Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

metinav    4.570
rastlantisal, 10.10.2022 - 13:38 yazdı:

Merhabalar.

Bu akşam 50mg Testo P - 50mg Tren Ace ile ilk tren kürüme başlıyorum. Bu, benim ilk tren kürüm olacak. Bugünden itibaren diyet biraz daha sertleşecek. 

Dün akşam dostinex ve arimidex stok durumumu kontrol ettim. 

Açıkçası biraz da heyecanlıyım. Ne olacak göreceğiz hep beraber.

Son zamanlarda erken boşalma durumu hasıl oldu. Tesadüfen @metinavhocamın birine yazdığı cevapta yüksek östrojenin de erken boşalmaya sebep olabileceğini belirtiyordu. Bende östrojen yükseldiğinde yüzümde, elmacık kemiği ile burun arasındaki kısımda hafif şişkinlik olur. Oradan östrojenin yüksek olduğunu biliyordum. Sonra boldenon kürümü düşündüm. Boldenon küründe orgazm olmam inanılmaz uzun sürüyordu. Nerde ise geciktirici kullanmış gibi. O kürde E2 değerlerim hep dipte idi. 

Hal böyle olunca denemeye karar verdim. 1 adet arimidex içtim. Bingooo! evelsi gün erken boşalma sorunu gidiverdi. 

Bu bilgi de aklınızda olsun.

Değerli hocam @metinava ne kadar teşekkür etsem az. Sayesinde kür konusunda baya baya bilgi edindim.

Hayırlı uğurlu olsun, umarım küründe istediğin hedefi elde edersin ve forumdaki kardeşlerimize örnek alabilecekleri tecrübeler kazandırırsın, değerli kardeşim. @rastlantisal

Östrojenin, orgazmdaki hassasiyeti arttırdığı ve penil uyarıyı güçlendirdiğini okumuştum ve bu konuyu tartışan yabancı bir forumda da insanlar gördüm, aynı deneyimi aktarmışlar.Dolayısıyla kritik bir rolü var östrojenin...

Birşeyler araştırırken veya tesadüfen karşılaştığım bilgileri gözlemlerimle karşılaştırıp doğru bir sonuca ulaşmaya çalışıyorum.Birilerinin işine yaraması güzel bir şey :)

rastlantisal, 11.10.2022 - 10:08 yazdı:

İlk tren kürüm ve asla bunu tecrübe etmek istemem :D

Düz mantık yürütelim. Zaten karaciğer ve böbrek yük altında olacak. Sen beslenme ile ilave yük bindirirsen illaki su koy verir. Hiç o toplara girilmemeli. Zaten 5-6 hafta diye planladım. 5-6 hafta ölüm orucunda olsam beni bozmaz :)

Ben trenbolon küründe karbonhidratı düşük tuttuğumda vucut bir zaman sonra alışıyor duruma, ama arada kaçamak çikolata ve benzeri bir tatlı yediğimde nabzım ateşim çıkıyordu, başlıyordum terlemeye...Bunu defalarca test ettim hep aynı oldu, tişört değiştirmekten bıkmıştım :) Sağlam irade lazım gerçekten...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    993
metinav, 21 dakika önce yazdı:

Ben trenbolon küründe karbonhidratı düşük tuttuğumda vucut bir zaman sonra alışıyor duruma, ama arada kaçamak çikolata ve benzeri bir tatlı yediğimde nabzım ateşim çıkıyordu, başlıyordum terlemeye...Bunu defalarca test ettim hep aynı oldu, tişört değiştirmekten bıkmıştım :) Sağlam irade lazım gerçekten...

Aynen öyle hocam şeker değil carb girse bile sıcak basıyor,terleme başlıyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Valhallaxd, 11.10.2022 - 08:46 yazdı:

abi yaşınıza göre metabolizmanız çok hızlı demek ki 3000 kalori yetmiyor size :D yasaklı olunca tatlılar insanın canı çok çekiyor. tren kürlerinde beslenmeye dikkat edilmezse daha çok yan etki görülüyor diyorlar abi sizce doğrulup payı var mı ?

