Jump to content

weldan

Üye
 • İçerik sayısı

  172
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  11

weldan kullanıcısının son zaferi 1 Eylül

weldan en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

137 Mükemmel

1 Takipçi

weldan Hakkında

 • Yaş 36
 • Derece
  Uzman
 • Doğum Günü 27-04-1984

Profil Bilgileri

 • Yaş 36
 • Meslek:
  Bilişim
 • Cinsiyet
  Erkek
 1. Pct yapmalimiyim

  Bence bu değerlerle gerek yok gibi. Tabii libido ve testislerin durumu nasıl bilmiyorum. Eğer problem yoksa hayatında normal olarak devam edebilirsin..
 2. Ilk kürüme startı verdik ilk kür

  İnsan kaybetmek gerçekten çok kolay. Burak Hoca gene erdemli davranmış. Arkadaşlarda gereken saygıyı göstermişler. Sadece şunu anlamak lazım, burada bizler bir şeyler yazarken konunun nereye uzanacağına dikkat etmemiz gerekir. Adam yıllarını verip bir isim yapmaya, marka olmaya çalışmış ve bana göre kesinlikle olmuş. Kötü niyetli değilseniz bile amacınızı gerçekten açıklayıcı bir şekilde yazmanız gerekir ki o da bu durumda sizi daha iyi anlasın. Örnek olarak bende bugün bir arkadaşa ilaçların boş diye yazdım. Kendisi 7 AY'lık bir kür yapmış. Bunun sonucunda LH FSH ALT AST TOTAL T. SERBEST T. vs.. her şeyi referans değerlerde. Üstelik kürü veren kişi kür bitiminde pct ye gerek yok demiş. Ancak elinizde böyle veriler varsa ilacın boş olduğunu ima edebilirsiniz. Çünkü herkes bilir ki 7 ay lık kür sonunda bu değerlerin hiçbiri referans aralıkta kalmaz. Yazınızda belirttiğiniz gibi yüzeysel bilgi sahibiyseniz o konu hakkında konuşmayın. Kimse size forumda yazılanlara neden yanıt vermiyorsunuz diye sıkıntı çıkarmıyor. Bırakın sizden daha tecrübeli ve ne dediğini bilen arkadaşlarınız yanıtlasın. Çünkü bunun tersi olduğu zaman bu işin özrü kabahatinden daha beter. Sonra bu sert çıkışa gerek yoktu yazmak durumunda kalmazsınız. Üstelik sizin orada yazdığınız cümle bu adamın ekmek kazandığı işini hedef alıyorsa kusura bakmayın ama başkası size bu kadar naif yaklaşmaz. Yine de her zaman yapıcı olmakta fayda var. Saygılarımla..
 3. Büyüme hormonunun vücuttaki pik süresi?

  Biraz anlasam bilişimi bırakıp bu sektöre geçeceğim ama anlamıyoruz .. Firma ismi bile hazır. Öz Hakiki Carbon Labs.. Çevrenizde endokrinolog, farmakolog vs.. tarzı adamlar varsa parası benden ..
 4. Pct yapmalimiyim

  Test sonuçlarını kürden hemen sonra yaptırdığını baz alarak söylüyorum ki ilacı aldığın kişi seni bayağı kandırmış. 7 aylık kürden sonra yukarıdaki değerlerde olman normal şartlarda imkansız. Moralini bozmak gibi olmasın ama ciddi anlamda kandırmış seni. Bi kere bu kadar uzun süre dışarıdan hormon aldığın zaman LH kesinlikle sıfırlanması lazım. 7 aylık bir kürde ALT AST o değerlerde olmaz. Bu test sonuçlarını kime göstersen ilk söyleyecekleri bunlar olacaktır. Zaten bi kere baştan hata yapmışsın. 7 aylık kür mü olur? Hele senin yaşlarda. Sen dua et verdiği en fazla susam yağı falandır. Yoksa o ilaçlar dolu olsa 7 ayda sana vereceği zarar çok büyük olurdu. Gene ucuz yırtmışsın. Zaten pct ye gerek yok demesinin sebebi de bu. Dolu ilaçla kesinlikle problem yaşardın. Gerçekten yazık..
 5. Aşırı sırt gelişimi

  Bazı kas grupları arkadaşların söylediği gibi kişiden kişiye değişmekte olup genetik olarak büyümeye daha yatkındır. Benimde kollarım vücuduma göre geride kalıyor. Çok uğraştım. Ekstra antremanlar yaptım falan ama hala geride. Kol derken tabii biceplerim geride. Senin sorununa gelecek olursak sırtının kötü durmasını istemiyorsan trapez ve omuzlarını da ekstra çalıştırman gerekir. Bu üç kas grubu her zaman sizi olduğunuzdan daha iri gösterir. Spor salonlarında gördüğüm en büyük eksikliklerden biri bu. Herkes göğüs ve kol çalışıp büyütmeye çalışıyor. Sonra garip garip vücutlar ortaya çıkıyor..
 6. Ghrp 6 tek başına kullanımı

  Arda kesinlikle haklı. Dışarı da ghrp6 yerine insülin satanları bende duydum. Adamlar ne yaptıklarının farkında değiller. Karşısındaki insanın ölümüne bile sebep olurlar ki bunu herhalde hafife alıyorlar. İnsanların bu kadar cesur olmasını inan aklım almıyor.
 7. Büyüme hormonunun vücuttaki pik süresi?

