Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

voSaydin

Growth mu tercih etmeliyim steroid mi?

Önerilen İletiler

voSaydin    3

Dostlar herkese selam aklımda şimdi growth hormonu almak var(100ui 4500tl) +testosterone ile gh-testo kürü yapmak mı?

yoksa testo-bolde-oxandrolone kürü yapmak daha iyi olur?

bu kürden sonra pct yapacağım hangisiyle gelişim PCT dönemini de göz önüne alırsak daha iyi olur? 

üstelik boyumun, elimin vs uzaması/büyümesi çok istediğim bir şey :D 3 üniteyle bunu sağlayabilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    206
voSaydin, Şimdi yazdı:

Dostlar herkese selam aklımda şimdi growth hormonu almak var(100ui 4500tl) +testosterone ile gh-testo kürü yapmak mı?

bu kürden sonra pct yapacağım hangisiyle gelişim PCT dönemini de göz önüne alırsak daha iyi olur? 

Tabii kii bana göre testo bolde ox olur ama kendim yapıcak olsam bolde yerine npp tercih ederim. Gh hem çok pahalı hem uzun vadede kullanılacak birşey bütçeyi çok ama çok yorar. Eğer bütçen de sorun yoksa kür harici gh kullanabilirsin derim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
Arenn, 3 dakika önce yazdı:

Tabii kii bana göre testo bolde ox olur ama kendim yapıcak olsam bolde yerine npp tercih ederim. Gh hem çok pahalı hem uzun vadede kullanılacak birşey bütçeyi çok ama çok yorar. Eğer bütçen de sorun yoksa kür harici gh kullanabilirsin derim 

bütçem kısıtlı maalesef, npp kullanıcaktım normalde ancak pct sonrası decadick yaşamak istemediğim için bolde/rimo gibi ilaçlara döndüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

Boyunun uzamasını istiyorsan kesinlikle steroidlerden uzak dur. Kemik kıkırdaklarını sertleştirip boy uzamanı önce 1-2cm hızlı arttırıyor sonra bitiriyor. Sadece growth kullan ve 100iu 4500 ucuz dikkat et eczaneden şaşma

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42
Hikmett, 56 dakika önce yazdı:

Boyunun uzamasını istiyorsan kesinlikle steroidlerden uzak dur. Kemik kıkırdaklarını sertleştirip boy uzamanı önce 1-2cm hızlı arttırıyor sonra bitiriyor. Sadece growth kullan ve 100iu 4500 ucuz dikkat et eczaneden şaşma

Bu konudaki bilimsel araştırmalar yetersiz büyüme çağındaki bireylerin büyümesini durdurmadığı açıkça ortada.

19 Yaşında 1.91cm boyundayım ve bir çok androjenik/anabolik steroidi kullanmama rağmen doktor bacaklarımda daha uzama payı olduğunu, kapakların kapanmadığını belirtti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
egerdnc, 4 dakika önce yazdı:

Bu konudaki bilimsel araştırmalar yetersiz büyüme çağındaki bireylerin büyümesini durdurmadığı açıkça ortada.

19 Yaşında 1.91cm boyundayım ve bir çok androjenik/anabolik steroidi kullanmama rağmen doktor bacaklarımda daha uzama payı olduğunu, kapakların kapanmadığını belirtti.

Bunun aksi de çok fazla örnekli. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42
rastlantisal, 39 dakika önce yazdı:

Bunun aksi de çok fazla örnekli. 

Bilginizi ölçmek veya farklı bir şeyi yansıtmak amacıyla yazmıyorum, yanlış anlaşılmaya sebep olmak istemem ve daha çok şey bildiğim yönünde bir iddiam yok; Testosteron özelinde bir konu bulamadım ancak oxandrolone ve winstrol’ün boy uzamasına katkısı olduğu konusunda iki pubmed konusuna denk geldim.

TESTLER

İlk bireyin(Kadın) Winstrol + Leuprorelin Acetat(Prostat Tedavisi) veriliyor ve ergenlik boyunca 20-25cm olan uzama ortalamasını geçip 28.5cm uzuyor. İkinci birey bir sendrom sahibi, bu sebeple GH Tedavisi uygulanıyor ve boyu uzamıyor. Bu sebeple Winstrol + Leuprorelin Acetat(Prostat Tedavisi) veriliyor ve GH Eksikliği olan çocukların GH tedavisi sonrası 21.9cm olan uzama ortalamasını aşıp 27.0cm uzuyor. Tabii ki bu bilimdir ve son sözü pubmed söyler diye bir durum yok, sadece güvenilir bir kaynaktır fakat hala daha araştırılması gereken bir konudur ve farklı sonuçlar da çıkabilir farklı insanlarda.