Evet doğru, tren küründe işlenmiş gıdalardan, fastfood ve şekerden kesinlikle uzak dur. Trenbolon küründe temiz beslenme kesinlikle şart. Etrafta tren küründeyken dilediğini yiyen ve form tutan adamları örnek alma onlar organlarının ömrünü kısaltıyorlar gittikçe. Temiz beslenme ve minimum 5 litre su şart. Cheat meal yapılacaksa da tatlıyla yapılmamalı. 

Vural2, 9 saat önce yazdı:

Aynen öyle hocam şeker değil carb girse bile sıcak basıyor,terleme başlıyor.

İdmandan sonraki öğünümde 70-80 gr dan fazla karb alınca inanılmaz sıcak basıyordu, propranolol kullanıyordum bunun için sonrasında da telmisartan kullanmıştım belli bir süre. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
hectordoyle, 6 saat önce yazdı:

Evet doğru, tren küründe işlenmiş gıdalardan, fastfood ve şekerden kesinlikle uzak dur. Trenbolon küründe temiz beslenme kesinlikle şart. Etrafta tren küründeyken dilediğini yiyen ve form tutan adamları örnek alma onlar organlarının ömrünü kısaltıyorlar gittikçe. Temiz beslenme ve minimum 5 litre su şart. Cheat meal yapılacaksa da tatlıyla yapılmamalı. 

cheat mealı kür sonuna kadar yapmamayı düşünüyorum dayanamazsam ise bile en zararsız cheat meal olmalı yoksa cidden abilerimin yazdığı gibi gece uyutmaz vücut ateş basıyor :D kaldı 8 hafta bakalım neler olacak

@rastlantisal ümit abi sizde sinir durumları nasıl şuan ? ben normalde çok agresif bir kişiliğe sahibim ama şuan bildiğiniz çiçek gibiyim ben de ters etki yaptı sanırım :D :D

tarihinde Valhallaxd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Valhallaxd, 4 saat önce yazdı:

bile en zararsız cheat meal olmalı yoksa cidden abilerimin yazdığı gibi gece uyutmaz vücut ateş basıyor :D

Özellikle akşam yüksek yağ ve yüksek karbonhidrat içeren bir yemek yediysen geçmiş olsun, gece uyku girmiyor gözüne :D Tren maceramda yaptığım cheat meal ve cheat dayler iyi bir ders verdi bana o yüzden beslenme konusunda kesinlikle temiz gitmeye özen göster. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Valhallaxd, 15.10.2022 - 08:24 yazdı:

cheat mealı kür sonuna kadar yapmamayı düşünüyorum dayanamazsam ise bile en zararsız cheat meal olmalı yoksa cidden abilerimin yazdığı gibi gece uyutmaz vücut ateş basıyor :D kaldı 8 hafta bakalım neler olacak

@rastlantisal ümit abi sizde sinir durumları nasıl şuan ? ben normalde çok agresif bir kişiliğe sahibim ama şuan bildiğiniz çiçek gibiyim ben de ters etki yaptı sanırım :D :D

Sinir şuan yok bende. Evdekiler farkında zaten ilave bir şey olursa ikaz edecekler.

Henüz daha 3. enjeksiyonu yaptım. Bir haftada 4 enjeksiyon tren yaptığımı düşünürsen henüz haftası dolmadı yani. 

Her dozda nefes almak zorlaşıyor. Bakalım nereye varacak bu iş :)

Ben standart bir karadenizli olarak 30 yaşıma kadar aşırı öfkeli idim. Baktım bunun zararı çok kendimi dinginledim. Trenden gelen öfke ile de baş edeceğimi düşünüyorum. İlk DECA küründe gafil avlanmıştım. Deca insanı aşırı kıskanç birine eviriyor. Sonradan fark ettim durumu. Bu sefer yemez ama. Çünkü çok daha bilinçli ve bilgiliyim. :)

Sanıyorum tren boyunca başlık sık sık güncellenecek. Gün içi kestirdim biraz. Uyandığımda alev alev yanıyor gibiydim resmen. Öküz oturma hissi yeni yeni azaldı. Şuan hali hazırda yanıyor gibiyim ama ateşim normal. Diyeti sertleştirdim ama şimdilik güç azalması bile olmadı. Güç konusu bende acayip. Ne olursa olsun oynamıyor. Bakalım bu sefer nasıl olacak.

