Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.369

@Vural2kontrol ettim. 6 farklı internet browserı ile denedim. Sitede şimdilik sorun var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.536

@Vural2  Sp labs'ın Check sitesinde mayıs ayından beri sorun var. Orjinal kod sorgulayınca hiç birşey çıkmıyor, kodun bir harf veya rakamını değiştirince bu ürün bize ait değil diyor.

Mail de attım check sisteminiz arızalı diye ama geri dönüş yapmadı kimse.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

@Vural2kontrol ettim. 6 farklı internet browserı ile denedim. Sitede şimdilik sorun var. 

Aynen bende denedim abi.

Rdm, Bir saat önce yazdı:

@Vural2  Sp labs'ın Check sitesinde mayıs ayından beri sorun var. Orjinal kod sorgulayınca hiç birşey çıkmıyor, kodun bir harf veya rakamını değiştirince bu ürün bize ait değil diyor.

Mail de attım check sisteminiz arızalı diye ama geri dönüş yapmadı kimse.

Aynen abi o şekilde ben de denedim ama Burak abinin sağladığı desteği bildiğim için az çok sorun yok 👍

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 30.06.2021 - 23:01 yazdı:

Çok iyi. Bende soğandan beridir sert zaten. Büyüme olacak mı ilerleyen günlerde göreceğiz. 1/5 oranında vurdum. ölçü aldığım için karşılaştırması da kolay olacak. 

Yalnız ben soğan yemiyorken de ağrı olmuyordu. Decanın PCTsinde baya bir ağrı yaptı.

Ovitrelle 0.1 ml vurdun yani abi çok az değil mi dozaj olarak neye göre  bu dozajı ayarladin abi  ve vurduktan sonra kalan ilacı saklamak steril olur mu sence teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Leepriest35, 43 dakika önce yazdı:

Ovitrelle 0.1 ml vurdun yani abi çok az değil mi dozaj olarak neye göre  bu dozajı ayarladin abi  ve vurduktan sonra kalan ilacı saklamak steril olur mu sence teşekkürler.

Denemek için. Yani ne kadar büyüme olacak bunu göreyim dedim. Dozu özellikle zarar vermeyecek miktarda seçtim. Zaten boyu iyi idi bir tık büyüttü. Büyümüş halinin de ölçüsünü aldım. Sonraki süreçte küçülme olacak mı olacaksa ne kadar olacak bunu gözlemleyeceğim. Nihayetinde bu PCT enjeksiyonu değil koruma enjeksiyonu. Yani bir tık büyütmesi yeterli olacaktı. PCT enjeksiyonu için test yaptırmak lazım. 

Eczacıma sordum. Bu konuda çekincelerim vardı. Enjeksiyon yaparken geri çekmedim. Yani içine vücut sıvısı girmedi. Zaten göbekten olduğu için damara denk gelme ihtimali yok gibi bir şey. 

İlk enjeksiyonun gecesinde bir miktar nefes darlığı yaşadım. Öğleden önce hafif halsizlik vardı. Şuan hiç biri yok. Sanıyorum vücut boldenona kısa bir direnç gösterdi. Nihayetinde bu vücutta üretilmeyen bir şey.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Ovitrelle icin 3 e bölmek en mantıklısı.Ki geçen kür pregynl kullandım bu kür Ovitrelle bu pct öncekine göre çok daha iyi geçti 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Emrahtkty, 30 dakika önce yazdı:

Ovitrelle icin 3 e bölmek en mantıklısı.Ki geçen kür pregynl kullandım bu kür Ovitrelle bu pct öncekine göre çok daha iyi geçti 

Dediğim gibi PCT için değil de uzun kürde testisleri canlı tutmak için minik dozda enjeksiyon yaptım. Bu pazar yine 1/5 oranında enjeksiyon yapacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 06.07.2021 - 23:26 yazdı:

Dediğim gibi PCT için değil de uzun kürde testisleri canlı tutmak için minik dozda enjeksiyon yaptım. Bu pazar yine 1/5 oranında enjeksiyon yapacağım. 

Abi bu ilacı temin ederken sorun yasarmiyiz reçeteli olarak gözüküyor ve bir önerin varmı tanıdık eczane yok malesef

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Leepriest35, 20 dakika önce yazdı:

Abi bu ilacı temin ederken sorun yasarmiyiz reçeteli olarak gözüküyor ve bir önerin varmı tanıdık eczane yok malesef

3-4 tane eczane gezersen bulursun.Ona kalsa sustanon primo da reçeteli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 1 dakika önce yazdı:

3-4 tane eczane gezersen bulursun.Ona kalsa sustanon primo da reçeteli.

