Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

JokerJoker    154
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

.bench1.thumb.jpeg.4e64e15bcec44ec74342baccc6dff908.jpegbench2.thumb.jpeg.93039e961c144c6d73242975898587f9.jpegbench3.thumb.jpeg.130cde7d5d2a4fbba87933772c1279f7.jpeg

Hayırlı olsn tekrardan :) salonlardaki bench barlar 213cm. Genelde 183 cm bar satılıyor. 213 bulmak biraz zor ama takip edince tek tük düşüyor.

Sahibinden ilanlarına bakınca sizin istasyona benzer yüzlerce ilan var. Herkes bir heves alıyor fakat taşıma kapasitesi düşük olduğundan ve pozisyon olarak rahat olmadığından tekrar satılığa çıkarıyorlar. Sizin istasyonun Max taşıma kapasitesi sporcuyla beraber  120-140kg falandır. Sizi 80kg sayarsak 60kg fln plaka takınca ürünü Max. sınırda kullanıyor olursunuz. 

Ev tipi  f/p ürünler için pasifik firmasının ürünleri bu konuda çok iyi. 200-350kg taşıma kapasiteli ürünleri var. Ev için ideal.

Benim Bench sehpam sporcuyla beraber 180kg taşıma kapasiteli. Şimdi bunu arttırmak için gymholix'in flat Bench sehpasını alacağım. 500kg kapasiteli. Açılı hareketler için de suanki sehpami kullanacağım. 

Tabi bunları yapmak için mutlaka evin bir odası boş olmalı. Sizde anladığım kadarıyla oda yok amateras bunun için çok ideal.

Bizim kullanmadigimiz küçük oturma grubu vardı odayı boşa çıkarmak adına spotcuya sattık :)) hem spor odam oldu hemde fazlalık koltuklardan kurtuldum :))

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736

Merhabalar.

Sehpa bugün geldi. 18 saatte ulaştırdılar ki hala şaşkınım. Montajını yaptıktan sonra deneme yaptım. Spor salonundakiler yere mıh gibi çakılıyordu ve çok güven veriyordu. Bundan zaten onu beklemiyorum fakat verdiği his hiç fena değil. Hediye gelen 45kg'lık setin barbelli 120cm. Kısa geldi ve gerçekten dediğin gibi onla çalışırsam düşük ağırlıklarda çalışmak zorunda kalacağım. Ama benim sipariş ettiğim sette barbell 150cm. En kötü ihtimalle 70kg garanti çalıştıracak gibi görünüyor. Olmazsa 2. el spor malzemesi satan yerlerden eski tip ince ve uzun barbellerden kovalarım. Bu sehpa baya işimi görecek. Katlanabilir olması benim için aşırı önemli idi. Teras çok büyük ama ev o kadar büyük değil. Böylece katlayıp kaldırabiliyorum rahatlıkla.

GYM Holix baya baya güzel duruyor. Torna tesviyeci çevrem çok. Olmadı birine fotosunu atar bunu bire bir yaptırırım. 

Saygılarımla.bench1.thumb.jpeg.4e64e15bcec44ec74342baccc6dff908.jpegbench2.thumb.jpeg.93039e961c144c6d73242975898587f9.jpegbench3.thumb.jpeg.130cde7d5d2a4fbba87933772c1279f7.jpeg

Hayırlı olsun abi sadece o salondaki olimpik barlar 2-3 milyar civarı ulaşılmaz fiyatlar gerçekten 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
JokerJoker, 1 saat önce yazdı:

Hayırlı olsn tekrardan :) salonlardaki bench barlar 213cm. Genelde 183 cm bar satılıyor. 213 bulmak biraz zor ama takip edince tek tük düşüyor.

Sahibinden ilanlarına bakınca sizin istasyona benzer yüzlerce ilan var. Herkes bir heves alıyor fakat taşıma kapasitesi düşük olduğundan ve pozisyon olarak rahat olmadığından tekrar satılığa çıkarıyorlar. Sizin istasyonun Max taşıma kapasitesi sporcuyla beraber  120-140kg falandır. Sizi 80kg sayarsak 60kg fln plaka takınca ürünü Max. sınırda kullanıyor olursunuz. 

Ev tipi  f/p ürünler için pasifik firmasının ürünleri bu konuda çok iyi. 200-350kg taşıma kapasiteli ürünleri var. Ev için ideal.

Benim Bench sehpam sporcuyla beraber 180kg taşıma kapasiteli. Şimdi bunu arttırmak için gymholix'in flat Bench sehpasını alacağım. 500kg kapasiteli. Açılı hareketler için de suanki sehpami kullanacağım. 

Tabi bunları yapmak için mutlaka evin bir odası boş olmalı. Sizde anladığım kadarıyla oda yok amateras bunun için çok ideal.

