Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

satakan04

Çocuk yapma kararı sonrası kürü bitirmek ve pct yapma kararı aldım fakat bazı problemler yaşıyorum nasıl çözerim?

Önerilen İletiler

satakan04    14

Abilerim, Hocalarım öncelikle merhaba,

Yaklaşık 1 yıl önce girmiş olduğum bu streoid macerasından hüzünlü bir haber ile ayrılmış bulunmaktayım. Bu illete girmemde ki sebep çocukluk arkadaşımın üst düzey yarışmacı olup kendi kullandığı için onun kontrolünde girmemdi. Tabi ki biz de bu işin şaka olmadığını biraz geç de olsa farkına vardık ve kullanımı bıraktık. 

Asıl yaşamış olduğum sorundan ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konuya gelecek olursak;

Evliyim, ve eşimle çocuk istemeye karar verdiğimizden sonra yapılan denemeler sonucunda olumsuz sonuçlar aldık. Aylar sonra artık bir şeylerin olumsuz olduğunu ve kontrol edilmesi gerektiğini düşündük.  Hastaneye gittim kan tahlilleri verdim ve sperminazsyon testi yaptırdım. 

Çıkan sonuçların görsellerini sizler ile paylaşacağım. Doktor çıkan sonuçlardan sonra hemen streoidi bırakmam gerektiğini ve tedavi sürecine başlamam gerektiğini söyledi. Preglyn ve proviron verdi ve kullanmaya başlayacağım. Hocalarım bu yaşamış olduğum olumsuzluk belli bir süre sonra geçer mi ? Geçmesi için sizin önerebileceğiniz ekstra ürünler var mıdır ? Ne yapmam lazım ? Gerçekten tecrübelerinize ihtiyacım var.  @metinav @rastlantisal @Bay-T @hectordoyle @Askabar

Yani benim ki de biraz saçmalık oldu, pazartesi testesteron iğnesi yapıp çarşamba sperm testi verdim ve bu durumda sperm kalitem inanılmaz düşük çıktı .  Yani hocalarım gerçekten parayla satın alınamacak bilgilerinize ihtiyacım var. Evet haklısınız bu işler böyle basit işler değil biz de yaşayarak ders alanlanlardan biri olduk.  Dört gözle sizden cevap bekliyorum . Herşey için şimdiden teşekkür ederim .

66042abd691df_WhatsAppImage2024-03-27at13_59_22.thumb.jpeg.416ad430b55697eac6bab619c0872370.jpeg WhatsApp Image 2024-03-27 at 13.59.22.jpeg

Kullandığım ilaçlar 1 yıl boyunca hiç pct yapmadım, 2 ay iğneyi bıraktığım dönem oldu ondada pct yapmadan tekrardan kullanmaya devam ettim. 

• Enanthad
  • boldenon
  • priopiant
  • masteron 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

satakan04    14
aiserino, 29 dakika önce yazdı:

Son enjeksiyondan sonra kaç gün geçti? 

Merhaba Hocam,

Ben pazartesi günü testo vurdum salı günü kan testi verdim bugün sperm testi verdim, yani kürdeyken oluşan bir durum oldu , haklısınız biraz saçma bir durum gibi duruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satakan04    14
aiserino, Şimdi yazdı:

Pct yapmak için ilaçların kandan çıkması lazım 

Propionat ve masteron vuruyorum , son enjecktemi pazartesi yaptım cuma başlamış olsam yeterli olur mu ? Birde doktor kontrolünde pct mi yaptırsam düzelme olur mu fikriniz var mıdır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
satakan04, 3 dakika önce yazdı:

Propionat ve masteron vuruyorum , son enjecktemi pazartesi yaptım cuma başlamış olsam yeterli olur mu ? Birde doktor kontrolünde pct mi yaptırsam düzelme olur mu fikriniz var mıdır 

Cuma çok erken olur ben ortalama 2 hafta sonra diye düşünüyorum ama kan testine göre karar verilebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satakan04    14
aiserino, Şimdi yazdı:

Cuma çok erken olur ben ortalama 2 hafta sonra diye düşünüyorum ama kan testine göre karar verilebilir

Üroloji doktorum hemen başlamalısın dedi ama bilmiyorum bende bu yüzden sizin fikirlerinizi almak istedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
satakan04, 20 dakika önce yazdı:

Üroloji doktorum hemen başlamalısın dedi ama bilmiyorum bende bu yüzden sizin fikirlerinizi almak istedim 

Kanda hala testesteron varken ilaçların etki edeceğini pek düşünmüyorum @metinav @rastlantisal hocalarımın cevabını bekleyelim