İlaveten Yeni geçtiğim markadan toplam 6 enjeksiyon yaptım. Bu da prop ama ödem yapmadı. Eski markanın ödemlerinin geçmesini bekliyorum. Daha da olmadı ödemli bölgelere enjektör batırıp içlerini çekeceğim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Kürde olma bilinci kişiyi birçok yan etkiden koruyor. Küre giren insanların neredeyse yarısından fazlasında bu özellik olmadığı için kendilerini yan etkilere teslim ediyorlar, özellikle psikolojik yan etkilere. Bu arada abi enjeksiyonları hangi bölgelere yapıyorsun? Ben şu ana kadar hep bacaktan yaptım ve sorun olmadı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Kürde olma bilinci kişiyi birçok yan etkiden koruyor. Küre giren insanların neredeyse yarısından fazlasında bu özellik olmadığı için kendilerini yan etkilere teslim ediyorlar, özellikle psikolojik yan etkilere. Bu arada abi enjeksiyonları hangi bölgelere yapıyorsun? Ben şu ana kadar hep bacaktan yaptım ve sorun olmadı.

Sağ kalça - Sol kalça.

Testo P + Tren A = Pazartesi - Çarşamba - Cuma - Cumartesi

Testo P = Salı - Perşembe

Her enjeksiyonda 0,5ML testo P + 0,5ML tren A + 0,5ML Evigen

Yani haftada toplam 300 testo P + 200 Tren A vurmuş oluyorum.

İşte o yüzden dibine kadar araştırmadan kür işine bulaşmamak gerek. Beni biliyorsunuz. Olabildiğince kötü yanlarını anlatıyorum hep. İyi yanını herkes anlatıyor zaten. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Merhabalar tekrardan.

Gece 4 gibi uyandım. Üstümdeki her şey, yastık, çarşaf ve hatta battaniye bile sırılsıklamdı. Üstümü değiştirip başka yatağa geçtim. Sabah 6 da uyandığımda yine üstüm sırılsıklamdı. Ben ki sıcak havalarda terlerim uyurken. Yastık sırılsıklam olur. Ama bu başka bir boyut oldu :D 

Beklenilen bir yan etki biliyorum. Bu ölçüde beklemiyordum :)

Su konusuna çok daha titizleniyorum artık. Günde 5 litrenin altına düşmeye hiç niyetim yok. Ortalama 2 litre kadar da şekersiz çok açık çay içtiğimi de düşünürsek 7 litre sıvı yapar ki güzel duruyor.

Dün sol bacaktan turuncu uç ile only testo + evigen toplam 1ml enjeksiyon yaptım. Enjeksiyon çok rahat oldu. Bugün ise enjeksiyon bölgesinde çok çok hafif ağrı var. Bundan sonra tren olan enjeksiyonları kalçadan, only testo olanları ise bacak ve omuzlardan yapacağım. Her gün enjeksiyon olan planda hepsini kalçaya saplamak dert olabiliyor.

Bu günlük bu kadar. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Emrahtkty, 17.10.2022 - 14:39 yazdı:

TrenA hangi markaydı abi?

Normatech.

Merhaba canlar.

Sinir, gün be gün yükselmeye başladı. Bugün çok sinirli uyandım. Şimdilik kontrol edebildiğim ölçüde. Cidden çok acayip. İşten ilk fırsat bulduğum anda progestrol, Prolaktin ve E2 testleri yaptırıp sorunun nerden kaynaklandığına ve nasıl bir çözüm bulabileceğime bakacağım. 

Daha önce de bahsetmiştim aslında çok sinirli biriyim ama 30lu yaşlarda bunu yenebilmiştim diye. Resmen 30 öncesine doğru itekliyor beni :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 17.10.2022 - 16:56 yazdı:

Normatech.

İlk defa duydum abi umarım senş yanıltmaz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Emrahtkty, 37 dakika önce yazdı:

Aslında yıllardır olan bir marka o. Sadece ortalıkta veya sosyal medya ptlerinin pek sattığı bir ilaç değil. Genelde yarışmacılar biliyor tanıyor. İlk deca ve dick yapan ilacımın da markası bu idi. En azından sitesi çok uzun süre öncesinden kayıtlı.

