Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Pregnyl - ovitrelle piyasada yok nasıl bulunur?

Önerilen İletiler

ucantekme1    16
Mickey, 1 dakika önce yazdı:

Bu arada HCG' leri eczane harici bir yerden alacak arkadaşlar için söylüyorum bu ilaç soğuk zincirdir. Buna mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Eğer ilaç soğutulmadan size gelirse bilin ki çöptür. Eczaneler zaten buna dikkat eder. Mesela yunan versiyonları diyelim orjinal ama hangi koşullarda taşındı acaba bunu bilmek güç. Riskli bir durum. Hatta adam iki gün yolda soğutmadan getirip sonra burada da dolaba atabilir tabi ilaç bozulur.

hocam bir faydası olmazmı vursak peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mickey    789
ucantekme1, 1 dakika önce yazdı:

hocam bir faydası olmazmı vursak peki

Bozuk ilacın ne faydası olsun ki kardeşim.. Ovitrelle bulunuyor eczanelerde. Sana tavsiyem yaşça büyük birinden rica et senin için eczaneden istesin verirler mutlaka.

Bu arada arkadaşlar bu kür olayında mutlaka bir ayağımız eczanede oluyor o nedenle küre girmeden önce sağlam bir eczacı-sağlıkçı tanıdık edinin gerçekten çok işe yarıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Mickey, Şimdi yazdı:

Bozuk ilacın ne faydası olsun ki kardeşim.. Ovitrelle bulunuyor eczanelerde. Sana tavsiyem yaşça büyük birinden rica et senin için eczaneden istesin verirler mutlaka.

Bu arada arkadaşlar bu kür olayında mutlaka bir ayağımız eczanede oluyor o nedenle küre girmeden önce sağlam bir eczacı-sağlıkçı tanıdık edinin gerçekten çok işe yarıyor.

reis buldum sonunda bi eczanede konştum depoda var diyor ama bi teyit edip dönücem dedi bakalım 2 kutu istedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
ucantekme1, 23 saat önce yazdı:

sizce orjmudur sipariş ettim wp aracılıgıyla kapıda ödeme yunan durun görsel vereyim orjinal duruyor üstünde barkod numarası vs fakat dediğim gibi yunanistandan alınmış bunlar fikirleriniz nedir orjumudur kullanlar bilgilendirebilirmi

9ac7605a-c885-417b-9581-087e5ae64f95.jpg

f11b5ab5-9c77-4527-9c0d-aec6bbdad5b2.jpg

Hocam dediğim gibi arkadaşım bulunca bir heyecan ile 5 kutu sipariş etti.El altında bulunsun diye.Fakat şöyle üzücü bir haber vereyim bu pregnyli satan adamlar tüm ilaçların sahtelerini de satıyorlar.Ama sizin aldığınız yer ile arkadaşımın aldığı yer aynı mı ? Bilemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Hocam dediğim gibi arkadaşım bulunca bir heyecan ile 5 kutu sipariş etti.El altında bulunsun diye.Fakat şöyle üzücü bir haber vereyim bu pregnyli satan adamlar tüm ilaçların sahtelerini de satıyorlar.Ama sizin aldığınız yer ile arkadaşımın aldığı yer aynı mı ? Bilemiyorum.

Bütün yer altı ilaç dünyası bu ürünü satıyor herkeste görürsün asıl sıkıntı o hepsi aynı ürün korkutuyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Ne olur ne olmaz diye bugün 1 tane sipariş geçtim. Yarın alır dolabıma atarım. Belli ki ovitrelleden yana da sıkıntı yaşayacağız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Eczacı arkadaş dönüş yaptı. İstanbulda ilaç depolarında ovitrelle mevcutmuş.

Bilgilerinize.

