Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AREN

Halsizlik, güç kaybı, kilo düşmemesi, libido gibi sorunlar vs.

Önerilen İletiler

AREN    214

Dostlarım, güzel abilerim herkese selamlar 🙌🏻

Gerçekten bir konu da sorun yaşıyorum ve mentalim kırılıyor.

Libido ve ereksiyon problemleri yaşamaya başladım. Cinsel isteğim yok denecek kadar az. Yoğun bir güç kaybı yaşıyorum, adele’ye hissiyat alamıyorum. Halsizlikte çekiyorum. Gerçek anlamda düşük beslenmeme rağmen kilo’da düşmüyor. Ağırlıklarım günden güne düşüyor. Mental anlamda kırılıyorum. Nerede yanlış yapıyorum anlamış değilim. 

Güncel kür ise, 500test 300mast alıyorum 2iu gh alıyorum.

Uyarıcı olarak, 60mcg clen, 500mg karnitin ve 1 tablet eca alıyorum.

Beslenme ise;

• 4 yumurta beyazı 2 tam yumurta, 50gr yulaf ve 50gr meyve 
  • 40gr whey 70gr rice cream 10gr badem ezmesi
  • 160gr tavuk (pişmiş) 150gr pirinç (pişmiş) 
  • 160gr tavuk (pişmiş) 150gr patates 5gr zeytinyağı 
  • 160gr tavuk (pişmiş) 5gr zeytinyağı 

Her sabah açlık kan şekerim 63-70 arası geziyor.

Var mı öneriniz ben nerede yanlış yapıyorum?? 

@rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @Semih Erarslan @otopsicikedi @GHOST @Rdm @forbit @Bay-T

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Waxorion    17

Eğer düşük karbonhidrat ile yoğun ve sert antremanlar yapıyorsan ve vücudunu dinlendirmiyorsan sinir sistemin harap olmuş ve fatigue olmuş olabilirsin benim tavsiyem 1 hafta kendini dinlendirip tekrar başlaman arada böyle vücudu dinlendirmek benim için çok sağlıklı oluyor 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    465
  • Yakın zamanda kan tahlili yaptırdın mı dostum?
  • Kaç haftadır kürdesin?

Yorulmuşsun sanki.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Diver, 40 dakika önce yazdı:
  • Yakın zamanda kan tahlili yaptırdın mı dostum?
  • Kaç haftadır kürdesin?

Yorulmuşsun sanki.

3. Haftadır kür’deyim ve 10 gün öncekinin kan değerleri var, atayım mı onları? Hatta yarın gidip kan veresim var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    465
AREN, 1 dakika önce yazdı:

3. Haftadır kür’deyim ve 10 gün öncekinin kan değerleri var, atayım mı onları? Hatta yarın gidip kan veresim var 

At dostum ama yinede kan ver östrojen yüksek olabilir. Çabuk yükseliyor mu östrojene yatkın mısın?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214

IMG_1561.png IMG_1562.png IMG_1563.png

Diver, 37 dakika önce yazdı:

At dostum ama yinede kan ver östrojen yüksek olabilir. Çabuk yükseliyor mu östrojene yatkın mısın?

Evet. Zamanında kilolu olduğum için östrojenim çok çabuk zıplıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    465
AREN, 2 dakika önce yazdı:

Evet. Zamanında kilolu olduğum için östrojenim çok çabuk zıplıyor 

Büyük ihtimal östrojen dostum. Kan tahlili şansın varsa geciktirme. Karaciğerde yağlanma olabilir dikkat et. Kardiyo yapıyo musun? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Diver, Şimdi yazdı:

Büyük ihtimal östrojen dostum. Kan tahlili şansın varsa geciktirme. Karaciğerde yağlanma olabilir dikkat et. Kardiyo yapıyo musun? 

Yarın yaptırırım. Karaciğer için şuan 4Hepa, Slymarin ve Nac600 alıyorum. Kardiyo ise 6x35 şuan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    465
AREN, Şimdi yazdı:

Yarın yaptırırım. Karaciğer için şuan 4Hepa, Slymarin ve Nac600 alıyorum. Kardiyo ise 6x35 şuan.

Ekstra Enginar suyu içebilirsin. Görüntüde değişim olmadı mı yada ölçülerinde? Koçun ne diyor haberi var mı? Birde tahlilde adını kırp😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    13

Hocam siz herhalde optimum kullanıyordunuz, boş seri denk gelmiş olabilir mi?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 22 dakika önce yazdı:

Ekstra Enginar suyu içebilirsin. Görüntüde değişim olmadı mı yada ölçülerinde? Koçun ne diyor haberi var mı? Birde tahlilde adını kırp😅

Değişim yok gibi ya da bana öyle geliyor. Yarın konuşacağım koçla. Kalsın isimim ne olacak be 😂

mustafaskh, 17 dakika önce yazdı:

Hocam siz herhalde optimum kullanıyordunuz, boş seri denk gelmiş olabilir mi?

Evet optimum kullanıyordum da eğer kalkıp koç’ta boş ilaç verdiyse kıyamet kopar.

tarihinde AREN tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    465

AREN, 4 dakika önce yazdı:

Evet optimum kullanıyordum da eğer kalkıp koç’ta boş ilaç verdiyse kıyamet kopar.

