Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ragonard

Vücutta aşırı sivilcelenme var ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

ragonard    0

Selamlar arkadaşlar iyi bayramlar herkese :)

4 yıllık natural spor geçmişim var ailecek doğuştan jino var babadan gelme naturalken bile jino vardı 90 kg natural olarak çıktım ama vücut tipim aşırı su tutan bi tip neyse konuma geleyim

ilk kürümü arkadaşım vasıtasıyla girdim:

• 300 testosteron
  • 300 boldenon

ile başladım 5 hafta kadar...

6. haftada:

• 600 testo
  • 600 bolde

İle devam ettim toplam 16 hafta 17. haftada test vermeden cruise geçeyim dedim boldeyi komple kesip sadece haftalık 150 mg testo vurdum 6 hafta kadar son 6 hafta nac dahil hiçbir koruyucu ve vitamin almadım ancak cruiseın 6. haftasında ufak ufak sivilceler çıkmaya başladı şu anda baya arttı omuz ve kollarımda sırtımda hiç yok yüzümde de çıkmaya başladı

test verdim değerler böyle şu anda:

• balık yağı
  • d3
  • b kompleks
  • nac 600
  • milk thistle
  • enginar ekstratı
  • zma

Kullanıyorum ancak hala sivilce çıkmaya devam ediyor kan testlerimde çok sıkıntı var mı kürde olduğum için normal mi bayramdan sonra tekrar test vermeyi düşünüyorum normale dönmüşse tekrar only testo yapmayı düşünüyorum 400 e çıkarım 3 hafta sonra 750 4 haftada 1 ml testo vurmayı düşünüyorum.

Sorularım:

1. kullanmam gereken ekstra bişey var mı?
  2. yoksa endişelenmem gereken bişey var mı?
  3. yoksa kür içi normal mi?

@metinav @GHOST @godofdark @Diver @SantoR @otopsicikedi @Askabar

IMG_4836.png IMG_4837.png IMG_4838.png IMG_4840.png IMG_4839.png IMG_4842.png IMG_4843.png IMG_4841.png IMG_4845.png IMG_4844.png IMG_4846.png IMG_4848.png IMG_4849.png IMG_4847.png

IMG_4859.jpeg IMG_4798.jpeg IMG_4797.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum boldenondan kaynaklı hemoglobin değerin baya üst seviyede kan fazlalığın var ve pıhtılaşma riskide artmış bence sen en kısa zamanda 1 ünite kan ver. Vücudu zorlar bu değer bence

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ragonard    0
Yusufdemir1995, 1 saat önce yazdı:

Dostum boldenondan kaynaklı hemoglobin değerin baya üst seviyede kan fazlalığın var ve pıhtılaşma riskide artmış bence sen en kısa zamanda 1 ünite kan ver. Vücudu zorlar bu değer bence

doktora gidip kan vereceğim mi demeliyim vücutta ilaç olduğu için bağışta yapamıyorum nasıl yapayım bilgi verir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44

Dostum merhaba,

aynı benim başlangıç seviyesi sivilcelerim. Konularıma bak ileri seviye fotoğraflarımızda görebilirsin. Ben bu hafta ilaçları kestim bakalım ne olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ragonard    0
onur41_38, 26 dakika önce yazdı:

Dostum merhaba,

aynı benim başlangıç seviyesi sivilcelerim. Konularıma bak ileri seviye fotoğraflarımızda görebilirsin. Ben bu hafta ilaçları kestim bakalım ne olacak.

kanka boldenon yaptı yada hormon dalgasından büyük ihtimalle 600 den 150ye bi ansa düştüm sivilce atmaya başladı vücut bi çok takviye kullanıyorum kusursuz neredeyse hala çıkıyor omuz ve kolda sırtta bişey yok çözemedim henüz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
ragonard, Bir saat önce yazdı:

kanka boldenon yaptı yada hormon dalgasından büyük ihtimalle 600 den 150ye bi ansa düştüm sivilce atmaya başladı vücut bi çok takviye kullanıyorum kusursuz neredeyse hala çıkıyor omuz ve kolda sırtta bişey yok çözemedim henüz

Boldenon kullanmıyorum 600 mg only  testo sonra 300 mg ye düştüm ama geçmedi. Kan testlerimde, ciğerlerde normal çıktı @rastlantisal hocamızın tavsiyesiyle komple kestim. Bakalım ne olacak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
onur41_38, 10 dakika önce yazdı:

Boldenon kullanmıyorum 600 mg only  testo sonra 300 mg ye düştüm ama geçmedi. Kan testlerimde, ciğerlerde normal çıktı @rastlantisal hocamızın tavsiyesiyle komple kestim. Bakalım ne olacak. 

