Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nehir_avci8322

Testo e. - rimobolan - anapolon bulk kür günlüğüm!

Önerilen İletiler

Selamlar arkadaşlar, abiler, kardeşler..

Boyum 1.77 kilom 88(di). 09/10/2023 tarihinde ilk enjeksiyonları yaptım.

500 T.E.(iran @Loving Hoca sağolsun) 

200 Rimabolan (eczane) şeklinde.

Haftada 6 gün idman atıyorum PPL şeklinde.

Şu anki makrolarım,

• 150g yulaf
  • 350 pirinç
  • 750 tavuk,
  • 6 yumurta. 

İlk enjeksiyondan bu yana 88 den 90.5 e kg ya bir sıçrama yaşadım.

Kilo fazla olmasa da Anapolon sayesinde kendimi inanılmaz güçlü ve dolu hissediyorum.

• Squat 200kg 4 set 8 tekrar
  • Barbell Row 140kg 4 set 8 tekrar
  • Bench Press 120 kg 4 set 6-8 tekrar

Gibi ağırlıklara ulaştım. Abdiibrahim Anapolonu ilk kez tecrübe ediyorum. Bence gayet başarılı. Hedefim 2024 Mayıs ayına kadar uzun süreli bir bulk kürü yapmak. Bu kür ikinci kürüm olacak. Mayıs ayına geldiğimizde sizlerinde fikrini alarak yarışma hazırlığına başlamak istiyorum. 100<? üstüne çıkabilirsem sanırım yarışacağım. Beslenmeyle ilgi fikirleriniz benim için çok önemli. Aşağıya güncel fotolar ekleyeceğim.

Bu arada rimabolan çöp ilaç vb sözleri rica ediyorum yazmayın. :) 

2 sene önceki fotoğrafımı ekleyince neden bu ilacı karalatmak istemediğimi anlayacaksınız:)

Her ayın 23 ünde güncelleme yapmaya çalışacağım. Güncellemelerle birlikte mg artışlarını da yazacağım. Keyifli Seyirler :)

ÖNCESİ ------

WhatsApp Image 2023-10-23 at 21.01.29.jpeg

SONRASI ------

WhatsApp Image 2023-10-23 at 20.59.01.jpeg WhatsApp Image 2023-10-23 at 20.59.17-2.jpegWhatsApp Image 2023-10-23 at 20.59.17.jpeg WhatsApp Image 2023-10-23 at 20.59.46.jpeg WhatsApp Image 2023-10-23 at 21.00.02.jpeg 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    230

Eczane Rimabolon maliyetli ilaç ne kadar çöp değil desende, benim gözümde çöp rimabolon anabolik gücü düşük boldenon da aynı şekilde, rimoya vereceğim paraya gider growth alırım rimoyu uzun süre kullanacan ki etki alasasin uzun kullanımı da maddi yönden zorlar ki değmez 😂

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n, 30 dakika önce yazdı:

Eczane Rimabolon maliyetli ilaç ne kadar çöp değil desende, benim gözümde çöp rimabolon anabolik gücü düşük boldenon da aynı şekilde, rimoya vereceğim paraya gider growth alırım rimoyu uzun süre kullanacan ki etki alasasin uzun kullanımı da maddi yönden zorlar ki değmez 😂

Sabırsız bir insan değilim. Maddi sıkıntımda yok. Önceki kürümde 6 ay kullandım. Bu sporun her şeyi maliyetli. Tek sorun Rimabolan olsa keşke. Fikirleriniz için teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.378
nehir_avci8322, 21 dakika önce yazdı:

Sabırsız bir insan değilim. Maddi sıkıntımda yok. Önceki kürümde 6 ay kullandım. Bu sporun her şeyi maliyetli. Tek sorun Rimabolan olsa keşke. Fikirleriniz için teşekkür ederim.

Kesinlikle doğru yoldasın. rimo kullanabileceğin en safe en temiz anabolik ilaç. bulktada cutta kullanılabilen bir nimet aynen devam bol şans, gelişim şahane

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 40 dakika önce yazdı:

Kesinlikle doğru yoldasın. rimo kullanabileceğin en safe en temiz anabolik ilaç. bulktada cutta kullanılabilen bir nimet aynen devam bol şans, gelişim şahane

Teşekkür ederim dostum🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

İlk halinle şuan ki halin arasında anormal bir gelişim var hiç de motive olmadan devam. :) 

Para sorunun yok madem kesme primoyu en azından kafan rahat olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, 3 dakika önce yazdı:

İlk halinle şuan ki halin arasında anormal bir gelişim var hiç de motive olmadan devam. :) 

Para sorunun yok madem kesme primoyu en azından kafan rahat olur.