Ha garanti verir miyim? Asla! 5 senedir çalışan satıyordur ama yarın çalışacağının garantisi yok. Hiç biri ama hiç biri eczane ürünlerinin yerini tam olarak tutmaz.

An itibari ile beklenen tüm yan etkiler var. Omuz tüpleri lif lif ayrılmaya başladı. Ödem yok. Testosu da aynı marka. Bir balkan mı? Bence balkan = balkandır. denetlenebilen üretimi denetlenemeyen üretimle kıyaslamamak gerekir. 

Seneye planım tamamen düşük doz ile eczane gitmek.

Emrahtkty, 37 dakika önce yazdı:

Şu an için en büyük sıkıntım maalesef spor salonu. Yıllardır gittiğim salon gidebildiğim saatte aşırı yoğun hale geldi. Zor bela 300kg ile leg press yapabildim çünkü ağırlık yok. Gelen tiplerde apaçiye evrilmeye başladı. Evime en yakın diğer salon macfit. Sanıyorum oraya geçmek zorunda kalıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Merhaba canlar. Öfke sorunu için teste gidemedim ancak yarım doz dostinex aldım. Şeker kıvamına geri döndüm. Decadan aşinayım. Yüksek prolaktin insanı triplere sokuyor çünkü. Öfke artasrsa yine aynısını yapacağım.

Aşağıdaki fotolardaki formum 2800 kalori / gün + Testo prop ile geldiğim formdur. 77,6 KG'ım. Bugün yarışmacı hocalar incelediler beni. Yağ konusu bitmiş deri altı suyu var. Onu da atmak için uğraşılmaması gerektiği, yarışma için sadece o çileye katlanılacağı konusunda nasihat aldım diyeyim. Ki tren de artık çalışmaya başladı. Kalan 1 ayda hatları iyice derinleştirir ve tam olurum.

İlaveten kardioyu haftada 3 güne düşürdüler. Jinekomasti dahil her hususu ele alıyorlar. Profesyonel göz başka oluyor. 

635048976445f_WhatsAppImage2022-10-19at20_31_32.thumb.jpeg.172f3b151eaa64b40ff7435ee9408ddb.jpeg 63504896d880e_WhatsAppImage2022-10-19at20_31.32(1).thumb.jpeg.7a241487787e331f42e91934b78fa9a7.jpeg

1 ay sonra tren final formunu da atarım karşılaştırırız.

• Beğen 8

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Hocam mükemmel bir yapı inşa etmişsiniz Kürünüzde Bol Şans. Tren yan etkilerini Nasıl minimuma indiriyorsunuz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
ozbe", 20.10.2022 - 10:19 yazdı:

Hocam mükemmel bir yapı inşa etmişsiniz Kürünüzde Bol Şans. Tren yan etkilerini Nasıl minimuma indiriyorsunuz 

Çok teşekkür ederim. 

Bol su + bol sıvı, Nac600 + Enginar sirkesi + Enginar extratı, yükselen prolaktin için dostinex, Minimal yan etki için minimal doz ve en önemlisi bilinç ile. Başına ne geleceğini bilirsen olan bitenin de sebebini biliyorsun. Hali ile psikolojini sağlam tutuyorsun. 

Ancak yanıltmasın yukarıda paylaştığım form Only Prop + Beslenme kontrolü + Yoğun antrenman.

Trenin etkisini 1 ay sonra görürüz.

Bilmeyenler için aşağıya önce - sonra paylaşıyorum.

İlk fotoğraf 30lu yaşların başında çekildi. 35li yaşlarda powerlifting ile başladım spora. Yıllarca güç üzerine gittim. Yaş ilerlediğinde ise eklemler için risk oluşturacağı için body buildinge geçtim. Pandemi vs gibi bir çok olumsuzlukluğa rağmen durmadım. 

