Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

Alaz

Üye
 • İçerik sayısı

  247
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

134 Mükemmel

1 Takipçi

Alaz Hakkında

 • Derece
  Uzman

Profil Bilgileri

 • Meslek:
  Webmaster-Yazar
 • Konum:
  Araf
 • Cinsiyet
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

399 profil görüntüleme
 1. Aşağıdaki program, bu hedefe ulaşmak için önerilen egzersizleri içerir: Not: Bu program, ileri seviye bir vücut geliştirici için tasarlanmıştır. Yeni başlayanlar veya orta seviyedeki vücut geliştiriciler için daha hafif bir program önerilir. Haftalık Egzersiz Programı: Haftada 5 gün egzersiz yapılması önerilir. Bu egzersizler, tüm vücut egzersizleri ve izole egzersizlerin bir kombinasyonunu içerir. Pazartesi: Göğüs ve Triceps Barbell Bench Press (4 set, 8-10 tekrar) Incline Dumbbell Press (3 set, 10-12 tekrar) Dumbbell Flyes (3 set, 10-12 tekrar) Close-Grip Bench Press (3 set, 8-10 tekrar) Tricep Pushdowns (3 set, 10-12 tekrar) Overhead Tricep Extensions (3 set, 10-12 tekrar) Salı: Sırt ve Biceps Deadlift (4 set, 6-8 tekrar) Pull-Ups (3 set, 10-12 tekrar) Barbell Rows (3 set, 8-10 tekrar) Dumbbell Rows (3 set, 10-12 tekrar) Barbell Bicep Curls (3 set, 8-10 tekrar) Hammer Curls (3 set, 10-12 tekrar) Çarşamba: Dinlenme Perşembe: Bacaklar Squats (4 set, 6-8 tekrar) Lunges (3 set, 10-12 tekrar) Leg Press (3 set, 10-12 tekrar) Leg Extensions (3 set, 10-12 tekrar) Lying Leg Curls (3 set, 10-12 tekrar) Standing Calf Raises (3 set, 15-20 tekrar) Cuma: Omuzlar ve Traps Barbell Military Press (4 set, 8-10 tekrar) Dumbbell Lateral Raises (3 set, 10-12 tekrar) Dumbbell Front Raises (3 set, 10-12 tekrar) Dumbbell Rear Delt Flyes (3 set, 10-12 tekrar) Barbell Shrugs (3 set, 10-12 tekrar) Dumbbell Shrugs (3 set, 10-12 tekrar) Cumartesi: Kardiyo ve Ab Çalışması Koşu veya bisiklet (30-45 dakika) Plank (3 set, 60 saniye) Russian Twists (3 set, 15-20 tekrar) Ab Roller (3 set, 10-12 tekrar Selamlar Dostlar, yapay zeka ile çeşitli çalışmalar yapıyorum, aklıma ondan antrenman programı hazırlamasını istemek geldi. Belki işine yarayan bir arkadaş olur.
 2. Rimabolon sahte mi ?

  Dün alım yaptım, fiyat 95. Şaşırtıcı bir durum, o güncelleme her eczaneye hemen gelmiyor demek ki
 3. Test sonuçları kür durumu tavsiye

  Dostum sen şaka mı yapıyorsun ciddi misin? İletişim bilgisi istemek yasak. Dün de gördüm, halen daha birçok konuya bu yorumu atıyorsun galiba.
 4. Sustanon-primobolan-anapolon küründe dozaj

  -Spor geçmişi, kilo-yağ oranı? Boy? -Daha önce kaç tane küre girildi? Süreleri? Form, güncel form halı? Beslenme, idman düzeni? -Reseptör yoğunluğu, -Güncel hormon değerleri, kan değerleri vb.. -Genetik, -Olası yan etkilere genetik yatkınlık, Hal böyle olunca sizce sonuç ne olur? Yahu soru var, soru var... Size dair hiçbir bilgimiz bulunmuyor, daha önce kür geçmişi olması evet belirli oranda önem arz etsede, asıl önemli olan o değil. Dozajlar neye göre ayarlanmış o bile belirsiz.
 5. Kür içerisinde kullanılan farklı ilaçlar

  Sorulan soru; Kullandığım bu ilaç kür içerisinde vücuduma herhangi ekstra bir zarar verir mi? Verdiğiniz cevap ise ilacın etkileri, bıraktığı zaman oluşabilecek durumlara yönelik ihtimaller. Sizce aranan cevap bu mu? Doğru okumak önemli. Konu amacının dışına sapmasın. İlacın kullanımını destekleyen kimse bulunmuyor ya da bırakıldığı zaman oluşabilecek etkilere yönelik bir soru bulunmuyor. Sağlıklı sporlar...
 6. Kür içerisinde kullanılan farklı ilaçlar

  Doktor kontrolünde sürdürülen bir ilaç tedavisi hakkında bu şekilde bir yorum yapmak, yapmış olduğunuz bu yorumun o ilacı kullanmak zorunda olan-kalan kişiyi psikolojik yönden olumsuz olarak etkileyeceğini unutmayın. Kısa bir araştırma ile herkes mevcut ilacın yan etkilerine erişebilir. Konu sahibi arkadaşın sormuş olduğu soru farklı. Sizin ihtimal dahilinde gerçekleştirmiş olduğunuz bu yorum hem kişinin aradığı cevabı içermiyor hem de safi olumsuzluk barındırıyor. İlaç değerlendirmesi yapmıyoruz.
 7. Rimabolon?