Bizim kullanmadigimiz küçük oturma grubu vardı odayı boşa çıkarmak adına spotcuya sattık :)) hem spor odam oldu hemde fazlalık koltuklardan kurtuldum :))

Teşekkür ederim. Ev 75 m2 1+1, teras malum. :) Üstü kapalı olsa her şekilde spor salonuna çeviririm ama üstü açık. Doğa şartlarından daha zorlayıcı bir şey var terasta. Meraklı martılar terör örgütü. Her şeyi didikleyip parçalamakta üstlerine yok. O yüzden terasta bırakamıyorum. Zaten güneş, yağmur vs de hızlı korozyona neden oluyor. 80kg ben + 80kg ağırlık taşıdığı sürece sorun yok. Olmadı güçlendirme yaparım. Sizin bahsettiğiniz rakam ile arada 20kg fark var. Onu tölere eder umarım. Zaten bu gün olur evden taşınırsam ilk dikkat edeceğim şey spor salonuna çevrilebilir bir odası var mı? :D Evde böyle bir odam olsa sabah 1 saat erken kalkar antrenmanımı yapar işe öyle giderim. Akşamda tamamlayıcı antrenman yapar günü bitiririm. Bahsettiğiniz evladiyelik ürünler ancak bu evden taşındığımda bana lazım olacak. Böyle durumlarda ikinci el sitelerinden fırsat kovalıyorum. 183cm olan benim işimi ziyadesi ile görecektir. Peyder pey döküm olanlardan kovalayıp almak lazım. 

Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Hayırlı olsun abi sadece o salondaki olimpik barlar 2-3 milyar civarı ulaşılmaz fiyatlar gerçekten 

Çok teşekkür ederim.

İşte o rakamlar bana aşırı saçma geliyor. Kullanılan element belli. Neyin fiyatı bu? Böyle durumlarda prensip olarak ürünü almayıp DIY çözümlere gidiyorum. Sadece sporda değil tüm her şeyde böyle yapıyorum. Biz aldığımız sürece o fiyatlar inmeyecek. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

2-3 bin olan barlar olimpik rulmanlı bar. Ürünün özelliğine göre fiyatlar artıyor. Rulmansiz barlar 100-1500fln a bulunuyor.

Ama ev için vidalı barlar yeterli. 213cm içi dolu krom vidalı barlar şuan 300-500tl aralığında sanırım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Bende Bench aldım üstüne 70kg vinyl ağırlık aldım.Agirlik daha gelmedi fakat iş görür form koruma amaçlı.Salonların kapanmayacagı kesinleşince 200 lira zararla satarız.Olimpik dediğiniz normal barlar 200-350 lira arasında var içi dolu delta markasında.Benim aldığım barda maks 100kg taşıyor.Fakat 70kg sığıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Vural2, 6 saat önce yazdı:

Bende Bench aldım üstüne 70kg vinyl ağırlık aldım.Agirlik daha gelmedi fakat iş görür form koruma amaçlı.Salonların kapanmayacagı kesinleşince 200 lira zararla satarız.Olimpik dediğiniz normal barlar 200-350 lira arasında var içi dolu delta markasında.Benim aldığım barda maks 100kg taşıyor.Fakat 70kg sığıyor.

Biraz istatistiksel düşünüyorum. Vakalar bu durumda iken er geç yine kapamak zorunda kalacaklar. Çünkü bu işin çözümü yok. Aşıların etki süresi çok kısa ve virüsün değişim hızı aşı üretim hızından fazla. En etkili aşının bazı mutasyonlar karşısında etkinliği %40lara kadar düştü. O yüzden ev gym olayına yatırım yapmaya devam edeceğim. Ben Borçin markasının 85kglık setini aldım. Sitede gönderim süresi çok uzun gösterince firma sahibinin cebini bulup aradım. Üretimde çok sıra olduğunu, ellerinde hammadde sıkıntısı olmadığını, 7-10 gün içinde üretilip kargolanacağını söyledi.

Senin sette hayırlı olsun. Öyle görünüyor ki artık ev gym olayına istesekte istemesekte yüklenmek zorunda kalacağız.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Narkoz    11

Merhabalar bende 4 x20 kg döküm ağırlık yaptırdım kgsi 10 liraydi dün baktım 12 olmuş kilosu salonlar açılmazsa sağlam bı rack yaptırmak lazım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Bugün Teras GYM de ilk antrenmanımı yaptım. Çay eşliğinde antrenman çok hoş oluyor tavsiye ederim. :D

Asıl 85kglık set gelmemesine rağmen çok verimli geçti antrenman. Progresivve overload ilkesine göre ağırlıkları artıramadığım yerde ya dinlenmeyi azalttım yada hareket hızını negatif yönde yavaşlatarak toplam gerilimi artırdım. Omuz - göğüs - ön kol çalıştım. Açıkçası göğüs kaslarına yetmez diye düşünüyordum ama beklediğimden daha iyi sonuç aldım. Omuz pressleri genelde old school tarzı ayakta ve barbell ile çalışıyordum. Salonda 60kg kafi geliyordu. Şuan o ağırlık olmadığı için indirirken ki hızı düşürdüm. Ön, yan ve arka omuz için gayet yeterli zaten. Bence bu iş olur. Duvara barfix demiri ve makara da yaptırdıktan sonra salona hiç ihtiyacım kalmaz. 