Bu yolun uzun bir kısmı natural devam etti. Kısa bir kısmı ise ilaçlı olarak devam etti. İlk kürüm testo - deca - danabol üçlüsü idi ve bilinç namına bir şey yoktu. Deca dick yaşayıp bu forum sayesinde kısa sürede kurtuldum. Sonraki kürüm 10 ay sürdü. Sustanon ile başlayıp testo - E ve boldenon ile devam ettim. Tüm yan etkileri ve sivilce sorunu yaratmasına rağmen 18 hafta sürdürebildim. Sonrası ise yine only testo ile devam etti.

Bir süre vücudu dinlendirip Blast and Cruise modeline minimal dozlarla başladım. Şuan yine blast döneminin en sert kısmındayım. 4 hafta daha 200mg/hafta tren kullanıp peşinden 6 hafta only testo enhantate gideceğim. Sonra da cruise dönemi başlayacak. 

Cruise döneminin bitişi tamamen döl sıvısı, prostat küçülmesi, testislerin büyümesi vs vs gibi emarelere göre belirliyorum. Geçen ki cruise için 6 hafta yetmişti. Bu sefer anabolizan eklediğim için biraz daha uzun sürebilir. 

Her ne kadar merdiven altı kullanıyor olsam da ecza dolabımda iran enhantate (ki bence mükemmel ürün) ve sustanon acil durum butonu gibi duruyor :).

6350fd560ebbe_WhatsAppImage2022-10-19at23_48_16.jpeg.30f7b005ab9cd7a3958ed0ac685f9479.jpeg

Spora başlamadan önceki halim. Başladığımda bundan da zayıftım. 

6350fd798aa1b_WhatsAppImage2022-10-19at23_35_02.thumb.jpeg.5ad914e626f589e526c20fcab6bb0a62.jpeg

Bu da seneler içinde yakaladığım son halim.

Sevgi ve saygılarımla. 

• Beğen 8

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
rastlantisal, 19.10.2022 - 21:57 yazdı:

Merhaba canlar. Öfke sorunu için teste gidemedim ancak yarım doz dostinex aldım. Şeker kıvamına geri döndüm. Decadan aşinayım. Yüksek prolaktin insanı triplere sokuyor çünkü. Öfke artasrsa yine aynısını yapacağım.

Aşağıdaki fotolardaki formum 2800 kalori / gün + Testo prop ile geldiğim formdur. 77,6 KG'ım. Bugün yarışmacı hocalar incelediler beni. Yağ konusu bitmiş deri altı suyu var. Onu da atmak için uğraşılmaması gerektiği, yarışma için sadece o çileye katlanılacağı konusunda nasihat aldım diyeyim. Ki tren de artık çalışmaya başladı. Kalan 1 ayda hatları iyice derinleştirir ve tam olurum.

İlaveten kardioyu haftada 3 güne düşürdüler. Jinekomasti dahil her hususu ele alıyorlar. Profesyonel göz başka oluyor. 

1 ay sonra tren final formunu da atarım karşılaştırırız.

Abi muazzam olmuşsun  azmini taktir ediyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42

konuyu bastan sona okudum elinize saglık. sormak istediğim süreçte ek kularak supplement kullandınız mı hocam ? multi vit prebiyotik e vit  c vit  bcaa glutamin vb. gibi. kullanmadıysanız nedenini belirtir misiniz tesekkur ederim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
kakule, 21 dakika önce yazdı:

konuyu bastan sona okudum elinize saglık. sormak istediğim süreçte ek kularak supplement kullandınız mı hocam ? multi vit prebiyotik e vit  c vit  bcaa glutamin vb. gibi. kullanmadıysanız nedenini belirtir misiniz tesekkur ederim

