Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.345

Merhabalar.

3. hafta 2. enjeksiyonu da tamamladım. Güç ve cinsel istek birbirine paralel olarak artıyor. Antiaromatizerler sayesinde vücut su tutmaz oldu. Ancak göğüs uçlarında en ufak bir hassasiyet dahi yok. İlk kürde sadece proviron kullanmıştım ki bu hata imiş ve yeni anlıyorum. Bu kürde proviron dolabımda olmasına rağmen yok. Yoksa cinsel istek zıvanadan çıkıyor ve günlük hayatımı etkiliyor. 

Xiaominin yağ oranını ölçen tartısından alacağım. Şimdilik mezura ile ölçüyorum. Baskülde gelince iki veriyi kıyaslama şansım olur. 

Bu sefer kalori konusunu abartmadım. Hedef çok büyük olmadığı için vücudu çılgınca yormaya gerek görmüyorum. Kür sonunda %10 ve altı yağ ile 81kg'a ulaşsam benim için kafi gelecek.

Rakamsal olarak 77 kg'dan 81kg'a çıkmak 4kg kütle artışı gibi görünse de esası böyle değil. 

77kg da %15 yağ oranı ile yağ hariç toplam kütle = 65,45Kg yapıyor.

81kg da %10 yağ oranı ile yağ hariç toplam kütle = 72,9Kg yapıyor.

Arada küsuratları mantık çerçevesinde yuvarlarsak 7kg fark var. Bu sadece testo kürü için güzel rakam. 

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

Arimidexi herhangi bir belirtin yoksa kullanmana gerek yok kürü baltalıyorsun kullanarak bulk kürü adı üstünde hacim Alman gerek sen östrojeni blokluyorsun.Ayrıca bu kür sana prostat sıkıntısı yaratacağını düşünmüyorum primo kullanmadığın için o konuda rahat olabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Emrahtkty, 29 dakika önce yazdı:

Arimidexi herhangi bir belirtin yoksa kullanmana gerek yok kürü baltalıyorsun kullanarak bulk kürü adı üstünde hacim Alman gerek sen östrojeni blokluyorsun.Ayrıca bu kür sana prostat sıkıntısı yaratacağını düşünmüyorum primo kullanmadığın için o konuda rahat olabilirsin.

Arimidex konusu muallak. Yabancı kaynaklarda ve burada "muhakkak kullanılmalı" diyende var, "hayır sıkıntı yaşadığında kullan" diyende var.  "Kürde iken hızlı kas gelişimi için yükselen testosteron kadar östrojeninde yükselmesi gerek" diyende var, "Hayır arimidex ile kuru büyürsün. Kuru kas kütlesinde negatif yönde etkisi olmaz" diyende. Hal böyle olunca insan kararsız kalıyor. Risk almamak adına 3 günde 1 yarım tablet olacak şekilde kürüme ekledim. 

Prostat koruyucu bitkisel takviyem bitince almayıp bir kaç hafta gözlemleyeyim. İlk kürde gece 2-3 kere tuvalete kalkmak zorunda kalıyordum. Şuan öyle bir durum yok. Eğer böyle devam ederse tekrarında almam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

XOami yerine Tanita'nın tartıları daha iyi ölçüm verir. Her fiyat aralığında ürünü var. Bütçenize uygun olanı alabilirsiniz. Tanitaya kıyasla diğer cihazlar çöp sayılır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
JokerJoker, 11 dakika önce yazdı:

XOami yerine Tanita'nın tartıları daha iyi ölçüm verir. Her fiyat aralığında ürünü var. Bütçenize uygun olanı alabilirsiniz. Tanitaya kıyasla diğer cihazlar çöp sayılır.