@Vezuchiy Arko traş sabunu sürmeyi öneriyordu deneyebilirsiniz.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    9

Bi ara boldenon kullandım testo bolde tren kürü ilaçların hepsi boştu 6. Haftada test verdiğimde öğrenmiştim ona rağmen sadece omuz bölgelerinde boşluksuz sivilce sorunu yaşadım röntgene kadar çektirdim bütün değerlerim referans karaciğer temiz vücut genede omuzda sivilce atmıştı sebebini çözememiştim sadece hormon dalgalanmasından sivilce yaşasan bu düzeliyor ve sivilce artmıyor boldenon çalışıyorsa sivilce atması çok anormal değil beklenen birşey beyaz sabun iyi gelebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Geçenlerde Bi konu açtım sivilceye dair. Arkadaşlar arko traş sabunu önerdi. Henüz denemedim çünkü bendeki sorunun ne olduğunu çözdüm. Sabahları aldığım d vitamini. Balık yağı c vitaminini kestiğim an sivilceler geçmeye başladı. Fazla koruyucu içince de oluyor sanırım yada bendeki ürünlerden biri dokunuyor bana.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    97
turhanoğlu, 51 dakika önce yazdı:

Geçenlerde Bi konu açtım sivilceye dair. Arkadaşlar arko traş sabunu önerdi. Henüz denemedim çünkü bendeki sorunun ne olduğunu çözdüm. Sabahları aldığım d vitamini. Balık yağı c vitaminini kestiğim an sivilceler geçmeye başladı. Fazla koruyucu içince de oluyor sanırım yada bendeki ürünlerden biri dokunuyor bana.

:D kullanın kullandırtırın her derde devadır kendisi bir günde bile etkisi oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ragonard    0
Vezuchiy, 3 saat önce yazdı:

:D kullanın kullandırtırın her derde devadır kendisi bir günde bile etkisi oluyor.

hangi arko traş sabunu fotoğraf yükleyebilir misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

Kreatin alıyorsan kullanmayı bırak.Ldl kolesterol yüksek bunun için omega 3 miktarını arttırabilirsin...Diğer karaciğer koruyucu bitkilerin de dandik ürünler yerine içeriği standartlaştırılmış markaların ürünleri olmasına özen gösterin.Yoksa içiyorum ama işe yaramıyor gibi olur...Son olarak östrojeni bir miktar düşürmeyi deneyebilirsin arimidexle, sivilceye neden olabiliyor bazı insanlarda...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ragonard    0
metinav, 4 saat önce yazdı:

Kreatin alıyorsan kullanmayı bırak.Ldl kolesterol yüksek bunun için omega 3 miktarını arttırabilirsin...Diğer karaciğer koruyucu bitkilerin de dandik ürünler yerine içeriği standartlaştırılmış markaların ürünleri olmasına özen gösterin.Yoksa içiyorum ama işe yaramıyor gibi olur...Son olarak östrojeni bir miktar düşürmeyi deneyebilirsin arimidexle, sivilceye neden olabiliyor bazı insanlarda...

aristu içsem aynı mı arimidexle

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
gönderildi (düzenlendi)

Konuyu takipteyim sivilce oldu mu kafam hep karaciğere gider ama ergenlikte de sivilce atar vücut ve karaciğerle ilgili değil  senin değerlerde normal  hormon dalgalanması olabilir gibi kolesterol değinmiş @metinav hocam  karaciğer için enginar pancar milkthistle mucovit nac kullanabilirsin  

