Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Halo0619

Kürüme trenbolone eklemeyi düşünüyorum - ne tür sorunlarla karşılaşma ihtimalim var?

Önerilen İletiler

Halo0619    22
SERKO, Şimdi yazdı:

500 mg testo ideal bende 200 trenle başladım bu hafta 300 yaptım 400 e kadar yolu var.

Tren acetat formu etkilerini ne zaman gösterir bendeki en büyük etkisi uykuya dalamama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    293
Halo0619, 13 dakika önce yazdı:

Tren acetat formu etkilerini ne zaman gösterir bendeki en büyük etkisi uykuya dalamama 

şimdi şöyle bende kısa ester 4.haftadan sonra uzun esterler 6.haftadan sonra gösteriyor etkilerini ama bu kişiden kişiye değişiyor.Kısa ester muhtemelen 3.haftanın başında sende çalışmaya başlar etkilerini hissedersin Trende uyku büyük sıkıntı tüm gece tavanı izlersin ben çok yaşadım ama şuan rad-140 ve mk-677 de alıyorum ben muazzam uyuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22

Anladım hocam. Uykusuzluğu ilk enjeksiyondan sonraki günden beri yaşıyorum.

Bu hafta 2.Hafta olacak. Diğer etkilerini 4 gözle bekliyorum. Maks kaç hafta kullanmamız lazım ?

Diver, 12.03.2024 - 11:08 yazdı:

Döner büyük ihtimalle masteronda trende düşürür östrojeni arimidex alma. Bir sorun hissedersen yazarsın. 

Hocam selamlar tekrardan bugün vücudumun su tuttuğunu fark ettim bu neden olmuş olabilir. Testomun östrojene dönüşmüş olması böyle bir durumu tetikler mi

@rastlantisal Hocam konuda belirttim üzere testo P ve masteron küründeyim 1.5 ayında. 1 haftadırda Tren ekledim. Vücudumda ödemler oluşmaya başladı. Vücut su tutuyor bariz. Ufaktanda sertleşme problemim var. Test yaptırmadan yarım yarım armidex ve dostinex kullansam problem gidermi aydınlatır mısınız ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
Halo0619, 20 saat önce yazdı:

Bu hafta 2.Hafta olacak. Diğer etkilerini 4 gözle bekliyorum. Maks kaç hafta kullanmamız lazım ?

Hocam selamlar tekrardan bugün vücudumun su tuttuğunu fark ettim bu neden olmuş olabilir. Testomun östrojene dönüşmüş olması böyle bir durumu tetikler mi

@rastlantisal Hocam konuda belirttim üzere testo P ve masteron küründeyim 1.5 ayında. 1 haftadırda Tren ekledim. Vücudumda ödemler oluşmaya başladı. Vücut su tutuyor bariz. Ufaktanda sertleşme problemim var. Test yaptırmadan yarım yarım armidex ve dostinex kullansam problem gidermi aydınlatır mısınız ?

treni 8-12 haftalar arası kullanabilirsin çok daha uzun kullananlarda var ama ben 8-12 arası kullanıyorum beni tatmin ediyor.Sanada tavsiyem bu şekilde olacaktır

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Halo0619, 23 saat önce yazdı:

Yarımdan az dostinex al. Arimidex alma. 3 gün sonra duruma bak. Oldu yada olmadı diye dön bana canım kardeşim. Ona göre aksiyon alalım.

Genel olarak tren olan kürde 10 günde yarım dostinex iyidir.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
Halo0619, 23 saat önce yazdı:

Testoyu düşürdün mü? @rastlantisal hocam ne diyorsa eksiksiz uygula.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74