Tanita markasını biliyorum ancak 400TL'den uygun ürünü yok. O yüzden xiaomi'ye yöneldim. Ayrıca profil girilip tüm verileri grafiksel çıktı olarak vermesi gelişim takibi açısından güzel olur. Excelde bir dünya zahmetten kurtarır beni.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

Arimidex konusu muallak. Yabancı kaynaklarda ve burada "muhakkak kullanılmalı" diyende var, "hayır sıkıntı yaşadığında kullan" diyende var.  "Kürde iken hızlı kas gelişimi için yükselen testosteron kadar östrojeninde yükselmesi gerek" diyende var, "Hayır arimidex ile kuru büyürsün. Kuru kas kütlesinde negatif yönde etkisi olmaz" diyende. Hal böyle olunca insan kararsız kalıyor. Risk almamak adına 3 günde 1 yarım tablet olacak şekilde kürüme ekledim. 

Prostat koruyucu bitkisel takviyem bitince almayıp bir kaç hafta gözlemleyeyim. İlk kürde gece 2-3 kere tuvalete kalkmak zorunda kalıyordum. Şuan öyle bir durum yok. Eğer böyle devam ederse tekrarında almam.

Çok su içiyorsanız gece wcye çıkmanız normaldir prostat mıyım acaba diye kendinizi sıkıntıya sokmayın çok su içiyorsanız dedim ama minimum 4 LT su almanız gerek bana göre..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Emrahtkty, 12 saat önce yazdı:

Çok su içiyorsanız gece wcye çıkmanız normaldir prostat mıyım acaba diye kendinizi sıkıntıya sokmayın çok su içiyorsanız dedim ama minimum 4 LT su almanız gerek bana göre..

Su ve çok açık şekersiz çayın toplamı 5 litreyi buluyordur. İki kürde de hemen hemen aynı suyu içiyorum ama bu kürde uykum daha rahat. Tabi ilk kür deca + enhantat vardı ve koruyucu namına hiç bir şey kullanmıyordum. 

Kutu bitince dediğiniz gibi prostat koruyucu almayıp duruma bakacağım. 

Saygılarımla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Emrahtkty, 09.04.2021 - 10:30 yazdı:

Şu mesajınızın üzerine dün antrenmandan önce ölçü aldım. 

Boyun: 41

Omuz: 125

Göğüs: 114

Sağ kol: 37

Sol kol: 36,5

Bacak: 57

Kilo: 79

Esasında bunlar sizi haklı çıkarıyor. Çok fazla su atmış vücudum. Ağırlık artmasına rağmen ölçüde hatrı sayılır ilerleme olmamış. Arimidex ve tamoxifeni cinsel isteksizlik oluşuncaya kadar kesiyorum. Çinkoyu 80mg'dan 100mg'a çıkarıyorum. 2 hafta sonra tekrar ölçü alıp karışılaştırırım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

selam @rastlantisal

ben de arimdexi çıkarmak istiyorum ancak cesaret edemedim bir türlü. malum korkulardan ötürü :)

her antrenman acı içinde geçiyor. eklemlerimde neredeyse hiç su yokmuş gibi geliyor. sanırım biraz sulanmak çok iyi gelirdi. ayrıca power yaptığım için güç artışı da hissedemiyorum. sanırım adelede su miktarı ve güç doğru orantılı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
backdoorman, Bir saat önce yazdı:

selam @rastlantisal

ben de arimdexi çıkarmak istiyorum ancak cesaret edemedim bir türlü. malum korkulardan ötürü :)

her antrenman acı içinde geçiyor. eklemlerimde neredeyse hiç su yokmuş gibi geliyor. sanırım biraz sulanmak çok iyi gelirdi. ayrıca power yaptığım için güç artışı da hissedemiyorum. sanırım adelede su miktarı ve güç doğru orantılı. 

Evet ne kadar su o kadar düşük sakatlanma riski. Ben de powerliftingden bodybuildinge geçtim. Açıkcası kür devam ettiği sürece er geç jinekomasti olabilir bundan pek korkum yok. Ameliyatı ucuz ve kolay. Ben arimidex ve tamoxifeni cinsel isteksizlik olduğu an kullanacağım. 