607c58ef71720_WhatsAppImage2021-04-18at18_40_13.thumb.jpeg.bac8dbd50517bba4735295b9e8cd3205.jpeg

Bizde mat yok halı var :D

607c58eac39d6_WhatsAppImage2021-04-18at18_40.13(1).thumb.jpeg.298bc31de52197ff34148b963922729c.jpeg

Bu da ilk müşteri. Aidat ödeyecek tip pek yok ama görecez :D

Narkoz, 57 dakika önce yazdı:

Merhabalar bende 4 x20 kg döküm ağırlık yaptırdım kgsi 10 liraydi dün baktım 12 olmuş kilosu salonlar açılmazsa sağlam bı rack yaptırmak lazım

Fiyatlar mantık sınırının çok ötesinde olduğu için almamaya devam edeceğim. Daha da olmadı kalıp hazırlayıp kendim ağırlık yapacağım ama 1kg döküm demire 12tl vermeyeceğim. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Merhabalar. 

5. hafta 1. enjeksiyonu pazartesi yaptım. Kilom 79,1 oldu. Salondaki tartının yanlış olduğunu fark edince başlangıç kilomu güncellemiştim. Yani şu durumda 4kg kilom artmış oldu. 41 yaşında ve sadece 2ml sustanon kullandığımı düşünürsek çok iyi rakam. Üstelik bu sefer dirty bulk yapmıyorum. Gayet temiz ve 3000 kalori civarında besleniyorum. Sigarayı günde 3 tane ile kısıtladığım için metabolizmam yavaşladı. Önceki kürde 5000 kalori civarında geziniyordum ve bu beni gerçekten yoruyordu. Şuan her manada çok rahatım. En önemli sorunum su tüketimi. Çok yoğun iş döneminde olduğum için çok çok fazla unutuyorum. Bir şekilde su içmeyi disiplin haline getirmem lazım. 

besin.JPG.54383316b7c1dfd9a87588816926a586.JPG

Ortalama günlük beslenmem böyle. 

@Emrahtktyüstadın tavsiyesi ile anti aromatazların hepsini kesmiştim. Keseli 10 günü geçti. Yani arimidex ve tamoxifenin yarılanma ömrü çoktan bitti. Ne göğüs uçlarında canlanma - kaşınma, ne yükselen östrojene bağlı olarak cinsel isteksizlik, ne de yüzümde ödem vs oldu. Biraz paranoyak davranmışım şimdi daha iyi anlıyorum. Emrah ustaya tekrardan teşekkür ederim. 

Psikolojik durumumda dalgalanma olmuyor. Ani sinir veya ani vaz geçmişlik hissi vs olmuyor. Yapı olarak pozitif biriyim. Bilhassa sabahları uyandığımdaki ruh halime dikkat ederim.  Sabahları gayet pozitif, dinç ve istekli uyanıyorum. Enjeksiyonun ilk günü de böyle, sonraki enjeksiyonun gününün sabahı da böyle. Sanıyorum bu dalgalanma kişiden kişiye çok farklılık gösteriyor. Kendimi "şanslı" grubundan sayıyorum. 

Birazda antrenman düzeninden bahsetmek istiyorum. 

Salonların kapanması ile evde çalışmaya başladım. İlk antrenman omuz - göğüs - ön kol idi. Bugün yaptığım antrenman trapez - sırt - arka kol idi. Elimdeki ağırlık seti 45kg. Asıl 85kglık set henüz gelmedi. 45kg ile çok verimli omuz ve göğüs antrenmanı olmuştu. Sırtta ise genelde yukarıdan başlarım. Düşük hızda 45kg trapezleri yormaya yetti. 5 X 10 set barfix, 2 X 10 set ters tutuş barfix ile devam ettim. Sıra barbell rowa geldiğinde hızla ne kadar oynarsam oynayayım, tekrarı ne kadar artırırsam artırayım istediğim gerilimi alamadım ancak yinede 5 set yaptım. Bunun üzerine 120cmlik ve 45kg takılı bar ile dumbbell row hareketini yaptım. Başta denge zorlasa da alışıp devam ettim ve istediğim gerilimi ziyadesi ile aldım. Arka kol zaten verimli geçti. Setimde eksikler olmasına rağmen evde çalışmayı salonda çalışmaktan daha çok sevdim. Daha odaklı ve nizami çalışma imkanı oluyor. Galiba tamamen home gym olayına girişeceğim. Antrenman esnasında çay içmenin tadı bir başka zaten. :D Power liftingten geldiğim için old school çalışmaya çok alışığım. @JokerJoker üstatın tavsiyesi üzerine 183cm vidalı döküm bar arayışına girdim. Sıfırını en ucuz 270TL'ye bulabildim. 2. el arayışım devam ediyor. Bulamazsam 270tl olanı alacağım.