Kullandığınız dozları vs kendinizle ilgili bilgi verebilir misiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Panik yapma sakin ol

Sadece işler biraz daha yavaş ilerleyebilir o kadar!  Yapmak istediğine karar ver ona göre yol gösterilir 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satakan04    14
rıza333, 13 dakika önce yazdı:

Panik yapma sakin ol

Sadece işler biraz daha yavaş ilerleyebilir o kadar!  Yapmak istediğine karar ver ona göre yol gösterilir 

Streoidi bırakıyorum , tekrardan eski sağlığım yerine gelirse allah nasip ederse çoçuk sahibi olmak istiyorum tek amacım bu :)

aiserino, 13 dakika önce yazdı:

Kullandığınız dozları vs kendinizle ilgili bilgi verebilir misiniz? 

Yani uzun esterde haftada 500 enant 400 bolde  kısa esterde şu an 300 priopioant 300 masteron bu dozajlarda kullanıyordum 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26
satakan04, 2 dakika önce yazdı:

Streoidi bırakıyorum , tekrardan eski sağlığım yerine gelirse allah nasip ederse çoçuk sahibi olmak istiyorum tek amacım bu :)

Merakımdan soruyorum çocukluk arkadaşın hiç PCT mevzusundan  sana bahsetti mi ya da bu konuda sana desteği oldu mu?

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satakan04    14
fanzea34, Şimdi yazdı:

Merakımdan soruyorum çocukluk arkadaşın hiç PCT mevzusundan  sana bahsetti mi ya da bu konuda sana desteği oldu mu?

Evet, panik yapma şu an uzun süredir vucuduna yapay testesteron aldığın için sperm testinin bu kadar düşük olması gayet normal diyor,  oda doktor gibi pregly proviron önerdi ek olarak keçiboynuzu tarzı gibi şeyler ama bu işlerin çok daha iyi uzmanlara danışılması gerektiğini düşünüyorum.  Eminim bu formda yaşanmışlıklar hiç bir kitapda yazmaz o yüzden değerli fikirlerinize danışmak istedim.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26
satakan04, 2 dakika önce yazdı:

Evet, panik yapma şu an uzun süredir vucuduna yapay testesteron aldığın için sperm testinin bu kadar düşük olması gayet normal diyor,  oda doktor gibi pregly proviron önerdi ek olarak keçiboynuzu tarzı gibi şeyler ama bu işlerin çok daha iyi uzmanlara danışılması gerektiğini düşünüyorum.  Eminim bu formda yaşanmışlıklar hiç bir kitapda yazmaz o yüzden değerli fikirlerinize danışmak istedim.  

İlaç konusunda sana destek veriyorsa bu konudada vermesi lazımdı doktorlardan daha çok bu konuda bilgili birçok kişi forumda mevcut ve emin ol sorunun çözülür.Verdigi tavsiye gayet yerinde rahat ol doktor bu konuda hatalı bir süreç tavsiye etmiş etiketlenen tecrübeli abilerimiz yardımcı olur Allah hayırlı evlat nasip etsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satakan04    14
fanzea34, Şimdi yazdı:

İlaç konusunda sana destek veriyorsa bu konudada vermesi lazımdı doktorlardan daha çok bu konuda bilgili birçok kişi forumda mevcut ve emin ol sorunun çözülür.Verdigi tavsiye gayet yerinde rahat ol doktor bu konuda hatalı bir süreç tavsiye etmiş etiketlenen tecrübeli abilerimiz yardımcı olur Allah hayırlı evlat nasip etsin.

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim, inşallah sizlerin sayesinde bu durumu atlatacağımı  düşünüyorum. Değerli zamanınızı ayırdığınız için tekrardan teşekkür ederim 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
gönderildi (düzenlendi)
satakan04, 39 dakika önce yazdı:

Propionate olsa bir 10 gün beklemek pct için emin olmanı sağlar

Bekle ve standart hcg klomen tamoksifen uygula

tarihinde rıza333 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satakan04    14
rıza333, 30 dakika önce yazdı:

Propionate olsa bir 10 gün beklemek pct için emin olmanı sağlar

Bekle ve standart hcg klomen tamoksifen uygula

O zaman 10 gün geçtikten sonra mı Pregly ve proviron kullanmaya başlayayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Evet pregnyl, choriomon, ovitrelle... proviron kullanımı gereksiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    404

Hocam öncelikle selamlar geçmiş olsun 

Pregnly piyasada yoktu en son sen yine de bak bulursan bize de burdan bildir hatta bakalım.

