Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Metin O.

Trenbolone kürüme ekledim yorumlarınızı bekliyorum.

Önerilen İletiler

Metin O.    3

arkadaslar oncelikle merhaba. Yakin zamanda bir kur yapmayi dusunuyorum. Kullanacagim ilaclari, Dozajlari vs. ayarladim. Ilaclari almadan once sizin de yorumunuzu almak istedim. Kur ici koruyucular, dozajlar ve genel anlamda onerebileceginiz bir sey var mi? Kur ici pregnyl kullanilabilirmis sanirim ama kesin bi bilgi almak adina sizlere de soruyorum. Cevaplarsaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler 🙏🙏

Eklemeyi unutmusum kurun ilk 4 haftasi planda da goreceginiz gibi vucudu biraz temizlemek adina definasyon yapicam. Ardindan temiz sekilde bulka gececegim.

kuru asagiya birakiyorum;

IMG_5984.thumb.jpeg.dfd40533314301dd3f66e026c7d224fe.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

ooo ilk kürünüz sanırım az olmuş bide 1gr deca ve 10 ünite gh eklerseniz güzel olur(!)

bu kürü kendiniz mi hazırladınız? nerden buldunuz?

yaşınız boyunuz kilonuz hakkında bilgilendirebilirmisiniz? mümkünse form atarsanız hoş olur

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
ulquiorra_z, Bir saat önce yazdı:

ooo ilk kürünüz sanırım az olmuş bide 1gr deca ve 10 ünite gh eklerseniz güzel olur(!)

bu kürü kendiniz mi hazırladınız? nerden buldunuz?

yaşınız boyunuz kilonuz hakkında bilgilendirebilirmisiniz? mümkünse form atarsanız hoş olur

Ilk kurum degil. Evet kendim hazirladim. Yas 21, 177cm, 82kilo

ufukbelli.06, Bir saat önce yazdı:

Mezar taşını göremedim o nerede? 

Hangi kisim veya kisimlari yanlis buldunuz ekler misiniz hocam size zahmet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Metin O., Şimdi yazdı:

Ilk kurum degil. Evet kendim hazirladim. Yas 21, 177cm, 82kilo

çok güzel bi planlama hocam bu konuda çok donanımlısınız gibi, kütlenizde muazzam anca yeter!

kür geçmişiniz nedir?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
ulquiorra_z, Şimdi yazdı:

çok güzel bi planlama hocam bu konuda çok donanımlısınız gibi, kütlenizde muazzam anca yeter!

kür geçmişiniz nedir?

Hocam dalga gecmek yerine yardimci olur musunuz?

testo bolde danabol

testo masteron winstrol

Testo winstrol

only anavar

Bu kurleri yaptim dahw once

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Metin O., 4 dakika önce yazdı:

Hocam dalga gecmek yerine yardimci olur musunuz?

testo bolde danabol

testo masteron winstrol

Testo winstrol

only anavar

Bu kurleri yaptim dahw once

peki treni çıkar illa bişe koycaksan sağlam deca koy decanın bittiği yerden bolde açılır güzel olur şu yağ yakıcı kalbi bitiren ilaçları kullanmadan inmek istediğiniz yağ oranı veya temizlik ne diyorsanız bunlar olmadan yapın ve temiz şekilde büyümeye bakın.

dostinexide 10 güne 1 yarım alın çok fazla haftada 1 test alınca duruma göre güncellersin dozajını, turinabolude çıkarın tablet steroid almayın

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

ben kürde o kadar laf edilcek birşey görmedimde temizlemek için bu kadar uzun esterden sonra bulk yapmak yorar ya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
ulquiorra_z, 1 dakika önce yazdı:

peki treni çıkar illa bişe koycaksan sağlam deca koy decanın bittiği yerden bolde açılır güzel olur şu yağ yakıcı kalbi bitiren ilaçları kullanmadan inmek istediğiniz yağ oranı veya temizlik ne diyorsanız bunlar olmadan yapın ve temiz şekilde büyümeye bakın

Peki kullanim suresi ve dozaji nasil olsun decanin. Clenbuterolu cikariyorum o zaman. Testo bolde tbol ve winstrolun kullanimina ne diyosunuz, cikarmam gereken var mi veya dozajini degistir dediginiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Metin O., Şimdi yazdı:

Peki kullanim suresi ve dozaji nasil olsun decanin. Clenbuterolu cikariyorum o zaman. Testo bolde tbol ve winstrolun kullanimina ne diyosunuz, cikarmam gereken var mi veya dozajini degistir dediginiz

10 hafta deca 300-400 olur 200 yetiyo diyende var ben tecrübe etmedim decayı, winstrolde çıkar ben 3-4 hafta beklemekten sıkılırım patlarım diyorsan kickstar alabilirsin ama değmez baştan değerleri bozmaya yinede sen bilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Metin O., Bir saat önce yazdı:

arkadaslar oncelikle merhaba. Yakin zamanda bir kur yapmayi dusunuyorum. Kullanacagim ilaclari, Dozajlari vs. ayarladim. Ilaclari almadan once sizin de yorumunuzu almak istedim. Kur ici koruyucular, dozajlar ve genel anlamda onerebileceginiz bir sey var mi? Kur ici pregnyl kullanilabilirmis sanirim ama kesin bi bilgi almak adina sizlere de soruyorum. Cevaplarsaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler 🙏🙏

Eklemeyi unutmusum kurun ilk 4 haftasi planda da goreceginiz gibi vucudu biraz temizlemek adina definasyon yapicam. Ardindan temiz sekilde bulka gececegim.

kuru asagiya birakiyorum;

Kanka ilaclarinin markasi ne? Daha once de kullandiklarinin markasi vs. Dolu bisi olsa bu kur gecmisiyle ucuyor olman lazimdi yani biraz da 🙄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Greblan, Şimdi yazdı:

Kanka ilaclarinin markasi ne? Daha once de kullandiklarinin markasi vs. Dolu bisi olsa bu kur gecmisiyle ucuyor olman lazimdi yani biraz da 🙄

iyi bi noktaya değindiniz hocam bencede öyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    72
Metin O., 13 dakika önce yazdı:

Hangi kisim veya kisimlari yanlis buldunuz ekler misiniz hocam size zahmet

Enjeksiyonları anladım da tabletler biri biterken diğeri başlıyor karaciğeri çok yoracaksın. İşin şakası bir yana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
metropol, 51 dakika önce yazdı:

bir de dostinexi o kadar kullanma sakınn

Ezbere işte tren var prolaktin artar ekle baba kafasi. Ula deca alan adamlar bile o kadar almiyor cok garip cycle

ufukbelli.06, 50 dakika önce yazdı:

Enjeksiyonları anladım da tabletler biri biterken diğeri başlıyor karaciğeri çok yoracaksın. İşin şakası bir yana 

Boşta tutmucak galiba arkadas. Eline alana kadar calisir iste.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
Greblan, 53 dakika önce yazdı:

Henuz ilac alicagim yer belli degil. Onceden kullandiklarimin ne kadar dolu olduguna dair pek emin degilim. Pro-v3 , xeno , bodytech , zhpc ve optimum kullandim daha once. Ucma konusunda daha once izledigim dozajlar yuksek degildi en fazla testo 500 bolde 500e ciktim. Masteron da 300u gordu. Genel itibariyle kurlerde pek beslenmeye dikkat edemedim o yuzden yeterli verimi aldigimi dusunmuyorum. Hayirlisiyla bu kurde her seyi 4/4luk yapmaya calisicam 

metropol, 51 dakika önce yazdı:

bir de dostinexi o kadar kullanma sakınn

Nasil kullanayim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
ufukbelli.06, 4 dakika önce yazdı:

Dogru diyosunuz tesekkurler 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Metin O., Şimdi yazdı:

Henuz ilac alicagim yer belli degil. Onceden kullandiklarimin ne kadar dolu olduguna dair pek emin degilim. Pro-v3 , xeno , bodytech , zhpc ve optimum kullandim daha once. Ucma konusunda daha once izledigim dozajlar yuksek degildi en fazla testo 500 bolde 500e ciktim. Masteron da 300u gordu. Genel itibariyle kurlerde pek beslenmeye dikkat edemedim o yuzden yeterli verimi aldigimi dusunmuyorum. Hayirlisiyla bu kurde her seyi 4/4luk yapmaya calisicam 

Valla kullandigin markalara boş diyemeyiz de kankam madem beslenme odaklı verim alamadın yeni ilaçlar eklemektense kendi düzenini oturt bence. Beslenme aliskanliklarini oturt sonra gir ve bu kadar corba bi kur yapma bence. Enjeksiyon kismi neyse de tablet kismi cok corba. Arkadaslarda demis bak bu karaciger ne zaman dinlenecek? Onerim testo bolde basla direkte 500le baslamana gerek yok testoda. Git diyetin bitsin sonra npp veya deca ekle bulkuna gec.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
ulquiorra_z, 1 dakika önce yazdı:

yazdım ya hocam okumuyosunuz sanırım 

Dostinexi yeni eklemissiniz simdi gordum

tarihinde Metin O. tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
Metin O., Şimdi yazdı:

Nasil kullanayim hocam

başta sakın alma trenin uzun ester olduğu için bi 3 hafta geçsin hissine göre değil kan testine göre kullan 1tablet al daha da alma ama benden sana en büyük tavsiye bu kür planını sil en baştan düzenleriz yardımcı oluruz bu forum bilgi alıp paylaşma formu elimizden geldiğince. bende burda öğrendim herşeyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metin O.    3
Greblan, 46 dakika önce yazdı:

Valla kullandigin markalara boş diyemeyiz de kankam madem beslenme odaklı verim alamadın yeni ilaçlar eklemektense kendi düzenini oturt bence. Beslenme aliskanliklarini oturt sonra gir ve bu kadar corba bi kur yapma bence. Enjeksiyon kismi neyse de tablet kismi cok corba. Arkadaslarda demis bak bu karaciger ne zaman dinlenecek? Onerim testo bolde basla direkte 500le baslamana gerek yok testoda. Git diyetin bitsin sonra npp veya deca ekle bulkuna gec.

Peki deca ve testo boldeyi ayni anda mi sonlandirayim yoksa deca bittikten sonra testo boldeye bi sure daha devam mi

metropol, 44 dakika önce yazdı:

başta sakın alma trenin uzun ester olduğu için bi 3 hafta geçsin hissine göre değil kan testine göre kullan 1tablet al daha da alma ama benden sana en büyük tavsiye bu kür planını sil en baştan düzenleriz yardımcı oluruz bu forum bilgi alıp paylaşma formu elimizden geldiğince. bende burda öğrendim herşeyi

Tamamdir hocam cok tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    72
Metin O., 1 dakika önce yazdı:

Dogru diyosunuz tesekkurler 🙏

Rica ederim. Tabletlerin hepsini çıkar ovitrelle al bol bol testislerin ufaldıkça kullanırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Metin O., 7 dakika önce yazdı:

Peki deca ve testo boldeyi ayni anda mi sonlandirayim yoksa deca bittikten sonra testo boldeye bi sure daha devam mi

Bolde icin limitleme kendini kafa agrisi tansiyon kan degerleri vs onemli onda. Deca girersen de min 4hafta devam et testoya daha fazlasi daha da iyi olur 6-8 hafta kadar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.