Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AREN

Only testo e.

Önerilen İletiler

uslu4335    5
Arenn, 09.08.2023 - 00:41 yazdı:

Revize

Haftalık 250ml Enanthate ile günlük 50mg Proviron ile devam ediyorum. Arimidex’i kestim risk arttıkça 2 hafta da 1 yarım tablet eklenebilir diye düşünüyorum. Hafif hafif libido ve istek gelmeye başladı. Onun dışında güç ve recovery’de yeni yeni geliyor ve sanırım bu Pharmtech’in gerçekten ne kadar b* ktan olduğunu anlamış olduk kimilerinin referans aralığı 17> üzeri iken benim 11>. Henüz 500ml’e geçmeyi düşünmüyorum tam anlamıyla definasyon süreci bittikten sonra anabolizan eklendikçe 500ml’e çıkarabilirim. Şuanlık trt şeklinde hem yağ yakımı katkısından dolayı da yeterlidir diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz ?

@Sahineffect @Rdm @DeMoNhUnTeR @yusuftenk @rastlantisal 

Elindeki ilaçların detaylı fotosunu atar mısın kutusu önü arkası vs , Bende de pharm-tech var orj olduğuna güveniyorum bi karşılaştırma yapayım belki sahtedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    206
rastlantisal, 22.08.2023 - 11:01 yazdı:

Çok geç değil. Şu noktada iran enhantate geçmen senin için iyi olur.

Pharmatech kullanıcılarının test sonuçlarını beğenmediğimi sık sık yazıyorum. 

Hocam elimde şuan 4 ampul kaldı. Bitsin test sonuçlarını tekrar paylaşacağım, duruma göre ya devam edelim özellikle İran Enthante ile yoksa bir süre vücudu dinlendirip ondan sonra mı geçelim durum değerlendirmesine göre kararlaştırız. Ne dersin ?

uslu4335, 22.08.2023 - 11:32 yazdı:

Elindeki ilaçların detaylı fotosunu atar mısın kutusu önü arkası vs , Bende de pharm-tech var orj olduğuna güveniyorum bi karşılaştırma yapayım belki sahtedir.

Akşam’a doğru paylaşayım müsaadenle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.364
Arenn, 41 dakika önce yazdı:

Hocam elimde şuan 4 ampul kaldı. Bitsin test sonuçlarını tekrar paylaşacağım, duruma göre ya devam edelim özellikle İran Enthante ile yoksa bir süre vücudu dinlendirip ondan sonra mı geçelim durum değerlendirmesine göre kararlaştırız. Ne dersin ?

Direk devam edebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
rastlantisal, 23.08.2023 - 10:39 yazdı:

Direk devam edebilirsin.

Hocam selamlar, müsaadenizle ara ara konuyu güncelliyorum süreç bitene kadar bir konu da fikrinize ihtiyacım var. Define sürecindeyim kardiyo günleri 20mg Yohimbine HCL + Thermo Burner + Kafein hapı kullanıyorum. Zamanında aşırı obez bir insandım ve natural iken kilo veremiyorum diye doktor bir ara Matofin 1000mg XR (Metformin HCL) yazmıştı ben bunu kullanmadım da. Define sürecindeyken kullansam nasıl olur veya sadece Testo E. giderken olumlu olumsuz etikeri olur mu ? Siz ne dersiniz @rastlantisal

tarihinde Arenn tarafından düzenlendi
Ürün ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.364
Arenn, 4 saat önce yazdı:

Hocam selamlar, müsaadenizle ara ara konuyu güncelliyorum süreç bitene kadar bir konu da fikrinize ihtiyacım var. Define sürecindeyim kardiyo günleri 20mg Yohimbine HCL + Thermo Burner + Kafein hapı kullanıyorum. Zamanında aşırı obez bir insandım ve natural iken kilo veremiyorum diye doktor bir ara Matofin 1000mg XR (Metformin HCL) yazmıştı ben bunu kullanmadım da. Define sürecindeyken kullansam nasıl olur veya sadece Testo E. giderken olumlu olumsuz etikeri olur mu ? Siz ne dersiniz @rastlantisal

İlaç hakkında hiç bir fikrim yok.

Ancak ben böyle durumlarda az ilaç çok disiplin taraftarıyım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

İlaç hakkında hiç bir fikrim yok.