Sağ ol üstad tren enant yan etkileri nasıl herhangi bir şey yaşadın mı etki olarak 3-4 haftadan önce bir şey bekleme görsel olarak ama geceleri terlemeye başladıysan ki 3-4 t-shirt değiştirdim bilirim 😁😁😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Leepriest35, Şimdi yazdı:

Sağ ol üstad tren enant yan etkileri nasıl herhangi bir şey yaşadın mı etki olarak 3-4 haftadan önce bir şey bekleme görsel olarak ama geceleri terlemeye başladıysan ki 3-4 t-shirt değiştirdim bilirim 😁😁😁

Kanka daha 2 saat oldu ilk enjeksiyonu yapalı bakacaz.Bende etki süresini merak ediyordum.Tesekkür ederim.Etki ve yan etki olarak neler yaşadın.Enanthin yan etkileri daha sert diye okudum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, Şimdi yazdı:

Kanka daha 2 saat oldu ilk enjeksiyonu yapalı bakacaz.Bende etki süresini merak ediyordum.Tesekkür ederim.Etki ve yan etki olarak neler yaşadın.Enanthin yan etkileri daha sert diye okudum.

Evet ,güzel etkileri olarak hatların patlatmasi ve acı güç diyebilirim içinden sanki biri sana sesleniyormus gibi hissediyordum antrenmandayken. Yan etki olarak gece terlemeleri ani ruh hali değişiklikleri bende bı ara alt ast ucmustu sırta hafif sivilcelenme yaptı düzenli nac ve enginar suyuyla onuda duzeltim 2 hafta içerisinde. 

Biraz dikkatli olmak gerekiyor mümkün olduğunca az konuş antrenmandayken gereksiz yükselmeler yasiyabilirsin günlük hayatında. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Leepriest35, 5 saat önce yazdı:

Muhakkak bulursun memlekete giriş yaptığı sürece. Bazı eczacılar reçetesiz hiç bir şey satmıyor. Oturduğum yerde satan bir eczane ayarladım ve zaten eczacı tanıdıklar da var. Eğer sıkıntı yaşarsan ses et bana.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Hep aynı eczaneden olmak kaydı ile, öncelikle içeri güleryüzlü ve pozitif olarak  herkese kolay gelsin diyerek giriş yapıp önce aspirin alın, sonraki alışverişinizde aynı şekilde giriş yaparak ağrı kesici,

Sonrakinde herhangi bir supplement takviyesi (Çinko, D vitamini, E vitamini, Magnezyum vb.)

Sonrakinde 10 adet yeşil uçlu enjektor

Sonrakinde  tamoksifen vb. (3 kutu mu diye sorarsa işi bilen bir eczacıdır)

Sonrakinde 10 adet yeşil uçlu enjektör

Ve tebrikler artık tanıdık ve sizin steroid kullandığınızı bilen bir eczacınız var.

Bir sonraki alışverişinizde 10 adet sustanon veya 1 adet ovitrelle alabilirsiniz.

@Leepriest35 bu taktik şahsınıza özel olarak  kaleme alınmıştır :) 

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Hep aynı eczaneden olmak kaydı ile, öncelikle içeri güleryüzlü ve pozitif olarak  herkese kolay gelsin diyerek giriş yapıp önce aspirin alın, sonraki alışverişinizde aynı şekilde giriş yaparak ağrı kesici,

Sonrakinde herhangi bir supplement takviyesi (Çinko, D vitamini, E vitamini, Magnezyum vb.)

Ve tebrikler artık tanıdık ve sizin steroid kullandığınızı bilen bir eczacınız var.

Bir sonraki alışverişinizde 10 adet sustanon veya 1 adet ovitrelle alabilirsiniz.

Eve yakın eczane ile hemen hemen böyle yaparak tanıştım :D :D :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Rdm, 10 saat önce yazdı:

İlk eczanemde almış olmam 😁😁😁

Verdiğiniz taktiği tek seferde nasıl alabilirim diye kafayı kurcaladiktan sonra kenar mahalle tarzı genellikle boş olan bir eczaneyi gözüme kestirdim içeride çalışanın özellikle erkek olması gerektiğini düşündüm ve sonuç elimde ovitrelle olması :)

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Bu kadar kasmaya gerek yok ya ben istediğim yerden alabiliyorum rahatça elinde yoksa bile 2 saate getirtirim diyip getiriyorlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Eve yakın eczane ile hemen hemen böyle yaparak tanıştım :D :D :D

Bu arada abi bir sorum daha olucakti hcg östrojeni uzun vadede artıracağı için armidex kullanmamiz gerekicek mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Leepriest35, 7 dakika önce yazdı:

Bu arada abi bir sorum daha olucakti hcg östrojeni uzun vadede artıracağı için armidex kullanmamiz gerekicek mi 

Arimidexten ziyade tamoxifen bu durum için daha makul. Östrojeni direk baskılamıyor lakin düzenli kullanımda östrojeni azaltıyor. PCT'de östrojende lazım ki hipofiz baskı altında kalıp testosteron üretmeye zorlansın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Arimidexten ziyade tamoxifen bu durum için daha makul. Östrojeni direk baskılamıyor lakin düzenli kullanımda östrojeni azaltıyor. PCT'de östrojende lazım ki hipofiz baskı altında kalıp testosteron üretmeye zorlansın. 