Saygılarımla.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Ben ilk home gym kurarken 2 yıllık üyelik fiyatına kendi gym imi kurmuştum. Şuan kaç yıllık üyelik fiyatına denk gelir bilmem. Yıllarca salonlara giderek, ekipman alacak kadar parayı zaten harcıyoruz.

Evde çalışmak çok avantajlı. Herşeyden önce salona git-gel lojistik problemi ortadan kalkiyor. en az 1 saat cepte. Antreman sonrasi kendi banyonuzda duş imkanı:) Pazar günleri-bayram vs gibi tatillerde salon kapalıyken çalışabiliyorsunuz. Gün içinde istediğiniz saat aralığında çalışma imkani. Tüm aletler size özel, istediğiniz hızda,sıra beklemeden, istediğiniz müzikte çalışma imkanı :))

Bence herkesin evde ufaktan bir tesisatı olmalı. Herkes önyargılı bakıyor fakat düzeni bir oturtunca herkes gıpta ediyor. Ben 3-4 yıl önce ekipman toplarken çevremden ve eşimden hep olumsuz yorumlara maruz kaldım. Fakat şuan herkes taktir ediyor :))

Herkesin ortak sorusu koşu bandı. Bence evde koşu bandı çok gereksiz. Çok kaba, hicbiryere sığmıyor, üstelik çok gürültü.

Bu yüzden ısınma için 15-20dk ip atlama çalışıyorum.  Hafif ağırlıkla 20-30tekrarlı 2 set yapıp sonra çalışma setine geçiyorum. 

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Merhabalar. 

5. hafta 1. enjeksiyonu pazartesi yaptım. Kilom 79,1 oldu. Salondaki tartının yanlış olduğunu fark edince başlangıç kilomu güncellemiştim. Yani şu durumda 4kg kilom artmış oldu. 41 yaşında ve sadece 2ml sustanon kullandığımı düşünürsek çok iyi rakam. Üstelik bu sefer dirty bulk yapmıyorum. Gayet temiz ve 3000 kalori civarında besleniyorum. Sigarayı günde 3 tane ile kısıtladığım için metabolizmam yavaşladı. Önceki kürde 5000 kalori civarında geziniyordum ve bu beni gerçekten yoruyordu. Şuan her manada çok rahatım. En önemli sorunum su tüketimi. Çok yoğun iş döneminde olduğum için çok çok fazla unutuyorum. Bir şekilde su içmeyi disiplin haline getirmem lazım. 

besin.JPG.54383316b7c1dfd9a87588816926a586.JPG

Ortalama günlük beslenmem böyle. 

@Emrahtktyüstadın tavsiyesi ile anti aromatazların hepsini kesmiştim. Keseli 10 günü geçti. Yani arimidex ve tamoxifenin yarılanma ömrü çoktan bitti. Ne göğüs uçlarında canlanma - kaşınma, ne yükselen östrojene bağlı olarak cinsel isteksizlik, ne de yüzümde ödem vs oldu. Biraz paranoyak davranmışım şimdi daha iyi anlıyorum. Emrah ustaya tekrardan teşekkür ederim. 

Psikolojik durumumda dalgalanma olmuyor. Ani sinir veya ani vaz geçmişlik hissi vs olmuyor. Yapı olarak pozitif biriyim. Bilhassa sabahları uyandığımdaki ruh halime dikkat ederim.  Sabahları gayet pozitif, dinç ve istekli uyanıyorum. Enjeksiyonun ilk günü de böyle, sonraki enjeksiyonun gününün sabahı da böyle. Sanıyorum bu dalgalanma kişiden kişiye çok farklılık gösteriyor. Kendimi "şanslı" grubundan sayıyorum. 

Birazda antrenman düzeninden bahsetmek istiyorum. 

Salonların kapanması ile evde çalışmaya başladım. İlk antrenman omuz - göğüs - ön kol idi. Bugün yaptığım antrenman trapez - sırt - arka kol idi. Elimdeki ağırlık seti 45kg. Asıl 85kglık set henüz gelmedi. 45kg ile çok verimli omuz ve göğüs antrenmanı olmuştu. Sırtta ise genelde yukarıdan başlarım. Düşük hızda 45kg trapezleri yormaya yetti. 5 X 10 set barfix, 2 X 10 set ters tutuş barfix ile devam ettim. Sıra barbell rowa geldiğinde hızla ne kadar oynarsam oynayayım, tekrarı ne kadar artırırsam artırayım istediğim gerilimi alamadım ancak yinede 5 set yaptım. Bunun üzerine 120cmlik ve 45kg takılı bar ile dumbbell row hareketini yaptım. Başta denge zorlasa da alışıp devam ettim ve istediğim gerilimi ziyadesi ile aldım. Arka kol zaten verimli geçti. Setimde eksikler olmasına rağmen evde çalışmayı salonda çalışmaktan daha çok sevdim. Daha odaklı ve nizami çalışma imkanı oluyor. Galiba tamamen home gym olayına girişeceğim. Antrenman esnasında çay içmenin tadı bir başka zaten. :D Power liftingten geldiğim için old school çalışmaya çok alışığım. @JokerJoker üstatın tavsiyesi üzerine 183cm vidalı döküm bar arayışına girdim. Sıfırını en ucuz 270TL'ye bulabildim. 2. el arayışım devam ediyor. Bulamazsam 270tl olanı alacağım.

