Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Asaletim

Burak hocayla sarms kürüne başlıyoruz.

Önerilen İletiler

aydnfath    27

@Asaletim kanka ilaçlar forumda açtığım konuda ne gördüysen o ben onlara bakıyorum onlar bana bakıyor pazartesini bekliyoruz beraber sonra yorucu rutin başlasın 2 ay sıkıcaz artık fedakarlık yoksa zaferde yoktur.. Yeterki istediğim görünüme geleyimde :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645
aydnfath, Şimdi yazdı:

@Asaletim kanka ilaçlar forumda açtığım konuda ne gördüysen o ben onlara bakıyorum onlar bana bakıyor pazartesini bekliyoruz beraber sonra yorucu rutin başlasın 2 ay sıkıcaz artık fedakarlık yoksa zaferde yoktur.. Yeterki istediğim görünüme geleyimde :D 

Sarmları dil altına damlatarak al knk iyice emdir sonra yut , Burak hoca her şeyi anlatır zaten umarım istedigin verimi alırsın ilaçlar bomba zaten :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Asaletim, 52 dakika önce yazdı:

Sarmları dil altına damlatarak al knk iyice emdir sonra yut , Burak hoca her şeyi anlatır zaten umarım istedigin verimi alırsın ilaçlar bomba zaten :)

Kral sarmların bir tadı var mı ? Merak ettim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 2 dakika önce yazdı:

Kral sarmların bir tadı var mı ? Merak ettim :D

Biraz acı biraz ekşi bir yağ , hafif de benzin tadı var :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Mk 677 almayı düşünüyordum. Heralde ilaçlar underdose olduğu için bolde testo kullanıcam.Mesala içeceğe damlatıp aldık ne gibi eksi bir durumu oluyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, Şimdi yazdı:

Mk 677 almayı düşünüyordum. Heralde ilaçlar underdose olduğu için bolde testo kullanıcam.Mesala içeceğe damlatıp aldık ne gibi eksi bir durumu oluyor ?

Farkı bilmiyorum kanka @metinav hocamız bana dil altına damlat emilmesini bekle dedi ondan öyle yapıyorum. Kendisi görürse  nedenini söyler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, 23 dakika önce yazdı:

Hiçbir eksi durumu yok.İçeceginin içine damlatıp da kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Asaletim, 15.02.2021 - 17:56 yazdı:

84.5 e düştüm , @metinav hocamın taktiği ile carbı sadece antrenman sonu alıyorum şu anlık 200 Gr pirinç .. 

Glikojen depolarim bomboş olmasına rağmen hiç halsizlik şikayetim yok , bugün antrenman sonrası 1 saat 25 hızda bisiklet sürdüm rahat 2 saat daha sürerdim ama kastan yakmıyım diye sürmedim . İlaçlar gerçekten çok enerji veriyor

Kaldirdigim ağırlıklar aynı , sadece çok kardiyo yaptığım için squatım 5 kg düştü .

@Bay-T @hectordoyle @Emrahtkty

@metinav 

Çok iyi gidiyorsun knk vücudun yavaş yavaş açılmaya başlıyor, tam gaz devam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aydnfath    27

@Asaletim son durum nedir kanka? bende yarın başlıyorum startı veriyorum inşallah fotoğraf falanda yüklicem yarın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
aydnfath, 6 saat önce yazdı:

@Asaletim son durum nedir kanka? bende yarın başlıyorum startı veriyorum inşallah fotoğraf falanda yüklicem yarın.

Salı günkü formdan birazcık daha iyiyim şuan knk ilaçlar tam açıldı 1.30 saat hiç durmadan eliptik sürebilir hale geldim yüksek hızda . Senin konuyu da takipteyim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
aydnfath, 22.02.2021 - 19:11 yazdı:

@Asaletim fotoğraf güncellemesi bekliyorum knk :) 

IMG_20210222_211813.thumb.jpg.c878d0d4a5062a1af626a612ca2237fe.jpg IMG_20210222_211751.thumb.jpg.30e60428ae544a7bf18f9b9d18767606.jpg

Başlangıç ve şuan 

• Güncel 83 kg ,
  • Bench 85x8 oldu 
  • Overhead pressim de 5 kg arttı 
  • Deadlift 140x12
  • Squat 105x12 (aşırı kardiyodan diz kapaklarım ağrıyor ondan 5kg düştü)

Sadece carb olarak 150 Gr civarı pirinç yememe rağmen ağırlıklar artıyor .