Sukur. 2 Tane buldum almaya gidiyorum İzmir’in ebesinde ama olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
HOPBA01, 34 dakika önce yazdı:

Yanlış düşünüyorsun bence aynı şekilde bende bulamadigim zaman bu ilaçtan kullandım hatta üstüne 2 gün dışarda kaldı 40 derece sıcakta ilaç cayır cayır çalışıyordu test sonuçlarıda vardı etkisi azalır azalmaz onu bilemem ama çalışıyordu 

İnternette satılan pregynller mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
HOPBA01, 1 saat önce yazdı:

Yanlış düşünüyorsun bence aynı şekilde bende bulamadigim zaman bu ilaçtan kullandım hatta üstüne 2 gün dışarda kaldı 40 derece sıcakta ilaç cayır cayır çalışıyordu test sonuçlarıda vardı etkisi azalır azalmaz onu bilemem ama çalışıyordu 

Pregnyl kullanımı öncesi ve sonrasında Testis USG sonuçlarınızı var ise yükleyin bakalım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16

bu ilaçları bulana kadar canımız çıktı ama değdi sıkıntı şuki @Marimain hocam 05.ml bu 6500 iu denk geliyormuş bölmek aşırı zor duruyor tek seferde vursak 1 hafta arayla zararı olurmu

daf67ea1-586a-4754-bff7-e7c64c75614c.jpg

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
HOPBA01, 1 dakika önce yazdı:

Ben küre girmedim düşük testo seviyesi için azar azar vuruyordum bir ara usg gerek  duymadım zaten sonra buyuk capli bir eczane buldum  istediğin zaman istediğin kadar getiririz demişlerdi şuan trt deyim sadece testo kullanıyorum  4 kutu 1500 stokladim ama suan dolapta tutuyorum ne olur olmaz 

Bende bu amaçla vurucam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
ucantekme1, Bir saat önce yazdı:

bu ilaçları bulana kadar canımız çıktı ama değdi sıkıntı şuki @Marimain hocam 05.ml bu 6500 iu denk geliyormuş bölmek aşırı zor duruyor tek seferde vursak 1 hafta arayla zararı olurmu

daf67ea1-586a-4754-bff7-e7c64c75614c.jpg

Doktorlar zaten o şekilde vurduruyor ama sebebi yumurtaları çatlatmak bizim amacımız vücuda testo ürettirmek sen 5 günde bir yarısını vur kapagını kapat bişi olmaz buzdolabının yumurtalıgında  kalsın ilaçlar hiç bişi olmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16

Reis doğal hormonları bozarmı bazıları lh gider uğraşırsın diyor bi anda parça parça vurursak sonradan bir sıkıntı olurmu ilerde reis bide hiç küre girmedim ama küre girmiş gibi değerler dusuk diye kullanacağım 2 kutu ovitrelle var merak ettim sizce nedir ne değildir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
HOPBA01, 8 saat önce yazdı:

HOPBA01, 4 saat önce yazdı:

Ben küre girmedim düşük testo seviyesi için azar azar vuruyordum bir ara usg gerek  duymadım zaten sonra buyuk capli bir eczane buldum  istediğin zaman istediğin kadar getiririz demişlerdi şuan trt deyim sadece testo kullanıyorum  4 kutu 1500 stokladim ama suan dolapta tutuyorum ne olur olmaz 

Merhaba, pregnly testislerdeki atrofiyi ani şekilde durdurmak ve testisleri uyarma amaçlı kullanılıyor. Hem amacı dışında kullanım görüyorum,hem ilaç 40 derece sıcaklığa maruz kalmış hatalı uygulama, hem USG eksik. 

"cayır cayır çalışıyor test sonuçlarım var" yazısını okuyorum.

Test sonuçlarını görmek isteyince; "USG gerek duymadım" 😶

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Selamlar.

Arkadaşlar Bulgaristan'a sordurdum. Orda 5000UI Choriomon mevcut. 42 Levaya satıyorlar. Tedarik biraz sıkıntı oluyormuş ama getirtiyorlarmış.

Bulgara gidip geleniniz varsa aldırabilirsiniz.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Selamlar.

Arkadaşlar Bulgaristan'a sordurdum. Orda 5000UI Choriomon mevcut. 42 Levaya satıyorlar. Tedarik biraz sıkıntı oluyormuş ama getirtiyorlarmış.

