Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

JokerJoker

Üye
 • İçerik sayısı

  236
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

JokerJoker kullanıcısının son zaferi 30 Eylül 2021

JokerJoker en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

153 Mükemmel

1 Takipçi

JokerJoker Hakkında

 • Derece
  Uzman

Profil Bilgileri

 1. Only testo

  12-24 hafta boldenon yapacağına 10 ay only testo kürü yapın çok daha kazançlı olacaktır. 2 ay dinlenip diğer yıl devam edersiniz.
 2. Geçmek bilmeyen ağrılar

  Ağrılarınız kas içinse yıl içerisinde hafif antreman programları ekleyebilirsiniz. Böylelikle hem süreklilik sağlanır hemde kaslarınız dinlenmeye fırsat bulur bir sonraki ağır dönemde daha sert girmeye hazır olur. Biyolojik olarak bir hareket üzerinde kasa hipertrofik büyüme sağlamak için o hareketi en az 8-12 hafta tekrar etmek gerekir. bu yüzden antreman planlarımı hep en az 12 haftalık tutarım. Size de bunu tavsiye ederim. Örneğin yılın ilk 3 ayı 6-8 tekrarlı yüksek kg çalışıp sonraki 3 ayı 8-10 tekrarlı hafif kilo bir sonraki dönemde 12-16 tekrarlı daha hafif kg giriyorum. Sonra tekrar başa 6-8 tekrarlı antreman rutinime dönüyorum. Tabi çalışma setlerimin önüne her zaman piramit şeklinde ısınma setleriyle başlıyorum. Eklem ağrıları içinde kollajen kullanımından çok fayda gördüm. Bazı hareketlerde ek bir ağrı hissediyordum o hareketleri programından çıkardım. Daha sonra haftada 2-3 saat pilates pilates yapmaya başladım. Özellikle bel ve boyun eklemleri üzerindeki ağrı ve baskı sıfırlandı diyebilirim. Bunlar benim kendimde çözebildiğim problemler. Umarım yardımcı olur.
 3. Evde çalışacağım kür yapabilir miyim?

  https://www.pasificshop.com/u/934/pasifik-pro-power-rack https://www.pasificshop.com/u/931/pasifik-flat-incline-decline-bench Bu iki ürünü incelemenizi tavsiye ederim. Squat,incline bench,flat Bench,decline Bench, dips, barfiks, over head press gibi daha yazamayacağım onlarca kombinasyonu 2 alet ile çıkarırsınız. Ev için kombine cihazlar daha uygun. Pasific ürünleri de dayanıklıdır. Birçok işyeri veya sitelerin spor salonlarında bu firmanın ürünleri mevcut.
 4. Evde çalışacağım kür yapabilir miyim?

  Her ne kadar evde olmaz deselerde evde çok daha verimli geçiyor. Eğer ayıracak güzel bir oda veya garaj varsa salondan yüz kat daha iyi. Önceden yüzlerce çeşit alet yoktu. Barbell hareketleriyle yapılmayacak vücut yok. Mr. Olympia olma gibi bir hedefiniz yoksa home gym her türlü tatmin edecektir. Siz ürünlerinizi almışsınız fakat yeni kuracak arkadaşlar için birkaç tavsiyem olabilir. Öncelikle incline,Bench press için ayrı ayrı cihaz almaya gerek yok. Smit machine de ev için uygun değil. Onun yerine pasific sporun squat kafesi ve incline decline sehpa olsa 3 aleti çıkarır. Ayrıca squat kafesini barfiks için de kullanabilirsiniz. Flat Bench için ayrı bir sehpa şart çünkü ayarlı sehpalar çok güvenli değil. Flat Bench için de gymholix in sehpası çok güzel. Hem küçük hemde +600kg kapasiteli. Haricen plakalarınız döküm olmalı ki az yer kaplasın. Gördüğüm kadarıyla plastik plaka var. Bir adet T bar row eklenirse sırt için barfiks,barbell,t bar hayli hayli yeter. Bu sistemde tek eksik bacak bölgesi. Squat tek başına yetmiyor. Daha profesyonel kurulacak bir home gym de bacak için aletler eklenebilir. Böylelikle tek odada salonda yapacağınız bütün egzersizleri yapabilirsiniz. Isınma için ip atlama, hiit cardio egzersizleri yapabilirsiniz. Böylelikle anlamsız yer kaplayan koşu bandı veya bisiklet almak zorunda kalmazsınız.
 5. Gainer ishal yaptı