  Dostum minimum dozaj olarak 200-300 diyorum güzel etkili değil ancak kendinde dikkatli araştırdığın vakit asıl girilen dozajların 500-600'den aşağı düşmediğini, bu seviyelerden dozajlar için ise 400mg'ın minimum dozaj olduğunu görebilirsin. 200 ile başlayıp sabit bu dozajda gidilmiyor zaten yine arttırma söz konusu. Üst perdeden bakmak olarak algılama. 100mg-200mg rimabolan için haftalık 190-200TL harcamak şahsen tercih edeceğim bir eylem değil. Beslenmeye ağırlık veririm. Kenarda beklemede tuttuğum 27 kutu rimabolan mevcut ancak bu bile uzun vaadeli ve "güzel etkili" bir planlama için yetersiz.
 8. Rimabolon?

  Dostum 100mg rimabolanı açıkçası hissetmezsin bile. Haftada bir enjeksiyon uygun. Etki konusunda ise yukarıda arkadaşın da dediği gibi; 0.0000001'den 0.0000002'ye taşır seni. Ki maddi anlamda fazlalıktan başka bir şey değil bu dozaj. Minimum dozaj uzun vaadeli.planlama derken, rimabolan söz konusu olduğunda o minimum dozaj 200-300 olmalı. 👌
 9. Rimabolon?

  Rimabolan ve dalgalanma? Sustanon'da dalgalanma olur diyoruz çünkü çok esterli yapıya sahip. Ancak rimabolan da böyle bir durum söz konusu değil. Ek olarak 2 haftada 5 kg gayet normal, zira büyük çoğunluğu su.
 10. Düşük testesterone seviyesi

  Testislerde bir yetersizlik mevcut gibi. Lh yüksek fakat fsh düşük. @Rdm @rastlantisal sizce de öyle değil mi hocalarım?
 11. Düşük testesterone seviyesi

  Dostum kendini ifade etme de yaşadığın sıkıntıyı karşı tarafta arama. Ki tek bu şekilde anlayan ben değilim. Şimdi bu şekilde bir konu açıyorsan ayrıntısı ile belirtirsin. Ona göre cevap beklersin. Farkındaysan bu tavsiye yapan kişi sadece ben değilim. 👌😅
 12. Düşük testesterone seviyesi

  Hocam pct yapılmamış değerler üzerinden bir öneride bulunacakmışsınız. 😅
 13. Rimabolon?

  Dostum bir ampul rimobolanında etkisi olur, her halükarda etkisi olur. Ancak beklenen etki nedir? Kas inşası ise haftalık 1 ampul rimabolan ile kas inşa etmek biraz havari, fazla uçarı bir hayal diyebiliriz. 100mg rimabolan en fazla 1 öğün fazla protein sentezi var edebilir, o da haftada 1 öğün fazla protein sentezi sence ne gibi bir değişim var edebilir? Şuan önlü testo gitmen en iyisi...
 14. Kürde etki alınacak zamanlar

  Cevap; genetik, genetik, genetik... Bir de tabi ki genetik dışındaki kriterler: istikrar, uygulanan protokol, kişinin düzeni. Kısacası sen deneyimlemeden, kendi vücuduna hakim olmadan bu sorunun cevabına erişemezsin. Ürün bazlı cevap istiyorsan da edineceğin cevap fazlasıyla havada kalır. Bu tür soru işaretleri senin istikrarını olumsuz yönde etkiler. Ne zaman etki göreceğim diye düşünmek yerine, göreceğim etkiyi nasıl maksimum evreye taşırım diye düşünmek en iyisi.
 15. Sarm tavsiyeleri

  Dostum ne derece verim sağlayacağı belirsiz, genel olarak getirisi götürüsünden az olarak bilinen deneysel kimyasallar kullanmak konusunda neden isteklinin? Testo daha güvenilir, en azından nasıl bir protokol izleneceği belli, ne tür bir verim alınabileceği, kür sürecinde ne tür müdahalelerde bulunabileceği belli. Tavsiyem sarms ürünlerini kullanmaman olacaktır.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×