Gençken tecrübesizken  iki tez tren kurune girip olumsuz etkilerinden dolayı 4 haftada kürden çıkarmış biri olarak  diyorum ki yapmayın etmeyin  musabık sporcu değilseniz değmez. Olan küründe içine edip  yan etkilerden dolayı verim alamayıp örneğin :  uyumayıp , kardio yapamayıp, sağlıklı idman yapamayıp , mutsuz ve sinirli bir şekilde yaşayıp  kürü zararlı kapatırsınız.. Milletin aklına şu tren - deca belalarını kim soktu böyle? Deca - Sadece eklemlerde büyük sorunlar yaşıyan ve ağır ameliyatlardan sonra kar zarar hesabına risk alarak verilen bir ilaç. Tren zaten insan / işi ilacı değil ..  şu deca - treni bu işten para kazanmıyorsan musabık değilsen kullanmak akıllı işi değil hayır 3- 5 kar elde edecen diye küründe içine ediyor  zaten zararlı çıkıyor insan üzerine bazen pct bile yetmiyor bazı durumlarda.Bilgilerimizi tazeliyelim  artık sene 2024!  doğru beslenme antreman tekniklerine ruh sağlığını korumaya da  daha az yan etkili ilaçlara peptidlere sarmslara bakalım artık  değil mi? 

• Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Yarımdan az dostinex al. Arimidex alma. 3 gün sonra duruma bak. Oldu yada olmadı diye dön bana canım kardeşim. Ona göre aksiyon alalım.

Hocam kullandıkça bilgilendireceğim teşekkür ederim yanıtladıgınız için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Hocam dozlar biraz fazla 500 testo da trenden çok fazla yan etki alabilirsiniz ilaç disiplini değil de idman yeme disiplini olsa çok çok daha iyi olur yani ki 250/200 arası testo 200/250 masteron testo ile eşit 150/200 de tren giderseniz trenden yan etki de düşük kalır 

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
Shinso, 14.03.2024 - 18:47 yazdı:

Hocam dozlar biraz fazla 500 testo da trenden çok fazla yan etki alabilirsiniz ilaç disiplini değil de idman yeme disiplini olsa çok çok daha iyi olur yani ki 250/200 arası testo 200/250 masteron testo ile eşit 150/200 de tren giderseniz trenden yan etki de düşük kalır 

Hocam haklısınız. @Diver hocamın tavsiyesiyle düşürdüm. Önümüzdeki hafta 300 mast 300 Testo 300 Tren devam edeceğim

SantoR, 14.03.2024 - 17:10 yazdı:

Gençken tecrübesizken  iki tez tren kurune girip olumsuz etkilerinden dolayı 4 haftada kürden çıkarmış biri olarak  diyorum ki yapmayın etmeyin  musabık sporcu değilseniz değmez. Olan küründe içine edip  yan etkilerden dolayı verim alamayıp örneğin :  uyumayıp , kardio yapamayıp, sağlıklı idman yapamayıp , mutsuz ve sinirli bir şekilde yaşayıp  kürü zararlı kapatırsınız.. Milletin aklına şu tren - deca belalarını kim soktu böyle? Deca - Sadece eklemlerde büyük sorunlar yaşıyan ve ağır ameliyatlardan sonra kar zarar hesabına risk alarak verilen bir ilaç. Tren zaten insan / işi ilacı değil ..  şu deca - treni bu işten para kazanmıyorsan musabık değilsen kullanmak akıllı işi değil hayır 3- 5 kar elde edecen diye küründe içine ediyor  zaten zararlı çıkıyor insan üzerine bazen pct bile yetmiyor bazı durumlarda.Bilgilerimizi tazeliyelim  artık sene 2024!  doğru beslenme antreman tekniklerine ruh sağlığını korumaya da  daha az yan etkili ilaçlara peptidlere sarmslara bakalım artık  değil mi? 

Hocam dediklerinde çok haklısın. Bu yüzden çok ufak dozajlarda 8 hafta kadar kullanacağım daha fazla değil. Ve kısa Ester kullanıyorum. Araştırmalarıma göre kısa esterdeki yan etkiler uzun esterdekime göre çok çok azmış 

rastlantisal, 14.03.2024 - 15:50 yazdı:

Hocam Problemim çözüldü sertleşme konusunda tavsiyeniz sayesinde. Şuan Trene bağlı gördüğüm yan etki uykusuzluk sadece 2 saat uyuyabiliyorum. İçimde öfke patlamaları oluyor ama anlık istersem o öfkeyi durdurabiliyorum. Gece terlemelerim çok aşırı arttı sabah kalktıgımda üstüm sırılsıklam. Birde küçük ve büyük tuvalete çıkma olayım arttı. İsal olmadığım halde günde 5 kere büyük tuvalete çıkıyorum buda sanırım metobolizmanın hızlanmasından dolayı. İlerleyen günlerde olumlu ve olumsuz tüm durumları paylaşacağım teşekkür ederim

@Diver Hocam bu hafta Treni 300 mgye çıkartıyorum. 