Ayrıca östrojen de büyümek için gerekli bir hormon. Growth ile sinerjik çalışıyorlar. Bunun bir balansını yakalamak gerek. 2 günde 1 yarım tablet arimidex, her gün yarım tablet tamoxifen fazla geldi. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Sürekli östrojeni baskılamak doğru olan bişey değil bana göre biraz su tutmanız lazım kuru büyücem diye arimidexi dayatmanıza gerek yok jino belirtisi yoksa kullanmayın bence.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345

Merhabalar. 

Cumartesi sabahından beri östrojen baskılayacak yada koruyacak herhangi bir şey almıyorum. Bugün normalde anormal cinsel istek olmaması gerekiyordu ama durum öyle değil. Kürün evelsi günü kadar cinsel istek mevcut. Buradan iki çıkarımda bulunabilir. Ya östrojeni çok düşürmüştüm ve olması gereken hale doğru geldikçe yükseliyorum ya da kandaki toplam testo miktarı artıyor ve yükseliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar. 

Cumartesi sabahından beri östrojen baskılayacak yada koruyacak herhangi bir şey almıyorum. Bugün normalde anormal cinsel istek olmaması gerekiyordu ama durum öyle değil. Kürün evelsi günü kadar cinsel istek mevcut. Buradan iki çıkarımda bulunabilir. Ya östrojeni çok düşürmüştüm ve olması gereken hale doğru geldikçe yükseliyorum ya da kandaki toplam testo miktarı artıyor ve yükseliyorum.

Kaçıncı haftadasın bilmiyorum eğer 4. haftayı geçtiysen bir test almanda fayda var. En azından östrojen balansını buna göre yaparsın. Kesin olarak bildiğim bir şey varsa o da çok ihtiyaç olmadığı sürece anti aromataz ve dht kullanılmaması gerektiği. Eskiden mutlaka kullanırdım ancak sonrasında okuduğum kaynaklar konuştuğum tecrübeli kişiler gerçekten çoğu zaman ihtiyaç olmadığını bana gösterdi özellikle ilaçlar açıldıktan sonra vücut kendi dengesini zaten buluyor. Evet ilaçlar tam açılıncaya kadar ve vücut bu yeni düzeni öğreninceye kadar bazen libido yükseliyor ereksiyon azalıyor veya tam tersi gibi şeyler oluyor ama bir süre sonra kendiliğinden düzeliyor.

Bu arada ilacı kestiğin için bir anda hormon değişmez bu bazen haftalar alabiliyor. Şimdi yaptıracağın testte bile daha önce kullandığın anti aromatazın etkisini görebilirsin. Aslında bu da bir veri olarak işlenirse uzun kürlerin faydası ortaya çıkıyor. İlaçların açılması, sistemin yeni düzene alışması ve bunlardan sonra aslında maksimum büyümeye geçilmesi büyük bir neden. Şu anda bolde küründeyim ve inanın bolde 11. haftada açıldı. Eğer kürümü 12 hafta planlamış olsaydım en verimli noktada bitirecektim. Neyse konu başka yerlere geldi:) Sen en iyisi bir test al arkadaşım bakalım sonuçlara.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Mickey, 5 dakika önce yazdı:

Kaçıncı haftadasın bilmiyorum eğer 4. haftayı geçtiysen bir test almanda fayda var. En azından östrojen balansını buna göre yaparsın. Kesin olarak bildiğim bir şey varsa o da çok ihtiyaç olmadığı sürece anti aromataz ve dht kullanılmaması gerektiği. Eskiden mutlaka kullanırdım ancak sonrasında okuduğum kaynaklar konuştuğum tecrübeli kişiler gerçekten çoğu zaman ihtiyaç olmadığını bana gösterdi özellikle ilaçlar açıldıktan sonra vücut kendi dengesini zaten buluyor. Evet ilaçlar tam açılıncaya kadar ve vücut bu yeni düzeni öğreninceye kadar bazen libido yükseliyor ereksiyon azalıyor veya tam tersi gibi şeyler oluyor ama bir süre sonra kendiliğinden düzeliyor.