Teşekkür ederim😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Rimo devamm ama dozajı biraz daha yükseltirsen daha iyi olur 400 mg da daha net etkiyi alıcağını düşünüyorum sonra bir piramit sistemle 500 e gelip yine yavaş yavaş dönebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann, 4 saat önce yazdı:

Rimo devamm ama dozajı biraz daha yükseltirsen daha iyi olur 400 mg da daha net etkiyi alıcağını düşünüyorum sonra bir piramit sistemle 500 e gelip yine yavaş yavaş dönebilirsin.

Bahsettiğiniz şekilde uygulamıştım İlk kürümde. Yine aynı şekilde ilerlemeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Miligramlar aynı şekilde devam ediyor. Anapolondan sebep göğüs ucumda hassasiyet ve ağrı oluştu. 2 armidex ve 1 hafta boyunca tamoxifen alarak bu sorunu hallettim. Kilom şu an 90. Ağırlıklarım ciddi anlamda arttı. Salonda çalışırken insanların beni izlemesi hoşuma gidiyor doğrusu. Aşağıya bir kaç resim ve video bırakıyorum. Barfiks videosunu izlemeden geçmeyin :) Sağlıcakla...

VideoCapture_20231109-222242.jpg VideoCapture_20231109-222218.jpg VideoCapture_20231109-222208.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ErayB    7
nehir_avci8322, 09.11.2023 - 22:52 yazdı:

Miligramlar aynı şekilde devam ediyor. Anapolondan sebep göğüs ucumda hassasiyet ve ağrı oluştu. 2 armidex ve 1 hafta boyunca tamoxifen alarak bu sorunu hallettim. Kilom şu an 90. Ağırlıklarım ciddi anlamda arttı. Salonda çalışırken insanların beni izlemesi hoşuma gidiyor doğrusu. Aşağıya bir kaç resim ve video bırakıyorum. Barfiks videosunu izlemeden geçmeyin :) Sağlıcakla...

Merhaba dostum,

Çok iyi ilerlemişsin, tebrik ederim. 

Anapolon günlük kaç mg alıyorsun, ve ne kadar süredir kullanıyorsun merak ettim. Toksik etkileri sebebiyle bir türlü cesaret edemedim o ilaca, aman sen de dikkat et.

Saygılar selamlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
nehir_avci8322, 09.11.2023 - 22:52 yazdı:

Dostum gelişim çok iyi nacizane tavsiyem bicepslere yüklen bi tık geriden geliyor.Başarılar

ErayB, 55 dakika önce yazdı:

Merhaba dostum,

Anapolon günlük kaç mg alıyorsun, ve ne kadar süredir kullanıyorsun merak ettim. Toksik etkileri sebebiyle bir türlü cesaret edemedim o ilaca, aman sen de dikkat et.

Saygılar selamlar.

15 20 sene önce eczane anapolonu 2 hafta çeyrek tablet alıp devasaya yakın olurduk.Şimdi ki eczane anapolunu en son günde 3 4 tablet 6 hafta kadar aldıgımı hatırlıyorum ama o dönemde ki hacmi asla vermedi

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ErayB, 8 saat önce yazdı:

Merhaba dostum,

Saygılar selamlar.

2 kutu bitirdim ben 40 tablet yani. Her gün 50mg aldım. Off günler kullanmadım. Jinoyu azdıran bir ilaç Her haftanın başında yarım tablet armidexle kullandim ben. Meme ucu acımaya başladı bi ara her gün 10mg tamoxifen aldım zor geçti :) Ama etkisi muazzam. 4.5 kilo aldım. 

SERKO, 7 saat önce yazdı:

Dostum gelişim çok iyi nacizane tavsiyem bicepslere yüklen bi tık geriden geliyor.Başarılar

15 20 sene önce eczane anapolonu 2 hafta çeyrek tablet alıp devasaya yakın olurduk.Şimdi ki eczane anapolunu en son günde 3 4 tablet 6 hafta kadar aldıgımı hatırlıyorum ama o dönemde ki hacmi asla vermedi

Bicepsler için tavsiye ettiğiniz özel bir hareket kombinasyonu ya da idman metodu varsa önerilere açığım:) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
nehir_avci8322, 18 dakika önce yazdı:

Bicepsler için tavsiye ettiğiniz özel bir hareket kombinasyonu ya da idman metodu varsa önerilere açığım:) 

