Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Metin O.

Trenbolone kürüme ekledim yorumlarınızı bekliyorum.

Önerilen İletiler

Metin O.    3
ufukbelli.06, 8 dakika önce yazdı:

Rica ederim. Tabletlerin hepsini çıkar ovitrelle al bol bol testislerin ufaldıkça kullanırsın 

Kac iu almaliyim. Kur ici proviron vs. de kullanayim mi sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Metin O., Bir saat önce yazdı:

arkadaslar oncelikle merhaba. Yakin zamanda bir kur yapmayi dusunuyorum. Kullanacagim ilaclari, Dozajlari vs. ayarladim. Ilaclari almadan once sizin de yorumunuzu almak istedim. Kur ici koruyucular, dozajlar ve genel anlamda onerebileceginiz bir sey var mi? Kur ici pregnyl kullanilabilirmis sanirim ama kesin bi bilgi almak adina sizlere de soruyorum. Cevaplarsaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler 🙏🙏

Eklemeyi unutmusum kurun ilk 4 haftasi planda da goreceginiz gibi vucudu biraz temizlemek adina definasyon yapicam. Ardindan temiz sekilde bulka gececegim.

kuru asagiya birakiyorum;

Tabletlerin hepsini çıkar öncelikle.

Testo 500 Bolde 500 Tren 200 yeterli olur. Treni 10 haftadan uzun kullanma. Dostinexe gelecek olursak 2 haftada bir, bir tableti ikiye bölüp yarısını alman yeterli. Tabletleri küründen çıkartmaya karar verirsen kürünü 20 haftaya kadar uzatabilirsin. Tabiki kontroller dahilinde.

Dipnot, tabletlerden uzak dur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
Metin O., 5 dakika önce yazdı:

Kac iu almaliyim. Kur ici proviron vs. de kullanayim mi sizce

Kür içinde kullanırsan üçe bölüp beş gün ara ile kullanabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
ufukbelli.06, 27 dakika önce yazdı:

Kür içinde kullanırsan üçe bölüp beş gün ara ile kullanabilirsin. 

Sadece tren kullanirken mi kullanayim ovitrelleyi. Tren bitince de testo boldenin yaninda devam edeyim mi

nehir_avci8322, 29 dakika önce yazdı:

Tabletlerin hepsini çıkar öncelikle.

Testo 500 Bolde 500 Tren 200 yeterli olur. Treni 10 haftadan uzun kullanma. Dostinexe gelecek olursak 2 haftada bir, bir tableti ikiye bölüp yarısını alman yeterli. Tabletleri küründen çıkartmaya karar verirsen kürünü 20 haftaya kadar uzatabilirsin. Tabiki kontroller dahilinde.

Dipnot, tabletlerden uzak dur. 

Anti aromataz kullanayim mi peki hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

ovitrelleyi kafana göre alma testisin çok küçülürse kullan sadece, arimidexte meme ucunda kaşıntı gibi yüksek e2 den dolayı sorun yaşarsan al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
ulquiorra_z, Şimdi yazdı:

ovitrelleyi kafana göre alma testisin çok küçülürse kullan sadece, arimidexte meme ucunda kaşıntı gibi yüksek e2 den dolayı sorun yaşarsan al

Testisler kuculdukce Az onceki arkadasin dedigi gibi kalemin 1/3’ü şeklinde mi kullanayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Metin O., Şimdi yazdı:

Testisler kuculdukce Az onceki arkadasin dedigi gibi kalemin 1/3’ü şeklinde mi kullanayım

evet dediği gibi kullan arkadaşın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Trenbolon ve winstrol kombinasyonunu önermem, bu kombinasyon sonrası böbreklerin sana isyan edebilir ve üstüne boldenon da var

Gerek yok bunu yapmana, daha iyi bir plan yapılabilir. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
Metin O., 42 dakika önce yazdı:

Sadece tren kullanirken mi kullanayim ovitrelleyi. Tren bitince de testo boldenin yaninda devam edeyim mi

Ovitrelle elinin altında bulunsun gerçek anlamda çalışan tren testisleri leblebiye çevirir. Küçülme olunca kullanırsın. Arimidexi dikkatli kullan kürün verimini düşürürsün bir anda. Tamoksifenle jinoyu kontrolde tutmaya çalış aşırı hassasiyet libido sertleşme sorunu yaşarsan arimidex atarsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43

Öncelikle kürün güzel düşünülmüş ancak uygulamaya geçirilememiş gibi duruyor, amacının definasyon olduğunu söylüyorsun fakat uzun ester kullanıyorsun umarım bu esterin uzunluğu sebebiyle deri altında tutacağı sudan haberin vardır, ikinci husus amacın definasyon fakat boldenon eklemişsin zaten definasyon yapacaksan 800 çiğ pirinç yemeyeceğine göre boldenonun amacı nedir anlayamadım hem kuruyup hem kütle koymak böyle bir şey değil, zaten trenbolone gibi organlarına ciddi hasar verebilecek bir bileşik varken winstrol ve clenbuterol ile organlara gerçekten zarar verdiğine emin olmak istiyorsun sanırım.