Büyük ihtimal ovitrelle bulacaksın son enjeksiyondan 2 hafta sonra 1 ovitrelle vuralım,klomen ilk hafta 100 2.hafta 50 3.hafta 50 4.hafta 25 mg duruma göre 

Tamox 40+40+20+20 

Karaciğer değerlerin yok o yüzden sadece enginar suyu ve arada nac600 alabilirsin.

Prolaktinde göremedim.

Pct boyunca mutlaka çinko pikolinat formu,günlük 1500 mg c vit,d vitamini,e vitamini saw palmetto,omega 3 bunlara dikkat etmelisin pct sonrası da saf arginine hatta bulabilirsen likit olanlar var yurt dışından gelen tüp şeklinde sperm sayını desteklicektir.

Yazdıklarım klasik bit pct protokülü yine detaylı şekilde değerlendirilebilir duruma göre.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Öncelikle kanında dışarıdan aldığın testosteron hormonu varken çocuk yapmak çok çok zor bir ihtimal. Öncelikle son enjeksiyondan sonra en az 21 gün hiç bir şey yapmadan bekle. 21 gün dolduktan sonra lh Fsh total testo e2 ve prolaktşn testi var. Kan durumuna bakalım ona göre bir pct planı oluştururuz. 1 ay kadar pct yaparsın ve doğal sistemin açılmış olur.

Bence doğal sistem açıldıktan 1-2 ay sonra çocuk yapmayı tekrarla hem hormonların tamamen oturmuş olur hemde daha sağlıklı sonuç alırsın. Ama pct sürecinde de çocuk olma ihtimali yüksek. Doktorun yazdığı ilaçları al ve dolaba koy bekle kan testinden sonra kullanırız. Kanında testo mevcutken kullanırsan boşa gitmiş olur. Eczaneden 4 kutu Klomen al. 1-2 kutu da tamoksifen 20 mg al 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nynex    7

Hocam normal ya, epeydir kürdeymişsin hipogonadal aksı baskılar haliyle ve lh fsh'ı  sıfırlar ama zamanla döngün kendi kendine başlayacaktır süreci hızlandırmak için pct ilaçlarını kullan birazda temiz beslen çinko magnezium alımını kesme. Zamanla düzene girecektir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363

Merhabalar.

Kürde iken çocuk yapma ihtimalin %2. Yani bilindik doğum kontrol yöntemlerinden daha düşük :)

Epeydir kürde olmana gerek yok. Ortalama 3. haftada FSH kapanır zaten. Bu ne demek? Sperm üretemezsin demek. Bu işin doğası böyle. Senin sorunun ise hiç bilgi sahibi olmadan balıklama atlaman olmuş. Panikten uzaklaştı isen makul bir plan ile ilerleyelim.

1. Son enjeksiyondan 3 hafta sonra karın bölgesinden 1 tane ovitrelle enjekte et.
  2. 6 gün sonra 1 tane daha ovitrelle enjekte et.
  3. 6 gün sonra günde 2 klomen 2 tamoksifen (20mg) ile devam et.
  4. 10 gün sonra dozları yarıya yani 1'er taneye düşür.
  5. Bu şekilde 50 gün daha kullan.
  6. 50 gün LH, FSH ve total testosteron testi yaptır ki durumuna bakalım.
  7. Buna göre PCT tamam yada devam deriz.

Eşini aşağıdaki konularda uyarman lazım.

• PCT boyunca modun düşük olacak.
  • PCT boyunca libido olmayacak.
  • PCT boyunca ereksiyon saçmalıyor olabilecek.
  • PCT başlarından 14-15 günlere kadar agresif olabilirsin.

Sonrasında zaten yüksek ihtimalle işler normale dönecektir. Yani sen, sana özel bir durum yaşamıyorsun. Bu işin doğası böyle.

• Beğen 6
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satakan04    14
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar.

Kürde iken çocuk yapma ihtimalin %2. Yani bilindik doğum kontrol yöntemlerinden daha düşük :)

Epeydir kürde olmana gerek yok. Ortalama 3. haftada FSH kapanır zaten. Bu ne demek? Sperm üretemezsin demek. Bu işin doğası böyle. Senin sorunun ise hiç bilgi sahibi olmadan balıklama atlaman olmuş. Panikten uzaklaştı isen makul bir plan ile ilerleyelim.

1. Son enjeksiyondan 3 hafta sonra karın bölgesinden 1 tane ovitrelle enjekte et.

Sonrasında zaten yüksek ihtimalle işler normale dönecektir. Yani sen, sana özel bir durum yaşamıyorsun. Bu işin doğası böyle.

Hocam öncelikle değerli zamanınızı ayırıp bu değerli yorumunuzla beni aydınlattığınız için teşekkürlerimi sunuyorum.

