Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

TalipA    0

Herkese merhaba öncelikle bir sorum olacak eğer görüp cevaplarsanız çok sevinirim 🙏🏻

Yaklaşık 2 yıl önce küre girdim ondan başka hiç küre girmedim öyle devam ediyordum o zamanlarda başlamıştı göğüs uçlarında hafif ağrı vardı. Geçen ay sağ göğsümden sıvı geldi hafifte ağrıyordu uçları. Geçen hafta prolaktin seviyemi ölçtürdüm 15 çıktı. Şimdi sağ ve sol göğsümde hafiften şişlik ve ağrı var. @Askabar @Rdm @metinav @Bay-T

Cabaser baktım eczaneden ancak üretimi durmuş.

Bir kaç kişi klomen ve dostinex kullan dedi  ama ben güvenemedim kaç dozda kaç gün arayla alınır size sormadan harekette etmek istemedim fikrinizi alacaktım. (Eczaneden sordum Dostinex 2-8 lik leri var)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    744

Dostinex alabilirsin ama durum prolaktinden ziyade e2 seviyene bağlı gibi duruyor bence.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
TalipA, 16 saat önce yazdı:

Herkese merhaba öncelikle bir sorum olacak eğer görüp cevaplarsanız çok sevinirim 🙏🏻

Yaklaşık 2 yıl önce küre girdim ondan başka hiç küre girmedim öyle devam ediyordum o zamanlarda başlamıştı göğüs uçlarında hafif ağrı vardı. Geçen ay sağ göğsümden sıvı geldi hafifte ağrıyordu uçları. Geçen hafta prolaktin seviyemi ölçtürdüm 15 çıktı. Şimdi sağ ve sol göğsümde hafiften şişlik ve ağrı var. @Askabar @Rdm @metinav @Bay-T

Cabaser baktım eczaneden ancak üretimi durmuş.

Bir kaç kişi klomen ve dostinex kullan dedi  ama ben güvenemedim kaç dozda kaç gün arayla alınır size sormadan harekette etmek istemedim fikrinizi alacaktım. (Eczaneden sordum Dostinex 2-8 lik leri var)

O prolaktin seviyesinde sorun yok. Kürden sonra PCT yaptın mı? @SPECTREhaklı. Daha çok E2 gibi duruyor.

Bir şey kullanmadan önce total testosteron, free testosteron, prolaktin, e2, LH ve FSH testlerini yaptırıp bizle paylaşırsan sorununu çözebiliriz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TalipA    0
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

O prolaktin seviyesinde sorun yok. Kürden sonra PCT yaptın mı? @SPECTREhaklı. Daha çok E2 gibi duruyor.

Bir şey kullanmadan önce total testosteron, free testosteron, prolaktin, e2, LH ve FSH testlerini yaptırıp bizle paylaşırsan sorununu çözebiliriz.

Kürden sonra sadece 1 adet preglyn verdi kürü satan hoca sadece onu kullandırdı. Dediğiniz sonuçları buradan paylayacağım teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
TalipA, 27 dakika önce yazdı:

Kürden sonra sadece 1 adet preglyn verdi kürü satan hoca sadece onu kullandırdı. Dediğiniz sonuçları buradan paylayacağım teşekkür ederim 

Sana hayatının kazığını atmış.

Test sonuçlarını bekliyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TalipA    0
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Sana hayatının kazığını atmış.

Test sonuçlarını bekliyoruz.

Yani pct yi tam olarak yapamamışım anladığım kadarıyla ilaçları veren hocanın karaktersizliği diyelim. 

Peki hocam pct yi düzgün yapamamış olmam sağlığımı ve ileride çocuk sahibi olmak istememle ilgili bir sorun yaratırmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
TalipA, 38 dakika önce yazdı:

Yani pct yi tam olarak yapamamışım anladığım kadarıyla ilaçları veren hocanın karaktersizliği diyelim. 

Peki hocam pct yi düzgün yapamamış olmam sağlığımı ve ileride çocuk sahibi olmak istememle ilgili bir sorun yaratırmı ?

