Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

gokhanacan

Üye
 • İçerik sayısı

  89
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

61 Mükemmel

gokhanacan Hakkında

 • Derece
  Deneyimli

Profil Bilgileri

 • Konum:
  İzmir
 • Cinsiyet:
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

499 profil görüntüleme
 1. Kara borsada hcg orjinal mi

  Güvendiğin bir satıcı yoksa internet sitelerinden veya satıcılardan alınmaz.
 2. Only testo zararı ne kadar

  İş görür tabiki, ilaçtan alacağımız zararı minimize etmek için bunları kullanmak zorundayız zaten.
 3. Only testo zararı ne kadar

  Dozaja bağlı zarar verir, kas geliştirme amaçlı dozajlarda kullanacaksan organlara yine yük binecektir.
 4. 5 günlük tek adele programım.

 5. Bu atrofinin tedavisi için en az atrofi oluştuğu süreç kadar testislerin canlı kalması gerek. Bir kere vurup 2-3 hafta testisler biraz canlanıp geri döndüğünde tedavi etmiş olmuyorsunuz sadece görsel tatmin olur. Çünkü eski haline kısa sürede dönecektir zaten. Tek doz ovitrelleyle bu mümkün değil, bu yüzden kür boyuna yayılmalı dedim. Kür boyuna yayma mevzusu da düşük dozajlarla pregnyl gibi güçlü ilaçlarda olur, hemen oluşmaz ama ovitrelle gibi etkisi düşük yüksek dozaj vurduğumuz bir ilacı kürde sürekli testis canlandırmak için kullanırsanız her halükarda oluşacaktır. Herkesin fikri ve kullanım şekli farklı o yüzden ortada o böyle şu böyle diye kesin konuşmak mantıksız, benim yöntemim ve referans aldığım uzun yıllardır steroid kullanan yurtdışındaki konuştuğum sporcuların, koçların onlardan öğrendiğim yöntemleri bu şekilde, elimden geldiğince bunları aktarmaya çalışıyorum.
 6. Öncelikle 1-2 yıl kür olmaz, 1-2 yıl kürdeysen sağlık sorunu yaşaman kaçınılmaz kendine yarış atı muamelesi yapmanı tavsiye etmiyorum. Kür içerisinde ovitrelle kullanmak testis atrofisini kısa bir süreliğine çözer kısa bir süre sonra yine atrofi yaşarsın, pct için geri dönüşün daha kolay olmasını istiyorsanız kür boyunca sürekli ve düşük dozajlarla hcg uygulamalısınız onun içinde pregnyl gibi sağlam hcgler lazım ovitrelle bunun için yetersiz kalır. Kısaca bu tarz tek seferli hcg vurumları atrofi için kısa bir görsel tatmin ve eksi olarak hcg toleransı sağlayabilme ihtimaliniz dışında hiç bir etkisi olmaz.
 7. Yüksek e2 ve prolaktin için yardım

  Arimidex mevzusu hedef ve amaca göre değişir. Yarışmacıysan yada o kuruluğa inmek istiyorsan veya yıl boyu formda gezmek istiyorsan östrojeni baskılarsın.
 8. Kürü komple bırakcam yardımınıza ihtiyacım var

  500mg only testo da organların dinlenmez değerlerin yine yükselir. İlacı kesmek istemiyorsan doğal testo seviyende tutacak kadar doz alabilirsin, buna trt denir. Bu kişiden kişiye değişir 70-135mg arası bu dozajı vurduktan sonra estere göre kan testi vererek kendin bulman lazım. Tamamen kimyasaldan arınıp vücudu dinlendirmek istiyorsan da pct yapmalısın, 1 senedir kürdesin pct normal bir insana göre daha uzun sürebilir bunu da unutma.
 9. Definisyonda pis beslenme

