Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Pregnyl - ovitrelle piyasada yok nasıl bulunur?

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

arkadaşlar koskoca türkiye cumhuriyetinin en büyük illerinden (İZMİR) birinde motorsikletle 67 tane eczane gezdim nasıl olmazda pregnyl yada ovitrelle yok anlamış değilim nerden bulabiliriz nerden temin edebiliriz eczacı onlar karaborsaya düştü felan dedi yokmu satan bir arkadaş konu dışı ama nerden bulabiliriz 40-50 tl lik ilaç piyasada yok şaka gibi ya

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gordo    67

hcg yüzünden kış ayında yapacağım kürü iptal ettim, uzun zamandır herkes aynı dertten muzdarip, zaten bulunmuyordu sanırım artık daha da zorlaştı. PCTler tehlikede, şahsen şu an bu durumu yaşıyor olsaydım testosteronu kesmeden trt şeklinde devam ederdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Gordo, 2 dakika önce yazdı:

hcg yüzünden kış ayında yapacağım kürü iptal ettim, uzun zamandır herkes aynı dertten muzdarip, zaten bulunmuyordu sanırım artık daha da zorlaştı. PCTler tehlikede, şahsen şu an bu durumu yaşıyor olsaydım testosteronu kesmeden trt şeklinde devam ederdim.

Hocam kafayı yiyeceğim yok biyerde buldum 5000 iu orjinal gibi ama yunan pregnyl sizce işe yararmı karaborsa el altı almayı düşünüyorum fiyatıda 150 tl sizce sahtemidir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
ucantekme1, Bir saat önce yazdı:

Hocam kafayı yiyeceğim yok biyerde buldum 5000 iu orjinal gibi ama yunan pregnyl sizce işe yararmı karaborsa el altı almayı düşünüyorum fiyatıda 150 tl sizce sahtemidir

Aynısını bende gördüm, söylediğiniz fiyat.Arkadasım 5 tane aldı.Orjinal mi değil mi bilemem,daha kullanmadı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, 4 dakika önce yazdı:

Aynısını bende gördüm, söylediğiniz fiyat.Arkadasım 5 tane aldı.Orjinal mi değil mi bilemem,daha kullanmadı.

Kullandıktan sonra arkadaşın bize bilgi verirsen sevinirim ben de pek güvenmiyorum onlara.

Ovitrelle bulunabilir bu arada rahat bi şekilde eczacıya söyleyin 2-3 saatte getirtiyorlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44

@ucantekme1 izmirde nerede yaşıyorsun Selçuk ecza depolarinda oluyor ayda bir kez dağıtım yapıyorlarmış eczanelere depoyu arayarak hangi eczaneye verdiklerini sor ve eczaneyle gidip görüş geldiğinde bilgilendirin diye öyle alırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Emrahtkty, 43 dakika önce yazdı:

Kullandıktan sonra arkadaşın bize bilgi verirsen sevinirim ben de pek güvenmiyorum onlara.

Ovitrelle bulunabilir bu arada rahat bi şekilde eczacıya söyleyin 2-3 saatte getirtiyorlar.

hocam çok sordum biri dedi piyasda yok ürteimi durdu ovitrelin dedim şaka falanmı bu bildiğiniz yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Vural2, 49 dakika önce yazdı:

sizce orjmudur sipariş ettim wp aracılıgıyla kapıda ödeme yunan durun görsel vereyim orjinal duruyor üstünde barkod numarası vs fakat dediğim gibi yunanistandan alınmış bunlar fikirleriniz nedir orjumudur kullanlar bilgilendirebilirmi

9ac7605a-c885-417b-9581-087e5ae64f95.jpg

f11b5ab5-9c77-4527-9c0d-aec6bbdad5b2.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
ucantekme1, 1 saat önce yazdı:

sizce orjmudur sipariş ettim wp aracılıgıyla kapıda ödeme yunan durun görsel vereyim orjinal duruyor üstünde barkod numarası vs fakat dediğim gibi yunanistandan alınmış bunlar fikirleriniz nedir orjumudur kullanlar bilgilendirebilirmi

9ac7605a-c885-417b-9581-087e5ae64f95.jpg

f11b5ab5-9c77-4527-9c0d-aec6bbdad5b2.jpg

Valla bende merak ediyorum kullanıp yararını görürsen bilgilendir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Valla bende merak ediyorum kullanıp yararını görürsen bilgilendir 

tamamdır hocam bakalım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Ironmann, 41 dakika önce yazdı:

Choriomon kullanabilirsin ;)))

olsa niye kullanmayalım burda birçok eczaneye baktım yok allah yok :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.350
ucantekme1, 7 saat önce yazdı:

arkadaşlar koskoca türkiye cumhuriyetinin en büyük illerinden (İZMİR) birinde motorsikletle 67 tane eczane gezdim nasıl olmazda pregnyl yada ovitrelle yok anlamış değilim nerden bulabiliriz nerden temin edebiliriz eczacı onlar karaborsaya düştü felan dedi yokmu satan bir arkadaş konu dışı ama nerden bulabiliriz 40-50 tl lik ilaç piyasada yok şaka gibi ya