Ancak ben böyle durumlarda az ilaç çok disiplin taraftarıyım. 

O zaman fırlatıyorum çöpe gitsin hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Güzel ilaç iştahı dengeler azaltır, bende feci baş ağrısı yapmada kullanıcam ama maalesef beynim kafamdan çıkıcak gibi oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
uslu4335, 22.08.2023 - 11:32 yazdı:

Ektedir.

CE9C667D-9497-4304-82CA-02F0DDD87036.jpeg 9359334E-36F2-40C2-B1A5-6EA41E9A8E78.jpeg 9AA95A04-25ED-4AE0-9E7E-D294205E39D6.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
Arenn, 25.08.2023 - 18:42 yazdı:

Ektedir.

eve geçince detaylı atayım bende , şimdi senin testo çalışmıyor mu kesin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206

Öncelikle herkese tekrardan dostlarım.

20 haftalık 125/2 şeklinde toplam 250ml Testosteron Enanthate’a devam etmekteyim. Kullandığım marka Pharmtech’ti ve bugün itibari ile Iran T.E. geçtim ve ekstra’dan günlük 50mg Proviron almaya devam ediyordum. 

15.09.2023 tahlillerim bu şekilde.

İstediğim gibi güç artışını çok güzel hissetmeye devam ediyorum fakat libido artışını tam hissedemedim ya da psikolojik emin değilim bundan. Testisler iyice nohut gibi kaldı ve sperm testi vermedim ama azalma olduğunu hissediyor gibiyim. Ereksiyon kalitem biraz zayıf gibi. 

Definasyon sürecindeyim hala daha maksimum bir şekilde yağ oranını düşürmeye çalışıyorum. Bütün vitaminlerim eksiksiz ve beslenme’den ara ara ufak kaçamaklar olsa da çok güzel bir meal döngüm var. 

Dikkat etmemi istediğiniz ve önerecekleriniz ne olur? Şimdiden teşekkür ederim.

(Ek olarak ss’te çıkmamış Serbest Testosteron 51,89ng/L)
@DeMoNhUnTeR @rastlantisal @Rdm 

@metinav @Mickey @Semih Erarslan @janbertozen

F1881697-A47B-49BB-892F-9ACC639BC77D.png 66ADA27D-C72F-4123-A32D-FA3E6C4078FA.png 9EBAD85D-0310-4D47-9490-F1405997C829.png 68FE9693-AC59-4551-99AB-379B497824B1.png CFCF2A97-1778-41BC-94F2-FC05447C045C.png 

DF5840A9-9859-426E-996A-FB3173FB8B31.png 2D8ED804-755E-4906-9F3D-F7ED5DE09D22.png 6AFD98A1-6A6F-4208-97F4-29C0FF0DAD0C.png 9CEE8E15-BA04-49DE-A93D-87598216ABBF.png F22A6674-5F4C-4C7A-84FE-042EBBDB5C2F.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    72
Arenn, 1 saat önce yazdı:

Dikkat etmemi istediğiniz ve önerecekleriniz ne olur? Şimdiden teşekkür ederim

Yerimizi alıp bekleyelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Yani neyi görmeyi bekliyorsak öyle bir kan sonucu çıkmış 

testis küçülmesi beni tedirgin eder neler hissediyorsun bilmiyorum 

düşük dozla gitmek mantıklı fikir bunu herkes aşamaz

ama öte yandan ne kadar verimlidir bilmiyorum 

başarılar diliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
DeMoNhUnTeR, 15.09.2023 - 20:49 yazdı:

Yani neyi görmeyi bekliyorsak öyle bir kan sonucu çıkmış 

testis küçülmesi beni tedirgin eder neler hissediyorsun bilmiyorum 

düşük dozla gitmek mantıklı fikir bunu herkes aşamaz

ama öte yandan ne kadar verimlidir bilmiyorum 

başarılar diliyorum 

Yani biraz tedirgin etmiyor değil ama pct yaptığım zaman herşeyin yoluna gireceğini düşünüyorum. Zaten şuanlık sadece only testo 250ml ile devam ettiğime göre şuanlık minimum kazanç minimum zarar mantığı gibi geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Arenn, Bir saat önce yazdı:

Yani biraz tedirgin etmiyor değil ama pct yaptığım zaman herşeyin yoluna gireceğini düşünüyorum. Zaten şuanlık sadece only testo 250ml ile devam ettiğime göre şuanlık minimum kazanç minimum zarar mantığı gibi geliyor.

