Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.356

17mmlik ilaç kısmının 6mm kadarını kullanmışsın. Bu da ortalama %35ini kullandığın anlamına gelir. Tamamı 6000UI pregnly eşit olduğuna göre 2100UI pregnly enjeksiyonu yapmış gibi oldun.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
rastlantisal, 49 dakika önce yazdı:

17mmlik ilaç kısmının 6mm kadarını kullanmışsın. Bu da ortalama %35ini kullandığın anlamına gelir. Tamamı 6000UI pregnly eşit olduğuna göre 2100UI pregnly enjeksiyonu yapmış gibi oldun.

Abi ovitrelli vurduğun gün antrenman yaptın mı neredeyse 0 pump oldum ama gayet mutlu ve neseliydim tabi başka etmenlerde olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Leepriest35, 9 dakika önce yazdı:

Abi ovitrelli vurduğun gün antrenman yaptın mı neredeyse 0 pump oldum ama gayet mutlu ve neseliydim tabi başka etmenlerde olabilir.

Evelsi gün yaptım. Pump konusuna dikkat etmedim. Eski powerlifter olarak pomp odaklı olamıyorum hala :))))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Leepriest35, 13 saat önce yazdı:

Ovitrelle'den sonra ben 2 gün gece gündüz ereksiyon yaşadım, hatta uykumdan uyandım 2-3 defa ereksiyon yüzünden. Başka da bir ruhsal, fiziksel etkisi olmadı. Testislerde büyüdü ve sertleşti bir hayli. Ama benimki yarım dozdu.

rastlantisal, 14 saat önce yazdı:

Gözlerin de maşallahı varmış, @Leepriest35 fotoğraf atmış ama kendi bile görememiştir o fotoğrafta  hiç birşey gözükmediğini :) 

Ben 3 kez baktım herhangi bir rakam göremedim, sadece enjektörün iç kısmındaki plastiğin ucu Merck Kimya yazısının kimya'daki a harfine kadar gelmiş. Oradan kendi elindekilerle a harfi nereye geliyor diye çıkarıp karşılaştırdıysan yine helal olsun :)

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Rdm, 4 saat önce yazdı:

Ovitrelle'den sonra ben 2 gün gece gündüz ereksiyon yaşadım, hatta uykumdan uyandım 2-3 defa ereksiyon yüzünden. Başka da bir ruhsal, fiziksel etkisi olmadı. Testislerde büyüdü ve sertleşti bir hayli. Ama benimki yarım dozdu.

Gözlerin de maşallahı varmış, @Leepriest35 fotoğraf atmış ama kendi bile görememiştir o fotoğrafta  hiç birşey gözükmediğini :) 

Ben 3 kez baktım herhangi bir rakam göremedim, sadece enjektörün iç kısmındaki plastiğin ucu Merck Kimya yazısının kimya'daki a harfine kadar gelmiş. Oradan kendi elindekilerle a harfi nereye geliyor diye çıkarıp karşılaştırdıysan yine helal olsun :)

Aynen öyle yaptım. "A" harfine kadar olan kısmı ölçtüm. Enjektördeki toplam likit miktarını ölçtüm. Ordan doğru orantı yaparak sonuca vardı. Enjektörün içindeki o süngerimsi kısım kadar enjeksiyon yapmış.

:D :D :D

Kumpasla testislerini ölçen adam bunu mu ölçmeyecek :D :D :D

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356

Genel kürün 17. haftasından, boldenon kürünün 2. haftasından selamlar.

Boldenon enjeksiyonda herhangi bir sorun çıkarmıyor. İlk enjeksiyondan sonraki 12 saat halsizlik olmuştu ama geçti ve bir daha geri gelmedi. Yine ilk enjeksiyondan sonra göğüs uçları hassasiyeti belirmişti o da gitti.

Cinsel istek bir tık arttı. Omuz başlarında tek tük küçük sivilcelenme yaptı. 

Şimdilik diyeceklerim bu kadar.

60ecade613210_WhatsAppImage2021-07-12at23_07_08.thumb.jpeg.e6c0ef513ba0ca37fb83a80f405d4454.jpeg 

Şöyle ter içinde, antrenman sonu vıcık vıcık 17. hafta hatırası fotosu atayım.

Saygılarımla :)

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Goldbodybuilder, 6 saat önce yazdı:

Kolay gelsin abi ara ara haberdar edersin bizi döngüden 

Seve seve. Çok teşekkür ederim.

Feng, 2 saat önce yazdı:

Abi saçları sıfıra vursana çok daha iyi durur bence vücutla beraber gençleşirsin

Çok teşekkür ederim. Hafta sonu tavsiyene uyacağım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Seve seve. Çok teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim. Hafta sonu tavsiyene uyacağım.

Bir tavsiyede benden gelsin madem, sıfır değil, 1 veya 2 numara gider sana. Yani saç var ile yok arası. Nasılsa kökü sende bir ara dene bence :) Sakalları da incelteceksin ama. 

