Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Vural2    993
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Aslında mantığın doğru sıcaklarda yemek problem ama, nasıl bir etki ise bende boldenonun etkisi hala geçmedi diyebilirim. Sabahları  1 dilim ekmeği zor bitiren ben 3 tane tostu aynı anda gömebilecek üzerine de 3 yumurta yiyebilecek potansiyele sahibim hala. 

Cut yapmak yazın kolay olabilir bol su ile ama cut yapıp hemen ardından niye boldenon başlayacaksın ki ? Önce daha da hacimlenip bir dahaki ilkbaharda mı cut yapsan acaba ? Cut yaparken vücut suyu attıkça keşke yapmasaydım biraz daha büyüseydim diyeceksin büyük ihtimalle.

İmza : Bir dost :)

3-4 yıldır bulk yapıyorum.O dediğin oluyor paramparça iyi bir kütle ile çıkmayı isterdim ama olamayınca olmuyor.Bulku orjinal ürünlerle her öğünü ayarlayarak yapıcam, bakalım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.369
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Aslında mantığın doğru sıcaklarda yemek problem ama, nasıl bir etki ise bende boldenonun etkisi hala geçmedi diyebilirim. Sabahları  1 dilim ekmeği zor bitiren ben 3 tane tostu aynı anda gömebilecek üzerine de 3 yumurta yiyebilecek potansiyele sahibim hala. 

Cut yapmak yazın kolay olabilir bol su ile ama cut yapıp hemen ardından niye boldenon başlayacaksın ki ? Önce daha da hacimlenip bir dahaki ilkbaharda mı cut yapsan acaba ? Cut yaparken vücut suyu attıkça keşke yapmasaydım biraz daha büyüseydim diyeceksin büyük ihtimalle.

İmza : Bir dost :)

Dost, mide büyütmek isteyenlere tavsiyem genelde 2 lokma fazla yiyerek öğünü bitirmeleri. Küçültmek içinde tam tersi. Su atmayı hiç planlamıyorum. Zaten su atmak üzere tasarlanmış kısa esterlileri kullanmadığın sürece de vücut suyu atmayacaktır. Bilakis sulu kütle ama yağsız gitmeyi hedefliyorum. O yüzden östrojeni baskılayacak hiç bir şey kullanmayacağım. Daha temiz beslenerek bulk yapmak daha iyi olacakmış gibi duruyor. Bir bölgede yağ birikmesi yerine daha vücuda yaygın yağ hoş olacak. Zaten istesemde bulkta gidemem çünkü çok sıcak. Çoook sıcak. 75kg'da düşündüğüm keskinliği yakalarsam zaten 82kgdan hacimli dururum. 2-3 aya anlarız. 

Vural2, 43 dakika önce yazdı:

3-4 yıldır bulk yapıyorum.O dediğin oluyor paramparça iyi bir kütle ile çıkmayı isterdim ama olamayınca olmuyor.Bulku orjinal ürünlerle her öğünü ayarlayarak yapıcam, bakalım.

Cut yapmak biraz disiplin işi. Bence sende bir cuta girip kazanımın ne olmuş bakmalısın. Yoksa iş obeziteye kayıyor. Şöyle bir bak salonlara. Bulktan hiç çıkamayan o kadar çok body builder var ki. Hatta cut yapabilen body builder o kadar az ki! Hep bir mazeret oluyor. Cut disiplin işidir. zorla kendini Vural.

Kendine referans noktası belirle. 4 yıl önce %10 yağ ile kaç kg idin? Cut yaparken %10 ya ile kaç kg olacaksın. Mesela ben 67-68kgda %9-10 yağ ile natural idim. 7 hafta Deca kürü sonrasında uzun only testo kürü %9-10 yağ ile ne olmuşum göreceğim. 

Kötünün kötüsünden hesaplarsak yani rakamları alehime çevirirerek hesaplarsam 80 kg %14 yağ olsam, 76kgda %9yağ oranına ulaşmış olmam gerekir. Yani bunun bana kazandırdığı yine kötünün kötüsünü referans alarak 9-10kg kütle olması gerekir. Öylemiymiş göreceğiz. :)

Ha şimdi vücutta çok su var diyenler olacaktır. Naturel iken sürekli kreatin kullanırdım ve gerçekten ağırlığımı 2-2,5 kg yukarıya çekerdi. Şuan yanaklarımı baz alarak çokça ödem olmadan ancak o civarda ilave su tuttuğumu düşünüyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Aynen dediğin gibi Bulk işin en kolay kısmı, cut insanı insanlıktan çıkarıyoru. Nikotin yoksunluğu gibi karbonhidrat yoksunluğu çekmek :)

Sigarayı bırakalı hemen hemen 1 sene olacak ama, karbonhidratsız en fazla 2 hafta dayanabildim şahsen.

