Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

slymnplt

Türkiye'de kürler vs yurtdışındaki kürler

Önerilen İletiler

slymnplt    18

Merhabalar hâlâ araştırma aşamasında olan biri olarak daha deneyimli abilerimize bir sorum var. Reddit gibi platformlarda sık sorulan sorular kısmına veya açılan postları okuyunca görüyorum ki insanlar ilk kür olarak testo only'i şiddetle öneriyor ancak Türkiye'de  500 testo 400 deca 30 dianabol(örnek) tarzı paket bir ilk kür tasarlanıyor. Bunun sebebi nedir?
Neden Testo Only kürler Türkiye'de yurtdışında olduğu kadar değer görmüyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Kısa vade de güzel vücut yapma isteği, sabırsızlık, geleceğe yönelik değil şimdiye yönelik plan yapmak , basamakları atlaya atlaya çıkma isteği, sağlığı boşvermek(böbreği karaciğeri prostatı kalbi sallayıp sadece libido problemlerine önem vermek).. diye uzayıp gider.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
slymnplt, 14 dakika önce yazdı:

Merhabalar hâlâ araştırma aşamasında olan biri olarak daha deneyimli abilerimize bir sorum var. Reddit gibi platformlarda sık sorulan sorular kısmına veya açılan postları okuyunca görüyorum ki insanlar ilk kür olarak testo only'i şiddetle öneriyor ancak Türkiye'de  500 testo 400 deca 30 dianabol(örnek) tarzı paket bir ilk kür tasarlanıyor. Bunun sebebi nedir?

Bence hepimizin acelesi var. Millet olarak yani. En kısa zamanda olası en iyi sonucu almaya odaklıyız. Ben dahil (tam o yazdığın küre ilk kür olarak girdim) hepimiz plan program yapmıyoruz. Salon hocalarına / arkadaşlara sorgulamaksızın uyuyoruz. 

Peki ne oluyor? Bir sürü problem. Ben 7. haftada 12-13kg aldığım noktada deca dicki normal kabul etmeyerek kürü kestim. Çok başarılı PCT ile geriye bir şey kalmadı ama bol bol kortizol aldığımı da görmüş oldum. Ben şanslıyım, çevrede bir sürü insan var asla eski haline dönemeyen. Benim şansımda bu forum. 

Şimdi ne yapıyorum? Only testo 10. haftadayım. Her şey çok stabil gidiyor. Yavaş ama sağlam gelişiyorum. Bol bol gözlemliyorum. Kendime dair olan bitenleri kayıt altında tutuyorum. Devamına da boldenon ekleyeceğim. Yine böyle kayıt altında ve bol bol gözlemleyerek ilerleyeceğim. Çünkü niye acele edeyim ki? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    844
slymnplt, Bir saat önce yazdı:

ilk kürün tadına doyum olmaz da o yüzden bence kim mclaren uzunca binmek yerine poloya binmeyi seçer? :D misal ben ilk kürümü karmaşık ve uzun süreli denemiştim o tadı bir daha hiç bir kürümde alamıyorum mesela

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26

insanoğlunun ve özellikle bir erkeğin doğası her zaman daha fazlasını istemek ve en iyi olmaktır. bir erkek her zaman çevresindeki en güzel manitaya, en hızlı arabaya ve en iyi vücuda sahip olmak ister. bu liste uzar da gider ve bişeye kısa yoldan sahip olmak her zaman daha tatlı gelir. hepimiz ilaç işine hemen hemen bu sebeplerden girmiyor muyuz zaten. benim özellikle gözlemlediğim şey bir çok ülkede trt klinikleri olması ve insanların 20 veya 40 yaşında olması farketmeksizin eğer düşük testo seviyesine sahipse trt ye girmekten korkmamaları. küre girip sonra trt ile vücudu dinlendirip tekrar küre giriyorlar ve bu şekilde düşük dozajlar kullansalar dahi yıllar içerisinde cidden güzel kütlelere çıkabiliyorlar. tr pazarından çok daha çeşitli bir ilaç piyasası var. fazlasıyla egzotik ilaçlara ulaşabiliyorlar ve kürleri baya çeşitli olabiliyor. düz hesap baktığınız zaman burada pahalı olan ilaçlar orada da pahalı ancak asgariye vurduğumuz zaman karşılanabilir meblağlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12
jamesdean, 9 saat önce yazdı:

insanoğlunun ve özellikle bir erkeğin doğası her zaman daha fazlasını istemek ve en iyi olmaktır. bir erkek her zaman çevresindeki en güzel manitaya, en hızlı arabaya ve en iyi vücuda sahip olmak ister. bu liste uzar da gider ve bişeye kısa yoldan sahip olmak her zaman daha tatlı gelir. hepimiz ilaç işine hemen hemen bu sebeplerden girmiyor muyuz zaten. benim özellikle gözlemlediğim şey bir çok ülkede trt klinikleri olması ve insanların 20 veya 40 yaşında olması farketmeksizin eğer düşük testo seviyesine sahipse trt ye girmekten korkmamaları. küre girip sonra trt ile vücudu dinlendirip tekrar küre giriyorlar ve bu şekilde düşük dozajlar kullansalar dahi yıllar içerisinde cidden güzel kütlelere çıkabiliyorlar. tr pazarından çok daha çeşitli bir ilaç piyasası var. fazlasıyla egzotik ilaçlara ulaşabiliyorlar ve kürleri baya çeşitli olabiliyor. düz hesap baktığınız zaman burada pahalı olan ilaçlar orada da pahalı ancak asgariye vurduğumuz zaman karşılanabilir meblağlar.

Oralarda bu blast n cruise olayı aşırı yaygın. Hatta pct yapan insan sayısından fazladır ben öyle gözlemledim. E tabi bu büyük avantaj. Adamlar blastta ne eklediyse pct falan uğraşmadan tamamını tutabiliyor o düşük doz testo sayesinde. Ben de ileriki yıllar için, en azından 30-35 yaş sonrası için düşünüyorum bunu. Çoluk çocuk işlerinin artık rafa kalkmış olması gerek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

2 kür yaptım ikisinde de anabolizan yok sadece testo e ve testo p.Vücudumu istediğim seviyeye getirdim şimdi testo-bolde-anapolon ya da testo-deca-anapolon şeklinde bulk kürü yapsam çok çok ileri taşırım vücudu.Bunu ilk kürde yapsam o kadar fark etmezdi bana göre.İlk kür only testo artı yanına bir tablet gayet yeterlidir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
LifteR, 2 saat önce yazdı:

Oralarda bu blast n cruise olayı aşırı yaygın. Hatta pct yapan insan sayısından fazladır ben öyle gözlemledim. E tabi bu büyük avantaj. Adamlar blastta ne eklediyse pct falan uğraşmadan tamamını tutabiliyor o düşük doz testo sayesinde. Ben de ileriki yıllar için, en azından 30-35 yaş sonrası için düşünüyorum bunu. Çoluk çocuk işlerinin artık rafa kalkmış olması gerek. 

Benim forumda konularım ve durumum mevcut. Sebebi bilinmeyen yüksek prolaktin, dolayısıtla düşük testosteron ile son 3 senedir uğraşıyorum. Eylülde dolu dolu 40 olacağım ve 1 çocuk sahibiyim ellerinden öper. Başka da çocuk düşünmüyoruz. Hormon sistemim zaten bozuk olduğu için küre girmiştim, hala da kürdeyim. Kür sonrası için TRT düşündüğüm için birşeyler karalamak istedim.

Bu TRT olayı öyle bir şey ki, nasıl steroide başlamadan önce bizi çok korkuttularsa, TRT'de böyle korkutuyor insanı psikolojik olarak. Aslında sürekli tansiyon hapı/ kan sulandırıcı vb. kullananların yaptığı gibi, TRT 'de vücudun ihtiyacı olan şeyi gerekli dozda almak  ama, işte o yıllarca bizi korkuttukları steroid olgusunu bir türlü aşamıyoruz. 

Bak az önce de yazdığım gibi hala TRT düşünüyorum diyorum :) Neyse daha çok zamanım var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12
Rdm, 29.05.2021 - 12:11 yazdı:

Benim forumda konularım ve durumum mevcut. Sebebi bilinmeyen yüksek prolaktin, dolayısıtla düşük testosteron ile son 3 senedir uğraşıyorum. Eylülde dolu dolu 40 olacağım ve 1 çocuk sahibiyim ellerinden öper. Başka da çocuk düşünmüyoruz. Hormon sistemim zaten bozuk olduğu için küre girmiştim, hala da kürdeyim. Kür sonrası için TRT düşündüğüm için birşeyler karalamak istedim.