Dozajı nasıl ayarlamayı düşünüyorsun abi bende sende aynı amaç için kullanıyorum ara geçiş için anlamadığım şekilde sabahları testis dolgunlugum azken geceleri gayet dolgun anlayamadım yarın bende 0.1 ml vuracagim ovitrelli bakalım boyutlari ölçtüm ama sabah ile gece farklı çözemedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Leepriest35, 1 dakika önce yazdı:

Dozajı nasıl ayarlamayı düşünüyorsun abi bende sende aynı amaç için kullanıyorum ara geçiş için anlamadığım şekilde sabahları testis dolgunlugum azken geceleri gayet dolgun anlayamadım yarın bende 0.1 ml vuracagim ovitrelli bakalım boyutlari ölçtüm ama sabah ile gece farklı çözemedim.

Sabah ile gece testosteron üretimi arasında muhakkak fark oluyor. Buna hiç takılma. Bir de genç adamsın araya orgazm sıkıştırdı isen çok normal. :)

PCT'de günde 1 adet tamoxifen kullanıyorum genelde. Çok uzun kür olduğu için 3 kutu bitiririm. Tabi Burak Hoca ne reçete verecek ona göre de her şey değişiverir :)

Kür esnasında ovitrelli için ise bence tamoxifen kullanmaya gerek yok. Zaten minimal dozda alıyoruz. Göğüs uçlarının durumuna göre karar ver. Mesela salı sabahı kalktığımda göğüs uçları hassaslaşmıştı. Bu kür hiç olmadı bana. Yarım arimidex ile yarım dostinex içtim hiç bir şey kalmadı evelsi güne. İlerleyen günlerde bunu tekrarlarsa küre tekrar periyoduna göre doz ayarlayıp tamoxifen ve dostinexi de eklerim. Şimdilik normalden farklı olarak vücuda giren boldenona vücudun verdiği tepki olarak düşünüyorum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 17 saat önce yazdı:

Sabah ile gece testosteron üretimi arasında muhakkak fark oluyor. Buna hiç takılma. Bir de genç adamsın araya orgazm sıkıştırdı isen çok normal. :)

PCT'de günde 1 adet tamoxifen kullanıyorum genelde. Çok uzun kür olduğu için 3 kutu bitiririm. Tabi Burak Hoca ne reçete verecek ona göre de her şey değişiverir :)

Kür esnasında ovitrelli için ise bence tamoxifen kullanmaya gerek yok. Zaten minimal dozda alıyoruz. Göğüs uçlarının durumuna göre karar ver. Mesela salı sabahı kalktığımda göğüs uçları hassaslaşmıştı. Bu kür hiç olmadı bana. Yarım arimidex ile yarım dostinex içtim hiç bir şey kalmadı evelsi güne. İlerleyen günlerde bunu tekrarlarsa küre tekrar periyoduna göre doz ayarlayıp tamoxifen ve dostinexi de eklerim. Şimdilik normalden farklı olarak vücuda giren boldenona vücudun verdiği tepki olarak düşünüyorum. 

Abi vurduğun yerde çok ufak  şişlik yaptımi    youtubedaki videoyu izleyerek yaptım ilk deri altı enjeksiyonumdu ve bu dozajı  gerçekten nasıl ayarladin 0.1 belki 0.2 olmuştur benimki anlayamadım tam 

Deriyi sikistirmadan yaptım bu arada 

https://youtu.be/2y_B7Oh8k-U bu örnekteki gibi

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Leepriest35, 2 dakika önce yazdı:

Abi vurduğun yerde çok ufak  şişlik yaptımi    youtubedaki videoyu izleyerek yaptım ilk deri altı enjeksiyonumdu ve bu dozajı  gerçekten nasıl ayarladin 0.1 belki 0.2 olmuştur benimki anlayamadım tam 

Beni biliyorsunuz ölçüp biçmeyi seven adamım. Önce enjektörün üzerinden işaretledim öyle vurdum. Çok hafif şişlik yaptı. 0,2 vurmuş olsan bile 2000-2400Uİ arasına tekabül eder. Yani dert yaratacak doz değil merak etme :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Beni biliyorsunuz ölçüp biçmeyi seven adamım. Önce enjektörün üzerinden işaretledim öyle vurdum. Çok hafif şişlik yaptı. 0,2 vurmuş olsan bile 2000-2400Uİ arasına tekabül eder. Yani dert yaratacak doz değil merak etme :)

Sağ ol abi Hızır gibi adamsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Leepriest35, 2 saat önce yazdı:

Sağ ol abi Hızır gibi adamsın.

Abi kafanı utuledim  kusura bakma ama bı ara kullanıcagin zaman bakarmisin şuan ki ne kadar kullandığımı tam kestiremedim kafamda suanki durum bu

IMG_20210709_193803.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.