Tanıdık eczaneye sordum şimdi. ovitrelle stoklarda bulunuyormuş. Yarın kontrol edip haber edecek. Acaba seni genç gördükleri için vermemiş olabilirler mi? Bunlar yapmadıkları şeyler değil...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Tanıdık eczaneye sordum şimdi. ovitrelle stoklarda bulunuyormuş. Yarın kontrol edip haber edecek. Acaba seni genç gördükleri için vermemiş olabilirler mi? Bunlar yapmadıkları şeyler değil...

valla bilmiyorum hocam ama bakmadığım yer kalmadı izmirdeyiz genel olarak klomen tamoksifen hatta femara bile verdiler bu tarz ilaçları niye vermediler anlamadım belkide yoktur hocam izmir içisye onu almam daha mantıklı olur yunan munan vuracaz yoksa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Ovitrelle var suan Türkiye’de choromium veya pregynl aylardır ithalatı yok zaten bizzat Türkiye’ye getiren firmalar ile görüştüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Ovitrelle var suan Türkiye’de choromium veya pregynl aylardır ithalatı yok zaten bizzat Türkiye’ye getiren firmalar ile görüştüm 

ben bulamadım bir türlü hocam bakalım hayırlısı bulamazsam büyük ihtimalle pregnyl yunan markasını vurucaz tek seferde 5000 iu vurmalımıyım yoksa bölmelimiyim muhafaza sorunu olacak keşke 1500x3 olanı bulabilseydim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
ucantekme1, 8 dakika önce yazdı:

ben bulamadım bir türlü hocam bakalım hayırlısı bulamazsam büyük ihtimalle pregnyl yunan markasını vurucaz tek seferde 5000 iu vurmalımıyım yoksa bölmelimiyim muhafaza sorunu olacak keşke 1500x3 olanı bulabilseydim

İnsulin iğneleri var 100 lük onların içine doldur 1000iu ya denk gelecek şekilde 5 e böl her gün 1 tane vur öyle muhafaza edebilirsin iğne içinde sıkıntı yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Emrahtkty, 32 dakika önce yazdı:

İnsulin iğneleri var 100 lük onların içine doldur 1000iu ya denk gelecek şekilde 5 e böl her gün 1 tane vur öyle muhafaza edebilirsin iğne içinde sıkıntı yok 

kafamdaki şu hocam doğrumudur yanlışım varsa düzelt 1500x3 şekilde pregnyli her igne arasına 3 gün pregnyli bittikten 3 gün sonra 30 gün 50 mg klomen 20 mg tamoksifen uygulayarak bunun sonunda testoda artış yaşanırmı düşünceleriniz nelerdir hocam genetik olarak değerlerim zaten düşük küre girip testo basmaktansa bunu daha masum buldum hocam lh fsh yüksek fakat testo düşük olduğu için pregnyl düşündüm yaşıma göre hiç iyi değil değerler testoda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de Cuma günü hem Antalya, hem Gaziantep, hem İzmir'de araştırdım. Bu 3 şehirde en bilinmeyen eczanelere dahi sordum bulamadım. İzmir'de yaşamama rağmen bir çok eczacı arkadaşımla görüştüm imkansız dedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16

AYnen öyleni hocam yok yani el mecbur Yunan pregnyl alıyoruz bizde yok yanı 

ucantekme1, 30.05.2021 - 20:32 yazdı:

kafamdaki şu hocam doğrumudur yanlışım varsa düzelt 1500x3 şekilde pregnyli her igne arasına 3 gün pregnyli bittikten 3 gün sonra 30 gün 50 mg klomen 20 mg tamoksifen uygulayarak bunun sonunda testoda artış yaşanırmı düşünceleriniz nelerdir hocam genetik olarak değerlerim zaten düşük küre girip testo basmaktansa bunu daha masum buldum hocam lh fsh yüksek fakat testo düşük olduğu için pregnyl düşündüm yaşıma göre hiç iyi değil değerler testoda 

Up

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28
bodybatu, 11 saat önce yazdı:

@ucantekme1 izmirde nerede yaşıyorsun Selçuk ecza depolarinda oluyor ayda bir kez dağıtım yapıyorlarmış eczanelere depoyu arayarak hangi eczaneye verdiklerini sor ve eczaneyle gidip görüş geldiğinde bilgilendirin diye öyle alırsın

yok hocam selcuk ecza deposunda calısan arkadaşım ile görüştüm pregnly chroimiron proviron hiçbiri yok korona bitene kadarda girmez diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.350

Merhabalar.

Eczacı arkadaş dönüş yaptı. İstanbulda ilaç depolarında ovitrelle mevcutmuş.