  @Rdm hocamın söylediği gibi tamamen bulunduğun hedeflediğin duruma göre değişir. Ben bazen yorum yaparken kendi disiplinimi göz önüne alarak başkalarının iradesini düşünemeden yorumlar yapabiliyorum. Açtığın konuya cevap verirken bunu düzenli olarak uygulayabilir miyim olarak anladım, ben kendimi ifade ederken biraz yanlış etmişim, bu sporda cheatın yeri yok derken hakkıyla yapmak isteyen cheat yapmamalı, bu mentaliteyi benimseyip ipleri sürekli salmamalı demek istedim. Tabi ki bozduğumuz zamanlar olacak herkesin oluyor ama bu ne kadar az olursa o kadar iyi bu konuya bunun bilincinde disiplinli bir şekilde yaklaşmak lazım. İnternette videolar görüyorum baklava yiyerek düzenli definasyon yapıyorum falan bunlar bana çok saçma geliyor maalesef. Kişi 20-30 saniyelik mutluluğu için gerek fizyolojik gerek temiz tamamlayacağı kaloriyi pis besinle devam ettirince diyetini her açıdan daha zor hale getiriyor, bunun yanında bulk yaparken yağlanma durumu, definasyon yaparken geriye atma durumu da oluşabileceğinden bana doğru gelmiyor maalesef.
 10. Definisyonda pis beslenme

  Her ne kadar bilim kalori açığı verdiğin sürece istediğini yiyebilirsin dese de pis beslenme sıkıntı olur. Çünkü vücudumuz değişkendir, kendini adapte eder ve tdee denen şey sabit bir şey değil sen kalori açığı verdikçe metabolizman yavaşlar yağ yakımın yavaşlar vücut o kaloride yağ yakmamaya başlar. Bu süreçte bunu tam anlamıyla kontrol edebilmen için böyle riskli şeyler yapmamalısın. Bu sporda cheatın yeri yok.
 11. Sustanon sonrası testo e'ye geçiş

  Dozajı arttırmana gerek yok kürün ilk başlarında yüksek libido ve güç artışıyla karşılaşırken devamında bu azalır çok normal. Üstüne sen çok esterli bir ilaçtan uzun estere geçmişsin bu da aromatizeyi daha fazla arttıracaktır e2 yükselme ihtimali var buda libidoyu etkileyebilir, dozaj yükseltsen de sorunun çözülmez. Çok değişken faktörler var bunun tespitini yapman gerek önce bir kan tahlili ver hormonlarda sıkıntı var mı görelim. Libido için proviron kullanabilirsin.
 12. Insülin hassasiyeti

  D vitamini tek seferli kullanımda etki göstermez vücudun yağ dokusunda depolanır yani kişinin emilim kalitesine göre düzenli kullanımda belirli bir noktadan sonra yüksek dozaj tabirinizle söylediğiniz zehir kısmına girebilir. Ayda 1-2 defa 1ml D Vitamini enjeksiyonunuza eklemeniz bu spor için katkılarına yeterli gelecektir. Amacım muhalefet etmek değil fakat kan testini takip etmeleri için öneride bulunmam bu ihtimali göz ardı etmeksizin kullanmaktan daha uygun olduğunu düşünüyorum hocam.
 13. Bolde - testo e kür fiyatı hk;

  Testo için eczane ürünü iran veya sustanon, anabolizan için balkan, sp, dragon, bodytech bu 4ü hariç Türkiyedeki piyasa şüpheli. Daha ucuza illa ki çalışan ürün var ama genel olarak merdivenaltı kendi üretimini yapan satıcıların anlayışı referanslı yarışmacıya dolu ürün vermek, yüksek doz kullanımdan başına iş açmamak için dışarıya boş veya düşük doz ürün vermek. Bu şüpheleri kafandan atmak istiyorsan üstteki 4 markanın dışına çıkmanı tavsiye etmem.
 14. Bolde - testo e kür fiyatı hk;

  Gördüğüm kadarıyla zphc sahtesi çok, son parti orjnial zphclerde güvenilir değil. Tanınan pro bir satıcıdan yüklü alışveriş yapan bi yarışmacının söylediği kadarıyla orjinalleri bile düşük doz, içinden boş çıkanı olmuş satıcı arada olur öyle şeyler diyip ürünleri geri almamış. Türkiyeye gönderilen son ürünlerin de kalitesiz olduğu söyleniyordu zaten.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×