Ben de hiç östrejeni baskılamadım ama, cut için karbonhidratı ayarlayamazsan atıyorsun suyu bir şekilde. Gerçi sen benden azimlisin, ölçmeyi biçmeyi seviyorsun, benim gibi kara düzen gitmiyorsun. Bakalım 3 ay içinde ne göreceğiz :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Merhabalar.

15. haftadan selamlar.

İran enhantat, sustanondan çok daha stabil bir testosteron türü artık bunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Cilt yağlanmaları gitti, tek tük sivilcelenme yok oldu. Eğer satıcınıza güveniyorsanız boş yere gidip sustanon almayın.

Küre boldenon ile devam edeceğimden bahsediyordum lakin, hesap etmediğim bir durum oldu. Sıcaklar! İştahımı azalttı. Hal böyle iken boldenonu sonbahar - kış sezonuna erteledim. Bu sıcaklarda 4000-5000 kalori almak çile. 

Dostların da fikirlerini alarak, durumu fırsata çevirip cut dönemini başlattım. Sadece enhantat, diyet ve antrenman biçimi ile gideceğim. 

Antrenman planını ise şu şekilde yapıyorum:

Haftanın 4 günü 12000-15000 arası adım, 45 dakika bölgesel ağırlık çalışması, 15 dakika hiit ve benzeri çalışma, 20 dakika azami aerobik nabızda koşu bandında yürüyüş. 

Haftanın 1 günü 3 saat basketbol maçı.

Haftanın 1 veya 2 günü sabah aç karnına 10-12km aritmik yürüyüş - koşu. Bunun %90ı yüksek tempolu yürüyüş, %10u koşu.

Beslenmeyi ise aşağıdaki bahsedeceğim şekilde yapıyorum:

Günlük 300gr Karbonhitrat (pirinç, bulgur, patates, yulaf vs gibi olabildiğince sağlıklı kaynaklardan)

Günlük 200gr Protein {%70 hayvansal kaynaklar (yumurta, et, balık, tavuk ,sakatat) - %30 bitkisel kaynaklar (karb alırken yanında gelen protein, bakliyat)}

Günlük 100gr yağ (Zeytinyağı başta olmak üzere yer fıstığı vs bibi çerez yağları ve hayvansal yağlar)

Bol bol yeşillik salatası vs ile lif

ile günlük ortalama 2800-3000 kalori arasında tutuyorum.

82KG ile dün CUT sezonunu başlatmış oldum.

Cut öncesi hatıra fotosu:

ben.thumb.jpeg.a4ecc7ad5eb73c4cf9657c76e9e21b40.jpeg 

Saygılarımla.

Başarılar hocam ilk fotolalara göre iyi hacim kazanmışsın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Çok teşekkür ediyorum canlar. Dediğim gibi ben müsabık olma niyetinde değilim. Her ne kadar sporcu çevrem 40 yaşını geçtiğim için master kategorisinde yarışmaya sokalım seni deseler de hiç o topa girmek istemiyorum. Bu yolda kaybolmamak için ara ara insanın ne noktada başladığını, hedefinin ne olduğunu kendisine hatırlatması gerekiyor. Yoksa işler kontrolden çok rahat çıkabiliyor. 

50-55 arası kg ile başladım. Hedefim daha hacimli olmaktı. 75-77kg aralığına kadar powerlifting ile geldim. Body buildinge geçip powerliftingten kalma yağları azalttım ki ne kazanmışım göreyim. 67-68 civarına kadar %8-%9 yağ oranına geldim. Evet kazanım güzeldi ama madem body buider olduk hacmi artırayım deyip 7 haftalık deca kürüne girdim. Peşi sıra 2 ay PCT 1 ay boş geçip only testo kürüne başladım. Hala daha devam ediyorum. 

