Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

JokerJoker

Üye
 • İçerik sayısı

  226
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

JokerJoker kullanıcısının son zaferi 30 Eylül

JokerJoker en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

146 Mükemmel

1 Takipçi

JokerJoker Hakkında

 • Derece
  Uzman

Profil Bilgileri

 1. Kür içi kan bağışı

  İl genelinde 10 kişinin olması zaten durumun vehametini gözler önüne seriyor. Toplanan kanın temiz olması lazım ki anonim hastalara verilebilsin. Kızılay da bu konuda çok seçici olmak zorunda.Ülkemizin %90 ı diabet,tansiyon hastalıklarından ötürü ilaç kullanıyor. Sağlıklı bireyler ise beslenme bozukluğuna bağlı 30 lu yaşlarına gelmeden sağlığından oluyor. Temiz donor bulmak gerçekten zor. Bu yüzden uygun verici olunca listeye ekleniyorsunuz sürekli SMS ile teşvik edilmeye çalışılıyor. Hgb fazlalığında kanı alıp imha eden hastane her şehirde bulunur. Genellikle üniversite hastanesinde bulursunuz. Her ilde bu işlemi yapan mutlaka 1 hastane vardır. Gittiğiniz hastane yapmıyorsa sorun sizi yönlendirir. Test için alınan kan çadırda sonuçlanmıyor. Gün içinde toplanan tüpler test için labaratuvara gidiyor.
 2. Kür içi kan bağışı

  Kızılay kan bağışı öncesi yapılan testlerde hemogram,biyokimyaya bakılıyor. Detaylı hormon bakılmıyor. Zira her bir test için ayrı tüplerde kan almaları gerekir. Çünkü 1 tüp ü test cihazına soktuğunuzda tüp o cihazda kalır. Aynı tüple 3-5 test birden bakamazsınız. Eğer bakılan hemogram,crp,biyokimya değerlerinde bir anormallik yoksa verdiğiniz kan hastaya ulaşabilir. Fazla kanın vücuttan atılması da her şehirde belirlenmiş hastanelerde yapılıyor. Genellikle üni hastaneleri bu işlemi yapıyor. Normal bir Devlet Hastanesi'nde yapılmıyor.
 3. Amca kürü :)

  Merhaba, maşallah çok ilerleme kat ettiniz tebrik ederim. Bu şekilde devam etmeniz dileğiyle. Bu iki pozunuza istinaden kanatlara odaklanıp hacim kazandırabilirseniz eğer ; göğüsler için yan profilden daha kalın bir görüntü elde edebilirsiniz. Ön planda olan omuz görüntüsünü de bir miktar baskılamış olursunuz.
 4. Testo + bolde + dianabol ama pct yok!

  Kür öncesi ve kür ortası sonuca göre hipofiz tamamen sıfırlanmasa bile bir miktar baskılanmış. Buda yeteri kadar baskıya maruz kalırsa sıfırlanacak demektir. Bir sonraki kürlerinizde sıfırlanır. Sonsuza kadar böyle gitmez. Bu durumda klomen tamoxifen kullanımı için acele etmeye gerek yok fakat testislerin durumuna göre HCG kullanılabilir. Son testinizde testo 1000 den yukarı, bu yüzden 1 ay sonra bir test daha yaptırmanız gerekebilir.
 5. Vücut testosteronu neden çalıştırmaz? cevaplarsanız çok mutlu olurum.

  Dışardan alınan testonun çalışmaması diye bir durum söz konusu olamaz. Daha önce okumuş olduğum bir makalede testesteron kullanıp spor yapmayan erkeklerle testesteron kullanmayan ve spor yapmayan erkekler karşılaştırılıyor. Testo kullanıp spor yapmayan erkeklerin kas hacminde artış görülüyor. Testesteron girdiği zaman vücutta anabolik etki hemen artış gösteriyor. Tabi bu dueum antremansiz şekilde vücut yapacağınız anlamına gelmiyor. İyi bir vücut için antreman+beslenme+uyku şart. Sizin durumunuz kişisel ve anladığım kadarıyla yanlış beslenme ve yanlış antreman rutini ile yağ oranınız yükselmiş, sulanmişsınız. Tabi enjeksiyonlarınızın içeriğinde testesteron olduğu da meçhul içerisinde Kortizol olan ilaçları kullanıp testesteron kullandığınızı zannettiniz. Buda sizi yağlandırıp sulandırdı. Pct döneminde de yine yarım yamalak geçip egzersiz ve beslenme rutinini bırakınca vücut iyice patates olmuştur. Bu durumda çözümünüz için öncelikle rutin testlerinizi yaptırıp çıkan değerlere göre adım atmak olacaktır. Bu sırada kilo verip yoğun cardio egzersizleri ile dolaşım sistemini tetikleyip yağ oranınızı düşürmelisiniz. .
 6. Paligis 3mg ,etken madde (paliperidon)