Bu arada ilacı kestiğin için bir anda hormon değişmez bu bazen haftalar alabiliyor. Şimdi yaptıracağın testte bile daha önce kullandığın anti aromatazın etkisini görebilirsin. Aslında bu da bir veri olarak işlenirse uzun kürlerin faydası ortaya çıkıyor. İlaçların açılması, sistemin yeni düzene alışması ve bunlardan sonra aslında maksimum büyümeye geçilmesi büyük bir neden. Şu anda bolde küründeyim ve inanın bolde 11. haftada açıldı. Eğer kürümü 12 hafta planlamış olsaydım en verimli noktada bitirecektim. Neyse konu başka yerlere geldi:) Sen en iyisi bir test al arkadaşım bakalım sonuçlara.

4. haftanın başındayım. Sanıyorum ve fırsat bulabilirsem 5. haftanın sonunda sabah erkenden teste gideceğim. Kür öncesi teste girdim ama yapmamam gereken her şeyi yapıp girmişim. @Lovingüstadının bu konu ile ilgili yazısı sonradan geldi. Haftanın tüm yorgunluğu ile tok karnına ve akşam üzeri teste girmiştim. Bu sefer olması gerektiği gibi sabahın erkeninde aç karnına ve cinsel perhiz uygulayarak gireceğim. 

Yanlış bilmiyorsam arimidexin yarılanma süresi 46 saat idi. Tamoxifen ise 5-7 gün idi. Bu akşamki enjeksiyondan sonra hafta içi vücudun vereceği tepki ile iyiden belli eder kendini aradaki fark. İlk kürümde 400 deca + 500 testo E kullanımında ne çinko ne de antiaromatizer kullanmamıştım. Sadece günde 1 tane proviron kullanmıştım. Deli gibi göğüs uçlarım kaşındı ama ilave bir doku oluşmadı. Şimdi bunları düşününce iyiden gereksiz gelmeye başladı antiaromatizerler.

2. kür için planım benimde 20 hafta boldenon + Enhantat idi lakin anabolizanların bağışıklık sistemi üzerindeki baskılayıcı etkisinden dolayı pandeminin ortasında cesaret edemedim. Artık 3. kürde bunu yaparım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

4. haftanın başındayım. Sanıyorum ve fırsat bulabilirsem 5. haftanın sonunda sabah erkenden teste gideceğim. Kür öncesi teste girdim ama yapmamam gereken her şeyi yapıp girmişim. @Lovingüstadının bu konu ile ilgili yazısı sonradan geldi. Haftanın tüm yorgunluğu ile tok karnına ve akşam üzeri teste girmiştim. Bu sefer olması gerektiği gibi sabahın erkeninde aç karnına ve cinsel perhiz uygulayarak gireceğim. 

Yanlış bilmiyorsam arimidexin yarılanma süresi 46 saat idi. Tamoxifen ise 5-7 gün idi. Bu akşamki enjeksiyondan sonra hafta içi vücudun vereceği tepki ile iyiden belli eder kendini aradaki fark. İlk kürümde 400 deca + 500 testo E kullanımında ne çinko ne de antiaromatizer kullanmamıştım. Sadece günde 1 tane proviron kullanmıştım. Deli gibi göğüs uçlarım kaşındı ama ilave bir doku oluşmadı. Şimdi bunları düşününce iyiden gereksiz gelmeye başladı antiaromatizerler.

2. kür için planım benimde 20 hafta boldenon + Enhantat idi lakin anabolizanların bağışıklık sistemi üzerindeki baskılayıcı etkisinden dolayı pandeminin ortasında cesaret edemedim. Artık 3. kürde bunu yaparım.