  Sana çok küçük birkaç tüyo vereyim. Birincisi onların kullandığı GH dozlarını biliyor musun ? İkincisi yazdığın adamlar GH'ı senin kullandığın amaçla kullanmıyorlar. Bahsettiğin adamların GH tan yağ yakımı beklentileri yok. Üçüncüsü ve bence en önemlisi genel olarak bütün yağ yakıcılar düşük insülin seviyesinde çalışır. Kullanacağın GH değil hiçbir yağ yakıcı clen, efedrin, yohimbine vs vs. hepsinin ortak sayılabilecek noktası budur. Düşük insülin ile baş etmek herkesin harcı değildir. Bence bu yazdıklarımı biraz düşün. Bizler sizin gibi arkadaşlarımıza sadece yardımcı olmak istiyoruz. Gerisi size kalmış... Saygılar.. Ne demek abi. Senin yorumların bizim için rehber niteliğinde. Neden dersen şimdiki genç arkadaşlar burası gibi forumlardan, internet ortamındaki videolar vs vs.. izleyip ya da okuyup gelip ahkam kesiyorlar. Senin kendinin kullandığı ya da canlı gördüğün tecrübelerini aktarıyorsun. Bu kısmı paha biçilemez. İnternet ortamında sadece bu kısmı bile çok iyi paralara döndürenler varken senin burada bedava vermenin değerini herkesin anlaması lazım..
 8. Büyüme hormonunun vücuttaki pik süresi?

  Metin Abi'nin anlatmak istediğini basit bir örnekle anlatmaya çalışayım. Sen vücuduna aslında şunu yapıyorsun. Vücudunu bir soba olarak düşün. GH alarak yağ yakımını arttırıp sobaya basıyorsun odunu. Ondan sonra insülinle beraber komple üstüne su döküyorsun. GH sadece düşük insülin ortamında etkilidir. Dışarıdan alacağın ya da vücudunun üreteceği insulin bunun etkisini ortadan kaldırıyor. Sana bunu anlatmaya çalışıyor. Kısaca parana yazık diyor. Benim GH+Tren+Efedrin+Yüksek dozda arjinin ile beraber fenalaşıp hastaneye kaldırdığımız arkadaşım oldu. Vücudunda o kadar az glikoz kalmış ki elini kolunu zor kaldırıyordu. Bu tarz ürünleri dikkatli kullanmak lazım. Saygılar..
 9. Bittim tükendim

  Bence bunun sorumlusu 400gr basmati de olabilir. Herkeste değil ama bazı bünyeler maalesef karb kaynaklı yağlanma olabiliyor. Karb azaltıp devam etmeyi dene. Ya da tren'in psikolojik tarafını da yaşıyor olabilirsin. İnsana hiçbir ilacın yapmadığını yapar ama bunu yaparken akıl oyunları oynar .. Bence formun gayet güzel. Eskiyi baz alırsak çok sağlam değişim olmuş..
 10. Follistatin 344 hakkında merak ettiklerim.