  Günlük servis sayısını azaltabilirsin. Aç karna içiyorsan zaten cırcır olman normal. Özellikle patates, prinç yedikten sonra içmelisin. Gainerla beraber 1 tablet reflor de bağırsakları tutmaya yeterli gelebilir. Bu yöntemlerin hepsinde başarısız olursan günlük beslenmende karb miktarını arttırıp gainer etkisi alabilirsin. Günlük diyetine fazladan 2 bardak princ ekle gaineri çöpe at.
 6. Testosteron enanthate deca boldenone dianabol kürü

  İlaçlarınız çalışmıyor. Ama çalışmaması sizin için avantaj zira bu kadar çeşitli ilacı bu dozda kullanacak bir formunuz yok. İlaçların çalışmamasında sadece ilaç kalitesi değil başka faktörler de düşünülmeli. @rastlantisal hocamız daha iyi bilir. Çeşitli ilaç kullanımına gidecekseniz eğer yıl içerisinde belirli döngüler de sırayla kullanmalısınız. Hepsini çorba gibi kullanmanız bir fayda sağlamayacağı gibi vücudun ilaçlara karşı direnç göstermesine de yol açar.
 7. Kür içi kan bağışı

  Tip 1 diyabet için kullanılan insülin problem yaratabilir. Zaten o durumda doktor raporu da olması gerekir. E nabız da insülin ile ilgili geçmişiniz yoksa, Kızılaydaki beyan ettiğiniz insulinin bir problem çıkaracağını düşünmüyorum.
 8. Kür içi kan bağışı

  İl genelinde 10 kişinin olması zaten durumun vehametini gözler önüne seriyor. Toplanan kanın temiz olması lazım ki anonim hastalara verilebilsin. Kızılay da bu konuda çok seçici olmak zorunda.Ülkemizin %90 ı diabet,tansiyon hastalıklarından ötürü ilaç kullanıyor. Sağlıklı bireyler ise beslenme bozukluğuna bağlı 30 lu yaşlarına gelmeden sağlığından oluyor. Temiz donor bulmak gerçekten zor. Bu yüzden uygun verici olunca listeye ekleniyorsunuz sürekli SMS ile teşvik edilmeye çalışılıyor. Hgb fazlalığında kanı alıp imha eden hastane her şehirde bulunur. Genellikle üniversite hastanesinde bulursunuz. Her ilde bu işlemi yapan mutlaka 1 hastane vardır. Gittiğiniz hastane yapmıyorsa sorun sizi yönlendirir. Test için alınan kan çadırda sonuçlanmıyor. Gün içinde toplanan tüpler test için labaratuvara gidiyor.
 9. Kür içi kan bağışı

  Kızılay kan bağışı öncesi yapılan testlerde hemogram,biyokimyaya bakılıyor. Detaylı hormon bakılmıyor. Zira her bir test için ayrı tüplerde kan almaları gerekir. Çünkü 1 tüp ü test cihazına soktuğunuzda tüp o cihazda kalır. Aynı tüple 3-5 test birden bakamazsınız. Eğer bakılan hemogram,crp,biyokimya değerlerinde bir anormallik yoksa verdiğiniz kan hastaya ulaşabilir. Fazla kanın vücuttan atılması da her şehirde belirlenmiş hastanelerde yapılıyor. Genellikle üni hastaneleri bu işlemi yapıyor. Normal bir Devlet Hastanesi'nde yapılmıyor.
 10. Amca kürü :)

  Merhaba, maşallah çok ilerleme kat ettiniz tebrik ederim. Bu şekilde devam etmeniz dileğiyle. Bu iki pozunuza istinaden kanatlara odaklanıp hacim kazandırabilirseniz eğer ; göğüsler için yan profilden daha kalın bir görüntü elde edebilirsiniz. Ön planda olan omuz görüntüsünü de bir miktar baskılamış olursunuz.
 11. Testo + bolde + dianabol ama pct yok!

  Kür öncesi ve kür ortası sonuca göre hipofiz tamamen sıfırlanmasa bile bir miktar baskılanmış. Buda yeteri kadar baskıya maruz kalırsa sıfırlanacak demektir. Bir sonraki kürlerinizde sıfırlanır. Sonsuza kadar böyle gitmez. Bu durumda klomen tamoxifen kullanımı için acele etmeye gerek yok fakat testislerin durumuna göre HCG kullanılabilir. Son testinizde testo 1000 den yukarı, bu yüzden 1 ay sonra bir test daha yaptırmanız gerekebilir.
 12. Vücut testosteronu neden çalıştırmaz? cevaplarsanız çok mutlu olurum.