Bulgara gidip geleniniz varsa aldırabilirsiniz.

Saygılarımla.

Gidip geliyorum aile ziyareti için reis getirebilirim bugün ovitrelle vurdum etkisi nasıl olcak acaba yarim vurdum 6500 iu çok ağır olmasın diye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
ucantekme1, 3 saat önce yazdı:

Gidip geliyorum aile ziyareti için reis getirebilirim bugün ovitrelle vurdum etkisi nasıl olcak acaba yarim vurdum 6500 iu çok ağır olmasın diye 

İyi yapmışsın. 3 gün sonra kalanı da vurursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 22 saat önce yazdı:

İyi yapmışsın. 3 gün sonra kalanı da vurursun.

kafamdaki şu hocam doğrumudur yanlışım varsa düzelt 1500x2 yani yarımşar ovitrelle şekilde ovitrelle her igne arasına 3 gün Ovitrelle bittikten 3 gün sonra 30 gün 50 mg klomen 20 mg tamoksifen uygulayarak bunun sonunda testoda artış yaşanırmı düşünceleriniz nelerdir hocam genetik olarak değerlerim zaten düşük küre girip testo basmaktansa bunu daha masum buldum hocam lh fsh yüksek fakat testo düşük olduğu için pregnyl düşündüm ama malum piyasada yok yaşıma göre hiç iyi değil değerler testom vs

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
ucantekme1, 1 saat önce yazdı:

kafamdaki şu hocam doğrumudur yanlışım varsa düzelt 1500x2 yani yarımşar ovitrelle şekilde ovitrelle her igne arasına 3 gün Ovitrelle bittikten 3 gün sonra 30 gün 50 mg klomen 20 mg tamoksifen uygulayarak bunun sonunda testoda artış yaşanırmı düşünceleriniz nelerdir hocam genetik olarak değerlerim zaten düşük küre girip testo basmaktansa bunu daha masum buldum hocam lh fsh yüksek fakat testo düşük olduğu için pregnyl düşündüm ama malum piyasada yok yaşıma göre hiç iyi değil değerler testom vs

250lik ovitrelle yaklaşık 6500ui prenglye denk geliyor. Tesiri biraz daha az diyorlar. Bir kutuda 20 tane klomen olması lazım. 30 günü geçmemeye bak. İlacın gerçek kullanımında 30 gün kullanım 2. kür olarak geçiyor. Yani ilk kür uygulanmış sonuç alınamamış ve yan etkilerine razı olarak daha yüksek ve uzun doza geçilmiş demek bu. Tamoksifen ise 2 kutu yani 60 adet yani 60 gün kullanır PCTyi bitirirsin. Tamoxifenin yarılanma ömrü 5-7 gün. Sen yine de işi sağlama almak için PCT'den sonra 15 gün bekler tekrar teste girersin duruma bakarız burada. PCTde kortizol artacağı için günlük 1000mg (genelde eriyen 1 tablet demek bu) C vitaminini muhakkak al. En az 50mg en çok 100mg zinxx muhakkak kullan. Yanında 1 tablet magnezyum muhakkak al. Günlük 5g kreatin muhakkak al. Bunlar doğal üretimi destekleyip testosteron - östrojen dengesini testosteron lehine tutacak destekler.

Antrenmanları çok uzun tutmamanda fayda var. Zaten kortizol yüksekken bir de uzun antrenmanlardan gelecek olanla vücudu uğraşmak zorunda bırakma.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 35 dakika önce yazdı:

250lik ovitrelle yaklaşık 6500ui prenglye denk geliyor. Tesiri biraz daha az diyorlar. Bir kutuda 20 tane klomen olması lazım. 30 günü geçmemeye bak. İlacın gerçek kullanımında 30 gün kullanım 2. kür olarak geçiyor. Yani ilk kür uygulanmış sonuç alınamamış ve yan etkilerine razı olarak daha yüksek ve uzun doza geçilmiş demek bu. Tamoksifen ise 2 kutu yani 60 adet yani 60 gün kullanır PCTyi bitirirsin. Tamoxifenin yarılanma ömrü 5-7 gün. Sen yine de işi sağlama almak için PCT'den sonra 15 gün bekler tekrar teste girersin duruma bakarız burada. PCTde kortizol artacağı için günlük 1000mg (genelde eriyen 1 tablet demek bu) C vitaminini muhakkak al. En az 50mg en çok 100mg zinxx muhakkak kullan. Yanında 1 tablet magnezyum muhakkak al. Günlük 5g kreatin muhakkak al. Bunlar doğal üretimi destekleyip testosteron - östrojen dengesini testosteron lehine tutacak destekler.

Antrenmanları çok uzun tutmamanda fayda var. Zaten kortizol yüksekken bir de uzun antrenmanlardan gelecek olanla vücudu uğraşmak zorunda bırakma.

Saygılarımla.

yani yanlışmı hocam nasıl kullanmalıyım klomen tamoksifeni onu anlamadım yada ovitrelleyi fikirler güzel hocam fakat nasıl bir kullanım şekli sağlayayım s alı günü yarım doz ovitrelle vurdum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
ucantekme1, Bir saat önce yazdı:

yani yanlışmı hocam nasıl kullanmalıyım klomen tamoksifeni onu anlamadım yada ovitrelleyi fikirler güzel hocam fakat nasıl bir kullanım şekli sağlayayım s alı günü yarım doz ovitrelle vurdum

Girdiğin kürü, kürde kaldığın süreyi bilmiyorum. 5 gün ara ile ikiye bölünüp vuruyorlar genelde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 19 dakika önce yazdı:

Girdiğin kürü, kürde kaldığın süreyi bilmiyorum. 5 gün ara ile ikiye bölünüp vuruyorlar genelde.

küre girmedim ilahi genetik küre girmiş gibi yani böyle yapsam birazda olsa testo artar iyi hissedermiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
ucantekme1, 25 dakika önce yazdı:

küre girmedim ilahi genetik küre girmiş gibi yani böyle yapsam birazda olsa testo artar iyi hissedermiyim

Bunu bilemem. Bence iyi bir doktordan yardım almalısın. Yanlış yönlendirme yapmak istemem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

Bunu bilemem. Bence iyi bir doktordan yardım almalısın. Yanlış yönlendirme yapmak istemem.

doktorlara göre eyy senin bi sıkıntın yok gardeşim diorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lazzaro    0

Selamlar,

Oğluma hipogonadizm tanısı kondu. Doktorumuz önce Pregnyl sonra da -Pregnyl piyasada bulunmuyor diye- Choriomon reçete etti. Ancak maalesef Choriomon'u da bulamıyoruz. Konuyu başlatan arkadaş gibi İzmir'deyim. İzmir'de 15-20 eczane dolaştım, hiçbirinde yok. Zaten hepsi depoları arıyorlar ve yok diyorlar.

Bu forumdaki arkadaşların çoğu sanırım vücutlarını geliştirmek için kullanıyor bu ilaçları. Bizimki ise gerçek bir sağlık sorunu. Oğlumun hastalığına çare olacak bir ilaç var ama bu ilacı bulamıyoruz maalesef.