IMG_2882.jpeg IMG_2883.jpeg

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/7094391/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/183178/

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
egerdnc, 19 dakika önce yazdı:

Bilginizi ölçmek veya farklı bir şeyi yansıtmak amacıyla yazmıyorum, yanlış anlaşılmaya sebep olmak istemem ve daha çok şey bildiğim yönünde bir iddiam yok;

Testosteron özelinde bir konu bulamadım ancak oxandrolone ve winstrol’ün boy uzamasına katkısı olduğu konusunda iki pubmed konusuna denk geldim.

Elbette ki akıl akıldan üstündür. Bundan ne gocunurum ne de tavrım olur. Bilakis mutlu da olurum.

Ancak bunlar az sayıdaki özel durumlu denek üzerinde ve bizim dozlamamızdan bağımsız olarak tedavi amaçlı kullanım dozlarındaki örneklerdir. Ayrıca belli ilaçların belli kombinasyonu ile elde edilen verilerdir.

Bizde olay çok başka. Yüksek dozlarda ve bambaşka kombinasyonlarla kullandığımız için yukarıdaki özel araştırmayı "bize uygun" demek çok doğru olmaz.

Ne zaman ki çok sayıda denek üzerinde, bizim kullandığımız dozlarda ve kombinasyonlarda analizler yapılır ve bunlardan bir / bir kaç meta analiz çıkar o vakit genelleme yapabiliyoruz. 

Yoksa forumda bir çok genç kardeşim saç, cilt ve benzer sağlıklarını erken yaşta steroid kullanımı yüzünden kaybetti. Ve genel şikayet uzamanın durduğu yönünde. 

Hal böyle olunca daha güvenli olan "erken yaşta steroid kullanamamak" olduğunu referans alarak o yönde tavsiyelerde bulunuyoruz.

• Beğen 1
  • Alkış 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
voSaydin, 2 saat önce yazdı:

Gh unut sen onu çalıştıramazsın o ilacı almak sadece parayla olacak iş değil çoğu kişi alıyor %20 anca faydalanıyorlar farkında değiller.

• Beğen 3
  • Alkış 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
gönderildi (düzenlendi)
Bay-T, 12.12.2023 - 14:38 yazdı:

Gh unut sen onu çalıştıramazsın o ilacı almak sadece parayla olacak iş değil çoğu kişi alıyor %20 anca faydalanıyorlar farkında değiller.

Hocam şifreli gibi olmuş %100 çalıştırmak için nasıl bir yol izlemek gerekiyor

Klasik dikkat edilmesi gerekenler çoğumuz biliyordur süt ürünleri tüketmemek şeker tüketmemek 6 ay boyunca düzenli kullanmak gibi gibi başka neler var parasını geçtik hadi bir de kullandığına değse kullandığına deyseden kastım %100 verim almak @metinav aydınlat bizi ışık ver yüzde yüz nasıl verim alırız 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc, 12.12.2023 - 13:54 yazdı:

Büyüme hormonu ile ilgili sorunları olan bireylerde uzamanın durmaması vesaire durumlarında genelde cinsiyet hormonları kullanılır çünkü kıkırdak dokuyu sertleştirirek büyümeyi durdurur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Groft kendi başına işe yaramaz yani deri ve cilt kaliteni artırmak amaçlı kullanmayacaksan söylenenler doğru kardeşim groftu araştırırsan insülin testesteron olmadan kendi başına bi halta yaramıyor hatta yine yan ürünler var bunları araştırmadan paranı çöp etme bende kullanmaya yeni başlayacak biri olarak şuan sürekli araştırıyorum soruyu yanlış sormuşsun ama kür planı seçeneği seni daha fazla tatmin eder bence kas kazanımı için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    8

Growth kullanacaksan yanında insulinde kullanman gerekli tek başına çok verim alamazsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    28

Konuyu güncelleştirebilir miyiz? el ayak kafa vb yerlerin büyümesi için günde kaç ui kullanım gerekir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi, 14 saat önce yazdı:

Konuyu güncelleştirebilir miyiz? el ayak kafa vb yerlerin büyümesi için günde kaç ui kullanım gerekir?

Amacın bu ise bu çok karmaşık bir soru ama güvenilir dozlar genelde 2-6 arası 4iu en optimumu bence hard body yapmıyorsan gidip 4 iu ile belli hisleri almıyorsan muhtemelen cartcurtpharma yani ne oldugu belli olmayan cart curt bi ilac boştur muhtelemen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    28
bilimselbodyci, 6 saat önce yazdı:

Amacın bu ise bu çok karmaşık bir soru ama güvenilir dozlar genelde 2-6 arası 4iu en optimumu bence hard body yapmıyorsan gidip 4 iu ile belli hisleri almıyorsan muhtemelen cartcurtpharma yani ne oldugu belli olmayan cart curt bi ilac boştur muhtelemen

Buna herhalde yeni konu açılması gerekiyor.. tamamdır teşekkürler zaten eczaneden almayı düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.