  Dışardan alınan testonun çalışmaması diye bir durum söz konusu olamaz. Daha önce okumuş olduğum bir makalede testesteron kullanıp spor yapmayan erkeklerle testesteron kullanmayan ve spor yapmayan erkekler karşılaştırılıyor. Testo kullanıp spor yapmayan erkeklerin kas hacminde artış görülüyor. Testesteron girdiği zaman vücutta anabolik etki hemen artış gösteriyor. Tabi bu dueum antremansiz şekilde vücut yapacağınız anlamına gelmiyor. İyi bir vücut için antreman+beslenme+uyku şart. Sizin durumunuz kişisel ve anladığım kadarıyla yanlış beslenme ve yanlış antreman rutini ile yağ oranınız yükselmiş, sulanmişsınız. Tabi enjeksiyonlarınızın içeriğinde testesteron olduğu da meçhul içerisinde Kortizol olan ilaçları kullanıp testesteron kullandığınızı zannettiniz. Buda sizi yağlandırıp sulandırdı. Pct döneminde de yine yarım yamalak geçip egzersiz ve beslenme rutinini bırakınca vücut iyice patates olmuştur. Bu durumda çözümünüz için öncelikle rutin testlerinizi yaptırıp çıkan değerlere göre adım atmak olacaktır. Bu sırada kilo verip yoğun cardio egzersizleri ile dolaşım sistemini tetikleyip yağ oranınızı düşürmelisiniz. .
 13. Paligis 3mg ,etken madde (paliperidon)

  Depresyon dönemsel yaşanabilir. Bazı hastalarda kronikleşir, kişi haftalarca hatta aylarca depresyondan çıkamaz. Tedavisi mümkün fakat zaman isteyen bir hastalıktır. Kaygıya ve bu kaygıları okb ye götüren düşünceler arttıkça kişi kaçınılmaz olarak depresyona sürüklenir. Kaygılarınızın ve düşünce bozukluğunun çözümünü ancak deneyimli bir psikolog gözetiminde bulabilirsiniz. Altındaki ana sebebi çözemediğiniz sürece hastalığınız son bulamaz. İlaçlar, kaygılarınızı ve düşüncelerinizi törpüleyip rahat hissetmenizi sağlar. Psikolog eşliğinde terapi seanslarına başladığınızda sizi adapte eder. Psikoterapi uzun ve zor bir süreçtir. Kişiye göre 6-8 ay veya 2-3 yıl sürebilir.
 14. Paligis 3mg ,etken madde (paliperidon)

  Oral tablet kabul etmeyen hastalara genellikle xeplin(paliperidon enjeksyon formu) reçete edilir. Yarılanma ömrü çok uzundur. Ayda 1 enjeksyon hastanın ilaç kullanımında süreklilik ve takibi kolaylaştırır.Şizofreni diye belirtilse de anksiyete bozukluğu,uyumsuzluk,paranoya,depresyon gibi durumlar için de yazılır. Bu tür ilaçların yan etkileri yüksek dozda çok belirginleşir. Xeplin ilk yükleme dozu 150mg enjeksyonla başlar. O dozlarda hem etkisi hemde yan etkisi gayet hissedilir. Siz 3mg oral tablet kullanıyorsunuz. İnternette yazan yan etkilere maruz kalmanız çok düşük bir ihtimal. Antipsikotik ilaçlar psikolojik etkilerini 6 aydan sonra gösterir. 2-3 kutu ilaç kullanmayla biyolojik ve psikolojik değişiklik yaşamazsınız. Ayrıca tedavilerde çoğunlukla 2-3 ilaç beraber kullandırılır. İlk kez gidiyorsanız birsonraki aylarda yanına başka ilaçlar da başlarsınız. Burda korkmanız gereken ilaç çeşitliliği değil aldığınız ilaçların dozudur. Reçetesinde 60mg sertralin,paroksetin,risperidon olan hastalar var ve onlar şizofreni değil. Müracaat ettiğiniz hekime güven duymuyorsanız tedavi bulmanız çok zor. Öncelikle güven duyduğunuz bir hekime gidin. Aklınızdaki düşünceleri hekiminizle paylaşın. Clickbait sitelerde, kahvede,okulda, işyerinde "o ilaçlar adamı bayıltıyor yeaa" "abi git bı müzik kursuna,sahilde yürüyüş yap,kafana takma" gibi tavsiyelerde bulunup muhabbet eden arkadaşlarınıza kulak asmayın. Hayat sizin ve kendi hayatınız için kararları siz verin.
 15. 19 yaşında kısa süreli kür kullanımı

  Tek seferlik kür olmaz. Ola bile pct için düzenli ilaç kullanımı gerekir. Askerde ağrı kesicilere bile el koyup tek tek verirler. Rahatlıkla ilaç kullanılmaz, büyük sorunlar doğurur.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.
×