@metinav hocamın tavsiyesi ile kalp için iki takviye aldım , çünkü gerçekten ilaçlar nabızı çok yükseltiyor 

IMG20210222192129.thumb.jpg.8c36132205750a0e1a2d120455142c06.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aydnfath    27

@Asaletim valla kanka tribe mi girdim bilmiyorum daha 2.gün bugün ama pump hissiyatım değişti gibi geliyor anlamış değilim sence bu sarmların bize kütle olarak ne kadar kazancı olur tabi ki tam kestirmek mümkün değil kütle ekleme konusunda da başarı sağlar mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
aydnfath, 2 dakika önce yazdı:

@Asaletim valla kanka tribe mi girdim bilmiyorum daha 2.gün bugün ama pump hissiyatım değişti gibi geliyor anlamış değilim sence bu sarmların bize kütle olarak ne kadar kazancı olur tabi ki tam kestirmek mümkün değil kütle ekleme konusunda da başarı sağlar mı ?

Benim sarmslar definasyona yönelik , zaten çok az carb alıyorum , amacım kas kaybetmeden yağ yakmak benim .

Carbı fazla alırsan tabiki güzel kütle artışı gözlersin diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aydnfath    27

@Asaletim amacımız aynı knk zaten benim sarmlarda definasyona yönelik karbı bende baya az alıyorum bide bende oxan-wins te var konuda görüyosun yağ yakarken acaba ne kazanıcam kütle olarak merak ediyorum bakalım artık :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Güncel 79.8 kg , belim aşırı inceldi . Yanlarımda hiç yağ kalmadı . 

Hayatımda ilk defa kolum da damar görmeye basladim , küçükken hemşireler 3-4 kere kolumu delerdi damar bulmak için . Sonunda derim inceliyor .

Diyeti bir kere bile bozmadım , bozmayı da düşünmüyorum , bir an önce şu alt karın da gitsin artık :D

75 e düşünce alt karın da gitmiş olur sanırım , çok küçük bir tabaka kaldı ..

@metinav @Bay-T

IMG_20210306_230720.jpg.8651ecff87bed338fa8de209fe8f8366.jpg IMG_20210306_231402.jpg.34467fe2ae39bc3c7b0e8057bac8cfe8.jpg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

@Asaletim

Kutlarim çok iyi gidiyorsun 👍

İstersen süreci hızlandırmak adına, günlük 1-2 tablet tiromel ilavesi yapabilirsin.Metabolizman yavaslamış olabilir...

Ben çok fazla suplement kullanmamaktan yanayım.Çünkü uyumsuzluklar ortaya çıkabiliyor. Sr 9009 hücre icinde mitokondri sayisini arttiriyor.Cardarin de, depo yaglari çözüyor.Böylece birlikte sinerji ortaya cıkıyor.Troid ilaçlari bu süreci daha fazla hızlandıracaktır. Bu iki sarm'a sinerji anlamında en uygun suplementler, kafein ve carnitin olur.Kafein yag hücrelerine yapisarak kopmalarini sağlar böylece serbest hale gecerler.L carnitin de bu yağ hücrelerine hücre icine, mitokonrilere tasır...

Bol su icilmeli ve yesil yaprakli bitkiler yenmeli, ortam temizligi icin...

Bir 4 hafta daha gidebilirsen, baklavalar ortaya çıkar gibi geliyor 😀

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Tiromelden korkuyorum hocam , 

• Tiroid dengemi kalıcı olarak bozar mı ?
  • Bıraktıktan sonra metabolizmam çok aşırı yavaşlayıp verdiğim yağları hemen geri alır mıyım ?
  • Hem kastan hem yağdan da yaktığını okumuştum doğru mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11

Streoide girmeden tertemiz bi jinekomasti ameliyatı olda temiz başla 1 2 ay zor spor yapiliyor. Mct pct işlerinde bir tık kolaylaşmış olur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Drbol, 4 saat önce yazdı:

Streoide girmeden tertemiz bi jinekomasti ameliyatı olda temiz başla 1 2 ay zor spor yapiliyor. Mct pct işlerinde bir tık kolaylaşmış olur

Evet hocam sol göğüste var , 3-4 yıl daha doğal gitmeyi düşünüyorum . Öneriniz için teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Asaletim, 15 saat önce yazdı:

Tiromelden korkuyorum hocam , 

Tiroid dengemi kalıcı olarak bozar mı ?