Bilgilerinize.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Bu arada HCG' leri eczane harici bir yerden alacak arkadaşlar için söylüyorum bu ilaç soğuk zincirdir. Buna mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Eğer ilaç soğutulmadan size gelirse bilin ki çöptür. Eczaneler zaten buna dikkat eder. Mesela yunan versiyonları diyelim orjinal ama hangi koşullarda taşındı acaba bunu bilmek güç. Riskli bir durum. Hatta adam iki gün yolda soğutmadan getirip sonra burada da dolaba atabilir tabi ilaç bozulur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: gigabatu
      Merhabalar,
      Ovitrelle'nin doğru enjeksiyonu nasıl olmalı? Karından deri altına mı, Kalçadan kasa mı uygulanıyor? Forumda aradım ama enjeksiyonuna dair bir bilgi bulamadım, şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: gigabatu
      Öncelikle selamlar, herkese iyi forumlar...
      PCT için siz değerli hocalarımdan yardım bekliyorum...
      İlk kürümdü 12 haftalık bir kür'dü, verim aldım. 
      1-4. Hafta - 300mg Testo E, 300mg Boldenon. 4-10. Hafta - 450mg Testo E, 300mg Boldenon, 200mg Deca. 11. Hafta - 450mg Testo E. 12. Hafta - 200mg Testo E. Kür içi müdahalerimi anlatayım kısaca. Cinsel problemim olmadı, testisler atrofiye uğramaması adına 6. haftada bir kutu klomen kullandım, yine 6. haftada prolaktinim yükseldiği için 1 tane dostinex içtim. Jinekomasti başlangıcım var göğüs uçlarımda hassasiyet hissettiğimde tamoxifen kullandım.
      Son enjeksiyonun üstünden 6 gün geçti 2 gün önce kan verdim kan sonuçlarımı aşağıya bırakıyorum. 
      Elimde Ovitrelle, Klomen, Arimidex, Tamoxifen var nasıl bir yol izlemeliyim?
      Bunları hangi dozda ne kadar aralıklarla kullanmalıyım?
      Ovitrelle kalçadan kas içine mi, Karından deri altına mı uygulanıyor?
      Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler... @metinav @Askabar @rastlantisal @otopsicikedi

• Yazan: Kürşat1453
      Arkadaşlar, abiler kolay gelsin. Bu hafta küre başlıcam yakın bi arkadaşımın hocasından (güvenilir bi yer) bi kür programı istedim.
      Bana aşağıdaki kür listesini yaptı;
      2 Testosteron E 2 boldenon 1 masteron 1 oxandrolone 1 cycstone 1.5 kutu arimidex 1 Multivitamin 1 ashavagandha 1 spedman Sorularım;
      Bu kür listesinde çok ilaç var nasıl kullanım yapmam lazım Ashavagandha ve spedman ı pct için vermiş sanırım. Yeterli olur mu? Yoksa ovitrelle ve tamoksifen kullanmam daha mı doğru olur? ovitrelle ve tamoksifen i kullanırsam eğer her hafta 1 tane Ovitrelli kullanmamı (yani toplam 2 ayda 8 adet) , tamoksifeni ise sabah akşam 1 adet kullanmamı söyledi (20 mg). Düşünceleriniz benim için çok önemli nasıl bir yol izlemeliyim kür kullanımında ve pct de? @rastlantisal @otopsicikedi
      Şimdiden değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.
    • Yazan: Tiger87
      Merhaba.
      Ovitrelle ile PCT yapmaya karar verdim ve iki doz vuracağım.
      Bu ürünü nasıl kullanmalıyım?
      Tüm üniteyi vurup 6 gün bekleyip 2. üniteyi vurmak. Bir üniteyi üçe bölüp 2şer gün arayla toplam 6 günde vurmak ve sonra diğer ünitede de aynı durumu tekrarlamak. Başka bir öneri? Şimdiden zaman ayıran tüm hocalarıma çok teşekkür ediyorum.
    • Yazan: Blitzkrieg
      Merhaba değerli forum üyeleri.
      Bu forumu yıllarca kullandım. Desteğinizi çok gördüm. Hiç birinizin hakkını ödeyemem.
      önümüzdeki sene evlilik yoluna giricem ve artık kür konusuna uzun bir süre ara vericem. Çoluğa çocuğa karışırım, belirli bi yaşı alıp öyle başlarım artık  
      ara ara eczanelere ilaç almaya gittiğimde alışkanlıktan dolayı hepsine pregnyl den başlayıp chriomoon falan bütün pct-mct ilaçlarını sorarım. En son sorduğum eczanede bana, pregnyl elimizde yok ama anlaşmalı olduğu yurtdışı depolarından getirtebildiklerini söyledi. Bende okeyleyip getirttim. 500 tl bi ücret ödedim. İlacı direk soğuk zincirden çıkarıp buzla verdiler bana. Bana orijinal gibi geldi. Sonuçta resmi bir eczane versi bu ürünü bana ama içime kurt düşmedi de değil. O yüzden sizinle de paylaşmak istedim. Sizce orijinal midir? Her ihtimale karşı başka eczaneden hamilelik testide aldım. Kullanmadan önce denemek adına.
      saygılar..
      @rastlantisal @metinav @Rdm @Bay-T

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.