Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufekinci2434

Burak hoca ile - 12 haftalık definasyon sürecim

Önerilen İletiler

Merhabalar arkadaşlar Adım Yusuf

İstanbul'da yaşıyorum yaklaşık olarak 2-3 yıldır ara ara spor yapıyorum başlayıp bırakmalı bir geçmişim var bundan sonrasında motivasyonum çok daha sıkı tekrar bırakmayı yada ara vermeyi düşünmüyorum zamanında Peptid Türkiye üzerinden tanıştığım Burak Hoca ile güzel yol almıştık rotator cuff sakatlığım oldu ve motivasyon eksikliğim o yüzden bir birkaç defa ara vermek zorunda kaldım daha sonrasında sporu bırakıp tatlı şeker tuz alkol gibi fiziğimi kötüye götürecek alışkanlıklarım oldu ve bunun sonucunda 183 boyumla 108.5 kilolara ulaştım bir gün kendime baktığımda sen ne yapıyorsun dedim ve daha sonrasında Burak Hoca ile resimlerimi paylaştığımda bana cardio ve diet yapmam gerektiğini söyledi daha önceden hiç cardio yapamayan ben şuanda cardio ve antrenmanlara başladım tekrardan alkol şeker ve tuzu hayatımdan çıkarıp temiz ve sağlıklı beslenmeye başladım midemi tamamen sıfırlayıp bundan sonrasında temiz gitmeyi planlıyorum  harfiyen hocamın söylediği her şeye uymaya çalışıyorum bana çok yol gösterdi her konuda tekrardan hocama teşekkür ediyorum 4 haftada bir resimlerle güncellemeyi düşünüyorum bu konuyu.

Not : Tüm ürünler Noxy lab.

kullandığımız ürünler

• Testo enantat
  • tren enantat
  • sr9009 + gw501516

şuanda low carb olarak devam ediyorum ürünler sayesinde halsizlik bitkinlik yorulma vs sıfır koruyucu olarak c vitamini, nac, cabaser ve çinko kullanıyoruz şu anda sadece alt tada değişimimi paylaşıyorum sizler ile herkese iyi forumlar iyi hafta sonları diliyorum. :)

@rastlantisal @Rdm @DeMoNhUnTeR @Semih Erarslan @crosfredy @GHOST @metinav @Bay-T @Tr3n @egerdnc

4 HAFTADA GELDİĞİM NOKTA ŞUAN BU ŞEKİLDE

EC422AA7-828E-4D6A-9C77-7EA9A4C49658.jpeg.e6013870e79d537c73209eea533b3b86.thumb.jpeg.a66f3bd47e2685bef66a7e27f75dab42.jpeg

• Beğen 7
  • Alkış 4
  • Cool 1
  • Tebrikler 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    744

Hocam selamlar ve başarılar. 4 hafta kısmı bayağı iddialı neredeyse adonisler selam çakacak kıvama gelmiş eğer filtre vb yoksa :D:) 

Ne kadar devam edeceksiniz kürünüz ne kadar sürecek onu sormak istiyorum.

Ne kadar yükleme yapıyorsunuz testo, tren ve sarmslarda?

Sarmlar için yorumunuz nedir bende yaza doğru sr ve gw planlıyorum tekrardan.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Harika değişim hocam yağ oranını düşürmüşsun bariz sıra kas kütleni artırmakta başarılar diliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    438
SPECTRE, 1 saat önce yazdı:

Ne kadar devam edeceksiniz kürünüz ne kadar sürecek onu sormak istiyorum.

12 hafta yazıyor ya kanka başlıkta :D Görmemişsin herhalde. 12 haftalık süreye göre 4 haftada çok iyi sonuç onu söyleyeyim öncelikle. Burak hoca işindeki halitesi zaten herkes tarafından bilinen bir şey ama definasyon döneleri herkes o kaliteyi veremiyor çünkü ezberler dışına çıkılması lazım definasyon zamanı. Bu işte asıl profesyonellik definasyon zamanı anlaşılıyor bulk zamanı en kolay yasla karbonhidratı proteini su yolunu buluyor :D O yüzden ben burak hocanın definasyon referanslarınıda özellikle inceliyorum çok iyi sonuçlar alıyor öğrencileriyle.

Burada var mesela @kutluuhan son zamanlarda gördüğüm en iyi geri dönüşlerden birisine sahip. :) 

Yusuf ilaçlara ve Burak hocaya benim söyleyecek bir şeyim yok yıllardır aynı çizgide hem sonuçlar hem kalite. Ama sana tavsiyem eli ayağı düzgün birisin ve gördüklerime göre 4. haftada böyleysen 10,12 haftada bambaşka bir kimliğe kavuşacak gibi duruyor vücudun bu süreç çok zorlu geçer beslenme serttir antrenman, kardiyolar öyle sık dıişini ve başarıya odaklan zaten yolun sonunda istediğin vücudu alınca kolay kolay bozmasın kendini bi daha.