İlaç çalışıyo bence. Masteronu artırmalısın diye düşünüyorum  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Diver, 38 dakika önce yazdı:

İlaç çalışıyo bence. Masteronu artırmalısın diye düşünüyorum  

Masteron’u 400’e çıkaralım gerekirse de ama gerçekten bir sorun var genel olarak bulamıyorum hala

Şimdi bir de bu gece enjeksiyon yapacaktım 250mg test ile 100mg masteron’u enjeksiyon yapayım mı yoksa yarın gidip test mi vereyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    465
AREN, Şimdi yazdı:

Şimdi bir de bu gece enjeksiyon yapacaktım 250mg test ile 100mg masteron’u enjeksiyon yapayım mı yoksa yarın gidip test mi vereyim ?

Önce test ver emin olalım. Tahlile göre hareket etmek mantıklı olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214

@SPECTRE sen ne dersin bu durumlara ?

Diver, 11 dakika önce yazdı:

Önce test ver emin olalım. Tahlile göre hareket etmek mantıklı olur.

O zaman enjeksiyon yapmıyorum şuan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    796
AREN, 1 saat önce yazdı:

Dostlarım, güzel abilerim herkese selamlar 🙌🏻

Gerçekten bir konu da sorun yaşıyorum ve mentalim kırılıyor.

Libido ve ereksiyon problemleri yaşamaya başladım. Cinsel isteğim yok denecek kadar az. Yoğun bir güç kaybı yaşıyorum, adele’ye hissiyat alamıyorum. Halsizlikte çekiyorum. Gerçek anlamda düşük beslenmeme rağmen kilo’da düşmüyor. Ağırlıklarım günden güne düşüyor. Mental anlamda kırılıyorum. Nerede yanlış yapıyorum anlamış değilim. 

• e2 biraz kontrol altına alınmalı. 
  • Su tüketimi arttır uykunu aralıksız ve genelde gece 11 sabah 7 arası deliksiz almaya çalış.
  • Kürüne derhal sr9009 veya gw5015 ekle 8 hafta kesme hepsi düzelecektir.
  • Ama sorunlarının bana göre en net cevabı düşük karb sebebi bu bitkinliğin. Bu olunca kuşta ötmez vücutta ayağa kalkmakta zorlanır.

Geçmiş olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.432

Diyetin ilk haftalarinda bu şekilde düşüş yaşaman kötü olmuş. Cyle TRT yada Cruise yapmadan mı girdin kankam?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
otopsicikedi, 24 dakika önce yazdı:

Diyetin ilk haftalarinda bu şekilde düşüş yaşaman kötü olmuş. Cyle TRT yada Cruise yapmadan mı girdin kankam?

4 ay kadar 120mg ile cruise’da kaldım kanka ya valla moralim bozuk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    30
gönderildi (düzenlendi)

Geçen güne başlarken kullandığın uyarıcıları ve efedrini gördüm dikkatimi çeken diyettesin ve her gün efedrin kullanarak güne başlıyosan şayet ikisinin kombinlenmesi üzerine sinir sistemi yorgunluğu yaşadığını düşünüyorum.

Kahve de bol tüketiyorsan uyarıcıları bir süre azaltman yönünde ek tavsiye verebilirim 1-2 hafta kadar veya hiç olmazsa pre olarak kullanır dozajı da daha düşük tutarsın.

tarihinde Oathbreaker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Oathbreaker, 9 saat önce yazdı:

Geçen güne başlarken kullandığın uyarıcıları ve efedrini gördüm dikkatimi çeken diyettesin ve her gün efedrin kullanarak güne başlıyosan şayet ikisinin kombinlenmesi üzerine sinir sistemi yorgunluğu yaşadığını düşünüyorum.

Kahve de bol tüketiyorsan uyarıcıları bir süre azaltman yönünde ek tavsiye verebilirim 1-2 hafta kadar veya hiç olmazsa pre olarak kullanır dozajı da daha düşük tutarsın.

Şu ara gün içinde kahve 1 bardak anca içiyorum. Antrenmanlar’da pre kullanmıyorum sadece Eca alıyorum 1 tablet.

@rastlantisal @metinav @Rdm @Mickeyabilerim bir de sizin görüşlerinizi alabilir miyim 🌹

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.432
AREN, 9 saat önce yazdı:

4 ay kadar 120mg ile cruise’da kaldım kanka ya valla moralim bozuk

Kilon kaçtı beslenmendeki yağ bana çok düşük geldi bunuda bir değerlendir diye düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
AREN, 10 dakika önce yazdı:

@rastlantisal @metinav @Rdm @Mickeyabilerim bir de sizin görüşlerinizi alabilir miyim 🌹

Çok düşük kaloriden de kaynaklanıyor olabilir. Metabolik kalorinin 500 kalori altında gidebilirsin. Yada dalgalı karb tekniğini uygulayabilirsin. 

Bir de günlük beslenmeni kalori takip uygulamalarından birine girip SS olarak atar mısın? Toplam kalori , toplam karb, toplam protein, toplam yağ şeklinde günlük özetler oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    963

Dostum muhtemelen çok fazla enerji harcayıp çok az beslendiğinden kaynaklanıyor. Bence 1-2 gün karb artır kardiyo yapma. Hatta off ver biraz dinlen sonra kaloriyi biraz yükseltip devam devam et düzelirsin. Vücudu depo yağları yakmaya zorluyorsun bu kadar halsizlik ve güç kaybı normal 

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    86

Dostum uyarıcıların verdiği enerji ile vücudu fazla yoruyorsun aynısını bende yaşadım. Biraz karbonhidrat yüklemesi yap.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
otopsicikedi, 8 saat önce yazdı:

Kilon kaçtı beslenmendeki yağ bana çok düşük geldi bunuda bir değerlendir diye düşünüyorum.

Kankam güncel olarak kilom bu sabah 93.30kg ile uyandım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.