Evet üç kere yatak döşek hasta oldum ilk ikisi üç gün sürdü ve haftasonuna denk geldiği için sadece birer gün idman kaçırmıştım ancak sonuncusu 5 gün yatırdı beni ve bir hafta idman yapamadım. Şimdi buraya büyük bir ancak koyuyorum:)

Ancak yine uzun kürün avantajı kullandığımız uzun esterler ve uzun yol yolcusu olduğumuz için inan vücut hastalık sonrası 3 gün içinde toparlıyor kendini. Yeter ki hastayken diyeti fazla bozma öğünleri atlama. Hele son hastalığımda bir hafta evde kaldıktan sonra büyük bir negatif psikolojiyle salona gitmiştim çünkü 103kg dan 97lere gerilemiştim tabi bunun tamamı neredeyse adele içindeki su kaybı bunu biliyorum ama psikoloji maalesef bunu dinlemiyor moral bozuluyor. Tam 4 gün sonra eski formumdan daha iyi dinlenmiş bir form geldi karşıma. İşte bu müthiş bir keyifti. Yani uzun kürlerde evet hastalanıyorsun ama toparlanman da kolay ve daha güçlü oluyor. Evet işte artılar eksiler durumu.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345

@MickeyBen normalde grip dahi olmam. Çekincem biraz covid üzerine. Düşük bir bağışıklık sistemi ile mutasyonla karşılaşmak beden için çok yıpratıcı olabilir diye düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345

Merhabalar. 

4. hafta 2. enjeksiyon yani toplamda 8 enjeksiyonu tamamladım. Dünkü enjeksiyonu insülin iğnesi ile deneyecektim ama sokağa çıkma yasakları yüzünden iş çıkışı zor bela markete yetişebildim. Bu haftalık kaldı. Yeşil iğne ile kalçadan enjeksiyonda ne ödem ne de ağrı sorunu yaşamadım.

Salonların kapanması müspeti ile 15 nisan Perşembe günü kendi ağırlığımla yoğun antrenman yaptım. Tatmin etmedi maalesef. Hediye gelen 45kiloluk set pazartesi elime ulaşacak. Bugün de decathlondan farklı dirençlerde lastik alacağım. Yoksa önceki kapatmadı olduğu gibi ayarlarım bozulacak. :)

Geçen hafta antiaromatizerleri kesmiş ve çinkoyu günde 2 hapa (100mg) çıkarmıştım. Şimdilik göğüs ucunda canlanma, acı, kaşınma vs yok. Cinsel istekte zerre azalma olmadı. Herhangi bir ereksiyon problemi yada hissizlik yok. 2 çinko hapı ile vücut bunu tölere edecekmiş gibi duruyor.

Aldığım xiaomi tartı yağ oranı konusunda çok saçma sapan veriler veriyor. Ancak bunun böyle olacağını biliyordum çünkü doğru söylediği şey vücudumdaki su oranının çok düşük (%51). Su oranı bu kadar düşük iken sağlıklı ölçüm yapamıyorlar. En azından %60a çıkmam gerek. Ancak o zaman tartı hakkında bir kanıya ulaşabilirim. Benim merdiven altı spor salonumdaki tartının yanlış tarttığını da görmüş oldum. Xiaomi tartı 77kg olduğumu söyledi. Arada 2kg fark var. Doğrulamak için işyerindeki kartı ile de tartıldım ve xiaominin kg verileri ile aynı şeyi söyledi. Yani kilomu güncelliyorum. 

Hal böyle iken günlük su tüketimimi artıracağım. Şuan için en kritik konu bu.

Saygılarımla. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Merhabalar. 

4. hafta 2. enjeksiyon yani toplamda 8 enjeksiyonu tamamladım. Dünkü enjeksiyonu insülin iğnesi ile deneyecektim ama sokağa çıkma yasakları yüzünden iş çıkışı zor bela markete yetişebildim. Bu haftalık kaldı. Yeşil iğne ile kalçadan enjeksiyonda ne ödem ne de ağrı sorunu yaşamadım.

Salonların kapanması müspeti ile 15 nisan Perşembe günü kendi ağırlığımla yoğun antrenman yaptım. Tatmin etmedi maalesef. Hediye gelen 45kiloluk set pazartesi elime ulaşacak. Bugün de decathlondan farklı dirençlerde lastik alacağım. Yoksa önceki kapatmadı olduğu gibi ayarlarım bozulacak. :)

Geçen hafta antiaromatizerleri kesmiş ve çinkoyu günde 2 hapa (100mg) çıkarmıştım. Şimdilik göğüs ucunda canlanma, acı, kaşınma vs yok. Cinsel istekte zerre azalma olmadı. Herhangi bir ereksiyon problemi yada hissizlik yok. 2 çinko hapı ile vücut bunu tölere edecekmiş gibi duruyor.