Bıraktıktan sonra metabolizmam çok aşırı yavaşlayıp verdiğim yağları hemen geri alır mıyım ?

Hem kastan hem yağdan da yaktığını okumuştum doğru mu ?

Tiroid dengesi steroidler gibi bozulmuyor kolaylıkla. Üç aya kadar dışarıdan alınan tiroid takviyesinin, bırakıldığında kısa sürede eski haline dönebildiğini okumuştum.Kendi deneyimimi söylemem gerekirse, bir ay endişesiz kullanılabilir diye söyleyebilirim.Ama kişisel özel durumlar olabilir, o nedenle tedbirli olmak lazım.

Aşırı alınmadığı sürece kas kaybı olmaz.Troid hormonu aslında yağ yakmaz, vucudun tüm faaliyetlerini hızlandırıcı özelliktedir.Bir yerde, aracın rolantisini arttırmaya benzer etkide diyebiliriz.Sağlıklı bir insanda günlük 20-25 mikro gram üretiliyor t3 formu...Ayrıca hormonun hep ters etkide zıtları da mevcut.Vucut dönüşümünü kendisi duruma göre ayarlıyor.Selenyum ve L tirozin, troid hormonu üretimi için süreci destekleyici etkidedir; gerektiğinde bunları almak da işe yarar...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
metinav, 07.03.2021 - 15:59 yazdı:

Tiroid dengesi steroidler gibi bozulmuyor kolaylıkla. Üç aya kadar dışarıdan alınan tiroid takviyesinin, bırakıldığında kısa sürede eski haline dönebildiğini okumuştum.Kendi deneyimimi söylemem gerekirse, bir ay endişesiz kullanılabilir diye söyleyebilirim.Ama kişisel özel durumlar olabilir, o nedenle tedbirli olmak lazım.

Aşırı alınmadığı sürece kas kaybı olmaz.Troid hormonu aslında yağ yakmaz, vucudun tüm faaliyetlerini hızlandırıcı özelliktedir.Bir yerde, aracın rolantisini arttırmaya benzer etkide diyebiliriz.Sağlıklı bir insanda günlük 20-25 mikro gram üretiliyor t3 formu...Ayrıca hormonun hep ters etkide zıtları da mevcut.Vucut dönüşümünü kendisi duruma göre ayarlıyor.Selenyum ve L tirozin, troid hormonu üretimi için süreci destekleyici etkidedir; gerektiğinde bunları almak da işe yarar...

Teşekkür ederim hocam :)

Bir tablet 25mcg sanırım , günlük 1 tablet yeterli olur mu ?

Burak hoca ile parçalamaya devam , 78 kiloyum , tam 10 kilo vermeme rağmen ağırlıklarım düşmedi (aşırı kardiyodan dolayı diz kapaklarım squat da acıyor sakatlık olmaması için 5 kg düşürdüm squatı yalan olmasın şimdi )

@metinav 

IMG_20210314_153509.thumb.jpg.087253e9ac12c035d8ac283fde42850c.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

Güzel gidiyorsun, son raddeye girmek üzeresin. :)

Kardiyoyu eliptik bisiklet veya kondisyon bisikleti ile yapmanı tavsiye ederim.Zira dizlere daha az baskı uygular.Koşu pek tavsiye edilmiyor...

Ketojenik aktiviteyi arttırmak için bir miktar orta zincir yağ eklesen nasıl olur ? Belki enerji kullanımı konusunda daha fazla verim alınır.

