Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SantoR

Omuz sakatlığı ve ödem problemine dair sorularım var?

Önerilen İletiler

SantoR    74

Selamlar Arkadaşlar 44 yaşındayım Eczacıyım uzun bir spor geçmişim var ve 10 larca kür yapmışımdır ,  aranıza yeni katıldım maalesef benimde (grade 1 ) sol omzumda sakatlık var ve malesef omuz sakatlıkları kolay geçmiyormuş başında küçümsemiştim şu an 2 ay olmak üzere ve halen gym'e başlıcak şekilde hissetmiyorum ki 2 prof  göründüm (ortopedist / spor sakatlıkları) İkisi de 1 aya dönersin dediler 7 kez fizik tedavi aldım..

Sonrası internette araştırırken ; 

@Loving iyi ki Burak hocayı tanıdım umut oldu çok bilgili bir arkadaş / saygılı ve özverili.

Kendisinden bpc 157 ve  kenarda dursun diye (deca aldım eğer bpc 157 den çok fayda göremezsem başlarım diye..)

Artık benim bir çok press hareketi yok gibi başta shoulder press ve benchte düşük kilo ve bol tekrar girecem bu sakatlığın ana nedenini Bulgaristan'da almış olduğum sahte anavara bağlıyorum çünkü içinde genelde winstrol / stanazolol çıkıyor ve bu yavaş yavaş eklem / tendon sorunları yapıyor ( tendenit) tabi ki yaş ve yanlış tutuşta etkendir.. @metinav

• Sizlere sorum  bu sakatlıkla ilgili tecrübeleriniz, tavsiyeleriniz nelerdir?
  • Ne zaman Gym'e geri dödünüz kaç ay sürdü nasıl geri dönebildiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    750

bpc 157 ciddi anlamda etkili peptid ben çok iyi sonuçlar aldım 40,50 günde bir çok sorunu geride bıraktım yaşadığım problemler için omuz iç ve göğüsün dış kısmında zedelenme ve kanamaya dair problemler vardı. Deca çok hızlı bu sorunu unutturur ama bırakınca sorun geri döner dediler diye arakadaşlar bpc yönelmiştim şimdi sorun kalmadı ama ısınmadan veya harekete gireceğim zaman o korku her zaman içimde var acaba diye eser kaldı sorun geçsede :)

• Beğen 1
  • +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
SPECTRE, Şimdi yazdı:

bpc 157 ciddi anlamda etkili peptid ben çok iyi sonuçlar aldım 40,50 günde bir çok sorunu geride bıraktım yaşadığım problemler için omuz iç ve göğüsün dış kısmında zedelenme ve kanamaya dair problemler vardı. Deca çok hızlı bu sorunu unutturur ama bırakınca sorun geri döner dediler diye arakadaşlar bpc yönelmiştim şimdi sorun kalmadı ama ısınmadan veya harekete gireceğim zaman o korku her zaman içimde var acaba diye eser kaldı sorun geçsede :)

eyvallah hocam değerli katkın için umut oluyorsunuz ❤️👍🏽

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.383

Powerliftingde omzu yırtıp deca ile düzeltmiş ve sonra da bir daha sorun yaşamamış biri olarak konuşabilirim. Peptidler ne denli etkili bilmiyorum. Ama Burak hoca bir şey diyorsa kulak ver. Antrenman için ise en risksizi piramit yöntemi. İlk seti 12 tekrar ve hafif gir. Sonra tekrar azaltıp ağırlık artırırsın. Kolay kolay sakatlanılmıyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
rastlantisal, 48 dakika önce yazdı:

Powerliftingde omzu yırtıp deca ile düzeltmiş ve sonra da bir daha sorun yaşamamış biri olarak konuşabilirim. Peptidler ne denli etkili bilmiyorum. Ama Burak hoca bir şey diyorsa kulak ver. Antrenman için ise en risksizi piramit yöntemi. İlk seti 12 tekrar ve hafif gir. Sonra tekrar azaltıp ağırlık artırırsın. Kolay kolay sakatlanılmıyor. 

eyvallah hocam @rastlantisal o zaman enseyi çok karartmıtalım hocam sormayı unutmuşum tam olarak geri dönüşünüz ne kadar süreyi aldı yoksaya decayla hiç hissetmeden fizik tedavisiniz mr sız geri mi döndünüz hocam? Çok merak ettim.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.383
SantoR, 5 dakika önce yazdı:

@rastlantisal o zaman enseyi çok karartmıtalım hocam sormayı unutmuşum tam olarak geri dönüşünüz ne kadar süreyi aldı yoksaya decayla hiç hissetmeden fizik tedavisiniz mr sız geri mi döndünüz hocam? Çok merak ettim.. 

Herhangi bir tedavi olmadım. Decadan sonra bitti gitti.

İlerleyen zamanlarda da 160kg ile inchline bench press yaparken bir boşlar gibi oldu ama ağırlığı hemen göğse aldım sorun olmadı. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Herhangi bir tedavi olmadım. Decadan sonra bitti gitti.

İlerleyen zamanlarda da 160kg ile inchline bench press yaparken bir boşlar gibi oldu ama ağırlığı hemen göğse aldım sorun olmadı. 