Drag curl spider curl 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Drag curl ilk defa duydum şimdi izledim sağlam harekete benziyor. Teşekkür ederim ilk çekiş antrenmanında deneyeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
nehir_avci8322, 12 saat önce yazdı:

2 kutu bitirdim ben 40 tablet yani. Her gün 50mg aldım. Off günler kullanmadım. Jinoyu azdıran bir ilaç Her haftanın başında yarım tablet armidexle kullandim ben. Meme ucu acımaya başladı bi ara her gün 10mg tamoxifen aldım zor geçti :) Ama etkisi muazzam. 4.5 kilo aldım. 

benim bicep idmanım yıllardır hep aynı

olimpic barbell curl 4 5 set 

alternate curl 4 set

dumbell hammer curl 4 set 

ara ara da spider yada preacher curl ekliyorum başladığımda 27 cmdi şuan soğuk 47,5 cm ulaştım

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ErayB    7
SERKO, 3 dakika önce yazdı:

benim bicep idmanım yıllardır hep aynı

olimpic barbell curl 4 5 set 

alternate curl 4 set

dumbell hammer curl 4 set 

ara ara da spider yada preacher curl ekliyorum başladığımda 27 cmdi şuan soğuk 47,5 cm ulaştım

Valla saygı duydum dostum, 47,5 cm gayet iddialı bir ölçü bence, bravo.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
ErayB, 1 dakika önce yazdı:

Valla saygı duydum dostum, 47,5 cm gayet iddialı bir ölçü bence, bravo.

benim gögüs ve kol baya ilerde gidiyor bazen ayda 1 falan kol idmanı yaparım profilimde ekli resimlerim var ama bacak sıkıntı o da geriden geliyor:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar, 2 haftadır çok kötü hastaydım. Normalde haftada 6 gün idman atıyorum. 2 haftada toplasanız 4 kere idman attım. Bu dünki idmandan çektiğim fotoğraflar. 04.12.2023 tarihinden itibaren rimobolanı 300 miligrama çektim. Testo 500 devam. Hastalığım süresince beslenme yapacak iştahım yoktu 2 gündür eski düzene kavuşmaya çalışıyorum. Aksilik olmazsa daha güncel formları atacağım. 

Kürümü deca veya tren ile çeşitlendirmek niyetindeyim. Tabi ki minimal dozajlarla. Bir ml deca veya bir ml Tren E. Siz olsanız hangisi seçerdiniz sebepleriyle belirtirseniz sevinirim. Güncel kilo 90.5 (Hedefim 100 kg üstüne çıkabilmek)

VideoCapture_20231212-195542.jpg VideoCapture_20231212-195558.jpg VideoCapture_20231212-195612.jpg VideoCapture_20231212-195622.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18.12.2023 itibariyle kürüme 10 haftalık Nandrolone Decanoate ekleceğim. İlaca başlamadan önceki son formumu paylaşmak istedim.

91 kiloyum şu an. Güncellemeyle birlikte küre şu miligramlarla devam edeceğim.

• 500 iran testo
  • 300 Bayer Rimobolan
  • 400 Noxy Labs Nandrolone Decanoate 

Deca kullanırken en yüksek verimi almak için nasıl bir beslenme uyguluyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

@Rdm @rastlantisal @metinav @otopsicikedi @DeMoNhUnTeR @Emrahtkty @GHOST

VideoCapture_20231216-200456.jpg VideoCapture_20231215-114716.jpg

• Beğen 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386

Benim boyum 185 kilo 106 4000 kalori deca kullanırken tam geliyordu üstüne çok yağlandırıyor.

Karbonhidrat olarak Pirinç, pirinç unu, yulaf ve tam tahıllı makarna tükettim. Çok az bazı öğünlerde yoğurt.

Protein olarak kırmızı et tavuk göğsü balık yumurta ve whey.

Yağ olarak Zeytinyağı ve tereyağ. Ellişer gram fındık ceviz vs. 

6 gram tuz 6 litre su

Kendini gözlemleyerek beslenmeyi ayarlamalısın.

Ne kadar yüksek temiz kalori alırsan o kadar faydasını görürsün. Zor zayıfladığım için 4 bin üstüne çıkmadım çabuk yağlanıyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Benim boyum 185 kilo 106 4000 kalori deca kullanırken tam geliyordu üstüne çok yağlandırıyor.

Karbonhidrat olarak Pirinç, pirinç unu, yulaf ve tam tahıllı makarna tükettim. Çok az bazı öğünlerde yoğurt.

Protein olarak kırmızı et tavuk göğsü balık yumurta ve whey.