Nizami beslenen birinin glutamin gibi amino asit temelli supplementlere ihtiyaç duyacağını düşünmüyorum. Sürdürülebilirlik esas olan. Kreatini bile sadece naturel dönemde kullanıyorum mesela. Only testo kısımlarında karaciğer koruyucu kullanmıyorum çünkü değerler yükselmiyor. Döngü kapalı iken döngüyü canlı tutacak supplement kullanmıyorum. Bağırsaklar gürül gürül çalışırken pro yada rebiyotik kullanmıyorum. Sindirim ile ilgili sorun yaşarsam (en son ne zaman yaşadım bilmiyorum) kullanıyorum. Zaten turşu ve kefir benim bebeklerim :) Kefirimi de kendim mayalarım. Piyasadakiler tatlı oluyor. Ben ekşi ayran kıvamında seviyorum. Keza yoğurt öyle. Yeşilliğe asla hayır demiyorum. Kalorisiz besin gibisi yok. Tıka basa ye. Monster pak multi vitamin kullanıyorum. Onu da günlük değil de plansız olarak kullanıyorum. Depoları doldur boşalt yapıyorum yani. Nihayetinde doğada her zaman her besini bulamıyorsun. Bulduğunda ise depoları dolduruyorsun. Çok terleyen biri olarak çok maden suyu ve tuz tüketirim. Bazen maden suyuna silme çay kaşığı tuz ve limon ilave ederim.

Koruyucuları ise eklediğim anabolizana göre kullanıyorum. Only testo P hiç bir şey kullanmazken trende ekleyince karaciğer korucuları mixledim hemen. 

Nihayetinde ben yarışmacı değilim. İp ince bir deri ve susuz bir vücuda ihtiyacım da yok. Ki sürdürülebilir de değil. Yoğun beslenen birinin de beslenme temelli amino asitlere, kafein gibi yalancı enerji şeylerine ihtiyacı olacağını hiç bir zaman düşünmedim. Disiplini yakaladığında bunlar faso fiso geliyor. Hatta şöyle söyleyeyim her gün 5 saat uyuyorum. Akşama kadar çalışıp aç karnına ve çok enerji olarak yoğun antrenmanımı, üstüne de kardiomu yapıp çıkıyorum salondan. Ne kafein performansını artırıyor ne de kreatin kaldırdığım kiloları artırıyor. 

Kendinizi bu tarz supplementlere şartlamayın. Sadece eksiği tamamlamak için kullanın gitsin. Vücut, inanılmaz bir makine. Her duruma uyum sağlayıp işlemeye devam ediyor.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Yorumlarınız beni mutlu ediyor. Sosyal medyadaki gelişi güzel beğenilerden ziyade burada gönül vermişlerin yorumları nazarımda çok daha değerli oluyor.

Cansınız.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
rastlantisal, 16.10.2022 - 00:49 yazdı:

Sağ kalça - Sol kalça.

Testo P + Tren A = Pazartesi - Çarşamba - Cuma - Cumartesi

Testo P = Salı - Perşembe

Her enjeksiyonda 0,5ML testo P + 0,5ML tren A + 0,5ML Evigen

Yani haftada toplam 300 testo P + 200 Tren A vurmuş oluyorum.

İşte o yüzden dibine kadar araştırmadan kür işine bulaşmamak gerek. Beni biliyorsunuz. Olabildiğince kötü yanlarını anlatıyorum hep. İyi yanını herkes anlatıyor zaten. 

Abi yeni gördüm bu kadar fazla evigen sağlıklı mı ? E vitamininin kan sulandırma etkisi var diye biliyorum o yüzden fazla alınması sakıncalı olmaz mı ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Askabar, Şimdi yazdı:

Abi yeni gördüm bu kadar fazla evigen sağlıklı mı ? E vitamininin kan sulandırma etkisi var diye biliyorum o yüzden fazla alınması sakıncalı olmaz mı ?

https://www.acibadem.com.tr/ilgi-alani/e-vitamini/#genel-tanitim

Aslında şurada yazıyor. Fazlasını atar vücut sorun yok. Kürde bilhassa lazım olan bir vitamindir. Yoksa tırnaklar çok zayıflayabiliyor, kulak kiri kuruyor vs. Üstelik anaboliklerin kanı yoğunlaştırdığını düşünürsen bu çok da korkulası değil. Linkteki yan etkilerin hiçbirine maruz kalmadım. Biliyorsun gözlem kabiliyetim gelişmiştir. En ufak sorunda direk keserim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

https://www.acibadem.com.tr/ilgi-alani/e-vitamini/#genel-tanitim

Aslında şurada yazıyor. Fazlasını atar vücut sorun yok. Kürde bilhassa lazım olan bir vitamindir. Yoksa tırnaklar çok zayıflayabiliyor, kulak kiri kuruyor vs. Üstelik anaboliklerin kanı yoğunlaştırdığını düşünürsen bu çok da korkulası değil. Linkteki yan etkilerin hiçbirine maruz kalmadım. Biliyorsun gözlem kabiliyetim gelişmiştir. En ufak sorunda direk keserim.