Saygılarımla.

Ben demiştim böyle daha iyi olacak diye hem kütle kazanmanıza yarar şağlar.Öte yandan beslenmeye baktığımda yağ kısmı gözüme takıldı yüksek yağ kullanmanızın sebebi nedir yarı yarıya bana fazla geldi yağ alımınız.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Emrahtkty, 6 saat önce yazdı:

Ben demiştim böyle daha iyi olacak diye hem kütle kazanmanıza yarar şağlar.Öte yandan beslenmeye baktığımda yağ kısmı gözüme takıldı yüksek yağ kullanmanızın sebebi nedir yarı yarıya bana fazla geldi yağ alımınız.

Merhabalar.

Bunun bir kaç nedeni var aslında. 

Çok uzun yıllar IF diyeti + Low carb ve hatta yer yer keto beslendim. İnsanlar IF diyetinin adını bile anmazken öyle besleniyordum. Yaklaşık 20 yıldan bahsediyoruz. Low karb beslenmeninde temiz 10+ senelik mazisi vardır bende. Hal böyle iken vücut buna göre alıştı. Enerjiyi sağlıklı yağlardan almak yerine karbonhitrata kaydırdığımda ise gastrit sorunu yaşadım. O yüzden birden geçiş yerine zamana yayıp azaltarak ilerliyorum. Mesela yukardaki tabloda 60gr fazladan yağ tüketmişim. Aynı kaloriyi yağ yerine karbonhitrattan almak için 150gr pirinç tüketmem gerekiyor. Bunun pilav yada lapa karşılığı çok daha yüksek. Şuan doğrudan bunu yaparsam geceleri soluk boruma mide asiti kaçmış ve öksürüyor olarak uyanmam garanti. İlk kürde çok yaşadım bunu. O yüzden azaltarak ilerliyorum. Nihayetinde varacağım nokta sizin söylediğiniz nokta. Bu noktaya 250gr civarı yağdan geldim. :)

Hedeflediğim nokta ise günlük kalori ihtiyacının en az %25, en çok %30unu sağlıklı yağlardan almak. Çünkü düzgün çalışan hormon sistemi için alınması gereken en az yağ, kassız vücut ağırlığı X 1. 

Hatta konusu geçmişken bahsedeyim geçen sene IF ve low karb beslenmeyi bıraktığım ilk zamanlar acayip düşük enerjili hissediyordum kendimi. Başta antrenman kilolarım düşse de sonra kişisel rekorlar geliverdi. Ancak yüksek karb beslenmenin beni en çok yoran kısmı sürekli aç olmam. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
JokerJoker, 11 saat önce yazdı:

Ben ilk home gym kurarken 2 yıllık üyelik fiyatına kendi gym imi kurmuştum. Şuan kaç yıllık üyelik fiyatına denk gelir bilmem. Yıllarca salonlara giderek, ekipman alacak kadar parayı zaten harcıyoruz.

Evde çalışmak çok avantajlı. Herşeyden önce salona git-gel lojistik problemi ortadan kalkiyor. en az 1 saat cepte. Antreman sonrasi kendi banyonuzda duş imkanı:) Pazar günleri-bayram vs gibi tatillerde salon kapalıyken çalışabiliyorsunuz. Gün içinde istediğiniz saat aralığında çalışma imkani. Tüm aletler size özel, istediğiniz hızda,sıra beklemeden, istediğiniz müzikte çalışma imkanı :))

Bence herkesin evde ufaktan bir tesisatı olmalı. Herkes önyargılı bakıyor fakat düzeni bir oturtunca herkes gıpta ediyor. Ben 3-4 yıl önce ekipman toplarken çevremden ve eşimden hep olumsuz yorumlara maruz kaldım. Fakat şuan herkes taktir ediyor :))

Herkesin ortak sorusu koşu bandı. Bence evde koşu bandı çok gereksiz. Çok kaba, hicbiryere sığmıyor, üstelik çok gürültü.

Bu yüzden ısınma için 15-20dk ip atlama çalışıyorum.  Hafif ağırlıkla 20-30tekrarlı 2 set yapıp sonra çalışma setine geçiyorum. 

Benim ilk başladığım ve devam ettiğim salon hala aynı. Arada bir kaç salon denedim ama hep hüsran oldu. Salonunda en eski müşterisi benim zaten. Salon fanatiğiyim yani :)

En çok ben "evde olmaz o iş" diyenlerdendim. Gördüm ki oluyormuş. Şimdi sırayla eksikleri giderip tamamen eve döneceğim. 