Gelişim sadece testo küründe olabileceği gibi oluyor. Yavaş yavaş. Çünkü sadece testo ile gelişim döngünüzü hızlandırmış oluyorsunuz. Daha yüksek protein sentezi. Vücutta olmayan bir şeyi vücudunuza eklemiyorsunuz. Olanın fazlasını veriyorsunuz. Bu CUT döneminde hedefime erken ulaşırsam formu koruyup havaların soğumasını bekleyeceğim. Soğuduğunda bulka devam. 

Okudukça başlangıç noktasından uzaklaşıyorsunuz değil mi? Tam böyle oluyor işte. Bu döngüyü daha uzun zaman diliminde yaşadığınız zaman başladığınız yeri unutuveriyorsunuz.

Hedefim sadece cüsseli olmak. Bunu da racona uygun yapmak. Bu cut dönemini 75de bitirip 90kg'a erişeceğim bulka başlamak. Bunun için de hiç acelem yok. Telafisi mümkün olmayan hasarlar pahasına hızlanmam gereken bir durumda yok. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Feng, 5 dakika önce yazdı:

8 9 yag oraninda fotonuz var mi abi cok iyi bu yasta

Fotoğraf konusunda o kadar özürlüyüm ki anlatamam. :D Burada bile göğüs gününde sırt, sırt gününde kol vs gibi acayip fotolar atabiliyorum :D

Daha doğrusu benden ziyade beni çekecek olanlar ışık vs ayarlama konusunda çok sıkıntılı. Ara ara çekip sosyal medyaya atıyorum. Akşam geniş zamanda kurcalayayım varsa o anı yansıtabildiğim bir şey atarım.

Bu yaşta iyi de bu yaşta testosteron almadan cuta girince ciddi kas kaybı da oluveriyor. Powerliftingi bırakma sebebimde yaşım. Kaslar 250+ KG eski usül küçük plakalarla deadlifti kaldırıyor da eklemler? Sırf bundan vazgeçtim powerliftingten. Powerlifterlar bilir. Bar yere ne kadar yakınsa o kadar zorlaşır ilk devinim. 

Hatta artık kilo artırarak progressive overload yapmak yerine, dinlenme süresini kısaltmak, güç uygulanan yönde patlayıp negatif yönde yavaşlamak vs vs gibi yollara başvuruyorum. Çünkü eklemlerin tamiri zor be :)

O yüzden hazır gençken natural limitlerinizi zorlayın. Gerçekten daha gitmediği noktada küre girin ki verimin tepesine ulaşasınız. Ben geç yaşta tanıştım bu sporla. Başladığımdan on sene önce başlasam çok farklı olurdu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Bir de yarın bir gün Pregnly vb gibi HCT ilaçlarının piyasadan yok olması gibi ovitrelle 250 de ortadan kaybolur diye 2 kutu daha aldım attım dolaba. Eczacı dostlar sağ olsun gelişi üzerinden veriyor bana ki bunda son kullanıcı fiyatı ile eczanenin aldığı fiyat arasında baya fark var. Elimdeki ile 3 adet oldu. En azından 2 kürümü daha garantiye almış oldum.

ovi-1.thumb.jpeg.f4e1c47521eb42d9e592db82b6ce2ae5.jpegovi-2.thumb.jpeg.aa1b94633399379a648d3ee31c17e3d4.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, 16 dakika önce yazdı:

Bir de yarın bir gün Pregnly vb gibi HCT ilaçlarının piyasadan yok olması gibi ovitrelle 250 de ortadan kaybolur diye 2 kutu daha aldım attım dolaba. Eczacı dostlar sağ olsun gelişi üzerinden veriyor bana ki bunda son kullanıcı fiyatı ile eczanenin aldığı fiyat arasında baya fark var. Elimdeki ile 3 adet oldu. En azından 2 kürümü daha garantiye almış oldum.

ovi-1.thumb.jpeg.f4e1c47521eb42d9e592db82b6ce2ae5.jpegovi-2.thumb.jpeg.aa1b94633399379a648d3ee31c17e3d4.jpeg

Zor durumda kalırsak adres belli o zaman :) Bende yarısını kullanıp yarısını dolaba attım, duruma göre 3 ay içinde tekrar kullanacağım eğer gerek görürsem. 150 TL verince yarısını çöpe atmak pek akıllıca gelmiyor. Aslında tanıdık eczacıdan ziyade tanıdık doktor bulmak lazım, ödediğimiz ssk primleri bir işe yarasın diye :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Rdm, 17 dakika önce yazdı:

Zor durumda kalırsak adres belli o zaman :) Bende yarısını kullanıp yarısını dolaba attım, duruma göre 3 ay içinde tekrar kullanacağım eğer gerek görürsem. 150 TL verince yarısını çöpe atmak pek akıllıca gelmiyor. Aslında tanıdık eczacıdan ziyade tanıdık doktor bulmak lazım, ödediğimiz ssk primleri bir işe yarasın diye :) 

Dost 100TL'den aldım ben. Ürolog arkadaşım yok malesef. Keşke olsa :D. Sadece vergiler değil yıllardır SSK ödüyoruz. 

Ağzı kapalı dolapta durduğu sürece hijyen sıkıntısı olmaz dedi eczacı arkadaş. Testislerde uyanma oldu mu sende? Bana göre baya yüksek doz vurdun çünkü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Dost 100TL'den aldım ben. Ürolog arkadaşım yok malesef. Keşke olsa :D. Sadece vergiler değil yıllardır SSK ödüyoruz. 

Ağzı kapalı dolapta durduğu sürece hijyen sıkıntısı olmaz dedi eczacı arkadaş. Testislerde uyanma oldu mu sende? Bana göre baya yüksek doz vurdun çünkü?

Yumuşak kıvamdan taş kıvama geldiler 1 günde :) 2 gün soğan yemesem testislerde ben burdayım der gibi çok hafif ağrı oluyordu zaman zaman, gün boyu o ağrıyı da hissetmedim hiç. Sanırım 2-3 güne ebat olarak büyüdüklerini de hissettirecekler gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Rdm, 4 saat önce yazdı:

Yumuşak kıvamdan taş kıvama geldiler 1 günde :) 2 gün soğan yemesem testislerde ben burdayım der gibi çok hafif ağrı oluyordu zaman zaman, gün boyu o ağrıyı da hissetmedim hiç. Sanırım 2-3 güne ebat olarak büyüdüklerini de hissettirecekler gibi.

Çok iyi. Bende soğandan beridir sert zaten. Büyüme olacak mı ilerleyen günlerde göreceğiz. 1/5 oranında vurdum. ölçü aldığım için karşılaştırması da kolay olacak. 

Yalnız ben soğan yemiyorken de ağrı olmuyordu. Decanın PCTsinde baya bir ağrı yaptı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Merhabalar tekrardan.

"Bir dost" @Rdm üstadın uyarılı tavsiyesi üzerine kararımı tekrar gözden geçirdim. Kalori sorununu nasıl çözerim diye düşündüm. En son @LovingBurak Hocama danıştım. Kendisi sağ olsun bana ortalama 8-10TL maliyetli, içebileceğim Ortalama 2000-2500 kalorilik, 50gr protein, 40gr yağ ve 170-200gr karbonhitrat içerikli bir karışım tarifi verdi.

Zaten 3000 kalori alabiliyordum. Üstüne de bundan içersem boldenon ile aramda hiç bir mani kalmamış oluyor.  

Böylece uzun kürümün 15 haftalık only testo (12 hafta sustanon - 3 hafta İran Enhantate) kürünü tamamlayıp pazartesi itibari ile 25 haftalık İran enhantate - SP labs boldenon kürüne başlamış olacağım. Böylece kürümün 40 haftası planlanmış oldu. 

Antrenman yada hareketlilik konusunda ise yukarıda yazdığım planı bozmayacağım. Bu kadar yüksek seviyede hareketli olmak çok hoş. Zaten clear bulk ile günlük 5000 - 5500 kalori alacağım. Tüm o hareketliliğe de bulka da yeter. 

Pazar sabahı ölçü, tartım ve foto çekimi yaparım. Before after kısmını ise 40. haftanın sonunda beraber kıyaslarız. :)

Başlığa iştirak eden, fikir veren, eleştiren, takdir eden, ikaz eden vs herkese çok teşekkür ederim. 

Saygılarımla.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar tekrardan.