Test sonucunu görüp konuşalım. Ezbere kelam olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TalipA    0

Tekrardan merhaba hayırlı günler

rastlantisal, 21.11.2023 - 18:27 yazdı:

Test sonucunu görüp konuşalım. Ezbere kelam olmaz.

test sonuçlarım bunlar. Prolaktin 15 ti lakin dahada yükselmiş

IMG_6526.jpeg IMG_6525.jpeg IMG_6524.jpeg IMG_6523.jpeg IMG_6522.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
TalipA, 46 dakika önce yazdı:

, test sonuçlarım bunlar. Prolaktin 15 ti lakin dahada yükselmiş

Prolaktinin yüksek olmasının bir kaç sebebi olabilir , 

sabah uyandığın gibi verdiyesen erektelik durumunda yüksek çıkar , bu yüzden uyandıktan yaklaşık 1 saat sonra verirseniz daha doğru sonuçlar alabilirsiniz e2 hakkında bir bilgim yok normal gözüküyor, hocalarım yardımcı  olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
TalipA, 54 dakika önce yazdı:

test sonuçlarım bunlar. Prolaktin 15 ti lakin dahada yükselmiş

Serbest testosteron iyi. Döngü açık. Doğal testosteron artırma yollarına gitmen iyi olur. ayrıca su tüketimini ve beslenmeni düzeltmen lazım. İç organ yağlanması başlamış gibi duruyor. Prolaktin için 1/3 doz dostinex al. 5 gün durumu gözlemle. 5 gün sonra tekrar konuşalım. Bir de kür öncesine ait testin var mı hiç?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TalipA    0
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Serbest testosteron iyi. Döngü açık. Doğal testosteron artırma yollarına gitmen iyi olur. ayrıca su tüketimini ve beslenmeni düzeltmen lazım. İç organ yağlanması başlamış gibi duruyor. Prolaktin için 1/3 doz dostinex al. 5 gün durumu gözlemle. 5 gün sonra tekrar konuşalım. Bir de kür öncesine ait testin var mı hiç?

Teşekkür ederim hocam bilgi için. Eskiye ait testlerim yok ne yazıkki. Ancak aktif spor hayatıma devam ediyorum bcaa,creatin kullanımım ve vitaminlerimi düzenli kullanıyorum. Günlük neredeyse 5 lt su içiyorum. Beslenme durumu ise şekerden kaçınan biriyim ama çok karbonhidrat tüketiyorum ondan sebep sonuçlarım yüksek çıkmış olabilir. Her ihtimale karşı üroloji doktoruna göründüm prolaktin için PARLODER diye bir ilaç verdi 1 ay kullanmam gerektiğini söyledi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TalipA    0
ktpx, 2 saat önce yazdı:

Prolaktinin yüksek olmasının bir kaç sebebi olabilir , 

sabah uyandığın gibi verdiyesen erektelik durumunda yüksek çıkar , bu yüzden uyandıktan yaklaşık 1 saat sonra verirseniz daha doğru sonuçlar alabilirsiniz e2 hakkında bir bilgim yok normal gözüküyor, hocalarım yardımcı  olacaktır.

Yaklaşık 3 saat kadar geçti uyanmamla kan vermem arasında. Düşürmek için kullanacağız bakalım ilerideki dönemlerde sonuç ne olacak. Tekrarlaması durumunda ameliyat önerdi genel cerrahi ile alınabilir dedi. Yararı olduğu gibi eğerki kuralıyla ilerlemezsen böyle sıkıntılar çekebiliyor insan ben gibi. Teşekkür ederim yorumun için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
TalipA, 8 dakika önce yazdı:

Yaklaşık 3 saat kadar geçti uyanmamla kan vermem arasında. Düşürmek için kullanacağız bakalım ilerideki dönemlerde sonuç ne olacak. Tekrarlaması durumunda ameliyat önerdi genel cerrahi ile alınabilir dedi. Yararı olduğu gibi eğerki kuralıyla ilerlemezsen böyle sıkıntılar çekebiliyor insan ben gibi. Teşekkür ederim yorumun için 

Kitle var mı şuan bariz şekilde ikitaraftada?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TalipA    0
forbit, 8 dakika önce yazdı:

Kitle var mı şuan bariz şekilde ikitaraftada?

Görünürde çok görünmüyor göğüs kütlem geniş büyük. Ama sıcaklarda vs göğüs uçlarına doğru şişme oluyor soğukta geri çekiliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
TalipA, 1 dakika önce yazdı:

Görünürde çok görünmüyor göğüs kütlem geniş büyük. Ama sıcaklarda vs göğüs uçlarına doğru şişme oluyor soğukta geri çekiliyor

Net teşhis konuldu mu alanında uzman doktor tarafından?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TalipA    0
forbit, 2 dakika önce yazdı:

Net teşhis konuldu mu alanında uzman doktor tarafından?

