Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Diver

Bulk kür günlüğüm v3

Önerilen İletiler

Diver    386

Selam arkadaşlar.

@Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah :) Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;

500 Testo

500 Bolde

400 Deca olacak.

@rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah

3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 

Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.

Sağlam amele yanığı olduk😄

Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

IMG_3933.jpeg IMG_3915.jpeg IMG_3936.jpeg.b9d126ce2676e845a3dc1fb082f6e0e7.thumb.jpeg.5b82efd3c7a7c9fd4f0fa1eb9cabe3e9.jpeg

• Beğen 8
  • Alkış 1
  • Ödül 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    230

Başarılar diliyorum kanka deca seni daha dolduracak kombinasyon iyi olmuş

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.378

İnsülin hassasiyetini koruduğun sürece gerçekten güzel pump elde edebiliyorsun. Bulkın sonuna kadar buna özen gösterirsen gelişimin durmadan devam edecektir. Şimdiden başarılar birde  Şu sırtı az daha aç be adam 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

İnsılin ekleyebilirsin antrenman sonuna bu küre yakışır..

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
Emrah, 7 saat önce yazdı:

İnsılin ekleyebilirsin antrenman sonuna bu küre yakışır..

İnsülin konusunda tecrübeli değilim. Denemek için lantus kullandım 20 iu ya kadar bişe hissetmedim büyük ihtimalle insülin direnci vardı o zaman. Humalog daha iyi olabilir dediğiniz gibi 👌🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146

hocam kürünüzde başarılar dilerim ortaya çok sağlam şeyler çıkacak gibi duruyor:) 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297

Başarılar kürünüz kaç hafta sürecek 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
gönderildi (düzenlendi)
SERKO, 15 dakika önce yazdı:

Başarılar kürünüz kaç hafta sürecek 

Teşekkürler o konuda plan yapmadık hocam duruma göre ilerleyecez.

tarihinde Diver tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
Diver, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler o konuda plan yapmadık hocam duruma göre ilerleyecez.

hadi hayırlısı öyleyse ortaya güzel birşey çıkacaktır kesinlikle

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441

Hocam ilk konularınıda hatırlıyorum orada kütle vardı detay yoktu burada detayda var kürlede tren çok güzel sonuç vermiş. Sırt pozuna çalışmalısınız bence de :) Ön duruş kendinizi kasmamanıza rağmen harika. Renk olayınıda çözerseniz bence enteresan görüntüler gelebilir :) Stok işin enteresan gömü mü buldun hocamO.oxD

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
gönderildi (düzenlendi)
GHOST, 12 dakika önce yazdı:

Hocam ilk konularınıda hatırlıyorum orada kütle vardı detay yoktu burada detayda var kürlede tren çok güzel sonuç vermiş. Sırt pozuna çalışmalısınız bence de :) Ön duruş kendinizi kasmamanıza rağmen harika. Renk olayınıda çözerseniz bence enteresan görüntüler gelebilir :) Stok işin enteresan gömü mü buldun hocamO.oxD

Hocam tren gerçekten canavar yaptı beni yiyorum yağlanmıyorum güçleniyorum üstüne @rastlantisalhocamın dediği gibi God modu açılıyor o tarif edilemez ya😄 Üstüne ramazanda kütle kaybım olur diye düşündüm olmadı şükür şuanki halimden çok memnunum inanılmaz dikkat çekiyor. Poz vermek için çalışmam şart haklısınız poz veremeyince hoş durmuyor aynada gördüğümü yansıtamıyorum sinir oluyorum 😅 renk olayını Burak hocamdan haber bekliyorum çözecez inşallah 😁 gömü gibi birşey buldum hocam🤣🤣

tarihinde Diver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Hocam tren gerçekten canavar yaptı beni yiyorum yağlanmıyorum güçleniyorum üstüne @rastlantisalhocamın dediği gibi God modu açılıyor o tarif edilemez ya😄 Üstüne ramazanda kütle kaybım olur diye düşündüm olmadı şükür şuanki halimden çok memnunum inanılmaz dikkat çekiyor. Poz vermek için çalışmam şart haklısınız poz veremeyince hoş durmuyor aynada gördüğümü yansıtamıyorum sinir oluyorum 😅 renk olayını Burak hocamdan haber bekliyorum çözecez inşallah 😁 gömü gibi birşey buldum hocam🤣🤣

Allah daha çok versin hocam :) HEPİMİZEEE tabi :) Nedir hocam rengin Burak hoca ile alakası nedir? Peptid falan mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
GHOST, Şimdi yazdı:

Allah daha çok versin hocam :) HEPİMİZEEE tabi :) Nedir hocam rengin Burak hoca ile alakası nedir? Peptid falan mı? 

Amin cümlemize versin inşallah. Aynen Peptid melanotan olması lazım hocam.

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
Diver, 19 dakika önce yazdı:

Burada bir Trenbolone Alfasının coşkusunu görüyoruz :D:D:D 

Şaka bir yana kendisini çok seviyorum. Sapladığıma değen tek anaboliktir. Cinsellik konusunda seni uyarıyorum. Prolaktini dengeli tutarsan kardio kısmını sana cinsel hayatla yaptırır :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
Diver, 12 dakika önce yazdı:

Amin cümlemize versin inşallah. Aynen Peptid melanotan olması lazım hocam.