Bu TRT olayı öyle bir şey ki, nasıl steroide başlamadan önce bizi çok korkuttularsa, TRT'de böyle korkutuyor insanı psikolojik olarak. Aslında sürekli tansiyon hapı/ kan sulandırıcı vb. kullananların yaptığı gibi, TRT 'de vücudun ihtiyacı olan şeyi gerekli dozda almak  ama, işte o yıllarca bizi korkuttukları steroid olgusunu bir türlü aşamıyoruz. 

Bak az önce de yazdığım gibi hala TRT düşünüyorum diyorum :) Neyse daha çok zamanım var.

Size kesinlikle katılıyorum hocam. Verilmesi zor bir karar. Bir pct yapıp görün diyeceğim ama, çok yüksek ihtimalle sonrasında trt yapmaya karar vereceğinizi düşünüyorum. Bence boşuna o sancılı dönemi yaşamış olacaksınız. Eminim en doğru şekilde iyi ve kötü taraflarını kendiniz tartıyorsunuzdur zaten :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Merhaba arkadaşlar,
      12 haftadır kürdeyim ilk 10 hafta:
      500 testo e. 500 bolde Yaptım, ilaçlar on numara çalışıyor 6. haftada deli gibi iştahım açıldı ama sonraki hafta bir mod düşüklüğüyle beraber sersemlik olmaya başladı, sanki kafam güzelmiş gibi dolaşıyorum etrafta boş boş bir yerlere bakıp dalıyorum sürekli ayrıca enerji ve libido da düşük. 2 haftadır npp ile devam ediyorum ve bu durumu hala yaşıyorum, ben ilk kürümde deca yapmıştım buna rağmen deli gibi libidom ve enerjim vardı. Şuan libidom ve enerjim düşük.
      Bu sorunu nasıl aşabilirim ? En son Mart ayında tahlil verdim sadece hormonlarıma bakmışlar, kan tahlili yok bir daha vericem. Prolaktin 7.22 aşağıda gözükmemiş. Bazen çok duygusal hissediyorum ondan dolayı arimidex kullanıyordum e2 o yüzden böyle.

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler diliyorum.
      22 yaşında 175 boy 78 kilograma Sahip biriyim. 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve artık steroide başlama kararı aldım. İlk kürümle alakalı birkaç sorum olacak. (Steroid kürleriyle ilgili pek bilgim yok yanlışlarım için kusura bakmayın)
      Elimde irandan aldığım aburaihan marka testesteron enanthate var. Yanına Deca, boldenon ve dianabol kullanmam nasıl olur? Testosteronun östrojen tuverlerine aromatizayonunu önlemek icin de arimidex kullanma düşüncesindeyim. Güncel olarak Deca, dianabol ve boldenonu nereden temin edeceğimi, kime güvenip ürün alacağımı ve hangi marka olması gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.  Yaşadığım bir travma sonrası antidepresan kullanıyorum. Antidepresan kullanımı kürü olumsuz etkiler mi? Ne gibi etkileri olur? Ürünleri kaç mg kullanmam başlangıç için doğru olur? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim...
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba,
      9 haftadır 250 mg iran testo kullanıyorum ancak henüz ciddi bir etki görmedim dozajmı az yanına eklemem gereken bir şey mi var bilmiyorum bu benim ilk kürüm pek fazla bilgiye sahip değilim ağırlıklar bile doğru dürüst artmadı dozaj arttırmama gerek var mı?
    • Yazan: Joseph
      Biraz önce yeni bir haber okudum doğru mu değil mi tam emin değilim fakat doların yıl sonu 40 lirayı geçeceği gibi şeyler yazıyordu. Dolar 32,33 lirayken bu  seviyelerde olan ilaç fiyatları dolar 40 lirayı görünce hangi seviyelere gelecek acaba?  Nasıl kür yapacağız? O yüzden bende panik yaptım ihtiyacım olan ne varsa toplu şekilde almaya çalışacağım. Sizin planlarınız nedir? Supplementler bile fahiş rakamlara çıkmış dolarla geldiği için normal tabi. Bugün dandik ne olduğu belli olmayan steroid markaları için pek değişen bişey olmayacak çünkü maliyetleri düşük ama bilmeyenler zehirlenecek rakamlara kanıp. Bu dolar kurunda güzel ilaca ulaşmak ya çok zor ya çok pahalı olacak bu gidişle  
      Tarihe not düşelim bugün dolar kuru :  32,40 TL

Haber kaynağı :

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.