İlaca ulaşma konusunda yardımcı olabilecek ya da bir fikir verebilecek arkadaşlar varsa memnun olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: gigabatu
      Merhabalar,
      Ovitrelle'nin doğru enjeksiyonu nasıl olmalı? Karından deri altına mı, Kalçadan kasa mı uygulanıyor? Forumda aradım ama enjeksiyonuna dair bir bilgi bulamadım, şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: gigabatu
      Öncelikle selamlar, herkese iyi forumlar...
      PCT için siz değerli hocalarımdan yardım bekliyorum...
      İlk kürümdü 12 haftalık bir kür'dü, verim aldım. 
      1-4. Hafta - 300mg Testo E, 300mg Boldenon. 4-10. Hafta - 450mg Testo E, 300mg Boldenon, 200mg Deca. 11. Hafta - 450mg Testo E. 12. Hafta - 200mg Testo E. Kür içi müdahalerimi anlatayım kısaca. Cinsel problemim olmadı, testisler atrofiye uğramaması adına 6. haftada bir kutu klomen kullandım, yine 6. haftada prolaktinim yükseldiği için 1 tane dostinex içtim. Jinekomasti başlangıcım var göğüs uçlarımda hassasiyet hissettiğimde tamoxifen kullandım.
      Son enjeksiyonun üstünden 6 gün geçti 2 gün önce kan verdim kan sonuçlarımı aşağıya bırakıyorum. 
      Elimde Ovitrelle, Klomen, Arimidex, Tamoxifen var nasıl bir yol izlemeliyim?
      Bunları hangi dozda ne kadar aralıklarla kullanmalıyım?
      Ovitrelle kalçadan kas içine mi, Karından deri altına mı uygulanıyor?
      Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler... @metinav @Askabar @rastlantisal @otopsicikedi

• Yazan: Kürşat1453
      Arkadaşlar, abiler kolay gelsin. Bu hafta küre başlıcam yakın bi arkadaşımın hocasından (güvenilir bi yer) bi kür programı istedim.
      Bana aşağıdaki kür listesini yaptı;
      2 Testosteron E 2 boldenon 1 masteron 1 oxandrolone 1 cycstone 1.5 kutu arimidex 1 Multivitamin 1 ashavagandha 1 spedman Sorularım;
      Bu kür listesinde çok ilaç var nasıl kullanım yapmam lazım Ashavagandha ve spedman ı pct için vermiş sanırım. Yeterli olur mu? Yoksa ovitrelle ve tamoksifen kullanmam daha mı doğru olur? ovitrelle ve tamoksifen i kullanırsam eğer her hafta 1 tane Ovitrelli kullanmamı (yani toplam 2 ayda 8 adet) , tamoksifeni ise sabah akşam 1 adet kullanmamı söyledi (20 mg). Düşünceleriniz benim için çok önemli nasıl bir yol izlemeliyim kür kullanımında ve pct de? @rastlantisal @otopsicikedi
      Şimdiden değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.
    • Yazan: Tiger87
      Merhaba.
      Ovitrelle ile PCT yapmaya karar verdim ve iki doz vuracağım.
      Bu ürünü nasıl kullanmalıyım?
      Tüm üniteyi vurup 6 gün bekleyip 2. üniteyi vurmak. Bir üniteyi üçe bölüp 2şer gün arayla toplam 6 günde vurmak ve sonra diğer ünitede de aynı durumu tekrarlamak. Başka bir öneri? Şimdiden zaman ayıran tüm hocalarıma çok teşekkür ediyorum.
    • Yazan: Blitzkrieg
      Merhaba değerli forum üyeleri.
      Bu forumu yıllarca kullandım. Desteğinizi çok gördüm. Hiç birinizin hakkını ödeyemem.
      önümüzdeki sene evlilik yoluna giricem ve artık kür konusuna uzun bir süre ara vericem. Çoluğa çocuğa karışırım, belirli bi yaşı alıp öyle başlarım artık  
      ara ara eczanelere ilaç almaya gittiğimde alışkanlıktan dolayı hepsine pregnyl den başlayıp chriomoon falan bütün pct-mct ilaçlarını sorarım. En son sorduğum eczanede bana, pregnyl elimizde yok ama anlaşmalı olduğu yurtdışı depolarından getirtebildiklerini söyledi. Bende okeyleyip getirttim. 500 tl bi ücret ödedim. İlacı direk soğuk zincirden çıkarıp buzla verdiler bana. Bana orijinal gibi geldi. Sonuçta resmi bir eczane versi bu ürünü bana ama içime kurt düşmedi de değil. O yüzden sizinle de paylaşmak istedim. Sizce orijinal midir? Her ihtimale karşı başka eczaneden hamilelik testide aldım. Kullanmadan önce denemek adına.
      saygılar..
      @rastlantisal @metinav @Rdm @Bay-T

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.