  Depresyon dönemsel yaşanabilir. Bazı hastalarda kronikleşir, kişi haftalarca hatta aylarca depresyondan çıkamaz. Tedavisi mümkün fakat zaman isteyen bir hastalıktır. Kaygıya ve bu kaygıları okb ye götüren düşünceler arttıkça kişi kaçınılmaz olarak depresyona sürüklenir. Kaygılarınızın ve düşünce bozukluğunun çözümünü ancak deneyimli bir psikolog gözetiminde bulabilirsiniz. Altındaki ana sebebi çözemediğiniz sürece hastalığınız son bulamaz. İlaçlar, kaygılarınızı ve düşüncelerinizi törpüleyip rahat hissetmenizi sağlar. Psikolog eşliğinde terapi seanslarına başladığınızda sizi adapte eder. Psikoterapi uzun ve zor bir süreçtir. Kişiye göre 6-8 ay veya 2-3 yıl sürebilir.
 7. Paligis 3mg ,etken madde (paliperidon)

  Oral tablet kabul etmeyen hastalara genellikle xeplin(paliperidon enjeksyon formu) reçete edilir. Yarılanma ömrü çok uzundur. Ayda 1 enjeksyon hastanın ilaç kullanımında süreklilik ve takibi kolaylaştırır.Şizofreni diye belirtilse de anksiyete bozukluğu,uyumsuzluk,paranoya,depresyon gibi durumlar için de yazılır. Bu tür ilaçların yan etkileri yüksek dozda çok belirginleşir. Xeplin ilk yükleme dozu 150mg enjeksyonla başlar. O dozlarda hem etkisi hemde yan etkisi gayet hissedilir. Siz 3mg oral tablet kullanıyorsunuz. İnternette yazan yan etkilere maruz kalmanız çok düşük bir ihtimal. Antipsikotik ilaçlar psikolojik etkilerini 6 aydan sonra gösterir. 2-3 kutu ilaç kullanmayla biyolojik ve psikolojik değişiklik yaşamazsınız. Ayrıca tedavilerde çoğunlukla 2-3 ilaç beraber kullandırılır. İlk kez gidiyorsanız birsonraki aylarda yanına başka ilaçlar da başlarsınız. Burda korkmanız gereken ilaç çeşitliliği değil aldığınız ilaçların dozudur. Reçetesinde 60mg sertralin,paroksetin,risperidon olan hastalar var ve onlar şizofreni değil. Müracaat ettiğiniz hekime güven duymuyorsanız tedavi bulmanız çok zor. Öncelikle güven duyduğunuz bir hekime gidin. Aklınızdaki düşünceleri hekiminizle paylaşın. Clickbait sitelerde, kahvede,okulda, işyerinde "o ilaçlar adamı bayıltıyor yeaa" "abi git bı müzik kursuna,sahilde yürüyüş yap,kafana takma" gibi tavsiyelerde bulunup muhabbet eden arkadaşlarınıza kulak asmayın. Hayat sizin ve kendi hayatınız için kararları siz verin.
 8. 19 yaşında kısa süreli kür kullanımı

  Tek seferlik kür olmaz. Ola bile pct için düzenli ilaç kullanımı gerekir. Askerde ağrı kesicilere bile el koyup tek tek verirler. Rahatlıkla ilaç kullanılmaz, büyük sorunlar doğurur.
 9. Kür sonu pct (yıllar sonra gelen tahlil )

  Saç dökülmesi DHT ile alakalıdır. Fsh,lh değerlerinizin saçlarınızla ilgisi yok. Öncelikle DHT testi yaptırıp sonuçlarına göre adım atmanız gerekir. Daha sonra PRP,saç ekimi gibi tedavilere başvurulabilir.
 10. Steroid kullanırken çok yüksek kalori almasakta büyünebilir mi ?

  Ergenlik çağında değilseniz ve ortalama biriyseniz, vücudunuz haftalık 50mg civarı testo üretir. Vücudunuzdaki testesteron seviyesi kas içindeki su oranını da belirler. Haftalık 500mg testo kullanmaya başladığınızda; vücudunuzda olması gerekenden 10 kat fazla testesteron çalışıyor olacaktır. Buda kasların, normalden daha fazla su tutmasına sebep olur. Kas içindeki su tutumu da aynada hacimli bir görünüm sağlar. Enjeksiyonları bıraktığınızda; vücudunuz normal testesteron seviyelerine geldiği zaman kaslardaki su miktarı da normale dönecektir. Su ile gelen hacimli görüntü aynı şekilde geri gidecektir.
 11. George peterson - mr.Olympia 2021 - otel odasında ölü bulundu