Yağ olarak Zeytinyağı ve tereyağ. Ellişer gram fındık ceviz vs. 

6 gram tuz 6 litre su

Kendini gözlemleyerek beslenmeyi ayarlamalısın.

Ne kadar yüksek temiz kalori alırsan o kadar faydasını görürsün. Zor zayıfladığım için 4 bin üstüne çıkmadım çabuk yağlanıyorum. 

Teşekkür ederim🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
nehir_avci8322, 16 dakika önce yazdı:

18.12.2023 itibariyle kürüme 10 haftalık Nandrolone Decanoate ekleceğim. İlaca başlamadan önceki son formumu paylaşmak istedim.

Gayet güzel başarılar ölçülerin nedir hiç ölçü aldın mı?

Maşallah çok iyi gelmişsin en tepe notalara şu noktadan sonra adım adım ama sağlam adaleyle devam edersin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, 4 dakika önce yazdı:

Gayet güzel başarılar ölçülerin nedir hiç ölçü aldın mı?

Maşallah çok iyi gelmişsin en tepe notalara şu noktadan sonra adım adım ama sağlam adaleyle devam edersin.

Öncelikle teşekkür ederim. Ben hiç ölçü almadan spor yapıyorum. Aynada ki görüntüm ve tartıya göre yaşıyorum sanırım. Gerçi hepimiz aynaya göre yaşıyoruz😊 Ama deca başlamadan önce ölçümlerimi yapacağım. Foruma da yazarım mutlaka🙏

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Başarılar dilerim küründe dostum ben ilk deca kürümde 28-30 kg arası almıştım günde 6000 kaloriye yakın tüketiyordum tabi ki yağlanmıştım ama sıçrama yapmak için şarttı en son ellerim bileklerim ve yüzüm gözüm falan şişiyordu sen düşün :) Benim tavsiyem suan ki kalorine 500 ekle ve 2 şer haftada bir arttıra arttıra git ama kardiyo şart hem besin taşınımı hem de iştah İÇİN 30 dk kardiyo günlük kafi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: rıza333
      (Sağda bir tek rimobolan eksik)
      Sağdakileri kullanabilmek için soldakilerin hepsini kullanmak deli saçması! Velevki yaptık bir kere şimdi alçaktan sürünüyoruz 
      Her neyse 250 sustanon 200 rimobolan ve günlük 50mg anapolon kür bu şekilde yaklaşık 10 gün oldu dediğim gibi enjeksiyonları günlük yapmaya çalışıyorum dozu da ona göre ayarladım Testosteron üzerindeki dalgalanma ruh hali moral motivasyon da acayip değişiklik oluşturuyor  genel sohbet muhabbet amaçlı açılmış bir konudur teşekkürler 

• Yazan: captsoapp
      Arkadaşlar merhaba. Kürüme başlayalı 8. Hafta olacak. Kan tahlillerimi kişisel bilgilerimi ve kür günlüğümü paylaşıyorum. Sizlerin değerlendirmesini eksik veya fazla olan şeyler hakkında yorum yapmanızı istiyorum bilgilenmek için.
      Ek olarak;
      8 yıldır bu sporla uğraşıyorum inişli çıkışlı çok dönemim oldu. Naturel define hallerimide gördüm nispeten bulk yaptığım zamanda oldu. Son 1-2 yıldır çok sallamıştım mesleğimden dolayı. Tekrardan 3 ay kadar süre ile ağırlığa ve diyete başladıktan sonra definasyon kürüne girmeye karar verdim
      yaş 26 boy 173 kg 94 Kür içeriğim haftalık olarak:
      Test. Prop 300 mg Masteron 300 mg Boldenone 750 mg clenbuterol Vitamin olarak:
      Milk thistle B12 Folik asit Omega-3 Magnezyum Çinko Multivitamin Demir Aspirin
    • Yazan: mrmuscle
      Merhaba arkadaslar, hocalarim
      Uzun zamandir sitemizden aldigim bilgilerle ve sizlerinde tavsiyesiyle ayrica en sonunda guvenebilecegim bir hoca bulmamdan sonra ilk enjeksiyonumu bu sabah itibari ile oldum.Kurum klasik baslangic kuru sayilabilir sadece testo farkli.
      1-15 hafta testo propiyonat ptesi ve persembe 125mg 1-3 hafta dianabol 25mg 7-11 hafta dianabol 25mg 4-6 hafta boldenon 300mg 6-15hafta boldenon 600mg olacak sekilde devam edecegim. Her enjeksiyonda 1 ampul evigen(2ml) cekiyorum Spor sonu 1gr c vitamini (20 gun al 10 gun ara) Berpzinc200 yatarken (20gun al 10 gun ara) B komplex kahvaltı ve yatarken 1 adet Supplement olaraktan antrenman oncesi BCAA kullanıyorum sadece. Kurun 21.gununden itibaren her gün 1 tablet proviron alacağım Kür başlangıcı
      yas=32 boy =171 kg=65 Bel=81 omuz=113 gogus=95 sag kol=35,5 sol kol=34,5 baldirlar 51 kalfler 35 Amacım özellikle omuz ve kanatları daha fazla açabilmek. Tavsiyeleriniz olursa duymayı çok isterim. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Konuyu her hafta güncelleyeceğim

