Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

Alaz

Üye
 • İçerik sayısı

  55
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

28 Mükemmel

Alaz Hakkında

 • Derece
  Deneyimli

Profil Bilgileri

 • Meslek:
  Webmaster-Yazar
 • Konum:
  Kocaeli
 • Ad Soyad:
  Furkan Şahin
 • Cinsiyet
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

77 profil görüntüleme
 1. Kür içi testosteron ester değişikliği?

  Sustanon 4 farklı testo ve kısa-uzun farklı esterler barındırıyor bünyesinde. Ürünlerin bağlanması, testonun bağlanmasını-alınan verimi olumsuz yönde etkileyebilir. Hiç gerek yok sustanonu dahil etmeye. Maddiyat el veriyorsa yine enanth temin edin ancak programın dışında çıkmayın, şahsi tavsiyem.
 2. Bir enjeksiyon

  -Yaş, spor geçmişi -Tahlil sonuçları (önceki kullanım öncesi ve sonrası), tahlil tahlil diye yırtınılma sebebi ileride olabilecek pişmanlıkların önüne geçmek için. -Form kontrolü için fotoğraf -Hormonlar deneme yanılma araçları değildir. En doğru tavsiye gidip test yaptırman ve net bir bilgiye ulaşman, yani sen hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayan biz, senin döngünün kapanıp kapanmadığını bilemeyiz. Zira söz konusu kullanımlar normalde öyle bir etki var etmiyor diyelim, ancak sende o şekilde bir etki var edebileceği ihtimali her daim mevcuttur. Sarmslar, steroid kadar tehlike içermiyor (böyle bilinmekte şuan) olsalar da, aslında deneysel kimyasallardır.
 3. Hormonal döngü kapanması

  Şu şekilde canlandır zihninde, kullanılmayan uzuvların körelmesi, evrimsel süreçte birçok farklı kas uzantılarının veyahut küçük çaplı uzuvların önemini ve işlevini yitirmesi gibi dışarıdan hormon girdiğinde bu dışarıdan girenin miktarı çok çok az da olsa vücut bunu direkt tespit ediyor ve doğal döngü sekteye uğruyor. Miktar önemli değil, doğal işleyiş bu şekilde.
 4. Satıcıdan alan var mı

  @Jacop'un bulduğu da aynı. Kutu farklı sadece, o yüzden de düşündürdü biraz aslında, yeni tasarım mı yoksa sahte mi diye, zira aynı firma. Tavsiyem alınmaması yönünde zira yazı tura durumu söz konusu.
 5. Satıcıdan alan var mı

  Kısa bir araştırma sonrası buldum. B... hoca da satmıyormuş, etki oranı düşük diye.
 6. Ilk kür için bilgi

  Yaş 16 ve küre girmek istiyorsun? Neden doğal üretimini tamamen göz ardı ediyorsun? Zaten ergenlik dönemi ile beraber küre girmiş gibi yüksek hormonal değerler elde edeceksin, tamamen ücretsiz olan yükse seviye testoyu hiçe sayıp daha 16 yaşında yapaya yönelmek sence doğru olur mu? Spora devam et, bırakma. Düzen eşliğinde bu spora uygula, bak gör 21-22 yaşında nasıl bir form elde edeceksin. Sabır ve istikrar, sonra kür için ayrı bir konu açarsın o dönem geldiğinde. 👍
 7. Saç dökmeyen kur :)?

  Saçlara en az hasar veren bir kür olamaz, zira olay kürde değil genetik de bitiyor. Genetiğinizde varsa saç dökülmesi, only testo bile bunu tetikleyebilir.
 8. Trendyoldan sarms almayı düşünüyorum

  Yalnız beslenme tam olarak bu değil, bahsetmiş oldukların ek takviye, yani beslenmeye dahil değiller. Günlük alman gereken protein miktarı, karbonhidrat, bunların öğünlere dağılımı, işin lif, vitamin, mineral yani mikro kısmı da var. Takviyeleri beslenme olarak kabul edip, ben zaten kreatin, bca, multivitamin kullanıyorum demek ne derece doğru sence onu düşün bir derim. Prof seviye yapanlar dahi beslenme konusunda sürekli olarak kendilerini güncelliyor, değişime tabi tutuyorlar. Bu sporun temeli zaten aslında beslenme. O yüzden beslenme konusunda sıkıntım yok demek, biraz havari bir söylem oluyor. @rastlantisal hocamın da belirttiği gibi Trendyol pazar yeri ve unutma pazardan aldığın bir mal için gidip pazarcıyla bir tartışma yaşayamazsın, zira bir daha ki gidişinde o pazarcı orada olmayabilir bile. Trendyol'da da aynı durum söz konusu. Paranı beslenmeye ve kaliteli takviyelere yönelt. Zaten vücudun hasat döneminde, hormonlar doğal olarak yüksek seviyelerde olmalı.
 9. Ikinci kür içeriğim doğru mu?