  Redcon markasının 3. Ölen sporcusu. Ticari kaygı sağlayan sponsorlar, sporcuların sağlığını umusamıyor. Sporcularda; sponsorluk ücretinin kesilmemesi için; çok sert protokolleri çok yüksek dozda uyguluyorlar. Buda üzücü sonuçlara götürüyor. Andreas Münzer' in sponsorları, sponsorluk sağladıkları dönemde, doktor kontrollerinin yapıldığı, takip altında olduğunu basın açıklamasıyla halka duyuruyorlar. Fakat Andreas 'ın arkadaşları onun hiç doktora gitmediğini söylüyor. Yarışmalara katılmazsa sponsorluğu sonlandırdıklarını, bu yüzden senede 2-3 yarışmaya katılmaya zorlandığını da belirtiyorlar. Acı olan şey, basın açıklamalarının; bütün suçu sporcuya ve kullandığı ilaçlara artmasıdır. Hayatını idame ettirebilmek adına; sınırlarını bu kadar zorlamasında, tek suçlu sporcu değildir. Asıl suçlular sporcuları bu duruma düşürenlerdir.
 12. Herhangibir tepki göstermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Lihtenştayn'da nüfusun %98 i kayakçı ve kayak milli spor. Lihtenştaynda 30 yaşında kayakçı, antreman disiplinine sahip bir insan VG ye başladığını düşünelim. Öte yandan Türkiye'de hayatı boyunca 10km koşmamış,yağ oranı yüksek, içki sigara içen birinin VG ye başladığını düşünelim. İki kişiyi kıyaslarsak gideceği yol kesinlikle aynı olmayacaktır. Zaten o yollar da aynı kapıya çıkmayacaktır. Yazınızın bu kısmına katılmıyorum. Görünen o ki kür sonrası TRT elzem durumda. +10 yıl kür sonrası TRT de kalınmaz ise kas ciddi miktarda kas kaybı yaşanıyor. Haricinde cinsel fonksiyon bozukluğu da cabası. Buda fizyolojik olarak bağımlılığımızı net bir şekilde gösteriyor. Psikolojik bağımlılığı başka bir boyutu. Yasa dışı ve uyuşturucu kategorisinde olmasının ana sebebi hocamızın belirttiği durumdan ötürüdür.
 13. 40 yaş üstü TRT elzem,kesinlikle olması gereken birşey değildir. Bu tür tedaviler kişilere özeldir. Misal ileri yaşlarda, gözlerde; yakını görmeme,katarakt problemi yaygındır fakat herkeste bu hastalık yoktur. 40 yaşını geçtim, hormonlarım azaldı, hemen TRT başlayayım diye düşünmek doğru değil. Başka bir örnekle; Avrupa'daki ki 40 yaş üstü insanlar duygu durumlarını stabil etmek için Akineton,diazem kullanıyor. Bu yüzden bende daha mutlu hissetmek içi günde 5 kapsül akineton,5 kapsül diazem alıyorum. Kürüm bitince de ölene kadar 1 er kapsül devam edeceğim. Ve bağımlı değilim. Diye yazmış olsaydınız da benzer şeyleri söyleyecektim.
 14. Birçok insan uyuşturucular hakkında bilinçsiz. Uyuşturucularla steroidler eşdeğer görülür fakat birçok durumda steroidler daha tehlikelidir. Keyif için kullandığınız uyuşturuculara benzemez. 1 kez kullanımda bile hipofizi tamamen kapatıp vücudunuza kalıcı zararlar verebilir. Öte yandan eğer meth bağımlısıysanız önce bağımlılığı yenmeniz gerekir. Bunun için spor sizi motive ediyorsa ilaç kullanmanıza gerek yok. Sporda; ilaçsız ilerleyip, bağımlılığınızdan kurtulun. Bağımlılığı yeni bir bağımlılıkla yenmeye çalışırsanız, sporu bıraktığınız anda uyuşturucuya geri dönersiniz. Hatta uyuşturucuya dönmek için; bilinç dışı, spordan uzaklaşırsınız. Sporcuların bir dönem kullandığı, "G" de uyuşturucu katogorisinde. Andreas munzer de günlük 1-3 adet captagon alıyordu. Tecrubeli sporcular +10 yıldan fazla Steroid kullanıyor. Sonrasında da TRT ile testesteron kullanımına devam ediyor. Bu durumda testesterona bağımlı yaşıyorlar.
 15. Fsh lh değerleri normal

  Bunu anlamanın yolu çok kolay. Eczaneden sustanon alıp, 4 hafta kullanımdan sonra test verin. Daha sonra test sonuçlarınızı karşılaştırın.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×