Çokta takıntılı olmamak açısından güzel bir örneksiniz aslında bu konu çok önemli 👍🏽.. Çok fazla MR'a takılıp Doktorların elinde tüm çareyi

aramamak lazım ( Tabiki yırtığın büyüklüğüne ciddiyetine bağlı)  yakaladıklarını sporu bıraktırıp para için  ameliyat etme peşindeler aslında çoğunun hiç bir şey bildiği yok!  Boyun Fıtığında da aynısı yapmaya çalıştılar MR'ı ameliyat etmeye çalıştılar para için.. Peptidleri / Decayı  sor o neder hepsi.. Genç arkadaşlar size sporu bırakın diyen doktorun yanından koşarak kaçın!Obezite ve Diabet şu an dünyada birinci sırada ölüm nedeni! 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.383
SantoR, 14 saat önce yazdı:

Çokta takıntılı olmamak açısından güzel bir örneksiniz aslında bu konu çok önemli 👍🏽.. Çok fazla MR'a takılıp Doktorların elinde tüm çareyi

aramamak lazım ( Tabiki yırtığın büyüklüğüne ciddiyetine bağlı)  yakaladıklarını sporu bıraktırıp para için  ameliyat etme peşindeler aslında çoğunun hiç bir şey bildiği yok!  Boyun Fıtığında da aynısı yapmaya çalıştılar MR'ı ameliyat etmeye çalıştılar para için.. Peptidleri / Decayı  sor o neder hepsi.. Genç arkadaşlar size sporu bırakın diyen doktorun yanından koşarak kaçın!Obezite ve Diabet şu an dünyada birinci sırada ölüm nedeni! 

Diz kapağının daha aşağısında kas yırtığı vardı. Ameliyatsız bırak sporu yürüyemezsin bir süre sonra dedi doktorlar. Google baktım. Buz terapisi uyguladım. O bacakla 275kg deadlift dahil yemediğim halt kalmadı. Hala sorun yok. :)

Doktorlar çok evhamlı davranabiliyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    5
gönderildi (düzenlendi)
SantoR, 17 saat önce yazdı:

Selamlar Arkadaşlar 44 yaşındayım Eczacıyım uzun bir spor geçmişim var ve 10 larca kür yapmışımdır ,  aranıza yeni katıldım maalesef benimde (grade 1 ) sol omzumda sakatlık var ve malesef omuz sakatlıkları kolay geçmiyormuş başında küçümsemiştim şu an 2 ay olmak üzere ve halen gym'e başlıcak şekilde hissetmiyorum ki 2 prof  göründüm (ortopedist / spor sakatlıkları) İkisi de 1 aya dönersin dediler 7 kez fizik tedavi aldım..

Sonrası internette araştırırken ; 

@Loving iyi ki Burak hocayı tanıdım umut oldu çok bilgili bir arkadaş / saygılı ve özverili.

Kendisinden bpc 157 ve  kenarda dursun diye (deca aldım eğer bpc 157 den çok fayda göremezsem başlarım diye..)

Artık benim bir çok press hareketi yok gibi başta shoulder press ve benchte düşük kilo ve bol tekrar girecem bu sakatlığın ana nedenini Bulgaristan'da almış olduğum sahte anavara bağlıyorum çünkü içinde genelde winstrol / stanazolol çıkıyor ve bu yavaş yavaş eklem / tendon sorunları yapıyor ( tendenit) tabi ki yaş ve yanlış tutuşta etkendir.. @metinav

• Sizlere sorum  bu sakatlıkla ilgili tecrübeleriniz, tavsiyeleriniz nelerdir?
  • Ne zaman Gym'e geri dödünüz kaç ay sürdü nasıl geri dönebildiniz? 

Burak hocanın stoğunda BPC-157 yoktu hocam, gelmiş mi, doğru anladım umarım?

@SPECTRE hocam siz nasıl temin ettiniz BPC-157'yi?

tarihinde Liberta tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29
gönderildi (düzenlendi)

İki yıla yakındır spor hayatımı bitiren sol omuz sakatlığım (kas sıkışması diye geçiyor) günlük hayatta bile beni yok ediyor bir insan kalemi kaldırınca omzu ağrır mı ya? bir yıl fizik tedaviye gittim eklem içi sıvı iğneleri vs hiç bir şey kalıcı çözüm olmadı en son Ostarine kullandım işe yaradı onu da bırakmak zorunda kaldım çok baş ağrısı yapıyordu bırakınca tekrar nüksetti dayanamıyorum artık sol kolum yok gibi bir şey geçmesi için her şeyi yaparım ama geçmiyor

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
Liberta, 1 saat önce yazdı:

Burak hocanın stoğunda BPC-157 yoktu hocam, gelmiş mi, doğru anladım umarım?

@SPECTRE hocam siz nasıl temin ettiniz BPC-157'yi?