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
gönderildi (düzenlendi)
Halo0619, 6 dakika önce yazdı:

@Diver Hocam bu hafta Treni 300 mgye çıkartıyorum. 

Kaç hafta 200 mg kullandın? Neden 300e çıkıyorsun ilaç tam dolu değil mi?. Ben noxy ile 12-13 hafta 200 mg deli gibi verim aldım. 

tarihinde Diver tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
Diver, 25 dakika önce yazdı:

Kaç hafta 200 mg kullandın? Neden 300e çıkıyorsun ilaç tam dolu değil mi?. Ben noxy ile 12-13 hafta 200 mg deli gibi verim aldım. 

2 haftadır kullanıyorum hocam pazartesi ve cuma kısa ester olduğu için çarşamba gününede eklemek istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
Halo0619, 1 dakika önce yazdı:

2 haftadır kullanıyorum hocam pazartesi ve cuma kısa ester olduğu için çarşamba gününede eklemek istiyorum

Yapabilirsen gün aşırı vur. Bi gün vur bi gün off ver. Artırman için çok erken 4 hafta kullan memnun kalmazsan artırırsın. Çok ilaç daha hızlı sonuç demek değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
Diver, 39 dakika önce yazdı:

Yapabilirsen gün aşırı vur. Bi gün vur bi gün off ver. Artırman için çok erken 4 hafta kullan memnun kalmazsan artırırsın. Çok ilaç daha hızlı sonuç demek değil.

Hocam Testo p ve masteronu öyle yapıyorum. Şimdi trenide ekleyeceğim. Benim kullandıgım ilaç camın içinde kırdığım zaman hepsini vurmam lazım. Gün aşırı vurmam için çarşambayada eklemem lazım Treni.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
Halo0619, 22 dakika önce yazdı:

Hocam Testo p ve masteronu öyle yapıyorum. Şimdi trenide ekleyeceğim. Benim kullandıgım ilaç camın içinde kırdığım zaman hepsini vurmam lazım. Gün aşırı vurmam için çarşambayada eklemem lazım Treni.

Dostum ampüldeki ilacın hepsini vurmak zorunda değilsin. Kalan ilacı temiz enjektöre çek güneş görmeyen bir çekmeceye vs koy bişe olmaz hepimiz öyle yapıyoruz.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Halo0619, 13.03.2024 - 16:02 yazdı:

Tren ace enjeksiyonlarını her gün ya da 2 günde 1 yapıyorsan 2.haftanın ortalarında etkilerini görmeye başlarsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Tren ace enjeksiyonlarını her gün ya da 2 günde 1 yapıyorsan 2.haftanın ortalarında etkilerini görmeye başlarsın. 

Hocam ace kısa ester nasıl iki haftanın ortasında etkisi görülüyor bendemi gariplik var 4. Gün etkisini gösterdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
Shinso, 35 dakika önce yazdı:

Hocam ace kısa ester nasıl iki haftanın ortasında etkisi görülüyor bendemi gariplik var 4. Gün etkisini gösterdi

Öksürme uykusuzluk terleme gibi yan etkileri 1.enjeksiyonda gördüm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
Halo0619, 1 saat önce yazdı:

Öksürme uykusuzluk terleme gibi yan etkileri 1.enjeksiyonda gördüm. 