çok güzel şekilde başladın bunun faydasını en son kürüne kadar göreceksin emin ol şuan ufakdanda olsa seni bir sonraki kürüne girdiğin anda o kürün tek damlasını boşa harcamayacağın az da olsa kas kütlen var beslenmeye adapte oldun beslenmen zaten bu mg göreydi olan kas liflerin ve spor geçmişin ilacın bu kadarını kullanacak kadardı mantık bu bugün 500 de girseydin vücudun 250 300 den sonrasını yan etkiye çevirecekti atacaktı hem parandan hem zamandan hemde gelecek küründen verim alman için laf söz dinleyerek çok güzel başlangıç yapmış oldun bravo tebrik ederim işte bu sana önerim 2 katıyla uzun dönem 4 5 6 8 sene arada dinlenerek geçişler yaparak gözlemleyip bir sağlık problemi yaşamadığın zevk aldığın sürece gidip yarışma dönemi gazı bi tık açman yetecek vay be ilk defa denk geldim dilimizde Tüğ bitmişti ama yapan yoktu

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
Semih Erarslan, 15.09.2023 - 22:37 yazdı:

çok güzel şekilde başladın bunun faydasını en son kürüne kadar göreceksin emin ol şuan ufakdanda olsa seni bir sonraki kürüne girdiğin anda o kürün tek damlasını boşa harcamayacağın az da olsa kas kütlen var beslenmeye adapte oldun beslenmen zaten bu mg göreydi olan kas liflerin ve spor geçmişin ilacın bu kadarını kullanacak kadardı mantık bu bugün 500 de girseydin vücudun 250 300 den sonrasını yan etkiye çevirecekti atacaktı hem parandan hem zamandan hemde gelecek küründen verim alman için laf söz dinleyerek çok güzel başlangıç yapmış oldun bravo tebrik ederim işte bu sana önerim 2 katıyla uzun dönem 4 5 6 8 sene arada dinlenerek geçişler yaparak gözlemleyip bir sağlık problemi yaşamadığın zevk aldığın sürece gidip yarışma dönemi gazı bi tık açman yetecek vay be ilk defa denk geldim dilimizde Tüğ bitmişti ama yapan yoktu

Baştacı mısın sen nesin ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.364

Şu noktada HCG uygulaması yapabilirsin. Testislerinin büyümesini sağlayacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Şu noktada HCG uygulaması yapabilirsin. Testislerinin büyümesini sağlayacaktır. 

HCG’yi yaptıktan sonra bi 20 hafta daha devam edeyim mi yoksa Cruise’e geçtiğim zaman mı HCG’yi ekleyeyim hocam ? 

ve kan değerleri hakkında ne düşünüyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68

Cruise yapacaksan hcg uyguladıktan kısa süre sonra tekrar atrofiye dönüşecek kısa süreli görsel faydadan başka bir fayda sağlamayacak, boşuna ilacı vurduğunla kalacaksın. Dışardan ilaç aldığın sürece kısa süreli veya tek seferli hcg uygulamanı tavsiye etmiyorum bu uygulama pct için veya pctye geçiş döneminde fayda sağlar. İlla testis atrofisini düzelticem diye uygulayacaksan da pregnyl gibi etkili hcgler olacak kür süresince düzenli günlük 500 i.u vuracaksın o zaman testisler için gerçek fayda görürsün. Kan tahlillerinde de abartı bi değer yok cruise geçip temiz beslenmeye devam ettiğinde düzelecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
gokhanacan, 52 dakika önce yazdı:

Cruise yapacaksan hcg uyguladıktan kısa süre sonra tekrar atrofiye dönüşecek kısa süreli görsel faydadan başka bir fayda sağlamayacak, boşuna ilacı vurduğunla kalacaksın. Dışardan ilaç aldığın sürece kısa süreli veya tek seferli hcg uygulamanı tavsiye etmiyorum bu uygulama pct için veya pctye geçiş döneminde fayda sağlar. İlla testis atrofisini düzelticem diye uygulayacaksan da pregnyl gibi etkili hcgler olacak kür süresince düzenli günlük 500 i.u vuracaksın o zaman testisler için gerçek fayda görürsün. Kan tahlillerinde de abartı bi değer yok cruise geçip temiz beslenmeye devam ettiğinde düzelecektir.