Bir şey daha öğrenmiş oldum abi teşekkür ederim. Bende ekliyorum tekrardan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Evet canlar yeni bir güncelleme yapayım dedim.

Prolaktini baskılamak çok doğru bir karar olmuş. Çok yüksek değilken yarım dostinex aldığımda eklem ağrıları çekerken, trende yarım dostinex aldığımda eklemlerde hiç sorun yaşamadım. Demek ki doğru zamanda almışım. Diğer yandan öfke namına hiç bir şey kalmadı. Bir diğer artısı ise libidodan yana oldu. İlk kürde veya DHT kürlerinde yaşadığım kadar yüksek durumda. Yükselen progestrolün etkisi olsa gerek. 

Şu anki formum tam istediğim şey olmasına rağmen, buraya kadar zorlanmadan geldiğim için deri altı su tutumunu da azaltmaya gideceğim. Şu noktada bile treni kesebilirdim. Çünkü istediğimi only testo prop ile almıştım lakin iyice dibe inelim. Pazartesiden itibaren karbı çok dibe çekeceğim. Kalori ihtiyacı için proteini artıracağım. Ve sol alttaki whatsapp simgesinden temin ettiğim ve "acaba çalışıyor mu?" diye zerre şüphe etmediğim iran yohimbeye başlayacağım. Zaten hepi topu 3,5 hafta sürem kaldı definasyon için. İyiden tadını çıkaralım :)

Yıllarca keto + İf formasyonunda beslenip üstüne power lifting yaptığımdan şuan performansımı pek aşağılara çekeceğini düşünmüyorum.

İlaveten hala göğüs ucuma dokunduğumda batma hissi var. Şu noktada hiç riske girmeyip tamoksifen ile receptörleri doldurarak garantiye alacağım. 2 günde yarım doz ile başlayarak doz ayarlamasını yapacağım.

Saygılarımla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
rastlantisal, 29 dakika önce yazdı:

Evet canlar yeni bir güncelleme yapayım dedim.

Prolaktini baskılamak çok doğru bir karar olmuş. Çok yüksek değilken yarım dostinex aldığımda eklem ağrıları çekerken, trende yarım dostinex aldığımda eklemlerde hiç sorun yaşamadım. Demek ki doğru zamanda almışım. Diğer yandan öfke namına hiç bir şey kalmadı. Bir diğer artısı ise libidodan yana oldu. İlk kürde veya DHT kürlerinde yaşadığım kadar yüksek durumda. Yükselen progestrolün etkisi olsa gerek. 

Şu anki formum tam istediğim şey olmasına rağmen, buraya kadar zorlanmadan geldiğim için deri altı su tutumunu da azaltmaya gideceğim. Şu noktada bile treni kesebilirdim. Çünkü istediğimi only testo prop ile almıştım lakin iyice dibe inelim. Pazartesiden itibaren karbı çok dibe çekeceğim. Kalori ihtiyacı için proteini artıracağım. Ve sol alttaki whatsapp simgesinden temin ettiğim ve "acaba çalışıyor mu?" diye zerre şüphe etmediğim iran yohimbeye başlayacağım. Zaten hepi topu 3,5 hafta sürem kaldı definasyon için. İyiden tadını çıkaralım :)

Yıllarca keto + İf formasyonunda beslenip üstüne power lifting yaptığımdan şuan performansımı pek aşağılara çekeceğini düşünmüyorum.

İlaveten hala göğüs ucuma dokunduğumda batma hissi var. Şu noktada hiç riske girmeyip tamoksifen ile receptörleri doldurarak garantiye alacağım. 2 günde yarım doz ile başlayarak doz ayarlamasını yapacağım.

Saygılarımla.

Kür içinde serm kullanmakla blokaj kullanma arasındaki farklar neler abi. Arimidexin yapmadığını tamoksifen ne olarak yapıyo. Hangi durumda tamoksifenle ya da arimidexle kontrol altına almamız gerekiyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.