@Asaletim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
metinav, 14.03.2021 - 17:40 yazdı:

Güzel gidiyorsun, son raddeye girmek üzeresin. :)

Kardiyoyu eliptik bisiklet veya kondisyon bisikleti ile yapmanı tavsiye ederim.Zira dizlere daha az baskı uygular.Koşu pek tavsiye edilmiyor...

Ketojenik aktiviteyi arttırmak için bir miktar orta zincir yağ eklesen nasıl olur ? Belki enerji kullanımı konusunda daha fazla verim alınır.

@Asaletim

Orta zincir olarak hindistan cevizi yağı kullanıyorum hocam , şuan beslenmem 1900-2000 kalori.

Sabah 

• 6 yumurta 1 sarı 
  • Detox suyu 
  • 5 Gr chia tohumu
  • 4 omega3
  • 5 Gr hindistan cevizi yağı
  • 100 Gr fırın patates
  • Ekşi yeşil elma , greyfurt

Antrenmandan önce 

•  

Antrenmandan sonra 

• 400 Gr fırın patates
  • 5 Gr chia tohumu
  • 300 Gr tavuk göğsü
  • Bol marul
  • Ekşi yeşil elma

Akşam 

• 250 Gr tavuk göğsü
  • Bol marul
  • 5 Gr chia tohumu

100 Gr carb , 60 civarı yağ , 200-220 protein ediyor hocam @metinav

Hindistan cevizi yağını arttirayim mı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: sdtctn
      Merhaba arkadaşlar forumu uzun zamandır üye olmadan takip ediyorum. Sarms konusunda birçok yazıyı okudum ve sarms kullanma kararı verdim. 2 seneye yakındır spor ile uğraşıyorum. Ürün resmini internette buldum bu marka ürünü satan kişiler var daha önceden kullanan oldu mu ürünler etkili midir ?

• Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm
    • Yazan: fiorentina
      Hocalarım abilerim kardeşlerim selam. Ara verme durumları olsada 3.5yıl önce başladim ve iyi kötü bir gelişim elde ettim bu saatten sonra çok ilerleyeceğini düşünemiyorum artık kafam kaç zamandır ilaca girme düşüncesinde ama derdim yarısmacı olmak falan değil çıtırdan ilerlememi desteklesin en az zararla bu işin içinden çıkmak istiyorum. O yüzden sizce tek başına mk677 mi kullanmak daha mantıklı yoksa only testo ya da only sustanon mu? Yardımcı olursanız sevinirim
      Ölçüler:
      omuz 139  Kol 41.5  Bel 98 Kg 93
    • Yazan: Ferhelm
      GEP'in Ligandrolü ve Brawn'ın Mk677'sini aldım, kullanıma daha başlamadım ikisi beraber kullanımda pct gerekir mi? Ve dozajlar nasıl olmalı?
    • Yazan: Tuna59baba
      Merhaba arkadaşlar nasılsınız?
      Yağ yakmak ve kaslarımı yeniden inşa etmek için en çok verimi:
      SARMSLARDAN MI ALIRIM? PEPTİDLERDEN Mİ ALIRIM? VEYA İKİSİNİ AYNI ANDA KULLANMAKTAN MI? Hem yağ yakıp aynı zamanda kas kazanmayı planlayan ve pct gerektirmeyen büyüme faktörleriyle hipofiz bezimi sıkıntıya sokmayan sarms, peptid ve yohimbine kullanmayı planlıyorum!
      Bu süreçte aklımda olanlar:
      Sarms olarak;
      mk677 sr9009 gw501516 Peptid olarak ise;
      hgh fragment cjc 1295 igf1 ghrp Var özelikle fragment konusunda bir enjeksiyon bölgesinde kızarıklık mide bulantısı halsizlik baş dönmesi dışında yan etki bulamadığım için fragment kullanmaya ısındım diğer yazdığım sarms ve peptidlerin forumda okuduğum bilgilerin dışında yan etkileri varsa bilgilendirir misiniz?
      KİŞİSEL ÖZELLİKLERİM:
      BOY: 185 cm KG: 94 YAĞ ORANIM : %27  Bunu 4 ayda yüzde kaç seviyelerine çekebilirim istikrarlı diyet, kardiyo ve ağırlık antrenmanlarıyla?
      Tüm cevaplar için teşekkürler / iyi bayramlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.