Evet konuldu ilaç verdi ancak tekrarlaması halinde ameliyat önerdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
TalipA, Şimdi yazdı:

Evet konuldu ilaç verdi ancak tekrarlaması halinde ameliyat önerdi

Çok geçmiş olsun adınıza üzüldüm.

Bundan sonra çok dikkatli davranın tekrarlama ihtimali her zaman var diye biliyorum ama çok düşük ihtimal dikkat edilmezse.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yavuz
      Selamlar arkadaşlar.
      Bugün kan testi verdim aç karnına bolde testo küründeyim jinekomasti var bende ama daha önceki kürden kalma 4 hafta ilaç kullandım kestim ve 2 haftadır ilaç kullanmıyorum  ilk sorum - 24 mayısta ameliyat var bu değerlere göre tekrar etmez değil mi jinekomasti bir de ikinci sorum - bolde çalışmış mı bu değerlerden anlaşılıyor mu ??

• Yazan: k9cakaf9
      Ağabeylerim selamlar
      Testo bolde danabol kürüne başladım.
      Enjeksiyonu oldum Enjeksiyonumu bugün olacağım Daha öncesinde kür geçmişim yok ama rad140 kullanmışlığım vardı. Marka söylemek yasak mı hatırlamıyorum ama Türkiye'de üretilen markalardan biriydi boştu sanırım. Son 2,3 haftadır da mememde biraz şişlik var normalde bir şey hissettirmiyor ama elimi üstüne koyup bastırınca acıyor. Jinekomasti başlangıcı mı var diye korkuyorum kimseye de söyleyemiyorum. Dün test verdim enjeksiyon günü vericektim terslik oldu sağlıkocağında enjeksiyondan sonra verebildim.
      Bir bakıp beni aydınlatabilir misiniz. İsterseniz fotoğraf da koyabilirim.
      Şimdiden teşekkür ederim

• Yazan: TRPoinesS
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık sadece 500mg Testo E. alıyorum. Fakat bırakacağım testo kullanımını asıl sormak istediğim ben şimdiden 30 gün olacak şekilde günlük 50mg klomen kullanmayı düşünüyorum amacım vücudun doğal üretiminin kendine gelmesini 3 hafta beklemek yerine daha erken kullanmaya başlayıp erkene çekmek istiyorum toparlama sürecini, ve duruma göre gerekirse 1 ay daha fazladan klomen kullanacağım yoksa 3 hafta bekleyip öylemi başlamamı önerirsiniz şimdiden başlamanın bi avantajı olur mu olmaz mı onu merak ediyorum?
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: h4runx
      Merhaba,
      3 Yıl önce haftada 750mg testo propionat kullandım. Kürün 6. haftasında sakatlık yaşadım ve pct yapamadan bıraktım. Libido düşüklüğü sebebiyle kan testi yaptırdığımda total testo alt sınırda çıktı, prolaktin ise 44. Sanırım pct yapmadığım için hormonlarım hala normale dönmemiş.
      Ne yapabilirim? Pregnly veya klomen mi kullanayım? Teşekkür ederim. 
    • Yazan: vultubekno
      Merhaba Arkadaşlar,
      33 yaşındayım ve bir süredir evde spor yapıyordum. Son bir sene spor salonunda spor yapmaya başladım. Doğal olarak ilerlemek istiyorum ve kontrol amaçlı kan değerlerime baktırdım. Değerlerim normal aralıkta gözükmektedir. Spor yapan biri olarak istediğimiz sonuçlar nedir sorusunu cevaplayacak bir konuyu forumda bulamadım. Örneğin e2 nedir? Spor yapan birinde nasıl olmalı gibi sorularla ilgili genel bir eğitim veren konu varsa paylaşırsanız memnun olurum. Arama motoru ile bilgi sağlayabiliyorum fakat spor ile ilgilenen kişileri kapsayan bilgiyi içermediğini görüyorum. @rastlantisal @Askabar @Diver @SantoR @GHOST @otopsicikedi @Valhallaxd
      Kan değerlerimi ekliyorum bununla ilgili de yorum yapabilir misiniz? Yardımlarınız için teşekkür ederim, herkese iyi sporlar dilerim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.