Aldığım xiaomi tartı yağ oranı konusunda çok saçma sapan veriler veriyor. Ancak bunun böyle olacağını biliyordum çünkü doğru söylediği şey vücudumdaki su oranının çok düşük (%51). Su oranı bu kadar düşük iken sağlıklı ölçüm yapamıyorlar. En azından %60a çıkmam gerek. Ancak o zaman tartı hakkında bir kanıya ulaşabilirim. Benim merdiven altı spor salonumdaki tartının yanlış tarttığını da görmüş oldum. Xiaomi tartı 77kg olduğumu söyledi. Arada 2kg fark var. Doğrulamak için işyerindeki kartı ile de tartıldım ve xiaominin kg verileri ile aynı şeyi söyledi. Yani kilomu güncelliyorum. 

Hal böyle iken günlük su tüketimimi artıracağım. Şuan için en kritik konu bu.

Saygılarımla. 

Tamamen bilmediğim için soruyorum yüksek dozda çinkoyu kür içinde neden kullanıyorsun? Normalde biliyorsun pct ve sonrası doğal sperm üretimini arttırmak için kullanırız. 100mg çinko vücutta başka yan etkiler oluşturmuyor mu? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345

Vücutta yaklaşık 300 farklı reaksiyona takılan eser bir element çinko. Normal bir insana günde 15mg civarı yetiyorken sporcularda (Natural) bu 50mg'a kadar çıkabiliyor. Bizim gibi steroidle süreci hızlandıranlarda ise ihtiyac 80+mg seviyesine çıkabiliyor. Ayrıca vücutta östrojen - testosteron dengesinin testosteron lehine tutulmasında büyük rol oynuyor. Yani aromatoz enziminin etkisini baya bir (miktara göre) azaltıyor. Kandaki serbest testosteron oranını artırıyor.

Yani sperm kalitesini ve sayısını artırması sadece etkilerinden bir tanesi. Son dönemde doktorlar fiziksel aktivite de bulunmayan erkeklerinde günde 50mg almasını tavsiye eder oldular.

Bahsettiniz yada düşündüğünüz yan etkiler genelde 150mg üstünde kişinin hassasiyetine bağlı olarak görülüyor veya değişiyor. 

Kür dışında testosteron üretimine de muntazam faydası var. Tabi bizde sistem kapalı olduğu için ne denli etkilidir bu bilinmez. Benim için en önemli kısmı antiaromatoz etkisi ve gelişirken oluşan deri çatlaklarını büyük oranda engellemesi. 

Burda not düşmem gerekir. Oluşmuş çatlakları düzeltmiyor. Oluşacak çatlakların baya önüne geçiyor. 

Saygılarımla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345

Biraz önce "Busso Turbo Multi Fonksiyonel Ağırlık ( Bench) Sehpası" isimli ürünü aldım. 45Kg setin yanına 85Kg'lık set daha aldım. Terasın çatı kısmındaki çıkıntıya makaralar uyduracağım cable hareketleri için. Duvara da çelik dübellere epoksi sürerek barfix demiri oturtacağım. Önümüz yaz. Açık havada güneş altında çalışırım artık. 60797d8e25135_teras1.thumb.jpeg.727f21cf6cca037dd0f440d37e626f07.jpeg60797d8ee7c28_teras2.thumb.jpeg.ecd205ddc1f5cfcb0bd2e9fd77545a18.jpeg

Teras antrenman için çok büyük ve uygun. Antrenman yapacağım yerin zeminine spor salonundaki sert strafor tarzı şeylerden döşeyeceğim. 