Ben konuyu takibe aldım mutlaka güncelledikçe sen bakacağım.

Bu arada bulk küründe olmuş baktım herkes dalga geçmiş ilk başlarda sonra füze gibi vücudun olmuş :D:) Herkesi şaşırtmışsın.

Hadi bakalım takipteyim ;) 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FSUNAL    14

Hem çok iyi gelişim hem de dövme fena olmuş abi bende düşünüyorum göğsümü omuzdan kaplatmayı :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

Tebrik ederim Yusuf. Boyun gayet iyi uzunsun o yüzden fit vücut sende güzel durur senide motive eder.

Burak hoca ne diyorsan eksiksiz yap mizacı bazen serttir ama sonuna kadar sporcusunun ve tüm sporcuların iyiliğini ister hiç sözü dolandırmaz zaten tanıyormuşsun önceden en az bizim kadar tanıyorsundur kendisini. Evet diyetin en hakkını vermen gereken yanı sıkı diyet ve düzenli, disiplinli kardiyolar.

4. hafta için ben çok beğendim konuna denk geldikçe girip bakacağım nereden nereye gelmişsin diye :) 

Başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Yusufekinci2434, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar Adım Yusuf

İstanbul'da yaşıyorum yaklaşık olarak 2-3 yıldır ara ara spor yapıyorum başlayıp bırakmalı bir geçmişim var bundan sonrasında motivasyonum çok daha sıkı tekrar bırakmayı yada ara vermeyi düşünmüyorum zamanında Peptid Türkiye üzerinden tanıştığım Burak Hoca ile güzel yol almıştık rotator cuff sakatlığım oldu ve motivasyon eksikliğim o yüzden bir birkaç defa ara vermek zorunda kaldım daha sonrasında sporu bırakıp tatlı şeker tuz alkol gibi fiziğimi kötüye götürecek alışkanlıklarım oldu ve bunun sonucunda 183 boyumla 108.5 kilolara ulaştım bir gün kendime baktığımda sen ne yapıyorsun dedim ve daha sonrasında Burak Hoca ile resimlerimi paylaştığımda bana cardio ve diet yapmam gerektiğini söyledi daha önceden hiç cardio yapamayan ben şuanda cardio ve antrenmanlara başladım tekrardan alkol şeker ve tuzu hayatımdan çıkarıp temiz ve sağlıklı beslenmeye başladım midemi tamamen sıfırlayıp bundan sonrasında temiz gitmeyi planlıyorum  harfiyen hocamın söylediği her şeye uymaya çalışıyorum bana çok yol gösterdi her konuda tekrardan hocama teşekkür ediyorum 4 haftada bir resimlerle güncellemeyi düşünüyorum bu konuyu.

Selamlar burak hocayla çıktığın yolda eminim başarıya imza aticaksindir keza 4 hafta yazısını görünce gerçekten şaşırdım bel kısmında acayip bir değişim mevcut buda demek ki gerçekten hayalindeki vücudu istiyorsun ve istikrarlısın bu disiplinin ve azminle devam ettiğin sürece başarı ve sonuç kaçınılmaz gözüküyor küründe ve yeni hayatının ilerleyişinde başarılar dilerim 

- dövmenin bile maskulen bir duruşu olmuş göğüsler on safaya çıkınca 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

İlk dört haftalık periyod çok iyi geçmiş. Fakat buraya kadar olan kısım kolay kısmıydı, çünkü artık yağ yakmak giderek zorlaşacak.

Sakın pes etme, bazen kilon sabit kalabilir, kilona değil ölçülerine odaklan. Burak hoca zaten gerekli tüm detaylar ile sana yol gösterecektir ve eğer söylediklerinin %70'ini bile yapsan çok iyi bir sonuç alacaksın. Ama sen yine de kendini %100'e göre odakla :)

Başarılar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Her şey bu saatten sonra başlıyor ürünlerin açılması diyetin spora adaptasyon çok farklı olacağından eminim emin ellerdesin kafan rahat denilenleri yapman yeterli olacaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

CEBC1FBA-0E99-43E0-94D0-5D4ECB1D7E48.thumb.jpeg.161870faafecd5bc506b92ae1724d347.jpeg

Merhabalar tekrardan herkese iyi forumlar. Burak @Loving Hocamla planladığımız 12 hafta kadar sürecek serüvenimizin 8.haftasını tamamlamış bulunmaktayız. Herkese iyi dilekleri ve yorumları için teşekkür ederim. Burak Hocamın her söylediğine %100 uyamasam da önümüzde daha 4 hafta kadar var yukarıda ilk dört haftadaki değişimimi paylaşmıştım  şimdi ise başlangıç ve 8.hafta olarak resimlerimi paylaşarak konumu güncelliyorum. @SPECTRE @Tr3n @GHOST @crosfredy @Rdm @Semih Erarslan @rastlantisal @Arenn @ulquiorra_z @trznd