  Kesinlikle haklısın. Ama bu tarz arkadaşlarımızı da anlamak lazım. O kadar abartılı reklamlar kampanyalarını her yerde görüyorlar ki alacakları ürünlerin mucize yaratacağını düşünüyorlar. Geçende instagram da yumurta tozu satan bir sayfayı reklamlarda gördüm. İçine girip baktım ve ürünün özelliklerini inceledim. Adamların yazdığı aynen şu. Ayda en 6-7 kilo aldırır ve bunun yüzde 82 kas olarak vücudunuza eklenir. Şimdi bizim yıllar boyu çektiklerimizi düşününce boşuna uğraşıyoruz galiba. Bu amcalardan yumurta tozunu alıp çifter servis içsek en az ayda 10 kilo alırız. Bunun 8 kilosu kas olur. Ne gereği var totona iğne sokmanın? Ya da kürlere o kadar para vermenin. Adam çözümünü bulmuş ve instagramdan bas bas bağırıyor. Demek ki 3 sene kullansan kapıya bacaya sığmazsın. Sonra gelsin arkasından Mr.Olympia, Arnold Classic vs vs.. İnternet ortamında durum o kadar kötü ki. Ürünlerden, Personel Tranier'lardan, Supplement Firmalarından, Anaboliklerden vs vs.. öyle bilgi kirliliği var ki anlatmaya gerek yok. Hepiniz biliyorsunuz. Ne diyelim ne yapalım inanın bilmiyorum. Bundan sonra yazacaklarım bu genç arkadaşım için. Bak güzel arkadaşım. Bende aşağı yukarı seninle aynı boyda(1.81) ve askere 59 kilo gitmiş biriyim. Şimdi core bölgemiz yağlı da olsa 107 kilo adamız. Bende aynı dertten çok çektim. Ama bu sporu ne için yapmak istiyorsun önemli olan bu. Ben spor salonuna ilk girdiğimde bir erkek böyle görünmeli diyerek başladım. Sonra ağırlık kaldırmak o kadar çok hoşumuza gitti ki sakatlandığım zamana kadar bırakamadık. Hayatımızdaki bütün sinirin stresin hıncını ağırlıklardan çıkardık. Televizyon dizilerinden ya da sosyal medya da oluşturulan kaslı erkeğin peşinden kızlar koşar imajı falan hep yalan arkadaşım. Doğru dikkat çekersiniz. Ama gördüğünüz kızların büyük çoğunluğu size ''sizin düşündüğünüz şekilde'' yaklaşmayacaktır. Şahsi fikrime göre bu spora vereceğiniz parayla şekil bir araba alırsanız çok daha faydasını görürsünüz. Size de bi abi tavsiyesidir bu. Bir çoğunuzun hayalini kurduğu vücutlara sahip arkadaşlarım var ama kızlar onlara bakmıyor. Eskiden İzmir Çeşme'de beach clublere girdiğimizde herkes bize bakardı eyvallah. Ama hepsi parası olan erkeğin yanında kalırdı. Dünyanın kanunu bu. Sen nasıl 120 kilo iri çirkin kızlardan hoşlanmıyorsan, onlarda parası olmayanı istemiyorlar. Ki haklı tarafları var. Herkes hayatında rahat etmek ister. Bu insan oğlunun doğasında var. Ama benim gibi ufak tefek olmaktan, aynada bütün kaburgalarını görmekten bıkmışsındır. O zaman başka. Bunun içinde maalesef bir taraflarını yırtman gerekecek. Yemekten idmana uykuya kadar sapık gibi oturup hepsini araştırıp düzeltmen gerekecek. O zaman mucizeyi ilaçlardan değil de kendinde bulabilirsin..
 11. Danabol

  Kalbini kırdıysak affola. Sadece söyle düşün. Birisi sana bir gülün kokusunu tarif et dese nasıl yaparsın ? Kokusu aynı güle mi benziyor diyeceksin ? Duyularımızla alğıladığımız şeyleri kelimelere dökmek çok zor. Orjinal danabolun tadı aynı leblebiye benziyor desem. Sence seni kandırmış olmaz mıyım? Çünkü bana leblebi gibi gelen şey sana fıstık gibi gelebilir. Bu tarz uğraşacağına güvenilir yerden al geç. O zaman bu tarz bi durumda kalmazsın. Kalbini kırdıysak tekrardan affet bizi. Amacımız biraz espri yapmaktı. Saygılarımla..
 12. Trenbolone acetat ve kaşıntı

  Yani trenbolone'nun bilinen yan etkilerinden biri değil. Normal değil yani. Doktora danışmakta fayda var.
 13. Güç artışı olmuyor

  Belli setler tekrar saymayı bırak. Bu aynı zamanda ağır gireceğin setler için kaslarında daha fazla glikojen olacağı anlamına gelir. Daha basit anlatmak gerekirse kol kaslarının kondisyonunu arttırırsın. Yani 25 kilo ile 10 tekrar çıkıyorsa benim dediğim sistemde tekrar sayılarını yukarı çekersin. Bütün setlerini hafif ağırlıkla değil. Programında ağır kaldıracağın setlerde olsun. Mesela 5 setin 3 orta ağırlıksa 2 tanesi ağır olsun gibi. Ağır çalışmak sana güç, fazla tekrar çalışmak kondisyon kazandırır. İkisi de eksikliği gelişmede problem yaratır.
 14. Bodybalance

  Kesinlikle Tayfun Abi'ye katılıyorum. Gayet doğru söylemiş. Üzerine söylenecek söz yok.. Benim iki markayı kastetmemdeki niyet bizim düzgün olarak ulaşabileceğimiz markalar olmalarıdır.
 15. Bodybalance

  Maalesef öyle. Eskiden Thaiger vardı. Hindistan'dan bütün Dünya'ya gönderiliyordu. Sonra satıldı, el değişti vs.. bi sürü hikayeden sonra bitti. Steril ve fabrikasyon olarak başka marka kalmadı. Fabrikasyonun altını çizdim. Başka ülkelerde tabii ki üretim yapılıyor. Ama yabancı forumlara da bak bence. Balkan ve SP haricindeki bu şekilde bahsedilen başka marka yok.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×