Ücreti mukabilinde imaj meykır olsam böyle tavsiyelerde bulunmam bak kıymetini bil :) 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Rdm, 25 dakika önce yazdı:

Bir tavsiyede benden gelsin madem, sıfır değil, 1 veya 2 numara gider sana. Yani saç var ile yok arası. Nasılsa kökü sende bir ara dene bence :) Sakalları da incelteceksin ama. 

Ücreti mukabilinde imaj meykır olsam böyle tavsiyelerde bulunmam bak kıymetini bil :) 

1 numara yapıyorum. ikisinin ortası olsun. sakalları inceltip kalan top sakal bırakıyorum. 

Haftaya foto atarım :)

Çok teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356

Evet canlar.

Sizi dinledim ve imajı elden geçirdim. :)

ben1.thumb.jpeg.50b29c19247cfc441abf4cf48144107d.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356

Merhaba canlar.

Toplam kürün 18. haftası, boldenon enhantat kürünün 3. haftasının sonundan selamlar.

Boldenonun ilk haftasında yaşadığım göğüs ucu hassasiyetinden hiç bir eser kalmadı.

Geçen hafta bayram tatili için memlekete gittiğimden 7 gün antrenmanlara ara verdim ancak enjeksiyonu kesmedim. Daha önceden hazırladığım iğneleri yanımda götürüp dolapta sakladım. 

Tam bir ev yapımı tatlı ve et şenliği oldu diyebilirim. Uzun zamandır gitmediğimden, ikramı geri çevirdiğimde gönül koyabildikleri için tam manası ile hayvan gibi yedim :D

Yalnız aşırı sıcaklardan çok su kaybettim. Su içmenin daha çok terlemek olduğu sıcaklara denk geldim diyeyim. Ne gece ne gündüz sıcak hiç kesilmedi.

Boldenondan sonra omuz kısmında sivilcelenme olmuştu. Son halinin fotoğrafını çekip bugün çektiğim ile karşılaştırdım. Yeni sivilce olmadığı gibi mevcutlarda geri gitmeye başladı. Sivilcelenmenin başında @LovingBurak Hocaya danışıp tavsiyelerine kısmen uyabildim. İşe yaramış gibi duruyor.

Şimdilik ruh halinde değişiklik, panik durumu, cinsel isteksizlik vs vs gibi olumsuzluklar yaşamıyorum. 

1 hafta ara verdiğimde ilk antrenman tam bölge çalışıp vücudu sonraki antrenmanlara hazırlıyorum. 

Bunlarda 18. hafta hatırası olarak dursun.

Saygılarımla.

60fd84277ea79_srt2.thumb.jpeg.f6fa066d93b237a39695893cab2862da.jpeg 60fd842a5f532_srt1.thumb.jpeg.6d5bb1849a18f8158e5508f283a774f4.jpeg

60fd8470ca126_n.thumb.jpeg.643ce67f1a63aac41d72f5d3a8d89dc3.jpeg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Feng, 5 saat önce yazdı:

Sivilce konusunda tavsiyen varsa bize de soyle abi

Nac 900 düzenli kullan gece yatmadan önce tavsiye ederim bilimsel olarak akne oluşumu azaltmış bir ürün.

@rastlantisalkusura bakma abi sana sorduğunu senden önce yanıtlamış bulundum @Fengyanlış anlaşılma olmasın

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Feng, 7 saat önce yazdı:

Nac karaciğerle ilgili akne oluşumunu etkileyebilir onu kullanıyorum zaten doğrudan akneye bi etkisi yok bildiğim kadarıyla

Bol su tüketimi, bol yeşillik tüketimi, NAC ve beyaz sabunla yağsız cilt.

@Semih Erarslandostum hiç önemli değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

@rastlantisal dostun tavsiyesi beyaz sabunla her gün duş,

bol maydanoz (normalde hiç sevmem ama limon ve elma sirkesi döküp yiyiyorum zoraki)

Roka, semizotu.

Ben böyle azalttım ama şöyle de bir gerçek var ki, biz vücudumuzu büyütmeye çalışırken kullandığımız steroidler yağ hücrelerini de büyütüyorlar kaçınılmaz olarak. Bu da vücutta yağlanmaya ve sivilceye sebep oluyor. Ayrıca hormon dengesizliği de akne sorununun en önemli etkeni. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356

Merhaba canlar.

Genel kürün 20. haftası, boldenon - iran enhantate kürünün 5. haftasından selamlar.

Sivilce problemi baya baya geriledi. Yenisi pek çıkmıyor. Olanı da sıkıp dezenfekte ediyorum. İçtiğim suyu ve yediğim yeşilliği hatırı sayılır miktarda artırdım. 

Kaldırdığım ağırlıklar artmaya başladı. Pump etkisi çok güçlendi. Boldenon ufaktan kendini hissettirmeye başladı. 

