Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Forumda araştırdım daha önce sorulmamış ben sorayım.

Şuan hafif bir grip başlangıcım var çok az halsizlik çok hafif ishal(bağırsaklarda az acı) şiddeti akşama doğru ilerlemekle birlikte gün ortalarında pek sıkıntı yok yani gece burnum akarken gün içinde akmıyor. Nette biraz araştırdım kimisi yapılır diyor kimisi yapılmaz diyor. Özellikle izlediğim 2 video beni biraz korkuttu sonu ölümle bile bitiyormuş. Sizce ne yapılmalı devam mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.259
Geleceğin Olympia'sı, 9 dakika önce yazdı:

Forumda araştırdım daha önce sorulmamış ben sorayım.

Şuan hafif bir grip başlangıcım var çok az halsizlik çok hafif ishal(bağırsaklarda az acı) şiddeti akşama doğru ilerlemekle birlikte gün ortalarında pek sıkıntı yok yani gece burnum akarken gün içinde akmıyor. Nette biraz araştırdım kimisi yapılır diyor kimisi yapılmaz diyor. Özellikle izlediğim 2 video beni biraz korkuttu sonu ölümle bile bitiyormuş. Sizce ne yapılmalı devam mı ?

5f68ee1d131cb_hastalk.png.4afa73ea07decc417e02d247c7b64bd0.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

4 gün önce dehşet boğaz ağrısı burun akıntısı ateşim başladı , gece nefessizlikten uyuyamadım . Ertesi gün KBB ye gidip muaneye oldum , akut faranjit olduğumu söyledi. Akciğerlerime baktılar corona negatif . Ben de Corona olmadığım için rahatladım , antibiyotik içtim dicloflam içtim mutlivitamin içtim zma içtim haşlanmış patatesle carb yükledim 10 yumurta kırdım ateşim 37.9 dan 35.4 e düştü 300 mg kafein alıp gittim spora

80kg 3x5 deadlift 

150 kg 3x3 deadlift 

100 kg 8x3 Pause Deadlift

5x8 barbell row 

6x10 Lat pulldown 

3x15 rear delt raise

3x12 barbell curl 

Havluya burnumu sile sile , maskeye öksüre öksüre antrenmanımı yaptım , bayılacak gibi oldum hatta . 

Ama bu sporu hastalık haline getirdim , bağımlı oldum . Off günleri hariç gidemedigim gün hiç içim rahat değil . 

Tren kullanan birisi kadar asabi oluyorum antrenman olan gün gidemeyince . 

Asla tavsiye etmiyorum sen otur dinlen knk 

Not: bugünde squat Bench overhead press yaptım , dicloflam gerçekten çok etkili bir ağrı kesici ve ateş düşürücü adamı ayağa kaldırıyor .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
Anlatım bozukluğu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Asaletim, 44 dakika önce yazdı:

4 gün önce dehşet boğaz ağrısı burun akıntısı ateşim başladı , gece nefessizlikten uyuyamadım . Ertesi gün KBB ye gidip muaneye oldum , akut faranjit olduğumu söyledi. Akciğerlerime baktılar corona negatif . Ben de Corona olmadığım için rahatladım , antibiyotik içtim dicloflam içtim mutlivitamin içtim zma içtim haşlanmış patatesle carb yükledim 10 yumurta kırdım ateşim 37.9 dan 35.4 e düştü 300 mg kafein alıp gittim spora

80kg 3x5 deadlift 

150 kg 3x3 deadlift 

100 kg 8x3 Pause Deadlift

5x8 barbell row 

6x10 Lat pulldown 

3x15 rear delt raise

3x12 barbell curl 

Havluya burnumu sile sile , maskeye öksüre öksüre antrenmanımı yaptım , bayılacak gibi oldum hatta . 

Ama bu sporu hastalık haline getirdim , bağımlı oldum . Off günleri hariç gidemedigim gün hiç içim rahat değil . 

Tren kullanan birisi kadar asabi oluyorum antrenman olan gün gidemeyince . 

Asla tavsiye etmiyorum sen otur dinlen knk 

Not: bugünde squat Bench overhead press yaptım , dicloflam gerçekten çok etkili bir ağrı kesici ve ateş düşürücü adamı ayağa kaldırıyor .

Dostum yaptığının normal bir davranış olmadığının farkındasın değilmi ? Sen maskeye öksürürken hele böyle bir dönemde senle birlikte spor yapan insanda yarattığın tedirginliğe ne demeli ? Ayrıca corona negatif çıktın diye olmadığını düşünme çevremde çok insan 3 gün arayşa negatiften pozitife döndü...bence biraz bencilce davranmayı bırakıp , dinlenip devam etmelisin...lakin çok seks yaptığında çok cocuk olmuyor...önemli olan doğru olarak yapmaktan geçiyor...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
dukegg, 15 dakika önce yazdı:

Dostum yaptığının normal bir davranış olmadığının farkındasın değilmi ? Sen maskeye öksürürken hele böyle bir dönemde senle birlikte spor yapan insanda yarattığın tedirginliğe ne demeli ? Ayrıca corona negatif çıktın diye olmadığını düşünme çevremde çok insan 3 gün arayşa negatiften pozitife döndü...bence biraz bencilce davranmayı bırakıp , dinlenip devam etmelisin...lakin çok seks yaptığında çok cocuk olmuyor...önemli olan doğru olarak yapmaktan geçiyor...