• Beğen 6
  • Alkış 3
  • Ödül 1
  • Tebrikler 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Ne var ne yok bütün fazlalığı atmışsın, hani çamaşırı elde yıkar suyunu sıkarsın ya tabiri caizse aynen öyle olmuşsun :) Tebrik ederim, doğru planlama, sağlam ürünler ve öz disiplin ile başarı kaçınılmaz olmuş zaten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Muazzam bir değişim olmuş 8 hafta çok kısa bir süre valla tebrik ederim emeğine sağlık başarılarının devamını dilerim yolun açık 🙌

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    438

Çiçek açmışsın Yusuf :D 4.kare çok iyi! Eme olduğu zaman karşılığı mutlaka oluyor. Bulk en kolayı asıl olay her zaman derim definasyon bir sporcu definasyonu becerebiliyorsa benim için profesyoneldir ben öyle bakıyorum çünkü çok zahmetli. Sizin süreç nasıl ilerledi bilmiyorum ama a noktasından b noktasına fark edilir bir değişim var bununda çok kolay olduğunu hiç sanmıyorum. :) 12 hafta demişsin işi 8. haftada bitirmişsin tebrikler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    8

Görüntüleri görünce insanın yüzünü çok güzel bir gülümseme alıyor. Sonuçlar çok güzel maşallah. Merakla son 4 haftayı bekliyor olacağım başarılar😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

Çok büyük emek var vücudunuzda ve disiplin tebrikler son zamanlarda gördüğüm fark yaratan bir definasyon günlüğü oldu bu günlük.

12. haftada final halini merak ediyorum takipteyim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Kısa sürede güzel değişim yaşamışsın Burak hocamla yaşadığım ilk haftalarımı anımsattı bu fotoğrafların tebrikler hocamı üzmeden devam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

Son paylaşımındakli sırt kısmı zaten anlayan ve anlamayan herkesi kendine hayran bırakır. Çok güzel yol almışsın Yusuf.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar tekrardan herkese iyi forumlar. Burak @Loving Hocamla planladığımız 12 hafta kadar sürecek serüvenimizi tamamlamış bulunmaktayız. Herkese iyi dilekleri ve yorumları için teşekkür ederim. 8.haftadan sonra iş temposu ve yoğunluğumdan dolayı cardioları eksiltip birkaç defa diyeti bozdum Hocamın her söylediğine %100 uyamasam da süreci kendimce başarılı bir şekilde tamamladım. Yukarıda ilk 8 haftadaki değişimimi paylaşmıştım  şimdi ise başlangıç ve 12.hafta olarak resimlerimi paylaşarak konumu noktalıyorum.Hocamın destekleri ile bundan sonrasında bulk konusu ile aranızda olacağım.

Not : Tüm ürünler Noxy lab.

994276E4-FB23-4953-95FB-BB70A9CD144F.jpeg.84f8fe6575f22d9d2ebf4190d7f0e0dd.thumb.jpeg.d3cade6b1ac2140fdb1bd04a556d786a.jpeg

• Beğen 2
  • Ödül 1
  • Jest 2
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

12 hafta da çok çok iyi duruma gelmişsin, tebrik ederim. Disiplin ve doğru farmakolojik ürünler ile alınabilecek maksimum verimi almışsın zaten, bulk sürecinde de başarılar.

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    438
Yusufekinci2434, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar tekrardan herkese iyi forumlar. Burak @Loving Hocamla planladığımız 12 hafta kadar sürecek serüvenimizi tamamlamış bulunmaktayız. Herkese iyi dilekleri ve yorumları için teşekkür ederim. 8.haftadan sonra iş temposu ve yoğunluğumdan dolayı cardioları eksiltip birkaç defa diyeti bozdum Hocamın her söylediğine %100 uyamasam da süreci kendimce başarılı bir şekilde tamamladım. Yukarıda ilk 8 haftadaki değişimimi paylaşmıştım  şimdi ise başlangıç ve 12.hafta olarak resimlerimi paylaşarak konumu noktalıyorum.Hocamın destekleri ile bundan sonrasında bulk konusu ile aranızda olacağım.

Emeğine sağlık güzel sonuç aldın hocam. Bulk konunu heyecanla bekliyorum B|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufekinci2434, 5 saat önce yazdı:

Trenbolon enantat haftalık kaç mg aldınız hocam dozaj olarak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

Sırt makine gibi olmuş :D 

Kol ve omuz yapın harika duruyor düşmemiş duruş bozukluğu oluşmamış gerçekten eline sağlık :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.