"Bir dost" @Rdm üstadın uyarılı tavsiyesi üzerine kararımı tekrar gözden geçirdim. Kalori sorununu nasıl çözerim diye düşündüm. En son @LovingBurak Hocama danıştım. Kendisi sağ olsun bana ortalama 8-10TL maliyetli, içebileceğim Ortalama 2000-2500 kalorilik, 50gr protein, 40gr yağ ve 170-200gr karbonhitrat içerikli bir karışım tarifi verdi.

Zaten 3000 kalori alabiliyordum. Üstüne de bundan içersem boldenon ile aramda hiç bir mani kalmamış oluyor.  

Böylece uzun kürümün 15 haftalık only testo (12 hafta sustanon - 3 hafta İran Enhantate) kürünü tamamlayıp pazartesi itibari ile 25 haftalık İran enhantate - SP labs boldenon kürüne başlamış olacağım. Böylece kürümün 40 haftası planlanmış oldu. 

Antrenman yada hareketlilik konusunda ise yukarıda yazdığım planı bozmayacağım. Bu kadar yüksek seviyede hareketli olmak çok hoş. Zaten clear bulk ile günlük 5000 - 5500 kalori alacağım. Tüm o hareketliliğe de bulka da yeter. 

Pazar sabahı ölçü, tartım ve foto çekimi yaparım. Before after kısmını ise 40. haftanın sonunda beraber kıyaslarız. :)

Başlığa iştirak eden, fikir veren, eleştiren, takdir eden, ikaz eden vs herkese çok teşekkür ederim. 

Saygılarımla.

Shake i merak ettim abi.Bulkda denenir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Vural2, 6 saat önce yazdı:

Shake i merak ettim abi.Bulkda denenir.

Bulk donemi shake tariflerinden esasen youtube girip bulk donemi shake tarifi diye aratin. Birbirine çok yakın ve profesyonel tarifler var. Sistemine uyanı tercih edebilirsin. Burada farklı olarak Burak Hocam sağ olsun bana uygun olacak şekilde bir tarif verdi. Profesyonel birinden danışmanlık hizmeti almak gerçekten işleri çok kolaylaştırıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Merhaba canlar.

Geçen hafta 1/5 oranında HCT enjeksiyonu yapmıştım biliyorsunuz. Testislerde bir miktar büyüme var. Kendim kumpası referans aldığım için ölçü vermeden bunu söyleyebilirim. Zaten pek küçülmemişlerdi.

Diğer yandan bugün Boldenon siparişlerim geldi. 2. kürümün 2. dönemine bugün itibari ile başlamış oluyorum. Hiç kendimi riske atmadım. Yakın arkadaşımda 5 şişe de toplam 650tl daha ucuz olmasına rağmen bilindik markaya yönlendim. Bu işi yapıyorsanız zaten 500 - 1000 fark neyse verilip en kaliteli ürünü alabiliyor olmanız lazım. Yoksa gerisi kumar. 

boldenon.thumb.jpeg.7f2c554f4835e3137d53c85a86d6e6a6.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Merhaba canlar.

Geçen hafta 1/5 oranında HCT enjeksiyonu yapmıştım biliyorsunuz. Testislerde bir miktar büyüme var. Kendim kumpası referans aldığım için ölçü vermeden bunu söyleyebilirim. Zaten pek küçülmemişlerdi.

Diğer yandan bugün Boldenon siparişlerim geldi. 2. kürümün 2. dönemine bugün itibari ile başlamış oluyorum. Hiç kendimi riske atmadım. Yakın arkadaşımda 5 şişe de toplam 650tl daha ucuz olmasına rağmen bilindik markaya yönlendim. Bu işi yapıyorsanız zaten 500 - 1000 fark neyse verilip en kaliteli ürünü alabiliyor olmanız lazım. Yoksa gerisi kumar. 

Benim ovitrelle bir hayli işe yaradı, testisler eski haline dönüyor yavaş yavaş, neyse senin konuda  yazıp niye hit kazandırıyorum ki sana ben kendi konuma gidiyorum :P  

Malzeme listesine göre 24 hafta planladığını düşünüyorum haftalık 400 mg olarak,bir hayli de iş görecektir, ama Burak hoca farklı planlama yapmış da olabilir. Bol kazançlı kür bir olsun...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Rdm, 7 dakika önce yazdı:

Benim ovitrelle bir hayli işe yaradı, testisler eski haline dönüyor yavaş yavaş, neyse senin konuda  yazıp niye hit kazandırıyorum ki sana ben kendi konuma gidiyorum :P  

Malzeme listesine göre 24 hafta planladığını düşünüyorum haftalık 400 mg olarak,bir hayli de iş görecektir, ama Burak hoca farklı planlama yapmış da olabilir. Bol kazançlı kür bir olsun...