Clenbuterol’u insanlar çocuk oyuncağı gibi görüyor fakat kalp üzerinde çok ciddi yan etkileri bulunuyor ben olsam clenbuterol ve winstrol, turinabol ekleyeceğime 200mg masteron eklerdim.

Zaten turinabol çok düşük anabolik/androjenik etkilere sahip bir steroid senin yerinde olsam tamamen kaldırıp eşdeğerde enjeksiyon DHT türevi kullanırdım.

Clenbuterol hakkında söylediklerimi umarım göz ardı etmezsin, küründe başarılar 🙏🏻

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O., 10 saat önce yazdı:

Haftada bir, yarım armidex alabilirsin. Doz ayarlamasını kendini gözlemleyerek yapmalısın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    9
ufukbelli.06, 20 saat önce yazdı:

Ovitrelle elinin altında bulunsun gerçek anlamda çalışan tren testisleri leblebiye çevirir. Küçülme olunca kullanırsın. Arimidexi dikkatli kullan kürün verimini düşürürsün bir anda. Tamoksifenle jinoyu kontrolde tutmaya çalış aşırı hassasiyet libido sertleşme sorunu yaşarsan arimidex atarsın. 

Kesinlikle katılıyorum, trende çalışıyorsa 3.4. Haftada testislerindeki farkı kendin anlarsın zaten bu haftalarda duygu değişimleride başladığında bir test verirsin hem ilaçlarını görmüş olursun hem değerlerini ona göre arimidextir dostinextir tamoksifendir değerlerini paylaşınca hocalarımız ve arkadaşlarımız güzel önerilerde bulunurlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
shet, 7 dakika önce yazdı:

Kesinlikle katılıyorum, trende çalışıyorsa 3.4. Haftada testislerindeki farkı kendin anlarsın zaten bu haftalarda duygu değişimleride başladığında bir test verirsin hem ilaçlarını görmüş olursun hem değerlerini ona göre arimidextir dostinextir tamoksifendir değerlerini paylaşınca hocalarımız ve arkadaşlarımız güzel önerilerde bulunurlar

Evet hocam oyle yapacagim. Kafamda kalan tek soru kickstart isini nasil yapmaliyim. kullanma diyenler olmus, kullanmali kiyim kullanmali miyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Metin O., 1 dakika önce yazdı:

Evet hocam oyle yapacagim. Kafamda kalan tek soru kickstart isini nasil yapmaliyim. kullanma diyenler olmus, kullanmali kiyim kullanmali miyim

kullandığına değmez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    9

Arkadaşta söylemiş kullandığına değmez diye ama ne bileyim kişiden kişiye değişecek bir düşünce uzun ester kullanıyorken kick start ile 4. Haftaya kadar daha güzel değişim görüp motivede olabilirsin sabırlı olup normal şekilde de kürünü gerçekleştirebilirsin senin tercihine kalmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
shet, 7 dakika önce yazdı:

Arkadaşta söylemiş kullandığına değmez diye ama ne bileyim kişiden kişiye değişecek bir düşünce uzun ester kullanıyorken kick start ile 4. Haftaya kadar daha güzel değişim görüp motivede olabilirsin sabırlı olup normal şekilde de kürünü gerçekleştirebilirsin senin tercihine kalmış

Hocam peki ya ilaclar acilana kadar beslenmeyi nasil yapayim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    9

Ben bulk kürümde günlük 300 gram pişmemiş pirinç 750 gram tavuk 200 gram kırmızı et sabah 60 gram yulaf 5 yumurta tam tüketiyorum supplement olarak amino asit whey izole creatin pre work ve yanında eksiksiz koruyucular vitaminler tıkandıkça makarna balık kıyma gibi değişimler olabiliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
shet, 1 dakika önce yazdı:

Ben bulk kürümde günlük 300 gram pişmemiş pirinç 750 gram tavuk 200 gram kırmızı et sabah 60 gram yulaf 5 yumurta tam tüketiyorum supplement olarak amino asit whey izole creatin pre work ve yanında eksiksiz koruyucular vitaminler tıkandıkça makarna balık kıyma gibi değişimler olabiliyor

Hocam steroid kullanan biri icin karbonhidrat aliminiz az degil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
shet, 6 dakika önce yazdı:

300 gram pirinç 60 gram yulafla bulk :D kaç kiloydunuz hocam sorması ayıp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    9
ulquiorra_z, 3 dakika önce yazdı:

300 gram pirinç 60 gram yulafla bulk :D kaç kiloydunuz hocam sorması ayıp

83 kiloyum şuanda şuanlık 300 gram pişmemiş pirinç iştah açıldıkça artabilir fazlasını yiyemiyorum şimdilik :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.