Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

metinav

Vucut direnci ve kapasite artışına faydalı bir takviye.

Önerilen İletiler

Rota    225
Mimaroba, Şimdi yazdı:

Piramit şeklinde arttırdım ve uzun süreli bir kullanım hedeflemiyorum hocam kısa süre kullanıp ara vermeyi düşünüyorum

Gördüğün tüm etkiler bunlar mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mimaroba    27
Rota, Şimdi yazdı:

Gördüğün tüm etkiler bunlar mı? 

Hocam etkisini antrenmandan çok koşuda gördüm diyebilirim ama performansda ki artıştan ziyade kalp atımlarımı düzenlemesi antrenmanlarda da çok işime yarıyor ben en büyük etkiyi bu düzenlemede gördüğümü düşünüyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 15 dakika önce yazdı:

Başlamayı unuttum kanka ilaca arkadaş yazınca aklıma geldi :D

10 gündür haber beklediğim arkadaştan gelen mesaj;

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
stqson    4
Mimaroba, 09.01.2023 - 13:45 yazdı:

20 Mg kalmamış idi 35 aldım şuan günde bir tane ile başlayacağım duruma göre doz arttıracağım 2-3 hafta sonra etkisini gösterir diye düşünüyorum hissettiğim etkilerini ben de yazarım hocam deneyip göreceğiz  / steroid vb kullanmıyorum 

Hocam bilgisizliğimi maruz görün. Reçeteli bir ilaç sanırsam, direkt eczaneye girince istesem verir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39

Hocam çok kıymetli bir yazı olmuş emeğinize sağlık

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
stqson, 2 saat önce yazdı:

Hocam bilgisizliğimi maruz görün. Reçeteli bir ilaç sanırsam, direkt eczaneye girince istesem verir mi?

Beyaz reçeteli ilaç gidip öksürük şurubu alır gibi alabilirsin, çoğu eczane verir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

3 hafta gibi bir süredir kullanıyorum.

Gözlemlediğim etkiler;

-Ruh haline olumlu yönde etki. Düşünceleri daha bilinçli kontrol imkanı sağlıyor. En azından ben bu etkiyi aldım. 

-Yorgunluk hissini azaltıyor. 

-İdmanlarım çok daha aktif geçiyor, sanki kısa bir süre geçmiş ve idmana çok hızlı bitmiş hissiyatı oluyor. İlk başta ben mi failure gitmiyorum diye düşündüm ancak sonradan net şekilde gözlemledim bu ilacın etkisi. 

İdmanlara etkisinden çok, zihinsel faaliyetlere etkisini deneysel olarak görmek istedim, şuan belli ediyor ve bu gidişatı sevmeye başladım. Yarım kalan kitabımı yazmak için gereken cesareti sağlıyor. 👌

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
keepsoul    5

Bugün itibariyle ben de 35 mg ile başlayacak, kür ile etkisi nasıl olur? Hep beraber gözlemlemiş olacağız. 
only testesteron enanthe haftalık 500 mg kullanıyorum. 
powrerlifting ile uğraşıyorum. Kürün 2. Haftasındayım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ErayB    7
baltalı hano, 16.06.2023 - 09:51 yazdı:

ben de pct de 35 mg la başlıyorum etkilerini hatırlatırsanız yazarım.

Selam dostum,

Nasıl etkileri olumlu mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
desperado, 27.01.2023 - 18:16 yazdı:

Ben de 35 mg tabletle aranıza katıldım bakalım ne etkisi olacak 😅

Epey zaman geçmiş yine de yazayım. Kalbimde sıkışma yaptığı için kullanmayı bıraktım 3-4 gün kullandım total.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ErayB, 20 saat önce yazdı:

Selam dostum,

Nasıl etkileri olumlu mu ?

çok aham şaham bir şey olmadı biraz yağlandım ama sebebinin o olduğunu sanmıyorum. Kalp kısmında nabızlanmayı illaki rahatlatıyor ama ben yüksek nabız sevdiğim için artık pek kullanmıyorum. bu üründe zaten asıl amaç kalbe olan faydaları olmalı bence çünkü kalp  büyümesi uzun vadede çok büyük bir problem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ErayB    7
desperado, 22 saat önce yazdı:

Epey zaman geçmiş yine de yazayım. Kalbimde sıkışma yaptığı için kullanmayı bıraktım 3-4 gün kullandım total.

Merhaba, 

Deneyimini paylaştığın için teşekkür ederim. 

Ancak teknik olarak bu ilaç kalbinde sıkışma yapmamalıydı, sende ters etki yapmış sanki :o

baltalı hano, 2 saat önce yazdı:

çok aham şaham bir şey olmadı biraz yağlandım ama sebebinin o olduğunu sanmıyorum. Kalp kısmında nabızlanmayı illaki rahatlatıyor ama ben yüksek nabız sevdiğim için artık pek kullanmıyorum. bu üründe zaten asıl amaç kalbe olan faydaları olmalı bence çünkü kalp  büyümesi uzun vadede çok büyük bir problem

Merhaba,

Cevapladığın için teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
ErayB, Bir saat önce yazdı:

Merhaba, 

Deneyimini paylaştığın için teşekkür ederim. 

Ancak teknik olarak bu ilaç kalbinde sıkışma yapmamalıydı, sende ters etki yapmış sanki :o

Rica ederim.

Kalp sıkışmasına iyi gelen ilacın, buna sebep olması bana da garip geldi :D O sıra bolde dia küründeydim belki etkileşimleri olmuştur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    11

Abi yag yakimi döneminde vastarel kullanmak dogru degil ozaman mantiken enerjiyi yaglardan glikojene aktardigi icin dogru mu düşünüyorum? @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Revolex, 10 saat önce yazdı:

Abi yag yakimi döneminde vastarel kullanmak dogru degil ozaman mantiken enerjiyi yaglardan glikojene aktardigi icin dogru mu düşünüyorum? @metinav

Aynen...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37

çok güzel bir içerik olmuş araştırma yaparken denk geldiğim bir konu bu ürünü ben de deneyeceğim.
eğer bu konuyu görüp yeni tecrübelerini eklemek isteyen olursa onları da okurum seve seve

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
keepsoul    5

Ben ne zaman kullansam, garip bir kaşıntı oldu ama kendimi iyi hissettim hep. Ayrıca küre hala devam edip, her şey yolunda gidiyor. Arada igf-follistatin 344 ekledim. İnsanı başka bir seviyeye aldığı aşikar. Şubat ortası gibi bu ikili yeniden sahnede olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: frankii
      Herkese selamlar. Yakın zamanda bu ıkı ürün elimde olucak yurt dışından gelıcek. Ancak  adenozın5 trıfosfat disodyum tuzu var içerısınde ve bununla ilgili pek Türkçe yazı bulamadım bılen duyan varmı acaba??? Verıcegım para alıcagım etkıye degermı sızce?? Yabancı forumlarda ürün anlatımında kıvvet ve kas oranını atp sentezıyle cok yuksek sevıyelere çıkardığı bahsedılıyor anladıgım kadarıyla

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.