Pandemiden önce haftada 2 gün basketbol maçı yapıyorduk. Çok iyi cardio olmuş oluyordu. Malesef o imkan yok artık. Şimdilik ısınma esneme ile başlıyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Haftanın 4. antrenmanını da evde yaptım. Beklediğimden çok daha verimli geçiyor. 4. Antrenman full body yapıyorum genelde. 183cm vidalı bar ve 85kg set gelse hiç bir eksiğim kalmayacak. Belki tamamlayıcı olarak direnç bandı alabilirim. Perşembe enjeksiyonunu biraz hızlı yapmıştım. Dün ağrısı oldu ama bugüne ağrısı kalmadı. Demek ki iğneyi sapladıktan sonra yavaş enjeksiyon çok daha ağrısız atlatmayı sağlıyor. 

60845b36baa31_srt.thumb.jpeg.fdb38adb261fffe9d53c95a8f2a623f1.jpeg

Bel incelmeye devam ediyor. Fotoğraf kalitesi için kusura bakmayın oğlan çekti. Bende kontrol etmedim :)

yemekana.thumb.jpeg.c74c9a63aaf34eef3881779019bd6648.jpeg

yemek.jpeg.61669f6f31231878d26d023f50b95359.jpeg

Ortalama akşam yemeğim böyle. O ekmeği ben yemiyorum yanlış anlaşılmasın. Zaten artık güzel de gelmiyor. Bu öğünün besin değeri yukarıdaki gibi. Yağ az tüketmeye çalışıyorum. Limitin hala üstündeyim ancak kullandığım yağların hepsi sağlıklı yağ. Yıllar önce eve kötü yağ girişini yasakladım. Deniz tuzu, kaya tuzu hariç girişi yasakladım. Hazır turşu vs gibi şeyleri yasakladım. Mümkün mertebe kendi imkanlarımızla yapıyoruz.

Saygılarımla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Merhabalar. 

Kürün 6. Haftası 1. enjeksiyon.

Nihayet asıl ağırlık setim geldi. Bunun barı diğerlerinden 30cm daha uzun ve elde daha güvenilir hissi veriyor. Aldığım sehpaya da tam oldu. Bir hafta antrenman yapayım. Sanıyorum 183cm bara ihtiyaç kalmayacak. 

Kür konusunda da en ufak yan etki yaşamıyorum. Günde 100mg çinko, magnezyum, balık yağı, haftada 1 D ampül, C vitamini, karaciğer koruyucu kullanıyorum. Bunlara ilaveten her akşam 1 büyük boy beyaz soğanı ekledim. Göğüs uçlarında hassasiyet yok. Cinsel isteksizlik yok. Ereksiyon sorunu yok. Hayata küsmüşlük veya halsizlik hissi yok. Omuz başlarında hafiften sivilcelenme var ki bunun normal olduğunu düşünüyorum. Karaciğer hasarına bağlı çıban benzeri sivilcelenmeden hiç yok. 10 günlük soğan kullanımından sonra testislerin küçülmesi durdu ve dolgunluğu arttı. Orgazm sırasındaki sıvı miktarı arttı. Sanıyorum soğan çalışıyor. Eğer bu şekilde devam ederse kürü kesinlikle 17 haftada bitirmem. 12 hafta sustanon kullanımından sonra kalanını @LovingBurak hocamdan alacağım destek ile yola devam edeceğim. Yarın 5 haftalık enhantate alarak ilk siparişi elimde olmuş olur. Sorun olmadığı sürece de sonbahara kadar kürden çıkmam. 

Çinko için "zinco" isimli ürünü kullanıyordum ve sanıyorum kutusu 50tl gibi bir şey idi. Şimdi zinxx isimli ürüne geçtim ve kutusu 15TL

Güncel Kilo: 79,2kg

6089cca78362a_arlk3.thumb.jpeg.bacc0376650be6c3f5b87d2479d88c34.jpeg 6089ccaa87772_arlk2.thumb.jpeg.b4d4463ddf57fc23796ace649191882e.jpeg 6089ccad45e53_arlk1.thumb.jpeg.3065cebdf27be93cd09d2084be9e18c5.jpeg

Toplam ağırlık 140Kg. 

Seti büyütmeye devam :)

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar. 

Kürün 6. Haftası 1. enjeksiyon.

Nihayet asıl ağırlık setim geldi. Bunun barı diğerlerinden 30cm daha uzun ve elde daha güvenilir hissi veriyor. Aldığım sehpaya da tam oldu. Bir hafta antrenman yapayım. Sanıyorum 183cm bara ihtiyaç kalmayacak. 