Hocam ben tr de hiç orijinal melanotan görmedim Burak hoca varsa arkasında düşünmeden çuvalla alırım :D ŞAKA YAPMIYORUM :) Çünkü ben yurtdışında kullandım 1,2 şişede gerçek bir ürünse tekrar ediyorum ege zeytini gibi olursunuz :) Dünyada artık günbeşin solaryumun zararlarından leke kanser vs herkes bunu kullanıyor batıda özellikle. Ben yazarım Burak hocaya bakim nedir stok durumu B|

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
rastlantisal, 49 dakika önce yazdı:

Burada bir Trenbolone Alfasının coşkusunu görüyoruz :D:D:D 

Şaka bir yana kendisini çok seviyorum. Sapladığıma değen tek anaboliktir. Cinsellik konusunda seni uyarıyorum. Prolaktini dengeli tutarsan kardio kısmını sana cinsel hayatla yaptırır :D

Hocam sizin kadar geçmişim yok ama anlayabiliyorum gerçekten her kuruşunu hakeden bir anabolik 😄 Prolaktin konusunda sizin konularınız ve diğer arkadaşlara cevaplarınız bana çok yol gösterdi baktım kafada kurmaya başlıyorum paranoya gelmeye başladığı an anlıyorum dostinex yutmayı unutmuşum😅 Cinsellik olayına hiç girmeyelim naturelken çok sıkıntı yaşadı hanım, trende daha fena bişe oldum kür biraz daha uzasa dayak yerdim heralde Adanalı korkuyorum açıkçası 😂

GHOST, 45 dakika önce yazdı:

Hocam ben tr de hiç orijinal melanotan görmedim Burak hoca varsa arkasında düşünmeden çuvalla alırım :D ŞAKA YAPMIYORUM :) Çünkü ben yurtdışında kullandım 1,2 şişede gerçek bir ürünse tekrar ediyorum ege zeytini gibi olursunuz :) Dünyada artık günbeşin solaryumun zararlarından leke kanser vs herkes bunu kullanıyor batıda özellikle. Ben yazarım Burak hocaya bakim nedir stok durumu B|

Sıranı bekle hocam🤣🤣 daha eline ulaşmamış👌🏻

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Emeğinize sağlık :) Güzel şeyler yazılmış ama bende bir kelam etmek isterim :)

Zaten fotoğraflar buradayım diyor ikinci fotoğraf tam sporcunun tren kullanıyorum fotoğrafı olmuş.

Yunan heykeli gibi derler ya o misal olmuşsunuz :) Takipteyim.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: roonies328
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Elimde İran deca var ama her ampulde 25mg var sizce minimum haftalık kaç mg kullana bilirim?
      Şuan sadece 500 mg testosteron kullanıyorum yanına decayı eklemek istiyorum. Deca 50 mg eklesem çok mu düşük kalır? Çünkü çok bilgili değilim dozaj konusunda. Mazur görün  Kontrollü ilerlemek istiyorum ve vücudumun vereceği tepkiye göre ilerlemek istiyorum. Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: ugurrgennc
      Selamlar arkadaşlar,
      Deca da hem libido sorunu hem de kontrol zorluğu oluşturduğu için kürümde deca yerine npp kullanacağım.
      Npp de deca gibi libido sorunu yapar mı?
    • Yazan: samed
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      incline dambell press 5 set incline bench press   4 set peck deck fly           3 set omuz press             4 set lateral raise            5 6 set triceps skulcrush     4 set Küre girdik diyelim antrenman programını değiştirmeli miyiz? değiştirilecek ise nasıl değiştirilmeli mesela. atıyorum set sayısı arttırma hareket ekleme falan bugün salon hocasına sordum dedi ki 5 6 hareket göğüs gireceksin. kasları falan şaşırtacaksın falan dedi. çok şaşırdım böyle düşünmesine. arkadaş pt sin hala şaşırtma falan diyor.
      Dedim ki hocam haftada iki itiş yapıyorum(ppl) dedim. adam tamam yine de yapacaksın. sizin fikirlerinizi bekliyorum. Sizce nasıl olmalı. bence antrenman aynı kalmalı ağırlıklar dışında. Bu arada 500 testo 500 bolde düşünüyorum 4 ile 6 ay arası. bu yüzden sordum. siz nasıl yapıyorsunuz naturel ve ilaçdayken farklar falan. 
      Yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

@L0ving @rastlantisal @Diver @Bay-T @metinav @SPECTRE @Askabar @otopsicikedi @SantoR

• Yazan: beko0715
      Merhabalar arkadaşlar,
      Konuyu uzatmayacağım daha öncesinde 3 kez küre girdim kür sonrası azospermi oluştu çocuğum olmuyor ve bu canımı sıkıyor.
      6 kutu klomen 3 kutu proviron  1 kutu ovitrelle Takviye vitamin olarakta proxeed plus alınması önerildi bana ama kullanmasını not etmiştim kaybettim bu fotoğraftaki ürünlerin kullanımını bilen veya ekstra önerisi olan bana yardımcı olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark  @Oathbreaker @otopsicikedi @crosfredy @AREN

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.