Aynısını bende yaşadım o gün cehennem günü  gibiydi uykusuzluk halsizlik öksürme nefes de zorlanma

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Shinso, 2 saat önce yazdı:

Benim etkiden kasıt fiziksel olaraktı ama evet, uykusuzluk ve terlemeler ilk haftadan belli eder. Ben tren enanthate kullandığım zaman ilk enjeksiyondan sonra baş ağrısı ve uykusuzluk olmuştu, ester farketmiyor trende öyle güçlü bi ilaç :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    439
Shinso, Bir saat önce yazdı:

Aynısını bende yaşadım o gün cehennem günü  gibiydi uykusuzluk halsizlik öksürme nefes de zorlanma

Herkeste aynı yan etkiler olmuyor bendede huzursuzluk paranoya dışında bir şey olmamıştı mesela öksürük ateş vb

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Benim etkiden kasıt fiziksel olaraktı ama evet, uykusuzluk ve terlemeler ilk haftadan belli eder. Ben tren enanthate kullandığım zaman ilk enjeksiyondan sonra baş ağrısı ve uykusuzluk olmuştu, ester farketmiyor trende öyle güçlü bi ilaç :D 

hocam şuan nasılsınız geçti mi bu tür yan etkiler? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
GHOST, 2 saat önce yazdı:

Herkeste aynı yan etkiler olmuyor bendede huzursuzluk paranoya dışında bir şey olmamıştı mesela öksürük ateş vb

Bana herkes anksiyete ve paranoya konusunda uyarıda bulunmuştu. Çok şükür daha hiçbir problemle karşılaşmadım psikolojik. Sadece şunu merak ediyorum. Tartıda kilom düşecek mi kür bittiğinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Shinso, 54 dakika önce yazdı:

hocam şuan nasılsınız geçti mi bu tür yan etkiler? 

Şuan kürde değilim be ya, 2 yıl önce girdiğim kürün ilk 3 4 ayında trenbolon kullanmıştım. Şuan gayet iyiyim :D Yeni kürüme başlayabilmek daha nasip olmadı onda da trenbolon kullanmayı planlıyorum. Treni bıraktığımda yan etkiler geçmişti.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
hectordoyle, 34 dakika önce yazdı:

Şuan kürde değilim be ya, 2 yıl önce girdiğim kürün ilk 3 4 ayında trenbolon kullanmıştım. Şuan gayet iyiyim :D Yeni kürüme başlayabilmek daha nasip olmadı onda da trenbolon kullanmayı planlıyorum. Treni bıraktığımda yan etkiler geçmişti.  

Hocam demek istediğim şöyle aslında  uykusuzluk felan halsizlik bu tür yan etkiler sürekli mi devam etmek de yoksa vücut adapte oluyor mu sizde nasıl oldu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: canayyldx
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık 300-400 test prop ve haftalık 300 masteron kürümdeyim fakat yapımdan dolayı hep bir tık sulu ve bir tık yağlı endomorf yapım var. Kürümde masteron olduğundan anti aromataz veya baskılayıcı kullanmıyorum fakat göbeğimdeki cıvık su, ödem bir türlü kurumuyor, aklımda anti östrojen olarak arimidex kullanmak var 5 güne bir veya proviron.
      Hocalarıma soruyorum buradan kullanmalı mıyım? Yoksa zaten masteron zamanla bu işi yapar mı acele etmemem mi gerekir? Doğal anti östrojen olarak günlük 70mg çinko alıyorum.

• Yazan: Loxerr
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Toplamda 10 hafta aşağıdaki gibi ilerleyeceğim.
      4 hafta
      400 my test cypionat 200 mg tren enant 2 hafta
      400 mg testo cypionat 300 mg tren enant 4 hafta 
      400 mg testo cypionat 125 mg testo enant 400 mg tren enant Daha sonra 200mg cyp ile 10 hafta düz bir çizgide ilerleyip dinlenme modun da olacağım.
      Dinlendikten sonra 10 hafta böyle gidip bitireceğim.
      300 mg testo prop 300 mg tren acetat 300 mg masteron 300 mg Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
      yaş 24 boy 1.80 kg 89 - 90        
    • Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar testo prop masteron prop ve tablet winstrol küründeyim 10 gün sonra ilaçlarım biticek bir kaç yere sordum ve ilacı bıraktıktan 2 gün sonra pct yapmamı tavsiye ettiler kısa esterden kaç gün sonra pct yapılır? @rastlantisal @metinav
    • Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.