@ragonard https://www.cimri.com/arko-tras-sabunu

tarihinde rıza333 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
ragonard, 7 saat önce yazdı:

aristu içsem aynı mı arimidexle

İkiside östrojeni düşürmeye yarıyor ama tamamen aynı değil. Bu konu daha önce konuşuldu burda Arimidex öneriyor bilgili arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Vezuchiy, 10.04.2024 - 14:57 yazdı:

merhabalar,

ben iki hatadır kullanıyorum bende hiçbir etki olmadı :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    97
onur41_38, 16 saat önce yazdı:

merhabalar,

ben iki hatadır kullanıyorum bende hiçbir etki olmadı :(

Kullanım şeklin nedir dostum? Sürüp 10 dakika bekleyip yıkayacaksın uyumadan önce, yıkadıktan sonra tekrar terleme yaşamaman gerekiyor. ve sabah bir kez uyumadan bir kez olacak şekilde kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16

sanırım aknetrent işini fazlasıyla görebilir fakat yine de kan vermeyi ihmal etme derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Liberta
      Merhaba, yardıma ihtiyacım var.
      12 haftadır Testosteron kullanıyorum, 9. haftada dozlar değişti ve iki ilaç daha eklendi.
      İlk 9 hafta 120mg Testosteron Enanthate (Iran) 9. haftadan itibaren 200mg Testosteron Enanthate (Noxy) Son 3 haftadır 100mg Rimabolan (Eczane) Son 13 gündür günde 20mg Anavar (Buddha) (Enjeksiyonlar haftada iki kez)
      *ALT ve AST astronomik şekilde yükseldi.
      *Rimabolan'a rağmen östrojen de çok yükseldi, bu seviyeler bende jinokomasti belirtileri gösteriyor. 
      Bir önceki kan testi 4 hafta önce yapıldı, ALT-AST ve diğer her şey benim için normal değerlerdeydi.
      SORULARIM:
      Anavar yerine Dianabol yada Anapolon kullanmış olabilir miyim? Bugün itibari ile Anavar'ı kestim, Rimabolan'u da kesmeli miyim? Teşekkürler. Kan testlerimi yükledim.

• Yazan: Aslar
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon Testosteron Kürümün 4.haftasındayım bu haftanın ilk enjeksiyonu bitti haftada 400 testo bolde kullanıyorum yakın zamanda danabole başlamayı düşünüyorum ama aynı zamanda tedirginim bu konuda abilerim ve kardeşlerimden karaciğer böbrek ve testisleri korumak için doğal kürler hakkında size danışmak istedim hangi karışımları yapmalı veyahut kullanmayalım yardımcı olursanız sevinirim. (İlacın etkisini hissetmeye başladım antrenmanlarda güç artışı farkı kendini gösteriyor omuz başları sivrileşti vücutta ufaktan büyüme başlıyor)
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Diver
      Merhaba arkadaşlar. 
      Tren masteron küründen çıktım. 4 haftadır sadece only testo kullanıyorum. Ramazanda dinlenmek için antrenman hacmini düşürdüm ve beslenmeme dikkat ediyorum. Bol yeşillik bol su tükettim ve nac 600 Liv52 ve dahiliyeci ursovef yazmıştı onu da kullandım alt 61e kadar düştü. Ultrasonla karaciğere bakıldı yağlanma yok. Bugün tekrar kan verdim alt 66 çıktı. Nerdeyse bir haftadır antrenman yapmıyordum. Dün öğlen vakti oturduğum yerde şiddetli bir mide ağrısı oldu ayakta bile duramıyordum iş yeri hekimi serum taktı ve gaviscon içirdi. Ağrının %95i geçti. Ciddiye alınmayacak ağrı varken bugün kan verdim. Yaklaşık on yıl önce ülser vardı ağrı onun aynısı. 
      Alt bu yüzden yüksek çıkmış olabilir mi? Sizce neden düşmüyor? Yardımınızı rica ediyorum.
      Elimde hazırda; enginar suyu, enginar ekstratı glutatyon serum ve Deve dikeni mevcut.
      @metinav @rastlantisal @Rdm @otopsicikedi @Askabar @SantoR @hectordoyle @SERKO @Vezuchiy @Furkan Engin @Ironmann

21.02.2024 alt 134 ast 68 20.03.2024 alt 61 ast 31 03.04.2024 alt 66 ast 32

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.