eeee hayatta böyle istediğini sana vermez hemen spor da öyle o kapının önünde sabahlamak lazım yani.

Benden sana bir abi büyük olarak bunlar nasihat olsun umarım uygularsın.

Cok güzellokusmıssun kardeşim helalin bar :)) 1. Maddeyi anlamadım hormonsuz yasayacaksın ne demek anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahim035    8

Hoşgeldin kardeşim şuan çevremde senin gibi yapan ikiz kardeşler var yaşları 20 yağ seviyeleri %8 9 falan yıllardır kür yapıyorlar yarışmalara hazırlanıyorlar yaşıtlarından en az 15 yaş büyük görünüyorlar hiç moralini bozma her şey yoluna girer gerekirse test sonuçlarını at yaptırınca birbirinden yetenekli hocalarımız var burada emin ol ki bir yolu çaresi bulunur östrojen in yüksek olmalı şuan onun için duygu yüklüsün bu platformu bularak doğru bir yol seçtin burası kocaman bir aile ve ailemize tekrardan hoşgeldin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
Yywz067, 01.04.2022 - 05:13 yazdı:

Cok güzellokusmıssun kardeşim helalin bar :)) 1. Maddeyi anlamadım hormonsuz yasayacaksın ne demek anlamadım

Hayatın boyunca kür yapmadan devam etmelisin anlamında söylemiş sanırsam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    33
Alpay2728, 22.01.2019 - 16:25 yazdı:

ben 16 yaşında trenbolon kürü yaptım. (Evet tam bi cahillik yaptim belkide hayatimin tek hatasi buydu) sonra ben kür bitti herneyse bıraktım suan 18 yasindayim gelismiyorum hocam eski aldığım hacim yok oldu onuda gectim gelismiyorum gelisimim durdu. Bu konu pskolojimi acayip bozdu. Hayattam sogdum resim cekinmiyorum vs vs. Evet bi hata yaptim salaklık yaptim. Gelisimin durduguna eminim insan anlamazmi 16 yasindan 18 e neler olup bitti ben yasayamadim hocam cocuklugumu okulu biraktim istanbula akrabalarima gittim.sosyal medya kullanmiyorum NEDEN? Cevremdeki herkes evrime kafa atti ben 16 Yasindaki halim gibi kaldim. Saclari. Gucsuz derim bi deyisik oldu yumusak kalitesiz. Ben onceki halimi biliyorum.ben bu değilim kendimi kaybettim desem yeridir. Ben zararın farkındayım cahilliğiminde. Bunu değilde bana yardımcı olcak yol göstercek tecrübeli hocalarımız yazarsa mutlu olurum. Benim bunlari tekrar kullanmami gerekiyor duzelmem icin. Growth tedavisimi ne yapicam ben. ...?

Hayatının tek hatası olarak kalmayacak merak etme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    60
gönderildi (düzenlendi)
Alpay2728, 1/22/2019 - 16:25 yazdı:

ben 16 yaşında trenbolon kürü yaptım. (Evet tam bi cahillik yaptim belkide hayatimin tek hatasi buydu) sonra ben kür bitti herneyse bıraktım suan 18 yasindayim gelismiyorum hocam eski aldığım hacim yok oldu onuda gectim gelismiyorum gelisimim durdu. Bu konu pskolojimi acayip bozdu. Hayattam sogdum resim cekinmiyorum vs vs. Evet bi hata yaptim salaklık yaptim. Gelisimin durduguna eminim insan anlamazmi 16 yasindan 18 e neler olup bitti ben yasayamadim hocam cocuklugumu okulu biraktim istanbula akrabalarima gittim.sosyal medya kullanmiyorum NEDEN? Cevremdeki herkes evrime kafa atti ben 16 Yasindaki halim gibi kaldim. Saclari. Gucsuz derim bi deyisik oldu yumusak kalitesiz. Ben onceki halimi biliyorum.ben bu değilim kendimi kaybettim desem yeridir. Ben zararın farkındayım cahilliğiminde. Bunu değilde bana yardımcı olcak yol göstercek tecrübeli hocalarımız yazarsa mutlu olurum. Benim bunlari tekrar kullanmami gerekiyor duzelmem icin. Growth tedavisimi ne yapicam ben. ...?

Arkadaşlar her şeyi yazmış etmiş çizmiş yıllarda geçmiş ama görüpte duyarsız kalınmaz.Her şeyi geçtim zaten düzelirsin.. Ben suçu sende bulmuyorum sana 16 yaşında bu ilaçları satan çakal kim ? Cezasız kalmamalı bunun gibiler yüzünden bu spor gelişmedi Türkiyede gelişmiyor! Bakın bu forumda herkez  başta sahibi saatlerce emek veriyor belki gençliğini vermiş insanlara bişeyler öğretmek için piyasadaki 3-5 çakal yüzünden böyle anılmak çok kötü.. Herkezin gözünde bu sporu yapanlara ya da ilacları bilinçli  şekilde kullananlara bile öcü gözüyle bakılıyor! 

tarihinde SantoR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: ParsKocak
      Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar
      En son 2019 yılında bilinçsiz bir şekilde hiç kan testi vermeden
      testo danabol boldenon Kürüne giriş yapmıştım yaklaşık 16 hafta olarak. Hayırlısı ile bayramdan sonra tekrar aynı küre başlayarak yaklaşık 20 hafta testo danabol ve boldenon kürüne giriş yapacağım yarın sabahtan
      Lh total testosteron fsh proklatin e2 Testleri mi yaptıracağım vitamin olarak:
      çinko c vitamini Magnezyum omega 3 takviyelerimi aldım yarın gün içerisinde sonuçlarım çıkınca aynı başlık altında paylaşım yapacağım ve siz değerli hocalarımın arkadaşlarımın yorumlarını  bilgilerini almak isterim (bu yaptıracağım testler sizleri bilgilendirmek amaçlı yeterli midir)
    • Yazan: hikmetb
      Öncelikle tüm büyüklerime, hocalarıma hayırlı ramazanlar.
      Şu anda ramazanda yemek yemenin zorluğundan da dolayı ramazan bayramını da içine katarak 4-5 haftalık bir definasyon süreci yapıyorum 1500-2000 kalori aralığında(1.88 boyunda 116 kilo başladığım süreçte 108kg yim şuan). Önceki süreçte beslenmem çok düzensiz olduğu için fazlasıyla obezite seviyesinde yağlandım...
      Bu sürecin sonunda 12-16 haftalık temiz bir büyüme süreci geçirmek istiyorum. Elimde 20ml 250mg testo enth. bulunuyor. Bunun yanına haftalık 300mg rimo veya tedariğinde sıkıntı yaşarsam bolde düşünüyorum.
      Deneyimli hocalarım ve büyüklerimin bir önerisi varsa seve seve dinlerim. @rastlantisal @Rdm @Askabar @metinav
      (Fotolar ramazandan önceki 116kg olduğum vakite ait sürecin sonunda güncelleme yapacağım)

• Yazan: Tunahankrc
      Herkese hayırlı ramazanlar.
      Diyelim ki basit bir kür yapıyoruz:
      Testosteron Boldenon Şeklinde veya:
      Testosteron Rimobolone Bu kürden alacağımız verim %40 olsun küre anavar veya masteron ekleyerek bu verimi daha çok yukarı %70-80 lere çıkaracağımızı duydum gerek YouTube den gerek Instagramdan bu işi yapan hocalardan sizlerin de fikri benim için önemli ne düşünüyorsunuz ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.