Şuan için psikolojik sorunlar, cinsel problemler, ruh halinde düşüş yok. Yanaklarda hafiften ödem var. Bu östrojen göstergesi. Yani boldenona bağlı olarak östrojen düşüklüğü yok. Zaten E2 çok düşse psikolojik düşüş, cinsel isteksizlik, susuz vücut ve düşük pump olarak kendini belli eder. Bunların hiç biri yok. Gayet iyi gidiyor.

Enjeksiyon ile ilgili problem yaşamıyorum. Ödem veya ters giden durum olmuyor. Çok bol alkol ile dezenfekte ediyorum. Enjeksiyonu da yavaş yavaş yapıyorum.

Saygılarımla.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Merhaba canlar.

Genel kürün 20. haftası, boldenon - iran enhantate kürünün 5. haftasından selamlar.

Sivilce problemi baya baya geriledi. Yenisi pek çıkmıyor. Olanı da sıkıp dezenfekte ediyorum. İçtiğim suyu ve yediğim yeşilliği hatırı sayılır miktarda artırdım. 

Kaldırdığım ağırlıklar artmaya başladı. Pump etkisi çok güçlendi. Boldenon ufaktan kendini hissettirmeye başladı. 

Şuan için psikolojik sorunlar, cinsel problemler, ruh halinde düşüş yok. Yanaklarda hafiften ödem var. Bu östrojen göstergesi. Yani boldenona bağlı olarak östrojen düşüklüğü yok. Zaten E2 çok düşse psikolojik düşüş, cinsel isteksizlik, susuz vücut ve düşük pump olarak kendini belli eder. Bunların hiç biri yok. Gayet iyi gidiyor.

Enjeksiyon ile ilgili problem yaşamıyorum. Ödem veya ters giden durum olmuyor. Çok bol alkol ile dezenfekte ediyorum. Enjeksiyonu da yavaş yavaş yapıyorum.

Saygılarımla.

Kürün sonlarını sabırsızlıkla bekliyorum çok iyi verim alacağından eminim abi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Semih Erarslan, 4 dakika önce yazdı:

Kürün sonlarını sabırsızlıkla bekliyorum çok iyi verim alacağından eminim abi 

Durum öyle gösteriyor Semih'im. Ben 5. haftada ilave pump beklemiyordum açıkçası. Sanıyorum beklediğimden çok daha güçlü çıkacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Durum öyle gösteriyor Semih'im. Ben 5. haftada ilave pump beklemiyordum açıkçası. Sanıyorum beklediğimden çok daha güçlü çıkacak.

Valla açık söylim abi benim boldenon içimde kaldı kapanma sqğlık sorunu derken yalan oldu kürüm çok güzel etki alacağından eminim bende o haftalarda bırakmak zorunda kaldım yoksa iyi gdiyordu. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Ben de defineden sonra boldenon deneyimlemek istiyorum.Pek yemek yiyemeyen biriyim.Açlık konusunda denildiği kadar var mı abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
Vural2, 7 dakika önce yazdı:

Ben de defineden sonra boldenon deneyimlemek istiyorum.Pek yemek yiyemeyen biriyim.Açlık konusunda denildiği kadar var mı abi

Evet şimdiden iştahımı açmaya başladı. Öz kontrolüm iyidir. Gerektiği kadar yiyorum. Gerekenden fazlasını istediğimde yeşilliğe yumuluyorum. 5hafta sonra tam olarak sorunu cevaplayabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Vural2, 10 saat önce yazdı:

Bana hep derlerdi ki kuş kadar yiyorsun. Yarım tabak yemek yarım tabak pilavı zor bitirirdim ben.

Boldenon kürü biteli 2 ayı geçti, doymuyorum hala.

Ben ki normalde 1 iskenderi bitirirken zorlanır hatta bazen bitiremezdim, şimdi 2 tane 1.5 iskenderi gömer, üzerine hangi tatlıyı yiyeyim diye düşünürüm.

Boldenon bulk için iyi ama, sağlam irade lazım kalori hesabı için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356

Genel kürün 21. haftası, Boldenon enhantate kürünün 6. haftasının ilk enjeksiyonundan selamlar.

Şuan için herhangi bir olumsuzluk veya yan etki ile karşılaşmadım. Geçen hafta göğüs uçları hafif canlandığı için yarım dostinex kullanmıştım. 

Sıcaklar gerçekten beni zorluyor. Normalde de terleyen biriydim antrenman için artık büyük boy banyo havlusu götürüyorum. Tek havlu yetmiyor çünkü.

61117039619ef_srtr.thumb.jpeg.1c9f787f4c0b2e1af0857e6365e64b2c.jpeg

Belin biraz daha incelmesi gerekecek. Kendimi çok yormadan, kardio niyetine kickboxu da antrenmanlarıma ekleyerek devam ediyorum.

Saygılarımla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Yine sırt pozu gelmiş, geri kalanı sona saklıyorsun anladık :) 

Kolay gele dost. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.