Yani demem o ki kendi yağımda kavrulacağım. Pandeminin biteceği yok...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Mickey, 18 dakika önce yazdı:

@rastlantisal 

Konum at geliyorum:))

Bir california gold's gym beach değil ama şu an için nimet:)

Sol taraf komple deniz, adalar vs. terasa biraz kum da dökersen çin malı gold's gym beach olabilir :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 40 dakika önce yazdı:

Sol taraf komple deniz, adalar vs. terasa biraz kum da dökersen çin malı gold's gym beach olabilir :D

Ben de benim aletleri getireyim mi ? Birlikte voltranı oluştururuz :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Biraz önce "Busso Turbo Multi Fonksiyonel Ağırlık ( Bench) Sehpası" isimli ürünü aldım. 45Kg setin yanına 85Kg'lık set daha aldım. Terasın çatı kısmındaki çıkıntıya makaralar uyduracağım cable hareketleri için. Duvara da çelik dübellere epoksi sürerek barfix demiri oturtacağım. Önümüz yaz. Açık havada güneş altında çalışırım artık. eras antrenman için çok büyük ve uygun. Antrenman yapacağım yerin zeminine spor salonundaki sert strafor tarzı şeylerden döşeyeceğim. 

Yani demem o ki kendi yağımda kavrulacağım. Pandeminin biteceği yok...

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. :) duvara montajlı barfiks aparatında gymholix'in ürününü tek geçerim :))

Aldığınız sehpanın taşıma kapasitesi yüksek değil. Birde pozisyon olarak çok dar. Bu yüzden düşük ağırlık çalışmak zorunda kalacaksınız. Çok yüklenip ağırlık elinizdeyken sehpa kırılırsa ciddi risk oluşturur.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
JokerJoker, 16.04.2021 - 18:10 yazdı:

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. :) duvara montajlı barfiks aparatında gymholix'in ürününü tek geçerim :))

Aldığınız sehpanın taşıma kapasitesi yüksek değil. Birde pozisyon olarak çok dar. Bu yüzden düşük ağırlık çalışmak zorunda kalacaksınız. Çok yüklenip ağırlık elinizdeyken sehpa kırılırsa ciddi risk oluşturur.

Kırılırsa altına kasa falan koyup devam edeceğim yapacak bir şey yok. :) 100Kg taşısın bana yeter. O ağırlık ile her şekilde yoruyorum göğüs kaslarımı. Ötesinde gözüm yok. Eldeki bütçe ile şimdilik bunları alabildim. İlerleyen zamanlarda terasa power rack koyarım. Saçma pahalılar şimdilik. 

JokerJoker, 16.04.2021 - 18:10 yazdı:

Merhabalar.

Sehpa bugün geldi. 18 saatte ulaştırdılar ki hala şaşkınım. Montajını yaptıktan sonra deneme yaptım. Spor salonundakiler yere mıh gibi çakılıyordu ve çok güven veriyordu. Bundan zaten onu beklemiyorum fakat verdiği his hiç fena değil. Hediye gelen 45kg'lık setin barbelli 120cm. Kısa geldi ve gerçekten dediğin gibi onla çalışırsam düşük ağırlıklarda çalışmak zorunda kalacağım. Ama benim sipariş ettiğim sette barbell 150cm. En kötü ihtimalle 70kg garanti çalıştıracak gibi görünüyor. Olmazsa 2. el spor malzemesi satan yerlerden eski tip ince ve uzun barbellerden kovalarım. Bu sehpa baya işimi görecek. Katlanabilir olması benim için aşırı önemli idi. Teras çok büyük ama ev o kadar büyük değil. Böylece katlayıp kaldırabiliyorum rahatlıkla.

GYM Holix baya baya güzel duruyor. Torna tesviyeci çevrem çok. Olmadı birine fotosunu atar bunu bire bir yaptırırım. 

Saygılarımla.

bench1.thumb.jpeg.4e64e15bcec44ec74342baccc6dff908.jpegbench2.thumb.jpeg.93039e961c144c6d73242975898587f9.jpegbench3.thumb.jpeg.130cde7d5d2a4fbba87933772c1279f7.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.