Kür konusunda da en ufak yan etki yaşamıyorum. Günde 100mg çinko, magnezyum, balık yağı, haftada 1 D ampül, C vitamini, karaciğer koruyucu kullanıyorum. Bunlara ilaveten her akşam 1 büyük boy beyaz soğanı ekledim. Göğüs uçlarında hassasiyet yok. Cinsel isteksizlik yok. Ereksiyon sorunu yok. Hayata küsmüşlük veya halsizlik hissi yok. Omuz başlarında hafiften sivilcelenme var ki bunun normal olduğunu düşünüyorum. Karaciğer hasarına bağlı çıban benzeri sivilcelenmeden hiç yok. 10 günlük soğan kullanımından sonra testislerin küçülmesi durdu ve dolgunluğu arttı. Orgazm sırasındaki sıvı miktarı arttı. Sanıyorum soğan çalışıyor. Eğer bu şekilde devam ederse kürü kesinlikle 17 haftada bitirmem. 12 hafta sustanon kullanımından sonra kalanını @LovingBurak hocamdan alacağım destek ile yola devam edeceğim. Yarın 5 haftalık enhantate alarak ilk siparişi elimde olmuş olur. Sorun olmadığı sürece de sonbahara kadar kürden çıkmam. 

Çinko için "zinco" isimli ürünü kullanıyordum ve sanıyorum kutusu 50tl gibi bir şey idi. Şimdi zinxx isimli ürüne geçtim ve kutusu 15TL

Güncel Kilo: 79,2kg

6089cca78362a_arlk3.thumb.jpeg.bacc0376650be6c3f5b87d2479d88c34.jpeg 6089ccaa87772_arlk2.thumb.jpeg.b4d4463ddf57fc23796ace649191882e.jpeg 6089ccad45e53_arlk1.thumb.jpeg.3065cebdf27be93cd09d2084be9e18c5.jpeg

Toplam ağırlık 140Kg. 

Seti büyütmeye devam :)

Gece yatmadan konularını keyifle okuyorum abi.Bu azim ile istediğin fiziği elde etmen zor olmaz.183cm dediğin bara Max kaç kg plastik ağırlıktan takılıyor abi ? Benim elimde de var maks 75 takılıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Gece yatmadan konularını keyifle okuyorum abi.Bu azim ile istediğin fiziği elde etmen zor olmaz.183cm dediğin bara Max kaç kg plastik ağırlıktan takılıyor abi ? Benim elimde de var maks 75 takılıyor.

Çok teşekkür ederim kardeşim. Başladığım işi yarım bırakmayı sevmem. Seneler önce spora başladık e bununda sonu yok. :)

Resimlerde 2 tane bar var. Biri 120cm diğeri 150cm. Muhtemelen 150cm olan barla sendeki bar aynı. Akşam ilave bir işim olduğu için takıp deneyemedim. Ama bu akşam tüm ağırlıkları takar denerim. 183cm barı bunlara ilave olarak almayı düşünüyordum. Düşündüğüm randımanı verirse gerek kalmayacak. Vermezse ilk etapta 183cm vidalı barı alırım. Sonra daha profesyonel barfix altyapısı ve son olarak duvara monte makara sistemini alır power rack imal etmeye bakarım. :)

Ciddi ciddi salona gitmeyi düşünmüyorum artık. Tüm çabam evde çalışmak için.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539

Ev için ekipman teminine başladıysanız, döküm plakalardan toplamaya başlayın yavaş yavaş. Çeyrek altın gibi her ay 10 kg alıp kenara atmak lazım :) Çünkü o plastik olanlar zamanla yarı yolda bırakacak sizi. Bir de ağırlık olarak düşük hacim olarak büyük oluyorlar.  Uzun halter barda iş görseler de kısa barda hareketleri yapmak için pek ergonomik değiller. Tabiki maddi imkanlar dahilinde imkansız diye bir şeyin olmadığını kendimize kanıtlamaya çalışıyoruz ama, döküm bar olayını ben 2. el kovalayarak, uygun fiyatla buldukça kg arttırıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Rdm, 9 saat önce yazdı:

Ev için ekipman teminine başladıysanız, döküm plakalardan toplamaya başlayın yavaş yavaş. Çeyrek altın gibi her ay 10 kg alıp kenara atmak lazım :) Çünkü o plastik olanlar zamanla yarı yolda bırakacak sizi. Bir de ağırlık olarak düşük hacim olarak büyük oluyorlar.  Uzun halter barda iş görseler de kısa barda hareketleri yapmak için pek ergonomik değiller. Tabiki maddi imkanlar dahilinde imkansız diye bir şeyin olmadığını kendimize kanıtlamaya çalışıyoruz ama, döküm bar olayını ben 2. el kovalayarak, uygun fiyatla buldukça kg arttırıyorum.

Yapmak isteyen her türlü yapar hocam.Havlu ile t bar row yapıyorum 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Vural2, 17 saat önce yazdı:

Aynen benimde öyle imiş. 183cm vidalı bar şart oldu. Ha 75 yetmez mi? Progresive overload kurallarına göre dinlenmeyi azaltarak yada negatifte yavaşlayarak yettiririm. Lakin ne gerek var 130kg ile bench pres yapılabiliyorken. :)

Rdm, 11 saat önce yazdı:

Üstat gün içi sarı siteyi tarıyorum. Şuan ürün değerli olduğu için alma zamanı değil. Elbet değeri düşecek o zaman orlara düştükce alacağım.