• Yazan: ertuncc
      Herkese Selamlar,

Öncelikle spor geçmişimden bahsedeyim.

16 Yaşında fitness sporu ile tanışıp 1.70-50KG zargana tabiri ile kemik çocuktum sonrasında 2 yıl düzenli spora devam ettim bıraktığımda 1.76-70KG'a ulaşmıştım hiçbir ek gıda bile kullanmadan safsataları dinleyerek gidip geliyordum. Daha sonrasında 21 yaşında tekrardan spora başladım ve kür öncesinde yaşadığım hayati durumlar yüzünden spordan uzaklaştım. 23 Yaşında tekrar başladım hamlık dönemini atlattım, tekrardan temiz bir şekilde küre girmeye karar verdim, ilaçlarımı temin ettim. Başlamadan önce şu anlık güncel durumum 1.76-75KG yazdan kalma alkol sebebi ciddi şekilde vücudumda ödem olduğu için 1 haftada olsa elimden geldiğince suyu atmaya çalışıyorum başlangıç tarihi olarak 18.03.2024 pazartesi ilk enjeksiyonu gerçekleştireceğim. ( Kür öncesi haftada yani bu hafta karbonhidrat günde 40gr civarı alıyorum kesebildiğim kadar kestim, günlük 180-200gr protein ağırlıklı günde 3.5-4.5L de su alımı yapıyorum. 4 Haftadır günde 2x 650mg ashwagandha bio kullanıyorum c/d3/omega3/b12 vitaminlerini ekstra günlük karşılıyorum)

İlk süreçte 5 haftalık planımda Pazartesi ve Perşembe olmak üzere 1CC boldenon 1CC testo günlük 3 hap danabol şeklinde ilerleyeceğim, Kür ile birlikte göğüs durumumu önceden de bildiğim için 3günde 1 tablet olacak şekilde arimidex kullanıcam, Sırtım sivilceye biraz elverişli. @Rdm @rastlantisal
      Tavsiyelerinizi önerilerinizi sorularınızı bekliyorum sürecimi buradan da güncelleyeceğim.
    • Yazan: Mimaroba
      Dostlar 22 yaşıma gelmek üzereyim öncesinde 1.5 yıllık bir spor geçmişim mevcut ama ara vermem sebebi ile kendimi 3 ay içerisinde toplamak ve eski formuma kavuşmak istedim natural şekilde eski seviyeme geldim disiplinim güzel ne öğün ne antrenman aksatıyorum ve artık ilk kürümü yapmak istiyorum güncel vücut ağırlığım 73 kg boyum 185 formum önceki konularda var ama bu konuya da ekleyeceğim. Kan testlerimi haftaya gene bu konuya ekleyeceğim.
      Planlamam ve sormak istediklerim şunlar öncelikle zamana yayılmış 6 aylık bir kür planlamak istiyorum.
      Dozajlamalarım:
      250 Mg sustanon 200 primo Şeklinde 5 ay boyunca bu seyirde gitmeyi planlıyorum. Son 1 ay ise sustanon yerine enanthe a geçeceğim.
      kullanacağım Koruyucular:
      Uzun süreli primobolan kullanmam kaynaklı prostat engellemek için Finasterid.
      Nac600 Omega3 ve diğer vitaminler Malum önümüz yaz ayı yaz ayını pct yaparken mental açıdan yorgun geçirmek istememekteyim bu nedenle kürü yaz sonuna bitirmek ve sonbaharda pct başlamak istiyorum.
      Sorularım şunlar:
      6 ay ilk kür için uzun bir süre midir? Primoyu aromatize olmaması ve e2 seviyelerimi yükseltmemesi kısmende testosteronun aromatize olmasını engellemesi için alıyorum, 200 mg çok düşük diyen de oldu hedeflerin doğrultusunda yeterli olacaktır diyen de sizce nasıl yapmalıyım?   

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.