Pct dönemine henüz var hatta biraz kararsızlıkta var definasyonun bitmesine yakın Cruise’e geçip 2-3 hafta devam ettikten sonra bulk gireceğim zaman asıl kür’e o zaman başlayasım da var ya da 2-3 ay pct yapıp vücudu biraz dillendirdikten sonra rebound’a dönesim de var. Sen ne dersin bu duruma ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
Arenn, Bir saat önce yazdı:

Pct dönemine henüz var hatta biraz kararsızlıkta var definasyonun bitmesine yakın Cruise’e geçip 2-3 hafta devam ettikten sonra bulk gireceğim zaman asıl kür’e o zaman başlayasım da var ya da 2-3 ay pct yapıp vücudu biraz dillendirdikten sonra rebound’a dönesim de var. Sen ne dersin bu duruma ?

Ben senin yerinde olsam 1 ay haftalık 125mg düşük doz vurur yavaş yavaş maintance kaloriye geçerim hem bu süreçte diyette uyguladığın kalorilerini yavaş yavaş arttırıp yağlanma riskini azaltmış olursun. 1 ay vücudu 125mg ile dinlendirdikten sonra da bulk kürüne başlayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.364

Kürde de olsan eğer nohut kıvamına geldi ise HCG uygulamanı özellikle tavsiye ederim. Doğru aç kapa olacak lakin üreme sistemini çok tembelliğe alıştırmamak gerek. Ben keza testis durumuna göre uzun kürlerimde uyguluyorum yada uygulamıyorum. Kür de iken orijinal boyuna gelene kadar HCG uygulayıp devam edebilirsin. Burada doz önemli. PCTde yaptığın gibi bir seferde yüksek doz değil, dozu günlere bölerek devam etmen faydalı olacaktır. Genelde de kür içi HCG uygulamasında ovitrelle kullanacaksan 2-3 ovitrelle gidecektir. Sevgili @metinavhocam geçen bir yazısında kürde iken 1 ay klomen kullanımını tavsiye etmişti bu durum için. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565

Östrojeni düşür, kan şekerin diplerde, metabolizman yavaşlamıştır kilo veremiyorsan tiroidleri arttıracak bir şeyler ilave edebilirsin.

Kan değerlerin özellikle hct sınırda bence bir ünite kan versen iyi olabilir. Beslenmende yeşil bitkilere biraz fazla yer verebilirsin karaciğer sağlığı için...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
metinav, 2 saat önce yazdı:

Östrojeni düşür, kan şekerin diplerde, metabolizman yavaşlamıştır kilo veremiyorsan tiroidleri arttıracak bir şeyler ilave edebilirsin.

Kan değerlerin özellikle hct sınırda bence bir ünite kan versen iyi olabilir. Beslenmende yeşil bitkilere biraz fazla yer verebilirsin karaciğer sağlığı için...

Metin hocam enjeksiyon günleri 0.50mg Arimidex ekledim. Kan şekerim tahminimce çok nadir yatmadan Metformin aldığımdan dolayı onu çıkaracağım. TSH 3.27mlU/L bu durumda Tiromel eklemeye gerek var mı ? Eğer eklersek bana çok fazla sorun çıkartır mı çünkü açıkçası Tiromel’e karşı önyargılarım var. Olur kan verelim hemen. Bir de evet sebze tüketimim zayıf onları tablet ya da toz halinde alıyorum bir de 2 gün’e 1 Milk Thistle kullanıyorum. Eklemek istediğin başka birşey var mı hocam ? @metinav

rastlantisal, 17.09.2023 - 11:14 yazdı:

Kürde de olsan eğer nohut kıvamına geldi ise HCG uygulamanı özellikle tavsiye ederim. Doğru aç kapa olacak lakin üreme sistemini çok tembelliğe alıştırmamak gerek. Ben keza testis durumuna göre uzun kürlerimde uyguluyorum yada uygulamıyorum. Kür de iken orijinal boyuna gelene kadar HCG uygulayıp devam edebilirsin. Burada doz önemli. PCTde yaptığın gibi bir seferde yüksek doz değil, dozu günlere bölerek devam etmen faydalı olacaktır. Genelde de kür içi HCG uygulamasında ovitrelle kullanacaksan 2-3 ovitrelle gidecektir. Sevgili @metinavhocam geçen bir yazısında kürde iken 1 ay klomen kullanımını tavsiye etmişti bu durum için. 

