Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aksiyonist

Omzumda kılcal damar patlaması

Önerilen İletiler

Aksiyonist    8

Arkadaşlar merhaba, kısaca omzum kılcal damar patlaması olduğunu düşünüyorum bu nedir ? Ağır kilo ile sholder press yapınca da oluyor hafif kg ile yapınca da oluyor, sorun nedir tam olarak bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Her antreman sonunda böyle oluyor fotoğraf ekliyorum.

Not :Bu iyi hali bazen daha kötü olabiliyor 10 kg ile çalıştım çok fazla birşey olmadı, negatifi 3 saniye yaptım.

IMG_20231113_225756.jpg IMG_20231113_225635.jpg IMG_20231113_225656.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mahmutaga    35

Kardesim en iyisi doktora gidip baktirmak biz doktor degiliz.

ama bana oldu boyle Once bicep oldu ve gecti bir kac hafta sonra. 
pek umursamadim ve dölesdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar dün yaptığım kickbox sparring'inden sonra sanırım elimi sakatladım antremandan sonra acıma yoktu gece yine yoktu sabaha karşı birşeyler yemek için uyandım yine bir acı hissetmiyordum ardından öğlen 1 de uyandım dehşet bileğimi çeviremiyorum kapı v.s açarken bile ağırıyor. geçen senede başıma gelmişti atlatmam çok uzun sürdü bu konu hakkında ne yapabilirim ve kürümü bırakayım mı? 750 testo 750 bolde ile ilerliyorum. @metinav
      Ağrıyan bölge tam olarak şurası fotoğraf temsili dir

• Yazan: strucklieben
      Merhabalar hayırlı ramazanlar. Muhtemelen bench presste PR denerken veya ağır kilo dumbell pull over yaparken olan bir durum.
      Dirseğin tam işaretlediğim kısmında, triceps extension veya press yaparken olan ağrı olmaya başladı, daha önce yaşayan var mıdır? 

• Yazan: megalodon
      Çok samimi bi arkadaşımın ciddi sağlık problemleri var annesi 1 kez kanser atlatmış(akciğer di sanırım) kısa bi süre önce tekrar yakalandı 
      Bildiğim bazı rahatsızlıklarını yazmak ve bilgisi olan herkesin desteğini yorumunu rica ediyorum özellikle @metinav hocam sizden  ne yapılmalı nasıl beslenmeli spor vs yapılabilecek.. bilgi verecek yol gösterecek herşey olur
      Pulmoner ödem  Kan seviyesi düşüklüğü  Aka anemi Alt solunum yolu enfeksiyonu  Kalp kaslarının kalınlaşarak besleyici damarları sıkıştırması  Nabız düşüklüğü... Evet durum gayet ciddi kafam acayip karıştığı ve ne yapacağımı bilmediğim için buraya yazmak geldi  konular hakkında kesin bilgiler alamasamda en azından izlenecek yol  kapısı çalınması gereken yerler vs hakkında fikirler oluşur diye düşündüm 
    • Yazan: SantoR
      Selamlar Arkadaşlar 44 yaşındayım Eczacıyım uzun bir spor geçmişim var ve 10 larca kür yapmışımdır ,  aranıza yeni katıldım maalesef benimde (grade 1 ) sol omzumda sakatlık var ve malesef omuz sakatlıkları kolay geçmiyormuş başında küçümsemiştim şu an 2 ay olmak üzere ve halen gym'e başlıcak şekilde hissetmiyorum ki 2 prof  göründüm (ortopedist / spor sakatlıkları) İkisi de 1 aya dönersin dediler 7 kez fizik tedavi aldım..
      Sonrası internette araştırırken ; 
      @Loving iyi ki Burak hocayı tanıdım umut oldu çok bilgili bir arkadaş / saygılı ve özverili.
      Kendisinden bpc 157 ve  kenarda dursun diye (deca aldım eğer bpc 157 den çok fayda göremezsem başlarım diye..)
      Artık benim bir çok press hareketi yok gibi başta shoulder press ve benchte düşük kilo ve bol tekrar girecem bu sakatlığın ana nedenini Bulgaristan'da almış olduğum sahte anavara bağlıyorum çünkü içinde genelde winstrol / stanazolol çıkıyor ve bu yavaş yavaş eklem / tendon sorunları yapıyor ( tendenit) tabi ki yaş ve yanlış tutuşta etkendir.. @metinav
      Sizlere sorum  bu sakatlıkla ilgili tecrübeleriniz, tavsiyeleriniz nelerdir? Ne zaman Gym'e geri dödünüz kaç ay sürdü nasıl geri dönebildiniz? 
    • Yazan: fanzea34
      Merhaba;
      Lateral raise yaparken ( Hipertrofi no 1 programını kullanıyorum) tükenişinde ötesine giderken omzumu ağrıttım. Ortopediye gittim mr verdi yırtık veya iltihap olabilir dedi sonuç burada yarın gideceğim 1 haftadır spor ve ise gitmiyorum ağrısı fazla yok ileri geri yapıyorum ama yukarı kaldırırken omuz ile göğüs arasındaki bölgede ufak ağrılar yaşıyorum. Başına gelen ya da bu durumdan anlayan varsa yorum yapabilir mi ve ne zaman geçer nedir benim bu sporla arama giren şeyler askerlik evlilik çocuk ev geçindirme galiba 40 yaşında anca TRT doz yapabileceğim teşekkürler. @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.