  Söz verdim .. kiloya sabitlenip steroidi bırakacağım demişsin, açık olmak gerekirse bu şekilde zaten başlaman büyük hata, bırakacağını düşünmen ise büyük bir yanılgı. Anabolikler ile sabit bir kiloya ulaşamazsın, seni x kiloya sabitlemez steroid. Aldığını verirsin her halükarda. Öncelikle sağlam bir pct geçirmen, sağlam beslenme ve antrenman düzeni oturtman senin adına daha iyi olur. Kilo steroide bağlı artmamalı. Kullanım amacı kilo almak hiçbir şekilde olmamalı, olamaz da zaten normalde. Umuyorum ki dikkate alırsın söylenenleri, pct gerekiyor, hem de güzelinden. 👍
 10. Yaptığım pct protokolu doğru mu ?

  Bu şekilde bir etki, yani testoyu sınır seviyelerine çekecek bir etki var edemez grip. En basitinden psikolojik durumlar bile etkiliyor testo seviyesini ancak dediğim gibi belirli oranda-seviyede. Klomen kullanılıyor gereken durumlarda lakin şuan gereken bir durum söz konusu değil, daha doğrusu netlik kazanmış bir durum yok. Genetik olarak total testo seviyen bu seviyede ise klomen kullanımı etki etmez, zira klomen genetik sınıra ulaştırıyor değerleri. Belirli bir süre en azından 1 ay gibi bir süre doğal testo yükseltme sürecine gir, sonra tekrar tahlil yaptır o zaman netleşir. Duruma göre yardımcı olunur burada sana. 👍
 11. Yaptığım pct protokolu doğru mu ?

  Grip ile Total testi arasında bir bağlantı yok, daha doğrusu öyle bir bağlantı olduğunu yazan bir bilimsel araştırma da yok. Hadi bir miktar etki etse de bu denli etki edemez, imkansız. Bilimsel olarak imkansız. Doğal yollar ile belirli bir süre testoyu yükseltmeyi deneyin. @rastlantisal hocam da zaten gerekeni söylemiş. Neye göre kime göre klomen kullanman gerekiyor? O da bir ilaç ve ihtimal doğrultusunda alınmaması gereken bir ilaç.
 12. Kür öncesi hazırlık (ilk kür)

  Aslında buraya yazmadan önce uygulamaya başladım. Vücudumun kafein toleransı yüksek, o yüzden farklı bir tecrübe olması ve etkisi nasılmış görmek adına denemek istedim. Ben de kalp çarpıntısı yapmadı, evet güzel bir enerji verdi, belki terlemeyi de minimal seviyede bir tık arttırmış olabilir ancak öyle ahım şahım etki görmedim. Direkt olarak efedrin kullanımını daha riskli görüyorum. Broksin, biraz daha masum kalıyor. Zira Broksin içerisinde yer alan efedrin seyreltilmiş halde bulunuyor. Güzel bir tecrübe oldu en azından. 1 hafta sonra definisyon sürecini sonlandırıyorum zaten, %85 oranında istediğime ulaştım, sağlam yağ yaktım.
 13. %25 yağ oranı ile clen kullanmalı mıyım?

  Kahveden alman en doğrusu. Şekersiz içmeye alışmalı, alıştırmalısın. Yoğun derken oranı kendi vücuduna göre belirleyeceksin. Vücudunun kafeine hassasiyeti önemli.
 14. %25 yağ oranı ile clen kullanmalı mıyım?

  Doğal yollarla çok rahat yakabilirsin bel bölgesini de. Termal korse kullanımı, no carb, düzenli kardiyo. Yoğun kafein, yoğun su. Çok kısa süre içerisinde beli götürebilirsin, yağ yakabilirsin. Benim de yağ toplayan bölgem, simit-bel bölgesi ancak bu dediklerim ile ben sağlam etki gördüm, bel kalmadı şuan. İstikrar ve azim, ve de gerçekten carb almayacaksın. Dipnot: Şahsi tavsiyem şuan herhangi bir şey kullanmana gerek yok, ek takviye olabilir Bcaa, Kreatin gibi ancak Clen gerektirmiyor bence.
 15. Kür öncesi hazırlık (ilk kür)

  Yağ yakım süreci devam ediyor. Bel kalmadı büyük oranda. Bir süre Broksin-Aspirin-Kafein üçlüsü deneme fikrim var bakalım etkisi nasıl olacak. 💪

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×