Başımın tacısın sen hocam. Klomen ile Ovitrelle’yi ufak bir stok yaptım. Biraz bu sperm kalitesinde ki azalma’dan ve ereksiyon sorunlarından dolayı cinsel hayata biraz ara vermeye karar verdim özellikle şu ara. Çünkü sertleşmeye bağlı sildenafil veya tadanafil’e başvuruyordum bu bende ileri ki zamanlar da daha sorun çıkarır düşüncesiyle büyük ihtimalle e2’yi düşürdüğüm zaman ereksiyon ve libido kalitem yerine oturmaya başladığı zaman sanırım o zaman kendime geleceğim 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Arenn, 22.09.2023 - 13:04 yazdı:

Metin hocam enjeksiyon günleri 0.50mg Arimidex ekledim. Kan şekerim tahminimce çok nadir yatmadan Metformin aldığımdan dolayı onu çıkaracağım. TSH 3.27mlU/L bu durumda Tiromel eklemeye gerek var mı ? Eğer eklersek bana çok fazla sorun çıkartır mı çünkü açıkçası Tiromel’e karşı önyargılarım var. Olur kan verelim hemen. Bir de evet sebze tüketimim zayıf onları tablet ya da toz halinde alıyorum bir de 2 gün’e 1 Milk Thistle kullanıyorum. Eklemek istediğin başka birşey var mı hocam ? @metinav

İyi düşünmüşsün dediklerin gayet uygun...Tsh yükseldiğinde tiroid hormonu üretimini başlatır, ve bezden tiroid üretilir yani t4...T4 dün t3 e dönüşümü süreci çoğu insanda sancılı ve sorunlu oluyor bu bazı eksikliklerden dolayı.Bence kilosu olanların bu sürece bakmadan direkt aktif tiroid hormonu olan t3 ü kullanması gerekir...Zaten vucut aktif formu da ters t3 dönüşümü ile yine isterse etkisizleştirebiliyor...Kontrol dışı kalmıyor hiç bir durumda...Tiromeli ben günde 1 tablet kullanımı faydalı buluyorum.2 tablet alındığında metabolizma  baya hızlanıyor, normal birine gerekmez...Eklenebilecek çok fazla seçenek var, sana yakın ve kolay gelen herşey olabilir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206

Öncelikle tekrardan selamlar konuyu hortlatıyorum müsaadenizle.

Haftalık 250ml Enanthate ile 125/2 şeklinde + günlük 25mg Proviron kullanmaya devam ediyorum. Yaklaşık 35-36 hafta oldu. Enjeksiyon günleri 0.5 Ai alıyorum. (Vücudum östrojenik.

TSH değeri 0.01 çıkması aşırı anormal geldi Tiromel tarzı henüz birşey de kullanmadım. Doktor makine yanlış ölçmüş olabilir 2-3 hafta sonra tekrar gel dedi. 

Günlük Milk Thistle almama rağmen AST yüksek milk’i kesip NAC600 alacağım günlük.

E2 kaynaklı Ai almama rağmen niye uçtu ona da biraz şaşırdım. Ereksiyon kalitesi birazcık bozuktu zaten. (Demir gibi bir ereksiyonu hala erişemedim maalesef bazı durumları sanırım ben psikolojide de çözmem gerekiyor.) 

Beslenme düzenim tertemiz lakin kolestrol‘de yükselmiş.

Sizin önerileriniz veya dikkat etmemi istediğiniz bu durumda ne olur, şimdiden teşekkürler 🙏🏻 

**Sivilcelerim artmaya başladı bacakta omuz’da bununla alakalı kurutmak için veya yok etmek için neler yapabiliriz veya neler kullanabilirim. Bu durum benim için önemli**

@rastlantisal @metinav @Semih Erarslan @DeMoNhUnTeR @Rdm @Mickey @otopsicikedi @janbertozen 

IMG_9358.png IMG_9359.png IMG_9360.png IMG_9361.png IMG_9362.png IMG_9363.png 

IMG_9366.png IMG_9365.png IMG_9364.png IMG_9368.png IMG_9367.png IMG_9369.png 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.