Haklısın hocam yaptığım çok yanlış bir davranış , yarın off günüm zaten iyice dinleneyim . Ayrıca Corona olduysam da kesinlikle spor salonundan kapmışımdır çünkü evde tek yaşıyorum , dışarı sadece salona gitmek için cikiyorum , market alışverişimi internetten yapıyorum . Ki Corona değilim zaten , şuan sadece öksürük kaldı biraz . Çok seksle çok çocuk olmaz ama çok zevk alırsınız hocam zevk önemli :D aktolga hocamıza selamlar

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Emrah
      Selamlar herkese,
      Son günlerde ishal derdinden salı günü başladı son 2 gündür yoktu bu sabah tekrar nüksetti hastaneye gittim enfeksiyon mikrop vesaire olabilir diye ama CRP değerine vesaire bakıldı herhangi bir mikrop görülmedi kanda denemedigim şey kalmadı çözümü olan var mı bu konuda?
    • Yazan: yasarrcnn
      Herkese merhabalar,
      Yaş 24 Boy 178 Kilo 74 Yağ oranım ise %10-12 aralığındadır Kullanacağım ilaçlar;
      1-8 Hafta arası 250mg Testosteron Enanthate 6-17 Hafta arası 200/300mg Rimobolan  8-18 Hafta arası 500mg Testosteron Enanthate 18-20 Hafta arası 250 Testosteron Enanthate Kullandığım ve kullanacağım ekstralar;
      Omega-3, Demir Dikeni, Deve Dikeni, ZMA, Demir, B-Complex, Devit-3, Kreatin Genel olarak bugüne kadar öğrendiğim bilgiler, insanların paylaştığı deneyimler ve en çokta bu forumdan edindiğim değerli bilgiler ile sizlerle kür, antrenman ve beslenme programımı paylaşmak istedim. Sizlerden paylaşımlarım ile ilgili yorumlar, tavsiyeler almak beni hem bir adım ileri taşıyacaktır hem de hatalarım var ise düzeltmemi sağlayacaktır. Şimdiden yardımcı olmak isteyecek herkese teşekkür ediyorum. @rastlantisal Abi en çok senin paylaşımlarını, yorumlarını okudum ve senden çok fazla şey öğrendim, öğrenmeye devam edeceğim inşallah, eğer inceleyip yorum yapma fırsatın olursa senin tavsiyelerini mutlaka bekliyor olacağım.
      Kür programım resimdeki gibidir, ilaç dozajları veyahut pct ilaçlarının kullanım zamanı ve dozajları kür içerisinde ve sonrasında alacağım kan değerlerim ile mutlaka değişime uğrayacaktır. Kesinlikle ezbere hareket etmeyeceğim, görseldeki kullanımlar şimdilik tamamen temsilidir. 

Kür öncesinde doğal test sonuçlarım;

İlerleyen haftalarda gelen test sonuçları ile değerlerin güncel halini paylaşacağım.
      Ekstra olarak ilgisini çeken, merak eden olursa diye güncel beslenme ve antrenman programımı da ekliyorum.

Buraya kadar okuyan yardımcı olan, olmayan herkese vaktini ayırdığı için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın!
    • Yazan: Emin982
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürün ikinci ayının ortasındayım
      Haftalık:
      500 testo ent 500 bolde ent 200 tren ent Yapıyorum 6 gündür idman yok tatilden dolayı 4-5 gün daha olmayacak totade 10 yani ama iğneleri yapıyorum hafta iki enjekte bir zararı olur mu yapmak mı doğru yoksa yapmamak mı beslen her zamanki gibi sağlıklı onda problem yok görüşlerinizi bekliyorum.
    • Yazan: El professor
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      3.5 aydır kilo verme, yağ yakma odaklı spor yapıyorum. ve kilo kaybederken olan kasları da eritmemek için bu programı 1 haftadır yapıyorum sizce iyimi bu program bir tavsiyeniz var mı? Program ile alakalı programa kardiyoları eklemedim kardiyo yapıyorum zaten önce ve sonra  ayrıca spor geçmişim var... @Diver @ardas @rastlantisal

• Yazan: Draqul Org
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Uzun olmasa da 1-2 yıllık spor geçmişim var fakat bir süredir antrenmanlarda göğsümü hiç bir şekilde hissetmiyorum ne önerirsiniz?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.