Dediğim gibi pek küçülmediği için ve düşük doz aldığım için ufak ufak büyüyor :).

500bolde - 500testo planladık. Bunlar bitince yine alıp 25 haftaya tamamlarım.

Çayın varsa geliyorum başlığına :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Dediğim gibi pek küçülmediği için ve düşük doz aldığım için ufak ufak büyüyor :).

500bolde - 500testo planladık. Bunlar bitince yine alıp 25 haftaya tamamlarım.

Çayın varsa geliyorum başlığına :D

Evet ben bir hayli çiroz olduğum için 400 bolde bana fazlasıyla etki etti, senin hacimde 500 iyidir, hoştur :) 

Bir süre yemek yerken dikkatli ol, 4-5-6. haftalarda tansiyon vb. durumlara sebep olup yemek yerken kafada doluluk, hafif baş ağrısı, kırmızı bir surat, kıpkırmızı kulaklar vb. şeyler yaşayabilirsin. Vücut bir süre sonra tolere etmeye başlıyor zaten.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Rdm, 13 dakika önce yazdı:

Evet ben bir hayli çiroz olduğum için 400 bolde bana fazlasıyla etki etti, senin hacimde 500 iyidir, hoştur :) 

Bir süre yemek yerken dikkatli ol, 4-5-6. haftalarda tansiyon vb. durumlara sebep olup yemek yerken kafada doluluk, hafif baş ağrısı, kırmızı bir surat, kıpkırmızı kulaklar vb. şeyler yaşayabilirsin. Vücut bir süre sonra tolere etmeye başlıyor zaten.

Desene gürbüz, al yanaklı köy çocuklarına döneceğiz. :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

2. kür 2. dönemin ilk enjeksiyonunu (1ml iran enhantate, 1ml sp lab boldenone, 1ml E vitamini olmak üzere toplam 3ml) yine @Semih Erarslanın videoda anlattığı yöntemle yarım saat önce kalçadan enjekte ettim.

Enjeksiyon sırasında veya sonrasında herhangi bir ağrı olmadı. Bunda E vitamininin büyük faydası olduğunu düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
rastlantisal, 40 dakika önce yazdı:

2. kür 2. dönemin ilk enjeksiyonunu (1ml iran enhantate, 1ml sp lab boldenone, 1ml E vitamini olmak üzere toplam 3ml) yine @Semih Erarslanın videoda anlattığı yöntemle yarım saat önce kalçadan enjekte ettim.

Enjeksiyon sırasında veya sonrasında herhangi bir ağrı olmadı. Bunda E vitamininin büyük faydası olduğunu düşünüyorum.

Kullandığın ürünleri kullandım abi e vitaminsiz vurdum hiçbir ödem ve ağrım olmadı denemeni tavsiye ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Feng, 5 dakika önce yazdı:

E vitamini ne miktarda kullanmak gerekiyor enjeksiyonlarda?

2mllik şişelerde 5li paket halinde satılıyor. Ben 1er ml olacak şekilde 2mlyi 1 haftada enjekte ediyorum. Kulak kiri problemini kökünden çözdü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
rastlantisal, 20 saat önce yazdı:

Merhaba canlar.

Hayırlı olsun abi.Ben de siz abilerimin sözünü dinleyip kür konusunda Burak hocamdan destek almaya karar verdim. Propionat aldım yarın da tren ve masteron almayı düşünüyorum.Urunlerden şüphem yok fakat arkadaşıma göstermek için check kodu sayfasını açtım,donup kalıyor.Sen denedin mi abi ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Vural2, 6 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun abi.Ben de siz abilerimin sözünü dinleyip kürümü Burak hocamdan destek almaya karar verdim.Propionat aldım yarın da tren ve masteron almayı düşünüyorum.Urunlerden şüphem yok fakat arkadaşıma göstermek için check kodu sayfasını açtım,donup kalıyor.Sen denedin mi abi ?

Teşekkür ederim. Bence en doğrusunu yaptın. 

Henüz denemedim. Akşam eve gidince senin için denerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.