Enjecte olarak ovittrelle vuralım demişsiniz , ben pregly buldum muessil bir tanıdıktan onu bulamayabilirim diye mi ovittrelle önderdiniz ? 

En son enjectemi 25/03 tarihinde yaptım ,  15/04 tarihinde demiş olduğunuz gibi başlıyorum . Peki başlamadan önce tekrardan kan testi yaptırıp sizler ile paylaşmama gerek var mı ? Yoksa pct başlayıp 50 gün sonra kan testi yaptırıp onu paylaşayım .

Şimdiden cevabınız için çok teşekkür ederim hocam 

Askabar, 12 saat önce yazdı:

Öncelikle kanında dışarıdan aldığın testosteron hormonu varken çocuk yapmak çok çok zor bir ihtimal. Öncelikle son enjeksiyondan sonra en az 21 gün hiç bir şey yapmadan bekle. 21 gün dolduktan sonra lh Fsh total testo e2 ve prolaktşn testi var. Kan durumuna bakalım ona göre bir pct planı oluştururuz. 1 ay kadar pct yaparsın ve doğal sistemin açılmış olur.

Bence doğal sistem açıldıktan 1-2 ay sonra çocuk yapmayı tekrarla hem hormonların tamamen oturmuş olur hemde daha sağlıklı sonuç alırsın. Ama pct sürecinde de çocuk olma ihtimali yüksek. Doktorun yazdığı ilaçları al ve dolaba koy bekle kan testinden sonra kullanırız. Kanında testo mevcutken kullanırsan boşa gitmiş olur. Eczaneden 4 kutu Klomen al. 1-2 kutu da tamoksifen 20 mg al 

Hocam öncelikle zamanınızı ayırıp değerli yorumunuzu benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Sizin gibi rastlantisal  hocamda değerli yorumunu paylaşmış. Elimde pregly mevcut onu kuullanmayıp ovittrelle mi temin edeyim ? Söylemiş olduğunuz gibi 20 gün hiçbirşey yapmadan bekleyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363

Pregny nerede ise 4 yıldır girmedi bu ülkeye. Sendekinin kutusunun fotolarını atar mısın? Çünkü gördük ki eczacılar sahtesini satıyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satakan04    14
rastlantisal, 24 dakika önce yazdı:

Pregny nerede ise 4 yıldır girmedi bu ülkeye. Sendekinin kutusunun fotolarını atar mısın? Çünkü gördük ki eczacılar sahtesini satıyor...

Hocam akşam elime ulaşacak ilaçlar pregny ve proviron sizinle fotoğrafını paylaşacağım. Şimdi eczacı arkadaşlarıma klomen ve tamoksifen sorduruyorum.

rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar.

Hocam eczacı arkadaşım fotoğraf attı klomen ve tamoksifen için görseller burada , şimdilik 1 kutu bulabilmiş klomen devamı için diğer eczanelere sorduruyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363

Klomen ve tamoksifenin sahtesi yok. Eczacılarda bilmeden satıyorlar ama şu dönemde satılan pregnly da sahte olmayanı görmedim. Pregnly fotosu atsan kafi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: qwert
      Herkese merhaba,
      3 aylık only testo kürünü bitirmeye karar verdim hep 250 mg gittim genel olarak ilaçları 2 haftadır bıraktım ve dün kan tahlili verdim sonuçlar yazımın altında paylaştığım gibidir.
      Sizce pct ye başlamalı mıyım? Yoksa 1 hafta daha mı beklemeliyim? Testesteron ölçü birimi nmool/l nq ml de 3-4 arası değere tekabül ediyor. Elimde 2 adet ovitrelle klomen ve tamoxifen ayriyeten de proviron mevcut ürünlerimi stokladım. Aşağıya da küre girmeden önceki sonuçlarımı atacağım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. @rastlantisal @Askabar @godofdark @otopsicikedi @GHOST 

• Yazan: Beastmode
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürü bıraktım 3 ay oluyor pct yapmadım uzun bir kürden çıktım. Testesteron ve östrojen değerlerim bunlar fakat testosteron değer sonucu normal yazmasına rağmen düşük değil mi? Ve östrojen değerim de normal yazıyor ama yüksek değil mi çünkü çok fazla halsizlik, güçsüzlük ve duygusallık hissediyorum bilenler yardımcı olabilir mi? Doktor sonuçları göstermem için 2 hafta sonrasına randevu verdi kafama çok takıldı sonuçlar.

• Yazan: Yasinakda
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar 2. Kür başlayacağım en hızlı kütle nasıl koyabilirim? Kilo 80 define olup öyle mi girmeliyim sizce? Teşekkürler.

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.