Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yusufcan.34

Ilk definasyon kürüm ve bazı sorularım var yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

yusufcan.34    0

Merhaba, ilk definasyon kürüm olarak bunları kullanacağım;

• 20 tablet Winstroll 50mg dragon pharma 
  • Cardarine bodytech 
  • 2 ghrp-6 bodytech 

Bunları kullanırken herhangi bir koruyucu falan kullanmam gerekiyor mu? Ek olarak beslenme olarak neler yapabilirim yıllardır kahvaltı yapmam kahvaltı yapmayı sevmiyorum, bu süreci 150 Pirinç, Tavuk Göğüsü, vs. tüketerek tek öğün olarak geçirmeyi düşünüyorum. Ek olarak kardiyolarımı ve antrenmanlarımı aksatmayacağım. 

• Boy: 1.85

Eğer bana verebileceğiniz öneriler vs. varsa lütfen bunları belirtin.

@Askabar @rastlantisal @Semih Erarslan @KlasikFizik @Tr3n

Herkese iyi günler dilerim. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shinso    35
  • Düzgün bir kalori açığı 
  • Bol yeşillik (tabletten olayı toksik) ve lif kaynağı

Kahvaltı sevmiyorum diyorsun zaten gün sonunda aldığın  kaloriye bakar vücut çokta önemli değil. Beslenme konusunda pek bir fikrin yoksa neden  ilaç kullanıyorsun ilaç seni zayıflatmaz disiplin zayıflatır.

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    436

Satıcına aynılarını sorduğunda cevabı ne oldu mesela neler önerdi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusufcan.34    0

Makrolar olarak bu şekilde ilerleyeceğim: 

Shinso, 12 dakika önce yazdı:
  • Düzgün bir kalori açığı 
  • Bol yeşillik (tabletten olayı toksik) ve lif kaynağı

Kahvaltı sevmiyorum diyorsun zaten gün sonunda aldığın  kaloriye bakar vücut çokta önemli değil. Beslenme konusunda pek bir fikrin yoksa neden  ilaç kullanıyorsun ilaç seni zayıflatmaz disiplin zayıflatır.

• PAZARTESİ: 157 protein 144karb 91.57yağ
  • SALI: 139 protein 175karb 68yağ
  • Çarşamba: 123 protein 88karb 52.65 yağ
  • Perşembe: 140p 130karb 93yağ
  • Cuma: 140p 130karb 93yağ
  • Cumartesi/Pazar: 125p 149karb 46.75yağ
GHOST, 9 dakika önce yazdı:

Satıcına aynılarını sorduğunda cevabı ne oldu mesela neler önerdi?

Henüz konuşamadım konuşacağım. :|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Ya sağlam çut gireceksin ya da orta çut kas kütlenin şuan ne durumda olduğunu bilmiyorum kas kütlesi Cutta çok büyük bir rol oynar metabolik açıdan kilon kaç neden 92gram yağ ekliyorsun çut dediğin sağlam 1 ay girilir protein ağırlıklı olur karb 80/100 bazen 0gram yağ  ise 20/30 gram arası olur cut dediğin hali hazırda olan yağ rezervlerini vücudun kullanmasına zorlamak demektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Kankam ghrp 6 var küründe şimdi sen definasyon yapacağım demişsin ama bu nasıl bir definasyon olacak çünkü insülin kullanacan acıktıracak seni sürekli bu kür definasyon dışına çıkar kür dizaynını gözden geçir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusufcan.34    0
Tr3n, 30 dakika önce yazdı:

Kankam ghrp 6 var küründe şimdi sen definasyon yapacağım demişsin ama bu nasıl bir definasyon olacak çünkü insülin kullanacan acıktıracak seni sürekli bu kür definasyon dışına çıkar kür dizaynını gözden geçir

İnsülün kullanmıyacağım, neden acıktırsın ki? Peptid kullanıyor olacağım. GHRP6 büyüme hormonunu yükselticek. Yemek yedikden önce vuracağım yediğim besini sentezleyecek hücreye taşıyacak ve bu sayede daha çok yağ yakacağım.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
yusufcan.34, 43 dakika önce yazdı:

İnsülün kullanmıyacağım, neden acıktırsın ki? Peptid kullanıyor olacağım. GHRP6 büyüme hormonunu yükselticek. Yemek yedikden önce vuracağım yediğim besini sentezleyecek hücreye taşıyacak ve bu sayede daha çok yağ yakacağım.  