Bugün 2 antrenman yaptım. Biri 18:00da başladı 18:45de bitti. Diğeri 21:30da başladı şuan bitti.

Tüm vücut çalışmış oldum. Eğer yanlış bilmiyorsam antrenmanda yükselen kortizon 1 ila 1,5 saat içerisinde normal düzeye iniyordu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Merhabalar.

Bugün İran enhantatlarım da geldi. Böylece 17 haftalık testosteronu tamamlamış oldum. iran2.thumb.jpeg.acc55e06c420b8e79a8d6ae8a1d83acd.jpegiran1.thumb.jpeg.3583af61b7fca4d1d497dbb6cd84db43.jpeg

Saygılarımla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

teras1.thumb.jpeg.e5004531f2e5f1f8801d1b483e72c1a8.jpeg

Bench press için sehpaya uzanıyorsun, gördüğün manzara bu. İnanılmaz ferahlatıcı. Tekrar salona dönemem gibi geliyor artık bana.

teras2.thumb.jpeg.bc2e596c66eeced99b219801f8cb7e37.jpeg

Set arası bir nefes alayım diyorsun güneş, deniz ve adalar.

Bir kaç noksanı da tamamlayınca iyiden kış bastırana kadar dönmem spor salonuna. En eski müşterileri artık yok :)

Saygılarımla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deneysel    0

Merhabalar rastlantısal abi sormak sırf sizinle konuşmak için kayıt oldum ilk kez kur yaptım 70 kilodan 92 ye çıktım haftalık 250 mg sustanon ve 250 mg boldenone ile 3 ay sürdü kürüm ancak pct için pregnly bulamıyorum depolarda da yokmuş okuduğum yabancı forumlarda tamoxit klomen ile pct yapılabildiğini okudum ilk hafta bitti testisler biraz toparladı kendini pregnyl siz bu süreci atlatabilirmiyim sorun olur mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Deneysel, 27 dakika önce yazdı:

Merhabalar rastlantısal abi sormak sırf sizinle konuşmak için kayıt oldum ilk kez kur yaptım 70 kilodan 92 ye çıktım haftalık 250 mg sustanon ve 250 mg boldenone ile 3 ay sürdü kürüm ancak pct için pregnly bulamıyorum depolarda da yokmuş okuduğum yabancı forumlarda tamoxit klomen ile pct yapılabildiğini okudum ilk hafta bitti testisler biraz toparladı kendini pregnyl siz bu süreci atlatabilirmiyim sorun olur mu 

Sevgili kardeşim Adem, 

Test sonuçlarını görmeden bunu söylemek çok çok zor. Her bünyede farklı sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Sana tavsiyem bu dönemde karbonhitrat ve kalori miktarını düşürüp protein miktarını yükseltmen. Östrojen etkisi altında iken bel çabucak kalınlaşabilir. Pregnylde vursan bir anda şişmiyor testisler zaten. Okuduklarıma göre evet atlatılabilir ama süreç biraz daha uzar diyebilirim eğer döngü kapandı ise. Kapanmadı ise zaten kısa zamanda toplar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LifteR    12
Deneysel, 29 dakika önce yazdı:

Bence bu sorunuz için başka bir başlık açın başkaları da size yardımcı olmaya çalışsın. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ozyyy
      Merhaba arkadaşlar,
      Daha önce 3 kür geçmişim var 10 gün önce only sustonon vurup 1 ay sonra boldenonona geçmeye düşünüyorum fakat 10 gün de 4 ampul sustanon vurmama rağmen hiç birşey hissetmiyorum daha önceli vurduğumda 2-3 gün sonra libido coşardı şuan hiç yokmuş gibi sizce poblem nedir ?
      Biliyorum kan tahlili isteyeceksiniz ama şuan biraz zor  
    • Yazan: BGslayer
      Merhaba arkadaşlar,
      Bu gün size 12 Haftalık Npp Sustanon Rimobolan kürümün son evresine kadar gelişimimi anlatacağım size de keyifli okumalar...
      1-6 Hafta arası:
      Sustanon 500 Mg Rimobolan 300 Mg Npp 300 Mg 6-12 Hafta:
      Sustanon 750 Mg Rimobolan 450 Mg Npp 450 Mg Koruyucu olarak:
      Nac 600 Omega 3/6 Milkthistle Kullandım 1-6 hafta arası -Bilek Güreşi sporcusu olarak- oldukça güzel bir güç kazanımı elde ettim ve Npp'nin en güzel yan etkisi olan eklem ve tendonları güçlendirmesini iliklerime kadar yaşadım, 6-12 haftalar arasında ani bir 5 kiloluk sıçramam oldu ve güç artışı neredeyse durdu diyebilirim -12. Haftayı saymazsak- Ancak sulu bir görüntüden çok yapılı bir görüntüye eriştim açıkçası bu mutlu ediyor.
      Testo değerlerim eski oranlarına dönünce pct yapmaya başlayacağım, okuduğununuz için sağ olun. İyi forumlar
    • Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.