Şu an var hocam ama bitirmeyin bize de bırakın :))

EmreGundi, Bir saat önce yazdı:

İki yıla yakındır spor hayatımı bitiren sol omuz sakatlığım (kas sıkışması diye geçiyor) günlük hayatta bile beni yok ediyor bir insan kalemi kaldırınca omzu ağrır mı ya? bir yıl fizik tedaviye gittim eklem içi sıvı iğneleri vs hiç bir şey kalıcı çözüm olmadı en son Ostarine kullandım işe yaradı onu da bırakmak zorunda kaldım çok baş ağrısı yapıyordu bırakınca tekrar nüksetti dayanamıyorum artık sol kolum yok gibi bir şey geçmesi için her şeyi yaparım ama geçmiyor

Yapma sporu bırakma kas sıkışması için bırakılmaz.. O bölgede kemik eğriliğin mi var? Yani tendona ve kasa basan? Varsa Tip kaç ? 3 mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29
gönderildi (düzenlendi)
SantoR, 2 dakika önce yazdı:

Yapma sporu bırakma kas sıkışması için bırakılmaz.. O bölgede kemik eğriliğin mi var? Yani tendona ve kasa basan? Varsa Tip kaç ? 3 mü?

cidden kolumu kaldıramayacak derecede oluyor saçımı atmaya kolumu kaldırınca acıyor tip 2 olarak mr da görmüştüm o da 2 yıl önceydi şuan çok ilerlediğine eminim doktor doktor gezdim en son özele gidicem o da olmazsa ilaç çözümlerine bakacağım kemik eğriliği tendona, kasa basan bir sakatlık mı vb soruların cevabını bilmiyorum doktorların dediği şey omzun da kas sıkışması var olay şu şekilde gerçekleşti  5 kg dumbellı yere bırakırken omzum fazla aşağı doğru indi yırtılır gibi oldu önemsemedim 2. Defa olduğunda artık bir şey olduğunu anladım

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
EmreGundi, 53 dakika önce yazdı:

cidden kolumu kaldıramayacak derecede oluyor saçımı atmaya kolumu kaldırınca acıyor tip 2 olarak mr da görmüştüm o da 2 yıl önceydi şuan çok ilerlediğine eminim doktor doktor gezdim en son özele gidicem o da olmazsa ilaç çözümlerine bakacağım kemik eğriliği tendona, kasa basan bir sakatlık mı vb soruların cevabını bilmiyorum doktorların dediği şey omzun da kas sıkışması var olay şu şekilde gerçekleşti  5 kg dumbellı yere bırakırken omzum fazla aşağı doğru indi yırtılır gibi oldu önemsemedim 2. Defa olduğunda artık bir şey olduğunu anladım

Kardeşim o MR da görülmez rontgende görülür düzgün bir MR çektir bası var mı önce onu öğren bası varsa başka teknikler var yoksa yırtıksa tedavisisi farklı .. Sporu bırakmakla olmaz .. Obezite - Diabet çok daha büyük tehlike.. En azında kardio yaparsın sporu bırakmak bahane.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29
SantoR, 35 dakika önce yazdı:

Kardeşim o MR da görülmez rontgende görülür düzgün bir MR çektir bası var mı önce onu öğren bası varsa başka teknikler var yoksa yırtıksa tedavisisi farklı .. Sporu bırakmakla olmaz .. Obezite - Diabet çok daha büyük tehlike.. En azında kardio yaparsın sporu bırakmak bahane.. 

Zamanında röntgen de çekildim 4 farklı doktora gittim hepsi kas sıkışması var dedi eklem içi sıvı önerdi ben de daha fazla yaptırmadım spora ara sıra gidebildiğim kadar gidiyorum zaten

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.231

Geçmiş olsun omuz sakatlığı en sık görülen kolay kolay başımıza gelmeyen ama en ufak hatada yırtılması veya zedelenmesi mümkün bir bölge. Bende geçmişte omuz kapsüllerimde sorunlar yaşadım o zamanlar tb500 kullanmıştım 4,5 ay ve güzel sonuçlar almıştım bpc de tb500 kadar etkili ilaç ikisinide dene fakat önce biriyle başla etki görmezsen diğeri ile devam et vaarsayalım etki görmedin mümkün değil mutlaka etki görürsün ama ikisini mix yapıp denersin en son olarak.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Geçmiş olsun omuz sakatlığı en sık görülen kolay kolay başımıza gelmeyen ama en ufak hatada yırtılması veya zedelenmesi mümkün bir bölge. Bende geçmişte omuz kapsüllerimde sorunlar yaşadım o zamanlar tb500 kullanmıştım 4,5 ay ve güzel sonuçlar almıştım bpc de tb500 kadar etkili ilaç ikisinide dene fakat önce biriyle başla etki görmezsen diğeri ile devam et vaarsayalım etki görmedin mümkün değil mutlaka etki görürsün ama ikisini mix yapıp denersin en son olarak.

Geçmiş olsun hocam, kapsul derken yırtıkmıydı? Yani 4-5 ayda dönebildin gym'e ? Öyle yapacam hocam ilk BPC 157 sonra TB500 girerim.. Teşekkür ettim! 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: Tr3n
      Arkadaşlar deca haftada kaç mg vuruyorsunuz, haftada kaç mg daha etkili olur?
      Yeni küre atladım testesteron propionat boldonon deca durabolin.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.