Ghrp6 iştah açmak için kullanıyorlar bulk da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    356
yusufcan.34, 58 dakika önce yazdı:

Ghrp-6 diye insülin basıyorlar içine aklında bulunsun.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
yusufcan.34, 3 saat önce yazdı:

Millet zaten acıktırsın diye kullanıyor insulini insulin dediğimiz ghrp6 ilk defa yakmak amacıyla kullananı görüyorum yanlış seçim olmuş başka peptit seçmeliydin fragment ya da igf1 lr 3 en basitinden genotropin. Winstrol tablet almışsın o da çok toksik benim pişmanlığım var hala tablet winstrolden. Koruyucu nac600 kullan c vitamininli olanı ve enginar suyu karaciğerler için. Kürün zayıf gibi geldi bana nedense hayırlısı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
yusufcan.34, 3 saat önce yazdı:

Değişik bir bakış açısı  değerlendirme yapabilecek varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
  1. Neden wins kullanıyorsun. Podyuma 20 gün mü kaldı reis. 
  2. Ghrp6 ile definasyon yapamazsın imkansız yani o iştahı artıracak ve sen aç kalacaksın :) 
  3. Tek öğün yada ectra düşük kalori alımı max 1-2 hafta verim verir sonra vücut hemen kendini korumak için metabolizmayı yavaşlatınca boşa gider. 
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar testo prop masteron prop ve tablet winstrol küründeyim 10 gün sonra ilaçlarım biticek bir kaç yere sordum ve ilacı bıraktıktan 2 gün sonra pct yapmamı tavsiye ettiler kısa esterden kaç gün sonra pct yapılır? @rastlantisal @metinav
    • Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar, 
      Bundan 2 yıl önce 3 defa kür yapmıştım şuan %25 yağ oranlarında iyi bir fiziğim var definasyon kürüne giricem yüksek yağ oranında hangi ilaçları önerirsiniz 
      Not : önce yağ oranını düşür vs gibi önerilerde bulunmayın gerekirse only testo ile baslıyıcam değerli bilgilieriniz için tessekür ederim 
    • Yazan: mertkara
      Merhaba arkadaşlar, hepinize selamlar
      Steroid kombinimin yanında kullanmayı planladığım peptid kombini var, bu kombin için fikrinizi almak istiyorum.
      Günlük:
      cjc1295 no dac 2x 100mcg ghrp6 100mcg igf-1 lr3 5iu hgh fragment ghrp6 100mcg Birlikte kullanılınca 5.5 iu yakın growth salgılandığını okumuştum, 200mcg için 11iu yapar buna 5 iu hgh + igf1-lr3 eklediğimizi bakarsak ciddi bir günlük gh sentezi oluyor. cjc1295 ve ghrp6 aralıksız 6 ay kullanmayı planlıyorum sonrasında cut döneminde cjc1295 ve ghrp2 kombin edeceğim igf1-lr3 ü ara vermeden ne kadar süre kullanabilirim ve fikriniz ne olur? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
      @rastlantisal @metinav @Diver @SantoR @Askabar @GHOST @Bay-T @otopsicikedi
    • Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler diliyorum.
      22 yaşında 175 boy 78 kilograma Sahip biriyim. 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve artık steroide başlama kararı aldım. İlk kürümle alakalı birkaç sorum olacak. (Steroid kürleriyle ilgili pek bilgim yok yanlışlarım için kusura bakmayın)
      Elimde irandan aldığım aburaihan marka testesteron enanthate var. Yanına Deca, boldenon ve dianabol kullanmam nasıl olur? Testosteronun östrojen tuverlerine aromatizayonunu önlemek icin de arimidex kullanma düşüncesindeyim. Güncel olarak Deca, dianabol ve boldenonu nereden temin edeceğimi, kime güvenip ürün alacağımı ve hangi marka olması gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.  Yaşadığım bir travma sonrası antidepresan kullanıyorum. Antidepresan kullanımı kürü olumsuz etkiler mi? Ne gibi etkileri olur? Ürünleri kaç mg kullanmam başlangıç için doğru olur? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim...
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.